Dodaj do ulubionych

Bierzesz 500+?

15.08.18, 18:35
Zwolennicy reżimu pis podczas dyskusji często zadają to pytanie adwersarzom.
Uważaja, że jeśli ktoś bierze ten ochłap to morda w kubeł ma siedzieć cicho.
Ale sami korzystają z doplat UE, zbudowanych ze srodków ue autostrad i linii kolejowych, chodnikow, placów zabaw, skwerów, ulic, zbudowanych nareszcie podłączen kanalizacyjnych.
Wtedy im unijna szmata nie przeszkadza.

--
Nolite te bastardes carborundorum!
Edytor zaawansowany
  • marita81 15.08.18, 18:43
    Idź do kosza .
  • anilka 15.08.18, 20:04
    Bo? Prawda w oczy kole?
    A co do tematu wątku- naprawdę oczekujesz logiki od pisowych wyznawców? big_grin
  • agnes_topesto 15.08.18, 22:24
    no ale że co? przeciwnicy "reżimu", mający co najmniej dwójeczkę pociech, to juz pińcseta nie biorą? i 300 zł tez niby nie wezmą? big_grin
    krejzi przy dwójce dzieci, też by niby nie wziął ?big_grin
  • olena.s 15.08.18, 22:38
    Przeciwnicy Unii nie korzystają z unijnych dopłat? Juz pomijam wodociągi, dopłaty dla rolników, a co z forsą na mikro i makro (w tym taki mąż ex-premierzycy? 25 mln. to pies?)
    Więc teraz już rozumiesz, jakże słusznie krejzi sobie z waszych argumentów polewkę i czemu jest ona na wskroś sluszna?
  • agnes_topesto 15.08.18, 22:49
    olena trollu, nie wcinaj się między wódkę a zakąskę.
  • olena.s 15.08.18, 22:55
    big_grin
    Dziubulek, o jest otwarte forum. Wiec twoje sugestie nt. cudzego pisania/niepisania są dla mnie jak tupot mrówek, żeby zacytować klasyka. A bardziej w twoim stylu: możesz je sobie ciaśniuteńko zwinąć.
  • iwles 16.08.18, 08:41

agnes_topesto napisała:

> nie wcinaj się między wódkę a zakąskę.

i kto to mówi ? big_grin
  • joa66 15.08.18, 18:45
    Bingo
  • little_fish 15.08.18, 18:48
    Nie przeszkadza im również korzystanie z wydłużonych urlopów macierzyńskich i darmowych podręczników
  • olena.s 15.08.18, 18:52
    Prawda.
  • tiszantul 15.08.18, 20:16
    Wymienianie "chodników" jako unijnego dobrodziejstwa to nie prawda, tylko kompromitacja
  • natalia.nat 17.08.18, 12:52
    Nie zrozumiałeś o które "chodniki" chodzi, to nie zabieraj głosu. Pytanie zawarte w poście startowym jest oczywiste i jasne. Troll musi poudawać, że nie rozumie. Kompromitacja.
  • tiszantul 15.08.18, 20:21
    Widać dzisiaj lekkie wzmożenie opozycyjnych trolli - prawdopodobnie rocznica naszego wielkiego zwycięstwa nad bolszewikami tak ich zabolała
  • strasznymruk 15.08.18, 20:24
    tiszantul napisała:
    > Widać dzisiaj lekkie wzmożenie opozycyjnych trolli

O, pisiacki troll od razu się pojawił big_grin
  • mdro 15.08.18, 20:40
    Interesujące, w jaki sposób się do tego zwycięstwa przyczynił big_grin

--
    Nie wiem, czy w moim mieszkaniu jest BARDZO gorąco, ale właśnie dwóch hobbitów wrzuciło mi przez okno jakiś pierścień (znalezione w necie)
  • olena.s 15.08.18, 22:05
    Celne.
  • lily_evans11 15.08.18, 20:37
    To Kaczor i bolszewików zwyciężył???

--
    Nigdy nie byłam złą babą
  • krejzimama 15.08.18, 20:39
    Nie wiedziałaś?

--
    Polak to nie narodowość tylko diagnoza.
  • olena.s 15.08.18, 22:07
    Własnoręcznie. Ale pomagał Piotrowicz i paru innych.
  • iwles 16.08.18, 08:44
    lily_evans11 napisała:

> To Kaczor i bolszewików zwyciężył???
    >

z pomocą Matki Boskiej, którą to pomoc podobno sobie wymodlili.

Żolnierze i ludność cywilna - to taki drugi element zwycięstwa.

Nie słyszałaś wczoraj prezydenta ? smile
  • asia-loi 15.08.18, 22:17
    tiszantul napisała:

> Widać dzisiaj lekkie wzmożenie opozycyjnych trolli

Nie ma czegoś takiego jak opozycyjne trolle.
    Trolle są tylko pisiowe lub kopiejkowe. 😜

--
    Gdy jedna osoba cierpi na urojenia, nazywamy to szaleństwem.
    Gdy wielu ludzi cierpi na urojenia, nazywamy to religią.
  • strasznymruk 15.08.18, 20:23
    Prostacko- agresywne wpisy propagandowe są wkurzające dla normalnych ludzi.
    Nie wzoruj się na pisie.
  • szarsz 15.08.18, 20:32
    Ja pytam zawsze, czy korzystają z ulgi na dzieci wprowadzonej przez tfu Giertycha głosami po i psl, przy sprzeciwie pis. Wystarcza.
  • tiszantul 15.08.18, 21:00
    Przepraszam, byłem nie na bieżąco, już wiem, co ematkową opozycję zabolało. 120 tys. widzów na defiladzie. Podobny tłum śpiewał ostatnio powstańcze piosenki z prezydentem. A frekwa na protestach opozycji leży, już nawet paszczakówna przestała agitować na ematce.
  • mdro 15.08.18, 21:20
    Biedny tituszka, już nawet widzów theatrum musi liczyć w popleczników rządu big_grinbig_grinbig_grin

Jak tam "marsze milionów"? Na kiedy planujecie?

--
    Nie wiem, czy w moim mieszkaniu jest BARDZO gorąco, ale właśnie dwóch hobbitów wrzuciło mi przez okno jakiś pierścień (znalezione w necie)
  • ginger.ale 15.08.18, 22:04
    A to była pisowska defilada czy wojskowa?

--
    come to the dark side, we have cookies!
  • jdylag75 16.08.18, 00:23
    Znalazło się 100 tys uczestników czarnych protestów, TVP znalazła ich na defiladzie 😂
  • natalia.nat 17.08.18, 12:56
    Zdziwko, że ludzie chodzą na defiladę? A to pisowskie święto? Od kiedy?
  • grrru 15.08.18, 21:44
    W dyskusji o emeryturze dla matek minimum czworga dzieci pojawiały się argumenty, że jak ktoś to bierze to znaczy, że popiera. No to analogicznie trzeba oceniać branie 500 plus.

--
    Nadal jem gluten smile
  • jdylag75 15.08.18, 22:02
    To teraz nie będą już robione sondaże dotyczące poparcia?
  • grrru 15.08.18, 22:12
    A po co, jak wybory mają być ustawione big_grin Dla mnie argument o niekorzystaniu ze świadczeń jest idiotyczny, ale pada często.

--
    Nadal jem gluten smile
  • jdylag75 16.08.18, 00:20
    Ano tak, argument pada często. U mnie familia podzielona pod względem poglądów, przy czym mnie jest daleko od obecnie urzędującej władzo rodzeństwu bliżej lub bardzo blisko, paradoksalnie tylko nam przysługuje pińćset.... zwracałam uwagę na bezsens, twierdzili żeby nie brać, ja proszę zatem o odczepienie się od moich podatków. Kolejna wigilia znowu zagrożona
  • lodomeria 16.08.18, 00:29
    Też to zauważyłam, co ciekawe ten argument pojawił się dopiero jakoś niedawno. I co przerażające, ludzie na serio uważają, że za poglądy polityczne im się więcej należy niż sąsiadce.
  • olena.s 16.08.18, 08:35
    Nie, najciekawsze jest to, że tak reagujacy ludzie nie zauważają, ze wszystko co urzędy państwowe wypłacają obywatelom pochodzi pierwotnie z pracy/przychodów tych obywateli. Wszystkich, bez wzgledu na sympatie polityczne, sposób osiągania dochodów etc.
  • purchawkapuknieta 16.08.18, 07:02
    różnica jest taka, że o 500+ i 300 składasz wniosek. Dobrowolnie.

--
    Nowak: Tusk jest dotknięty przez Boga wielkim geniuszem
  • iwles 16.08.18, 08:46

o dotację z Unii wniosku składac nie musisz ? Pierwsze słyszę.

• purchawkapuknieta 16.08.18, 19:10
    Nie składam wniosku o dotacje z unii.

--
    pbs.twimg.com/media/DGPeID2XgAEPP9J.jpg
  • szarsz 16.08.18, 20:02
    A ulgę na dzieci rozliczasz?
  • purchawkapuknieta 17.08.18, 11:08
    Nie.

--
    woolensweater@gmail.com
  • szarsz 17.08.18, 11:27
    sure. Chyba że nie masz dzieci albo nie możesz.
  • iwles 17.08.18, 11:20

purchawkapuknieta napisała:

> Nie składam wniosku o dotacje z unii.

ty nie, ale jeśli ktoś chce dostać - to składać musi.
    Nikomu nie dają wbrew jego woli.

• ania-z-lasu 16.08.18, 07:10
    Nie, nie biorę jak i innych zasiłków, ktore mi się należą. Bo ja idiotka jestem. Ale wolna idiotka.
  • katja.katja 16.08.18, 20:42
    Okradasz własne dzieci. Z wolnością to nie ma nic wspólnego.
  • tol8 17.08.18, 15:04
    Biorę i nie głosuję na PiS.
    Biorę co dają, by nie być frajerem. Dzięki temu moje dzieci mają wszystko, a my nie narzekamy na niedobory.

--
    W weekendy ematka staje się matką.
  • thaures 18.08.18, 00:10
    Nie biorę, bo mi sie nie należy. 300+ dostałam. Na PiS nie głosuję
  • ciezka_cholera 18.08.18, 08:35
    Jeśli zwolennik PISu sprawi, że nie będą mnie i moich dzieci dotyczyły inne ustawy przepchnięte przez tę partię - ta o obrocie ziemią rolną, pyierdolnik w edukacji (mam m.in. dziecko rocznik 2004), rozwalanie budżetu (właśnie 500plusem, ale też np finansowaniem Rydzyka, czy napychaniem się przy korytach różnych Misiewiczów, nasze dzieci będą musiały spłacać te długi), wyprowadzanie nas z Unii, za to wpychanie w objęcia Putina, burdel w sądach, burdel w armii, próby ograniczenia praw kobiet (córki też mam), nękanie protestujących, hipokryzja i chamstwo światle nam rządzących elit itd. to uroczyście i oficjalnie obiecuję zrzec się wyborczych łapówek, bo żadna z nich pociecha w porównaniu ze szkodami. Konsekwencje działania tych szkodników ponosić muszę, patrzeć jak rozpiz...ają ten kraj muszę, płacić podatki też, ale tego marnego pincet plusa powinnam się zrzec? Niech się zwolennicy PISu cmokną. Część z dobrej zmiany już pokrzyżowała mi i moim dzieciom życiowe plany, reszta wisi jak miecz demoklesa, z chęcią i zapałem oddam 500+ jeśli ktoś czarodziejsko przywróci ten kraj do stanu sprzed 2015.
  • wheels.of.fire 18.08.18, 08:53
    Desperacki lament z przesłaniem: żeby było, tak jak było.
  • olena.s 18.08.18, 09:01
    Józiu, umiesz konkretnie zbić argumenty interlokutorki? Czy naprawdę nie potrafisz wyjść za pisie obelgi?
  • wheels.of.fire 18.08.18, 10:00
    Tak, PiS to agenci Putina, kradną, zakaz aborcji wprowadzili, a budżet to ma deficyt jak nigdy.
    500+ dźwigamy. Ja nie popieram, bo rozdawnictwo jest niemoralne, a człowiek powinien się utrzymywać z własnej pracy, ale wolę już żeby kasa szła na 500+, niż na uchodźców lub na zwroty VATu dla karuzelarzy, kumpli PO.
  • langsam 18.08.18, 11:55
    Nie ma dla ciebie bożego miosierdzia - ty po postu naprawdę jesteś głupi. Albo leniwy.
  • spanish_fly 18.08.18, 12:45
    W lipcu budżet zanotował już deficyt, a z miesiąc temu do aresztu trafił polityk PIS właśnie za przestępstwa VATowskie. Musisz zmodyfikować swoją śpiewkę.

wyborcza.pl/7,155287,23773579,budzet-jest-w-gorszej-kondycji-niz-prognozowali-ekonomisci.html

trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,23696524,prokurator-wnioskuje-o-areszt-dla-przemyslawa-m-bylego-juz.html
  • olena.s 18.08.18, 13:36
    A ja, znana pesymistka, dodam do tego, że naprawdę może się okazać, że stoimy na szczycie światowej hossy i za moment zaczną się poważne problemy. Może rozmowy Chiny-USA uspokoją rynki i jeszcze trochę pociągniemy, ale moim zdaniem zly czas jest za rogiem.
  • anilka 18.08.18, 09:45
    Ty nie tylko nie rozumiesz dłuższego tekstu, ty nawet prostych zdań nie jesteś w stanie pojąć. Więc bądź łaskaw wypowiadać się gdzie indziej, albo wcale. Niektórzy idioci chociaż są śmieszni, ty jesteś tylko idiotą.
  • wheels.of.fire 18.08.18, 10:03
    Po prostu jestem uczulony na bełkot o agentach Putina i rozwalającym budżet 500+.
    Niech wróci PO i dalej nienależny VAT zwraca karuzelarzom. Niech Waltzowa dalej kamienice rozdaje Mossakowskim i doprowadzi do spalenia kogoś jak S.P. Jolantę Brzeską.
  • anilka 18.08.18, 12:54
    Czyli to co napisałam jest prawdą.
    Przekładasz sobie swoje urojone myśli ponad to, co ktoś napisał, bo nie jesteś w stanie zrozumieć prostego tekstu.
    Weź zakreśl w jej tekście gdzie ona napisała to co ty raczyłeś z siebie wypocić.
  • spanish_fly 18.08.18, 13:39
    Brzeska mieszkała w kamienicy sprywatyzowanej w czasach, kiedy w Warszawie rządził PIS.
  • olena.s 18.08.18, 13:42
    Jozio nie kojarzy. Inie skojarzy, nie da się.Józio - lub wykreowana przezeń postać - jest wizualizacją tego, jak poczucie krzywdy zniekształca postrzeganie, pojmowanie i przetwarzanie świata.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka