Dodaj do ulubionych

Czy to jest ok?

01.10.18, 19:53
Chłop zbiera dzieci ( no dobra nastolatki) na spacer na skwer Kościuszki. Mówię im, że jak wrócą będę czekać z ciepła kolacja. A teraz dostaje sms, że oni w maku siedzą.

Nie mam większych problemów. Cieszę się że dzieci mają ojca a moja ciepła kolacja będzie jutrzejszym obiadem. Ale focha mam bo mnie nie słuchają.
Edytor zaawansowany
  • sasha_m 01.10.18, 20:13
    W sumie to bym się ucieszyła. Spokój w domu, kuchnia zamknięta i w dodatku obiad na jutro gotowy.
    Nie fochuj się, bo na drugi raz będą się bali i tylu korzyści nie będzie wink
  • mikams75 01.10.18, 20:41
    o ile powiedzieli zanim ona te kuchnie uruchomila...
    a jak juz gotowe to tez bym focha strzelila bo bym miala lepsze zajecia na wieczor niz pichcenie obiadu na jutro. I nie, to nie to samo miec wolny wieczor a miec wolne popoludnie.
  • strasznymruk 01.10.18, 20:43
    mikams75 napisała:
    > o ile powiedzieli zanim ona te kuchnie uruchomila...
    > a jak juz gotowe to tez bym focha strzelila bo bym miala lepsze zajecia na wiec
    > zor niz pichcenie obiadu na jutro. I nie, to nie to samo miec wolny wieczor a m
    > iec wolne popoludnie.

Może przeznaczyć dzisiejszą kolację na jutrzejszą a na obiad zrobić obiad. Będzie miała wolny wieczór.
  • mikams75 01.10.18, 20:52
    o ile rodzina wyjdzie jutro tez na spacer, inaczej sie nie liczy! big_grin
  • jola-kotka 01.10.18, 20:15
    Ale ciebie to maja non stop tak? I tych kolacji z toba wiecej? A powinni cie sluchac w tak bzdurnych sprawach ? Widocznie woleli maca z ojcem , maja prawo.
  • nangaparbat3 01.10.18, 20:25
    Gdbyście byli umowieni, to nie byłoby OK. Ale skoro oczekujesz, że mąż "bedzie Cię sluchać", to się nie dziw.

--
    "Koło Wiedeńskie najchętniej z Heideggera czerpało przykłady dla swej tezy, że twierdzenia filozoficzne pozbawione są sensu."
  • jola-kotka 01.10.18, 20:27
    A to jej maz, ja myslalam ze byly co zabiera dzieci na spacery itd. Oj wpadka ale tylko tak moglam sobie tego focha wytlumaczyc. To tymbardziej nie rozumiem problemu.
  • niktmadry 01.10.18, 20:37
    Bo to nie jest wielkim problem. W sumie żaden problem. Mam wolny wieczór i obiad na jutro.
  • alpepe 01.10.18, 20:39
    Zastanawiałam się, gdzie tam na skwerze rośnie mak i co to za przyjemność...

--
    Achse des Guten
  • lalkaika 01.10.18, 20:54
    kolezanka mowila .ze z maku sa spore przyjemnosci.
    Wianek se mozna uplesc.
    Jakies cienkie te watasy dzis ,zaraz sobie odgasze jagode chyba smile
  • nangaparbat3 01.10.18, 20:55
    Wielka przyjemnośc, takie swiezutkie makówki. Mniam.

--
    "Koło Wiedeńskie najchętniej z Heideggera czerpało przykłady dla swej tezy, że twierdzenia filozoficzne pozbawione są sensu."
  • cauliflowerpl 01.10.18, 21:00
    Mak po odpowiedniej obrobce moze dostarczyc duzo przyjemnosci big_grin
  • chatgris01 01.10.18, 21:04
    Tez mi sie skojarzylo big_grin
  • hrabina_niczyja 01.10.18, 21:32
    Żyj i daj żyć innym. Moja matka też zawsze z czymś na mnie czekała, a ja bym wolała żeby nie czekała. Bo takie czekanie to wymuszanie na mnie, że muszę myśleć o tym, że matka czeka zamiast na luzie spędzać czas. Zachowałaś się toksyczne, więc włóż focha do kieszeni. To jest twój problem, nie dzieci. Chciałaś robić kolację i czekac- to zrobiłaś i czekałaś. Dzieci obowiązku jedzenia tej kolacji nie miały
  • niktmadry 01.10.18, 21:44
    Ani dzieci ani mąż focha nie zobaczyły. spokojnie wyluzuj. Mam jutro mniej roboty i tyle. Wam się poskarżyłam, ich przywitałam z usmiechem.
  • strasznymruk 01.10.18, 21:47
    niktmadry napisał(a):
    > Wam się poskarżyłam, ich przywitałam z usmiechem.

Szkoda że tego nie przeczytają.
    Dowiedzieliby się że jak mama się do nich uśmiecha, to znaczy że jest na nich wściekła big_grin
  • hrabina_niczyja 01.10.18, 21:50
    Taaa Znam to 😀 Niemniej jednak zasugerowałaś na forum, więc to nie do końca z tym, że ja mam wyluzować. Dobrze radzę, wyluzuj i przestań ich informować, że czekasz z czymkolwiek. Poszli, zajmij się sobą, wrócą to będą. Lepiej tak niż nadmierna troska. Dla dzieci i innych ludzi na pewno.
  • anorektycznazdzira 01.10.18, 21:42
    Foch to rozsądne rozwiązanie.

--
    'A teraz wzbudzę w was poczucie niższości. Zresztą uzasadnione.' by król Julian

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka