Dodaj do ulubionych

Jak powinno wyglądać zaświadczenie od...

20.08.18, 18:04
...dla lekarza pierwszego kontaktu aby ten wypisał receptę z kodem R dla seniora?
Prosiłam o to specjalistę, ten powiedział, że wystarczy jego recepta. Drugi specjalista dał mi karteluszek z nazwą leku i pieczątka. Rodzinny mnie wyśmiał w pierwszym i drugim przypadku Ale nie powiedział jak to ma wyglądać.
Ktoś coś wie?
Edytor zaawansowany
  • pani_tau 20.08.18, 18:06
    Zaświadczenie od specjalisty. Ucięło mi kawałek tekstu.
  • nowel1 20.08.18, 18:41
    Jest taki druk - "Wynik konsultacji specjalistycznej dla lekarza kierującego". Dane pacjenta, diagnoza, zalecone leczenie. Wystarczy.
    BTW zmieniłabym rodzinnego, który by mnie wyśmiał, zamiast udzielić prostej informacji.
  • pani_tau 20.08.18, 18:56
    Bardzo ci dziękuję.
    Nie bardzo jest na kogo wymienić, rzecz się dzieje na zapadłej wiosze.
    A najgorsze jeszcze przede mną.
  • aguar 20.08.18, 18:59
    Data, imię, nazwisko, data urodzenia pacjenta, rozpoznanie, zalecone leki, pieczątka i podpis. No i leki muszą w danym rozpoznaniu być na ryczałt, tu można sprawdzić refundowaneleki.pl/
  • pani_tau 20.08.18, 19:46
    Dzięki, aguar. Właśnie leki sobie znalazłam, a poległam na dokumentach.
    Ja tak mam, że gdy ktoś na mnie fuknie to od razu mi intelekt siada

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.