Dodaj do ulubionych

Wczoraj jak milion dolarów dziaisj szara mysz.

29.09.18, 17:08
Ściełam włosy. Wczoraj świat leżał u moich stóp, pięknie ułożone, wystylizowane. Dzisiaj hmmmm. Tak jak na tym zdjęciu.https://jastrzabpost.pl/wp-content/uploads/2017/12/Bez-nazwy-1-kopiuj-3.jpg
No to będę musiała wstawać z godzinę wcześniej by wyglądać jak chcę, czyli nie jak mycha. Kurde!!!
Edytor zaawansowany
  • alpepe 29.09.18, 17:14
    Idź na cmentarz, jakiś wdowiec cię popodrywa i od razu lepiej się poczujesz.

--
    Achse des Guten
  • anika772 29.09.18, 17:15
    Dobra wiadomość jest taka, że włosy odrastają.
  • aj.riszka 29.09.18, 17:27
    A majac dluzsze/dlugie wczesniej, jak chodzilas uczesana?
  • strasznymruk 29.09.18, 17:37
    mildenhurst napisała:

> Ściełam włosy. Wczoraj świat leżał u moich stóp, pięknie ułożone, wystylizowane
    > No to będę musiała wstawać z godzinę wcześniej by wyglądać jak chcę, czyli nie
    > jak mycha. Kurde!!!

A jak były długie to same się od rana pięknie układały i stylizowały, czy musiałaś wstawać dwie godziny wcześniej?
  • livia.kalina 29.09.18, 17:52
    Na pocieszenie mogę powiedzieć, że trudno się domyślić, która z tych fryzur jest na "szarą mysz" a która jak "milion dolarów".
  • bergamotka77 29.09.18, 19:02
    Bez przesady - od razu widac która jest która.

--
    "Moze kogos zainteresuje historia kobiety, ktora zostala matka jako dziecko a w momencie kiedy powinna ta matka zostac, zostanie babcia. Ku przestrodze oczywiscie!" asmarabis o mnie smile
  • milka_milka 30.09.18, 00:06
    Wg. mnie żadna.

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • mildenhurst 29.09.18, 18:43
    Wcześniej miałam na tyle długie, że wiązałam je w kikę.
  • taki-sobie-nick 29.09.18, 21:49
    mildenhurst napisała:

> Wcześniej miałam na tyle długie, że wiązałam je w kitkę.

To nie wyglądałaś jak milion dolarów.
  • iguanaa33 30.09.18, 09:38
    Przecież pisze, że po wizycie u fryzjera wyglądała jak milion dolarów.

--
    Ninka, moja nowa miłość.
  • antyideal 29.09.18, 18:45
    Pokaż te zdjęcia, na których wyglądałas jak milion dolarów, ematka pomoże Ci zejść na ziemię, hehe.
  • bergamotka77 29.09.18, 18:59
    antyideal napisała:

> Pokaż te zdjęcia, na których wyglądałas jak milion dolarów, ematka pomoże Ci ze
    > jść na ziemię, hehe.

O tak 😂😅🤣

--
    "Moze kogos zainteresuje historia kobiety, ktora zostala matka jako dziecko a w momencie kiedy powinna ta matka zostac, zostanie babcia. Ku przestrodze oczywiscie!" asmarabis o mnie smile
  • mamablue 29.09.18, 19:06
    Swoją drogą śliczną twarz ma ta aktorka.
  • sumire 29.09.18, 19:13
    Przełóż parę segregatorów, to ci przejdzie.
  • jeziorowa 29.09.18, 22:07
    Zawsze zastanawiał mnie fakt, że ktoś jest w stanie wogóle rozważać coś takiego aby codziennie skracać sobie sen o godzinę aby układać włosy. 😂😂😂😂 Ale ok, co kto lubi. Moim zdaniem nawet taka fryzura jak na drugim zdjęciu to efekt „wygląda jak milion dolarów” jeżeli porównamy ją do włosów spiętych w kitkę (u osób powyżej 12-tego roku życia).
  • grrru 29.09.18, 22:23
    Do tej pory słyszałam tylko o konieczności ścięcia włosów w zaawansowanym wieku 40 lat. A jak nalezy się czesać po ukończeniu 12?

--
    Nadal jem gluten smile
  • jeziorowa 29.09.18, 22:32
    Jak kto chce i w żadnym wieku nie trzeba ścinać włosów - skąd taki pomysł? Autorka wątku boleje jednak nad tym, że bez misternego codziennego godzinnego układania włosów będzie wyglądać jak mysz, a do wczoraj.... nosiła kitkę, czyli wyglądała jeszcze bardziej myszkowato ( nie ma oczywiście w tym nic złego) i nie przeszkadzało jej to.
  • grrru 29.09.18, 22:38
    Myszkowatość to w ogolnej urodzie tkwi a nie w kucyku. Ładna kobieta z ładnymi włosami zebranymi w kucyk wyglada ładnie i naturalnie, a nie jak mysz.

--
    Nadal jem gluten smile
  • jeziorowa 29.09.18, 23:28
    Ładna kobieta we wszystkim wygląda ładnie. Niemniej jednak najbardziej myszowatą fryzurą jaką może zrobić sobie kobieta jest kitka.
  • grrru 29.09.18, 23:31
    Cebula na czubku głowy jest gorsza

--
    Nadal jem gluten smile
  • taki-sobie-nick 29.09.18, 23:34
    jeziorowa napisała:

> Ładna kobieta we wszystkim wygląda ładnie. Niemniej jednak najbardziej myszowat
    > ą fryzurą jaką może zrobić sobie kobieta jest kitka.

To ja nie zapuszczam włosów. Długie lecą mi na twarz i żadne stylizacje im niestraszne.
  • bergamotka77 29.09.18, 23:34
    Ladnej kobiecie nie w kitce, ale w konskim ogonie, jest pięknie. Uwielbiam te fryzure, choć nie kazdej kobiecie pasuje.

--
  • alpepe 01.10.18, 07:44
    Popatrzyłam w lustro, nie zgadzam się smile

--
    Achse des Guten
  • agrypina6 29.09.18, 22:27
    Pięknie wystylizowane włosy w kucyk? I wyglądałaś jak milion dolarów? Co pilas🤣?
  • ewbal 29.09.18, 22:46
    Wyglądała jak milion dolarów po wyjściu od fryzjera. Miało to miejsce wczoraj. Dzisiaj już nie są tak ładnie ułożone, więc efektu wow nie ma. Dla mnie to zrozumiałe.
  • livia.kalina 29.09.18, 22:49
    Serio, tylko dla mnie w kontekście tych zdjęć "wyglądanie jak milion dolarów" to żart?
  • ewbal 29.09.18, 22:56
    Kwestia gustu. Odniosłam się tylko do tego, że co najmniej dwie forumki zrozumiały, że milion dolarów to wcześniejszy kucyk.
  • jeziorowa 29.09.18, 23:31
    Nie, wcześniejszy kucyk to nie milion dolarów. Dobrze obcięte ale nieułożone lub wręcz „klapnięte” włosy to milion dolarów w porównaniu do kucyka.
  • taki-sobie-nick 29.09.18, 23:39
    jeziorowa napisała:

> Nie, wcześniejszy kucyk to nie milion dolarów. Dobrze obcięte ale nieułożone lu
    > b wręcz „klapnięte” włosy to milion dolarów w porównaniu do kucyka.

http://fryzuranadzis.pl/wp-content/uploads/2014/01/bardzo-kr%C3%B3tka-seksowana-fryzura.jpg

?

Chociaż te są akurat ułożone.
  • simply_z 30.09.18, 00:19
    jak się ma piękną twarz, tak to niestety wyłazi podstarzała Grażyna..
  • taki-sobie-nick 30.09.18, 00:24
    simply_z napisała:

> jak się ma piękną twarz, tak to niestety wyłazi podstarzała Grażyna..

dlaczego Grażyna? czy każda osobniczka krótko ostrzyżona musi być Grażyną?
  • taki-sobie-nick 30.09.18, 00:42
    simply_z napisała:

> jak się ma piękną twarz, tak to niestety wyłazi podstarzała Grażyna..

o pardon, jak zwykle kłopoty z drzewkiem.
  • mebloscianka_dziadka_franka 30.09.18, 08:50
    Jeszcze nie zdarzyło mi się wyjść do fryzjera wyglądając jak milion dolarów. Zawsze wyglądam jak przylizana przez krowę jęzorem, mimo że fryzjer kręci na te szczoty i kręci... Dopiero jak umyję włosy i sama sobie je wystylizuję to wyglądam jak człowiek tongue_out Więc ciesz się, że nie masz fryzjera-sabotażysty big_grin
  • taki-sobie-nick 01.10.18, 00:52
    mebloscianka_dziadka_franka napisała:

> Jeszcze nie zdarzyło mi się wyjść do fryzjera wyglądając jak milion dolarów. Za
    > wsze wyglądam jak przylizana przez krowę jęzorem

Może on ma po prostu taki talent i każdą klientkę stylizuje na przylizaną przez krowę jęzorem?
  • mebloscianka_dziadka_franka 01.10.18, 08:19
    Nie, bo to różni fryzjerzy i zawsze wychodzę przylizana sad
  • mail-na-gazecie 30.09.18, 09:24
    Nie mów, że nie wiedziałaś, że krótkie włosy trzeba stylizować 😉poza tym zgadzam się, że kucyk jest myszowaty, ale dla mnie to jest rozwiązanie, bo mam tzw bujną urodę i on pozwala mi być bardziej biurową panią, a że szybko ogarniam włosy rano to dodatkowy plus
  • fuzja-jadrowa 30.09.18, 13:15
    Kucyk kucykowi nierowny.

www.google.co.uk/search?q=jennifer+lopez+hair+styles&client=safari&hl=en-gb&prmd=insv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjw5d_wy-LdAhXDC8AKHbdUCmgQ_AUIESgB&biw=375&bih=553#imgrc=qYmDxTylW5ZMfM:
  • jeszcze_blizniaki 01.10.18, 06:34
    Spróbuj taft zielony puder do włosów a potem pasta do włosów loreal studio remix. Utrwal lakierem
  • jeszcze_blizniaki 01.10.18, 06:35
    A, najpierw oczywiście szczotką podkręcić

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.