Dodaj do ulubionych

Wiedźmin - obsada raz jeszcze

12.10.18, 09:45
I jak Wam się podoba?

https://pbs.twimg.com/media/DpJyEDRW0AMW5he.jpg

Chciałam, żeby Yennefer wyglądała młodo, ale nie wiem, czy nie przesadzili wink

--
teoriachaosu.blog/
Edytor zaawansowany
  • baba_za_kolkiem 12.10.18, 09:47
    Yennefer troche za młoda, wydawało mi się, że ona starsza jest w powieściach.
  • triismegistos 12.10.18, 09:50
    Bo była o wiele starsza, odniosłam wrażenie, że ma koło stu lat. Ale odmładzała się bez skrępowania. Niemniej przyznaję, troszkę mi się młodziutki wygląd czarodziejek kłóci z wyobrażeniami.

--
    Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
  • profes79 12.10.18, 09:55
    Ale ona wyglądała młodo - jak wszystkie czarodziejki; czarodzieje często pozowali na dostojnych starców a czarodziejki starały się trzymać pięknie i młodo bo tego wymagała ich profesja. To już bardziej na miejscu jest "młoda" Yen" niż ponad 40-letnia Wolszczak w polskiej edycji...

--
    Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ
  • agata_abbott 12.10.18, 09:59
    Ale ta wygląda na jakieś 14 lat, chyba za bardzo popłynęli. Chociaż dziewczyna pięknasmile

--
    teoriachaosu.blog/
  • rekreativa 12.10.18, 11:29
    Kwestia zdjęcia. Ja ją sobie wyguglałam, to znalazłam też takie foto, na którym wygląda na 30.

--
    "Życie jest jak taniec transwestyty - wszystko ładnie, pięknie, a tu nagle ch...j"
  • eliksir_czarodziejski 12.10.18, 14:10
    Dokładnie, no i moim zdaniem w na tych zdjęciach jak próbuje ją sobie wyobrazić jako Yen to wygląda naprawdę sensownie.
  • 45rtg 12.10.18, 14:49
    agata_abbott napisała:

> Ale ta wygląda na jakieś 14 lat, chyba za bardzo popłynęli. Chociaż dziewczyna
    > pięknasmile

Z tymi wyłupiastymi oczami i rozkłapcianym nosem? Nigga, please, że tak nawiążę do czarnej Ciri. Nawet, gdyby Wolszczak nie ustawiła poprzeczki tak wysoko, to ta niunia nie nadawałaby się nawet na szeregową driadę.
  • triismegistos 12.10.18, 10:39
    Przeca sama napisałam, że się odmładzała wink Żeby pasowało do moich wyobrażeń czarodziejki powinny być grane przez aktorki nieco starsze, za to ucharakteryzowane na młodsze.

--
    Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
  • aandzia43 31.10.18, 17:58
    profes79 napisał:

> Ale ona wyglądała młodo - jak wszystkie czarodziejki; czarodzieje często pozowa
    > li na dostojnych starców a czarodziejki starały się trzymać pięknie i młodo bo
    > tego wymagała ich profesja. To już bardziej na miejscu jest "młoda" Yen" niż po
    > nad 40-letnia Wolszczak w polskiej edycji...

Wolszczak typem urody i wiekiem pasowała mi, bo Yennefer opisywana była jako młoda owszem, ale też o poważnym spojrzeniu i bynajmnjej nie słodkiej buzi. Zbyt świeża buzia aktorki mogłaby zgubić ten rys. Chyba ze byłaby to Kristen Dunst zdolna zagrać staruszkę w ciele dziecka smile

--
    "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"
  • tt-tka 12.10.18, 10:01
    Z calego zbioru pasuje mi tylko Myszowor ! No, moze jeszcze Renfri...
    KAZDA Ciri bedzie lepsza od tej, ktora juz widzielismy sad
    Ale tak naprawde zupelnie inaczej widze ich wszystkich...
  • alicia033 12.10.18, 10:06
    z pokazanej obsady Levyego widziałabym w roli Geralta.
    Cirilla ok, zamieniłabym rolami aktorki grające Sabrinę i Fringillę

--
    www.siepomaga.pl/weronikaibartek
  • triismegistos 12.10.18, 10:42
    Wiem, że nie ten budżet, ale pofantazjujmy, w roli Sabriny widziałabym Streep, oczywiście mocno odmłodzoną.

--
  • alicia033 12.10.18, 11:04
    z całą moją sympatią i uznaniem dla talentów aktorkich Meryl Streep, no ale nie mogę jej sobie wyobrazić jako ociekającej seksem Sabriny (bankiet w Aretuzie choćby), natomiast Marion Cotillard bez problemusmile.
    Odmłodzone o jakieś 20 lat - Isabella Adjani czy Bellucci.
    Natomiast Meryl Streep obsadziłabym jako Tissaię, nawet bez odmładzania.

--
    www.siepomaga.pl/weronikaibartek
  • mama-ola 12.10.18, 10:12
    Nie mogę przeboleć tego Henry'ego Cavilla crying((( Gdzie mu do mojego wyobrażenia Geralta crying((((((((
    Ja chcę kogoś o niecukierkowej urodzie i pociągłej twarzy - tak na początek.
    To powinien być ktoś jak Alan Rickman 30 lat temu...
    Już prędzej ten Adam Levy by mi pasował.
  • agata_abbott 12.10.18, 10:18
    Alan Rickman to dla mnie zawsze będzie Szeryf Nottingham z Robin Hooda. A to by mi średnio tu pasowało... smile

--
    teoriachaosu.blog/
  • mama-ola 12.10.18, 10:47
    Ależ Wiedźmin jest jak szeryf wink Walczy z różnymi takimi, co to je uważa za złe wink
  • agata_abbott 12.10.18, 14:07
    No tak, ale jednak nie TAKI szeryfsmile

--
    teoriachaosu.blog/
  • 45rtg 12.10.18, 14:52
    agata_abbott napisała:

> Alan Rickman to dla mnie zawsze będzie Szeryf Nottingham z Robin Hooda. A to by
    > mi średnio tu pasowało... smile

Szeryf Nottingham nazywa się Nickolas Grace. Rickman, to sobie może być na przykład Metatronem.
  • rekreativa 12.10.18, 11:32
    Ja bym się tak nie martwiła. Wiedźmina zrobi charakteryzacja. Dadzą facetowi siwe włosy, zarost, dorobią blizny i nabierze wyrazu.
    Ważniejsze jest, jak zagra.

--
    "Życie jest jak taniec transwestyty - wszystko ładnie, pięknie, a tu nagle ch...j"
  • eliksir_czarodziejski 12.10.18, 14:13
    No cóż, zgadzam się z Tobą po raz drugi w tym wątku. Jestem bardzo ciekawa charakteryzacji Wiedźmina i co zrobią z tym aktorem🙂 w końcu ładny choć trochę musi być, przecież baby lgnęły jak do miodu😉
  • jollyvonne 12.10.18, 16:52
    Baze ma dobra, a reszta jak piszecie - charakteryzacja.
    Ciri i Yennefer mi sie podobaja, a reszta sie nie martwie, bo ja i tak twarzy nie rozpoznaje i po kostiumach i glosie sie bede orientowac smile
  • eliksir_czarodziejski 12.10.18, 14:14
    Cudna Ciri, bardzo bliska mojemu wyobrażeniu.
  • woman_in_love 12.10.18, 14:15
    i prawaczków jest BEZCENNY big_grin.
  • piepe 12.10.18, 14:28
    No, ja to po nocach nie śpię tongue_out
  • piepe 12.10.18, 14:25
    Ja podejrzewam co się tu wydarzyło.
    Chcieli dać kogoś niebiałego do obsady, którąś z wazniejszych postaci, żeby sprostać wymogom poprawności, ale wiedzieli, że będzie dym. Ogłosili zatem, że rozważają danie niebiałej Ciri, aby przez sieć przewaliły sie emocje i dyskusje, aby dać ludziom się wygadać. No i potem to już była tylko formalność, aby zrobić Fringillę niebiałą i to mocno, bo wszyscy odetchnęli z ulga, że przynajmniej Ciri będzie taka, jaka ma być. Wszyscy szcześliwi tongue_out
    Ja nie bardzo. Fringilla jak żadna z czarodziejek kojarzyła mi się z porcelanową cerą. Yen też zresztą powinna mieć jaśniejszą skórę i wyglądać na więcej niż 13 lat tongue_out
    Geralt bardzo amerykański i zbyt przystojny.
  • woman_in_love 12.10.18, 14:37
    Zbierz kasę i nakręć swój serial z nie za bardzo amerykańskimi aktorami. Możesz nawet Żebrowskiego wziąć.
    Kasę może dać wam PiSowski Instytut Filmowy, wŚmieci, TVPiS i szkoła medialna Rydzyka.
  • piepe 12.10.18, 14:47
    Uważaj bo ci żyłka pęknie big_grin
  • dziennik-niecodziennik 12.10.18, 18:38
    No mam tak samo.

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • claudel6 12.10.18, 22:20
    Geralt wygląda jak amerykański aktor filmów klasy C. albo filmów dla dorosłych. porażka.
  • mama-ola 12.10.18, 15:04
    Mnie się ta Anya Chalotra bardzo bardzo podoba! Oby tylko grać umiała.
  • 45rtg 12.10.18, 15:14
    mama-ola napisała:

> Mnie się ta Anya Chalotra bardzo bardzo podoba! Oby tylko grać umiała.

Twarda suka Yennefer z wyrazem twarzy jak lalka, co po przewróceniu na plecy mówi "mama"?
  • profes79 12.10.18, 15:32
    Czy patrząc na zdjęcie Emilii Clarke byłbyś ją sobie w stanie wyobrazić jako Daenerys?

--
  • 45rtg 12.10.18, 15:35
    profes79 napisał:

> Czy patrząc na zdjęcie Emilii Clarke byłbyś ją sobie w stanie wyobrazić jako Da
    > enerys?

Daenerys kojarzy mi się tylko chyba z jakąś blond postacią z seriali, gapiącą się tępo w przestrzeń z rozdziawionymi ustami. Coś takiego to i ja zagrałbym bez trudu, więc nie wiem.
  • piepe 12.10.18, 18:34
    W sumie.
    Jednak z drugiej strony Yenn się magicznie odmładzała i w zasadzie logicznym wydaje się, że chciała wyglądać jak najmłodziej, moze nawet niewinnie. Jesli aktorka będzie dobrze grać, to może być niezły efekt na zasadzie kontrastu.
  • dziennik-niecodziennik 12.10.18, 18:40
    Czarodziejki robily sie na mlode, ale nie az tak! Kto by traktował powaznie smarkule z podstawówki? Jak robic za autorytet wygadajac na 13latke?...

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • piepe 12.10.18, 18:58
    Trochę inaczej odbieram status czarodziejek w Sadze. Autorytet miały z powodu intelektu i czarów, a nie wyglądu - z tego też powodu nosiły się dość odważnie i były mocno pod tym względem postępowe wink
    W sumie to mało ważne jak będą wyglądały. Bardziej mnie ciekawi jak przedstawią historię - uważam, że wątek szczególnych zdolności Ciri jest fascynujący i podobało mi się, że w 3 częsci gry go rozwinęli i w zasadzie wokól tego zbudowali fabułę. Fajnie byłoby, aby w serialu też opowiedzieli jakąś historię z tym zwiazaną, a nie kolejną sagę przeplataną wątkami politycznymi i romansowymi, tyle że z elfami i krasnoludami.
  • dziennik-niecodziennik 12.10.18, 21:38
    "Trochę inaczej odbieram status czarodziejek w Sadze. Autorytet miały z powodu intelektu i czarów, a nie wyglądu - z tego też powodu nosiły się dość odważnie i były mocno pod tym względem postępowe "

byly przedstawione ogole zasady "wybierania wyglądu" dla czarodziei - mieli budzic szacunek, promieniowac autorutetem,oniesmielac i olśniewac. dlatego magowie wybierali wygląd mniej wiecej czterdziestolatków, a panie wybierały uderzającą urodę i wyglad młody.
    ale kurcze, no nijak nie pasuje tu wygląd trzynastolatek. tym bardziej ze w wieku 13 lat zdaje sie zaczynało szkołę magii, na kogo sie miały kreowac magiczki, na swoje własne uczennice??...

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • piepe 12.10.18, 21:54
    Jak jej dadzą makijaż, to będzie OK. Makijaż postarza wink
  • memphis90 12.10.18, 21:52
    Superman...? Nieeee.....

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • claudel6 12.10.18, 22:22
    a w scenariuszu nie ma triss?
  • dziennik-niecodziennik 12.10.18, 22:43
    to sa tylko opowiadania. w opowiadaniach Triss nie występuje.
    ciekawe czy nakręcą wszystkie. bo jak nie to pewnie moje ulubione sie nie załapia...

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • profes79 12.10.18, 23:14
    Ja jestem ciekaw, kto zagra Dudu smile

--
  • dziennik-niecodziennik 12.10.18, 23:17
    Tyrion, ktożby inny wink

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • mari.sol 31.10.18, 16:20
    Ależ będzie i Triss, zagra ją Anna Shaffer.

https://vignette.wikia.nocookie.net/live-action/images/0/0a/Anna_Shaffer.PNG/revision/latest?cb=20180305141321
  • katie3001 31.10.18, 17:00
    Nie wiem jak będzie wyglądała z rudymi włosami...
  • tairo 31.10.18, 21:15
    A dlaczego miałaby być z rudymi? W książce nie miała rudych.
  • chocolatemonster 31.10.18, 22:37
    O! Ta pani bylaby na Yennefer podchodzaca!
  • profes79 31.10.18, 16:06
    Pojawiło się pierwsze zdjęcie Geralta. Jakoś tak elfio i za gładko wygląda...

https://bi.im-g.pl/im/9a/ff/16/z24115354IH,-Wiedzmin-.jpg

--
  • milva24 31.10.18, 16:10
    Ten dołek w brodzie mogliby mu przykryć.
  • zazou123 31.10.18, 17:16
    niiie dla mnie to najlepszy"element" stylizacji.
    będzie dobrze
  • kolibeer2 31.10.18, 16:36
    he looks like Legolas smile

--
    Jędza_do_kwadratu
  • eliszka25 31.10.18, 22:22
    Dokładnie to samo pomyślałam!
  • lauren6 31.10.18, 17:12
    Łojezu, Legolas.
  • aerra 31.10.18, 17:41
    Nadal mi nie leży.
    Wróć - jeszcze bardziej mi nie leży...

Myślałam, że może... jak charakteryzacja będzie niezła... ale nie, nie, nie.
  • eliksir_czarodziejski 31.10.18, 22:15
    Mam dokładnie takie same odczucia Aerra.
  • agata_abbott 31.10.18, 19:34
    Widziałam. Legolasa z niego zrobili uncertain

--
    teoriachaosu.blog/
  • eliksir_czarodziejski 31.10.18, 22:16
    O tak tak, Legolas...
  • chocolatemonster 31.10.18, 22:38
    Za ladny, za malo 'bandziorowaty'.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.