Dodaj do ulubionych

Po co nam taki państwo?

15.11.18, 11:42

40 mln? Nie ma winnych i nie może być winnych!

5-6 złotych, ooo tutaj to się będziemy procesować 10 lat, żeby ustalić dokładnie fakty. I skazać wszystkich przestępców!

Niech upada, nie będę płakał!

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,164871,24167454,kobiet-prosily-mechanika-o-pomoc-okazalo-sie-ze-to-pracownice.html
--
Nic nie zostało wybaczone!
Edytor zaawansowany
  • alicia033 15.11.18, 11:52
    Polakom po nic.
    Tylko rządzącym potrzebni są poddani, żeby ich golić, nic w zamian nie dając.
    Służba zdrowia tu leży, oświata leży, bezpieczeństwo leży...sad
    W ciągu 3 lat z jako takiego demokratycznego państwa prawa Polska stała się folwarkiem pisowskich właścicieli.

--
    www.siepomaga.pl/weronikaibartek
  • rozwiane_marzenie 15.11.18, 15:34
    Nie rozumiem dlaczego piszesz, że w ciągu ostatnich trzech lat w Polsce jest "nie teges". Nie teges było i 3 lata temu i 5 i 10. Nic się nie zmieniło. Tak jak 10 lat temu nie można się było dostać do lekarza, tak samo 5 lat temu i tak jest dziś - trzeba było i nadal trzeba do większości chodzić prywatnie. Szkolnictwo, przecież od zawsze były reformy, najpierw w 1999 powstały gimnazja, potem nieudana reforma 2012, teraz znowu następna reforma z likwidacją gimnazjów. I w każdej dziedzinie tak było i jest. To nie jest kwestia ostatnich lat.
  • maadzik3 15.11.18, 19:25
    idealnie nie było nigdy. i nie będzie. ale ostatnie 3 lata były katastrofalne. Najgorsza deforma oświaty, kradzieże ze spółek państwowych na niespotykaną skalę, rozwalone sądownictwo, brak kontraktów z NFZ, coraz gorsze powietrze, koleje jeżdżą jak w PRL (pamiętam) - ostatnio nawet przez okno wsiadali, fiskalizm i podatki rosną

--
    Pustka w człowieku ma kształt Boga i tylko On może ją zapełnić
  • dom.w.kotlinie 15.11.18, 23:26
    Ostatnie 3 lATA - katastrofalne w oświacie & sadownictwie, "służba zniechecania pacjenta" znacznie wcześniej wczolgała się do własnej dooody i zdechla.
  • milva24 15.11.18, 11:58
    Żenada. Człowiek chciał pomóc, dał własną żarówkę, został po godzinach i się narobił a teraz ciagają go po sądach. Te rozprawy kosztują wielokrotnie więcej niż mandat, moim zdaniem to ta "nieustępliwa" naczelnik US powinna za nie zapłacić z własnej kieszeni skoro aż tak chce drążyć sprawę. Podejrzewam tam jakiś zatarg osobisty, może z właścicielem zakładu, skoro jest az tak zaciekła.
  • znowu.to.samo 15.11.18, 15:04
    O to to, albo konkurencja maczała w tym palce🤔

--
    *Jeśli nie masz po co żyć, żyj innym na złość*
  • katja.katja 15.11.18, 18:50
    Babsko dawno nie miało "vatu" w .....

--
    Jeśli mnie nie lubisz i nie szanujesz moich poglądów lub uważasz, że jestem trollem wpłać tutaj:
    dzieciom.pl/podopieczni/4405
  • lodomeria 15.11.18, 12:03
    Największe świństwo w tej sprawie to to, że w Polsce kapitał społeczny leży i kwiczy. Tracimy na tym kasę, tracimy na tym jakość życia, zdrowie. A tu urząd państwowy bawi się w uczenie ludzi, że nie warto być ludzkim.
  • dyzurny_troll_forum 15.11.18, 12:10
    lodomeria napisała:

> A tu urząd państwowy bawi się w uczenie ludzi, że nie warto być ludzkim.

1000/10

--
    Nic nie zostało wybaczone!
  • maadzik3 15.11.18, 19:27
    dokładnie. przecież teraz choćby go w nocy kobieta z noworodkiem błagała nie zabierze się za naprawę drobną, jeszcze drzwi zatrzaśnie. a potem emigrujemy i okazuje się że nie zarobki a powszechna uprzejmość w drobnych sprawach najbardziej zadziwia

--
    "When you have a dream, you've got to grab it and never let go." ? Carol Burnett
  • katja.katja 15.11.18, 20:01
    W Szwajcarii dosłownie wyrzucono ze sklepu moją znajomą gdy chciała kupić coś do jedzenia i to nie po godzinach, ale na chwilę przed zamknięciem. Jesczcze ją popychano (była trzeźwa, nieagresywna) ze słowami "raus, raus". Tak, że tego...

--
    Jeśli mnie nie lubisz i nie szanujesz moich poglądów lub uważasz, że jestem trollem wpłać tutaj:
  • woman_in_love 15.11.18, 12:12
    to chyba należy im odebrać prawa jazdy i dać po 500 mandatu.
  • heca7 15.11.18, 14:32
    Na te baby mam jedno określenie ale mi wytną więc napiszę, że czteroliterowe na es.

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • heca7 15.11.18, 14:33
    Po przemyśleniu cofam- nie będę obrażać zwierząt.

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • ajaksiowa 15.11.18, 14:42
    Już chcia£am protestować w imieniu swojej suni😀 no właśnie a czemu policjadrogowa się nie zai teresuje incydentem?
  • 35wcieniu 15.11.18, 15:00
    Ja tez juz chcialam pisac ze co pieselki winne? big_grin
  • anika772 15.11.18, 14:44
    Podejrzewam, że jest tu jakieś drugie dno z zatargiem osobistym w tle.
  • srubokretka 15.11.18, 14:48
    Zapewne wchodza tu w gre jakies osobiste powody.
  • morekac 15.11.18, 14:52
    Po prostu Ziobro na mniejszą skalę.

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • katja.katja 15.11.18, 18:49
    Co za wstrętne, zajadłe babska. I jeszcze po wyroku sądu dalej się odwołują.
    Coś podejrzewam, że ta naczelniczka stara panna lub (co bardziej prawdopodobne) rozwódka.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.