Dodaj do ulubionych

Buty marki

06.12.18, 22:45
Panama Jack w Warszawie? Na stronie nie ma adresów sklepów, najwyraźniej tajne. tongue_out
Edytor zaawansowany
  • taki-sobie-nick 06.12.18, 22:59
    Ktoś widział?
  • anberte1 06.12.18, 23:20
    Nie wiem czy sa w stolicy ale przypominaja mi te z Timberland'a. Czy to jakas luksusowa marka?
  • mysiulek08 07.12.18, 00:32
    Zadne luksusy, buty jak kazde inne, podobnie jak Timberland produkowane w Wietnamie czy innym Bangladeszu. Nie widzialam zadnej pary z Hiszpani
  • taki-sobie-nick 07.12.18, 00:55
    mysiulek08 napisała:

> Zadne luksusy, buty jak kazde inne, podobnie jak Timberland produkowane w Wietn
    > amie czy innym Bangladeszu. Nie widzialam zadnej pary z Hiszpanii

A która hiszpańska firma, SPRZEDAJĄCA W POLSCE (nie przez spartoo czy inne podobne) produkuje damskie trzewiki czarne ze skóry niedwojonej (hiszp. piel de plena flor)?
  • mysiulek08 07.12.18, 01:07
    A skad ja mam to wiedziec? Ty mieszkasz w Polsce, nie ja. Mialam w rekach kilka par Panamy, mierzylam, buty bez szalu i akurat te co mierzylam nie byly robione w Hiszpanii. Kupilam Caterpilary, bo byly wygodniejsze.
  • taki-sobie-nick 07.12.18, 01:13
    mysiulek08 napisała:

> A skad ja mam to wiedziec? Ty mieszkasz w Polsce, nie ja.

I w Polsce nas informują, które buty wykonano w Hiszpanii. tongue_out Prędzej wiedzą to osoby w owej Hiszpanii mieszkające.

Mialam w rekach kil
    > ka par Panamy, mierzylam, buty bez szalu

A gdzie miał być ten szał? To trapery.

i akurat te co mierzylam nie byly robi
    > one w Hiszpanii. Kupilam Caterpillary, bo byly wygodniejsze.

A gdzie były produkowane?
  • mysiulek08 07.12.18, 01:16
    Wietnam
  • taki-sobie-nick 07.12.18, 01:19
    mysiulek08 napisała:

> Wietnam

Widzisz, nie w Hiszpanii, a jednak kupiłaś. tongue_out
  • mysiulek08 07.12.18, 01:26
    Kupilam, bo sa wygodne, gdyby jednak byly robione w chinach to bym nie kupila, ot taki bzik
  • taki-sobie-nick 07.12.18, 01:35
    mysiulek08 napisała:

> Kupilam, bo sa wygodne, gdyby jednak byly robione w chinach to bym nie kupila,
    > ot taki bzik

Myślisz, że w Wietnamie lepiej traktują pracowników?
  • mysiulek08 07.12.18, 01:57
    To nie ma nic do rzeczy, po prostu unikam kupowania rzeczy produkowanych w chinach, po prostu, bez dorabiania ideologii.
  • taki-sobie-nick 07.12.18, 01:59
    mysiulek08 napisała:

> To nie ma nic do rzeczy, po prostu unikam kupowania rzeczy produkowanych w chin
    > ach, po prostu, bez dorabiania ideologii.

O!

Jakaś ideologia musi za tym stać, chyba że kiedyś rzucił cię Chińczyk.
  • mysiulek08 07.12.18, 02:38
    uchowajboze smile
  • taki-sobie-nick 07.12.18, 01:38
    www.panamajack.es/mujer/calzado/pelo-natural-igloo/giovana-igloo-travelling-b1
    "Wykonane w Hiszpanii". Nie znam języka, kombinuję chodząc po sklepach netowych.
  • mysiulek08 07.12.18, 01:59
    Nie twierdze, ze nie sa, mowie o tych modelach, ktore ja mierzylam, calej produkcji firmy w rekach nie mialam.
  • mysiulek08 07.12.18, 01:19
    Sa trapery i trapery, np czerwone Timberlandy (niestety nie na moja prawa stope), Panamy rowniez nie dogadaly sie z ta prawa stopa.
  • taki-sobie-nick 07.12.18, 01:21
    mysiulek08 napisała:

> Sa trapery i trapery, np czerwone Timberlandy (niestety nie na moja prawa stope
    > ), Panamy rowniez nie dogadaly sie z ta prawa stopa.

Co z nią masz...?
  • mysiulek08 07.12.18, 01:29
    Problemy 😀
  • taki-sobie-nick 07.12.18, 01:03
    mysiulek08 napisała:

> Zadne luksusy, buty jak kazde inne, podobnie jak Timberland produkowane w Wietn
    > amie czy innym Bangladeszu.

A luksusowe obuwko to gdzie się produkuje?
  • mysiulek08 07.12.18, 01:08
    Nie wiem, nie mam luksusowych butow.
  • taki-sobie-nick 07.12.18, 01:16
    mysiulek08 napisała:

> Nie wiem, nie mam luksusowych butow.

Ja też nie, dlatego pytam.

Jedyne znane mi buty, co do których producent informuje, że są produkowane w Hiszpanii, to Pikolinosy. Cokolwiek mi nie odpowiada ich artystyczne wzornictwo, a poza tym do nas się nie importuje tych porządniejszych. Za drogie. tongue_out
  • mysiulek08 07.12.18, 01:22
    Dla mnie buty musza byc wygodne, proste i raczej ze skory, to glowne kryteria, za takowe jestem wydac sporo kasy. Lekkimi skeczersami tez nie pogardze.
  • taki-sobie-nick 07.12.18, 01:02
    anberte1 napisała:

> Nie wiem czy sa w stolicy ale przypominaja mi te z Timberland'a. Czy to jakas l
    > uksusowa marka?

Nie.

Jeżeli uchodzi za taką, to ze względu na ceny, zestawione z polskimi pensjami.
  • mysiulek08 07.12.18, 00:30
    Na moim koncu swiata sa 'firmowe' sklepy tej marki w kazdej galerii handlowej, wiec moze poszukaj w spisach sklepow galerii w Warszawie?
  • taki-sobie-nick 07.12.18, 01:17
    mysiulek08 napisała:

> Na moim koncu swiata

A w jakim to kraju?
  • taki-sobie-nick 07.12.18, 01:21
    mysiulek08 napisała:

> Na moim koncu swiata sa 'firmowe' sklepy tej marki w kazdej galerii handlowej,
    > wiec moze poszukaj w spisach sklepow galerii w Warszawie?

Gino Rossi (a przynajmniej sklep za nich się podający) sprzedaje je w necie, obecnie proponuje bardzo korzystne przeceny. Tylko nie ma mojego numeru (zostały same małe) i mojego ulubionego modelu (Giovanna Igloo - model trochę bez sensu, bo porządnie ocieplany, a bardzo niski, ale mój ulubiony fason).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.