Dodaj do ulubionych

Chłopaki do wzięcia- Polsat

06.11.18, 00:45
Było na forum o "Rolnik szuka żony" to teraz to.
Trafiłam kilka razy. No nie da się tego oglądać choć u mnie zwyciężyła ciekawość smile Tu możecie po mnie pojechać big_grin
Oczywiście wiem że tacy ludzie istnieją, samej zdarzało mi się takich spotkać ale raczej nie widuje się ich w TV. Słabo rozumiem idee tego programu ale ogólnie załapałam te ich poszukiwania kobiet.
Niestety ale mnie to ośmieszanie naiwnych ludzi którzy w tym programie występują. Płacą im za to czy sami się zgłaszają?
"Rolnik szuka żony" to przy tych chłopakach stoi kilka półek wyżej wink

--
http://supergify.pl/images/stories/impreza/tany/ballo011.gif
Edytor zaawansowany
  • majenkir 06.11.18, 00:59
    To nie ofiary, tylko ochotnicy wink.
    Maja 5 minut "sławy", a przy okazji parę groszy zarobia.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • ajaksiowa 06.11.18, 06:53
    A mnie się podoba ten program,szczególnie lubię tego go$cia perorującego z Matką i nawet w sobotę szukałam info na jego temat czy znalazł dziewczynę _ale nul😕Nie uważam żeby akurat Oni byli głupsi od tzw ,,normalnych rodzin,,tylko że są zwyczajnie biedni i nie ubierają tego co mają do powiedzenia w wyszukane słówka😀
  • lauren6 06.11.18, 07:47
    > Płacą im za to czy sami się zgłaszają?

Płacą, płacą.

Kilka miesięcy temu wybuchła afera. Jeden z bohaterów programu - 32 letni "Napoleon" - po prostu zapił się na śmierć. Ludzie mają pretensję do twórców programu, którzy po prostu dawali gościowi kasę na picie i nie przejmował się tym, że facet nie radzi sobie ani ze sławą, ani ze swoim nałogiem. Niby mówimy o dorosłym gościu, który sam jest odpowiedzialny za swoje życie, ale może gdyby nie ten program to by się tak szybko nie stoczył.

Widziałam kilka odcinków i dziękuję. Nie jestem targetem tego programu, a nabijanie się z biedy umysłowej i patologii jest słabe. Ten program jest kierowany do prostych ludzi, takich jak ci faceci, którzy tam występują.
  • nena20 06.11.18, 08:12
    Raczej nie oglądam. Program odbieram jako ośmieszający ludzi którzy w nim występują.
  • triss_merigold6 06.11.18, 08:20
    Równie zabawne byłoby oglądanie wyścigów karłów.
    Oni są upośledzeni umysłowo i zachęcanie ich do publicznych wystąpień jest nieetyczne.
  • katja.katja 27.05.19, 08:36
    Zgadza się.
    Dziwi mnie, że nikt specjalnie tego programu nie krytykuje, a ma jeszcze swoich fanów.

--
    Nie dam się wygasić!
  • lilia.z.doliny 27.05.19, 09:49
    Równie zabawne byłoby oglądanie wyścigów karłów.

indifferent
    ale trudno sie nie zgodzic uncertain

--
    Inteligencja jest jak erekcja. Jak jest, to widać
  • agnes_topesto 06.11.18, 08:41
    tez oglądam. wszystko dla ludzi.
    co do bohaterów , to jedna wielka masakra.
    twórcy tego programu oprócz lektora, powinni zatrudnic jeszcze tłumacza, bo nie da sie zrozumieć tego o czym oni w ogóle mówią..
  • diona78 06.11.18, 08:57
    Oni tam wszyscy są po prostu upośledzeni umysłowo. Też mnie to żenuje. Poza tym tego typu programy kształtują obraz wsi. Ludzie, którzy wieś ogladają tylko w tv naprawdę uważają, że tam mieszkają tacy ludzie z małymi wyjątkami. Niejednokrotnie spotkałam się z opinią, że na wsi to same tępaki. A to właśnie wynik oglądania takich programów jak Chłopaki do wzięcia czy Damy i wieśniaczki. I nie jest tak, że to opinie osób, które te chłamy ogladają pasjami. Wystraczy że ktoś co jakiś czas włączy i mu się taki obraz maluje. Nie jestem ze wsi ale to jest megakrzywdzące dla jej mieszkańców.
  • antropoid 27.05.19, 01:31
    To celowy zabieg. Pokazują "pokemonów" - bo normalni (wiadomo, że też nie brakuje samotnych), by się nie sprzedali.

Moralność, etyka nie jest mocną stroną Polsatu, zresztą dzisiaj już chyba żadnej stacji.
  • bigzaganiacz 27.05.19, 01:41
    Sa tez panny na wydaniu , rownie smieszne
  • maly_fiolek 27.05.19, 09:44
    Obejżałam i jest mi smutno. Są to ludzie pogardzani przez wszystkich, urodzeni w biednych rodzinach w niedobrym miejscu, z kiepskim pakietem genów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.