Dodaj do ulubionych

Co sądzicie o takim zegarku?

09.11.18, 13:41
https://store.storeimages.cdn-apple.com/4667/as-images.apple.com/is/image/AppleInc/aos/published/images/4/0/40/alu/40-alu-gold-sport-pink-sand-nc-s4-1up_GEO_GB?wid=470&hei=556&fmt=png-alpha&.v=1539189478125

Posiadacie taki? Używacie wszystkich funkcji? Jest przydatny, jak telefon np. Cena trochę powala, prawda?

--
Głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi by Vaikiria
Edytor zaawansowany
  • mamtrzykoty 09.11.18, 13:45

A jaka ta cena i co on robi?
  • wieczorny-motyl 09.11.18, 13:53
    Rosa chce się powywyzszac posiadaniem iPhone'a. Smartwatch apple'a z bardziej wypasioną bransoleta niż plastikowa kosztuje ile kosztuje z racji marki. Ot co.
  • rosapulchra-0 09.11.18, 14:02
    Pudło. Nie posiadam tego zegarka, choć mi się podoba. A to, że cię na niego nie stać.. sorry, taki mamy klimat.

--
    Wszyscy idący ze swoimi laskami, nieraz mam ochotę takiego huknąć, co się palancie lipisz, masz laskę, to nie wykręcaj głowy za mną. by Alpepe
  • wieczorny-motyl 09.11.18, 14:24
    Mam tel z androidem, zegarek wybralabym taki, ktory z nim wspolpracuje. Proste.
    Kolor bransolety nie jest uniwersalny, masz więcej do wyboru?
  • rosapulchra-0 09.11.18, 14:32
    Oczywiście, że są inne do wyboru.

--
    Głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi by Vaikiria
  • rosapulchra-0 09.11.18, 14:05
    Tu masz napisane: www.apple.com/pl/shop/buy-watch/apple-watch/z%C5%82oty-aluminium-piaskowy-r%C3%B3%C5%BC-pasek-sportowy?preSelect=false&product=MU682WB/A&step=detail#

--
    Można mieć wykształcenie wyższe, ale niekoniecznie podstawowe. by Figrut
  • 45rtg 09.11.18, 15:21
    rosapulchra-0 napisała:

> Tu masz napisane: <a href="www.apple.com/pl/shop/buy-watch/apple-watch/z%C5%82oty-aluminium-piaskowy-r%C3%B3%C5%BC-pasek-sportowy?preSelect=false&pr

"Wydajność baterii do 18 godzin". No, to właściwym miejscem do oferowania czegoś takiego jest toaleta, bo to przecież jakaś kupa jest.
  • ichi51e 09.11.18, 17:33
    Dwa ddni wytrzymuje nie wiem jak mierzyli 18h.

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • 3-mamuska 09.11.18, 18:17
    ichi51e napisała:

> Dwa ddni wytrzymuje nie wiem jak mierzyli 18h.
    >

Użytkowa chyba 18h.
    Jak telefon.

--
    -----------------
    Życie ma ty­le ko­lorów, ile pot­ra­fisz w nim dostrzec.
  • afro.ninja 09.11.18, 19:26
    To o tak słabo jak na smartwatch.
  • piekna_remedios4 09.11.18, 13:45
    nie mam, bo nie używałabym zegarka do czegokolwiek innego poza sprawdzaniem godziny.
    A po co Ci taki?
  • triss_merigold6 09.11.18, 13:49
    Ale co on ma takiego, czego nie mają inne zegarki, defibrylator?
  • 1matka-polka 09.11.18, 14:02
    🤣

--
    Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca.
    Wolter
  • rosapulchra-0 09.11.18, 14:08
    Doucz się: forum.gazeta.pl/forum/w,567,167119658,167119658,Co_sadzicie_o_takim_zegarku_.html?p=167119837

--
    Jeśli cos zdarzyło sie raz- mozliwe, ze zdarzy sie ponownie, ale jesli cos zdarzylo sie juz dwa razy- na pewno zdarzy sie po raz trzeci. by eulalia_bardzo_przecietna
  • kota_marcowa 09.11.18, 14:18
    😂
  • kosheen4 09.11.18, 16:39
    > Ale co on ma takiego, czego nie mają inne zegarki, defibrylator?

EpiPen cukrzycowy, ale tylko Diamond Sweet Edition

--
    Mecz Real Madryt-Surreal Madryt zakończył się wynikiem 1:ryba.
  • triss_merigold6 09.11.18, 17:10
    Okeeej. I teraz nie wiem czy się cieszyć, że mam zdrowotny certyfikat ISO i nie znam takich gadżetów, czy martwić byciem nietrendy.uncertain
  • fornita111 09.11.18, 19:05
    big_grin to ci sie udalo triss!
  • nikki30 09.11.18, 14:13
    Posiadam iwatcha od 5 lat i od tego czasu nie używam już tradycyjnego zegarka.
    Super się sprawdza podczas treningu, można z niego bez telefonu prowadzić rozmowy, słuchać muzyki, odbierać maile, ma funkcję pingowania telefonu itp itd.Zegarek od niedawna stanowi też moje klucze do biura i domusmile Drzwi otwieram za pomocą zegarka. Wszystko zależy od konfiguracji i aplikacji zainstalowanych na zegarku. W Stanach podobno można już korzystać z aplikacji do EKG na co pewnie się skusi wielu mało aktywnych zawałowców... W Japonii korzysta z zegarków elektronicznych prawie każdy, a w szczególności dzieci i osoby starsze ze względu na funkcję lokalizacji.
    Minus to wciąż słaba bateria, która trzyma max. 18 h (pod warunkiem że nie korzysta się z opcji trening non stop).

--
    Kobieca definicja słowa "już" zawsze zawiera zwrot "jeszcze tylko..."
  • rosapulchra-0 09.11.18, 14:16
    Dzięki. Właśnie o takie opinie mi chodzi. Co to za aplikacja, która otwiera zamki? I czy zamki muszą być do tego dostosowane? Opcja EKG też interesująca.

--
  • same-old_mona 09.11.18, 14:18
    😂😂😂
  • mondovi 09.11.18, 14:23
    Czy zamki muszą być dostosowane - pomyślmy. Ja mam, jak to w Polsce, Gerdę. Czy iwatch ją otworzy?

--
    nie lubię pustych głów, pustych słów i pustych butelek
  • aqua48 09.11.18, 14:54
    mondovi napisała:

> Czy zamki muszą być dostosowane - pomyślmy. Ja mam Gerdę. Czy
    > iwatch ją otworzy?

Jak wypuścisz z niego krasnoludka z kluczem to tak smile

• mondovi 09.11.18, 15:26
    W wersji pro jednorożec rogiem otwiera.

--
  • 35wcieniu 09.11.18, 15:30
    Tak, ale z Gerda kompatybilne sa tylko Samsungi.
  • nikki30 09.11.18, 16:36
    Tak zamek typu YETI na pewno otworzysz samsungiem...
    Gerda jest kompatybilna tylko z telefonem (androidem i IOS)

--
  • 35wcieniu 09.11.18, 16:59
    big_grin big_grin big_grin
  • wieczorny-motyl 09.11.18, 14:30
    rosapulchra-0 napisała:

> Dzięki. Właśnie o takie opinie mi chodzi. Co to za aplikacja, która otwiera zam
    > ki? I czy zamki muszą być do tego dostosowane? Opcja EKG też interesująca.
    >
    Najnowszy z watch OS 5 ma też opcje wczesnego wykrywania Parkinsona. developer.apple.com/watchos/ poczytaj.
  • nikki30 09.11.18, 14:51
    Słyszałam gdzieś kiedyś, że pracują albo już opracowali też czujnik i aplikację dla chorych na cukrzycę. Czujnik wraz z aplikacją miałby być montowany nie ma ramieniu jak teraz ale w zegarku?

--
  • majenkir 09.11.18, 16:16
    nikki30 napisała:
    > Słyszałam gdzieś kiedyś, że pracują albo już opracowali też czujnik i aplikację
    > dla chorych na cukrzycę. Czujnik wraz z aplikacją miałby być montowany nie ma
    > ramieniu jak teraz ale w zegarku?

Kto wie? Pożyjemy, zobaczymy smile
    appleinsider.com/articles/18/08/23/apple-patent-suggests-work-on-non-invasive-glucose-monitoring-tech

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • nikki30 09.11.18, 14:44
    Tak musisz mieć specjalny zamek zainstalowany na miejscu wkładki do klucza.Z tego co wiem nasza Polska Gerda też takie zamki produkuje, chociaż ja mam akurat model zamka przywieziony z Japonii.Do tego producent zamka musi ci umożliwić dostęp do zamka z pozycji aplikacji, którą instalujesz na zegarku, telefonie wraz z odpowiednimi zabezpieczeniami. Tylko osoby, którym nadasz dostęp do mieszkania/biura mogą wejść do mieszkania. Działa to podobnie jak karta dostępu do biura. Zamiast klucza, przykładasz zegarek/telefon. Z zewnątrz nikt nie zauważa, że masz zamek nie na klucz.
    Opcję EKG też uważam, że jest sensowna tym bardziej jak dostęp do wyników badań ma na bieżąco lekarz. W Polsce też się taką metodę badań stosuje w wielu szpitalach ale nie z poziomu zegarka, a urządzenia udostępnionego przez szpital. Podobno ratuje życie nie jednemu pacjentowi.
    Iwatchem możesz też płacić za pomocą apple pay. Idąc np. pobiegać nie musisz już zabierać telefonu ze sobą bo wszystko masz w zegarku - muzykę, telefon, portfel itp. Dla mnie to bardzo wygodne.

--
  • 35wcieniu 09.11.18, 15:32
    "Tak musisz mieć specjalny zamek".
    No nie mow! Taki sprzet a zwyklego zamka nie otworzy? Phi!
  • rosapulchra-0 09.11.18, 16:53
    Podoba mi się, to co piszesz. Mąż mnie pytał, co chcę na gwiazdkę. Iwatch jest właśnie jednym z pomysłów i kto wie, czy się nie skuszę smile

--
    Wszyscy idący ze swoimi laskami, nieraz mam ochotę takiego huknąć, co się palancie lipisz, masz laskę, to nie wykręcaj głowy za mną. by Alpepe
  • ichi51e 09.11.18, 17:41
    W nowej wersji abteria lepsza i laduje sie bardzo szybko. Z ma to sens tylko jesli masz iphona.

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • rosapulchra-0 09.11.18, 18:49
    Mam.

--
    Jeśli cos zdarzyło sie raz- mozliwe, ze zdarzy sie ponownie, ale jesli cos zdarzylo sie juz dwa razy- na pewno zdarzy sie po raz trzeci. by eulalia_bardzo_przecietna
  • 35wcieniu 09.11.18, 15:38
    A gdzie tam. Zwykle zamki. Masz zegarek i kazde drzwi stoja przed Tobs otworem. Dostosowane, tez wymyslilas...
  • asmarabis 09.11.18, 16:45
    A mozecie napisac jak to dziala?

--
    "Wtem zza drzewa wyłoniła się ponura postać."Ty jesteś stworek"?-zapytała ponurym basem.Tak-wyszeptał onieśmielony Stworek."I to jest twoja trąba?"-złowieszczo wysyczała postać.No, moja... -zaszemrał wystraszony nie na żarty Stworek."Ha" -złośliwie zasmiała się osoba w czerni -to ja, jakiem Asmarabis -powiadam ci,zę to wstyd pokazywać sie publicznie z czymś takim na mordzie!...To jest wiocha, a nie najnowsza moda. I to rzekłszy Asmarabis rozwiała sie we mgle" Verdana
  • cosmetic.wipes 09.11.18, 16:48
    No jak to jak? Idziesz, widzisz drzwi, mówisz do zegsrka: otwórz zamek i drzwi się otwierają.
    Tylko nie wiem jak z łańcuchem albo zasuwą sobie poradzi.

--
    Zakładanie stanika na mokrą skórę jest jak walka wręcz z szatanem.
  • 35wcieniu 09.11.18, 17:04
    Tak samo. On otwiera drzwi holistycznie, z lancuchem czy bez. Ciekawostka jest ze dziala tez na inne lancuchy, mozna nim na przyklad odpiac krowe lub psa.
  • rosapulchra-0 09.11.18, 17:06
    Tobie naprawdę wydaje się, że jesteś dowcipna?

--
  • cosmetic.wipes 09.11.18, 17:30
    35wcieniu napisał(a):

> Ciekawostka jest
    > ze dziala tez na inne lancuchy,

To trochę strach na rowerze jechać 😀

--
    niepokalaność przebiśniegów jest faktem
    natura brzydzi się dogmatem jak nikt
  • 35wcieniu 09.11.18, 17:41
    Kiedy sie ma taki zegarek mozna jezdzic bez. Kumasz, otwierasz bez klucza, jezdzisz bez roweru.
  • cosmetic.wipes 09.11.18, 17:55
    I to wszystko za dwa tysiączki. Czad.

--
    niepokalaność przebiśniegów jest faktem
    natura brzydzi się dogmatem jak nikt
  • ichi51e 09.11.18, 18:10
    A Patek za 5k tylko godzine podaje...

--
  • 3-mamuska 09.11.18, 18:21
    35wcieniu napisał(a):

> A gdzie tam. Zwykle zamki. Masz zegarek i kazde drzwi stoja przed Tobs otworem.
    > Dostosowane, tez wymyslilas...

Zazdrość cię zżera 😝

--
    -----------------
  • aerra 09.11.18, 14:15
    Dla mnie dyskwalifikujący jest sam kolor tego, więc nie - nie posiadam i nie zamierzam.
    Jakbym już chciała applowski to prędzej ten: www.apple.com/pl/apple-watch-nike/
  • rosapulchra-0 09.11.18, 14:17
    To przykładowe zdjęcie.

--
    Głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi. by Vaikiria
  • iwoniaw 09.11.18, 14:16
    Ładny, choć gdybym sama kupowała smartwatcha to raczej bym wybrała coś innego niż Apple, bo chciałabym mieć kompatybilny z telefonem, a mój nie iPhone.

--
    Spójrzmy na ciąg cyfr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7. Gdzie ukryła się ósemka?
    Na pierwszy rzut oka w podanym ciągu ósemki nie ma. A kiedy przyjrzymy się uważnie jeszcze raz, cyfry osiem nadal nie dostrzeżemy. Ciekawostką jest, że sztuczka ta udaje się tylko wtedy, kiedy w ciągu cyfr nie ma ósemki.
  • emilia.emm 09.11.18, 14:17
    Jest raczej brzydki i piszę to jako posiadaczka iphona i to nawet w tym kolorze.
    Do stroju sportowego ujdzie, ale do niczego innego nie pasuje.
  • mikams75 09.11.18, 14:25
    brzydki, no ale to kwestia gustu i jak dla mnie to malo przydatny.
  • andaba 09.11.18, 14:39
    Jak duże to paskudztwo jest?
  • nikki30 09.11.18, 14:46
    W zależności od modelu. Wymiarów nie pamietam. Mniejsza wersja zgrabnie leży także na drobnej ręce jak moja. Zdecydowanie lżejszy i mniejszy niż większość zegarków dostępnych na rynkusmile

--
  • rosapulchra-0 09.11.18, 16:54
    Tak, te zegarki są bardzo lekkie.

--
  • wieczorny-motyl 10.11.18, 00:33
    Ale tarcza zegarka proporcjonalnie musi być w miarę mała, bierz przy okazji szkła dla prezbiopow.(wiesz co to takiego?)
  • rosapulchra-0 10.11.18, 00:52
    Następna, która myśli, że jest dowcipna.

--
  • ruckola 09.11.18, 15:38
    Fajny. Fajniejszy byłby z biała tarcza.
  • nikki30 09.11.18, 16:37
    Tarcze sobie ustawiasz. Może być biała, złota, w formie zdjęcia, nawet Hermes, Gucci ma swoje tarcze jak kto wolismile

--
  • ruckola 10.11.18, 10:50
    O kurczę, to ja go chce!!!
  • 35wcieniu 09.11.18, 16:21
    Sadze ze nie jest mi absolutnie do niczego potrzebny, a z wygladu tez mi sie nie podoba.
  • bei 09.11.18, 16:28
    Mam mieć, mój A uparł się, ze powinnam taki używać. Mam duże skoki tętna, więc będę miała monitoring i dzienny i nocny.
    Plus jakieś oceny jakości snu itp. Do biegania, na spacery, na treningi, później można obejrzec wykresy i takie tam😊Mimo, ze lubię jabłuszkowy design, to zegarki mnie nie kręcą. Wolę klasyczne.

--
    poland.afs.org/
  • bei 09.11.18, 16:29
    Aaaa, i jeszcze trzeba często ladować☹️

--
    poland.afs.org/
  • mrs.solis 09.11.18, 17:12
    Uwazam , ze jest mi niepotrzebny skoro wszystkie funkcje mam na telefonie, poza tym wizualnie mi sie nie podoba.
  • ichi51e 09.11.18, 17:32
    Przydaje sie jak masz iphona i nie mozesz go znalezc. Albo jak zamawiasz ubera a telefon masz w torbie. Zegarek jak zegarek - od zawsz edobro luksusowe.
    Czas pokazuje tak samo kazdy.

--
  • 3-mamuska 09.11.18, 18:24
    Planuje dostać pod choinkę. Z racji ze nie mogę mieć ze sobą telefonu w pracy.
    Większość pracowników ma i używa.
    W zależności od teflonu jaki posiadają.

--
    -----------------
  • mondovi 09.11.18, 19:18
    "W zależności od teflonu jaki posiadają."
    I zamki, i EKG, i cukrzyca, i jeszcze teflon. Bierz!

--
  • wieczorny-motyl 10.11.18, 00:31
    Plus badania nad appkami wykrywajacymi parkinsona i cale najdziksze mnóstwo przypadlosci które mogą rose dopaść. Bierz bez zastanowienia! (tylko ten różowy jest malo gustowny i nie do wszystkiego pasuje)
  • folivora 10.11.18, 14:17
    A można ten teflon myć w zmywarce? Jak nie to nie chcę.

--
    Lepiej nigdy nie znaczy lepiej dla wszystkich - mówi. - Zawsze dla niektórych jest gorzej.
  • majenkir 09.11.18, 19:27
    3-mamuska napisała:
    > Planuje dostać pod choinkę.

A ja planuje dac corce. Moze bedziej czesciej patrzyla jaki ma cukier wink.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • aankaa 09.11.18, 23:46
    3-mamuska napisała:

> Większość pracowników ma i używa.
    > W zależności od teflonu jaki posiadają.

kompatybilny z DuPont ?

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • undoo 10.11.18, 00:26
    Fajny i b uzyteczny. Kilka lat temu b intensywnie uzywalam. Swietny gadzet, ja polecam smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.