Dodaj do ulubionych

Chlopak mnie obrzydzil

15.12.18, 14:10
Mam kolege ktory zarywa do mnie, bylismy na kawie i tak akurat przewinal sie temat zebow i ja mowie ze najwazniejsze jest nitkowanie zebow wazniejsze od mycia, a ten ze on nigdy zebow nie nitkowal fujjj az mnie na wymioty wzielo powiedzcie jak facet starajacy sie o kobiete mogl przyznac sie do czegos takiego?
Edytor zaawansowany
  • bei 15.12.18, 14:15
    Faktycznie😊 Statystyki krzyczą, ze nienitkujący to stare panny i starzy kawalerowie.
  • 3jagodajagoda3 15.12.18, 14:18
    Ale jak mozna sie do czegos tak obrzydliwego po prostu przyznac zarywajac do kogos nie rozumiem czy on jest jakis glupi czy co masakra
  • majenkir 15.12.18, 16:47
    3jagodajagoda3 napisała:
    > nie rozumiem czy on jest jakis glupi czy co masakra

Uczciwy pp prostu. Prawdomówny. To duży plus 😜

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • osia83 15.12.18, 16:53
    Nie głupszy od Ciebie.
    Ile Ty masz lat, że piszesz o "zarywaniu do kogoś"? Piętnaście?
  • wheels.of.fire 15.12.18, 19:33
    Podobno używanie nici dentystycznej nie jest u nas standardem. A i podobno wprawiony dentysta pozna, czy ktoś nici używa czy nie, po zębach.

--
    "Nadal bym mu dała, a Tobie nie" (Pani-Noc o Rafale Trzaskowskim do mnie)
  • milva24 15.12.18, 14:21
    Skoro nitkowanie ważniejsze od mycia to wilisz tydzień nie myć czy tydzień nie nitkować?
  • gryzelda71 15.12.18, 14:22
    Jak można rozmawiać na pierwszej randce czy kawie o nitkowaniu zębów, jesuuuuuu
  • 3jagodajagoda3 15.12.18, 14:36
    To po 1 nie randka i nie 1spotkanie
  • anagat1 15.12.18, 14:46
    W ogole dziwny temat do rozmow. Najwazniejsze ..czy zeby ma zdrowe. Znam takich, co myja i nitkuja, a zeby cale w plombach..i znam na odwrot, zdrowiutkie nigdy nie nitkowane zeby.
  • lilia.z.doliny 15.12.18, 16:31
    moze gadali sobie o krwawiacych dziaslach; reklamy mówio, ze to nosny i popularny temat

--
    Jeżeli twoja nowa dziewczyna z Tindera zaprasza cię do siebie, zaciąga do łóżka i wyjmuje kajdanki, to znaczy, że brygada transplantologów już czeka na ciebie w drugim pokoju.
  • saszanasza 15.12.18, 20:30
    gryzelda71 napisała:

> Jak można rozmawiać na pierwszej randce czy kawie o nitkowaniu zębów, jesuuuuuu

Obrzydliwe, nie😂😉

--
    Chciałabym się kiedyś wyspać na tyle, żeby rano poczuć, że się budzę a nie zmartwychwstaję.
  • alpepe 15.12.18, 14:25
    Może ma duże przerwy między zębami i nie je mięsa i nic mu nie wchodzi między zęby. No widzisz, mogłabyś stworzyć z nim rodzinę.

--
    Achse des Guten
  • 3jagodajagoda3 15.12.18, 14:27
    Napewno nie po takich wyznaniach
  • hummorek 15.12.18, 14:30
    Za to na pewno ma bidet!
  • 3jagodajagoda3 15.12.18, 14:35
    Nie ma bo bylam w jego wynajmowanym mieszkaniu to nie nasze 1spotkanie
  • tt-tka 15.12.18, 14:38
    Mam znajomego, do ktorego zarywam. Bylismy na kawie i tak jakos przewinal sie temat krocza i okolic i on mi mowi, ze urygacja jest wazniejsza niz mycie, a ja mu na to, ze nigdy nie robilam irygacji. Mine mial taka, jakby go na wymioty wzielo, a ja nie rozumiem, jak na randkowym spotkaniu w ogole mozna mowic o takich rzeczach, i to przy jedzeniu. Kochane Forum, czyja racja ?

--
    Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazek. Glupota wymaga strzelby i szpadla (pochwycone w sieci)
  • lellapolella 15.12.18, 18:04
    Ja bym się raczej skupiła na jego stwierdzeniu, że urygacja jest ważniejsza niż mycie. No sorry, kochana, jeśli on zarywając do kobiety sugeruje podstępnie irygację uryną, to musi być jakiś głupi czy co, masakra. Fujjj.

--
    Twierdzenie, że wierzący czuje się szczęśliwszy od niewierzącego, nie znaczy nic więcej jak to, że pijany jest szczęśliwszy od trzeźwego. George Bernard Shaw
  • pani_tau 15.12.18, 19:15
    tt-tka napisała:

> Mam znajomego, do ktorego zarywam. Bylismy na kawie i tak jakos przewinal sie t
    > emat krocza i okolic i on mi mowi, ze urygacja jest wazniejsza niz mycie, a ja
    > mu na to, ze nigdy nie robilam irygacji. Mine mial taka, jakby go na wymioty wz
    > ielo,

Zapytaj czy dba o higienę cewki moczowej czyszcząc ją przez wprowadzenie patyczka nasączonego spirytusem salicylowym. Powiedz, że ty robisz codziennie i obrzydza cię myśl, że on nie.
    >
  • lianis 29.12.18, 23:07
    pani_tau napisał(a):
    > Zapytaj czy dba o higienę cewki moczowej czyszcząc ją przez wprowadzenie patyc
    > zka nasączonego spirytusem salicylowym. Powiedz, że ty robisz codziennie i obrz
    > ydza cię myśl, że on nie.
    > >

A potem skargi beda ze nie staje... jak on ma stac skoro ciagle nawalony lezy...

--
    "Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter." - Mark Twain
  • lot_w_kosmos 15.12.18, 17:20
    Ojacie, ojacie.
  • piataziuta 15.12.18, 19:09
    NIE NITKUJĘ ZĘBÓW ŁEŁEŁEŁEŁEŁEŁEŁEŁE!!!!
  • barbibarbi 15.12.18, 19:17
    Ja też, łe, łe, łe. Mam tak ściśle ułożone zęby, że się żadna nitka nie wciśnie, nigdy mi nic nie włazi między zęby. Mam bardzo zdrowe zęby, dentyści się zawsze dziwią, w życiu nie miałam leczenia kanałowego, mam chyba 2 plomby niewielkie. Mój mąż nitkuje, aż krew się leje, do dentysty lata co 2 miesiące, bo ciągle coś mu się psuje, ułamuje, rozszczelnia. Grunt to dobre geny i staranne mycie, nitkowanie nie oznacza, że zęby są zaniedbane.
  • wheels.of.fire 15.12.18, 19:35
    Oral B się nadaje do ścisłych zębów. Jedyna nić, która mi pasuje.

--
    "Nadal bym mu dała, a Tobie nie" (Pani-Noc o Rafale Trzaskowskim do mnie)
  • hanusinamama 15.12.18, 22:11
    Tylko po co jak nie trzeba. tez mam scisle ułożone zeby. Po mamie mocne, mam 35 na karku i zadnej plomby....
  • thea19 17.12.18, 09:53
    mi tez zadna nic nie przejdzie, wszystkie sie rwaly gdy silowo chcialam podejsc. jak mi sie cos zawiesi miedzy zebami, to uzywam wykalaczki.
  • dwanascie_kopiejek 15.12.18, 20:07
    Jakbyś kiedyś jednak uznała, że chcesz dołączyć do nitkujących, to spróbuj Satin floss. Jest bardzo cieniutka.
  • mmoni 30.12.18, 20:49
    Mi dentystka powiedziała, że właśnie kiedy po leczeniu ortodontycznym zęby mam bardziej ściśle ułożone, nitkowanie jest szczególnie ważne. Co w sumie logiczne, bo w tych malutkich odstępach łatwiej może odkładać się osad niż przy szeroko rozstawionych zębach, którym da radę przepłukanie. Osoby, które się chwalą, że pomimo braku nitkowania mają zdrowe zęby - cóż, jest to argument z gatunku "dziadek palił i dożył dziewięćdziesiątki", po prostu wygrały na loterii genetycznej, być może również nie przepadają za słodyczami. Również polecam Oral B Satin Floss.

--
    Nika
  • aniani7 15.12.18, 20:11
    Może on iryguje i teraz pomyśli, że jak Ty nie irygujesz, to jest to obrzydliwe.
  • piataziuta 15.12.18, 21:48
    Tudzież wydłubuje z pępka paproszki. A ona nie wydłubuje - brudas!
  • hanusinamama 15.12.18, 21:57
    Poplułam monitor....ze śmiechu.
  • bei 15.12.18, 20:40
    A ja słyszałam, jak mąż znajomej mówił, ze szczoteczka uczula go!😊, i myje zęby owocami ale tylko latem. Co robi zimą nie wyjawił, a ja nie zapytałam. Teraz zastanawiam się, czy szczotkuje jesienią, zimą i wiosną pastą a tylko latem owocami? I dlaczego nie myje jesienią jak owoców w brud.
  • bei 15.12.18, 20:41
    Droga redakcjo- czy on mówił specjalnie tak głośno bym słyszała-i czy znaczy to, ze zarywa do mnie??
  • taki-sobie-nick 15.12.18, 22:00
    jak owoców w brud.

Bród! "W bród" czegoś, nie pochodzi to od brody, ale od brodu.

sjp.pwn.pl/slowniki/br%C3%B3d.html
  • bei 31.12.18, 01:03
    Święta racja, wiem o tym i nie wiem dlaczego napisałam źle☹️
  • hanusinamama 15.12.18, 21:55
    Masz jaąs obsesje? PO co o tym gadac na randce? Dodam tylko ze nie nitkuje codziennie, myję codziennie smile. Mam 35 lat zero ubytków...tadam.
  • 3jagodajagoda3 16.12.18, 08:59
    To nie byla randka
  • gragi_tara 16.12.18, 20:41
    Wszystkim, które nie nitkują polecam wynitkować i powąchać nitkę.
  • 3jagodajagoda3 17.12.18, 09:40
    Dokladnie sad
  • impala 30.12.18, 00:54
    no, przepraszam...papier toaletowy też wąchasz, po użyciu?
    Może wystarczy używanie szczoteczki sonicznej, z odpowiednią końcówką ?
    cytuję;
    " W szczoteczce zastosowano nowoczesną technologię dźwiękową DFA (Dynamic Fluid Action), która powoduje powstanie dynamicznego przepływu cieczy w przestrzeniach międzyzębowych. Przepływ cieczy powoduje efekt kawitacji, a w efekcie rozrywanie bakterii. Zniszczone bakterie usuwane są przez dynamiczny przepływ cieczy, pozostawiając czystą przestrzeń międzyzębową. W ten sposób szczoteczka soniczna z powodzeniem zastępuje irygator lub nić dentystyczną."
    I poza tym, przecież zeby są rózne, nie każdy ma ciasno ustawionę w szczęce.
  • kagrami 29.12.18, 21:00
    To spoko ale czy język myje? Bo ja np nie rozumiem jak można nie myć języka. .. A nitki używam rzadko tongue_out

--
    Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby. [Hipokrates]
  • pelissa81 29.12.18, 21:22
    zgadujemy, że cynicznie pragniesz wygrać wątek roku - ale przejrzeliśmy cię! Nic z tego. Zbyt nachalnie.
  • azja001 29.12.18, 22:49
    No jak nie nitkuje to do związku się nie nada. Szukaj dalej, może w aptece obserwuj który nitki kupuje
  • mamusia1999 31.12.18, 15:04
    Ciesz się, że
    1. przyznał się, a nie sama to olifaktorycznie stwierdziłaś
    2. na jak mniemam wczesnej randce

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.