13.09.18, 20:29
Chwalę się:

http://i64.tinypic.com/xojwb5.jpg

Lola wygląda jak czarno - brązowa parówa albo mała tłusta świnka, energii ma więcej niż cała moja rodzina, a jak się cieszy na widok człowieka! Omal sobie dupki nie urwie, tak macha ogonem big_grin Jutro czeka nas pierwsza wizyta u weta. Jedziemy z obstawą big_grin

--
Jeśli cos zdarzyło sie raz- mozliwe, ze zdarzy sie ponownie, ale jesli cos zdarzylo sie juz dwa razy- na pewno zdarzy sie po raz trzeci. by eulalia_bardzo_przecietna
Edytor zaawansowany
  • aankaa 13.09.18, 20:35
    fajna dziewucha !

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • liliawodna222 13.09.18, 20:42
    Jezu, przesłodka!!! Zacałowałabym na śmierć wink
  • madame_edith 13.09.18, 20:48
    Przepiekna! Tez mam Lole, ale moja jest kotem ☺️
  • chocolatemonster 13.09.18, 20:48
    Slodziak!😍 Niech sie zdrowo chowa!
  • hosta_73 13.09.18, 20:54
    Cudna 😍. Czyli jesteś zakochana 😁

--
    Zwierzę z meblem? Waran z komodo.
  • aj.riszka 13.09.18, 20:56
    Sliczna jest smile
  • rosapulchra-0 13.09.18, 20:56
    Dodam jeszcze, że szelki, które jej kupiłam w niedzielę już są za małe. No nie wymierzyłam z rozmiarem, ale to wina emocji, wielkiego sklepu i psa w samochodzie, więc kupowałam na oko wink
    Zabawki w większości zrujnowane, strasznie gryzie. Je jak tak, że podnosi tylne łapy. Przecudnie to wygląda. No i nie wszystko lubi. Ale już za 20 tym razem potrafi usiąść na polecenie big_grin

--
    Jeśli cos zdarzyło sie raz- mozliwe, ze zdarzy sie ponownie, ale jesli cos zdarzylo sie juz dwa razy- na pewno zdarzy sie po raz trzeci. by eulalia_bardzo_przecietna
  • verdana 13.09.18, 20:59
    Śliczna!
  • berdebul 13.09.18, 21:21
    Zwróć uwagę na zabawki, żeby przyjaźnie przechodziły przez psa. wink
    Nieustannie polecam KONGi, drogie, ale u nas służą już naście lat, więc dobra inwestycja.

Bierzesz ciastko i unosisz nad głowę, dupka w koncu klapnie, wtedy dajesz ciastko/kawałek karmy (na przemian z ciastkami, żeby nie czuła się robiona w bambuko). Jak masz 100/100 siadów przy ciastku nad głową,to wprowadzasz komendę, tak żeby od razu kojarzyła że to coś bezwzględnego, a nie czasami siądę, czasami nie.
  • rosapulchra-0 13.09.18, 21:48
    Dzięki za radę! Przyda się na pewno.

--
  • jematkajakichmalo 13.09.18, 21:07
    Mega slodka!

--
    "Bosze, dziewczyno to tylko wszy!!!! Mogłabyś mieć raka trzustki to był by problem!" by zefirkowapola
  • alpepe 13.09.18, 21:15
    Jak się niezbyt lubimy, tak dzidzia jest słodka, normalnie by się z moją Lalą świetnie komponowała na kanapie obok mnie.

--
    Achse des Guten
  • czekoladazkremem 13.09.18, 21:20
    Razem z synem zgodnie się wydarliśmy: "oooooo, jaka słooooooodka!" Uwielbiamy pieseły.
  • tojamarusia 13.09.18, 21:20
    O matko jakie cudo 😍😍

--
    http://emotikona.pl/gify/pic/pajak.gif
  • lady-z-gaga 13.09.18, 21:24
    Piękna, ale na tym zdjęciu nie widać jakiej jest wielkości. Zrób inne smile
  • lilia.z.doliny 13.09.18, 21:25
    cudenko smile. zabaweczki smile szeleczki smile oooooo smile

--
    Kret zorientował się, że rył ziemię w złym kierunku, kiedy poczuł smak magmy.
  • kosmos_pierzasty 13.09.18, 21:30
    Piękna! smile
  • silencia.furiosa 13.09.18, 21:33
    A nierasowce siedzą w klatkach w schroniskach... Ale zabawka musi być przecież markowa.
  • alpepe 13.09.18, 21:48
    bez przesady, ta biała broda na rodowód nie wskazuje.

--
    Achse des Guten
  • silencia.furiosa 13.09.18, 21:57
    Na schronisko tez nie.
  • rosapulchra-0 13.09.18, 21:52
    O święta furioza! Żywcem do nieba pójdziesz za te nierasowce!

--
  • karme-lowa 13.09.18, 22:20
    Ale słodziak😍.
  • boo-boo 14.09.18, 13:32
    No tak...bo każdy może ze schroniska wziąć.... I takie jeszcze spostrzeżenie- to nie jej wina, że nierasowce siedzą w schroniskach.

--
    "All I ever wanted _ All I ever needed _ Is here in my arms _ Words are very unnecessary _ They can only do harm "
  • bei 13.09.18, 22:42
    Nic, tylko przytulać. Cudna jest 😍

--
    poland.afs.org/
  • milamala 13.09.18, 22:46
    Slicznusia ta twoja swinka, ale bysmy z moja corcia mialy radosc jakbysmy mogly poprzytulac sie do takiej swinki.
  • dziennik-niecodziennik 14.09.18, 06:43
    Lojezusie jakie to przeslodkie!!!
    Super piesio, niech sie wam dobrze chowa smile

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • luvyana 14.09.18, 08:09
    jest przesłodka!!!!

--
    #instamum
  • maaria33 14.09.18, 08:18
    To wielka odpowiedzialność wzięcie psa takiej rasy.

--
    przygody joa66 z nowym laptopem wink
  • lilia.z.doliny 14.09.18, 13:26
    Przez tyle lat w uk spotkalam tylko jednego staffa, ktory mial na mordzie wypisane pragnienie mordu. Cala reszta, a jest tego mrowie a mrowie, zachowuje sie jak banda szurnietych pluszaków.

--
  • lady-z-gaga 14.09.18, 13:32
    one (dorosłe) mają zazwyczaj na mordzie pragnienie mordu, taka ich uroda smile tylko to nijak ma się do zachowania i charakteru smile
  • lilia.z.doliny 14.09.18, 13:52
    przystepowalam.do kazdego z tezą, ze moze byc roznie. zawsze jest tak samo - atak zbitej fury miesni i rozowy ozór wszedzie.

--
  • boo-boo 14.09.18, 13:30
    Ale zajebista !

--
    "All I ever wanted _ All I ever needed _ Is here in my arms _ Words are very unnecessary _ They can only do harm "
  • rosapulchra-0 14.09.18, 17:00
    My już po pierwsze wizycie. Chipowanie bardzo się Loli nie spodobało. W ogóle jej się u weta nie spodobało aż do czasu, gdy jedna miła pani dała jej ciasteczka do pogryzienia. Ale to już było po wizycie. W nagrodę za swoją dzielność dostała nową zabawkę i właśnie próbuję męża namówić na zakupy dla młodej wink Nowe szelki wręcz wymagane.
    Dzięki za wszystkie wpisy smile
    Zięć, gdy ją dziś zobaczył, stwierdził, że malutka jest, ale to dwumiesięczniak przecież, psi niemowlak smile

--
    Można mieć wykształcenie wyższe, ale niekoniecznie podstawowe. by Figrut

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka