Dodaj do ulubionych

Szczoteczka soniczna

08.10.18, 00:19
Dziewczyny proszę o pomoc. Potrzebuję dobrej szczoteczki sonicznej "rodzinnej" ( 4 końcówki ) . Jest ich tyle, że już nie wiem którą wybrać.... ?

Czy któraś z Was ma to cudo ? www.foreo.com/pl/issa?id=1101&cselect=plplnpl&gclid=EAIaIQobChMI9ePPl6v13QIVw4ayCh2kJQOoEAQYAyABEgIfc_D_BwE
Edytor zaawansowany
  • nenia1 08.10.18, 00:31
    Mogę ci tą polecić, dobrze ponad rok używamy i wszystko gra, bardzo fajny model, kilka programów czyszczenia, wygodna w podróży, sztywne etui jest równocześnie ładowarką, w domu ładujemy w "szklance", do tego bardzo ładna wizualnie

www.ceneo.pl/26685890#tab=reviews

• aerra 08.10.18, 00:44
    My też mamy Sonicare DiamondClean (prawie dwa lata) i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszyscy, łącznie z dzieckiem, które co prawda musiało się trochę przyzwyczaić (a ma sporo nadwrażliwości, w paszczy również), za to teraz sobie nie wyobraża powrotu do zwykłej wink - ja zresztą też.
  • snakelilith 08.10.18, 00:45
    Paradoksalnie w testach konsumenckich tańszy model Philips Sonicare FlexCare wychodzi lepiej niż Sonicare DiamondClean, ale różnica w ocenach jest minimalna. Jakby nie było, Philips Sonicare uchodzą za najlepsze.

--
    "W carskiej Rosji, to Twoi przodkowie by zamiatali u mojej prababki na Krymie." - by wheels.of.fire
  • snakelilith 08.10.18, 00:37
    Jeżeli jeszcze nie miałaś żadnej, to nie wybieraj od razu najdroższej i najbardziej wypasionej, bo wiele osób nie toleruje sonicznego pulsowania. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny ma klasyczny model Oral-B Pulsonic. W Niemczech kosztuje jakieś 40 euro i przeżywa jakieś 2-lata. I chyba lepiej kupić dwie, niż używać tylko jednej przez całą rodzinę. A premium model Philips Sonicare też można dostać taniej niż to cudo za 600zł.

--
    "W carskiej Rosji, to Twoi przodkowie by zamiatali u mojej prababki na Krymie." - by wheels.of.fire
  • peonka 08.10.18, 00:37
    My mamy philips Sonicare kids z końcówkami dla dorosłych. Jest super.

--
    Ostatnia szansa, jedno marzenie - o życiu
    www.siepomaga.pl/zycie-oskara
  • bei 08.10.18, 00:52
    Philips sonicare clean- mamy od ośmiu lat- są rewelcyjne👍

--
    poland.afs.org/
  • mrs.solis 08.10.18, 01:18
    Ta wyglada jak mini wibratorek tongue_out Mam philips sonicare i sobie chwale. Przedtem mialam oral-b , ale soniczna chyba czysci lepiej.

--
    http://avatars.jurko.net/uploads/avatar_23436.gif
  • snakelilith 08.10.18, 01:26
    Oral-B też ma szczoteczkę soniczną pod nazwą Pulsonic. A różnica pomiędzy zwykłą elektryczną a soniczną, to niekoniecznie sprawa "lepiej". Soniczna czyści inaczej i nie u każdego się sprawdzi.

--
  • asia06 08.10.18, 03:32
    Ja miałam, rodzinną z OralB, ale nikt tego używać nie chciał. Używamy elektrycznych, ale zwykłych. I te kochamy miłością wielką.
  • marlamar 08.10.18, 06:44
    Mamy sonicare, każdy swoją. Jesteśmy zadowoleni, używamy od 4 lat.
  • tairo 08.10.18, 07:01
    Nie jestem przekonana do tego wynalazku, jak dziecko miałoby sobie wyczyścić zęby trzonowe takim wielkim silikonowym wibratorem, który ledwo zmieści w ustach? Poza tym wydasz majątek na wymienne szczoteczki, wątpię, że wytrzymają aż rok codziennego używania, zwłaszcza przez dzieci.
    Plus dla czteroosobowej rodziny lepiej mieć co najmniej dwa korpusy, żeby zminimalizować szansę, że nadchodzi wieczór, a ostatni użytkownik zapomniał wstawić szczoteczkę do ładowarki.

Za cenę tej jednej kupisz dwie przyzwoite Sonicare i zapas szczoteczek do nich.
  • hanusinamama 08.10.18, 11:51
    MOja 6latka spokojnie myje soniczna z lidla. My mamy kilka bo nie lubie zmieniac koncówek. Koncówki wymieniamy co 2 miesicace (producent podaje co 3). Szczoteczka nie ejst duzo wieksza niz tz ktora dziecko ma
  • tairo 09.10.18, 01:35
    Do Sonicare można kupić końcówki mini, nie wiem, czy do lidlowej też takie są? Dla dzieci dużo wygodniejsze.
  • martaesz 08.10.18, 08:08
    Philipsa easyclean najprostszy model najlepiej się sprawdza. Ja chcesz bardziej wypasioną to polecam flexcare dla mnie lepsza niż daimond.
  • princy-mincy 08.10.18, 08:16
    Ja tej nie mam, mam SoniCare Healthy White a dzieci używają dziecięcej (mniejsza częstotliwość drgań).
  • ankar_a 08.10.18, 10:46
    Za połowę ceny wszystkich wymienionych powyżej masz Xiaomi Oclean SE, a parametry techniczne ma zdecydowanie lepsze od Philipsa. Używam 5 miesięcy i jest świetna.
  • thaures 08.10.18, 10:52
    Używałam różnych, ale zdecydowanie po sonicare czuję, że mam wyczyszczone zęby. Z tym, że mnie ta szczotka często się psuje- dlatego próbowałam innych. Ale Philips wygrywa. Teraz mam najprostszy model i też nie narzekam
  • piataziuta 08.10.18, 11:01
    a czy ktoś mi udzieli rady, jak się tego używa, gdy już się ma?
    mój facet używa, a ja nie jestem w stanie, bo strasznie mnie to łaskocze w dziąsła i policzki od środka
  • hanusinamama 08.10.18, 11:49
    Kwestia przyzwyczajenia. Szybko sie przyzwyczaisz. MOja córka nie mogła na oczatku umyc zebów tak sie chichrała.
  • snakelilith 08.10.18, 12:16
    No więc nie każdy się przyzywczaja. Mnie ostrzegała nawet dentystka, tylko dlatego kupiłam na początek tańszą Oral-B Pulsonic, by nie wywalać pieniędzy w błoto. U mnie akurat od samego początku problemów nie było, choć używam tylko przełączenia sensitiv z mniejszą częstotliwością drgań, bo mi lepiej pasuje. Ale moja mama nie potrafi i wróciła do swojej rotującej elektrycznej. Uważa też mycie tą okrągłą elektryczną za łatwiejsze, w sonicznej bowiem szczotka nie myje sama, trzeba wykonywać ruchy jak przy klasycznej, także dla dziecka to wcale nie musi być łatwiej.
    Ogólnie wszelkie oceny jakości mycia są subiektywne, dentyści są zdania, że oba systemy rotacyjne i soniczny są, jeżeli chodzi o czyszczenie, równie dobre, a i pomiędzy modelami nie ma aż takiej dużej różnicy. Co najwyżej w wygodzie.

--
  • tairo 09.10.18, 01:44
    Przede wszystkim nie zaciskaj na niej ust, bo wtedy bardziej łaskocze. Nie dotykaj plastikiem szczoteczki zębów, bo to aż brzęczy i na początku jest trudne do zniesienia.
    Spróbuj na początek kilka razy na najwolniejszych drganiach/programie sensitive poczyścić tylko po zębach od środka i wierzchu przy otwartych ustach, bez dotykania dziąseł. Jak przyzwyczaisz się do drgań na zębach, powinno przestać tak łaskotać i dać się myć od zewnątrz też.

Mi jest łatwiej końcówką mini niż pełnowymiarową - owszem, więcej się namacham, ale łatwiej nią manewrować.
  • hanusinamama 08.10.18, 11:10
    Ja ma z lidla ale...mampo 2 w kazdej łązience. Jakos wymiana co chwila koncówek mnie wkurzała. Poza tymc zesto myjemy zeby razem z dziecmi. Np maz z córka starsza na górze na z młodsza na dole. Za chwile jedna do przedszkola, druga do szkoły i co maja czekac az jedna skonczy?
  • princesswhitewolf 08.10.18, 22:19
    Philips Diamond. Polecam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.