Dodaj do ulubionych

Lokówko-suszarka do krótkich włosów.

03.12.18, 20:46
Witajcie.
Chcę kupić w prezencie lokówko-suszarkę dla pani z krótkimi włosami.
Możecie polecić jakiś konkretny model? Poza tym- jesteście z takiego sprzętu zadowolone? Nie niszczy włosów?
Edytor zaawansowany
  • allisong 13.12.18, 18:31
    babyliss wypuściło teraz nowy model as520e, ma jakąś powłokę chroniącą bardziej włosy przez zniszczeniem, ma 2 kierunki obrotu, przez co można stworzyć bardziej naturalny efekt, jonizcję która dodatkowo włosy nabłyszczy i ie będą się tak elektryzowały ani puszyły
  • b-b1 14.12.18, 07:28
    Kupiłam kilka lat temu do krótszych włosów teściowej( która nadal jest zachwycona) lokówko-suszarkę grundig. Z kilkoma końcówkami wymiennymi. Mniej więcej taką:
    allegro.pl/lokowko-suszarka-grundig-hs-5523-3-koncowki-fv-i7525675526.html?utm_source=google
    Prosta, lekka(co ważne) zimnie, ciepłe, gorące powietrze i trzy szczotki do wyboru.
  • boo-boo 14.12.18, 12:27
    Matko jedyna przeczytałam lodówko-suszarka....

--
    "All I ever wanted _ All I ever needed _ Is here in my arms _ Words are very unnecessary _ They can only do harm "

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.