Dodaj do ulubionych

kto naprawdę zabrania marszu

09.11.18, 12:00
No i co zwolennicy PiSu i wieszania psów na HGW? Ta przynajmniej zrobiła to jawnie, otwarcie i zgodnie z jej uprawnieniami. Sąd uwalił decyzje zgodnie z prawem. A co robią "Prawi i Sprawiedliwi"? kto tak naprawdę może spowodować zamieszki? Nie bez powodu trwa spotkanie "na szczycie" Błaszczak-Morawiecki.

wiadomosci.wp.pl/wojsko-nie-dopusci-do-marszu-narodowcow-przyjada-rosomaki-nikt-nie-bedzie-mial-prawa-sie-zblizyc-6315037960046209a
Edytor zaawansowany
  • dyzurny_troll_forum 09.11.18, 12:09
    dzikka napisała:

> No i co zwolennicy PiSu i wieszania psów na HGW?

Jeżeli to się odbędzie tak jak napisano w zalinkowanym artykule to jest to rządowa prowokacja w celu wywołania wojny. Wojny, której mogą nie opanować przez kilka dni.

Tylko Warszawy szkoda....

--
    Nic nie zostało wybaczone!
  • olena.s 09.11.18, 12:18
    No w mordę żeż.....
  • maaria33 09.11.18, 12:24
    Zawsze mówiłam, że kiedys będą musieli się zmierzyć ze żmiją, którą sami wyhodowali.
  • betty_bum 09.11.18, 12:29
    Coś czuję, że jakiś minister już dzwonił gdzie trzeba i jakiś wytypowany sędzia z długiem wdzięczności pozytywnie rozpatrzy odwołanie HGW i marsz narodowców przestanie być legalny. Akcja pamiątkowego filmu dopiero się rozkręca.
  • triss_merigold6 09.11.18, 12:32
    To przyjadą na nielegalny.
  • betty_bum 09.11.18, 12:53
    Przyjadą, ale wtedy jako uczestników nielegalnego zgromadzenia, zakłócających legalną rządową imprezę łatwiej będzie ich powyłapywac i czasowo pozamykać.
    Niestety, pewnie nie będą chcieli poddać się bez walki.
    Idealne warunki na spacer z dziećmi i wnukami, ale jacyś chętni są, Arwena ze znajomymi z fb już skrzyknęła się na protest przeciwko HGW w trakcie marszu, może ktoś inny przyjdzie protestować przeciwko zakazowi sprzedaży zwykłych żarówek, ktoś głosić, że Ziemia jest płaska, dołączą antyszczepionkowcy, nudno nie będzie.
  • 1elka26 09.11.18, 12:37
    Co za banialuki. "Zrobiła jawnie, otwarcie" - taaak, dwa lata był spokoj więc teraz nie mając żadnych podstaw, postanowiła zabronić Marszu i to w dodatku tak naprawdę w ostatniej chwili zdając sobie zapewne sprawę jakie skutki może przyniesć tego typu decyzja.
    Taj to jest gdy nie ma się żadnego pozytywnego programu i liczy się na sprowokowanie rozrób.
  • dzikka 09.11.18, 12:39
    A coś o umiłowanych z PiS może? bo zasadniczo watek ich dotyczy.
  • iwles 09.11.18, 12:47

To nie ten wątek.
    Tutaj elka mówimy o dwóch marszach, nakładających się na siebie. Możesz coś na ten temat powiedzieć? JAK to będzie praktycznie wyglądało ?

• 1elka26 09.11.18, 12:57
    Jak przyjdziesz to zobaczysz. Na pewno nie będzie to tak wyglądało jak wyobrażają to sobie tzw. "obrońcy demokracji". > Mam nadzieję, że w ramach pokuty za swój wygłup HGW bedzie także obecna wraz z nowym prezydentem który jeszcze nie tak dawno prezentował platformiany dekalog wolnosci. A tam jako punkt 3 widnieje - wolność zgromadzeń.
  • betty_bum 09.11.18, 13:03
    W ciepełku będziemy oglądać transmisję na żywo z waszej nawalanki, jeśli wozów telewizyjnych nie popalicie. Prawica kontra prawica, runda pierwsza.
    Mam nadzieję, że nie planujecie zająć miejsca w serwisach światowych przed wydarzeniami w Paryżu, bo to już by było przegięcie.
  • dyzurny_troll_forum 09.11.18, 14:10
    betty_bum napisał(a):

> W ciepełku będziemy oglądać transmisję na żywo z waszej nawalanki, jeśli wozów
    > telewizyjnych nie popalicie. Prawica kontra prawica, runda pierwsza.

Nie, nie, nie, skrajna prawica kontra komuniści!

--
  • dzikka 09.11.18, 13:17
    a przeczytałaś w ogóle załączony link? może odnieś się do tego jak będą wyglądały marsze w tym przypadku? I odchrzań się od HGW bo nie o nią tu chodzi.
  • iwles 09.11.18, 13:18
    1elka26 napisał(a):

>A tam jako punkt 3 widnieje - wolność zgromadzeń.

Nie przyjdę, bo mam za daleko. W moim mieście są inne, nasze lokalne imprezy, bliższe mojemu sercu.
    A was obejrzę sobie w tv, chociaż pewnie z lekkim zażenowaniem (albo i ciężkim) i w ramach patriotyzmu będę popijać na zmianę raz białe raz czerwone wino i cieszyć się, że mnie tam nie ma big_grin

• ingryd 09.11.18, 14:27
    Ooooo nie, raz biale, raz czerwone wino, nigdy w zyciu, nie idz ta droga ematko, nawet z milosci do ojczyzny î mimo wolnego 12/11. wink
  • semihora 09.11.18, 14:03
    Trolle teraz kochają konstytucję big_grin

--
    Paszczak jest zawsze Paszczakiem i zdarzają mu się tylko te same rzeczy.
  • dyzurny_troll_forum 09.11.18, 14:09
    1elka26 napisał(a):

> Jak przyjdziesz to zobaczysz. Na pewno nie będzie to tak wyglądało jak wyobraża
    > ją to sobie tzw. "obrońcy demokracji".

Ja jako "obrońca demokracji" mam nadzieję, żę RN z Krzysiem Bosakiem popedzi PiSiory z PADem na czele gdzie pieprz rośnie.

Tak sobie wyobrażałaś moje wyobrażenia?

--
  • maslova 09.11.18, 12:56
    > Taj to jest gdy nie ma się żadnego pozytywnego programu
    A po wuj HGW pozytywny program? Przecież ona już kończy kadencję.
  • morekac 09.11.18, 13:35
    1elka26 napisał(a):

> teraz nie mając żadnych podstaw, postanowiła zabronić Marszu i to w dodatku tak
    > naprawdę w ostatniej chwili zdając sobie zapewne sprawę jakie skutki może przy
    > niesć tego typu decyzja.

Ekhm, a to HGW nie czekając na wyniki odwołań postanowiła zorganizować marsz w tym samym miejscu i czasie? Bo to chyba MM z PADem to zrobili.
    Bo wynik odwołania przez HGW mógł być tylko : będzie marsz albo go nie będzie. A tu proszę: będzie inny marsz. Tylko że to nie Hanka za tym stoi.

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • cosmetic.wipes 09.11.18, 12:59
    Mieszkańcom Warszawy bardzo współczuję.

--
    Przychodzi Ziobro do apteki:
    - Poproszę czopek.
    - Jaki?
    - Może być.
  • betty_bum 09.11.18, 13:06
    I turystom współczuj, dużo się ich w tej okolicy kręci, będą relacje na żywo na cały świat.
  • aerra 09.11.18, 13:35
    Turyści to już dostali ostrzeżenia, że lepiej przesiedzieć niedzielę przed telewizorem i nosa na ulice nie wystawiać wink
  • lauren6 09.11.18, 13:49
    Ja to bym pokazała dzieciom Rosomaka, miałyby radochę. Ale niekoniecznie w konfiguracji wojsko naparzające się z narodowcami.

W niedzielę planujemy wycieczkę poza Warszawę.
  • ingryd 09.11.18, 14:30
    Mieszkancy warszawy (oprocz arweny) tez sobie bardzo wspolczuja 😁
  • lauren6 09.11.18, 15:25
    arweny i jej znajomych z fb. Oni obejrzą Rosomaka z bliska suspicious
  • woman_in_love 09.11.18, 15:29
    Może od spodu big_grin
  • sumire 09.11.18, 17:02
    Rosomaki leżą w ich kręgu zainteresowań, przecież to znajome od akcji dobroczynnych dla zwierzaków big_grin
  • woman_in_love 09.11.18, 14:38
    rząd jak na Majdanie? big_grin
  • iwles 09.11.18, 14:44

i Macierewicz (ojciec chrzestny WOT) wjedzie na koniu ? big_grin
  • dyzurny_troll_forum 09.11.18, 14:45
    woman_in_love napisała:

> rząd jak na Majdanie? big_grin

W takiej sytuacji jaka się wytwarza w Wawie to WOT staje się elementem bardzo niepewnym...

Z innej beczki oglądałem ostatni mapy ataku lotniczego FR na IIIRP i nic za linią Wisły w kierunku na wchód ma nie być atakowane. Tak więc nasze mokre sny, że już ty dobrze wiesz co bombowce strategiczne rosji, nie mają szans....

--
  • woman_in_love 09.11.18, 14:52
    Miejmy nadzieję, że to były fake mapy mające na celu uśpić suwerena i oddziały WOT stacjonujące na ścianie B, i że bombowce strategiczne Rosji grzeją już silniki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.