Dodaj do ulubionych

Młodość na siłę - do kiedy da się oszukiwać czas?

07.08.18, 14:07
Jak sądzicie, jak długo za pomocą forsy i operacji plastycznych można się skutecznie odmładzać? Wydaje mi się, że chyba 70-75 lat to absolutnie graniczny czas, potem całe ciało jest już kaput, a ewentualne zabiegi sprawiają, że człowiek wygląda jak koczkodan.

Mały przykładzik z życia. Oto niemiecki chałturnik (tzw. "Grek" a la nasza Eleni) wraz z synem w roku 2010. Tatuś miał tu lat 66, synek 42. Tutaj jeszcze tatuś na zbliżeniu dwa lata później, w wieku lat 68.

Na powyższych linkach IMO wygląd tego Pana był jeszcze akceptowalny. A co stało się później? W roku 2013 Pan wyglądał już tak. W teledysku z tego roku, w wieku 74 lat wygląda zaś tak.

Niemcy piszą, że po operacjach ma twarz jak dupa wink Jak sądzicie, powinien dać se spokój te 8-10 lat temu? Do kiedy operacje i zabiegi mają jeszcze jakikolwiek sens?

Edytor zaawansowany
  • jemgluten 07.08.18, 14:41
    Moim zdaniem w ogóle nie ma sensu. Dbać o siebie, zyć zdrowo itp. to jasne, ale ciąć się, żeby ktoś myślał, że mam 5 lat mniej? Dla mnie to absurd.
  • livia.kalina 07.08.18, 14:42
    Dla mnie operacje plastyczne w ogóle nie mają sensu bo to fajne naturalnie, w towarzystwie ukochanej osoby, która przeżywa dokładnie to samo, wchodzić w kolejne etapy życia.

Dla kogoś innego, utrzymywanie jak najmłodszego wyglądu może być nawet sensem życia. Tu się nie uda wypracować jakichś uniwersalnych reguł. Każdy musi żyć, jak mu najlepiej pasuje.
  • kornelia_sowa 07.08.18, 14:46
    Planujesz coś riki?

Ukrainka przejrzala na oczy (zibaczyla cie za dnia)?
  • jemgluten 07.08.18, 14:56
    Sądząc z tego, jak opisywał otrzymane zdjęcia, Ukrainka lub od tyłu, więc mogła na niego nie patrzeć smile
  • riki_i 07.08.18, 16:33
    Hahaha, tak, zobaczyła mnie za dnia i uciekła do Donbasu!
  • jemgluten 07.08.18, 16:34
    Jeśli Ty wyglądasz gorzej niż Donbas to już operacja nie pomoże big_grin
  • riki_i 07.08.18, 16:39
    Donbass źle nie wygląda, widziałem świeże zdjęcia. Taka Polska przełomu lat 80- tych i 90-tych (pomijam zniszczenia wojenne).
  • jemgluten 07.08.18, 16:41
    Miałam na myśli te zniszczenia. Inna rzecz, że się raczej na zdjęciach żołnierzy skupiam, a nie krajobrazach smile
  • chicarica 07.08.18, 19:44
    big_grin big_grin big_grin

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • 35wcieniu 07.08.18, 14:56
    Niektorzy pewnie beda sie upiekszac (z roznym skutkiem) do samej smierci, sama nie mam takich zapedow ale jak komus tak dobrze to coz mi do tego.
  • lady-z-gaga 07.08.18, 15:03
    >Na powyższych linkach IMO wygląd tego Pana był jeszcze akceptowalny

nie powiedziałabym
    jest groteskowy
  • snakelilith 07.08.18, 15:10
    Ale co ma wspólnego niemiecki chałturnik z normalnym zjadaczem chleba? Facet, którego przykład przytoczyłeś, gwiadzą był w latach 60-tych i 70-tych, kiedy uprawiany przez niego, raczej płytki styl muzyki, był w modzie. Jego największy przebój pod tytułem Anita, grano też swego czasu na okrągło w Polsce. To, że facet miał finansowe problemy, życiowe kryzysy i przeszedł wszystko to, co wiąże się z osobą, której kariera dawno przebrzmiała i została tylko karykatura, pewnie wiesz. Więc, że dziś rozpaczliwie próbuje nawiązać do wcześniejszego scenowego wizerunku w lustrze, jest w sumie tylko smutną prawidłowością, ale nie może służyć jako przykład na chęć utrzymwania młodości przez Kowalskiego, czy Milera.

--
    "Szkoda mi tylko tej forumki bo jest rozsadna i zupełnie normalna choć zupełnie inna niż ja"- by bergamotka77
  • riki_i 07.08.18, 16:00
    Hmmm, nie sądzisz że normalny zjadacz chleba gdyby miał pieniądze, to zachowywał by się dokładnie jak ten Pan? Co zrobiła z sobą dziewczyna z Nowej Huty, gdy w Warsie zapoznała aktora Cezarego Pazurę? A ona chyba dopiero dobiła trzydziestki! Już jest mega sztuczna. Ja na przykładzie chałturnika postawiłem pytanie natury ogólnej, które moim zdaniem tyczy się wszystkich.

Ps. A ten Pan to jeszcze w późnych latach 90-tych zaliczył kolejny renesans kariery (Ritmo de la noche, itp.). Jakiś czas temu media donosiły, że niemiecka skarbówka domaga się od niego 600 tys. EUR zaległych podatków, więc czy do końca wyszedł na prostą to ja nie wiem. W każdym razie żyje w luksusie w domu na Majorce i kasę na operacje plastyczne ma.
  • snakelilith 07.08.18, 16:17
    Nie, nie sądzę, bo mieszkając w Niemczech od 30lat spotkałam ludzi bardzo zamożnych, tak zamożnych, że jakiś tam szlagrowy śpiewak, która musi sprzedawać się w trzeciorzędnej prywatnej telewizj, by utrzymać swój zadłużony dom na Majorce, nawet o takim bogactwie nie śnił. Tzw. old money, przekazywane z pokolenia na pokolenie. I ogólnie dochodzę do wniosku, że nie pieniądze są tu decydujące, a głowa i pewność siebie, brak kompleksów, samoświadomość. Ktoś, kto dobrze się czuje w swojej skórze, nie wpada na pomysł robienia z siebie pośmiewiska.

--
    "Szkoda mi tylko tej forumki bo jest rozsadna i zupełnie normalna choć zupełnie inna niż ja"- by bergamotka77
  • riki_i 07.08.18, 16:31
    To co piszesz, oznaczało by, że b. wielu artystów źle się czuje w swojej skórze. Wszak Barry Gibb z Bee Gees wygląda bardzo podobnie i nie tylko on.
  • 35wcieniu 07.08.18, 16:39
    Nie, po prostu artysci pracuja rowniez wygladem i czasami wydaje im sie ze jak przestana wygladac to im sie sypnie kariera. Dla rownowagi jest tez masa artystow brzydkich jak noc, ale popularnych od lat i ciagle wartosciowych artystycznie, lubianych itd.
  • snakelilith 07.08.18, 16:52
    Z całym szacunkiem riki_i - ale teraz porównałeś niemieckiego chałturnika z jednym z nawybitniejszych muzyków naszych czasów i autorem niezliczonej ilości hitów napisanych dla innych artystów. Myślę więc, że Barry Gibb potrzeby odmładzania się nie miał. Takiego Micka Jaggera też trudno mi sobie wyobrazić z liftowaną twarzą. Z drugiej strony wszyscy znamy tragiczny przykład Michaela Jacksona, artyści też ludzie.

--
  • riki_i 07.08.18, 17:07
    Dobra, nie ma sensu wchodzić w dyskusje o konkretnych artystach, śmiem tylko zauważyć, że faceci w rodzinie Micka Jaggera są łysi jak kolano, a więc.... Mało który artysta posunięty w latach prezentuje się ludziom w wersji saute, nawet pozujący na wiecznego buntownika Maleńczuk karykaturalnie farbuje włosy i ma zrobione brwi.
  • iwoniaw 07.08.18, 17:12
    Maleńczuk karykaturalnie farbuje włosy
    > i ma zrobione brwi.

Myślisz, że to dlatego, że chce młodo wyglądać? Bo ja zawsze kładłam to na karb tworzenia określonego wizerunku scenicznego - jak makijaż, styl ubierania się na scenie itd.

--
    "George, while his intelligence was way above normal (...) was required by law to wear it all the time. It was tuned to a government transmitter (...) to keep people like George from taking unfair advantage of their brains."
  • riki_i 07.08.18, 17:21
    Zalicza kolejne młode kochanki, btw dzisiaj chyba znowu coś jest o tym na pudlu, więc niezbyt wierzę wyłącznie w motywację sceniczną .
  • jemgluten 07.08.18, 17:26
    Myślisz, że jakby się nie farbował na czarno to by nie zaliczał?
  • riki_i 07.08.18, 18:12
    Myślę, że on myśli. Ze wtedy by mu tak chętnie nie dawały.
  • iwoniaw 07.08.18, 18:26
    No ale przecież to nie ma znaczenia, czy on tak myśli (choć wątpię, że właśnie farbie na głowie przypisuje swe sukcesy w tej dziedzinie), tylko czy tak naprawdę jest. No więc moim zdaniem absolutnie nie. I, prawdę mówiąc, wydaje mi się kompletnie nierealne, że mając do wyboru dwóch/więcej facetów, jakaś kobieta zastanawia się "a któryż to z nich młodziej wygląda/jest młodszy - tego biorę". Albo mając na widoku jednego, rozważa, czy on aby "nie wygląda staro". Oczywiście, preferencje urodowe ludzie (płci obojga) zazwyczaj mają. Ale młodszy absolutnie nie jest równoznaczne z ładniejszy.

--
    Spójrzmy na ciąg cyfr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7. Gdzie ukryła się ósemka?
    Na pierwszy rzut oka w podanym ciągu ósemki nie ma. A kiedy przyjrzymy się uważnie jeszcze raz, cyfry osiem nadal nie dostrzeżemy. Ciekawostką jest, że sztuczka ta udaje się tylko wtedy, kiedy w ciągu cyfr nie ma ósemki.
  • szarsz 07.08.18, 20:01
    Moim też nie. Siła Maleńczuka nigdy nie leżała w jego wyglądzie, ze szczególnym uwzględnieniem młodego wyglądu. Zresztą sam Maleńczuk często się wizerunkiem i makijażem bawił, udatnie bardzo imho. Udatnie nie znaczy atrakcyjnie, nie to miał na celu.
  • iwoniaw 07.08.18, 20:15
    No dokładnie też tak to widzę. Jestem szczerze zdumiona, że ktokolwiek odbiera te zabiegi Maleńczuka jako chęć wyglądania młodziej.

--
    'I don't think you can fight a whole universe, sir!'
    'It's a prerogative of every life form, Mr Stibbons!'
  • chicarica 07.08.18, 19:46
    Na boginię, rychu. Serio bywasz na pudlu? :o

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • riki_i 07.08.18, 20:53
    Bywam, bywam. To dobry odmóżdżacz, działa jak szybka setka.
  • wheels.of.fire 07.08.18, 21:08
    Dokładnie. Coś sporów rockowych muzyków ma długie, bujne włosy nawet po 70tce.
    A Jagger ćpał wszystko co się da, myślę że jakieś liftingi musiał przechodzić, by nie wyglądać jak Kukiz, który jest młodszy od niego 20 lat, a wygląda jak staruszek.
  • wheels.of.fire 07.08.18, 21:23
    No i w przypadku Jaggera nie jest pożądany image gładkiego, grzecznego chłopca, tylko kogoś bardziej szorstkiego. Co nie zmienia faktu, że nie wygląda on jak 75latek.
  • iwoniaw 07.08.18, 21:42
    Co nie zmienia faktu, że nie wygląda on jak
    > 75latek.

A niby jak kto? big_grin Wygląda jak 75-latek i to dokładnie taki, który wiódł mało higieniczny żywot. big_grin

Jak twoim zdaniem niby wygląda przeciętny 75-latek?

--
    "My jesteśmy Rada Puchaczy - każdy w lesie wie, co to znaczy"
  • wheels.of.fire 07.08.18, 23:58
    Czasem jak totalnym l staruszek. Jagger jest chudy, więc zmarszczki na nim bardziej widać, ale to nie oznacza że wygląda starzej niż łysy grubasa.
  • wheels.of.fire 07.08.18, 23:59
    Nie no, patrzę na zdjęcia z tego roku, faktycznie posunął się w czasie.
  • jemgluten 07.08.18, 16:28
    Daj spokój, w dzisiejszyhc czasach większość ludzi na to stać - jak nie od ręki to na kredyt. Gdyby mi zależało na nowych cyckach, botoksie, większych ustach i policzkach to bym to zrobiła, finanse nie byłyby barierą.
  • zetkaad 07.08.18, 16:39
    Naciągnięci i ostrzyknięci ludzie wcale nie wyglądają młodo. Wyglądają na starych i ostrzykniętych. Na zdjęciach to się jeszcze broni ale na żywo u mnie budzi lekki niepokój.
  • konsta-is-me 07.08.18, 16:40
    Co cie tak szokuje?
    Show buissnes ma inne prawa.
    Lepiej wygladac karykaturalnie niz naturalnie staro"na zmeczonego ( tak to dziala psychologicznie)
    Myslisz ze jako siwy dziadek bez zebow moglby spiewac w tv?
    Przeciez on tym zarabia.
  • rosapulchra-0 07.08.18, 16:46
    Ostatnio podziwiałam zrobioną Cher, która ma obecnie 72 lata i naprawdę jest dobrze zrobiona, przynajmniej w filmie Mamma Mia smile

--
    Wszyscy idący ze swoimi laskami, nieraz mam ochotę takiego huknąć, co się palancie lipisz, masz laskę, to nie wykręcaj głowy za mną. by Alpepe
  • snakelilith 07.08.18, 16:56
    Mnie każdorazowo szokuje twarz Debbie Harry (lat 73), z Blondie. Widać, że twarz zrobiona, ale w całym tym ogrodzie zoologicznym odgrzewanych gwiazd wygląda niesamowicie dobrze.

--
  • iwoniaw 07.08.18, 16:58
    O, doskonale to ujęłaś - ona jest tam "dobrze zrobiona", natomiast nie próbuje wyglądać na 20-latkę. I bardzo dobrze, bo to prosta droga do stylizacji "dzidzia piernik", która to stylizacja jest chyba syntezą w pigułce tego, co się dzieje, gdy ktoś "próbuje oszukiwać czas".

--
    "Lubię muzykę poważną, ale nie jestem aż takim zwolennikiem klasyki, żeby puszczać ją sobie w domu." (Zbigniew Boniek)
  • wheels.of.fire 07.08.18, 21:02
    Wiesst Rosa, film to film. Podobno Wojewódzki na żywo wygląda dużo starzej, niż w TV. Zresztą Ogórkowa też.
  • rosapulchra-0 07.08.18, 21:06
    Ogórkową widziałam ostatnio w jakim filmiku z pyta.pl. Chciała opluć pytającego big_grin

--
    Można mieć wykształcenie wyższe, ale niekoniecznie podstawowe. by Figrut
  • riki_i 07.08.18, 21:08
    Wojewódzki sypie proszek na włosy (nanogen), żeby sztucznie zwiększyć ich objętość. A Ogórkowa w realu to budzący przestrach kościotrup. Poza tym robiła sporo z twarzą (wystarczy porównać ze starymi zdjęciami).
  • wheels.of.fire 07.08.18, 21:11
    O nanogenie to słyszałem w przypadku Kurzajewskiego, Kraśki i Babiarza
  • katja.katja 07.08.18, 21:37
    Stockinger też - mam info z pierwszej ręki od mojej fryzjerki, która kiedyś na wyjazdach gościnnych (współpracowała przy pewnych programach) miała nieprzyjemność (podobno prostak i cham) go obsługiwać.
  • iwoniaw 07.08.18, 16:55
    Jak ktoś napisał wyżej - starzy ostrzyknięci ludzie nie wyglądają młodo, tylko jak starzy ostrzyknięci ludzie. Można się starać, owszem, skutecznie wyglądać dobrze. Czyli nie zapuszczać sadła, nie łazić z kołtunem i bez zębów itd. Wypielęgnowany staruszek na pewno będzie wyglądał lepiej od zaniedbanego 20-latka, choć z kilometra będzie widać, że ten drugi jest młodszy. Natomiast wszelkie próby "wyglądania młodziej" są po prostu groteskowe, bez względu na to, co się komu zdaje, gdy się przebiera za własnego wnuka.

--
    "My jesteśmy Rada Puchaczy - każdy w lesie wie, co to znaczy"
  • beataj1 07.08.18, 17:04
    A po drugie w pewnym momencie próby wyglądania młodo sprawiają że gwiazdy/celebryci nie wzbudzają zachwytu młodym wyglądem a traktowani są jak dziwadła w cyrku.
    Tak jak Madonna, Cher czy nasz Małgonia R (na miarę swojego wieku i możliwości) - ogląda się je jak dziwadła i podśmiewa co sobie jeszcze zrobili i jak bardzo ich to ośmiesza.
    O Madonnie nie mówi się że wygląda młodo tylko że nieźle się zoperowała JAK NA SWÓJ WIEK.

--
    To nie cellulit. To moje ciało mówi, że jest atrakcyjne. Brajlem.
  • iwoniaw 07.08.18, 17:19
    Ano właśnie. Ja tam zresztą osobiście wolałabym usłyszeć, że np. ładnie wyglądam, a nie - "młodo jak na swój wiek". Brr. A zresztą:

www.youtube.com/watch?v=29GoKxGZu3o

--
    Spójrzmy na ciąg cyfr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7. Gdzie ukryła się ósemka?
    Na pierwszy rzut oka w podanym ciągu ósemki nie ma. A kiedy przyjrzymy się uważnie jeszcze raz, cyfry osiem nadal nie dostrzeżemy. Ciekawostką jest, że sztuczka ta udaje się tylko wtedy, kiedy w ciągu cyfr nie ma ósemki.
  • leanne_paul_piper 07.08.18, 17:26
    Moim absolutnym wzorem do naśladowania jest Helena Norowicz, jak dożyję jej wieku, to też chcę tak wyglądać. Pani pokazuje, że można starzeć się z klasą, nie robiąc z siebie pajaca wzorem Costy, Bohlena czy Mickey Rourka. A tak btw. mam wrażenie, że właśnie faceci, kiedy biorą się za poprawianie starzejącej się facjaty, potrafią to koncertowo spie#dolić.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/sf/he/nft5/J2nOxuYAWo1Ln1bSkA.jpg
  • konsta-is-me 07.08.18, 18:06
    Jak mozna miec wzor do nasladowania w starzeniu sie?
    Jak zestarzejesz sie "na obwislo", albo "na grubo" to znaczy ze sobie zly wzor wybralas?
  • bazia8 07.08.18, 18:58
    no właśnie, wpływ na to, czy będę wyglądała ładnie na starość mam zapewne niewielki. Na pewno będę miała worki pod oczami, tak, jak moja matka. Mogę tylko dużo się śmiać i nie palić, chronić przed słońcem. Bardziej niż zmarszczki martwi mnie opadanie twarzy uncertain ale cóż, najwyżej poprawię sobie humor na Tinderze wink

--
    Jestem atrakcyjna i bardzo szczupla, mam bardzo dobry metabolizm (Cichociemno)
  • konsta-is-me 07.08.18, 19:28
    U mnie tez w rodzinie "na obwislo" niestety.
    Moj ideal to Jande Fonda, ale nie oszukujmy sie-zupelnie naturalna nie jest 😉
  • jemgluten 07.08.18, 21:48
    Można. Na przykład można wzorem Heleny Norowicz nie botoksować się, a można wybrać starzenie się na Cher. Można zachować naturalną siwiznę, a można sobie zrobić marchewkowy odcień na krótkich włosach. O sylwetkę też można dbać, żeby nie było na grubo.
  • konsta-is-me 08.08.18, 00:22
    Akurat o sylwetke dba sie latwo jak ma sie 30 lat.
    Jak ma sie 60 perspektywa sie zmienia 😂
    Wlosy moga sie przerzedzic, wykruszyc itd.
    Mozna sie nie botoksowac i nie farbowac wlosow, ale to w niczym nie pomoze wygladac jak Helena.
    Prawdopodobnie bedzie sie wygladac jak wiekszosc staruszek-w niczym jej nie przypominaja, choc sa niezabotoksowane, niefarbowane i szczuple.
  • jemgluten 08.08.18, 10:13
    Mam 60-letnią mamę i nie jest typową matką ematki czyli nie wygląda jak 40-letnia modelka smile Ale codziennie podejmuje mnóstwo decyzji które wpływają na to, jak wygląda i jak wygląda jej życie. Może zjeść schabowego i ziemniaki z tłuszczem, poprawiając pączkiem, a może zjeść dużo warzyw. Może zalec na kanapie, a może iść na spacer. Czy to jest łatwe? Niekoniecznie, bo wygodniej jjest nic nie robić, a z drugiej strony pewne nawyki wyrobione 30 lat temu jednak działają. Poza tym jest na emeryturze i ma więcej czasu smile
    Może nosić fajną, geometryczną fryzurę, a może mieć buraczkowego baranka. Może założyć dżinsy dopasowane do sylwetki, a może burą spódnicę do pół łydki. Może iść się ostrzyknąć, a może po prostu dbać o cerę, nie udając, że nie ma zmarszczek - ma, bo w tym wieku są naturalne.
    A przede wszystkim może wybrać, czy chce czytać, dowiadywać się nowych rzeczy, chodzić na koncerty itp. czy woli oglądać serial i tyle.
  • konsta-is-me 08.08.18, 13:29
    No a ciz w tym szczegolnego?
    Ja mowie o wygladzii, bo czy ktos woli koncerty czy prace w ogole grodku to jego sprawa.
    99 procent staruszek jest nieostrzyknietych-jakos nie wyglądają przez to lepiej.
    Po prostu sa starymi, pomarszczonymi kobietami.
    Ja bym mial baranka, bo mam krecone grube wlosy - niekoniecznie mahoniowego.
    Moj wybor?
    Ktos naturalnie szczuply zalatwi sprawe nrru e jedzac paczkow, inny schudnie 10 dk /mies zywiac sie liściem salaty.
    Jego wybor?
    Jak sie dołącza problemy z ukladem kostno/stawowym/miesniowym to ze spacerow nici.
    Jego wybor?
    Jedyny wybor, to mozliwosc zafarbowania(lub nie) wlosow-o ile beda sie nadawaly.
  • jemgluten 08.08.18, 14:02
    Nie ma to jak w dyskusji sprowadzić wszystko do absurdu. Tak, a jak ktoś nie ma nogi to coś tam... Chodzi o to, że są ludzie, którzy sami wybierają gnuśną starość i od tego im zdrowie szwankuje, a nie odwrotnie.
    A co do staruszek to owszem, moim zdaniem wyglądają o wiele lepiej niż ostrzyknięte gwiazdeczki.
  • katja.katja 08.08.18, 14:08
    Bzdura. Znam ludzi aktywnych bardzo długo, które później długo dogorywali nie mogąc dojść samodzielnie do stołu.
    A ludzie całe życie gnuśni mieli piękną i szybką śmierć typu zawał serca, nie czekając do pełnej niedołężności.
  • konsta-is-me 08.08.18, 17:22
    Nie znam nikogo kto wybiera "gnusna starosc"
    Ludzie gnusni byli gnusni i za mlodu, charakter nie zmienia sie tylko dlatego ze sie starzejesz.
  • katja.katja 08.08.18, 19:24
    Nie wiesz co mówisz.
  • default 08.08.18, 11:43
    >>>>>>Moim absolutnym wzorem do naśladowania jest Helena Norowicz,

E, nie....Moim jest Danuta Szaflarska smile
  • 123pik 08.08.18, 12:02
    norowicz?z calym doczepionym skalpem? kobieta ktora urodziła sie z ciałem baletnicy , jako baletnica wiele lat występowała, potem była modelką a litosciwe geny jej to samo ciało zachowały do starości - co tu naśladować? chyba wybory zyciowe mamusi i tatusia

• konsta-is-me 08.08.18, 13:31
    No co ty, przeciez ematka będzie miala figure baletnicy i bujna, lsniaca grzywe 😂
    Wystarczy nie farbowac wlosow-o!
    Proste-proste 😁
  • katja.katja 08.08.18, 13:48
    I odpowiedni moment zapłodnienia.
  • black_magic_women 08.08.18, 16:36
    konsta-is-me napisała:

>
    > Wystarczy nie farbowac wlosow-o!

I jeszcze te włosy same z siebie będą od razu gęste i nie zżółkną, jak często maja w zwyczaju siwe wink

• konsta-is-me 08.08.18, 17:18
    No ba!
  • marusia.00 07.08.18, 18:39
    Żałuję że to zobaczyłam 😀
    Facet - tragedia. Twarz typowa dla wypełniaczy i liftingow 😖 Nasza Edzia G. ma już podobne, charakterystyczne opuchnięcia i rysy twarzy i myślę że około 70tki będzie kolejną kobietą kotem.
  • capa_negra 07.08.18, 19:15
    Naprawdę tak ciężko znaleźć zdjęcia pana, zamiast dręczyć jego twórczością??

--
    A weź ty takie rady zwiń w ciasny rulonik i rozważ znaczenie słowa czopek
  • leanne_paul_piper 07.08.18, 19:31
    No właśnie też nie wiem, po co musiałam obejrzeć jego żenujące piosenki i teledyski.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/sf/he/nft5/BJbs3ePdUVyw774u9A.jpg
  • riki_i 07.08.18, 20:51
    To bardzo przepraszam. Wydawało mi się, że będziecie to oglądały po paręnaście sekund, a nie w całości.
  • zasiedziala 07.08.18, 19:25
    Myślę, że wszelkie operacje plastyczne mają sens tak długo, jak długo jesteś sam w stanie wierzyć, że po operacji wyglądasz lepiej niż przed. Co inni myślą o Twoim wyglądzie, to tak na 100% nigdy nie możesz być pewny, natomiast odnoszę wrażenie, że dla części ludzi bardzo istotne jest to, co oni myślą, że myślą o nich inni big_grin Grunt to dobre samopoczucie...

--
    Nienawiść szkodzi dzieciom i innym żyjątkom
  • strasznymruk 07.08.18, 19:37
    riki_i napisał:
    > Jak sądzicie, jak długo za pomocą forsy i operacji plastycznych można się skute
    > cznie odmładzać?

Jak w monopolowym przestaną prosić o dowód osobisty, to znaczy że już nic nie pomoże.
  • katja.katja 07.08.18, 19:41
    Według mnie wizualnie można się odmłodzić o maksymalnie 5 lat. W niektórych wyjątkowych sytuacjach (np. dobre geny, typ urody) do 7 lat.
  • nolus 07.08.18, 20:08
    katja.katja napisała:

> Według mnie wizualnie można się odmłodzić o maksymalnie 5 lat. W niektórych wyj
    > ątkowych sytuacjach (np. dobre geny, typ urody) do 7 lat.

Eeee, przesadzasz. Moim zdaniem przy takim poziomie chirurgii plastycznej/medycyny estetycznej jak dziś można się odmłodzić o dobre 10 lat. Dlatego dzisiejsze 50 - latki bardzo często wyglądają na 40 - latki.Granica między wiekiem faktycznym a tym widocznym w wyglądzie zewnętrznym się rozmyła i właśnie dzięki zdobyczom medycyny stosunkowo łatwo można oszukać czas. Do 10 lat, ale powyżej - to już wyższa szkoła jazdy. Ci ludzie, którym się udaje oszukać naturę tak, że wyglądają o 15 lat młodziej np., po prostu mają dobre geny i tyle. W wielu innych przypadkach próby odmładzania się stają się śmieszne, czy nawet żałosne.
    Co najlepsze nie dotyczy to tylko kobiet, mnie śmieszą panowie którzy próbują się odmłodzić o 20 lat własnie...Przecież to kuriozum. Ale taki Jared Lato np. wygląda fajnie, chociaż nigdy nie był moim typem (absolutnie) - nie dałabym mu 46 lat, które ma.

No i zależy co komu pasuje. Są tacy, co jednak starzeją się z godnością,mimo wszystko. Trzeba znać umiar i niestety tego ludziom korzystającym z dobrodziejstw medycyny estetycznej najbardziej brakuje.

--
    "Nie ma niczego w umyśle, co nie istniałoby w zmysłach."
  • simply_z 07.08.18, 20:43
    a Tom Cruise? przecież on wygląda świetnie.
  • riki_i 07.08.18, 21:01
    simply_z napisała:

> a Tom Cruise? przecież on wygląda świetnie.

Chyba żartujesz. Ma nieruchomą twarz-maskę. Dużo pisano o tym, że nadużywa zabiegów chirurgii estetycznej.
  • riki_i 07.08.18, 21:00
    Nolus, ale ja właśnie po to założyłem ten wątek, żeby ustalić jakieś granice czasowe. Bo tak ogólnie, co i jak można, to wszyscy wiemy. Natomiast w pewnym momencie całe ciało się zmienia, sylwetka, ramiona zaczynają wisieć, plamy starcze się pojawiają itp. Wtedy naprawdę trudno jest walczyć ze starością. Naciągnięte i poostrzykiwane dziewięćdziesiątki typu ta bogatka hiszpańska arystokratka (chyba niedawno zmarła?) czy też matka Sylwestra Stallone to jest żałość nad żałościami.
  • katja.katja 07.08.18, 21:39
    A nie ostrzykiwana 90-latka wyglądałaby super?
  • riki_i 07.08.18, 22:54
    Gazet! Może wrzuć sobie w google grafika frazę "księżna Alby" , pooglądaj, a dopiero potem zadawaj szyku ciętą ripostą, co?
  • katja.katja 08.08.18, 08:12
    Słabo mi, niedobrze.
    Zaraz rzygnę do porannej herbaty z chia i bezglutenowego ciasteczka.
    A swoją drogą najmłodziej w stosunku do metryki można wyglądać w wieku 70-80 plus. Dużo kobiet w tym wieku "bez polepszaczy" wygląda nawet do 10 lat mniej.
  • simply_z 08.08.18, 22:10
    tyle, że ona zawsze była paskudna..
  • heca7 07.08.18, 20:52
    Nie ma po co oszukiwać czasu. Owszem warto dbać o wygląd. Nie zapuszczać się choćby dla zdrowia fizycznego. Ale nie warto zamieniać twarzy w plastikową maskę bez wyrazu. To jest dużo gorsze od zwykłych zmarszczek. I śmieszne (albo żałosne).

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • wheels.of.fire 07.08.18, 21:00
    Widziałem dzisiaj Roberta Redforda w TV. Rysy twarzy może i młodsze w stosunku do wieku, ale za to skóra jak u kogoś starszego. Efekt nadużywania chirurgii plastycznej.
  • spanish_fly 07.08.18, 21:30
    Raczej efekt opalania. On jest już chyba po osiemdziesiątce.
  • aandzia43 08.08.18, 19:08
    wheels.of.fire napisał:

> Widziałem dzisiaj Roberta Redforda w TV. Rysy twarzy może i młodsze w stosunku
    > do wieku, ale za to skóra jak u kogoś starszego. Efekt nadużywania chirurgii pl
    > astycznej.

Co za bzdura. Stary rudzielec smażący się na słońcu tak właśnie wygląda.

--
    "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"
  • jola-kotka 08.08.18, 00:38
    Nie ma granicy bo to tez kwestia genow mozna zatrzymac czas na twarzy itd. Do setki ale sa miejsca gdzie to nie jest mozliwe bo musialbys nie schodzic ze stolu operacyjnego. Miejscami ktore do tej pory trudno odmlodzic spektakularnie sa dlonie, kolana szyja. Szyje niby mozna ale skalpel w tym miejscu jest ryzykowny . Joan Collins jest kobieta ktora jest idealnym przykladem co sie da czego sie nie da do setki. Mam nadzieje ze jak ja bede miala te 80 chirurgia plastyczna bedzie miala sposoby i na te miejsca.
  • al_sahra 08.08.18, 00:40
    Problem z chirurgią plastyczną i w ogóle ze sztucznym poprawianiem urody/odmładzaniem jest taki, że najbardziej rzucają się w oczy przypadki źle zrobione albo takie bez umiaru. Umiejętnie zastosowana chirurgia plastyczna ma to do siebie, że nie wiadomo, co tam się działo, najwyżej można spekulować porównując zdjęcia przed i po.

Dla mnie takim przykładem kobiety dobrze wykorzystującej możliwości medycyny estetycznej była przez wiele lat modelka Christie Brinkley. Nigdy nie ukrywała, że miała rożne zabiegi, botoks, liftingi, ale to wszystko było stosowane z umiarem. Do czasu.

Tutaj miała 61 lat. Jej styl ubioru i fryzura mi się nie podoba, ale nie wygląda na ofiarę chirurgii plastycznej:

Niestety w tym programie 3 lata później widać, że już przedobrzyła:

• nolus 08.08.18, 00:50
    Ha ! To własnie o niej pomyślałam jako pierwszej, najlepszej ilustracji tego wątku., ale zapomniałam jak się nazywa i nie chciało mi się szukać wink

Babka bez wątpienia dobrze wygląda, ale z drugiej strony taka właśnie ingerencja w naturę budzi we mnie wątpliwości - bardzo zaawansowane kłamstwo na metryce...A już pozowanie ze swoimi młodymi córkami w bikini w stylizacji na beach bunny - nooo, trochę śmieszne.

Ona ma chyba męża, chirurga plastycznego. Albo miała wink

--
    "Nie ma niczego w umyśle, co nie istniałoby w zmysłach."
  • al_sahra 08.08.18, 01:09
    nolus napisała:

> Ona ma chyba męża, chirurga plastycznego. Albo miała wink

Miała sporo tych mężów. Jej pierwszym mężem był Billy Joel.
  • al_sahra 08.08.18, 01:18
    al_sahra napisał(a):

> Miała sporo tych mężów. Jej pierwszym mężem był Billy Joel.

Sprawdziłam w Wikipedii, miała czterech mężów, Billy był drugi. Ale chirurga wśród nich nie było, nic po znajomości wink
  • minniemouse 08.08.18, 01:35
    dla mnie wspanialym przykladem jest aktorka z serialu Days of Our Lives (Dni z naszego zycia)
    Melissa Reeves ktora gra w nim od młodości, ale widac ze nie robi sobie żadnych poprawek - szczególnie dobrze widoczne to jest na ekranie.

tak wygladala jak zaczynala serial jako Jennifer Horton

i to mi sie podoba.

Minnie
    --
    https://www.cosgan.de/images/smilie/tiere/c025.gif
    Savoir Vivre czyli zaskakujące forum smile
  • konsta-is-me 08.08.18, 21:09
    Jestes absolutnie pewna ze nie robi ZADNYCH poprawek?
    Ja bym typowala botoks.
    Poza tym ile ona ma lat? - wyglada na 45.
    Dlaczego jest skrajnosc-albo totalnie ponaciagana twarz albo pomarszczona jak stare jabluszko.
    Mysle ze duzo wiecej kobiet niz myslicie, robi sobie poprawki, tylko ich nie widac.
    I pozniej "przyklady".
  • jola-kotka 08.08.18, 01:33
    Nie to nie jest ofiara , bardzo ladnie wyglada , ofiara to jest np. Jackie Stallon , ta babka co pokazalas jest kobieta po wielu latach stosowania botoxu i wypelniaczy a brak liftingu ktory tu juz az sie prosi.
  • black_halo 08.08.18, 10:29
    Wszystkim zależy od genów. Widzę po swojej matce. Gdzieś do 50tki wyglądała świetnie. Posypała się dramatycznie w okolicach 55tych urodzin. Nie wiem czy to wpływ stresu bo akurat wtedy schudła dobre 10 kg a i tak była szczupła czy genetyki. Na twarz jej to zrobiło bardzo źle. Potem wróciła do prawidłowej wagi ale niestety na twarz to już nie pomogło.

--
    Życie nie powinno być podróżą do grobu, w trakcie której tracimy czas na to, aby dotrzeć do niego cało i zdrowo, z atrakcyjnym, dobrze zachowanym ciałem. Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.