Dodaj do ulubionych

Za kogo wyjdzie panna Dudówna?

14.11.18, 08:52
Ojciec taki katolik, zlaicyzowanej unii się boi, wuja Jarosław pewnie kawalerów na ciepłych posadkach i z milionami na kontach "za zasługi" ma pewnie na pęczki, a jego własna Martusia tymczasowo zajęta... Nie chcę nikomu wieku wypominać, ale Dudówna studia już kończy, najwyższy czas sobie głupoty na bok odłożyć i zająć się katolickim i patriotycznym obowiązkiem płodzenia dzieci.

Taki apel mam, panie Andrzeju Sebastianie! weźże pan przestań innym do łóżek zaglądać i zajmij się tą swoją córunią! Paneś jedynak, ona jedynaczka i to bezdzietna a w latach, jak to wygląda!
Edytor zaawansowany
  • 35wcieniu 14.11.18, 09:06
    "W latach" to od jakiego wieku?

A serio to uwazam ze poruszanie tematu tej dziewczyny (ewidentnie nie zalezy jej na rozglosie) jest slabe. Mozna i nalezy czepiac sie jej ojca ale dywagowanie o jego durnych pomyslach i wypowiedziach przez pryzmat bogu ducha winnej dziewczyny... No nie. Nie.
  • lodomeria 14.11.18, 09:11
    No cóż, ojciec się czepia innych: poczytaj, co ostatnio o homoseksualistach w Naszym Dzienniku wygadywał, jakie ustawy mu się marzą, partia odbiera in vitro i sugeruje, że brak finansowania to słuszna kara za to, że kobiecie się chciało karierę w robić, a lubię symetrię. I co mi zrobisz?
  • 35wcieniu 14.11.18, 09:30
    Nic, nie mam zadnej potrzeby zeby cos Ci robic.
    Ale przyznam ze masz swietny wzor do nasladowania, no no...
  • maadzik3 14.11.18, 17:03
    zgadzam się z 35wcieniu że nie ma co się czepiać dziewczyny. Nie jej wina że ma takiego ojca. Żony to jeszcze - może się rozwieść czy buzię otworzyć a widać nie chce, ale dorosłej córki???
    Natomiast zaintrygowałaś mnie z tymi ustawami o homoseksualistach które mu się marzą. ND nie czytam, możesz coś napisać?

--
    Bojar bez brody pozostaje bojarem który wierzy, że ziemia jest płaska. Bojar wyedukowany, choć z brodą, staje się filozofem Leninem...
  • szarsz 16.11.18, 11:05
    Ustawy zakazujące promocji homoseksualizmu, ot co.
  • alpepe 14.11.18, 09:13
    Dudzianka, jak coś.

--
    Achse des Guten
  • heca7 14.11.18, 09:18
    No właśnie Dudówna czy Dudzianka? Bo w internecie podają, że jednak Dudówna.

pl.wiktionary.org/wiki/Duda

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • rock-1 14.11.18, 09:22
    Obie formy są poprawne, jak coś wink
  • alpepe 14.11.18, 09:47
    Jak już się bawimy z formami panieńskimi, to ta starsza lepsza.
    A Dudziankę bym wydała za tego rolnika, co to wartości katolickie wyznaje z Rolnik szuka żony. Byłoby PIĘKNIE i PSL by było pozamiatane w wyniku takiego mariażu.

--
    Achse des Guten
  • dido_dido 14.11.18, 09:18
    W kwesti formalnej - córka Dudy to Dudzianka

W kwestii merytorycznej - Twój post budzi we mnie niesmak i w temacie i w formie
  • rock-1 14.11.18, 09:25
    pl.wiktionary.org/wiki/Dud%C3%B3wna
  • nuta15 14.11.18, 09:27
    Używając twojego języka, bo innego możesz nie zrozumieć - Taki apel mam, pani lodomeria! weźże pani przestań innym do łóżek zaglądać i zajmij się sobą!
  • gaskama 14.11.18, 09:23
    Sorry, nie znoszę PiS, Duda jest koszmarnym prezydentem, sytuacje polityczną mamy okropną. Ale odczep się od jego córki. Polityk to polityk. O ile wiem, to ona nie pcha się do mediów, chce normalnie żyć. Czepianie się jego córki jak jak czepianie się dziadka Tuska.

--
    "Przy pewnej dozie kretynizmu hipokryzja to po prostu wyraz poczucia przyzwoitości." by asia_i_p
  • bazia8 14.11.18, 09:47
    Podpisuję się

--
    Jestem atrakcyjna i bardzo szczupla, mam bardzo dobry metabolizm (Cichociemno)
  • milva24 14.11.18, 09:59
    I ja też.
  • maadzik3 14.11.18, 17:04
    i ja

--
    Pustka w człowieku ma kształt Boga i tylko On może ją zapełnić
  • ginger.ale 16.11.18, 09:56
    I ja.
    Dziewczyna ewidentnie unika rozgłosu i nie afiszuje się z poglądami jak np. Marta K. Nie pamiętam jej zdjęć po kampanii.
    Poza tym od kiedy poglądy dzieci muszą być zgodne z poglądami rodzica/ów.

--
    come to the dark side, we have cookies!
  • princy-mincy 14.11.18, 15:33
    No nie, to jednak nie to samo.
    Tusk na dziadka zadnego wplywu nie mial.
    Duda jako prezydent chce wplywac na mnie i na moje dzieci,w iec niech moze zacznie od swojej corki.
  • gaskama 16.11.18, 11:01
    Ale jego córka nie chce wpłynąć na ciebie. Litości. Nie wiń dzieci za grzechy rodziców. Nie bądź taka jak PiSiory. Oni specjalizują się w szperaniu ludziom w łóżkach, w przeszłości, w rodzinie. Nie schodź na ich poziom. Nie wygrasz.

--
    "Przy pewnej dozie kretynizmu hipokryzja to po prostu wyraz poczucia przyzwoitości." by asia_i_p
  • same-old_mona 14.11.18, 09:43
    Daj dziewczynie spokój, rodziców się nie wybiera..
  • alpepe 14.11.18, 09:47
    Ale brylowała z rodzicami, choć była dorosła, to było ok?

--
    Achse des Guten
  • same-old_mona 14.11.18, 10:04
    Chyba marnie brylowała, bo ja nawet nie pamiętam jak ona wygląda.
  • alpepe 14.11.18, 11:25
    Ja świetnie pamiętam, poza tym piętnowanie córki sprawi, że może Budyń się opamięta i pomyśli, że uderza w czyichś synów i w czyjeś córki i w niego też można uderzyć. Innego sposobu, by coś do tej starokrakowskiej makówki wpłynęło, nie widzę.

--
    Achse des Guten
  • sunheart 14.11.18, 15:24
    Aż dziwne, że się nie czepiałaś dzieci Komorowskiego...
  • alpepe 14.11.18, 15:41
    Brawo, politruku, sprawdziłeś archiwa, sprawdziłeś lansowanie się dzieci Komorowskiego, którego, nawiasem mówiąc nie lubię i nie szanuję, bo to myśliwy, a myśliwi to mordercy, i doszedłeś do wniosków, że Dudzianki się czepiam, a Komorowskich juniorów nie?!

--
    Achse des Guten
  • katja.katja 14.11.18, 17:09
    Jesteś weganką?

--
    Jeśli mnie nie lubisz i nie szanujesz moich poglądów lub uważasz, że jestem trollem wpłać tutaj:
    dzieciom.pl/podopieczni/4405
  • maaria33 14.11.18, 09:54
    Przesadziłaś.
  • lily_evans11 14.11.18, 09:54
    Panna Dudzianka, w przeciwieństwie np. do takiej Martusi i jej instacórek, żyje konsekwentnie swoim życiem i sprawami, co i Tobie polecam.

--
    Nigdy nie byłam złą babą
  • lodomeria 14.11.18, 12:37
    A tak na serio, to po prostu chodzi o to, co się dzieje na linii miliarderzy/rząd/prokuratura/KNF - po prostu brakuje tego, żeby jak w prawdziwej mafii na dowód wierności biznesowej/naznaczenie przyjęcia do familii się z córkami żenili.
  • panna.anna4 14.11.18, 12:41
    O jakie dno.
  • gama2003 14.11.18, 16:53
    Był czas, kiedy trochę się pokazywała w towarzystwie rodziców. Myślałam sobie wtedy, że jeśli nie dysponuje,, charakterkiem,, to ma przerąbane. Teraz tak myślę jeszcze bardziej. Również w kontekście wybranego zawodu. O karierę bym się nie martwiła, o nic innego też.
  • wheels.of.fire 14.11.18, 17:17
    Za mnie by wyszła, ale nie cierpię jej ojca, więc z takim teściem bym nie wytrzymał wink

--
    "Nadal bym mu dała, a Tobie nie" (Pani-Noc o Rafale Trzaskowskim do mnie)
  • ailia 16.11.18, 10:54
    wheels.of.fire napisał:

> Za mnie by wyszła, ale nie cierpię jej ojca, więc z takim teściem bym nie wytrz
    > ymał wink

Przecież nie musiałbyś do teściów jeździć na święta...
    Nowa rodzina to ty, żona i dzieci, c'nie?
  • iwoniaw 16.11.18, 11:07
    Za mnie by wyszła

Skąd pomysł, że ładna, wykształcona dziewczyna z zamożnej rodziny, mająca zaplecze towarzyskie i zawodowe oraz normalnie funkcjonująca w grupie rówieśniczej i nie narzekająca na brak powodzenia u chłopaków na podobnym poziomie, chciałaby chociaż spojrzeć na kogoś takiego? big_grin big_grin big_grin

--
    "Lubię muzykę poważną, ale nie jestem aż takim zwolennikiem klasyki, żeby puszczać ją sobie w domu." (Zbigniew Boniek)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.