Dodaj do ulubionych

krem nivea - moja miłość

18.12.18, 11:57
Jeszcze czyjas? I mam na myśli do twarzy. Kurna, normalnie cudo godne nobla. Od czasu do czasu mi odbije i dochodzę do wniosku że w moim wieku to już się kupuje kremy z górnej półki i zdradzam nivea, ale zawsze wracam do niego z podkulonym ogonem...
Teraz - po 1 tygodniu ponownego używania - mogę śmiało zrezygnować z paćkania twarzy pudrami, podkładami i innym badziewiem. No, skrzydełka nosa musze przypudrować, bo naczynkowe mocno. Poza tym jakbym się cofnęła w czasie o jakieś, może nie 10 ale na pewno z 7 lat.
Nie, to nie jest reklama, tak mnie naszło...

--
znowu wyrosłam z poprzedniego nicka...
Edytor zaawansowany
  • quelquechose 18.12.18, 12:05
    Mój tata namiętnie stosuje od lat smile

--
    http://dl10.glitter-graphics.net/pub/496/496480jrt694jsq1.gif
  • alpepe 18.12.18, 12:06
    to ja mam podobnie z kremami w ogóle. Najlepsza jest woda i mydło.

--
    Achse des Guten
  • asia.sthm 18.12.18, 12:10
    Ja sie podpisuje, szczegolnie pod cudo "godne nobla".

Do niedawna dawalam sie od czasu do czasu skusic na cos z gornej lub baaaardzo gornej polki pod wplywem morderczych reklam czy moich przeslicznych kolezanek, ale to okazywalo sie zawsze glupie. Wyzwolilam sie od wszelkich wplywow, mam swiety spokoj na tym odcinku. Nawilzajacy lotion w duzej butli z pompka zakupiony w aptece i Nivea. Pachnie bosko i cuda czyni za normalne pieniadze. Same plusy.
    To tez nie reklama, prosze nie usuwac big_grin

--
    po prostu, prosto z mostu...
  • pasquda77 18.12.18, 12:14
    Rzeczywiście cudo , tylko ten krem powoduje u mnie wysyp pryszczy wielkości Wezuwiusza...
  • mamtrzykoty 18.12.18, 12:15
    Moja też.
    Jedyny krem jakiego używam od wielu lat.
  • astomi25 18.12.18, 12:18
    Ktory? Ten bialy nivea soft?
    Bo ten kocham za konsystencje i zapach. I za cudne wchlanianie😉
    Nie wiem czy wygladam dzieki temu mlodziej, ale nie widze roznicy stosujac kremy 10x drozsze.

--
    Der Ossi ist schlau und stellt sich dumm, der Wessi macht es andersrum.
    smile
  • chatgris01 18.12.18, 12:21
    Używałam tylko jako wczesna nastolatka.

A co do kremów z górnej i dolnej półki, to ostatnio pod wpływem francuskich testów konsumenckich odkryłam kremy z Lidla, lepsze od Diora i Clarinsa, hue hue.
    Zwłaszcza te ekologiczne mi przypasowały. Oraz serum z kwasem hialuronowym.
  • notting_hill 18.12.18, 12:41
    O, serum z Lidla jest boskie! Tylko, że jakoś zniknęło ostatnio.

--
    Słaba to pociecha, że nie pierwszy raz w dziejach ludzkości zła wola zawziętych nieudaczników skutecznie zniszczyła coś bardzo pięknego.- Jerzy Sosnowski
  • chatgris01 18.12.18, 13:01
    Bo one są chyba w sprzedaży sezonowo, co kilka miesięcy. Jak jest, to sobie robię zapasik smile
  • kropka_kom 18.12.18, 14:26
    a które to kremy z Lidla?
  • chatgris01 18.12.18, 20:38
    Cien przeciwzmarszczkowy krem na dzień Q10 (jest stale), seria ekologiczna- Cien Nature kremy na dzien i na noc oraz pod oczy do cery dojrzałej z owocem granatu i do cery suchej z dziką różą (w sprzedaży co kilka miesięcy) www.cosmeticosmos.pl/2017/01/cien-nature-tanie-i-dobre-kremy-do.html
    Serum cellular beauty Cien, genialne (krem La Prairie z tym składnikiem kosztuje 600E), i serum z orchideą i kwasem hialuronowym. Niebieski sztyft ochronny Cien Care (tez pierwsze miejsce w teście konsumenckim). Wszystko bez żadnych toksycznych składników (nawet te nie bio).
    Więcej tego jest, ale na razie tylko te przetestowałam, świetne są.
  • 35wcieniu 18.12.18, 20:51
    Ale jak ktoś zamierza kupić pierwszy raz to lepiej pojedynczo bo np. u mnie one się zupełnie nie sprawdzają.
  • silwer88 20.01.19, 18:04
    hej, czy uzywasz produktow la prairie??
  • stwory_z_mchu 18.12.18, 12:22
    Ja po tym niebieskim świecę się jak świeczka smile

--
    Aby zrozumieć rekurencję należy najpierw zrozumieć rekurencję.
  • simply_z 18.12.18, 12:28
    Eee serio..? pelno jakiejs parafiny w skladzie..swieci sie czlowiek jak nie powiem co...wskakuja mu pryszcze. Moze dobry dla dzieci i na narty? a juz dezodoranty, totalne nieporozumienie.
  • lady.grey 18.12.18, 12:43
    No właśnie ja się nie świecę. I nic mi nie wyskakuje a wręcz przeciwnie.
    No... świecę się jakieś 4-5 minut może max?
    A na narty używa się kremów bez wody, nivea sie nie nadaje.

--
  • simply_z 18.12.18, 14:10
    i uzywasz go pod makijaz?
  • lady.grey 18.12.18, 14:16
    Jeżeli się będę dalej malować to tak. Myję twarz, kremuję, potem się ubieram, piję kawe itp, a po kilku minutach pudruję albo smaruję i gra gitara.
    Ale ostatnio skóra mi się poprawiła, wiec pudruję tylko czerwone skrzydełka nosa i czasem sam czubek i tyle.

--
  • asia.sthm 18.12.18, 14:37
    A kto lubi calkiem suche makijaze, ja nie? Na mlodych wygladaja jak maski, na starszych trupio wygladaja. Lico powinno byc troche blyszczace. Naturalny blysk ma byc big_grin
    Nivea wlasnie jest taka akurat.

--
    http://s4.tinypic.com/2z40pdi_th.jpg
  • simply_z 18.12.18, 14:57
    ehm..blyszczaca tlusta warstewka na czole i nosie..miodzio
  • magda.tyl 18.12.18, 12:45
    Krem to może dla mnie bez szału, bo za ciężki, ale balsam pod prysznic i perfumka nivea to moje jedyne najlepsze
  • hanusinamama 18.12.18, 12:44
    MOja mama. jest chodzącą reklamą tego kremu (ale tego straego z niebieskim wieczkiem). Ma trądzik różowaty i jej skóra tylko ten krem toleruje. Do tego ma naprawde mało zmarszczek, wygląda na duzo mniej niz ma i wiele osob uwaza ze sie balsamuje drogimi kremami i do spa chodzi....a tu zwykły krem nivea.
  • lady.grey 18.12.18, 12:46
    Ja też użwyam tego "starego" klasyka

--
  • bezludnawyspa11 18.12.18, 13:03
    Przypomniało mi się, że przy trądziku rozowatym stosuje sie siłą rzeczy tonę kosmetyków mniej. Brak tej chemii przez conajmniej rok ( tak było u mnie) uczynił cuda na mojej twarzy. Kiedy problem zniknął bo tr okazał się chyba nie tr, wróciłam do kosmetyków w tym niva i jakby lat przybyło...do dziś mnie to zastanawia czy za młodzieńczy wygląd nie odpowiada czasem brak kosmetyków do twarzy hmm
  • simply_z 18.12.18, 14:11
    pewnie tez..wystarczy popatrzec na zakonnice jakie maja ladne cery..
  • aandzia43 18.12.18, 16:22
    Z moich obserwacji wynika, że mają różne cery.

--
    "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"
  • hanusinamama 18.12.18, 15:02
    Bardzo mozliwe. MOja mama nie uzywa np fluidu ani pudru. Cere ma super. Ona te tradzik ma opanowany. Ma równiutki koloryt skóry, gładką budzie, nie ma widocznych porów...tez uwazam ze to chemia nam niszczy cere. Sama uzywam kremu dla dzieci podrasowanego olejkiem ze słodkich migdałów a na noc domową mieszanka: masło shea, lanolina, olej inca inchi. Na wieksze wyjscia krem BB zamiast fluidu i cere mam teraz super.
  • aandzia43 18.12.18, 16:43
    Ale chyba nie jesteś z frakcji "dobrą cerę uzyskuje się w wyniku nie smarowania się kremami"? wink

--
    "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"
  • lilia.z.doliny 18.12.18, 14:13
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • hanusinamama 18.12.18, 15:05
    Ale ze co ze ty masz wade wzrok i tych zmarszczek nie widzisz? Czy ze mama po kryjomu uzywa drogich kremów? MOja tesciowa chyba mojej mamie nie wierzy...tesciowakupuje kremy z górnej pólki ( za sotatni dała 1500) i mimo ze od mojej mamy jest 4 lata starsza wygląda na 15 lat róznicy. Pytała sie kiedys mnie co mama uzywa jak jej powiedziałam to chyba pomyslala, ze mamy sekretu urody wydać nie chcę smile
  • milka_milka 18.12.18, 15:11
    Tylko to nie zależy id kremów, a jakości i rodzaju skory. To się ma dane albo nie.

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • hanusinamama 18.12.18, 15:41
    Mam taką nadzieje bo jestem bardzo podobna do mamy, włosy, zeby, skóra....mam wielką nadzieje wygladać tak w wieku lat 60 smile
  • milka_milka 18.12.18, 16:28
    Co daj Ci Boże. Mam taką ciotkę, ma 72 lata, wygląda na 55. Figura też. A że nie miała żadnej operacji, to jestem pewna.

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • hanusinamama 18.12.18, 16:38
    MOja mama ma do tego mocne włosy. Naprawde geste i sporo. To co ona robiła w młodosci z nimi: wtedy takie były farby czy rozjasniacze. pamietam pasemka na czepek. Ciotka z ktora sobie włosy robiły popaliła sobie wlosy i ma połowe a moja mama mimo ze od 4 lat rozjasnia, farbuje ma gęstą czupryne
  • beataj1 18.12.18, 13:46
    W okresie grzewczym zawsze mam przesuszone policzki na wysokości nosa. Tylko tam, ale za to do mikroranek. Wręcz się łuszczę.
    Próbowałam już wszystkiego od kremów, po kosmetyki apteczne i tak naprawdę różnicę widzę właśnie przy najzwyklejszym na świcie kremie nivea.
    A i dodatkowo: ja naprawdę strasznie lubię jego zapach.

--
    Szkoda, że nazwiska zasłonięte.
    Uważam, że dane kretynów, podobnie jak pedofilów, należy ujawniać, dla dobra ogółu. by cauliflowerpl
  • duszyczka-ciemna 18.12.18, 13:54
    moje dłonie ten krem kochają od kilkunastu lat. Twarz raczej bym nie smarowała - krem jest strasznie tłusty.
  • milka_milka 18.12.18, 14:47
    Najlepszy dla mnie pod oczy i na usta. Nic nie puchnie i nic nie swędzi.

--
  • czarniejszaalineczka 18.12.18, 15:02
    tak !!!!

--
    Mum, can I have a dog for Christmas? Mum: NO! You'll have turkey like everyone else.
  • nenia1 18.12.18, 15:03
    To musi być prawdziwe cudo jak cię odmładza po tygodniu o 7 lat.
    A w rzeczywistości to tylko parafina, główny składnik tego kremu, poganiana przez inne pochodne ropy naftowej, które tworzą na twarzy film i sprawia mylne wrażenie wygładzonej cery. Niestety taka warstwa powoduje, że składniki aktywne nie docierają i nie odżywiają skóry.
  • hanusinamama 18.12.18, 15:07
    Mozliwe ale moja mama (za chwile 60letnia) wyglada na góra 50 lat. Moze to geny (mam nadzieje!!!!!!!!!! bo jestem do niej bardzo podobna) co nie zmienia faktu, ze całe zycie tylko to uzywa i cere ma naprawde boską. Nie uzwa fluidów ani pudrów i ma równiutki kolor skóry, zero widocznych porów, naprawde mało zmarszczek.
  • gaskama 18.12.18, 15:09
    Nigdy nie trawiłam tego kremu, powoduje u mnie odruch wymiotny. Nie wiem, czy działa. Ale z dzieciństwa pamiętam, jak mnie zawsze tym g..em smarowali. Zimą jako ochrona przed zimnem a latem jako … tak, tak … ochrona przed słońcem. Jak ja tego nie znosiłam. Ta nienawiść do dziś mi została.

--
    "Przy pewnej dozie kretynizmu hipokryzja to po prostu wyraz poczucia przyzwoitości." by asia_i_p
  • karme-lowa 18.12.18, 16:45
    lady.grey napisała:

> Jeszcze czyjas? I mam na myśli do twarzy. Kurna, normalnie cudo godne nobla. Od
    > czasu do czasu mi odbije i dochodzę do wniosku że w moim wieku to już się kupu
    > je kremy z górnej półki i zdradzam nivea, ale zawsze wracam do niego z podkulon
    > ym ogonem...
    > Teraz - po 1 tygodniu ponownego używania - mogę śmiało zrezygnować z paćkania t
    > warzy pudrami, podkładami i innym badziewiem. No, skrzydełka nosa musze przypud
    > rować, bo naczynkowe mocno. Poza tym jakbym się cofnęła w czasie o jakieś, może
    > nie 10 ale na pewno z 7 lat.
    > Nie, to nie jest reklama, tak mnie naszło...
    >
    >
    Ale ten zwykły krem? W niebieskim opakowaniu?
  • lot_w_kosmos 18.12.18, 17:01
    No cud świata to dla mnie nie jest.
    Ale przyznam, że bardzo lubię.
    Ten zwykły, starodawny, w blaszanym opakowaniu.
    Zawsze mam w domu. Pomaga mi często i koi.
  • aerra 18.12.18, 18:52
    Na Nivea to ja mam alergię. Nawet na ich serię hipoalergiczną.
    Tzn, ok, od paru lat nie tykam tego nawet, więc może się coś zmieniło.
  • mogecoswiedziec 18.12.18, 20:46
    Najbardziej w takich wątkach kocham przytaczanie mam/babć/ciotka, które skazując się kremem Nivea wyglądają o kilkanaście lat młodziej...ciekawe jak to wygląda w rzeczywistości
  • chatgris01 18.12.18, 20:57
    Możliwe, że w rzeczywistości naprawdę wyglądają te kilkanaście lat młodziej, ale tak samo by wyglądały stosując inne kosmetyki tongue_out
    Geny. I może jeszcze nie paliły i nie wystawiały się intensywnie na słońce-to robi naprawdę wielką różnicę w stanie skóry.
  • 35wcieniu 18.12.18, 20:57
    Dowody anegdotyczne. Są ludzie o ładnej cerze przy złej pielęgnacji i odwrotnie. Są tacy, którym służy krem nivea i są tacy, którym nie, nie wiem jaki ma cel ta wyliczanka ale mogę kontynuować: moja mama używała kremu nivea i dopiero od kilku lat używa innych kremów. Zawsze wyglądała na tyle lat ile ma, nigdy nie odmłodniała o 7 lat w ciągu tygodnia tongue_out
  • milka_milka 18.12.18, 23:00
    Moja ciotka nie stosuje nivea. Po prostu przytoczyłam przykład, ze można młodo wyglądać.

--
  • liliawodna222 18.12.18, 20:48
    Całe życie używam tylko Nivea - tego białego smile
  • bakis1 20.01.19, 18:50
    Dziś znalazłam w domu opakowanie niebieskiego Nivea kupione już jakiś czas temu z powodu śmiesznie niskiejceny i impulsu, bo na co dzień nie używam w ogóle. Uratował mój zaczerwieniony i piekący od kataru nos. Z rozpędu posmarowałem sobie nim pięty, skórki przy paznokciach i zadrapania na rekach. Nic nie boli i nie piecze, pięty wygladaja jak po wielokrotnie drozszym schollu. Ale na twarz wydaje sie za ciezki.
  • evee1 21.01.19, 12:44
    Ja uzywam od lat Nivea Q10 plus. Jak kupie cos innego, to zawsze wracam do tego wlasnie, bo najlepiej mi robi na moja 50+ skore. I oczywiscie nie wygladam na swoj wiek, ha, ha wink.

--
    Internet... You start reading about sequoias and two hours later you know everything about Russian Revolution
  • greenbutterfly 20.01.19, 21:17
    Ja lubie ten zestaw:
    Nivea
  • leann32 21.01.19, 13:09
    Nie no na twarz to tylko nivea soft, kocham ją niesamowicie - ale niebieski blaszak to tylko na usta czy wszystko co piecze smile
    Na cala tearz to przesada, przeciez po tym to by sie czlowiek blyszczał jak cygańska torebka.
  • asia.sthm 21.01.19, 16:15
    > by sie czlowiek blyszczał jak cygańska torebka.

ale tylko przez chwile bo szybko sie wchlania i polysk przestaje oslepiac.

--
    Gdyby nos Kleopatry był trochę krótszy, cały świat wyglądałby inaczej.
  • jematkajakichmalo 21.01.19, 13:11
    Jak już ktoś wrocil do tego wątku to się dopisze. Czy wąchała któraś z Was nowa wodę toaletowa Nivea? Podobno ma pachnieć jak krem, ale póki co nigdzie jej nie widziałam stacjonarnie, a tak na ślepo zamawiać online to trochę szkoda.

--
    "Bosze, dziewczyno to tylko wszy!!!! Mogłabyś mieć raka trzustki to był by problem!" by zefirkowapola
  • magda.tyl 23.01.19, 09:57
    Tak, pachnie jak krem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka