Dodaj do ulubionych

Więzienie za rzekome podrapanie policjanta?

09.12.18, 11:46
Basia Poleszuk, działaczka narodowa, dalej siedzi za rzekome podrapanie policjanta. Czy to jest normalne?
Dodam, że wielu nacjonalistów było w listopadzie zatrzymanych, zwłaszcza tzw. szturmowców, co na żadne układy z PiS nie idą.
A niektórzy z PiS robią wielkich przyjaciół nacjonalistów. Chyba tych ukraińskich lub układających się z władzą organizatorów marszu lub Andruszkiewiczów co już dawno przeszli na stronę pisowski centrum i nacjonalistami od dawna nie są.
Prawdziwych nacjonalistów pisowska władza nęka. Prawdopodobnie będę głosował na partię Marka Jakubiaka. Nie mogę powoli patrzeć na to, jak PiS pcha za kraty dobrych ludzi.

--
"Nadal bym mu dała, a Tobie nie" (Pani-Noc o Rafale Trzaskowskim do mnie)
Edytor zaawansowany
  • mokotowianka1 09.12.18, 12:03
    No jesteś narodowy socjalista, więc jasne, że będziesz głosował na tych, którzy najdalej idą z ideologią narodowo-socjalistyczną.
  • wheels.of.fire 09.12.18, 12:14
    Markowi Jakubiakowi akurat do socjalizmu daleko. Jednak nie ukrywam, że cenię np. Piotra Ikonowicza za walkę z niesprawiedliwościami kapitalizmu. Ja mam gdzieś podział na prawicę i lewicę, bliski jest mi solidaryzm narodowy. Mało mnie obchodzi, że możni tego świata na nim by stracili. Bo ja się utożsamiam z moim narodem, a nie z możnymi tego świata. Jak Soros będzie miał gorzej, go płakać nie będę. Zwłaszcza, że on i tak dalej będzie bogaty.

--
  • wheels.of.fire 09.12.18, 12:18
    Ja chcę dobrobytu dla swojego narodu, by ludzie nie musieli pracować po 12 godzin 6 dni w tygodniu by utrzymać rodzinę.

--
  • woman_in_love 09.12.18, 12:18
    A kto to? To ten świr ze zlasowanym mózgiem, który przedawkował na prezentacjach handlowych wyroby własnej produkcji i teraz widzi wszędzie białe myszki i lewaków? Czy coś mi się pomyliło?
    I o co chodzi w tym wątku z chodzeniem w damskiej bieliźnie o którym gadał Kukiz?
  • woman_in_love 09.12.18, 12:08
    przejść na ciemną stronę mocy i wprowadzić prawacko-faszystowski obóz koncentracyjny jak za Hitlera?

Jak tak, to ona nie powinna nadal siedzieć, tylko leżeć już w jakimś dole.
  • wheels.of.fire 09.12.18, 15:37
    To już Ty sobie dopisujesz. Mówimy o nacjonalizmie antysystemowym, któremu nie po drodze z kapitalizmem będącym w interesie międzynarodowej finansjery.

--
  • olena.s 09.12.18, 16:06
    Polski kapitał tez jest międzynarodowy... W Indiach, Kenii, ba, w Emiratach...
  • morekac 09.12.18, 15:53
    To trzeba było się jej na adwokata zrzucić, a przede wszystkim dać się samemu schwytać policji, a nie pozwolić na wyrwanie dziewczyny spośród prawfdziwych menszczyzn.
    Prawaccy bohaterowie od siedmiu boleści - cała prawda o was.

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • wheels.of.fire 09.12.18, 16:03
    Skąd wiesz, że nie dałem na papugę dla niej? Akurat nieraz się składałem na prawników lub kaucję dla ludzi.
  • morekac 09.12.18, 16:12
    Trzeba było się zrzucić na adwokata, nie na papugę.

--
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • olena.s 09.12.18, 16:14
    Wybacz, on nigdy nie wyjdzie poza knajackie klimaty.
  • morekac 09.12.18, 16:19
    Widzę właśnie.

--
  • wheels.of.fire 09.12.18, 16:26
    Papuga to zwykły potoczny zwrot.

--
  • olena.s 09.12.18, 17:18
    W półswiatku.
  • wheels.of.fire 09.12.18, 17:34
    Już nie zgrywaj takiej poprawnej. Kobiety się o wiek nie pyta, ale coś zaczynam podejrzewać że możesz być starsza niż myślałem, bo moralizujesz jak babcia zakochana w Unii Demokratycznej.

--
  • olena.s 09.12.18, 17:51
    Dlaczego sądzisz, że twoja opinia o moim wieku, urodzie, zdolnościach może mieć dla mnie śladowe znaczenie?
  • livia.kalina 09.12.18, 16:40
    Dostała wyrok 4 miesięcy za dwukrotną czynna napaść na Policjanta na służbie. Byłes i widziałeś, ze było inaczej? Trzeba było iść z tym do prokuratury. Wszak Prokuratura pod przewodnictwem Ziobry działa bez zarzutu, prawda?

Dodam tylko, ze mała dzielna Basia uzbrojona w tipsy to siostra Dawida Poleszczuka, który jest jednym z bohaterów prokuratorskiego śledztwa dotyczącego grupy pseudokibiców związanej z handlem narkotykami, organizacją ustawek, pobiciami na zlecenie, czy stręczycielstwem. Taka rodzina z "patriotycznymi" tradycjami.
  • grrru 09.12.18, 17:07
    Rzekome? Podrapanie jest łatwo udowodnić - ślady zostają.

--
    Nadal jem gluten smile
  • gyubal_wahazar 09.12.18, 17:36
    W normalnym państwie, Basia dostałaby kilkaset zł grzywny. W nienormalnym - miesiąc czy dwa w zawieszeniu. Tu dostała 4 miesiące bezwzględnej odsiadki. Obecny PiS jest niemal tak samo przesiąknięty postkomunistycznymi służbami jak PO. Jedyna nadzieja w Ruchu Narodowym, że kiedyś zrobi dekomunizację i oczyści Polskę z postesbeckich bandytów.

PS Ciekawe kiedy wytniecie i tego posta ?
  • olena.s 09.12.18, 17:52
    Jak przestaniemy pękać ze śmiechu.
  • morekac 09.12.18, 17:52
    Hehe, jeśli są tam tacy gieroje, jak ci z otoczenia tej pani, to specjalnych sukcesów nie wróżę. Nie obroniliście kobiety przed policją - to ona broniła jakiegoś niezłomnego patrioty, sądząc z łzawych opisów.
    BTW: zawsze i wszędzie czynna napaść na policjanta na służbie jest surowo karana.

--
  • gyubal_wahazar 09.12.18, 17:57
    Zamiast wróżyć lepiej zacząć myśleć.

> BTW: zawsze i wszędzie czynna napaść na policjanta na służbie jest surowo karana.

Bzdura. Jak kodziarstwo blokowało legalny marsz narodowców, jakoś nikt na ileś miesięcy do pudła nie trafił

• morekac 09.12.18, 18:10
    Po przeczytaniu łzawych opisów o uciśnionej niewinności owej Barbary doszłam po prostu do wniosku, że jej towarzysze to są jakieś patafiany. No, niestety.

>Jak kodziarstwo blokowało legalny marsz narodowców, jakoś nikt na ileś miesięcy do pudła nie trafił
    A lali się z policjantami?
    I może mieli adwokata, nie papugę.

--
  • gyubal_wahazar 09.12.18, 18:15
    Nie walcz ze swą kodziarsko-lewacką mentalnością. Przyjmij że tak musi być i naucz się nią cieszyć, nie zadając pytań, bo odpowiedzi i tak byś nie zrozumiała
  • morekac 09.12.18, 19:27
    Argumenty ci się skończyły, rycerzyku prawicy, co?

--
  • olena.s 09.12.18, 19:44
    Skończyło mu sie CO??? big_grin
  • iwles 13.12.18, 08:21
    olena.s napisała:

> Skończyło mu sie CO??? big_grin

witamina C wink
  • erzulie 13.12.18, 12:21
    Może CO mu się skończyło, ale CO2 nadal produkuje, bezsensownie zużywając tlen.
  • olena.s 09.12.18, 18:14
    big_grin
  • gyubal_wahazar 11.12.18, 17:37
    No i wypuścili Basię smile Ale będzie skowyt wśród lewactwa, hehehe. Pozdrowienia dla tutejszego kodziarstwa wink
  • livia.kalina 11.12.18, 22:38
    To teraz jeszcze czekamy aż wypuszcza jej braciszka parającego się dilerką narkotyków i stręczycielstwem. To takie patriotyczne zajęciasmile
  • gyubal_wahazar 11.12.18, 23:01
    Hahaha no i nie pomyliłem się smile No walczycie, towarzyszko, walczycie, ale ujęcia klasowego w waszym paszkwilu żałośnie brakuje. Dilerką i stręczycielstwem to się teraz byle leśne ruchadła zajmują. Wysilta się trochę, bo za te bzdety to i pół rubla za dużo
  • livia.kalina 12.12.18, 23:14
    Rozumiem, że taki post na wieczór piszesz, żeby pomóc w wieczornym ulżeniu sobie? Bo innego sensu dla takiego bełkotu nie widzę.
  • sasha_m 12.12.18, 23:26
    My nie bierzemy kasy za to, co piszemy, a już na pewno nie w rublach, tawariszcz 😀
  • gyubal_wahazar 12.12.18, 23:58
    Przynajmniej trochę wstydu macie, bo jak patrzę na te wykwity alzheimera, to mi się na płacz zbiera
  • iwles 13.12.18, 08:23
    gyubal_wahazar napisał:

> jak patrzę na te wykwity alzheimera, to mi się na płacz zbiera

masz na myśli posty Józka ?

• gyubal_wahazar 13.12.18, 11:46
    Nie, twoje big_grin
  • iwles 13.12.18, 12:02

zażyj sobie witaminkę C, bo chyba wyparowała ostatnia dawka i w mózgu zagnieździło ci się przesadnie dużo chamstwa.

• gyubal_wahazar 13.12.18, 12:32
    Spięłaś się ? No nie mów, hehehe. Siorbnij meliski, popraw czerwony krawacik i przyliż grzywkę wink
  • komorka25 13.12.18, 15:27
    wheels.of.fire napisał:

> Basia Poleszuk, działaczka narodowa, dalej siedzi za rzekome podrapanie policja
    > nta.

Działaczka narodowa? Pierwsze słyszę. Panna i jej rodzinka to znani propagatorzy bandytów słusznie wyklętych, nie stroniący od nielegalnych interesów i zawsze skłonni do burd.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.