Dodaj do ulubionych

[Poprawiony] List e-mamusi do córki :)

02.11.18, 00:24
List jest moją paralelą do niektórych komentarzy w wątku nanokogirl.

Ponieważ niezbyt lotna moderacja wycięła list z wykropkowanymi wulgaryzmami, wklejam go w ogóle bez wulgaryzmów. Kasuje to większość zabawy i niweluje warstwę komiczną, ale nic na to nie poradzę.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Najdroższa córuniu,

<wulgaryzm> Twój tatuś, niech go piekło pochłonie, kupił Ci mieszkanie oczywiście na tej wstrętnej Białołęce dla przyjezdnych słojów! A sam, <wulgaryzm><wulgaryzm>, mieszka z tą swoją zdzirą w willi w Konstancinie i jeszcze trzyma apartament na Mokotowie! No co by mu szkodziło, moja Najukochańsza, żeby oddać go Tobie? Z jakiej racji MOJE DZIECKO ma się męczyć wyposażaniem tych gołych ścian? Czy ten <wulgaryzm> porąbany przynajmniej zadeklarował , że zrobi wykończenie na jakimś sensownym poziomie? Moje dziecko, zadbaj proszę o to, żeby ten gad najął porządną ekipę remontową! I to na przedwczoraj!

Druga sprawa. Kochaniutka, podobno ten skończony <wulgaryzm> nie zapłacił kolejnej raty za Twoją toyotkę. No żesz ludzkie pojęcie przechodzi, jak można być takim tępym. Napisz anonim do tej jego korpo, żeby ludzie wiedzieli jaka menda nimi dowodzi. Aha, coś tam mi Ziuta mówiła, że go posunęli, no to sprawdź gdzie teraz pracuje. Gdyby nie chciał powiedzieć, to przygroź mu, że sobie przypomnisz o tej... no... jak to się mówi, pe.. pe.. pedofilii, no! Że jak Cię kąpał w wanience 20 lat temu, to dotykał po pisi i palca wkładał.

Całuję
Twoja Ukochana Mamusia

PS. Te alimenty wiesz, to są mi jeszcze chwilkę potrzebne. Fredzio wciąż nie ma pracy, a tutaj w Szwajcarii to wszystko swoje kosztuje. No ja wiem, że jesteś pełnoletnia i potrzebujesz na studia, ale wytrzymaj jeszcze trochę. Oddam jak będę miała. Ja też mam tutaj ciężko, wyobraź sobie, że alimenty od tego <wulgaryzm> tatusia nie starczają na porządne życie w Zurychu. No prawie co miesiąc musimy z Fredziem latać na Sri Lankę, żeby troszkę przyoszczędzić. I zapamiętaj sobie Najdroższa - to wszystko przez tego złamanego <wulgaryzm> Twojego Niby-Tatusia, <wulgaryzm>, mendę, gada i łobuza, co mnie i Ciebie zostawił, wyrządzając największą krzywdę z krzywd!!! Nigdy o tym nie zapomnij i nienawidź go tak samo mocno, jak ja go nienawidzę!!! Jeszcze raz całuski. Mamusia.
Edytor zaawansowany
  • najstarszy_syn_ksiedza_biskupa 02.11.18, 00:29
    riki_i napisał:

> List jest moją paralelą do niektórych komentarzy w wątku nanokogirl.

Czy ja mogę lynka?

> Ponieważ niezbyt lotna moderacja

Niech moderację piekło pochłonie!

Xsioonc
  • riki_i 02.11.18, 01:34
    To jest wątek "sprawa dla ematki". Znajdziesz bez trudu. Konkretnego linka do komentarzy dać nie mogę, bo masz tam ponad kilkaset wypowiedzi, a wiele z nich prezentuje właśnie tę optykę, którą starałem się oddać w moim "liście".
  • nanokogirl 02.11.18, 00:45
    list byłby nawet bardzo smieszny gdyby nie ostatnie zdanie strasznie prawdziwe i wcale nie śmieszne:

Nigdy o tym nie zapomnij i nienawidź go tak samo mocno, jak ja go nienawidzę!!!

rzadko się zdarza, żeby ktoś na forum tak celnie opisał przekaz rodzicielski
    --
    "Control freak kontroluje, ponieważ nie ufa.
    Osoby niezależne budzą w nim strach, który zwalcza, próbując ich tej niezależności pozbawić”
  • bigzaganiacz 02.11.18, 00:56

Nigdy o tym nie zapomnij i nienawidź go tak samo mocno, jak ja go nienawidzę!!!

rzadko się zdarza, żeby ktoś na forum tak celnie opisał przekaz rodzicielski
    -

Chyba nic tak nie strzela w leb mamusi jak dobry kontakt ojca z dzieckiem (ale raczej synek)
  • nanokogirl 02.11.18, 00:59
    No nie wiem. mój syn ma dobry kontakt z byłym mężem i jakoś dobrze się z tym czuje.

--
    "Control freak kontroluje, ponieważ nie ufa.
    Osoby niezależne budzą w nim strach, który zwalcza, próbując ich tej niezależności pozbawić”
  • zetkaad 02.11.18, 08:25
    Rozwiodłaś się, bo mąż nie pasował do zgranej grupy??
  • kitek_maly 02.11.18, 10:16
    nanokogirl napisała:

> No nie wiem. mój syn ma dobry kontakt z byłym mężem i jakoś dobrze się z tym c
    > zuje.
    >

To się może zdecyduj, bo wcześniej napisałaś tak:

>nanokogirl napisała:
    > Nigdy o tym nie zapomnij i nienawidź go tak samo mocno, jak ja go nienawidzę!!!

> rzadko się zdarza, żeby ktoś na forum tak celnie opisał przekaz rodzicielski
  • wheels.of.fire 02.11.18, 07:42
    Mocne i jakże prawdziwe, wiem od rozwiedzionych kolegów że tak czasem jest.

--
    "Nadal bym mu dała, a Tobie nie" (Pani-Noc o Rafale Trzaskowskim do mnie)
  • kropkacom 02.11.18, 09:34
    Rozwiedzeni koledzy sprawdzają, sprawdzali się jako rodzice?
  • mary_lu 02.11.18, 08:01
    Dziadziu, przecież miałeś już nie pisać? Ty masz jakieś dzieci? Zrezygnowałeś kiedyś z nowego tupecika żeby dziecku komputer kupić?
  • katja.katja 02.11.18, 09:31
    On ma już wnuki smile

--
    Jeśli mnie nie lubisz i nie szanujesz moich poglądów lub uważasz, że jestem trollem wpłać tutaj:
    dzieciom.pl/podopieczni/4405
  • kropkacom 02.11.18, 09:36
    Tak, rozbita rodzina to często nie bajka.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka