Dodaj do ulubionych

Lekcja. Temat: powtórzenie materiału

07.12.18, 00:00
Wątek dla forumek, które przeczytały zabawę dzyń.

Co zapamiętałaś z wątku?
I jak myślisz, dlaczego?

Ja zacznę (bo przed chwilą mi to przyszło do głowy i się mocno zastanawiam...): mianowicie zapamiętałam same.old.monę, która miała kocbanka (może nawet wielu wink i snakelilith bez majtek pod krótką sukienką.
Źle ze mną chyba, więc na drugie pytanie nie odpowiem 😃

Zachęcam do ćwiczenia z pamięci wink
Edytor zaawansowany
  • jak_matrioszka 07.12.18, 00:12
    Ja skończyłam czytać dość wcześnie, i też zapamietałam Mone, bo dwa razy była z tym samym, w celu odblokowania zabawy. Lilith jeszcze wtedy nie było smile
  • miss_fahrenheit 07.12.18, 01:00
    qs.ibidem napisała:

> Wątek dla forumek, które przeczytały zabawę dzyń.
    >
    > Co zapamiętałaś z wątku?

DZYŃ

> I jak myślisz, dlaczego?

Bo mi w głowie dzwoni? (migrena uncertain)
  • qs.ibidem 07.12.18, 09:41
    Przeszło?!
  • miss_fahrenheit 07.12.18, 11:36
    Przeszło na szczęście.
  • mrs.solis 07.12.18, 03:05
    Zapamietalam, ze ktos nigdy nie uzyl prezerwatywy (no chyba, ze oboje byli prawiczkami i seks byl po slubie), conajmniej dwie nigdy sie nie upily alkoholem. Zapamietalam chyba najbardziej , bo pierwsze mnie z lekka zszokowalo drugie zdziwilo. Tylko nickow zapomnialam, bo pamiec mi szwankuje.
  • bazia8 07.12.18, 07:05
    Co ma ślub do prezerwatywy?

--
    Jestem atrakcyjna i bardzo szczupla, mam bardzo dobry metabolizm (Cichociemno)
  • mrs.solis 07.12.18, 15:49
    W sumie nic. Poprawiam, zamiast "seks byl po slubie" na ciaza nie bylaby problemem.
  • bazia8 07.12.18, 17:18
    Nigdy nie użyła prezerwatywy, bo zapewne (ale możliwe, że wcale nie) używa innych metod zapobiegania ciąży. Uprawiam seks od bardzo dawna i może użyłam jej z 5 razy w życiu. Co w tym dziwnego?

--
    Jestem atrakcyjna i bardzo szczupla, mam bardzo dobry metabolizm (Cichociemno)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.