Dodaj do ulubionych

Sukienki szukam... pomocy!

06.08.18, 19:08
Już od początku lata szukam i szukam. Zamówiłam jedną, ale musiałam odesłać, bo kiepsko leżała. Taki fason:
www.aboutyou.pl/p/review/letnia-sukienka-ribcollar-3931303
czyli casualowa, prosta, lekko rozkloszowana u dołu, taliowana. Letnia, ale bez gołych pleców, bo do pracy, najlepiej bez rękawów, ale nie na tasiemkach - to już wolę gołe ramiona. Lekko nad kolano - żadnych zalewających sieciówki babcinych podomek. Żadnych kwiatków. Gładka, albo w paski/kropki/etno, ewentualnie jeśli kwiatki to drobne.

No NIE MA. Albo romantyczne motyle, koronki, zwiweności, albo te zas... kwiatki, nawet jak coś jest w paski to muszą teraz naszyć na to kwiatek. Ta z linku byłaby OK, gdyby nie to chomąto na szyi. Widziała któraś, albo zna sklep, w którym znajdę? Zalando i Answear przetrzepane.
Edytor zaawansowany
  • alicia033 06.08.18, 19:50
    www.tatuum.com/pl/sukienki/32329-trona.html#/rozmiar-l/kolor-granatowy
    www.tatuum.com/pl/sukienki/30762-boko.html#/rozmiar-44/kolor-niebieski
    quiosque.pl/granatowa-wiazana-sukienka-w-geometryczny-wzor.html
    quiosque.pl/rozkloszowana-sukienka-z-granatowym-wzorem.html
    quiosque.pl/czerwona-rozkloszowana-sukienka-201475.html
    quiosque.pl/biala-rozkloszowana-sukienka-w-czerwone-paski.html
    quiosque.pl/wiazana-sukienka-w-niebieskie-wzory.html
    quiosque.pl/granatowa-wiazana-sukienka-w-geometryczny-wzor.html
    quiosque.pl/zwiewna-sukienka-w-rozowy-wzor.html

--
    www.siepomaga.pl/weronikaibartek
  • ira_08 06.08.18, 20:53
    Albo za eleganckie, albo sierotki Marysie sad Ale przypomniałam sobie jeszcze o About You i znalazłam wink
  • wkurzo-namama 07.08.18, 07:10
    No shit Sherlock ! Kto by pomyślał!
  • chocolate-cakes 07.08.18, 08:45
    Jak to przypomniałaś sobie o About You? Przecież stamtąd dałaś pierwszy link do sukienki?
    Sukienka fajna ale też nie podoba mi się to coś na szyi.

Co to za licho to About You? Takie kolejne Zalando?
  • strasznymruk 07.08.18, 03:31
    ira_08 napisał(a):
    Sukienki szukam... pomocy!

A ja skarpetek szukam...ratunku!!!
  • lemasakr 07.08.18, 07:21
    To chomonto to najciekaeszy element, mozna ja nosic do zgrabnych miejsko-sportowych bialych butow 🙂
  • wkurzo-namama 07.08.18, 08:19
    przecież to reklama.
    dziewczyna przychodzi, wkleja linka do kiecki z nowo wchodzącej na polski rynek marki, następnego dnia pisze, że ojej przypomniała sobie, że przecież ta marka ma takie kiecki.
    face palm.
  • wapaha 07.08.18, 10:10
    www.c-and-a.com/pl/pl/shop/kobiety-ubrania-dla-kobiet-sukienki-i-kombinezony-sukienki-biznesowe
    www.c-and-a.com/pl/pl/shop/kobiety-ubrania-dla-kobiet-sukienki-i-kombinezony-sukienki-dzianinowe

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.