Dodaj do ulubionych

Mieszkanie cz.II

29.07.18, 09:42
Dziękuję wszystkim za wypowiedzi w moim poprzednim wątku, w sumie potwierdzają moje obawy. A co sądzicie o I piętrze w wielkiej płycie, niestety szczytowe sad Kuchnia i łazienka nie wymagają nakładów. Dwa pokoiki do odmalowania i zakupu mebli wg własnego gustu (ale jest o 10 tys. tańsze więc się wyrobimy wstępnie. Na uczelnię 3-4 przystanki, do centrum bliziutko. Tutaj obawiam się tego właśnie, że szczytowe i znów jak będzie z temperaturą, tylko tym razem to zimy się obawiam sad Teoretycznie blok ocieplany wełną mineralną (?), ale to takie stare to ocieplenie, na parterze blacha falista, a od I piętra tylko takie jakby płytki poprzykręcane.
Edytor zaawansowany
  • agonyaunt 29.07.18, 12:52
    Mam szczytowe, w dodatku północne, a i tak zimą przykręcam kaloryferysmile
  • kochamruskieileniwe 29.07.18, 14:41
    Nie wiem skąd znak zapytania przy wełnie mineralnej....
    Jeżeli płyty ("oddychające")a nie tynk nieprzepuszczalny (a są tynki oddychające) - wołałabym ocieplenie wełną mineralną ze względu na jej właściwości paroprzepuszczalne (grzyb), przeciwopżarowe i tłumienie dzięków
    www.e-izolacje.pl/a/welna-czy-styropian-co-wybrac-do-ocieplenia-domu-5833.html
    kb.pl/porady/ocieplanie-domu-styropianem-czy-welna-mineralna-poradnik-krok-po-kroku/

Lokalizacja, stan mieszkania dużo lepiej to wygląda niz piętro...
    A nie możesz zapytać sąsiadów z wyższego piętra? Co i jak? Masz wgląd w rachunki za ogrzewanie?
  • edorota2 29.07.18, 15:08
    Znak zapytania, bo nie byłam pewna, czy dobrze zapamiętałam. Chyba z tymi sąsiadami to dobry pomysł. Wczoraj już miałam mały mętlik w głowie od oglądania. Dzięki. A o te rachunki to pośrednika zapytam, niech pokaże ( chyba powinien?).
  • edorota2 29.07.18, 15:11
    Tak Was wypytuję bo nie mam doświadczenia w kupowaniu mieszkań smile i trochę mnie to stresuje ( a nawet bardzo sad
  • edorota2 29.07.18, 21:51
    Podbijam wątek. smile
  • zabka141 29.07.18, 21:56
    Nie dla wielkiej plyty. Generalnie jakos dziwnie masz poustawiane priorytety, chcesz b mieszkanie bylo gotowe, po remoncie. Za to moze byc kiepska lokalizacja i kiepski budynek.

Ja bym najpierw chciala cos w fajnym budynku, w fajnej lokalizacji, a remont mozna robic powoli. Meble zas corka tez moze powoli gromadzic.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka