Dodaj do ulubionych

Dumna jestem-siatkarze!!!!

02.10.18, 14:47
Jako kibicka siatkarzy czuję się zobowiązana , żeby założyć tutaj ten wątek. Narzekałyście już na piłkarzy. Nie uważam,że te dycypliny muszą ze sobą konkurować ale dlaczego nie zachwycacie się teraz siatkarzami? Są świetnii, wiele osiągnęli a tu nic. Byłam wczoraj na powitaniu, są przystojni naprawdę.
Obserwuj wątek
    • profes79 Re: Dumna jestem-siatkarze!!!! 02.10.18, 14:58
      forum.gazeta.pl/forum/w,567,166883615,166883615,a_powitanie_mistrzow_swiata_ogladalyscie_.html
      forum.gazeta.pl/forum/w,567,166875775,166875775,Polska_w_finale_MS_Kto_kibicuje_siatkarzom_.html

Nie, absolutnie nikt nie zachwyca się siatkarzami...

--
      Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ
    • q_fla Re: Dumna jestem-siatkarze!!!! 02.10.18, 16:21
      Złe forum wybrałaś. Tutaj mało kogo obchodzi duma bycia Polakiem, polska tradycja i wartości.
      To jest forum, które głównie upowszechnia dumę z ubliżania wierzącym Katolikom, oraz wszystkim tym, dla których dobro Polski jest jedną z najwyższych wartości.

--
      "Jeżeli z dłoni Narodu wypadnie Ewangelia, nie uratują jego poziomu moralnego, społecznego i kulturalnego żadne manifesty, czy programy polityczne." Kard. Stefan Wyszyński
      • alpepe Re: Dumna jestem-siatkarze!!!! 02.10.18, 16:22
        Dla wierzących Katolików dobro Watykanu jest jedną z najwyższych wartości, jeśli tego nie jesteś w stanie pojąć, to parabolo o perłach i wieprzach jest w sam raz dla ciebie.

--
        Achse des Guten
      • 3-mamuska Re: Dumna jestem-siatkarze!!!! 02.10.18, 16:58
        q_fla napisała:

> Złe forum wybrałaś. Tutaj mało kogo obchodzi duma bycia Polakiem, polska tradyc
        > ja i wartości.
        > To jest forum, które głównie upowszechnia dumę z ubliżania wierzącym Katolikom,
        > oraz wszystkim tym, dla których dobro Polski jest jedną z najwyższych wartości
        > .
        >
        >

A co ma duma do gry w siatkę czy nogę?
        Dla mnie te sporty to głupota ,za taka kasę. Chcą niech grają dla dumy narodowej za darmo. Wtedy można być dumnym.
        Ok opłacić hotel/jedzenie wyloty. Ale płacić za rozegrane mecze? Puk puk w głowę.

--
        -----------------
        Życie ma ty­le ko­lorów, ile pot­ra­fisz w nim dostrzec.
        • cauliflowerpl Re: Dumna jestem-siatkarze!!!! 02.10.18, 17:24
          " Ale płacić za rozegrane mecze? Puk puk w głowę."

A aktorzy w teatrze to mogą zarabiać? Czy powinni grać ku uciesze gawiedzi li i jedynie?
          A prezenterzy w TV? A aktorzy filmowi? Przecież to wszystko rozrywka. Siedzą ludzie na tych sofach i się gapią na nich i nic z tego nie wynika.

Sport zawodowy to PRACA. Żeby inni sobie mogli pooglądać a potem popisać na forum czy im się podobało.
            • cauliflowerpl Re: Dumna jestem-siatkarze!!!! 02.10.18, 17:57
              Emeryture maja medalisci olimpijscy wink
              A tak serio (chociaz to tez bylo serio, naprawde maja emerytury) to ciekawa jestem, czy sie im w Polsce skladki na ZUS oplaca itp... bo poza bogatą reprezentacją jest jeszcze cala liga, ktorej praca tez polega na treningach i dostarczaniu rozrywki gawiedzi i na tym pare(nascie) lat zycia spedzaja, zanim sie wezma do tak zwanej "prawdziwej pracy" (ironia) od 8 do 16 od poniedzialku do piatku.
        • bistian Re: Dumna jestem-siatkarze!!!! 02.10.18, 19:10
          klaramara33 napisała:

> Też coś takiego zauważyłam. Tak jest często i nie tylko u nas. Zgodnie z powied
          > zeniem: Sukces ma wiele matek a porażka jest sierotą.

Nie dokładnie o to mi chodziło. Ja to rozumiem, że ludzie lubią się cieszyć ze zwycięstwa i o wygranych się mówi, że to chłopaki z naszego podwórka, a o przegranych, że oni źle grali i oni przegrali.
          Chodziło mnie raczej o to, że Prezydent z Premierem wykorzystali swoje stanowisko. Trudno im odmówić i nie przyjść na spotkanie. Dla mnie to jest nieuczciwa sytuacja i grzanie się w cudzym blasku w celu podniesienia sobie słupków poparcia, gdy samemu ma się wielkie wady.
          Obaj panowie nic na tym nie stracą, mogą tylko zyskać, więc to jest zwykłe cwaniactwo.
    • lidek0 Re: Dumna jestem-siatkarze!!!! 02.10.18, 18:53
      Dla siatkarzy najważniejsze są igrzyska olimpijskie, ale sukces ogromny smile

--
      Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
      Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
      zapraszam na forum Dla starających się

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka