Dodaj do ulubionych

Schudnę???

06.11.18, 13:28
Jak zrobię tak - ostatni posiłek gotowane warzywa plus odrobina ryżu lub kaszy godzina do godziny 18. Następny posiłek dwunasta (w południe) następnego dnia - gotowane mięso plus warzywa, piętnasta zupa warzywna, osiemnasta jak wyżej. Co o tym myślicie?
Obserwuj wątek
    • mrs.solis Re: Schudnę??? 06.11.18, 13:34
      A co stoi na przeszkodzie, zebys na sniadanie zjadla chociaz jablko albo jakis koktajl? Schudniesz, tylko co z tego jak bedziesz sie caly czas zle czula, a jak skonczysz diete to kilogramy ci wroca. Ty masz sie nie glodzic tylko zmienic , ograniczyc badz wyeliminowac niektore rzeczy ze swojej diety.
    • profes79 Re: Schudnę??? 06.11.18, 13:41
      Jest takie powiedzenie: śniadanie zjedz sam, obiadem podziel się z przyjacielem a kolację oddaj wrogowi.
      Podobno wystarczy ograniczyć jedzenie do 8 godzin w ciągu dnia - przez pewien czas tak robiłem i rzeczywiście parę kilo zeszło ale nie wytrzymałem bo w warunkach normalnej pracy jest to mocno uciążliwe bo albo w pracy trzeba zjeść śniadanie albo po powrocie z pracy nie można już zjeść nic w domu. Natomiast niejedzenia w ogóle nic na śniadanie to sobie kompletnie nie wyobrażam.

--
      Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ
    • asmarabis Re: Schudnę??? 06.11.18, 13:43
      To znowu ty, ta ktora raz na miesiac zaczyna diete ale jest coraz grubsza?
      Daj juz spokoj

--
      "Bo to nie jest glupia osoba, wbrew pozorom. Bardzo kreatywnie i inteligentnie wypisuje te dyrdymaly i mam wrazenie, ze swietnie sie przy tym bawi."
      Iskierka3 o mnie smile
    • cosmetic.wipes Re: Schudnę??? 06.11.18, 13:45
      Czyli na śniadanie nic, na drugie śniadanie białko+odrobina węgli, podwieczorek same węgle i kolacja mnóstwo węgli?

Nie wróżę sukcesów.

--
      Zakładanie stanika na mokrą skórę jest jak walka wręcz z szatanem.
    • aqua48 Re: Schudnę??? 06.11.18, 13:46
      Jedz małe porcje zbilansowanego pożywienia co trzy godziny zaczynając od śniadania. I nastaw się, że nie schudniesz w trzy tygodnie tylko, że zajmie Ci to mniej więcej trzy miesiące. Warzywa jedz surowe. Owoce na śniadanie.
    • fomica Re: Schudnę??? 06.11.18, 14:03
      Rano będziesz wściekle głodna i rzucisz się na wszystko co znajdziesz po drodze - jabłko, pół batona, kęs bułki. Dla schudnięcia jedz często, regularnie, ale małe porcje. I zapisuj wszystko co jesz oraz ile tego. Bo warzywa i kasze są oczywiście super zdrowe i fit, ale jak będziesz zjadać porcje po pół kilo to też niedobrze.
    • mama-ola Re: Schudnę??? 06.11.18, 14:08
      Lepiej, żebyś jadła w godzinach 10-18, a nie 12-18, bo to zbyt krótko. I jedz więcej, bo będziesz się źle czuła. Spróbuj się nauczyć liczyć kalorie i jedz ok. 300 kalorii dziennie mniej niż przypada na Twoją kategorię.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka