Dodaj do ulubionych

Walka o stopy

09.09.18, 17:16
Obok w wątku toczy się ....
Już byłam gotowa wkleić swoje po czym przeczytałam wpis lady-z-gaga i opamiętałam się (na chwilę, bo nie mam z tym problemu) tylko ile by mi się dostało;P a uważam że całkiem ładne mam. Tam najbardziej spodobały mi się bergamotki ładne, zadbane. Jak Waszym zdaniem powinna wyglądać piękna, zadbana stopa? Najważniejsze wiadomo żeby stopa była zdrowa cokolwiek to znaczy bo się nie znam a fajnie poczytać jak ekspertki się wypowiadajątongue_out To co robimy ranking na najpiękniejszą stopę? Po stopie nie poznają nie bać siębig_grin
--
https://bi.im-g.pl/im/fotomon/ludzie/f640x640/38/52/23/012b6d09cf.jpg
Edytor zaawansowany
  • tanebo2.0 09.09.18, 17:23
    Męski fetyszysta stóp (czyli Ja) stwierdza że:
    - kobieca stopa powinna posiadać szczupłą kostkę
    - rozmiar 38
    - czerwone, krótko obcięte paznokcie
    - gładkie, różowe pięty
    - palce proste i zmniejszające się w łagodnej linii
  • princesswhitewolf 09.09.18, 23:43
    rozmiar stopy powinien byc wprost proporcjonalny do wzrostu a nie kobitka 154cm i 38 rozmiar buta bo to w jej przypadku normalnie noga jak u konia. Albo 178cm modelka i kopytko 38cm malutkie.

• hanusinamama 10.09.18, 12:46
    Odpadam, mam 37 i aktualnie łososiowe paznokcie (latem na opalonej stopie wole takie kolory)
  • lidek0 09.09.18, 17:29
    Ładna stopa to zadbana, po profesjonalnym pedicure robionym regularnie.

--
    Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
    Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
    zapraszam na forum Dla starających się
  • 35wcieniu 09.09.18, 17:32
    Mnie przede wszystkim brzydza dlugie paznokcie u stop. I lakier nalozony tak ze wygladaja jakby mialy z centymetr grubosci.
  • hosta_73 10.09.18, 17:41
    35wcieniu napisał(a):

> I lakier nalozony tak ze
    > wygladaja jakby mialy z centymetr grubosci.

O tak, i dłoni to też dotyczy. Normalnie jakby sobie plastelina pazury okleiły. To u kosmetyczki sie takie robi ( i płaci za to?) czy jak?

--
    Zwierzę z meblem? Waran z komodo.
  • luvyana 09.09.18, 17:33
    halo halo, a moje widziałaś? te bergi wyglądają na świeżo zrobione, moje mają już tydzień, mam nieogolone nogi, a wbrew temu co pisała berga szpilki noszę trzy razy w roku

--
    #instamum
  • tanebo2.0 09.09.18, 17:40
    Sanasza ma najładniejsze.
  • luvyana 09.09.18, 17:41
    zraniłes mnie

--
    #instamum
  • katja.katja 09.09.18, 19:30
    Ja też zaocznie zgłaszam Saszę na Miss Stóp.

--
    Moderacja na E-mamie: Post o tym by poderżnąć gardło umierającemu członkowi mej rodziny wisi dwa tygodnie mimo zgłoszeń, post w którym śmieję się z placka jaglanego został usunięty w ciągu niecałej godziny. Ciasto na tym forum ma większą godność niż człowiek.
  • bergamotka77 09.09.18, 20:54
    Kkalipso ma ładniejsze - do tego długie palce co uwielbiam. Sasza na takie bardziej mlotkowate i duży paluch na dziwny kształt. Ale zadbane bardzo, nie przeczę.

--
    "Moze kogos zainteresuje historia kobiety, ktora zostala matka jako dziecko a w momencie kiedy powinna ta matka zostac, zostanie babcia. Ku przestrodze oczywiscie!" asmarabis o mnie smile
  • kkalipso 09.09.18, 21:08
    Nie to że chcę wygrać walkę o najpiękniejszą stopębig_grin ale Saszy też mi się nie bardzo podobają takie krótkie i serdelkowate są jej paluszki,na dodatek jak zwykle dodaje z jakiejś sesji robione najlepszym aparatem itd. Sorki S.

--
  • saszanasza 09.09.18, 22:55
    kkalipso napisała:

> Nie to że chcę wygrać walkę o najpiękniejszą stopębig_grin ale Saszy też mi się nie b
    > ardzo podobają takie krótkie i serdelkowate są jej paluszki,na dodatek jak zwyk
    > le dodaje z jakiejś sesji robione najlepszym aparatem itd. Sorki S.
    >

Kkalipso, ja wszystko zniosę na temat własnych stóp ale na boga nie wmawiaj mi, że robie zdjęcia wypasionym aparatem bo to badziewny aparat telefonu appla, ktorego jakość moge porownać do jakości aparatu za 200 zł. Wiem co piszę, bo mam „rasowego”canona.

--
    Chciałabym się kiedyś wyspać na tyle, żeby rano poczuć, że się budzę a nie zmartwychwstaję.
  • kkalipso 09.09.18, 23:04
    Nie chciałam Cię urazić tylko zwracam uwagę na to że zawsze dajesz takie ładnie obrobione zdjęciatongue_out

--
  • saszanasza 10.09.18, 06:34
    Bo mam swira na punkcie właściwej „ekspozycji”, na zdjęciach, pewnie dlatego, że interesuje się fotografią, no i po prostu nie „zniesabym” psychicznie zdjecia, ktore nie spelnialoby moich kanonów estetycznych, chociaź w zdjęciach innych osób mi to zupełnie nie przeszkadza. Mam taką shizę w stosunku do samej siebie;P

--
    Chciałabym się kiedyś wyspać na tyle, żeby rano poczuć, że się budzę a nie zmartwychwstaję.
  • kkalipso 09.09.18, 17:41
    Szczerze. Masz bardzo krzywe palce. Nie podobają mi się.

--
  • kkalipso 09.09.18, 17:42
    nierówne miało być - bardziej .....

--
  • luvyana 09.09.18, 17:44
    mam śmieszne palce. drugi jest dłuższy niż największy. i są bardzo długie.
    sasza ma takie idealne paluszki jak z rysunku.

--
    #instamum
  • luvyana 09.09.18, 17:44
    ale stopy moje podobają mi się najbardziej ze wszystkich dziś wstawionych. podobnie odcień i gładkość skóry.

--
    #instamum
  • piekna_remedios4 09.09.18, 18:20
    Spoko big_grin
    Najdziwniejsze w twoich stopach jest to, że wygladaja jakbyś miała 6 palcy, zwłaszcza u prawej stopy. Jakaś narośl czy co to jest?
  • luvyana 09.09.18, 18:22
    big_grin teraz też to zauważyłam big_grin ja to chyba taki haluks tylko z nie tej strony, co normalnie? big_grin

--
    #instamum
  • 35wcieniu 09.09.18, 18:24
    "Palcy" big_grin
  • piekna_remedios4 09.09.18, 19:57
    Oj tam oj tam, autokorekta 😉
  • pani_tau 09.09.18, 20:01
    Nie masz problemów z kręgosłupem? Gdzieś czytałam, że drugi palec, który jest najdłuższy na to właśnie wskazuje.
  • aerra 11.09.18, 15:24
    www.tourmedica.pl/blog/stopa-grecka-rzymska-i-egipska/

Ja też mam grecką, ale drugi palec jest tylko trochę dłuższy niż duży, nie ma aż takiej dużej różnicy.
  • kkalipso 11.09.18, 15:51
    Więc ja mam stopę rzymską - fajnie!

--
  • jak_matrioszka 11.09.18, 17:16
    Ja "kundel" jestem, bo chociaż nie mam aż tak długiego drugiego palca jak na zdjęciu, to jednak lekko dłuższy mam i nie da sie mnie chyba do rzymskich zaliczyć. A szkoda, bo to najzdrowszy układ smile
  • bergamotka77 11.09.18, 17:44
    A ja mam egipska - uważana za idealna 😄😊wink

--
    "Moze kogos zainteresuje historia kobiety, ktora zostala matka jako dziecko a w momencie kiedy powinna ta matka zostac, zostanie babcia. Ku przestrodze oczywiscie!" asmarabis o mnie smile
  • luvyana 11.09.18, 17:54
    LUDZIE! WEŹCIE JĄ STĄD!!!!

--
    #instamum
  • snakelilith 11.09.18, 18:05
    bergamotka77 napisała:

> A ja mam egipska - uważana za idealna 😄😊wink
    >

Jak 70% ludzkiej populacji. Faktycznie jesteś szczególnie wyjątkowa, ale na pewno nie ze względu na rodzaj stopy.

--
    "W carskiej Rosji, to Twoi przodkowie by zamiatali u mojej prababki na Krymie." - by wheels.of.fire
  • aerra 11.09.18, 19:51
    Good for you. Mi się ani rzymska ani egipska nie podoba, jakieś takie są te wielkie paluchy obleśne wink I zdecydowanie wolę swoją grecką wink
    Mój mąż ma egipską i ciągle jest problem z butami (w sumie dziwne, skoro 3/4 populacja taką ma), bo ten wielki paluch wszystko rujnuje.
  • jolie 09.09.18, 17:46
    Już kiedyś pisałam, że ludzkie stopy mnie brzydzą i rzadko kto ma ładne stopy. Moja definicja ładnych (kobiecych, bo mężczyźni ogólnie mają szpetne): szczupłe, proste i nie za długie palce, w żadnym razie stopa grecka, paznokcie koniecznie krótkie. Za najgorsze uważam powykręcane paluchy i długie szpony u stóp (nawet z frenchem czy hybrydą są imo koszmarne) - bardziej mnie to razi niż zaniedbane pięty.
  • jolie 09.09.18, 17:48
    Źle się podpięłam.
  • bergamotka77 09.09.18, 18:21
    Błagam robiłam pedicure w połowie sierpnia ostatnio - jeszcze wakacyjny kolor mają. Dzięki kkalipso. A ty shell masz ładne szczupłe nogi i stopy, ale kazdy palec innej długości jakieś takie niesymetryczne są wink

--
  • luvyana 09.09.18, 18:23
    moje palce są odzwierciedleniem mojej osobowości big_grin

--
    #instamum
  • katja.katja 09.09.18, 19:32
    Pokaż, bo Twoje kopyta zniknęły z fotosika i nie zdążyłam obejrzeć.

--
    Moderacja na E-mamie: Post o tym by poderżnąć gardło umierającemu członkowi mej rodziny wisi dwa tygodnie mimo zgłoszeń, post w którym śmieję się z placka jaglanego został usunięty w ciągu niecałej godziny. Ciasto na tym forum ma większą godność niż człowiek.
  • bergamotka77 09.09.18, 20:56
    katja.katja napisała:

> Pokaż, bo Twoje kopyta zniknęły z fotosika i nie zdążyłam obejrzeć.
    >
    Moje? Ktoś musiał złośliwie usunąć - zaraz ponownie wrzucę.

--
  • katja.katja 10.09.18, 08:55
    Już widziałam. Ciekawy, opalizujący kolor, dałabym miejsce między 1 a 2.

--
  • kkalipso 09.09.18, 17:40
    Muszę bo się uduszę.
    Córka pyta piecząc placki; Mamo dlaczego sobie robisz zdjęcia stóp?
    Ja. Bo kobiety chcą wiedzieć które ładniejsze.
    Ale jak to - że lewa czy prawa?!?!

--
  • anika772 09.09.18, 17:45
    big_grin
    Rozsądna dziewczynka!
  • hosta_73 09.09.18, 20:11
    To ja też muszę: piekąc 😉

--
  • anorektycznazdzira 11.09.18, 05:57
    genialne
    jedyna trzeźwawink

--
    'To są bardzo poważne zarzuty!!! [Oh, czyli to nie ty?] O nie, ja, ja! Tylko mówię, że to są bardzo poważne zarzuty.' by król Julian
  • anika772 09.09.18, 17:42
    To jakieś szaleństwo, wklejać stopy i awanturować się które ładne a które niebig_grin
  • 35wcieniu 09.09.18, 17:44
    Prawda. A zwlaszcza wyrzuty ze ktos ma dlugi palec, a ktos krzywy. Tak jakby sie mialo na to wplyw big_grin
  • cauliflowerpl 09.09.18, 21:31
    Ja czytam i plywam w oparach absurdu 😂
  • lilia.z.doliny 09.09.18, 23:08
    że nie wierzysz w to co czytasz i widzisz? ja tez nie

--
    Kret zorientował się, że rył ziemię w złym kierunku, kiedy poczuł smak magmy.
  • cauliflowerpl 10.09.18, 08:47
    W to, że całkiem sympatyczny wątek jeszcze wczoraj wykazywał całkiem niezły potencjał na jateczkę big_grin No kuźwa, kłótnia o stopy, to by był wątek wieku big_grin

Na szczęście się uspokoiło. Ufff.
  • cauliflowerpl 10.09.18, 14:29
    Nope... jednak jeszcze nie wszystko stracone...
  • afro.ninja 09.09.18, 17:44
    Dla mnie troche spuchniete. Ja jestem zadowolona ze swoich stop, ale pedicure brak to by mnie emateczki zjechały. Dawaj fote tej swojej stopy! smile
  • hanusinamama 10.09.18, 12:48
    Zjechac to nie. Aje ja osobicie bez pomalowanych paznokci na nogach czuje sie goła...u rąk moga nie byc pomalowane (aktualnie mam okres wielkiego pielenia w ogródku wiec odpuszczam lakier na łapach) ale stopy zawszeeeeeeeeeeee
  • lady-z-gaga 09.09.18, 17:53
    >już byłam gotowa wkleić swoje po czym przeczytałam wpis lady-z-gaga i opamiętałam się

Hahaha, zdarzyło się kiedyś w przeszłości, że w jakichś jatkach poczułam się sprowokowana i miałam ochotę wstawić zdjęcie swojej sylwetki, ale zrobiłam błyskawiczny bilans zysków i start. Po stronie zysków - utarcie nosa jakiejś obcej forumce, po stronie strat: codzienne patrzenie w lustro ze świadomością, że zrobiłam coś tak idiotycznego big_grin

Co do stóp - przyznaję, że nie lubię długich, wystających paluchów obok kciuka, podobają mi się stopy zbudowane tak, jak moja (mam stopę "egipską").
    Jednak każda zdrowa i zadbana, z ładnymi paznokciami wygląda ok. Im delikatniejsza, tym lepsza, ale idealnych stóp jak z reklamy jest mało, trzeba nosić to, co się ma smile
  • kkalipso 09.09.18, 17:59
    codzienne patrzenie w lustro ze świadomością, że zrobiłam coś tak idiotycznego

Dlaczego?! W życiu trzeba się pośmiać i zabawić.

--
  • chatgris01 09.09.18, 17:59
    tongue_out

http://images50.fotosik.pl/272/b4d0f223b6ab4c57.jpg
  • alpepe 09.09.18, 18:03
    ma najpiękniejsze w tym wątku, aczkolwiek jak widzę od mojej Lali, to mam ochotę ją całować po jej słodkich łapkach wink jak się całuje małe dzieci po stópkach.

--
    Achse des Guten
  • pani_tau 09.09.18, 20:04
    Moj piecioletni dwudziestokilowy pies, kundel w typie wilczura, regularnie śpi w tej pozycji.
  • hosta_73 09.09.18, 20:14
    Zaraz jakaś fanatyczka zarzuci, że nie wydepilowane 😋

--
  • saszanasza 10.09.18, 06:38
    hosta_73 napisał(a):

> Zaraz jakaś fanatyczka zarzuci, że nie wydepilowane 😋
    >

No i czemu takie obrośnięte, no czemu?smile

--
  • hosta_73 10.09.18, 07:12
    O! A nie mówiłam! 😉😁

--
  • saszanasza 10.09.18, 08:13
    saszanasza napisała:

> hosta_73 napisał(a):
    >
    > > Zaraz jakaś fanatyczka zarzuci, że nie wydepilowane 😋
    > >
    >
    > No i czemu takie obrośnięte, no czemu?smile
    >
    >

Ja ostatnio spotkałam się z fajnym stwierdzieniem. Na pytanie Chylińskiej o stanie cywilnym skwitował siebie: „żonaty, ale nie fanatyk”big_grin

--
  • saszanasza 10.09.18, 08:14
    saszanasza napisała:

> saszanasza napisała:
    >
    > > hosta_73 napisał(a):
    > >
    > > > Zaraz jakaś fanatyczka zarzuci, że nie wydepilowane 😋
    > > >
    > >
    > > No i czemu takie obrośnięte, no czemu?smile
    > >
    > >
    >
    > Ja ostatnio spotkałam się z fajnym stwierdzieniem. Na pytanie Chylińskiej o sta
    > nie cywilnym skwitował siebie: „żonaty, ale nie fanatyk”big_grin
    >
    Oczywiście chodzi o pytanie skierowane do mężczyzny

--
  • aandzia43 09.09.18, 22:29
    Kocia łapka wygrywa big_grin

--
    "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"
  • kkalipso 09.09.18, 18:15
    Dzisiejsze 1
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/qi/sc/8q3h/WMiCtFk7kEtbHNuyCB.jpg
    Dzisiejsze 2
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/qi/sc/8q3h/UCy06cRbyPBRV8iaJB.jpg
    Dwa tygodnie temutongue_out
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/qi/sc/8q3h/9WmZy3iLTTFofi3g3B.jpg

--
  • bergamotka77 09.09.18, 18:24
    Masz bardzo ładne stopy kkalipso tylko troszkę jak i u mnie zresztą haluksy się robią? Ja też je wyczuwam sad

--
  • kkalipso 09.09.18, 18:32
    Ja się na tym kompletnie nie znam, być może że się robią i z chęcią poczytam jak zapobiegać, dlaczego akurat mi tongue_out lady-z-gaga bardzo czekam na ocenę lady-z-gaga bardzosmile

--
  • lady-z-gaga 09.09.18, 18:51
    Jaja sobie robisz? Ja się nie wypowiadam w tamtym wątku o urodzie stop, tylko o tym, na co zwróciłam uwagę. A mam ostatnio prozdrowotną szajbę, przyznaję, bo dużo się nauczyłam od znajomej fizjoterapeutki i patrzę pod kątem tego, co mi uświadomiła.
    Twoje są szczupłe, rasowe, wyglądają zdrowo i ładnie. Tylko zdjęcia z jakiejś cudacznej perspektywy, zwłaszcza pierwsze - palce na nim masz ogromne, dobrze że wstawiłas kolejne big_grin
  • kkalipso 09.09.18, 19:03
    Dlaczego dobrze? Moim zdaniem wszyscy w naszych czasach w miarę ogarnięci rozumieją że to co pierwsze na planie to i największe. Palce chciałam pokazać konkretnie, bo w końcu o to w tym wątku chodzi czy krzywe/proste/równe stąd takie a nie inne zdjęcie jak ktoś nie rozumie to szkoda ....

--
  • daisy 09.09.18, 19:58
    Moje są najśliczniejsze. Małe, szczupłe, wąziutkie, gładkie, z ładnym podbiciem, ze średnio długimi, idealnie prostymi palcami, bez "garbatych" małych palców, ze wszystkimi paznokciami o regularnym kształcie, bez żadnych odgnieceń czy wybrzuszeń w dziwnych miejscach. Wewnętrzna krawędź, łącznie z paluchami, to linia prawie całkiem prosta, zewnętrzna też. Jak z jakiejś ikonografiki. Cieszę się nimi, bo żadna ze mnie piękność poza tym. smile

--
    Fajna książka dla dzieciaka
  • kkalipso 09.09.18, 20:10
    To cyk ....

--
  • daisy 09.09.18, 20:15
    Nie mam żadnych zdjęć, uwierzcie mi na słowo, albo i nie. smile

--
  • kkalipso 09.09.18, 20:37
    Chodziło o zdjęcia z dzisiaj, komórkę jak podejrzewam masz?! To chwila moment i zdjęcie gotowe. Bergamotce zrzucili że sobie specjalnie pedicure zrobiła tego chciałam uniknąć dla zabawy więc cyk i fotka gotowa. Też mogłam wstawić piękniejsze z przed roku, dwóch ...ale nie o to chodzi .....

--
  • daisy 09.09.18, 21:16
    No niby mam, ale to tyle zabawy z przerzucaniem do kompa, na jakieś albumy i wreszcie do forum... A ja dzisiaj zarżnięta jestem. Poza tym to trochę idiotyczne...

--
  • kkalipso 09.09.18, 21:28
    To pani już podziękujemy...nie ma przymusu tu byćsmile

--
  • luvyana 09.09.18, 18:25
    ale masz chude kostki!!!

--
    #instamum
  • cosmetic.wipes 09.09.18, 18:35
    Ładny kolor lakieru w tych dzisiejszych.

--
    Zakładanie stanika na mokrą skórę jest jak walka wręcz z szatanem.
  • beaucouptrop 09.09.18, 18:35
    Wygrywasz. A moze dlatego mi sie najbardziej podobaja, bo przypominaja mi ksztaltem moje😉 I podobny kolor lakieru zazwyczaj nosze.
  • tanebo2.0 09.09.18, 18:41
    Palce za długie
  • pitupitt 11.09.18, 13:18
    Też tak uważam

--
    One moment can change a day
    One day can change a life
    One life can change the world
    I live by this quote <3
  • katja.katja 09.09.18, 19:35
    Za długi paznokieć u palucha, powinien być skrócony, więc odejmuję punkt.
    Plus drugi punkt odjęty za rozmiar - kobiece stopy powinny mieć maks 38, a Ty masz kopyta z 41.
    Punkt za gładką skórę, kolor i brak odgnieceń.

--
  • karme-lowa 09.09.18, 19:42
    katja.katja napisała:

> Za długi paznokieć u palucha, powinien być skrócony, więc odejmuję punkt.
    > Plus drugi punkt odjęty za rozmiar - kobiece stopy powinny mieć maks 38, a Ty m
    > asz kopyta z 41.
    > Punkt za gładką skórę, kolor i brak odgnieceń.
    Gazeciarz, pokaż swoje. Zobaczymy i ocenimy.
  • katja.katja 09.09.18, 19:55
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/bb/bb/auan/LK10StpjLHHnPqafzB.jpg

--
  • tanebo2.0 09.09.18, 20:00
    Tłuste
  • gryzelda71 09.09.18, 20:07
    Właścicielka stóp wie,że jej stopy widnieją w wątku?
  • katja.katja 09.09.18, 20:14
    To moje. Jutro mogę zrobić przy dziennym świetle bo mam słaby aparat w komórce.

--
  • gryzelda71 09.09.18, 20:22
    Facet z takimi stopami ahahahahahah
  • misterni 09.09.18, 21:21
    Gryzelda <3 Kopę lat!

--
    Wszystko można, co nie można, byle z wolna i ostrożna.
    Misterni
  • kkalipso 09.09.18, 20:08
    Gazet na szybko se pomalowałeś? Tak czy siak jak na chłopa całkiem ładne tylko kolor tandety.

--
  • cosmetic.wipes 09.09.18, 20:18
    Aż żal, że nie umiesz pływać 😀

--
    Zakładanie stanika na mokrą skórę jest jak walka wręcz z szatanem.
  • katja.katja 09.09.18, 20:22
    Czemu?

--
  • cosmetic.wipes 09.09.18, 20:28
    Bo byś rekordy biło z takimi płetwami.

--
    Przychodzi Ziobro do apteki:
    - Poproszę czopek.
    - Jaki?
    - Może być.
  • katja.katja 09.09.18, 20:33
    Pokaż swoje.

--
  • cosmetic.wipes 09.09.18, 20:49
    👣

--
    Przychodzi Ziobro do apteki:
    - Poproszę czopek.
    - Jaki?
    - Może być.
  • katja.katja 10.09.18, 09:49
    W dziennym świetle, niestety hosting gazeta nie chce dziś współpracować:

https://images92.fotosik.pl/34/57b651dfe1189bf6med.jpg

--
  • lady-z-gaga 10.09.18, 09:54
    od wczoraj był czas, aby lakier sprzed dwóch tygodni zmyć i położyć nowy big_grin
  • katja.katja 10.09.18, 10:07
    Niestety to hybryda, więc trzeba ściągnąć jak już u kosmetyczki, wybiorę się za 2 tygodnie.

--
  • kkalipso 09.09.18, 19:48
    Puknij się w głowę. Paznokcie u nóg nie mogą być zbyt krótkie ze względu na wrastające paznokcie. Noszę 38 a czasem nawet 37, na oko sprawdzasz? -to ci szwankujebig_grin Pokaż swoje! Ha, wiem nie ma takiej opcji.

--
  • karme-lowa 09.09.18, 19:50
    Kkalipso, masz bardzo ładne stopy.
    A kolor Twojego lakieru jest moim ulubionym. Taki też mam teraz na paznokciach😏.
  • kkalipso 09.09.18, 19:56
    Klasyk! Na dodatek sama zawsze sobie malujęsmile

--
  • karme-lowa 09.09.18, 19:59
    kkalipso napisała:

> Klasyk! Na dodatek sama zawsze sobie malujęsmile
    >
  • karme-lowa 09.09.18, 20:01
    karme-lowa napisała:

> kkalipso napisała:
    >
    > > Klasyk! Na dodatek sama zawsze sobie malujęsmile
    > >
    Coś mi nie wyszło.
    Chciałam napisać, że ja też sama sobie maluję😏.
  • aandzia43 09.09.18, 20:04
    Niezłe, tylko czemu ten pazur taki długi?

--
  • afro.ninja 09.09.18, 21:39
    Masz haluksy, to dziwne, że tego nie zauważasz?! Sasza wygrywa.
  • beata985 09.09.18, 20:12
    nie wierzę, że to robię tongue_out
    https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/41382362_2134238229944232_8603336354547367936_n.jpg?_nc_cat=0&oh=5f05d779a53fb4f9ca481a272a4d6a00&oe=5C3B6255

https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/41430943_2134242083277180_6609833623480696832_o.jpg?_nc_cat=0&oh=9d3a13bf54ea2f4a2cccc3d28175fcf9&oe=5BF15D9C

https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/41351740_2134241533277235_5634565310699798528_n.jpg?_nc_cat=0&oh=b6965ef05508b848e7ee79c6d866a03a&oe=5C35C641

--
    Każdy dzień z pisem jeszcze głupszy od poprzedniego /by anetapzn/
  • katja.katja 09.09.18, 20:16
    Ble, jakie nierówne paznokcie i niedokładnie pomalowane (ubytki w górnej części jakbyś je skracała gdy już były pomalowane).

--
  • tanebo2.0 09.09.18, 20:21
    Takie sobie
  • kkalipso 09.09.18, 20:26
    Czekamy na Twoje?

Dla mnie ładne beata985 równe paluszki co akurat dla mnie jest priorytetem.

--
  • tanebo2.0 09.09.18, 20:30
    https://vignette.wikia.nocookie.net/nonsensopedia/images/4/47/Hobbit_feet.jpg/revision/latest?cb=20170413173258
  • luvyana 09.09.18, 21:19
    Kocham Cię nadal Józek! 😂😂😂

--
    #instamum
  • swinki_trzy 09.09.18, 20:44
    beata985 napisała:

>

Dziwne palce masz.
    Bardzo ładne ma Kalipso, choć na tym pierwszym wygląda na wielką stopę.
    Ładne też ma Shellerka, takie ciekawe.
    Bregamotki się nie wyświetlają, a chciałbym je zobaczyć.
    Moich nie pokażę, choć świeżo po pedi, bo palce mam krótkie i małe paznokcie, wyglądają tak sobie. I jak u Shell drugi palec mam najdłuższy smile
  • swinki_trzy 09.09.18, 20:45
    No i sasza wygrywa smile
  • bergamotka77 09.09.18, 21:01
    Proszę bo jakaś złośliwa lajza je usunęła 😜m.fotosik.pl/zdjecie/800299072d6049b7

--
  • swinki_trzy 09.09.18, 21:08
    Dzięki smile jednak kolor psuje efekt, jestem z teamu ciemnoczerwonych.
  • bergamotka77 09.09.18, 21:12
    To kolor inny niż na żywo bo on jest raczej czarny tylko opalizuje na zielono i dlatego taki zielony wyszedł - zależy jak pada światło bo jest z efektem lustra. Teraz będą bordowe czy raczej w kolorze czerwonego wina.

--
  • swinki_trzy 10.09.18, 07:58
    Wiem o jaki tobie chodzi, w każdych okolicznościach i w każdym świetle wygląda po prostu tandetnie.
  • bergamotka77 10.09.18, 08:12
    Nie znasz się. Duzo osób mnie o niego pyta smile Na wakacje był super teraz zmienię na bardziej stonowane.

--
  • swinki_trzy 10.09.18, 08:44
    Czego byś nie napisała, nie zmienia to faktu, że jedzie wiochą wink
  • bergamotka77 10.09.18, 08:52
    Wiocha może ty zalatujesz smile

--
  • joanna266 10.09.18, 17:00
    Bergamotka boski lakier.Pamiętasz.moze firmę?

--
    gdybyś mówił językami ludzi i aniołów a internetu byś nie miał..smile
  • bergamotka77 10.09.18, 18:15
    Niestety nie. Zapytam moja manokiurzystke przy najbliższej okazji jak chcesz smile

--
  • heca7 09.09.18, 21:12
    Ładne, tak delikatnie wyglądają.

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • beaucouptrop 09.09.18, 22:11
    Delikatne nie sa. Jakies spuchnietne jak na moje oko.
  • bergamotka77 09.09.18, 22:25
    Ok pokaż swoje smile

--
  • nickbezznaczenia 09.09.18, 21:12
    Coś okropnego.
  • milka_milka 10.09.18, 08:21
    Jaki koszmarny lakier! Fuu, ohyda.

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • piekna_remedios4 10.09.18, 11:10
    no i tym sposobem Bergamotka wygrała konkurs na najpiękniejsze stopy ematki. Cała reszta - brr i fuj
  • bergamotka77 10.09.18, 12:10
    Zdecydowanie były ładniejsze. Naliczyłam ich kilka co najmniej- wygrywają ex aequo kkalipso i jak matrioszka 😄 A zwyciężczyniom gratuluję!

--
  • jak_matrioszka 10.09.18, 12:16
    Oj, dziekuje bardzo! Gdyby stopy mogły to usłyszeć, byłyby zachwycone!
  • piekna_remedios4 10.09.18, 12:41
    potem zauważyłam stopy matrioszki i przyznaję - zdobywasz zaszczytne II miejsce. Kkalipso nieee, koślawe
  • kkalipso 10.09.18, 12:51
    Co masz dokładnie na myśli?

Ty wiesz co znaczy koślawa stopa wogóle? Jak już się czepiasz to przynajmniej z sensem.

--
  • piekna_remedios4 10.09.18, 14:34
    a to przepraszam, że uraziłam jaśniepanienkę big_grin
    mam na myśli to, że nie podobają mi się tego typu stopy. Dla mnie są koślawe, niekoślawe są matrioszki i bergi - pozostałe równie koślawe jak twoje wink
  • kkalipso 10.09.18, 18:38
    Ba, ziewnęłam i poszłam spać.
    Najważniejsze że mi się mega podobają i nie tylko. To że Tobie się nie podobają to nie znaczy że koślawe cokolwiek to znaczy ekspertko od stóp.

--
  • bergamotka77 09.09.18, 21:03
    Beata haluksy widac niestety sad

--
  • beata985 09.09.18, 21:08
    Starość nie radość...niestety...
    A gdzie te hallluksy...Bo nawet nie wiem żebyś mamtongue_out

--
  • bergamotka77 09.09.18, 21:15
    Na ostatnim zdjeciu zauwaz ta kosc przy paluchu jest wybrzuszona. Tez zaczynam to miec plus mam dosc rozplaszczone stopy po ciazach (duzo do dzwigania kg ) no i stopa mi sie zwiekszyla o rozmiar co najmniej. Kiedyś miałam ładne szczupłe stopy z długimi prostymi palcami.

--
  • piekna_remedios4 10.09.18, 12:42
    ja takie wybrzuszenie u jednej stopy mam od dziecka, nie jest to halluks ani jego zaczątek
  • aandzia43 09.09.18, 20:13
    Sasza rulez

--
  • heca7 09.09.18, 21:03
    Nie wiem o który wątek chodzi. Ale skoro wstawiamy stopy to proszę moje wink
    Rozmiar 38, zdjęcie sprzed chwili.

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/ac/ti/3iox/auKMoe5F9EpZQBc0rB.jpg

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • bergamotka77 09.09.18, 21:09
    Heca nieźle - jestes w pierwszej trojce na pewno! 😄

--
  • kkalipso 09.09.18, 21:11
    Ładne.

--
  • heca7 09.09.18, 21:15
    Dzięki.
    Może tylko dopiszę, że duży palec u prawej nogi złamałam na 3 części z przemieszczeniem więc jest troszkę krzywy. Kiedyś wyglądał jak jego lewy kolega wink

--
  • princesswhitewolf 10.09.18, 01:23
    wiesz wielu ludzi ma bez zlamania gorsze te duze palce, wiec calkiem przystojne masz te paluchy nono
  • aandzia43 09.09.18, 22:27
    Niezłe

--
  • princesswhitewolf 09.09.18, 23:46
    bardzo ladne stopy.
  • barbibarbi 10.09.18, 00:21
    Ładne
  • katja.katja 10.09.18, 08:54
    Całkiem ładne, opalone, gładkie, dodatkowo (poza konkursem) wydepilowana ładnie łydeczka.
    Wg mnie drugie miejsce po Saszy.

--
  • 1maja1 10.09.18, 12:46
    Bardzo ladne stopy heca! Ja uwazam, ze na ogol bardzo ladne stopy maja Angielki, male, szczuple, z podbiciem (nie podobaja mi sie taki plaskie stopy), palce rowne i piekne paznokcie.
    Odstraszaja natomiast te, ktore zapuszczaja paznokcie, szczegolnie u duzego palucha, duzo Hindusek tak robi, zyg😖

--
    A ja lubie te zdj cia dzieci. Moze to kwestia tego ze sama mam male i fajnie wiedziec ze znajomym tez sie dobrze chowaja. za to cudze zwierzeta (zwlaszza te nad ktorymi ktos sie znecal) nic mnie nie obchodza
    by ichi51e
  • heca7 10.09.18, 14:41
    Dzięki.
    Ja bym chyba nie dała rady chodzić z za długimi paznokciami. Jak to się w bucie mieści ?!

--
  • jak_matrioszka 10.09.18, 15:45
    W sandale bez problemu, a w ich klimacie to innych pewnie nie nosza.
    Ja nie znosze długich, ani u siebie, ani u innych tongue_out U mnie to mnie bola, u innych drażnia. Niepytana komuś nie wypomne, ale jak ktoś sam zacznie, to już jego wina tongue_out
  • greenbutterfly 09.09.18, 21:19
    Po co zaklada sie tego typu watki?

Wasze stopy nie sa za ladne... sad
  • lilia.z.doliny 09.09.18, 21:26
    Po co zaklada sie tego typu watki? hm...jak by ci delikatnie odpowiedziec...

--
    Kret zorientował się, że rył ziemię w złym kierunku, kiedy poczuł smak magmy.
  • kkalipso 09.09.18, 21:30
    Następna ....po co wchodzisz?!

--
  • heca7 09.09.18, 21:27
    Dla jaj wink

--
  • joanna266 10.09.18, 16:12
    Ale tu są stopy.Jaja to raczej na innych stronach...

--
  • tanebo2.0 09.09.18, 21:19
    Jak wkleić zdjęcia z kompa?
  • nickbezznaczenia 09.09.18, 21:22
    big_grin big_grin big_grin
  • heca7 09.09.18, 21:27
    No ja cię proooszę big_grin weź wstaw na pulpit z komórki (chyba umiesz, wiesz taki kabelek jest). Potem wejdź w zdjęcia i tam masz ikonkę "dodaj zdjęcia". Wchodzisz, wybierasz zdjęcie z pulpitu , wstawiasz do swojej galerii a tam pod zdjęciem masz linki- wybierz "duże zdjęcie na forum" i już.

--
  • tanebo2.0 09.09.18, 22:05
    Nie da się. Wyskakuje proxy error
  • heca7 09.09.18, 22:41
    Być może zdjęcie jest w zbyt dobrej rozdzielczości. Zmniejsz i powinno przejść.

--
  • maslova 09.09.18, 23:15
    Bo pewnie nie zrobiłeś pedikjuru
  • tanebo2.0 09.09.18, 23:17
    Już wkleiłem. Niżej.
  • mid.week 09.09.18, 22:26
    Psia łapa wygrywa konkurs piękności.
  • princesswhitewolf 10.09.18, 01:41
    a ja uwazam ze ta kocia!
  • eliszka25 09.09.18, 22:31
    swoich nie pokaze, bo sa nieco zaniedbane. nie mialam dla nich czasu ostatnio. jednak jestem na 99% pewna, ze wygrywam konkurs na kopciuszka, bo mam rozmiar buta 35 big_grin
  • tanebo2.0 09.09.18, 22:34
    Uwaga! Uwaga! Zaraz zobaczycie Tanebo. A przynajmniej jego stopę. Oto stopa Tanebo fotoforum.gazeta.pl/5,3.html?new=1&loadKey=1536525098270 uprasza się o nie lizanie ekranu...
  • maslova 09.09.18, 23:17
    Niestety nic się nie wyświetla 😞
  • tanebo2.0 09.09.18, 23:19
    A teraz?
  • maslova 09.09.18, 23:25
    Eee, całkiem niezłe 😉
  • tanebo2.0 09.09.18, 23:28
    Jesteś pierwszą kobietą (żaden mężczyzna tego nie widział) która ją widzi.
  • tanebo2.0 09.09.18, 23:19
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/li/kb/29os/Mp7PVj6ijqbWPM0SgB.jpg
  • kkalipso 09.09.18, 23:35
    Piąteczka - ładnesmile Lubię jak facet dba o stopy.

--
  • heca7 09.09.18, 23:37
    Chyba zaczyna się u ciebie problem z haluksami.

--
  • jak_matrioszka 10.09.18, 01:39
    Czyli tanebo za dużo na obcasach pomyka?
  • heca7 10.09.18, 08:33
    A kto go tam wie? wink

--
  • princesswhitewolf 10.09.18, 01:11
    calkiem przystojna stopa
  • tanebo2.0 10.09.18, 12:18
    Podobno męska stopa to kobiecy fetysz. Podobno mam też bardzo seksowny głos... tak twierdzi sporo kobiet.
  • princesswhitewolf 10.09.18, 14:53
    Moim zdaniem glos to 30proc przystojnosci faceta. Najwaznieszy jest wzrost.
  • tanebo2.0 10.09.18, 15:08
    180 cm / 75 kg
  • princesswhitewolf 10.09.18, 18:04
    Chudys...
  • tanebo2.0 10.09.18, 18:12
    Jak to mówią: mały ale wariat...
  • pitupitt 11.09.18, 13:22
    Nie chudy, tylko MIKRY big_grin

--
    I live by this quote <3
  • maslova 10.09.18, 18:04
    tanebo2.0 napisał:

> Podobno męska stopa to kobiecy fetysz.
    A w życiu! Nigdy nie zwracałam uwagi na męskie stopy.

Podobno mam też bardzo seksowny głos...
    > tak twierdzi sporo kobiet.
    Uwielbiam seksowne męskie głosy. Dawaj próbkę na forum 😊
  • taki-sobie-nick 10.09.18, 21:35
    Podobno mam też bardzo seksowny głos...
    > tak twierdzi sporo kobiet.

Po niektórych uwagach na forum i tak ci nic nie pomoże. tongue_out
  • anorektycznazdzira 11.09.18, 07:25
    Fetysz? Stopa???
    A kto Ci takich bredni naopowiadał?
    Wszystkie kobiety patrzą na wzrost i tyłek, następnie wsłuchują się w głos. Można wyrwać babkę samym tonem głosu.
    Reszta po uważaniu i zależnie od preferencji: klata, dłonie, włosy, opalona skóra, różnie.

--
    'Na słońcu jest rzeczywiście znacznie mniej cienia, wiesz?' by król Julian
  • jolie 11.09.18, 12:45
    Ja też pierwsze słyszę. Stopy u faceta? Antyfetysz, zdecydowanie.
  • aandzia43 11.09.18, 15:12
    jolie napisała:

> Ja też pierwsze słyszę. Stopy u faceta? Antyfetysz, zdecydowanie.

Zwracam uwagę na męskie stopy, więc nie dla każdej antyfetysz. Ale masz rację: powszechne to nie jest.

--
  • jolie 11.09.18, 15:44
    Ok, dla mnie antyfetysz podobnie jak długie włosy i usta a la M.Meller. Nie przeszkadza mi natomiast łysina ani krótka broda (niektórym facetom nawet dodaje imo uroku i męskości).
  • anberte1 09.09.18, 22:41
    Moje sa najpaskudniejsze. Cale lato przechodzilam w butach zakrywajacych palce stopy (takie plocienne). Mam haluksy od 15r.z. Do tego jeszcze drugi palec dluzszy i wszystkie paskudne. Blee.
  • barbibarbi 10.09.18, 00:18
    Ja mam strasznie długie palce, wprawiają ludzi w zdumienie

https://imge.pl/p/65322/n/6532219909010.jpg
  • jak_matrioszka 10.09.18, 01:57
    Miss stóp powinno sie wybierać w kategoriach długie VS krótkie palce, bo i tak głównie tym sie głosujace kieruja. Jak ktoś ma długie palce, to woli te z długimi i na krótkopalczastych patrzy jak na dziwolagi.
    Ja też długopalczasta, i Twoje stopy mi sie podobaja smile i absolutnie nie dziwia. Ile mierzy najdłuższy Twój palec? Mój ma 5,5cm, mierzone miedzy paluchem a drugim, drugi jest najdłuższy.
  • jak_matrioszka 10.09.18, 02:33
    Zanim popatrzycie na zdjecie, to uprzedzam: mam kolor, ale bez pedicure, bo stopy mam czułe i nie daje rady. Dwa razy w życiu próbowałam, samodzielnie, bo jak ktoś inny mnie dotyka, to podskakuje wink Ponoć jak sie samemu robi, to nie powinno sie czuć "gilgotek", ale u mnie to sie nie sprawdza, sama sobie tarka po pietach moge lekko, żadnego innego miejsca na stopie nie daje rady dotknać. Na kolor chodze raz do dwóch razy w roku, po własnorecznym obcieciu paznokci. Kończace przejechanie pilnikiem traktuje jak torture i wolno tylko dwa machniecia na palec zrobić, bo zabieram stopy z płaczem. Skórek nie wycinam, a piety jak namokna pod prysznicem, to "po kancie" goła reka obskrobuje (znaczy paznokciami).
    Aha, i takie nieopedicure'owane stopy pokazuje nie tylko Wam, ale i na ulicach, bo chodze w sandałach. Jak sie ma prawie pół wieku, to sie ma wywalone na takie szczegóły.

https://images91.fotosik.pl/34/b69226dbb7b5f84amed.jpg
  • mysiulek08 10.09.18, 03:34
    Jesli masz wrazliwe stopy nie lubiace dotyku to sprobuj ten krem:

www.doz.pl/apteka/p127476-Podologic_Med_S.O.S._kremowy_opatrunek_na_zrogowacenia_stop_100_ml

jest doskonaly, swietnie zmiekcza i wygladza bez pedikuru
  • jak_matrioszka 10.09.18, 03:51
    Dziekuje za podpowiedź smile
  • afro.ninja 10.09.18, 07:01
    Bardzo ładne stopy. .
  • bergamotka77 10.09.18, 07:46
    Piękne stopy!

--
  • barbibarbi 10.09.18, 08:34
    smile Zmierzyłam - ten drugi ma też 5,5 cm i jest równy z paluchem smile
    Prawie zawsze jak ktoś widzi moje gołe stopy to wykrzykuje - ale ty masz długie palce! Stopa to trudny temat, nie warto szukać miss, bo każdy jest przyzwyczajony do widoku swoich, długopalczasty będzie oglądał ze zdziwieniem te inne, np tłuściutkie z krótkimi palcami, i na odwrót. Facetom kobiece stopy mogą się podobać, co nie dziwi patrząc na ich owłosione hobbity.
  • jak_matrioszka 10.09.18, 11:29
    Łeeeee, a już myślałam, że mnie pobijesz wink Mi sie ze trzy razy może zdażyło usłyszeć "ale Ty masz długie palce u stóp!". No ale jak sie ma długie rece, długie palce u rak, długie nogi i długie stopy, to krótkie palce u tychże stóp nijak sie w pakiecie genetycznym nie mieszcza wink
  • maslova 10.09.18, 18:24
    jak_matrioszka napisała:

> No ale jak sie ma długie rece, długi
    > e palce u rak, długie nogi i długie stopy, to krótkie palce u tychże stóp nijak
    > sie w pakiecie genetycznym nie mieszcza wink

A zdziwiłabyś się. Mam koleżankę szczupłą, wysoką, o normalnych dłoniach i palcach u rąk. A palce u nóg ma krótkie i w dodatku pulchne, takie serdelki 😊 Jakby zatrzymały się w rozwoju na etapie kilkulatka. Okazuje się przy tym, że problem estetyczny jest drugorzędny. Koleżanka ma ogromny problem z kupnem butów, zwłaszcza letnich, bo przy tym stopa jest szeroka, więc na dobrą sprawę mieści się jedynie w modelach sportowych.
  • cauliflowerpl 10.09.18, 11:34
    Moja ciotka tak wykrzyknęła (ze zgrozą) jak miałam jakieś 5 lat. 10 lat chodziłam po plaży z podwiniętymi paluchami aż:
    - koleżanka z tych "och jaka ja jestem piękna" powiedziała "jakie Ty masz ładne paznokcie u nóg".
    - przeczytałam artykuł, że niektóre kobiety sobie palce... przedłużają.

Ale ludzie to durni są czasem naprawdę. W życiu bym przy dziecku czegoś takiego o nim nie powiedziała.
  • jak_matrioszka 10.09.18, 12:05
    Mnie też to jeszcze w dzieciństwie i wczesnej młodości trafiło taki komplement znaczy sie, ale ja z tych odporniejszych, sie nie przejełam że długie. Zreszta, jako pieciolatka składałam sie włacznie z "długości", a jako wnuczka swojej babci już wiedziałam, że babcia to była piekność, której nigdy uroda nie dorównam, i to zabiło we mnie wszelkie ambicje w tematach okołourodowych/wygladania jak miss. Z perspektywy czasu widze, że to chore było, ale (paradoksalnie) zaoszczedziło mi kompleksów i traum wieku nastoletniego. Nie poczuwajac sie do konkurowania o urode z kimkolwiek dorastałam nie porównujac sie do nieosiagalnych ideałów - fantastyczne uczucie wolności smile W kombinacji z faktem, iż w obiektywnej rzeczywistości byłam ładnym dzieckiem a potem panienka, dało to dobry efekt, uchroniło przed narcyzmem, a ewentualne przytyki spływały po mnie jak woda po kaczce. Z przytyków pamietam "pajaka" - długie kończyny i nieduży korpus i "żyrafe" - z racji wzrostu. Na oba określenia miałam doskonale wywalone, ba, traktowałam je jako komplement smile Teraz mam równie wywalone na np. włosy na nogach, na szczeście zdjecie robione w nocy i jeszcze nikt sie nie dopatrzył, że ostatnio strzygłam łydki w lipcu big_grin
    O różnym poprawianiu ciała słyszałam, ale wydłużanie palców u stóp?!? Komuś chyba za łatwo kupić wystarczajaco długie buty wink Wtedy nie ma sprawy, walnać sobie takie moje 41-42 i otwieraja sie nowe możliwości: buty na codzień kupujesz w sklepach sportowych, a szpilki w sklepach z kostiumami dla drag queens wink
  • anberte1 10.09.18, 12:59
    barbibarbi napisała:

> Stopa to trudny temat, nie warto szukać miss, bo każdy jest przyzwyczaj
    > ony do widoku swoich, długopalczasty będzie oglądał ze zdziwieniem te inne, np
    > tłuściutkie z krótkimi palcami, i na odwrót.

Tez tak uwazam. Ja mam bardzo chude palce u stop.
  • muchy_w_nosie 10.09.18, 12:27
    Myślalam, e ja mam dlugie ;P, ale twoje dłuższe 👍
  • minniemouse 12.09.18, 23:39
    barbibarbi napisała:
    > Ja mam strasznie długie palce, wprawiają ludzi w zdumienie
    > https://imge.pl/p/65322/n/6532219909010.jpg

Bardzo ladne, w sam raz na pierscionki
    takie
    lub takie
    czy takie
    to fajne

jestes szczesciara! a ja ci zazdroszcze smile
    pomaluj ładnie z duma obnoś!

Minnie

--
    https://www.cosgan.de/images/smilie/tiere/e030.gif Zmiana manier a ustrój
    50+ to już tylko stara ciota?
  • barbibarbi 13.09.18, 10:04
    Dzięki smile mam pomalowane, odżywką przezroczysto-fioletową. Po lecie i kolorowych paznokciach, daję paznokciom trochę odpocząć. A pierścionki raczej nie dla mnie, nigdy nie próbowałam.
  • lady-z-gaga 13.09.18, 10:11
    trzeba naprawdę być zboczonym, żeby wklejac zbliżenia takich paskudnych nóg
    fe!
  • lady-z-gaga 13.09.18, 10:13
    chodziło mi o to, co wstawiła Minnie - zażółcone, nierównej długości, niewypiłowane pazury z zarośniętymi skórkami
  • barbibarbi 13.09.18, 10:31
    http://lz-pedicure.pl/wp-content/uploads/2017/09/CAM02249-225x300.jpg

I to pisze właścicielka takich stóp..... bez komentarza
  • lady-z-gaga 13.09.18, 10:38
    Bez komentarza należy pozostawić raczej twoją umiejętność czytania. Jak się bardzo komuś chce przys.ać, trzeba sie trochę postarać, pospiech jest zgubny.

lady-z-gaga 09.09.18, 17:35
    A co do szpilek, to moja szwagierka, ktora całe życie lubiła obcasy i buty poł numeru za małe, ma teraz (po 60tce) klasyczne palce młoteczkowate, o takie (zdjęcie z googla). I to jest problem nie tylko z wyglądem, nogi ją bolą w każdych butach z wyjątkiem miękkich sportowych.

lz-pedicure.pl/wp-content/uploads/2017/09/CAM02249-225x300.jpg
  • barbibarbi 13.09.18, 10:59
    Ja się ie znam, w przysyraniu to ty jesteś specjalistką.
  • lady-z-gaga 13.09.18, 11:02
    nawet posta nie potrafisz przeczytać, umiesz tylko obrazki oglądać i to ma być zaletą? big_grin
  • gryzelda71 13.09.18, 11:06
    Ale obrazek zniszczonych stóp zamieściłaś tak? Czyli też uważasz się za zboczoną?

• lidek0 10.09.18, 06:05
    To czemu tych haluksów nie zoperujesz? Rozumiem, że Ci z nimi wygodnie.

--
  • anberte1 10.09.18, 12:56
    No sie boje: glownie bolu i tego ze po jakims czasie bedzie to samo, haluks wyrosnie.
  • lidek0 10.09.18, 18:42
    Nie wiesz czy wyrośnie ponownie, rozumiem, że tak bardzo Cię nie boli i nie masz problemu z butami. Ja się zdecydowałam i stanęłam w kolejkę, w końcu po operacji poboli i przestanie a przy haluksach krzywo stawia się stopy, pojawia się wada postawy, ale co kto woli. Mnie boli i mam problemy z butami, więc usuwam, nawet jak odrośnie to na jakiś czas będę miała spokój - zawsze to coś

--
  • princesswhitewolf 09.09.18, 23:51
    https://ibb.co/nevPpp bez makijazu i pod sufitem
  • princesswhitewolf 09.09.18, 23:52
    lee tam, nawet zdjecia mi sie dzis nie wklejaja. Czas spac
  • princesswhitewolf 09.09.18, 23:53
    https://image.ibb.co/jCK629/IMG_20180909_224552.jpg
  • princesswhitewolf 09.09.18, 23:56
    Rozmiar 40 ale ja wysoka jestem. Chyba sie to nazywa stopa grecka tzn palce sa sciete w szpic jakby
  • barbibarbi 10.09.18, 00:20
    O boziu.
    Ładny kapelusz.
  • princesswhitewolf 10.09.18, 01:22
    nie marudz. Haluksow zero ani sie nie zanosi. Szczuple mam nogi i stopy. Uniesione sa w powietrzu.

Kapelusz w Nicei na targu kupilam za 30 euro he he
  • beata985 10.09.18, 02:35
    Hahaha...mam taki sam....Ale za połowę cenytongue_out

--
  • princesswhitewolf 10.09.18, 07:28
    Szczesciara
  • beata985 10.09.18, 18:36
    a tam szczesciara, robiłam jakies zakuy w sieciówce a ze lato się zbliżało to kapelusze rzucili....przyda się-myślę-no i wzięłąm tongue_out
    https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/41509749_2135324619835593_8833861104888184832_n.jpg?_nc_cat=0&oh=db47cb442f5b44dd1cb1ac21653dc686&oe=5C370457

--
  • jak_matrioszka 10.09.18, 19:07
    Fajny kapelusz, me like!
  • pitupitt 11.09.18, 13:28
    Weź je schowaj, ale przedtem zajmij się grzybem pod paznokciami czy co to tam jest. BLE

--
    I live by this quote <3
  • princesswhitewolf 11.09.18, 19:59
    Jakim grzybem jezu? Swiatlo nieciekawie pada i mlze stad taki efekt. Ja nie umiem zrobic normalnego zdjecia.
    Stopa jak stopa ale przede wszystkim zero wykrzywionych haluksow
  • gryzelda71 11.09.18, 20:08
    Takie zażółcenia na paznokciach dużych palców. Serio wygląda jak grzybica.Bez urazy.
  • princesswhitewolf 11.09.18, 20:19
    To niewątpliwie trąd. U innych ukryty pod lakierem.
    Zmyj lakier na innych zdjeciach i zobaczysz co shellac i zaykly lakier wyprawia z plytka.
    Tu: swiatlo. Diabetolog nie stwierdza grzybicy zreszta ja z tych walnietych od baterii srodkow do kazdej czesci ciala
  • gryzelda71 11.09.18, 20:32
    U mnie nie ma czegoś takiego. Podobne miał mój ojciec i nie było to źle padające światło, a grzybica właśnie. Już pisałam, bez urazy tak to na zdjęciu wygląda, a jak jest wiesz ty .
  • katja.katja 11.09.18, 20:52
    Zawsze może wziąć udział w konkursie Grzyb Miesiąca, ma mój jeden głos.

--
  • misterni 11.09.18, 20:55
    Princess, moja pedicurzystka odesłała by Cię z tymi paznokciami do dermatologa, nie podjęła by się żadnego zabiegu przy nich.

--
    Wszystko można, co nie można, byle z wolna i ostrożna.
    Misterni
  • piekna_remedios4 13.09.18, 12:52
    o matulu, kobieto ty masz grzybicę uncertain bleh
  • saszanasza 10.09.18, 08:22
    Ja generalnie uważam, że wszystkie pokazane tu stopy sa ladne, zadbane. Z uwarunkwaniami genetycznym (kształtem, długoscią paluchów itp) trudno polemizować, bo to coś, co jest od nas niezależne. Ja nie przywiązuję do tego uwagi, tzn, jedne stopy subiektywnie bardzoej podobaja mi się od innych ale dla mnie najważniejsza jest ogolna estetyka i zadbanie. Chocby najpiekniejsza ksztaltem stopa, z brudnymi nieestetycznie obcietymi paznokciami i zrogowaciała skórą będzie według mnie bleee, tak samo zadbana stopa z halluksami może okazać się całkiem ladna. No i to na tyle drogie panie

--
  • same-old_mona 10.09.18, 08:41
    Wątek stopowy ma szansę na podium 😂
    Dla mnie stopy to chyba najbardziej dyskusyjna część ciała i rzadko ktoś ma ładne. A to palce dziwne, a to jakieś żylaste, a to kształt paznokci do kitu.
    W wątku nie widziałam wszystkich więc ciężko mi powiedzieć które najładniejsze, ale na 100% w każdych znajdę coś nie tak :p żeby nie było, moim też daleko do doskonałości :p
  • jak_matrioszka 10.09.18, 11:38
    Idealne paznokcie u stóp widziałam raz w życiu, tak mnie zafascynowały, że nie wiem jak reszta stopy wygladała smile A co do tego, że w stopach łatwo sie do czegoś przyczepić, to sie zupełnie zgadzam, ja sie nawet u swoich lekko potrafie doszukać wiecej wad niż uroku. Watek uczy jak nie dać sie zwariować i żyć z tym, co matka natura dała, bo mogło być gorzej wink
  • lady-z-gaga 10.09.18, 11:47
    Ja też widziałam tylko raz stopy naprawdę idealne - proporcjonalne, delikatne, szczupłe, ale bez wystających żył, z pięknymi paznokciami. Ich właścicielka jest kosmetyczką, co tłumaczy może wygląd paznokci i ogólne zadbanie, ale cała reszta to był dar od matki natury. No i kobieta była niewysoka, więc miała odpowiednie do tego stopy - niestety rozmiar buta powyżej 38-39 i piękne stopy raczej się wzajemnie wykluczają.
  • jak_matrioszka 10.09.18, 12:12
    Ja miałam na myśli idealne paznokcie dane przez nature, niepomalowanie i kształt płytki niemodelowanej cieciem. Normalnie to u rak prawie nikt tak nie ma, a ta dziewczyna miała idealne lekko zaokraglone na wszystkich 10! Równe, symetryczne na obu nogach. Siedziała spokojnie i nie wiem co myślała, ale dała mi sie napatrzeć wink Kolor daje złudzenie, że ktoś ma paznokcie w porzadku, i to dobre jest, ale ona mogła bez koloru śmigać i wzbudzać podziw i zazdrość.
  • jak_matrioszka 10.09.18, 12:14
    Dodam, że ja fetyszystka stóp nie jestem, ale tamte mnie powaliły na kolana!
  • bergamotka77 10.09.18, 12:15
    Chyba masz coś głową lady. Kaz jeszcze tym powyzej rozmiaru 39 stopy bandazowac. Obrończyni ucisnionych kobiet przez bergamotke a takie brednie wypisuje o małych nóżkach jak z XIX wieku? Puknij się.

--
  • lady-z-gaga 10.09.18, 12:26
    Nie, to ty masz z głową i to mocno. Ja napisałam wyraźnie, że wielkie stopy nie są piękne, a nie, że nie wolno ich pokazywać. Nie ma obowiązku posiadania pięknych stop. Normalnej kobiecie wystarczy własne zadowolenie albo przynajmniej akceptacja tego, co ma, nie potrzebuje poklasku obcych i zwycięstwa w rankingu. To ty sprowokowałaś konkurs pięknych stop na ematce, i Ty pierwsza obraziłaś forumkę, ktora wstawiła tu fotkę. Więc odwal się ode mnie, hipokrytko i nie przenoś na mnie swoich obsesji.
  • bergamotka77 10.09.18, 12:35
    Puknij się ja zaczęłam konkurs? Thea zaczęła. W8dac twoje uprzedzenie do mnie. Wlasnie piękne stopy jak widać na przedstawionych przykladach często sa duze bo mają długie i smukłe palce a nie krótkie młotki. Nie przenos własnych wyobrażeń na kanony piękna. Stateczna lady potrzebuje uspokajacza bo jej nerwy puscily? To jakas nowość 😅

--
  • frey.a86 10.09.18, 12:33
    lady-z-gaga napisała:

> niestety rozmiar buta powyżej 38-39 i piękne stopy raczej
    > się wzajemnie wykluczają.

No nie wiem. Ja ogólnie stóp nie lubię i uważam, że rzadko kto ma ładne, ale z dwojga złego lepsze te w rozmiarze 38-40 (nie większe), niż mniejsze, a i to pod warunkiem, że drugi palec nie jest czasem większy od dużego. Małe stopy (poniżej rozmiaru 38) mają często takie okropne, tłustawe, zadarte do góry palce i w ogóle wydają się takie napuchnięte.
  • bergamotka77 10.09.18, 12:36
    frey.a86 napisała:

> lady-z-gaga napisała:
    >
    > > niestety rozmiar buta powyżej 38-39 i piękne stopy raczej
    > > się wzajemnie wykluczają.
    >
    > No nie wiem. Ja ogólnie stóp nie lubię i uważam, że rzadko kto ma ładne, ale z
    > dwojga złego lepsze te w rozmiarze 38-40 (nie większe), niż mniejsze, a i to po
    > d warunkiem, że drugi palec nie jest czasem większy od dużego. Małe stopy (poni
    > żej rozmiaru 38) mają często takie okropne, tłustawe, zadarte do góry palce i w
    > ogóle wydają się takie napuchnięte.

10/10!

--
  • lady-z-gaga 10.09.18, 12:39
    Najlepiej mieć wszystko w sam raz, średnie i zgrabne smile w idealnym świecie tak właśnie jest, zdjęcia reklamowe, jakie wiszą w gabinetach kosmetycznych pokazują stopy nie za długie, nie za krótkie, ani pulchne, ani zbyt chude smile
  • gryzelda71 10.09.18, 12:45
    O rany jeszcze nigdy nie udało mi się ocenić ze zdjęcia jaki rozmiar ma stopa.
  • jak_matrioszka 10.09.18, 13:15
    lady-z-gaga napisała:

"... niestety rozmiar buta powyżej 38-39 i piękne stopy raczej się wzajemnie wykluczają."

Lady, ulegasz stereotypowi "małe jest piekne" sad To przykre, bo ja z nicka kojarze ze 3 forumki, w tym Ciebie, i ta wypowiedź z konkretnymi liczbami zasmuca sad Ja sie zgodze, że buty w rozmiarze 37-38 wygladaja zgrabniej od identycznego modelu w rozmiarze 41-42, ale odgórne wykluczenie posiadaczek stóp w rozmiarze 40+ z posiadania pieknych stóp to grubsza jazda. Można lubić lub nie, może sie podobać lub nie, ale na boga podologów, wykluczać z racji dodatkowych milimetrów? Proporcjonalna, ładnie ukształtowana stopa 40+ może obiektywnie być ładna, chociaż wyznawczynie krótkich palców (a co za tym idzie małych rozmiarów) tego nie docenia.
    Tak, to pisałam ja, długostopa smile
  • jolie 10.09.18, 13:28
    Akurat Twoje długie stopy są zgrabne, bo palce nie są powykręcane. Mnie koślawe palce bardzo się nie podobają (i długie szpony u stóp). Powykręcane palce częściej mają osoby długopalczaste.
  • bergamotka77 10.09.18, 13:35
    Jak widac na przykladzie thei niekoniecznie.

--
  • bergamotka77 10.09.18, 13:34
    Też mnie to załamało. Propagowanie takich stereotypów jest potwornie szkodliwe, antykobiece i niegodne inteligentnej kobiety za jaka się ma zgaga.

--
  • madzioreck 10.09.18, 14:45
    bergamotka77 napisała:

> Też mnie to załamało. Propagowanie takich stereotypów jest potwornie szkodliwe,
    > antykobiece

Odezwała się "prokobieca" Bergamota, która jak nie rzygnie jadem kilka razy dziennie, to jest chora big_grin
  • lady-z-gaga 10.09.18, 13:42
    Chodziło mi właśnie o proporcje, stopa 40 plus ma inne i tyle.
    Nie wystarczy Wam mieć ładne stopy, musicie pożądać określenia "piękne"? smile poza tym czy ja się obwołałam autorytetem w tej dziedzinie? Wypowiadam swoją opinię, w dodatku nie tak brutalnie jak inne ematki, piszące o obrzydliwych paluchach, za długich, koslawych, o płetwach itp. I to ja jestem najgorsza? smile
  • jak_matrioszka 10.09.18, 15:02
    Sa tu trolle, po których sie niczego innego nie należy spodziewać, ale o Tobie mam inne zdanie i nie pozwole go ot tak zmieniać! Sformułowanie "wykluczone piekno" sugeruje, że 40+ nie może być ładne, bo z racji numeracji jest przypisane do nieatrakcyjnych wizualnie. To jest dokładnie to samo, co powiedzenie, że kobieta w wieku 40+ nie może być piekna. Oba stwierdzenia bazuja na porównaniu z czymś mniejszym lub młodszym i wyznaczeniu granicy za pomoca konkretnych liczb. Jasne, jak sie mnie 50-letnia porówna z piekna 25-latka, to nie wygram (zakładamy porównanie bez korektorów i z bliska), ale we własnej kategorii wiekowej mam wieksze szanse. To samo ze stopami, strzele fotke z przecietnymi 37-38 obok moich i od razu sie dowiem, że kajaki to w innym watku sie wstawia wink Jako jedna z dwóch o najdłuższych palcach u nóg mam przerabane u połowy forumek wink Od tygodnia prawie jestem na płynnej diecie, co wzmaga moje checi do udziału w jatkach i stawania w obronie dużych stóp, dużego biustu, wysokich kobiet i generalnie wszystkiego opisywanego wysokimi liczbami smile Małe/niskie/krótkie może i jest piekne, ale, kurna, niskim IQ to sie jakoś nikt nie podnieca wink Wiwat duże/wysokie/długie!
    Howgh!

P.S. Jedyne "duże" jakiego nie wspieram to trunki wysokoprocentowe w dużych ilościach, ale one i beze mnie maja dużo zwolenników tongue_out
  • lady-z-gaga 10.09.18, 15:13
    "Od tygodnia prawie jestem na płynnej diecie, co wzmaga moje checi do udziału w jatkach i stawania w obronie dużych stóp (....)"

W takiej sytuacji to mam chęć koronować Cię na Miss Stopa 2018, ale przypomniało mi się, że nie mam uprawnieńwink Miss Publiczności może być? Rzucam pluszowego misia na scenę, tadam! big_grin
  • jak_matrioszka 10.09.18, 15:20
    Łapie, łapie!
    Złapałam! Moje! Nie oddam!
  • miss_fahrenheit 10.09.18, 13:49
    lady-z-gaga napisała:

> niestety rozmiar buta powyżej 38-39 i piękne stopy raczej
    > się wzajemnie wykluczają.

Niekoniecznie i piszę to jako właścicielka stóp w rozmiarze 37 wink Mnie samej teoretycznie też nie podobają się duże stopy, a już szczególnie długie i wąskie, z długimi palcami - odrzucają mnie estetycznie. A tymczasem za najładniejsze stopy uważam te, których właścicielkami są Bergamotka i Jak_matrioszka, a obie deklarują, że mają dokładnie takie stopy, o których pisałam wink Kwestia proporcji, podejrzewam.

Chociaż pierwsze miejsce zajmują bez dwóch zdań kocie łapki. Cudne.
  • jak_matrioszka 10.09.18, 15:14
    Dziekuje, moje ego czuje sie mile połechtane smile
    W środku dnia i w pełni sił umysłowych pewnie bym zdjecia nie wstawiła, bo znajac ogólny trend i nastroje forum, to spodziewałam sie raczej oklepanego "płetwy, kajaki, z czym do ludzi" niż jakichkolwiek pozytywnych opinii i jestem równie zdziwiona co przyjemnie zaskoczona odzewem. Dużo forumek ma ładne stopy we wszystkich rozmiarach, i cześć watku jest naprawde fajnie pozytywna. Z druga cześcia trzeba umieć żyć i walczyć.
  • rosapulchra-0 10.09.18, 21:31
    A po nim nastąpi wątek o wyglądzie brzuchów, cycków i bobrów. I kolejne prześciganie, która ma co ładniejsze. Dla fanu ofkors.

--
    Wszyscy idący ze swoimi laskami, nieraz mam ochotę takiego huknąć, co się palancie lipisz, masz laskę, to nie wykręcaj głowy za mną. by Alpepe
  • luvyana 11.09.18, 06:41
    Ja zaczekam do bobrów. co się rozdrabniać będę 😉😁

--
    #instamum
  • joanna266 10.09.18, 14:12
    Ja mam cudne stopy.Uwielbiam na nie patrzeć.Zawsze mam pomalowane paznokcie.Obecnie piękna intensywna fuksja.cały rok robie pedi minimum raz w miesiącu.I już nie pamiętam jak to mnie szorstkie pięty i niepomalowane paznokcie.To samo z resztą ręce wink

--
  • jak_matrioszka 10.09.18, 15:18
    Gratuluje smile Lubienie siebie to potega!
    Fuksje jako kolor paznokci też lubie i popieram.
  • joanna266 10.09.18, 15:39
    No dokładnie.Jak lubisz i doceniasz sam siebie to nie tak łatwo cie zniszczyc.Ja myślę ze niektorzy od lubienia takich np swoich stóp mogliby zacząć smile

--
  • barbibarbi 10.09.18, 18:07
    Zgadzam się. Fajnie jest lubić siebie, nikomu nie trzeba wtedy nic udowadniać.
  • lady-z-gaga 10.09.18, 18:26
    Byleby tylko lubienie siebie nie polegało na tym, że oczekuje się samych pochwał od obcych, a jak pochwał nie ma, to się włącza agresor big_grin
  • morgen_stern 14.09.18, 15:06
    Cześć joanna smile

--
    Moi drodzy, po co kłótnie,
    Po co wasze swary głupie,
    Wnet i tak zginiemy w zupie!
  • pade 10.09.18, 14:18
    To jest najdurniejszy wątek, jaki do tej pory czytałam.

--
    Każda rzecz, która irytuje nas w innych, prowadzi do zrozumienia nas samych.
    — Carl Jung
  • frey.a86 10.09.18, 14:23
    E tam, są durniejsze. tongue_out Ale fakt, ten jest wysoko w rankingu. tongue_out
  • cauliflowerpl 10.09.18, 14:31
    Najbardziej żałosne jest w nim to, że jakie by te stopy nie były, to przecież części i tak nie chodzi o to, jakie są, tylko o to, CZYJE.
    No ale to w sumie nic nowego big_grin
  • pade 10.09.18, 14:36
    No pewnie, że nic nowego. No bo kto jest najpiękniejszy, no kto?big_grin

--
    Każda rzecz, która irytuje nas w innych, prowadzi do zrozumienia nas samych.
    — Carl Jung
  • joanna266 10.09.18, 14:53
    Moje stopy są w czołówce smileWiec wątek moim zdaniem cudowny...

--
  • princesswhitewolf 10.09.18, 18:05
    smile) no i super.
  • gama2003 10.09.18, 18:48
    Ten wątek jest tak cudownie absurdalny, że ja chętnie poproszę o więcej takich. Raz w tygodniu konkurs na najpiękniejszy kawałeczek czegoś.
    Aż obejrzałam swoje stopy i sama nie wiem. Małe, drobne i krótkopalczaste. Juz im powiedziałam, że nie idą na konkurs ematkowy. To złośliwie wlazły na klocuszek lego. Auć.
  • bergamotka77 10.09.18, 19:30
    gama2003 napisała:

> Ten wątek jest tak cudownie absurdalny, że ja chętnie poproszę o więcej takich.
    > Raz w tygodniu konkurs na najpiękniejszy kawałeczek czegoś.
    > Aż obejrzałam swoje stopy i sama nie wiem. Małe, drobne i krótkopalczaste. Juz
    > im powiedziałam, że nie idą na konkurs ematkowy. To złośliwie wlazły na klocusz
    > ek lego. Auć.

🤣

--
  • mid.week 11.09.18, 09:41
    gama2003 napisała:

> Ten wątek jest tak cudownie absurdalny, że ja chętnie poproszę o więcej takich.
    > Raz w tygodniu konkurs na najpiękniejszy kawałeczek czegoś.

Ja tylko poproszę o nakaz stosowania nazwy owej części w tytule wątku, pewnych sfer ciał oglądać nie chcę smile

> Aż obejrzałam swoje stopy i sama nie wiem. Małe, drobne i krótkopalczaste. Juz
    > im powiedziałam, że nie idą na konkurs ematkowy. To złośliwie wlazły na klocusz
    > ek lego. Auć.

Moje stopy powiedziały, że wystarczy im wystawienie w konkursie biegowym, urodowy możemy sobie darować wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka