Dodaj do ulubionych

Wyczytalam gdzies tam w internetach, ze

16.11.18, 20:48
facet szukajac kochanki zawsze pytal, czy potencjalna kandydatka ma dzieci czy tez nie. Chodzilo o przyjemnosc z seksu, a jak wiadomo, panie po porodzie sa ponaciagane. Glupie, wiem. Zastanawiam sie, i tu nalezaloby przeprowadzic ankiete z szukajacymi kochanek - czy rzeczywiscie jest jakies "kryterium". Nie, nie szukam kochanka, ot, nudzi mi sie smile
Edytor zaawansowany
  • iwoniaw 16.11.18, 20:52
    znajdziesz wartościowe opinie panów szukających/mających kochanki nt. zasadności tego kryterium? big_grin big_grin big_grin

--
    "Lubię muzykę poważną, ale nie jestem aż takim zwolennikiem klasyki, żeby puszczać ją sobie w domu." (Zbigniew Boniek)
  • bei 16.11.18, 20:55
    Powinien mieć miliony😊, nieżonaty, bezdzietny, mądry, przystojny i chojny😊

--
    poland.afs.org/
  • szarsz 16.11.18, 21:00
    Chojny - uwielbiam to słowo smile

"To je ridel, to je tëcz, to są chojnë, widłë gnojné.
    Chojnë, widłë gnojné, ridel, tëcz,"
  • thea19 16.11.18, 21:25
    czyli lesnik?
  • taki-sobie-nick 16.11.18, 22:44
    thea19 napisała:

> czyli lesnik?

Kaszubski.
  • viridiana73 16.11.18, 23:11
    Jo.
  • bramstenga 18.11.18, 15:55
    "Bałuty i Chojny to naród spokojny", jak mawiają w Łodzi smile (Ja akurat z frakcji bałuckiej).
  • arabelax 16.11.18, 23:03
    ja wolałabym hojnegosmile
  • bialeem 16.11.18, 20:57
    A pytał czy cc czy pn?smile
  • lily_evans11 16.11.18, 20:59
    Cc to z kolei blizna tongue_out

--
    Nigdy nie byłam złą babą
  • grrru 16.11.18, 21:01
    Ludzie mają różne kryteria. To, że konkretny pan szuka bezdzietnych nie oznacza, że wszyscy takich szukają. Dzieciate panie przecież bywają kochankami.

--
    Nadal jem gluten smile
  • cauliflowerpl 16.11.18, 21:04
    Takie ponoć nawet lepsze, bo nie będą chciały kolejnego dziecka.
    Tak twierdzą Bracia Samcy. A oni się znają big_grin
  • jeziorowa 16.11.18, 21:08
    To się mogą zdziwić. 😂😂😂Mam znajomą, która rozwiodła się gdy miała czworo dzieci. Z drugim panem ma już dwójkę.😀
  • mrs.solis 17.11.18, 03:34
    Moje dwie kolezanki z klasy rozwiodly sie majac 3 dzieci teraz maja 7 big_grin
  • katja.katja 17.11.18, 10:30
    Ciekawe w czym lepsze.
    Jak zależy im na jednorazowym seksie to nie lepsze bo mają poszerzoną pewną część ciała, rozstępy, obwisłe po karmieniu pewne elementy ciała.
    Jak na dłużej - to też gorsze, bo w rezultacie pan "wychowuje" i "dokłada" (wiadomo ile wynoszą przeciętne alimenty) do cudzego zestawu genów nie mając w zamian nic.

--
    Jeśli mnie nie lubisz i nie szanujesz moich poglądów lub uważasz, że jestem trollem wpłać tutaj:
    dzieciom.pl/podopieczni/4405
  • jeziorowa 17.11.18, 11:19
    Za dużo czytasz bzdur, za mało myślisz. Mam trójkę dzieci i nic nie mam obwisłego, poszerzonego, rozstępów - tak jak większość regularnie uprawiających sport matek. Widuję natomiast na basenie/saunie młodziutkie dziewczyny z rozstępami.
    Druga sprawa: pytanie było o kochankę a nie partnerkę/dziewczynę/narzeczoną, więc jakie „wychowuje”? Dzieci, których nigdy nie spotka?
    Uważam, że masz kompleksy z powodu kobiet, które mają zarówno dzieci jak i atrakcyjne ciało, a ty nie masz nic, więc starasz się je zdyskredytować (zamiast zabrać się za siebie).
  • thea19 17.11.18, 11:34
    a co maja rozstepy do uprawiania sportu?
  • jeziorowa 17.11.18, 11:47
    Ile znasz osób, które regularnie uprawiają sport (od dzieciństwa, czyli zanim zaczęły dorastać) z rozstępami a ile takich, które nie ćwiczą wcale/regularnie i rozstępy mają? Ile tancerek/sportsmenek ma rozstępy a ile księgowych? Nie ma to znaczenia? Naprawdę? Są jednostkowe przypadki, że jest inaczej, dlatego napisałam większość a nie wszystkie.
  • grrru 17.11.18, 11:49
    Piszesz, że widujesz te z rozstępami na basenie, czyli uprawiają sport.

--
    Nadal jem gluten smile
  • jeziorowa 17.11.18, 11:56
    Nie, one w większości chlapciają się w basenie rekreacyjnym i idą do jacuzzi a nie przepływają iluś kilometrów w basenie sportowym, więc nie, one nie uprawiają sportu. Ponadto tak jak wspomniałam rozpoczęcie uprawiania sportu przez dorosłego człowieka nie zniweluje rozstępów z okresu dorastania.
  • grrru 17.11.18, 12:00
    Jestem rocznik '83 i w tym pokolenie praktycznie nie było dzieci regularnie uprawiających sport w takim znaczeniu, jak piszesz. Był wf, było wychodzenie na rower czy rolki. Więc dziwi mnie ta większość znanych Ci matek bez rozstępów, bo też przypuszczam, że z treningami zaczęły jako dorosle.

--
    Nadal jem gluten smile
  • jeziorowa 17.11.18, 12:09
    Jestem od ciebie starsza i w moim pokoleniu wyjątkowo trafiały się dzieci, które były stacjonarne, sporo trenowało np w klubach a standardem było ćwiczenie fikołków, gwiazd, szpagatów i innych rozciągająco ogólnorozwojowych(teraz nazywanych akrobatyką) przez dziewczynki w grupach (prawie codziennie godzinami)
  • grrru 17.11.18, 12:13
    No ok, to ja zasuwałam miliony skoków na skakance na przykład.

--
    Nadal jem gluten smile
  • thea19 17.11.18, 12:13
    ja jestem 81' i pojedyncze osoby cos trenowaly a juz cwiczenia typu fikolki to tylko na wf. 90% dziewczyn w ogole miala awersje do cwiczen. chlopaki to tylko w pilke by kopali. fikolki to z checia robily dzieci klas 1-3sp.
  • katja.katja 17.11.18, 16:29
    He he, szach-mat wink

--
    Jeśli mnie nie lubisz i nie szanujesz moich poglądów lub uważasz, że jestem trollem wpłać tutaj:
  • semihora 17.11.18, 13:01
    Zgłaszam się jako jednostkowy przypadek. Urodziłam dziecko jako stara baba (z punktu widzenia gazeciarza), nie znoszę sportu i go nie uprawia(ła)m, a mam zero rozstępów. Leżałam z siedemnastolatką, która swoją młodą i jędrną skórę miała pooraną rozstępami... Bywa. Natomiast sportu bym z tym w ogóle nie łączyła - nie tylko u większości, ale wręcz u wszystkich.

--
    Chwała wyklętym cukiernikom - ci nie zaznali słodyczy.
  • thea19 17.11.18, 13:08
    ja dwoje dzieci rodzilam, drugie majac 36lat. zadna ciaza nie przysporzyla mi rozstepow a biust urosl mi gigantyczny, nie stosowalam zadnych kremow ani zbiegow. okres dojrzewania wystarczajaco zrobil swoje i rozstepy mam na biuscie, biodrach i udach. a glupia, moglam cwiczyc i bym nic nie miala.
  • grrru 17.11.18, 11:43
    Interesujące. Może powiedz mi w jaki sposób sport miał mnie uchronić przed pasem rozstępów na dole pleców? Pojawiły się jak miałam jakieś 13 lat i szybko urosłam. Rozstępy ma sporo osób - niezależnie do wieku i płci.

--
    Nadal jem gluten smile
  • jeziorowa 17.11.18, 11:52
    Czyli rozumiem, że pomimo tego, że od kilku lat regularnie ćwiczyłaś (oczywiście nie chodzi o jakąś ściemę typu w-f tylko o treningi) to w wieku 13 lat pojawiły się rozstępy? Sport może uchronić jeżeli jest uprawiany na długo przed intensywnym wzrostem/ ciążami a nie po.
  • grrru 17.11.18, 11:56
    W latach 90. dzieci nie trenowały, trenowali sportowcy. Normalnie żyłam, wf, dodatkowo zajęcia taneczne. Poza tym intensywne treningi od dzieciństwa to nie jest norma. A piszesz "większość regularnie uprawiających sport matek" - wszystkie od przedszkola tak zasuwają?
    I wyjaśnij mi łopatologicznie jaki wpływ regularne treningi mają na to, że jak dziewczynce szybko rosną piersi to pojawiają się na nich rozstępy.

--
    Nadal jem gluten smile
  • jeziorowa 17.11.18, 12:04
    Do podstawówki chodziłam w latach 80-tych. Spora część dzieci coś trenowała albo w klubach sportowych albo w grupach rówieśniczych na podwórkach. „Większość regularnie uprawiających sport matek” tzn. większość tak robiących pań problemu nie ma, nie wszystkie (bo niektóre jednak mają, bo właśnie np. przez niespełna rok biust urósł ze stanu 0 na rozmiar bardzo duży- nieczęste to jest, ale bywa).
  • grrru 17.11.18, 12:09
    Noo, jak Ty nazywasz zabawę na podwórku treningami to tak, trenowaliśmy big_grin

--
    Nadal jem gluten smile
  • jeziorowa 17.11.18, 12:10
    Zabawę taką jak opisałam wyżej.
  • thea19 17.11.18, 12:10
    a powiedz mi jak trenowac biust? bo potrzaskal mi jak mialam te 13-14lat
  • memphis90 17.11.18, 18:10
    Ciekawe skąd rozstępy u trenujacych młodzieńców...? Mnostwo trenujacych na siłce ma rozstępy, często też pojawiają się w okresie intensywnego wzrostu.

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • majenkir 17.11.18, 18:55
    memphis90 napisała:
    > Ciekawe skąd rozstępy u trenujacych młodzieńców...? Mnostwo trenujacych na siłc
    > e ma rozstępy, często też pojawiają się w okresie intensywnego wzrostu.

Wlasnie to chcialam napisac - znam chlopaka, ktoremu pojawily sie rozstepy kiedy zaczal sie miesniowo rozrastac wink. Nie wiem czy to powod czy zbieg okolicznosci.

Ja sama nigdy nie uprawialam sportu i rozstepow nie mam w ogole

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • katja.katja 17.11.18, 19:36
    Ja też nie uprawiam sportów i nie mam rozstępów, nadwagi, problemów z kręgosłupem.

--
  • katja.katja 17.11.18, 16:26
    Zatem jako kochanki też są gorsze bo jako samotne matki są mniej dyspozycyjne. Bezdzietna po pracy ogarnia tylko siebie i gacha (jak ma).

--
  • inka754 19.11.18, 07:23
    Bezdzietna może też mieć męża.
  • katja.katja 19.11.18, 11:21
    Dzietna tym bardziej, samotne matki to nadal jednak mniejszość.
    I łatwiej zostawić samego w domu (pracy itd.) męża niż dziecko.

--
  • anberte1 17.11.18, 12:37
    Tam bylo napisane nie o biuscie, nie o rozstepach - tylko o konkretnej czesci kobiecego ciala, ktora traci pierwotna elastycznosc w trakcie porodu. i niestety ale ciezko wycwiczyc miesnie pochwy, a w ogole czy to mozliwe? Mysle, ze nie. Zmiany po porodzie sa bezpowrotne i ja to widze u siebie, i czuje takze w trakcie seksu - to nie to samo, nie oszukujmy sie !!
  • grrru 17.11.18, 12:41
    Ty czujesz, ja nie czuję. A z parametrów obiektywnych - ten sam kubeczek menstruacyjny w wymiarze S nadal jest dobry i świetnie się trzyma, choć producent informuje, że niektóre kobiety po porodzie muszą zmienić na większy. A ćwiczenia jak najbardziej są możliwe. I przyjemne wink

--
    Nadal jem gluten smile
  • aandzia43 17.11.18, 21:30
    anberte1 napisała:

> Tam bylo napisane nie o biuscie, nie o rozstepach - tylko o konkretnej czesci k
    > obiecego ciala, ktora traci pierwotna elastycznosc w trakcie porodu. i niestety
    > ale ciezko wycwiczyc miesnie pochwy, a w ogole czy to mozliwe? Mysle, ze nie.
    > Zmiany po porodzie sa bezpowrotne i ja to widze u siebie, i czuje takze w trakc
    > ie seksu - to nie to samo, nie oszukujmy sie !!

Nie musze się oszukiwać ponieważ nic mi się między nogami nie rozciągnięło po porodzie. Jedyna zmiana to większe spektrum pozycji w których osiągałam orgazm, wiec same pożytki. Tak jak nie mam ani jednego rozstępu mimo podeszłego wieku, ciąży, tycia, chudniecia, tycia, chudniecia, omijania szerokim łukiem sportów i zadowalania się lekką rekreacją (czasem wink). Rozciąganie czy nie rozciąganie to indywidualna kwestia, Matka Natura jest suką oraz nie ma sprawiedliwości na tym świecie.

--
    "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"
  • katja.katja 17.11.18, 22:00
    Rozstępy widać więc Ci wierzę, natomiast kwestia szerokości Pusi to kwestia szczerości lub nie wink partnera. Ty mogłaś odczuwać tak samo, ale Twój partner niekoniecznie. Oczywiście jeżeli nie był/nie jest skończonym chamem lub idiotą zachował tę myśl dla siebie.
    Stąd niektóre Panie po porodzie mające miłych partnerów (lub inteligentnych) uważają, że "tam" się nic nie zmieniło smile
    Sama będąc mężczyzną też bym nie powiedziała swojej połowicy, która powiła mi upragnionego potomka, że ma rozklapioszkę.

--
  • grrru 17.11.18, 22:07
    Kubeczki menstruacyjne też są uprzejme?

--
    Nadal jem gluten smile
  • katja.katja 17.11.18, 22:21
    Nie wiem co to, więc się nie ustosunkuję.

--
  • aandzia43 19.11.18, 11:29
    > Stąd niektóre Panie po porodzie mające miłych partnerów (lub inteligentnych) uw
    > ażają, że "tam" się nic nie zmieniło smile
    > Sama będąc mężczyzną też bym nie powiedziała swojej połowicy, która powiła mi u
    > pragnionego potomka, że ma rozklapioszkę.

Hmmm, nie chce mi się wdawać w intymne szczegóły, ale to nie ten przypadek.

--
    "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"
  • chatgris01 18.11.18, 22:24
    anberte1 napisała:

> Zmiany po porodzie sa bezpowrotne i ja to widze u siebie, i czuje takze w trakc
    > ie seksu - to nie to samo, nie oszukujmy sie !!

Mozna rehabilitowac miesnie pochwy i krocza po porodzie poprzez elektrostymulacje i cwiczenia, aby przywrocic je do poprzedniego stanu. We Francji jest to refundowane przez panstwowe ubezpieczenie. Jesli odczuwacie wyrazne zmiany, to moze warto poszukac, czy taka terapia jest tez wykonywana w Polsce, nawet prywatnie? Nie tylko o seks chodzi, rowniez o problemy z nietrzymaniem moczu czy wypadaniem macicy w pozniejszym wieku...
    Tu wiecej na temat (tylko w tlumacza trzeba link wrzucic), moze ktorej pomoze: www.mumtobeparty.com/conseils-reeducations-du-perinee-post-accouchement
  • katja.katja 19.11.18, 12:14
    Ble...

--
  • hamerykanka 17.11.18, 16:04
    A jak brzydkie, to mozna im zalozyc papierowa torbe na glowe przed seksem.
    Ciekawe czy pan szukajacy jest jak Adonis i jakie ma rozmiary uncertain

--
    Przecież obowiązkiem każdej kobiety jest gotowanie. Przynajmniej w weekendy i na zapas. No nie można inaczej, bo cycki odpadają i wagina murszeje by Bialeem.
  • majenkir 17.11.18, 18:57
    Panowie z reguly sobie dodaja, a panie ujmuja uncertain

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • jeziorowa 16.11.18, 21:06
    To dobrze, że pan szuka odpowiednich gabarytów jeżeli ma mikre przyrodzenie. Oszczędza obu stronom rozczarowania.😀
  • grrru 16.11.18, 21:11
    Sugerujesz, że bezdzietne kobiety lubią małe penisy? big_grin

--
    Nadal jem gluten smile
  • jeziorowa 16.11.18, 21:13
    Sugeruję, że są większe szanse na to, że młodziutka panienka ma mikre doświadczenie, więc da się jej wmówić, że tak jest ok.
  • grrru 16.11.18, 21:23
    Kobieta bezdzietna nie musi być młodziutką panienką, a mowa była tylko o tym jednym kryterium.

--
    Nadal jem gluten smile
  • jeziorowa 16.11.18, 21:26
    OK, masz rację. Starałam się jakoś zracjonalizować takie kryterium, jak widać nie udało mi się.🤪
  • memphis90 17.11.18, 18:06
    No wiesz, na jeden seks może uda się taką głupią namówić, zanim się zorientuje, że pan ma wymiar raczej azjatycki niż afrykański...

Gdybym szukała kochanka, to sama będę pytać, czy nie przeszkadza mu moje SN. Jak będzie przeszkadzać- to znaczy, że pan nikczemnej postury i szkoda zachodu.

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • katja.katja 17.11.18, 16:35
    Zwłaszcza w dzisiejszych czasach gdy w dużych miastach normą jest pierwsze dziecko w wieku 33 lata.
    Ja wśród bliższych i dalszych znajomych (nie licząc rodzonej siostry) nie znam żadnej kobiety, która by urodziła pierwsze dziecko przed 30 rokiem życia.
    Jedna znajoma - 32,34
    Druga - 33, 34
    Trzecia - 33
    Czwarta - 36
    Piąta - 40
    Szósta (po latach starań) - 41
    Znam też sporo starych panien (bezdzietnych) 35 plus.

--
  • grrru 17.11.18, 16:51
    Mieszkam w większym mieście niż Ty i obie moje przyjaciółki rodziły pierwsze dzieci w wieku 27 lat. Mój przyjaciel został ojcem mając 26. Pierwsze dzieci zaczęły się w szeroko rozumianym gronie znajomych mniej więcej w okolicach licencjatów czyli 22 lata. 26-28 był spory wysyp.

--
    Nadal jem gluten smile
  • jeziorowa 17.11.18, 18:39
    Wśród moich koleżanek i znajomych w zasadzie nie było dzieci przed 30-tką. Największy wysyp to 33-37 lat, ostatnie dzieci rodzą się teraz (42-46 lat) jako trzecie, czwarte lub kolejne dziecko.
  • katja.katja 17.11.18, 19:39
    Pierwsze dziecko "około" 22 lat już nieaktualne w szerokim rozumieniu i Twoi znajomi nie zmienią statystyki, taka średnia wieku rodzących była za czasów naszych matek.
    Obecnie statystyki pokazują, że Polki rodzą po raz pierwszy "około" 27-28 lat.

--
  • grrru 17.11.18, 21:09
    Nie mówię, że większość miała wtedy, czy średnia tylko o tym, że wtedy pojawiły się pierwsze dzieci w towarzystwie. Oczywiście bezdzietnych trzydziestoparolatków też znam. Ale wychodzi na to, że w gronie moich bliskich znajomych było właśnie statystycznie czyli ok 27 lat.

--
    Nadal jem gluten smile
  • bazia8 16.11.18, 21:13
    Jakoś nie zauważyłam wink

--
    Jestem atrakcyjna i bardzo szczupla, mam bardzo dobry metabolizm (Cichociemno)
  • piekna_remedios4 16.11.18, 22:02
    nawet jak byłam bezdzietna, a jestem drobna i wąskomiednicza, pasuje na mnie po 2 porodach kubeczek menst dla nieródek, więc jakby z szerokością nie mam problemu - to i tak miałam kłopot z jednym z panów, który obwodem penisa nie grzeszył. tragedia. Więc po pierwsze - moje kryterium to obwód, a po drugie pan z internetów na moje ma w majtkach kredkę.
  • iwoniaw 16.11.18, 22:18
    Uważaj, kiedyś jedna forumka napisała tu jednemu panu dosłownie tekst o kredce, a ten wyraził oburzenie, że komuś może to nie wystarczać, gdyż to wszak "normalny rozmiar" i jeśli ktoś ma inne doświadczenia, to konfabuluje, usiłując mu - nomen omen - umniejszyć big_grin

--
    "Lubię muzykę poważną, ale nie jestem aż takim zwolennikiem klasyki, żeby puszczać ją sobie w domu." (Zbigniew Boniek)
  • piekna_remedios4 16.11.18, 22:23
    uuuu, Józek?
  • iwoniaw 16.11.18, 22:32
    Akurat nie on, ale też taki ciągle smęcący po ematce big_grin

--
    'I don't think you can fight a whole universe, sir!'
    'It's a prerogative of every life form, Mr Stibbons!'
  • ruckola 17.11.18, 01:28
    Riki?!
  • black_halo 17.11.18, 17:49
    Nie wiem czy riki ale akurat on sie lubuje w bardzo mlodych dziewczynach. Wlasnie zrozumialam dlaczego big_grin

--
    Życie nie powinno być podróżą do grobu, w trakcie której tracimy czas na to, aby dotrzeć do niego cało i zdrowo, z atrakcyjnym, dobrze zachowanym ciałem. Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto!
  • wheels.of.fire 18.11.18, 13:36
    A na się lubować w pomarszczonych 50tkach? big_grin

--
    "Nadal bym mu dała, a Tobie nie" (Pani-Noc o Rafale Trzaskowskim do mnie)
  • grrru 18.11.18, 13:39
    Jakoś oczekuje, że ktoś się będzie lubował w jego pomarszczonym ciele'

--
    Nadal jem gluten smile
  • wheels.of.fire 18.11.18, 13:42
    Facet może być przystojny portfelem.

--
  • grrru 18.11.18, 13:44
    Kobieta też. Albo tak jak ja mieć osobowość big_grin

--
    Nadal jem gluten smile
  • wheels.of.fire 18.11.18, 13:57
    Już sobie tak nie ujmuj. Musisz być ładną, filigranową, drobną dziewczyną, o sympatycznym wyglądzie i przyjaznej aparycji oraz emanować poczuciem humoru. Tak sobie Ciebie wyobrażam i jakbym Cię spotkał w bluzie RiB to bym wiedział, że mogę Cię zaczepiać i rwać na dowcipy o lewakach.

--
  • grrru 18.11.18, 15:58
    Ładna? Zdecydowanie nie. Musiałabym kilka operacji zrobić, żeby się w kanon wpisać. Filigranowa? Jak nie w ciąży to tak. Sympatyczny wygląd? Przyjazna aparycja? No nie wiem... Na co dzień wyglądam raczej jak "nie podchodź, bo ci jeb..." wink Ale umiem przybrać wyraz twarzy jelonka Bambi, jak chcę wzbudzić w ludziach chęć pomocy.
    A co do bluzy - jak się ostatnio ledwo w mojego orła wepchnęłam to pewien nie do końca trzeźwy patriota spojrzał na mój brzuch, potem na dziecko w wózku i powiedział, że jestem wspaniała Polką. Nie wiem, czy liczyć to do rwania big_grin

--
    Nadal jem gluten smile
  • wheels.of.fire 18.11.18, 17:44
    Dobry, szczery chłopak smile dlatego narodowcy są pozytywni, nawet jak pijani smile

--
  • black_halo 18.11.18, 15:26
    wheels.of.fire napisał:

> A na się lubować w pomarszczonych 50tkach? big_grin
    >

Nie, nie ma sie lubowac w pomarszczonych 50tkach. Tylko riki uwaza, ze kobieta 27 lat jest juz posypana i wlasciwie na wysypisko z nia a tymczasem sam jest po 50tce i sorry, ale nastolatki nie leca na 50 letnich pomarszczonych facetow, ktorym nie staje bez viagry. Jak nastolatka ma do wyboru rownolatka, przstojnego ale bez kasy albo faceta po 50tce z kasa to na 99% wybierze tego pierwszego. Chyba, ze ma tzw. "daddy issues".

--
    Życie nie powinno być podróżą do grobu, w trakcie której tracimy czas na to, aby dotrzeć do niego cało i zdrowo, z atrakcyjnym, dobrze zachowanym ciałem. Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto!
  • wheels.of.fire 18.11.18, 15:31
    On 50tki jeszcze nie ma. Mam nadzieję, że nastolatkami się nie interesuje, bo to nie jest zdrowe ani w jego wieku ani w moim. Ja pamiętam, że pisał kiedyś o jakiejś konkretnej dziewczynie co mocno posypała się przed 30tką.

--
  • grrru 18.11.18, 15:36
    Pisał, że się posypała, a wyglądała zupełnie normalnie.

--
    Nadal jem gluten smile
  • wheels.of.fire 18.11.18, 15:43
    Mozet posypała w stosunku do tego co było wcześniej? Riki osiągnął w życiu dużo więcej, niż większość całego forum, ma prawo być ekscentrykiem. A niektóre panie nie chcą w ogóle uznawać jego fachowej wiedzy o Niemczech, bo to przecież mizogin i rasiol.

--
  • wheels.of.fire 18.11.18, 15:44
    A wyżej napisałem, jak sobie Ciebie wyobrażam smile mimo, że masz mnie za komunistę i złodzieja smile

--
  • wheels.of.fire 18.11.18, 15:45
    Oraz platformianego leminga z miasteczka Wilanów którego dorobkiem życia jest otrzymanie kredytu hipotecznego :p

--
  • grrru 18.11.18, 15:54
    To teraz mam Cię za komunistę i złodzieja obdarzonego zbyt bujną wyobraźnią big_grin Mam fachową wiedzę o Europie Wschodniej, to mogę być ekscentryczna.

--
    Nadal jem gluten smile
  • wheels.of.fire 18.11.18, 17:45
    A Ty serio tak nie lubisz interwencjonizmu i masz korwinowskie ciągoty typu likwidacja najniższej krajowej, czy tylko mi tak lubisz dokuczać za to że jestem za większym obciążeniem bogatym?

--
  • black_halo 18.11.18, 15:59
    wheels.of.fire napisał:

> Mozet posypała w stosunku do tego co było wcześniej? Riki osiągnął w życiu dużo
    > więcej, niż większość całego forum, ma prawo być ekscentrykiem. A niektóre pan
    > ie nie chcą w ogóle uznawać jego fachowej wiedzy o Niemczech, bo to przecież mi
    > zogin i rasiol.
    >
    Nie wiem, chyba przegapiłam wątek o życiowych osiągnięciach rikiego więc może się tu z nami podzielisz.

Riki założył tu słynny wątek o Sashy Strumień, która w wielu 27 lat ośmieliła się nie wyglądać za 16letnia lolitka.

--
  • wheels.of.fire 18.11.18, 13:37
    Jeśli dla kobiety rozmiar penisa jest tak ważny, to na próżno szukać w niej jakichś głębszych wartości, bo to dość przedmiotowe podejście do człowieka.

--
  • thea19 18.11.18, 16:24
    oczywiscie, ze rozmiar jest wazny. w zyciu bym sie nie zwiazala z panem o skromnych zasobach bo ja chce miec przyjemnosc z seksu a nie obowiazek. panowie tez maja preferencje i jak ktorys lubi blondynki to czemu brunetki maja sie obrazac? albo lubi wielkie biusty? albo wysokie? albo grube?
  • wheels.of.fire 18.11.18, 17:28
    Tylko preferencje co do koloru włosów nie są tak "wulgarne".

--
  • thea19 18.11.18, 18:15
    nic nie wiesz o kobietach. za zadne skarby swiata nie zwiazalabym sie z mikrusem. co z takim robic? ksiazki czytac?
  • wheels.of.fire 18.11.18, 18:21
    Ilu jest w Polsce takich co mają np. maks. 10 cm? Ocenianie faceta po penisie jest dość przedmiotowe, na pewno nie mniej niż moja oceny kobiety na podstawie jej przeszłości seksualnej. Bo już podejście do seksu jest częścią charakteru kobiety.

--
  • wheels.of.fire 18.11.18, 18:33
    Ja bym mógł teraz trollować, że szukam bezdzietnej po chcę jeszcze posmakować "dziewiczych" piersi, które nie karmiły. Jednak nie o to chodzi, ale raczej o podobieństwo doświadczeń życiowych.

--
  • thea19 18.11.18, 19:01
    a co mnie obchodzi ilu jest z 10cm mikropeniskiem? seks to jedna z podstawowych potrzeb czlowieka jak spanie i jedzenie. bez seksu ludziom odwala i potem strzelaja do innych albo glupoty w necie wypisuja w najlepszym razie.
  • wheels.of.fire 18.11.18, 19:04
    A jak taki incel był wiecznie odrzucany, to tylko jego wina?

--
  • triismegistos 18.11.18, 19:27
    A czyja, sąsiada?

--
    Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
  • wheels.of.fire 18.11.18, 19:41
    A może był po prostu brzydki i z tego powodu wyśmiewany i wyzywany przez ludzi?

--
  • thea19 18.11.18, 21:17
    oczywiscie
  • black_halo 18.11.18, 19:51
    thea19 napisała:

> a co mnie obchodzi ilu jest z 10cm mikropeniskiem? seks to jedna z podstawowych
    > potrzeb czlowieka jak spanie i jedzenie. bez seksu ludziom odwala i potem strz
    > elaja do innych albo glupoty w necie wypisuja w najlepszym razie.

No już nie pisz takich głupot. Odwala niektórym i nie z braku seksu a z ogólnej samotności. Seks można sobie ogarnąć idąc do prostytutki a kobieta to wystarczy, że tindera na 15 min odpali. No może na godzinę jak ma 60+ lat, 160 kg żywej wagi czy jest naprawdę ale to naprawdę brzydka.

--
  • thea19 18.11.18, 21:09
    no widzisz, ze nie mozna ogarnac. prostytutka to za pieniadze i nie z ochoty tylko zawodowo. albo wzdycha taki cale zycie do kolezanki szkolnej, ktora go nawet nie kojarzyla.
  • black_halo 18.11.18, 22:54
    thea19 napisała:

> no widzisz, ze nie mozna ogarnac. prostytutka to za pieniadze i nie z ochoty ty
    > lko zawodowo. albo wzdycha taki cale zycie do kolezanki szkolnej, ktora go nawe
    > t nie kojarzyla.

Ale nadal nie odwala mu z braku seksu tylko z samotnosci. Gdyby mial gdzies chociaz jeden prawdziwy zwiazek w zyciu i poczucie, ze naprawde jest komus potrzebny i ze jest kochany, to by mu nie odwalilo. Nieuprawia seksu dosc spory odsetek spoleczentwa awariatow jest promil.

--
  • wheels.of.fire 18.11.18, 13:26
    Widzę, że kierujesz się głównie rozmiarem penisa. Zbyt wzniosłe i romantyczne to nie jest.

--
  • triismegistos 18.11.18, 14:06
    big_grin big_grin big_grin

--
    Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
  • wheels.of.fire 18.11.18, 15:47
    No cóż ja jestem już byłym idealistą, ale nadal uważam że aż tak przedmiotowe ocenianie ludzi niezbyt dobrze o kimś świadczy.

--
  • triismegistos 18.11.18, 16:16
    https://cdn.grcrt.net/emots/rotfl.gif

--
  • mrs.solis 17.11.18, 03:40
    No ale te , ktore mialy cc ponaciagane nie sa smile
  • anberte1 17.11.18, 12:40
    Byc moze. Ale pan ten, nie drazyl tematu : czy cc czy tez sn, pytal jedynie o to czy ma wlasne dziecko / dzieci, czy tez nie ma. Te ktore mialy, skreslal na dzien dobry i nie kandydowaly do "roli kochanki pana".
  • umzak 17.11.18, 16:37
    Ale to chyba z korzyścią dla owych Pań. Po co się z pustakiem zadawac?
  • memphis90 17.11.18, 18:02
    Pan musiał być wyjątkowo mały, skoro robiło mu to taką różnicę...

--
  • wheels.of.fire 18.11.18, 13:27
    A może tak tylko gadał, bo tak naprawdę wewnętrzny awatizm zniechęcał go do kobiet które urodziły dzieci innym samcom.

--
  • memphis90 18.11.18, 13:51
    Wewnętrzny atawizm - jeśli już się na niego powołujesz - nakazuje brać kobiety płodne, a trudno o większą gwarancję plodnosci niż przychówek. A taka samica, co to np. 30 ma na karku, a dziecka brak to niewiadoma- czy instynkt szwankuje, czy jajniki felerne, czy moze pani ma jakas poważną wadę genetyczną, więc potomstwo jej obumiera. Atawistycznie rzecz ujmując.

--
  • wheels.of.fire 18.11.18, 14:01
    Ale też facet chce mieć pewność, żeby dziecko jest jego, dodatkowo samiec nie chce wychować cudzego potomstwa już wcześniej narodzonego i lew czasem zabija dzieci innego samca, jak odbija mu lwicę. Ja np. dziewicy bym w życiu już nie chciał, ale im kobieta więcej partnerów miała, tym gorzej, bo mi z automatu kojarzy się z rozwiązłą, nieczułą i sportowo podchodzącą do seksu.

--
  • memphis90 18.11.18, 15:21
    Jak się na coś powołujesz, to się doksztalc uncertain Lew zabija młode, bo wtedy lwice wchodzą w ruję. U lwów morskich ruja nie ma związku z karmieniem młodych z poprzedniego sezonu i lwy morskie mają wywalone na to czy i jakie lwiatka się im pałętają po okolicy. Inuici natomiast - mimo życia w związkach - byli dość rozwiaźli, więc wszystkie (!) dzieci traktowali jako potencjalnie własne i dbali o wszystkie.

Więc nie zrzucaj swojego lenistwa (olaboga, wychowywac" dzieci innego samca, trzeba przynieść z lidla jedno udko z kurczaka więcej!) i swoich schiz na biedny atawizm, bo atawizm stoi na stałym stanowisku, że kto jest nadmiernie grymasny ten nie r.cha. W naturze nie ma miejsca na sfochane geny.

--
  • wheels.of.fire 18.11.18, 15:39
    Może to brutalnie zabrzmi, ale póki sam jestem bezdzietny to nie zamierzam zostawać dla obcych dzieci ojczymem, zresztą związek z kobietą z dziećmi jest z natury inny, bo np. nie mogę sobie zażyczyć od partnerki kiedy chcę striptizu, np. o godzinie 16 na środku kuchni lub uprawiać z nią takiego seksu żeby aż głośno krzyczała lub zabrać ją spontanicznie do hotelu ze SPA na cały weekend ostrego seksu, bo nie ma z kim zostawić dzieci. Wchodząc w relację z kobietą takich atrakcji oczekuję, zanim pojawią się ewentualne dzieci, wspólne dzieci.

--
  • thea19 18.11.18, 16:13
    ale przeciez nie masz zadnej kobiety, od wiekow nie miales i nie zapowiada sie na zmiany. poza tym nie masz warunkow na glosne krzyki. to wszystko o czym piszesz to mozesz miec od profesjonalistki za pare banknotow.
  • wheels.of.fire 18.11.18, 17:32
    Mieszkam sam w prywatnym mieszkaniu, moja sprawa co robię w mieszkaniu. Mam się przed sąsiadami wstydzić, że sobie przygruchałem jakaś fajną dupeczkę? Profesjonalistki są dla desperatów, chyba że ktoś to traktuje jako podkreślenie swojego statusu i naprawdę dużo pieniędzy na to wydaje.
    Myślę, że moja sytuacja finansowa i obecny wygląd są wystarczające by znaleźć sobie babę.

--
  • triismegistos 18.11.18, 17:43
    twoja sytuacja finansowa starcza na to, zebyś drżał o podwyżke cen patyczków do uszu

--
    Ostatnie badania wykazały, że 42% Amerykanów ma nadwagę, a 34% jest otyła. Pozostali zjedli ankiety.
  • wheels.of.fire 18.11.18, 18:24
    To nie drżenie, tylko zwykły pragmatyzm. I bardziej troska o producentów i refleksje, czy na tych zmianach nie dorobi się Niemiec, a polska branża tworzyw sztucznych straci.

--
  • thea19 18.11.18, 18:06
    pokaz co potrafisz big_grin
    ciekawa jestem jak szybko znajdziesz kobiete, ktora krzyczec bedzie najwyzej z przerazenia
  • wheels.of.fire 18.11.18, 18:25
    Thea, bogaczem może nie jestem, ale Ty strasznie chcesz zrobić ze mnie kogoś kto na miłość nie zasługuje.

--
  • thea19 18.11.18, 19:11
    przeciez chcesz miec striptiz na zyczenie i krzyki, kobieta to narzedzie w tym tylko. gdzie tu milosc?
  • wheels.of.fire 18.11.18, 19:44
    Pisałem przykładowo o profitach związku z kobietą, która ma dzieci. A striptiz na życzenie to taka przenośnia. Chodziło mi o sytuację, że byłoby to możliwe gdyby dwie strony tego chciały, a jej dzieci nie byłyby wtedy przeszkodą. Sama pisałaś, że seks jest ważny w związku.

--
  • thea19 18.11.18, 21:06
    caly czas piszesz czego oczekujesz a nigdy nie napisales o kobiecie oferujesz. i to ja podchodze przedmiotowo do mezczyzn?
    jak sie chce seks uprawiac to dzieci przeszkoda nie sa bo, nie wiem czy zauwazyles, dzieci pojawiaja sie w zwiazkach dosc szybko i nie znikaja przez ok 20lat, baa, po pierwszym pojawiaja sie czesto nastepne, nie przez iv zazwyczaj. znaczy to tyle, ze ludzie uprawiaja seks wiecej niz raz i po urodzeniu dzieci tez.
  • wheels.of.fire 18.11.18, 21:18
    Mówiłem o spontanicznym cieszejiu się seksem. Ja nie pisałem co oferuję? Pisałem, że pracuję, sam się utrzymuję, sam piorę i prasuję, jestem w stanie dach nad głową zapewnić, jak miałem dziewczynę to nie byłem jakiś skąpy, nie miałem oporów by na nią wydawać pieniądze. Uczepiłaś się kiedyś tego, że szkoda by mi było pieniędzy na wielkie wesele. A tak, szkoda by mi było, bo takich pieniędzy nawet pewnie nie mam (wesele to na pewno ponad 20 tysięcy), a kredyt na takie coś? Dla mnie głupota i nie wiadomo, czy w ogóle bym go dostał.

--
  • thea19 18.11.18, 21:31
    z kredytem na wesele zgoda, tez jestem przeciwna. nalezy wydawac forse, ktora sie ma.
  • iwoniaw 18.11.18, 21:41
    Pisałe
    > m, że pracuję, sam się utrzymuję, sam piorę i prasuję, jestem w stanie dach nad
    > głową zapewnić, jak miałem dziewczynę to nie byłem jakiś skąpy, nie miałem opo
    > rów by na nią wydawać pieniądze.

A ty znów w kółko o pieniądzach... Zakładając, że dziewczyna nie jest bezdomna, ma pracę pozwalającą się samodzielnie wyżywić i stać ją na kawę na mieście - i nie ma jakichś materialnych oczekiwań, tylko szuka fajnego faceta do towarzystwa - jakie masz atuty? Hint: durne dowcipy o Trzaskowskim czy zachwyt nad Międlarem (tudzież odwrotnie) nikogo normalnego nie interesują ani bawią.

--
    'I don't think you can fight a whole universe, sir!'
    'It's a prerogative of every life form, Mr Stibbons!'
  • wheels.of.fire 18.11.18, 22:28
    Spokojnie, jak podrywałem, to z takimi rzeczami nie wyskakiwałem. A myślę, że jako mimo wszystko dobry człowiek mam trochę atutów.

--
  • iwoniaw 18.11.18, 22:57
    No to pytam - jakich konkretnie? (Nie pisz o posiadanych dobrach materialnych ani o tym, że się np. myjesz).

--
    Spójrzmy na ciąg cyfr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7. Gdzie ukryła się ósemka?
    Na pierwszy rzut oka w podanym ciągu ósemki nie ma. A kiedy przyjrzymy się uważnie jeszcze raz, cyfry osiem nadal nie dostrzeżemy. Ciekawostką jest, że sztuczka ta udaje się tylko wtedy, kiedy w ciągu cyfr nie ma ósemki.
  • wheels.of.fire 19.11.18, 07:54
    A to, że jestem dobry i uczciwy, mam swoje pasje, kocham muzykę, robię w domu wszystko sam, więc nie zrobiłbym z kobiety gosposi i sprzątaczki, tylko szukał partnerskiej relacji i wzajemnego wspierania się, pomagania sobie?

--
  • tanebo2.0 19.11.18, 08:07
    Pozwolę sobie zacytować:
    "Dla każdej kobiety liczą się wyłącznie zasoby finansowe, wygląd i cechy dominującego samca alfa. Czyli kobiety uwielbiają facetów, którzy zaliczają najwięcej kobiet. Nie potrafią kochać i kierują się wyłącznie pierwotnymi instynktami oraz własną korzyścią. Sytuacja przedstawia się tak. Jest tylko kilka rzeczy, które się liczą i to z całą pewnością nie takich w jakie wierzą młodzi idealiści. Nie ma sensu kontemplować, gdyż wystarczy rozpatrzeć następujące stwierdzenie. Dla kobiet liczy się tylko wygląd, pieniądze i pozycja społeczna. Mężczyźni mniej śmiali i brzydsi starają się zaimponować kobietom swoimi walorami, nadrobić tekstami i inteligencją, romantycznym podejściem i poetyckością, ale nieświadomi są jednego. Kobiecie wisi to co mówią, to co potrafią, ile znają wierszy, na jakich grają instrumentach, jakie słuchają muzyki, jaką wiedzą i oczytaniem dysponują.

WYGLĄDASZ ALBO JESTEŚ NIKIM.

MASZ KASĘ ALBO JESTEŚ NIKIM.

MASZ WŁADZĘ ALBO JESTEŚ NIKIM.
    Gdybym nie był pewny siebie, wysoki, przystojny to wiem, że niezależnie od charakteru miałbym bardzo małe powodzenie. Charakter nie ma dla kobiet, aż tak wielkiego znaczenia. I problemu nie stanowi sam fakt, iż takimi kryteriami się kierują (to biologia), a fakt, że wypierają się tego co oczywiste i charakterystyczne dla kobiecej natury usilnie wpierając wszystkim, iż są krzywdzone przez szowinistów, którzy głoszą fałszywe teorie. Nie istnieją wyjątki od tych zachowań. Nie istnieje altruizm bezwarunkowy, a contrario do krystalicznie czystego egoizmu i hedonizmu. Istnieją dwie postawy. Hipokryzja, która trzyma przy życiu złudzenia oraz uczciwość wobec siebie i otoczenia, która owe złudzenia niweczy. Nie ma kobiet wolnych czy quasi wolnych od dyktanda natury materialistki lub egoistki zapatrzonej w powierzchowność. Kobieta, z którą żyje mężczyzna przestanie go kochać, gdy tylko okaże się niezdolny do pełnienia samczych funkcji. Jeśli w młodym wieku ulegnie wypadkowi to
    będzie się nim opiekowała wyłącznie z litości, którą opacznie zdefiniuje jako miłość,
    ale jej hedonistyczna natura w głębi swej istoty znienawidzi tę osobę jako bezużyteczny przedmiot."

www.filmweb.pl/film/Tragedia+na+prze%C5%82%C4%99czy+Diat%C5%82owa-2013-656893/discussion/%C5%BBal+mi+by%C5%82o+tylko+Jensona+...,2571781

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • thea19 19.11.18, 12:12
    co to ma byc? rownie dobrze mozna role odwrocic i to samo napisac o mezczyznach. jak widza siwcowa czy innego glonojada wypinajacego doope, to mysla przyrodzeniem. nie jest wazne, ze w glowie hula wiatr, wystarcza sztuczne cyce w przymalym staniku, spalona skora, doczepy i napompowane wary.
    znam paskudnych facetow, ktorzy znalezli sobie ladne i nieglupie laski (i nie byli forsiasci), jeden byl oblesny i z wygladu i z charakteru - gruby len patentowany, durny jak but i zalezny finansowo od rodzicow, w druga strone znam mniej par.
  • wheels.of.fire 19.11.18, 17:22
    Myślę, że stosunkowo mały procent facetów leci na "glonojady".

--
  • grrru 19.11.18, 12:30
    Nie czuję się krzywdzona teoriami szowinistów. Po prostu mam świadomość, że do mnie nie pasują. Co się dla mnie liczy? Wygląd - owszem, mam swoje słabości w kwestii męskiego wyglądu, ale nie kieruję się tym przy wyborze partnera na życie. Ma być chemia, przystojny być nie musi. Pieniądze? Mam swoje. Nie toleruję jedynie zawodowych bezrobotnych. Pozycja społeczna? Bez znaczenia, bo nie jestem z facetem po to, żeby imponować otoczeniu.

Faceci, którzy narzekają, jak to nie mają powodzenia, bo kobiety lecą na wygląd i kasę ignorują bardzo skutecznie fakt, że są od nich biedniejsi, brzydsi i mający udane związki. Przypomina to zamydlanie sobie oczu przez niektóre kobiety, które twierdzą, że faceci się ich boją, bo są ładne i inteligentne. Tez nie widzą, że inne ładne i inteligentne mają partnerów.

--
    Nadal jem gluten smile
  • iwoniaw 19.11.18, 12:34
    Faceci, którzy narzekają, jak to nie mają powodzenia, bo kobiety lecą na wygląd
    > i kasę ignorują bardzo skutecznie fakt, że są od nich biedniejsi, brzydsi i ma
    > jący udane związki. Przypomina to zamydlanie sobie oczu przez niektóre kobiety,
    > które twierdzą, że faceci się ich boją, bo są ładne i inteligentne. Tez nie wi
    > dzą, że inne ładne i inteligentne mają partnerów.

Dobrze napisane. Zgadzam się ze wszystkim.

--
    "My jesteśmy Rada Puchaczy - każdy w lesie wie, co to znaczy"
  • wheels.of.fire 19.11.18, 17:34
    Na pewno w ogóle nigdy nie kierowałaś się wyglądem przy wyborze partnera? Myślę, że prawie każdy się tym kieruje mniej lub bardziej.

--
  • grrru 19.11.18, 17:59
    Wyglądem w znaczeniu: przystojniak? Nie. Musi budzić moje pożądanie, a to nie jest ściśle związane z wyglądem mistera. Mój były mąż jest przystojny, ale chyba bardziej mnie kręciło, że czołgiem jeździ wink

--
    Nadal jem gluten smile
  • iwoniaw 19.11.18, 12:42
    Wiesz co, ale ty nie pokazujesz żadnych pasji - ani na forum, ani, z tego, co piszesz, w realu. W życiu bym też nie zinterpretowała ŻADNEJ twojej wypowiedzi nt. kobiet jako opinii gościa "szukającego partnerskiej relacji".

Nie mówiąc już o tym, że sam raczej nie uznałbyś za ideał pani, która pisałaby o sobie "mam swoje pasje, robię w domu wszystko sama, więc nie zrobiłabym z faceta kuchcika i intendenta, tylko szukałabym partnerskiej relacji i wspierania się, pomagania sobie" - i to tyle, jeśli chodzi o zalety? A poza tym wypisywałaby po forach dla facetów miliony postów o tym, że faceci to dupki, bo lecą tylko na figurę i posag, a z niej się wyśmiewali, bo w szkole miała pryszcze i nie pochodzi z Rotszyldów? Sądzisz, że jakiś facet chciałby taką?

--
    "George, while his intelligence was way above normal (...) was required by law to wear it all the time. It was tuned to a government transmitter (...) to keep people like George from taking unfair advantage of their brains."
  • tanebo2.0 19.11.18, 13:16
    Jeśli piszesz do mnie - emama to nie całe moje życie. To tylko mały jego fragmencik. Nie piszę tu o swojej pracy czy hobby tylko o tym co mnie boli. Żadna kobieta nie odrzuciła moich awansów argumentując to brakiem moich pasji czy też awersją do nich. Argument był najczęściej inny:"nie jesteś w moim typie"...

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • wheels.of.fire 19.11.18, 17:20
    No, ale ze strony nas facetów wygląda to tak samo, nie ma co się babom dziwić. Ja też bym się nie umówił z panną nie w moim typie.

--
  • tanebo2.0 19.11.18, 17:25
    Nie zaprzeczam.

--
  • memphis90 19.11.18, 08:02
    Mundrosci o atawizmach...?

--
  • triismegistos 18.11.18, 16:15
    Spokojnie józiu, żadna samotna matka na ciebie nie dybie big_grin

--
  • wheels.of.fire 18.11.18, 17:36
    A Ty o ile pamiętam, sama byś nie chciała dzieciatego. Ty lubisz alternatywnych "fresków", na dodatek w podeszłym wieku, mało mnie interesuje Twoja opinia miłośniczka starych pancurów co zatrzymali się na etapie Jarocina i nadal łażą w 30letniej skórze z ręcznie malowana anarchią. Ja bym się w Twój gust nawet nie chciał wpisywać.

--
  • wheels.of.fire 18.11.18, 17:39
    Jeszcze dodaj, że lubisz wyłysiałych w długich włosach big_grin

--
  • triismegistos 18.11.18, 17:48
    Józiu, ciebie mają w (_._) nie tylko samotne matki, mężate ematki ,studentki, pobożne katoliczki, miłośniczki pancurów, narodowców, wdowy, rozwódki, ponętne kuguarzyce. Ba, nawet przypakowani księża na ciebie nie reflektują, więc idź ze swoją frustracją gdzie indziej big_grin

--
  • wheels.of.fire 18.11.18, 18:31
    Akurat ja mam wiele obecnie do zaoferowania, przeżyłem ogromną przemianę, ale ja za bardzo do kobiet nie wykazuję inicjatywy, dodatkowo np. przy jakimś wyjściu na piwie ze znajomymi bardziej mnie interesuje nabijanie się z Trzaskowskiego lub opowiadanie dowcipów o gejach, niż przypodobanie się kobietom.
    Dodam, że dziewczyny narodówki nie są inne od reszty kobiet. Nawet jak w pierwszej kolejności preferują facetów ze swoich kręgów, to i tak najprzystojniejszych i najbardziej zaradnych. Spora część narodowców to np. prawnicy.

--
  • iwoniaw 18.11.18, 19:03
    Dodam, że dziewczyny narodówki nie są inne od reszty kobiet.

No niewątpliwie w ocenie twojej osoby doskonale by się zgadzały z ematkami. I nie, to nie wygląd i portfel cię pogrążają.

--
    Spójrzmy na ciąg cyfr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7. Gdzie ukryła się ósemka?
    Na pierwszy rzut oka w podanym ciągu ósemki nie ma. A kiedy przyjrzymy się uważnie jeszcze raz, cyfry osiem nadal nie dostrzeżemy. Ciekawostką jest, że sztuczka ta udaje się tylko wtedy, kiedy w ciągu cyfr nie ma ósemki.
  • wheels.of.fire 18.11.18, 19:07
    No jasne, charakter mam najgorszy pod słońcem i jestem bardzo złym człowiekiem. Wygląd i finanse oraz tzw. zaradność życiowa są ważne u faceta.
    Ja akurat w stosunku do kobiet żadnej inicjatywy nie wykazuję, nie jest tak że zbieram kosza za koszem.

--
  • iwoniaw 18.11.18, 19:24
    Wygląd i finanse oraz tzw. zaradność życiowa są ważne u faceta.

Nie widzisz absurdu pouczania "co jest ważne u faceta" kobiet, które jednak facetów sobie znalazły i spodobały im się na tyle, by przeżyć z nimi parę lat, mieć wspólne dzieci itd?

--
  • wheels.of.fire 18.11.18, 19:46
    Ależ same kobiety to mówią. Znam od podszewki świat korporacyjny nienajwyższego szczebla i widzę jak to wszystko wygląda.

--
  • iwoniaw 18.11.18, 20:03
    To, co wypisujesz, jest po prostu groteskowe.
    Nawet pomijając "drobny" szczegół, że ludzkość nie składa się ze "świata korporacyjnego nienajwyższego szczebla".

--
    "My jesteśmy Rada Puchaczy - każdy w lesie wie, co to znaczy"
  • wheels.of.fire 18.11.18, 20:41
    Jednak ten sektor najbardziej mnie opisuje i z kobietami z takowego obecnie mam najwięcej do czynienia.

--
  • thea19 18.11.18, 21:01
    Nabijasz sie z Trzaskowskiego? a czym mu dorownujesz? wyksztalceniem? doswiadczeniem i osiagnieciami? rodzina? wygladem? pozycja? Trzaskowski dobrze wyglada, mlodziej niz metryka wskazuje, ma bardzo dobre wyksztalcenie, piekna rodzine i wyglada na szczesliwego i spelnionego czlowieka. Poza tym sprawia przyjemne wrazenie.
    No tak, skoro homo i ksenofob miedlar jest idealem, to nie powinnam sie dziwic.
  • wheels.of.fire 18.11.18, 22:31
    Od dawna Międlara nie cenię, a Trzaskowski to kontynuator polityki Waltz. Akurat ten Trzaskowski to był przykład, akurat nie z niego się przykładowo nabijam. Bardziej mi chodziło o dowcip polityczny. A Międlar spłodził dzieciaka i niektóre tutaj pisały, że mimo wszystko przystojny.

--
  • thea19 18.11.18, 23:09
    miedlar wyglada jak nieopierzony kurczak, taki szczurowaty. to w koncu nabijasz sie z trzaskowskiego czy nie?
  • wheels.of.fire 19.11.18, 06:17
    Nabijam się z PO generalnie, a akurat Trzaskowski to przewijał się na tym forum jak dokuczałem niejakiej Pani Noc vel Lauren 6.

--
  • memphis90 19.11.18, 07:59
    Możesz sobie nawet szukać fioletowej dziewicy w żółte kropki na tyłku, szczytujacej głośno w centralnym punkcie kuchni codziennie o 16 po naciśnięciu guzika na pilocie (każdemu jego porno- nie będę komentować tych fantazji rodem właśnie z taniego pornusa...), ale nie powołuj się na "atawizm".

--
  • katja.katja 18.11.18, 16:49
    Co za bzdura. Ja wiem o niepłodności wtórnej, a niby lekarka nie? Nie wypowiadaj się może na tematy medyczne bo nawet w tej niszowej przychodni będą bali się do Ciebie zapisywać.

--
  • sortfort 18.11.18, 16:10
    Może pan miał małego małego i wybory nie miał jak bardzo ścisła dziewica wink
  • katja.katja 18.11.18, 16:48
    Tak się pocieszajcie.

--
  • sortfort 18.11.18, 16:54
    no co ty? Seksu w wielkim mieście nie oglądałaś? tongue_out
  • katja.katja 18.11.18, 17:08
    Nie. Oglądam seriale tylko na poziomie.

--
  • wheels.of.fire 18.11.18, 17:37
    Nawet jakby miał bardzo dużego, to i tak mógłby woleć młódki co jeszcze nie rodziły.

--
  • katja.katja 19.11.18, 11:19
    Co nienaruszone ciało to nienaruszone ciało. Ciąża niszczy figurę i intymne elementy kobiecego ciała.

--
  • qwirkle 19.11.18, 13:03
    katja.katja napisała:

> Co nienaruszone ciało to nienaruszone ciało. Ciąża niszczy figurę i intymne ele
    > menty kobiecego ciała.
    >
    Skąd to wiesz?
  • katja.katja 19.11.18, 15:26
    Z biologii oraz bardzo licznych opracowań naukowych, serwisów medycznych oraz mnogości naturalistycznych zdjęć "tak wygląda kobiecie ciało po porodzie" (wrażliwi - nie oglądać tych zdjęć przed jedzeniem).

--
  • bo_gna 19.11.18, 16:58
    Tuż po porodzie ciało może wygląda kiepsko, ale później wszystko, że tak powiem, się schodzi, jeśli kobieta tyje to zazwyczaj miała już wcześniej do tego tendencje, a z małymi dziećmi czasem jest trudniej. Ja mam dzieci, jestem szczuplejsza niż przed ciążą, bo u mnie akurat cała ta otoczka dzieciowa sprawiła, że mam mniejszy apetyt. Ale to tylko wygląd, ja nie wybierałam partnera patrząc ile waży, jedynie skrajności by mnie odpychały. Co do intymnych elementów kobiecego ciała nie widzę różnicy, nie wiem jak to wygląda medycznie, ale wg mnie (i zdrowego rozsądku) wraca do tego co było, tak chyba jesteśmy przystosowane.
  • wheels.of.fire 19.11.18, 17:36
    Obawiam się, że wygląd piersi po ciąży i karmieniu jednak już nigdy nie będzie taki sam.

--
  • cosmetic.wipes 19.11.18, 17:48
    Obawiam się, że w życiu nie widziałeś na żywo piersi po ciąży i karmieniu.

--
    Przychodzi Ziobro do apteki:
    - Poproszę czopek.
    - Jaki?
    - Może być.
  • katja.katja 19.11.18, 19:51
    Może i lepiej, to nic przyjemnego.

--
  • wheels.of.fire 19.11.18, 20:02
    Za to widziałem piękne i młode, zgrabne piersi studentki, jak u młodej Sophie Marceu.

--
  • grrru 19.11.18, 18:00
    Niektóre kobiety trwale zwiększają rozmiar.

--
    Nadal jem gluten smile
  • wheels.of.fire 19.11.18, 19:44
    Pytanie, w jakim wydaniu.

--
  • grrru 19.11.18, 20:06
    Takim, że był to dla mnie poważny argument za urodzeniem dziecka smile Niestety, u mnie aż takich różnic brak.

--
    Nadal jem gluten smile
  • bo_gna 19.11.18, 20:48
    Heh o czym tu dyskutować, jak nie masz pojęcia o czym się wypowiadasz smile
  • katja.katja 19.11.18, 19:50
    Skoro wraca do siebie to czemu lekarz jest w stanie stwierdzić zawsze czy bada nieródkę czy ródkę? Skoro nie ma żadnej różnicy...

--
  • bo_gna 19.11.18, 20:46
    Nie jestem lekarzem, jak było nacięcie to pewnie zawsze będzie widać małą bliznę. Poza tym partner to chyba nie lekarz, który sprawdza wnętrze na monitorze?
  • katja.katja 19.11.18, 20:56
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • grrru 19.11.18, 21:07
    A Ty co, ginekolog amator?

--
    Nadal jem gluten smile
  • fornita111 19.11.18, 17:55
    Oj kobiety, nisko upadlyscie, zeby z kazkiem (bedacym akurat totalnie bez formy) a takich rzeczach gadac. Albo z joziem. Trollofilia? Dziwacznie pojmowana litosc? No sorry, nie wierze, ze na ich poziomie jestescie i te pogwarki to dla przyjemnosci...
  • cauliflowerpl 20.11.18, 07:12
    Nie sposób się nie zgodzić.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.