Dodaj do ulubionych

Wielkogabarytowe zdjęcia aborcji

09.08.18, 20:51
Wybrałam się dzisiaj na przejażdżkę rowerem po mojej mieścinie. Przed blokiem jednego z osiedli zauważyłam ciężarówkę, która z boku miała zdjęcie płodu po aborcji w 11. tygodniu - wielki poster na kilka metrów. Z tyłu też zdjęcie - zmasakrowany płód w 10. tygodniu. Z trzeciej strony nie wiem, nie okrążylam.
Dzieci wychodzą na podwórko i co... oglądają sobie tę masakrę XL.
Koszulka DEMOKRACJA zniewaza i narusza, a takie coś w przestrzeni publicznej niczego nie narusza?... Dużo tego po kraju jeździ i na podwórkach stoi?
Edytor zaawansowany
  • fabryka.lodow.napatyku 09.08.18, 20:59
    Skoro aborcja to nic wielkiego to i zdjecia na ciezarowce tez przeciez, czym sie oburzasz
  • triismegistos 09.08.18, 21:02
    Robienie qpy to też nic wielkiego, ale wolałabym nie oglądać ekskrementów w swoim otoczeniu.

--
    Ostatnie badania wykazały, że 42% Amerykanów ma nadwagę, a 34% jest otyła. Pozostali zjedli ankiety.
  • katja.katja 09.08.18, 21:28
    I czasem równie bolesne uncertain
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 09:26
    Nie wiem, jak Tobie, ale mnie wyświetla się obok forum reklama Lidla, a w niej karkówka wieprzowa w marynacie. Czyli zlepek komórek. Podobne WIELKOFORMATOWE reklamy można spotkać w miastach co krok. Biedne dzieci.
  • triismegistos 10.08.18, 17:29
    Ale na tej reklamie to masz poporcjowane mięso czy ubój swini na żywo?

--
    Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 18:48
    A zdjęcia na bilbordach przedstawiają aborcje na żywo, czy poporcjowany efekt aborcji?
  • hosta_73 11.08.18, 13:49
    Te zdjęcia nie przedstawiają efektu po aborcji.

--
    Zwierzę z meblem? Waran z komodo.
  • katja.katja 09.08.18, 21:04
    A te zdjęcia są w realnej wielkości?
  • mama-ola 09.08.18, 21:10
    Realnej? W powiększeniu raczej. Płód ma pewnie 3 cm, na zdjęciu ze 100 cm.
  • katja.katja 09.08.18, 21:28
    Czyli zwykłe wstrętne przekłamanie.
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 09:41
    Ogłoszenie społeczne w TV. W ogłoszeniu.rysunek w pełni ukształtowanego dębu o wysokości kilkunastu cm. W rzeczywistości drzewo na kilkanaście metrów. Czyli zwykle wstrętne przekłamanie.
  • bib24 09.08.18, 21:05
    seks np jest fajny, ale jakbyś puściła wielkogabarytowe zdjęcie bzykania to by się ludzie burzyli.

po prostu są zdjęcia które rażą. moje dzieci panicznie boją się tych rozczłonkowanych zdjęć.
  • mama-ola 09.08.18, 21:08
    Aborcja to nic wielkiego - to są insynuacje ruchów pro life wysuwane w tzw. dyskusji. Każda aborcja jest nieszczęściem i nikt jej sobie nie robi dla fanu.
    Ale wątek nie ma być o aborcji i za/przeciw, tylko o naryszaniu przestrzeni publicznej, wykroczeniu. Dziś w Faktach mówili policjanci, że wieszanie koszulki z napisem DEMOKRACJA to wykroczenie. To ja się pytam, czym jest wielkogabarytowe zdjęcie zmasakrowanego płodu na podwórku przed blokiem? Nie podpada pod wykroczenie?
  • mama303 09.08.18, 21:12
    mama-ola napisała:

> Każda aborcja jest nieszczęściem

bez przesady!

--
    nie kradnę, nie zabijam, nie wierzę...
  • thea19 10.08.18, 09:10
    no radoscia nie jest. lepiej by nie byla konieczna.
  • maslova 10.08.18, 10:53
    Niech każda kobieta mówi za siebie.
  • joa66 09.08.18, 21:30
    to są insynuacje ruchów pro life wysuwane w

TAK ZWANYCH pro life bo z ochroną życia nie mają nic wspólnego, tylko tak siebie nazwali
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 09:17
    Nie mają? Bo płody są oczywiście martwe przez całą ciążę i cudownie ożywają dopiero podczas porodu?
  • sumire 10.08.18, 10:04
    Nie mają.
    Życie już istniejące guzik ich obchodzi. Żadna z instytucji pro-life nie zabiera głosu w sprawie niepełnosprawnych ani żyjących w skrajnej biedzie. Obchodzą ich tylko płody. I to takie na zdjęciach.
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 10:21
    Zieeew. Lewacki, głupi sofizmat. Na życie niepełnosprawnych chwilowo żadne lewactwo nie dybie. Postepacy na obecnym etapie nie wysuwają postulatów uśmiercania "niepełnowartościowych jednostek będących obciążeniem dla społeczeństwa" , więc organizacje pro-life nie muszą zabierać głosu w ich obronie. Ale jeśli mądrość etapu się zmieni i lewica do swoich eugenicznych postulatów znów się odwoła, to z pewnością pro-life głos zabiorą.
  • sumire 10.08.18, 10:33
    Nie, prolajfy po prostu mają w doopie żyjących już ludzi, którym mogliby realnie pomóc. Ich działalność sprowadza się do siania demagogii, bo to żaden faktyczny wysiłek.
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 16:24
    Ty wciąż nie pojmujesz istoty rzeczy. Organizacje pro-life nie istnieją po to, żeby komuś w czymś „pomagać”, tylko po to, żeby bronić życia małych, bezbronnych ludzi przed mordercami usiłującymi ich pozabijac. Tak,jak wojsko istnieje nie po to, żeby opiekować się niepełnosprawnymi dziećmi, tylko żeby bronić życia obywateli przed zagrożeniem ze strony wroga. Jeśli uważasz, ze trzeba komuś pomagać, to pomagaj sama. Nie ty założyłaś organizacje pro-life, nie ty je finansujesz i nie ty będziesz im wyznaczać cele. Tym bardziej, ze twoja troska o niepełnosprawnych ogranicza się do pyszczenia, żeby ich pozabijać zanim się urodzą.
  • alin9 10.08.18, 17:03
    Ty jak zwykle klepiesz bzdury.Tak bronią życia małych,bezbronnych ludzi ale niestety mają w poważaniu tych ludzi jak podrosną.Wtedy nie ważne,że są niepełnosprawni lub ubodzy.Oni żyją bo oszołomy kiedyś się o nie awanturowali.Potem zapomnieli.Tak pomagam,jeśli mogę bez względu na wiek potrzebującego.My chociaż pyszczymy o pomocy niepełnosprawnym.Wy(Ty i podobni)pokazaliście całemu światu,że nie są dla Was ludźmi.Wstyd mi za takich rodaków.
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 17:43
    Jak podrosną, niech się martwią sami o siebie i niech się cieszą, że nie pozwolono ich zamordować.
  • aamarzena 10.08.18, 18:14
    Ot i cały sens
    Powiedz mi jak osoba nieposiadająca kończyn, a do tego poniżej normy intelektualnej ma się zatroszczyć sama o siebie. I z czego ma się cieszyć? Z tej marnej wegetacji w nędzy? Myślisz, że ludzie chcą tak żyć?
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 18:43
    Z życia. Uważasz, że ludzi biednych i chorych należy zabijać?
  • aamarzena 10.08.18, 21:21
    Z wegetacji nikt się nie cieszy. A twoja postawa pokazuje, że życie macie w odwłoku. Może i taka osoba mogłaby die cieszyć z życia, gdyby miała godne warunki. Ale sama ich sobie nie zapewni.
    I możesz mi wskazać w którym miejscu napisałam, że biednych i chorych należy zabijać? To twoja projekcja raczej.
  • hosta_73 10.08.18, 18:22
    Aborcja byla, jest i będzie. Tak jak prostytucja, związki homo itp. Żaden zakaz tego nie zmieni. Troche utrudni i podniesie koszty, ale nadal będzie.

--
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 18:46
    Owszem. Tak, jak zwykle morderstwa, kradzieże, oszustwa itd. Zawsze były, są i będą. To jednak nie znaczy, ze prawo powinno na to pozwalać. Bo gdyby pozwalało, to być może już byś nie żyła, albo żyłaby pod mostem, okradziona z wszystkiego. Bezkarnie.
  • turzyca 10.08.18, 21:01
    >Tak, jak zwykle morderstwa, kradzieże, oszustwa itd. Zawsze były, są i będą. To jednak nie znaczy, ze prawo powinno na to pozwalać.

Prawo w Polsce pozwala na kradzież garści kłosów z pola. Ale praktycznie to się nie zdarza. Dlaczego skoro wolno? I pola są praktycznie wolnodostępne, nikt ich nie pilnuje. Ludzie jeżdżą po drogach wzdłuż pól i nie kradną kłosów.
    A kiedyś kradli. Mimo że było to surowo karane.

Jak było karane, to kradli, nie jest karane, nie kradną. Jak to możliwe?

--
    Kółka się kręcą?
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 21:13
    Zamierzasz wykazać, że prawo karne jest niepotrzebne, bo przeciwskuteczne?
  • turzyca 10.08.18, 22:13
    Nie. Wykazuję, że znacznie skuteczniejsze od najsurowszego nawet prawa są zmiany systemowe, ułatwiające ludziom życie zgodne z prawem. I tyle.

--
    Dzenderowy potfur A.D. 1904
  • hosta_73 11.08.18, 13:57
    Tylko słuchając pro-lifów odnoszę wrażenie, że uważają iż wraz z prawnym zakazem problem aborcji zniknie i zło zostanie wytępione. A tak nie bedzie

--
  • lodomeria 11.08.18, 15:54
    Nie nazywajmy anti-choice'ów pro-life'ami, koniec!
  • sumire 10.08.18, 19:22
    Nie, synuś. Ja mam w rodzinie ciężko niepełnosprawnych i im pomagam. Prolajferzy i odpady twojego pokroju na widok takich odwracają się z obrzydzeniem. Wasze "pro-life" to walka o płód, aż się urodzi, a potem umywanie rąk. Prolajfy nikogo nie bronią. Niczego nie robią. Tylko wrzeszczą, bo to łatwe, czyste, nic nie kosztuje. Żałosne typki, które chcą zaistnieć w mediach. Wszystko.
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 19:34
    Ależ bronią. Tak, jak wojsko broni, chociaż nikomu nie pomaga w niepełnosprawności. Dlaczego nie protestujesz przeciwko wojsku?
  • tanebo2.0 10.08.18, 19:46
    Argument bez sensu. Czyli katofaszyści działają z nienawiści do kobiet a życie mają gdzieś...
  • sumire 10.08.18, 23:39
    Nie bronią. Drą tylko mordy.
  • maslova 10.08.18, 10:55
    > Na życie niepełnosprawnych chwilowo żadne lewactwo nie dybie

Lewactwo nie dybie, ale prawactwo maj je wdoopie, co prowadzi do znacznego obniżenia jakości życia, do wegetacji, a nawet i do śmierci. Zaniechanie jest również grzechem.
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 16:28
    Jakość życia każdego człowieka to sprawa jego i jego najbliższych. Obrzydliwością jest wylewanie krokodylich łez nad „niska jakością życia” kogoś, kogo chciałaś zabić, ale się nie udało.
  • alin9 10.08.18, 17:08
    Nie chce nikogo zabijać.Chcę decydować o sobie.Zakazując eutanazji zakazujesz mi żyć po mojemu.Zakazując aborcji w każdej sytuacji masz na sumieniu dwa życia(matkę i dziecko).Nie piszę tu o śmierci.Tragedią jest cierpienie,często wieloletnie ,tych ludzi.Obrzydliwością jest narzucanie innym schematu życia.Nie wiesz co to wybór!
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 17:42
    Owszem, chcesz zabijać. „Prawo do aborcji” oznzacza przyzwolenie na zabijanie. Zakazując eutanazji nie zakazuje się nikomu ŻYĆ, tylko ZABIJAĆ. Lewackie oszustwa semantyczne wciskaj głupszym od siebie.
  • alin9 11.08.18, 12:09
    Dlaczego zmuszasz mnie do Twoich" mądrych " decyzji.Pozwól mi decydować.Teraz mi narzucasz styl,który dla Was jest dobry.Dla mnie skrajnie głupi.Powiem Ci coś odkrywczego.Takim ograniczaniem aborcji robicie krzywdę tylko tym co z niej korzystają w ostateczności.Ci co mają kasę i tak nadal będą dokonywać aborcji.Jak zwykle najbardziej dostaną zwykli ludzie.Nie to co niektórzy posłowie i ich kobiety.
  • turzyca 11.08.18, 12:59
    >Jakość życia każdego człowieka to sprawa jego i jego najbliższych.

No i teraz kobieta ma do wyboru:
    - wyrok dożywotnej nędzy dla siebie i swoich dzieci, upokarzającą szarpaninę z ochroną zdrowia, żeby dostać choć trochę świadczeń umożliwiających funkcjonowanie dziecka, publiczne żebranie o kasę, żeby pokryć koszty brakujących świadczeń, brak czasu dla dzieci, brak jakiegokolwiek wsparcia materialnego dla dzieci, spadek składający się głównie z długów,
    - wyrok kilku lat więzienia, bez przepadku majątku, z możliwością pracy czy kształcenia w trakcie osadzenia, z możliwością - po wyjściu - dbania o dzieci i normalnej pracy zawodowej.
    Wybór jest dość prosty.

Serio, jak się ma trójkę dzieci, to człowiek zdecydowanie woli stracić możliwość opieki nad nimi na kilka lat niż na zawsze. Woli móc je uposażyć, choćby dając w spadku do podziału mieszkanie niż zostawić z długami i zobowiązaniem rezygnacji jednego z nich z pracy.
    Jeśli państwo gwarantowałoby sensowne wsparcie osób niepełnosprawnych, jeśli urodzenie takiego dziecka nie byłoby wyrokiem dożywocia w nędzy i upokorzeniu, to ludzie mieliby znacznie mniejszą motywację do aborcji.
    Tymczasem wsparcie państwa wygląda tak: ...images/vv6HyE

I w tej sytuacji nie ma znaczenia, czy będziemy karać kobiety za aborcję, one i tak ją będą przeprowadzać. Bo jeśli człowiek ma do wyboru umrzeć z głodu lub trafić do gułagu za kradzież jedzenia, to będzie kradł.

--
    Czajniczek Pana R.
  • lodomeria 09.08.18, 23:52
    Te ruchy to się nazywają nie pro-life a anti-choice.

A koszulki mają napis konsTYtucJA.
  • mama-ola 10.08.18, 09:05
    Oczywiście, konsTYtucJA, pomyliło mi się.
  • azsiezaloguje 10.08.18, 00:09
    Podpada. Nalezy takie rzeczy zglaszac, juz nie raz plodofile przegrali sprawe o te zdjecia i musieli je likwidowac.
  • ania-z-lasu 10.08.18, 08:53
    Taki poród to przecież samo szczęście. Dlaczego nikt nie pomyślał, żeby wieszać zdjęcia porodów?? A takie poczęcie? Dar od Boga, ludzka rzecz, początek życia, obietnica nowego człowieka! Ja chcę zdjęcia poczęć na każdym przystanku!!!
  • maslova 10.08.18, 10:55
    > A takie poczęcie? Dar od Boga, ludzka rzecz, początek życia, obietnica nowego człowieka! Ja chcę zdjęcia poczęć na każdym przystanku!!!

big_grinbig_grinbig_grin
  • boo-boo 10.08.18, 19:04
    "Skoro aborcja to nic wielkiego..."
    A kto tak twierdzi ?

--
    "All I ever wanted _ All I ever needed _ Is here in my arms _ Words are very unnecessary _ They can only do harm "
  • paniusiapobuleczki 09.08.18, 21:03
    W Warszawie pod koniec roku szkolnego stawały pod szkołami.
  • joa66 09.08.18, 21:09
    Do tej pory, jeżeli ktos to zgłaszał do prokuratury to nakładali grzywny ( to znaczy nie weim czy zawsze, ale czytałam o paru takich przypadkach)
  • paniusiapobuleczki 09.08.18, 22:30
    Podobno w jakimś mieście udało sie zakazać. Nie wiem o co chodzi w Warszawie, ale na policję na pewno zgłaszano. Gdyby sprawa była taka prosta to ci antyaborterzy nie parkowaliby przed szpitalem Bielańskim. Sporo na ten temat było w wyborczej w czerwcu.
  • joa66 10.08.18, 00:16
    Ja rozmawiałam kiedyś z taksówkarzem, ktory często parkuje przy szpitalu czerniakowskim - podobno policja przegania ich z mandatami a oni za chwilę znowu wracają.
  • turzyca 10.08.18, 08:17
    Ciekawe, skąd mają kasę, żeby regularnie opłacać takie mandaty.

--
    Czajniczek Pana R.
  • joa66 10.08.18, 08:50
    Upraszczając - od emerytek, które nie mają na lekarstwa. A bardziej serio - kto finansuje np Ordo Iuris? Przypuszczam, że to sa te same pieniądze.
  • maslova 10.08.18, 10:57
    Pewnie z podobnych źródeł:
    www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/fundacja-tadeusza-rydzyka-pokaza%c5%82a-sprawozdania-finansowe-30-mln-z%c5%82-tylko-od-darczy%c5%84c%c3%b3w/ar-BBLIzqF?li=BBr5MK7
  • mama303 09.08.18, 21:10
    zwłaszcza że to manipulacje bo to są płody poronione, obumarłe

--
    nie kradnę, nie zabijam, nie wierzę...
  • mamablue 09.08.18, 21:11
    Proponuję wynająć zdezelowaną ciężarówę i opatrzyć ją zdjęciem męskiego uwiądu wink
  • luvyana 09.08.18, 21:32
    najgorsze, że takie foty nikogo raczej do aborcji jeszcze nie zniechęciły, za to robią kuku osobom, które tą traumę przeżyły, albo inaczej, które "źle" przeżyły aborcję.

--
    Uprzejmie informuję, że pożegnałam na zawsze złą energię wcześniejszego nicka tongue_out
  • katja.katja 09.08.18, 21:35
    Albo które poroniły w naturalny sposób chcianą ciążę - płód tak samo wygląda, prawda?
  • luvyana 10.08.18, 08:36
    Dokładnie sad

--
    Uprzejmie informuję, że pożegnałam na zawsze złą energię wcześniejszego nicka tongue_out
  • brenya78 10.08.18, 14:59
    W tym sęk, że te zdjęcia nie przedstawiają płodów, ani poronionych płodów. Co można stwierdzić po otworzeniu dowolnego podrecznika z dziedziny embriologii. Było o tym mówione już wiele razy.
  • katja.katja 10.08.18, 15:01
    To co przedstawiają? Niemowlęta?
  • premeda 10.08.18, 15:10
    Bodajże płód słonia, bo bardziej ludzko wygląda.

--
    Pomóżmy tej ślicznej dziewczynce www.siepomaga.pl/operacja-tosi
  • brenya78 10.08.18, 22:53
    Photoshop?
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 10:23
    Chcącemu nie dzieje się krzywda.
  • triismegistos 10.08.18, 18:06
    Masz na myśli kobiety po poronieniu?

--
    Ostatnie badania wykazały, że 42% Amerykanów ma nadwagę, a 34% jest otyła. Pozostali zjedli ankiety.
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 19:03
    Tak. Po wywołanym poronieniu.
  • szarsz 10.08.18, 03:47
    m.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/plakaty-aborcyjne-organizacji-pro-life-nie-musisz-ich-ogladac-razem,artykuly,407814,1.html
  • 35wcieniu 10.08.18, 06:01
    W moim miescie rozstawili to na przyczepach samochodowych pod... szpitalem polozniczym. Tak trafnie ze okna kobiet na patologii ciazy na to wychodzily. Geniusze.
  • lidek0 10.08.18, 06:08
    Czemu nie zgłosiłaś tego na policję?

--
    Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
    Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
    zapraszam na forum Dla starających się
  • turzyca 10.08.18, 08:20
    Zgłaszaj to. To jedyna metoda, żeby ukrócić to łamanie prawa i chronić dzieci.
    Tu masz instrukcję krok po kroku:
    zdalaodszpitala.pl/co-mozesz-zrobic/ z wzorami pism.
    Powodzenia!

--
    Wróżenie z fusów.
  • ania-z-lasu 10.08.18, 08:57
    A może by tak akcja antyalkoholowa? Bo alko sieje realne spustoszenie w społeczeństwie. Wiele aborcji też jest wynikiem jego nadużywania. Proponuję zdjęcia skutków wszelakich picia na umór, od zarzyganych w stanie śpiączki po wypadki śmiertelne z udziałem nietrzeźwych. Jak edukować to edukować.
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 19:09
    Napisz do Komisji Europejskiej. Podobna akcja antynikotynowa właśnie trwa.
  • pani_wierzbasia 10.08.18, 09:01
    e tam, zdjęcie jak zdjęcie-gorsze są thrillerach, itp.
    i nie obrażaj zwolenniczek aborcji -przecież płód to nie człowiek, wiec w czym widzisz problem??
  • turzyca 10.08.18, 09:03
    Thrillery mają kategorie wiekowe i nie pokazuje się ich przedszkolakom.

--
    Wróżenie z fusów.
  • szarsz 10.08.18, 09:12
    > zwolenniczek aborcji -

Znasz takie? Ja nie, tutaj też nie ma (chyba). Są natomiast zwolenniczki prawa do aborcji
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 09:21
    Nie ma różnicy między zwolennikiem morderstwa a zwolennikiem bezkarności morderstwa.
  • pani-noc 10.08.18, 10:37
    Powiedz to swojemu rzadowi, ktory jakoś się nie kwapi by powołać komisję śledczą w sprawie śmierci Igora Stachowiaka. Jego życie jest mniej ważne od płodu?
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 10:43
    Ja nie mam swojego rzadu
  • lodomeria 10.08.18, 09:18
    Zawsze jak widzę ten argument, to się zastanawiam, czy traktować rozmówcę, jako uczciwą osobę, która na serio nie widzi różnicy i się cieszy, że znalazła dziurę w matriksie; czy może jednak jako osobę okrutną i cyniczną, która widzi nielogiczność argumentu, ale uważa, że jej wolno po trupach do celu.
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 09:14
    Ale co niby narusza zdjęcie zlepka komórek? Reklamę wołowiny z kością też dzieci oglądają i jakoś nie słychać postępackich szlochów.
  • joa66 10.08.18, 09:56
    Rozumiem, że nie masz nic przeciwko temu, żeby rozstawiac wielkogabarytowe plansze ze zdjeciami dziecka , do którego urodzenia zmusił kobietę Chazan, ze zdjeciami noworodków z mózgiem na wierzchu I jednym okiem? Tak?

Bazujecie na tym, że prawdziwi proliferzy a nie anti choice mają więcej przyzwoitości.
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 10:03
    Ze zdjęciami dziecka? To jakaś pomyłka. Rozmawiamy o zdjęciach zlepkow komórek.
  • joa66 10.08.18, 10:29
    Ze mną nie tak łatwo. Czy przeszkadzałyby Ci wielkogabarytowe plansze ze zdjęciami zlepka komórek z mózgiem na wierzchu? Czy przeszkadzaloby Ci gdyby pod szpitalem, w którym lezy na poródówce Twoja zona były plansze ze zdjeciami zlepka komórek , który sie urodził dzieki "staraiom" Chazana? Chcialbyś, żeby Twoja żona ogladała takie zdjęcia czekając na Wasze dziecko?
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 10:40
    Zlepki komórek nie mają mózgów. Albo konsekwentnie zgodzisz się, że płód jest człowiekiem i wówczas możemy rozmawiać o straszliwych skutkach zapłodnienia in vitro (to jest ten przypadek) albo zapomnij o mózgu w zlepku komórek
  • sumire 10.08.18, 10:43
    Dynia, a gdyby ten zlepek komórek wycięto z twojej cierpiącej żony, to chciałbyś, żeby wisiał na billboardach? Żeby musiała na niego patrzeć, ona i inne kobiety? Tak czy nie, to proste pytanie?
  • sumire 10.08.18, 12:51
    No i nie ma odpowiedzi.
    Ot, cojones starcza tylko na walenie ogólników.
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 16:33
    Moja żona nie dałaby sobie wyciąć żadnego takiego zlepka.
  • joa66 10.08.18, 16:36
    Nie takie bylo pytanie - pytanie bylo czy chcialbys , zeby wielkoformatowe plansze ze zdjéciami zlepku komórek z innym zlepkiem komórk (zwanym mózgiem) na wierzchu były wywieszane pod szpitalem, w kórym Twoja zona oczekuje na dziecko? Odpowiesz?
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 16:38
    Naucz się czytać.
  • sumire 10.08.18, 19:24
    Zlepek zagraża jej życiu.
    Tak czy nie, dynia?
  • dyzurny_troll_forum 10.08.18, 10:47
    super_hetero_dyna napisał(a):

> Zlepki komórek nie mają mózgów. Albo konsekwentnie zgodzisz się, że płód jest
    > człowiekiem

A dowód osobisty ma?
  • joa66 10.08.18, 10:47
    mózg to tez zlepek komórek, dynia. I oko, itd. Ale jasno wynika z Twoich wypowiedzi, że bardzo byś nie chciał, żeby ludzie o innych poglądach używali waszych metod. To mi wystarczy.
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 16:44
    Skoro mózg to tez zlepek komórek, to i ty cała tez jesteś zlepkiem, tylko większym. Wobec tego termin „zlepek komórek” jest pozbawiony jakiegokolwiek znaczenia wartościującego. Bo skad wiadomo, ze zlepek zewnętrzny jest ważniejszy od zlepka wewnętrznego?
  • joa66 10.08.18, 16:53
    Ja nie wartościuję - usiłuję uzyskac od Ciebie odpowiedź na pytanie czy chciałbyś pokazywać takie zdjęcia swojej żone czekającej na poród na szpitalnej porodówce. Albo w ogóle w ciązy?

Co byś zrobił czlowiekowi, którry przyniósł by Twojej żonie w ciąży album z takimi zdjęciami ? Dał byś mu w twarz czy stchórzył?
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 17:52
    Moja żona nigdy nawet nie rozważała aborcji, wiec takie zdjęcia nie są ciężarem dla jej sumienia. Spytałem - nie widzi problemu. Te, których sumienie żre, niech żre. Po to właśnie jest, żeby żarło.
  • joa66 10.08.18, 18:09
    Nie, ja nie pytałam o aborcję. Pytałam o te urodzone , "dzięki" Chazanowi - chciałaby je oglądac leżąc w szpitalu czekając na poród?
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 18:37
    Nie dzięki Chazanowi, tylko dzięki nieetycznym praktykom medycznym. Napisałem - nie widzi problemu.
  • joa66 10.08.18, 18:43
    Czyli Chazan kazał urodzić kobiecie z powodu swoich nieetycznych praktyk medycznych?

Scher, to jak unikasz odpowiedzi na bardzo proste pytanie świadczy o jednym - wiesz, że to jest złe. Wiesz a jednak to robisz. Świaodmie robisz coś co sam uważasz za zło. Jak to o Tobie świadczy? Jesteś złym człowiekiem. EOT.
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 18:52
    Nie. Ciąża była wynikiem nieetycznych praktyk medycznych (in vitro). Z urojeniami udaj się na forum psychiatryczne.
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 18:55
    Jesli budzenie sumienia pokazywaniem skutków aborcji jest złe, to także publikowanie zdjęć z obozów zagłady jest złe. Nie potrafisz odróżniać dobra od zła. Jak to o Tobie świadczy? Jesteś złym człowiekiem.
  • joa66 10.08.18, 19:09
    Nie, Twoje uniki doskonale świadczą o tym, że wiesz , że to jest złe. A ja byłam ciekawa czy jesteś tylko zaburzony czy też zaburzony i zły. Już wiem i teraz już naprawdę eot.
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 19:14
    Co Ty bredzisz? Jakie uniki? Ta akcja NIE jest zła. Jest bardzo dobra i wściekłość lewaków, którzy chcieliby to ukryć, najlepiej o tym świadczy. Nie ma na świecie nic bardziej podłego niż lewactwo.
  • sumire 10.08.18, 23:42
    Jest. Twoje tępe okrucieństwo i brandzlowanie się nienawiścią do kobiet.
    Moderacjo - wywalmy stąd tego psychola na dobre.
  • e-ness 11.08.18, 09:46
    Nie jestem zwolennikczkom żadnej z partii ale ta akcja jest zła i mnie oburza.
    Nie życzę sobie aby moje dzuecu oglądały takie obrazy
    Ktoś kto umieszcza taki obraz w przestrzeni publicznej jest zły złym i zaburzonym człowiekiem, któremu absolutnie nie zależy na tych najmniejszych.
    Nie obchodzi ich ze te obrazy powodują traumę i głębokie przeżycia dzieci , czynią im krzywdę!
  • mamma_2012 10.08.18, 19:11
    Była z ciąży z chorym dzieckiem? Z gwałtu? Zagrażającej jej życiu? Jeśli nie, to gooffno wie o życiu i jej sumienie powinny żreć zdjęcia chorych, bezkształtnych istot, które zdaniem niektórych muszą się urodzić, żeby jacyś chorzy ludzie poczuli się lepiej.
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 19:17
    Lewacka podłość to m.in. instrumentalne wykorzystywanie dzieci chorych i z gwałtu w walce o aborcje na życzenie bez ograniczenia czasu. Widać to najlepiej po USA i zbrodniczej praktyce „aborcji przez częściowe urodzenie”.
  • mamma_2012 10.08.18, 19:47
    Nie przeszkadza ci, że koledzy od życia napoczętego traktują cię jak kretyna (wygląda na to, że słusznie, bo nie zauważyłeś), który nie potrafi sam sprawdzić jak wygląda 10-11 tygodniowy płód i jak wygląda aborcja?
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 20:02
    A tobie nie przeszkadza, ze towarzysze od aborcji traktują cię jak kretynke, wmawiając, że ludzki płód to nie człowiek?
  • mamma_2012 10.08.18, 20:25
    Nie chodzi już te jałowe dyskusje, kiedy zaczyna się człowiek.
    Chodzi o to, że nie sprawdzisz jak wygląda zarodek w pierwszym trymestrze i jak wygląda zabieg aborcji.
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 20:32
    Nie muszę sprawdzać, bo wiem, jak wygląda.
  • mamma_2012 10.08.18, 20:40
    To czemu nie oburzasz się widząc kłamliwe zdjęcia na billboardach. Nie masz nic przeciwko podwójnej manipulacji?
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 20:56
    Które konkretnie są kłamliwe i dlaczego?
  • mamma_2012 10.08.18, 21:15
    Pisałeś, że wiesz jak wygląda płód w 10-11 tygodniu i jak wygląda aborcja. Jeśli wiesz to zadałeś głupie pytanie.
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 21:19
    Skoro nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie, to znaczy, że powtarzasz jak papuga zasłyszane opinie i nie potrafisz ich zweryfikować.
  • tanebo2.0 10.08.18, 21:33
    Że nie wolno zabijać. Wystarczy że będzie wojna a ja będę żołnierzem. I mogę zabijać do woli...
  • triismegistos 10.08.18, 18:11
    Joa, rozmawiasz z obrońcą gwałciciela upośledzonej dziewczyny. O etyce. Po co?

--
    Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 18:17
    . Nie gwałciciela, tylko zasad uczciwego procesu, bezczelna kłamczucho.
  • joa66 10.08.18, 18:21
    Po to, żeby odpowiedział (lub unikał odpowiedzi) czy zrobiłby to swojej żonie czy tylko feministkom z wąsami.
  • aamarzena 10.08.18, 09:51
    Możesz zgłosić taka sprawę na policji. Pierwsze wyroki sądów ws krwawych billboardów juz są. I to niekorzystne dla prolajferow wyborcza.pl/7,87648,23278399,sady-uznaja-plakaty-antyaborcyjne-za-niedopuszczalne-wczesniej.html
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 10:00
    Widać "niezawisłe" sądy dostały odpowiednią instrukcję od oficerów prowadzących. Co potwierdza jeszcze raz konieczność reformy.
  • pani-noc 10.08.18, 10:34
    Pisiorskie myślenie w pełnej krasie: wyrok niezależnego sądu nie pasuje to trzeba ten sąd uzależnić od partii.

Komuchy.
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 10:42
    Sąd złożony z ubeckich konfidentów nie jest sądem niezależnym
  • sumire 10.08.18, 10:44
    A mianowany przez jednego mściwego smarka nazwanego kiedyś słusznie zerem jest niezależny?
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 16:36
    Może być niezależny, a może nie być. Sędzia, który jest ubeckim konfidentem, nie będzie niezależny na pewno.
  • dyzurny_troll_forum 10.08.18, 10:48

> Sąd złożony z ubeckich konfidentów nie jest sądem niezależnym

Ubeckich konfidentów to sobie w PolitBiurze KC PiS poszukaj!
  • araceli 10.08.18, 10:53
    > Sąd złożony z ubeckich konfidentów nie jest sądem niezależnym

A złożony z piśdzielskich sługusów to niby jaki jest?

--
    Gdzie wszyscy myślą tak samo - nikt nie myśli zbyt wiele.
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 16:37
    A to dopiero zobaczymy. Jedno jest pewne - gorszy na pewno nie będzie.
  • pani-noc 10.08.18, 17:27
    Wzorujecie się na systemie komunistycznym.

Powinniście nosić koszulki: we love red.
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 17:57
    Ktoś, kto by chciał wzorować się na systemie komunistycznym, ile musiałby w ogóle nic robić z sądownictwem, bo ono całe jest komunistycznym parkiem jurajskim. Wywalanie komuchow nie jest wzorowaniem się na komunie. Red is bad. Michnikowszczyna, popleczniczka komuchow, robi ci wodę z mózgu.
  • mamma_2012 10.08.18, 11:40
    U nas przy wylotówkach stoją gigantyczne billboardy. Kiedyś zakładałam na ten temat wątek. Bo moje pięcioletnie wówczas dziecko dziecko obejrzało, przeczytało i domagało się wyjaśnień.
    Nie mam pojęcia dlaczego na ulicach, oprócz kłamliwych zdjęć (nie tak wygląda płód po aborcji) nie ma równie wielkich billboardów pokazujących jak wygląda donoszony chory płód, który nie jak nie przypomina uroczego bobasa.
  • kropkacom 10.08.18, 11:53
    Maja potrzebę epatowania. Inaczej tego nie da się opisać.

--
    "But I Wont Complain No I Wont Complain
    Though my good days are far gone
    They will surely come back one morn So I Wont Complain, no, no"
  • kropkacom 10.08.18, 11:55
    Dodam, epatowania, któremu są przeciwni. Jak znam życie.

--
    "But I Wont Complain No I Wont Complain
    Though my good days are far gone
    They will surely come back one morn So I Wont Complain, no, no"
  • mdro 10.08.18, 12:01
    Płodoshopy w natarciu...

Dzwoń na policję, że na widok publiczny wystawione są drastyczne zdjęcia. Mają obowiązek zareagować.

--
    Nie wiem, czy w moim mieszkaniu jest BARDZO gorąco, ale właśnie dwóch hobbitów wrzuciło mi przez okno jakiś pierścień (znalezione w necie)
  • mamma_2012 10.08.18, 12:06
    Nie mają, w Warszawie boje o usunięcie tych „reklam” są prowadzone od dawna. Nieskutecznie.
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 19:00
    Dzwońcie tez na policje, ze drastyczne zdjęcia są publikowane na pudełkach z papierosami. Ktoś, kto stracił bliska osobę z powodu raka płuc w wyniku palenia może się poczuć dotknięty. No i dzi3cko może zobaczyć przypadkiem.
  • mamma_2012 10.08.18, 19:14
    A co z publikowaniem zdjęć skrajnie zdeformowanych dzieci skazanych na śmierć. Powinni takie pokazywać twoim niuniusiom na religii, żeby wiedzieli co ich może czekac jako rodziców?
  • super_hetero_dyna 10.08.18, 20:34
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • mamma_2012 10.08.18, 20:51
    Po co moje? Może zacznijmy delikatnie, synkowie lubią sobie popatrzeć na rozerwane płody, to niech popatrzą na dzieci, chyba nie boją się zdjęć małych, chorych dzieci i są świadomi ewentualnej możliwości zostania rodzicem takiego dziecka.
  • tanebo2.0 10.08.18, 19:19
    Proponowałbym organizacjom pro choice zrobienie podobnej akcji - tylko na zdjęciu powinien być płód bez mózgu. Niestety katofaszyści są lepiej zorganizowani. A jak pisałem że należy zburzyć kościoły to nikt nie chciał...
  • joa66 10.08.18, 19:27
    Podobno rozważają, gdzieś czytałam.
  • princesswhitewolf 10.08.18, 22:27
    >rzed blokiem jednego z osiedli zauważyłam ciężarówkę, która z boku miała zdjęcie płodu po aborcji w 11. tygodniu - wielki poster na kilka metrów. Z tyłu też zdjęcie - zmasakrowany płód w 10. tygodniu. Z trzeciej strony nie wiem, nie okrążylam.

no i wlasnie przede wszystkim z powodu takiej ciemnoty nie mieszkam w Polsce... wiecej niz pol spoleczenstwa to cywilizacja i poziom, reszta niestety- ciemnota
  • katja.katja 11.08.18, 09:13
    A u Was macie największą ilość nastolatków zarażonych chorobami płciowymi i mimo darmowej antykoncepcji dla nieletnich gigantyczną liczbę aborcji.
    I dziewczynki obrzezane, oczywiście Ciebie to nie dotyczy, Ty mieszkasz w innej dzielnicy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka