Dodaj do ulubionych

Manicure - na czerwono?

23.12.18, 19:33
Nie lubie i koniec. Pedicure - jak najbardziej na tak, jest ladnie ale u rak...kolor ten kojarzy mi sie jakos tak wulgarnie (nie jestem pewna czy to wlasciwie okreslenie).
Zgadzacie sie ? wink
Edytor zaawansowany
  • joanna05 23.12.18, 19:38
    Nie. To najbardziej klasyczny, elegancki i ponadczasowy mani. Wyrazista czerwień i nude - dwa klasyki. Wręcz lekko retro i nudny prędzej niż wulgarny. Wulgarne to są szpony 7 cm w szpic, z naklejonym "diamentem".
  • same-old_mona 23.12.18, 19:39
    Nieri, ja się nie zgadzam. Sama nie maluję, ale u kogoś czasem mi się podoba.
  • dzidzia_ch 23.12.18, 20:26
    Mam właśnie na paznokciach czerwień wpadającą w bordo.Paznokcie delikatnie dłuższe niż opuszek.Szalenie mi się podobają smile.

--
    Aniołek (5.X.2009)
    Oleńka
    Antos
  • ruckola 23.12.18, 20:25
    Klasyk o ile paznokcie są krótkie. Długie i czerwone faktycznie wulgarne.
  • crea.tura 23.12.18, 20:27
    podobają mi się, takie ciemno czerwone ale pod warunkiem, że paznokcie są krótkie. Długie i czerwone są dla mnie paskudne, ale ja po prostu bardzo nie lubię długich paznokci ani u kobiet, ani u mężczyzn.
  • ginger.ale 23.12.18, 20:56
    crea.tura napisała:

> podobają mi się, takie ciemno czerwone ale pod warunkiem, że paznokcie są krótk
    > ie. Długie i czerwone są dla mnie paskudne, ale ja po prostu bardzo nie lubię d
    > ługich paznokci ani u kobiet, ani u mężczyzn.
    Zgadzam się w 100%.

--
    come to the dark side, we have cookies!
  • aandzia43 23.12.18, 21:20
    Nie, jeśli w ogóle maluję to właśnie na czerwono. Krótkie paznokcie. Lubię bardzo.

--
    "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"
  • sasha_m 23.12.18, 21:49
    Czerwone paznokcie to klasyka, a samych czerwieni jest kilka odcieni. Długie szpony wyglądają nieelegancko w każdym kolorze.
  • asia-loi 23.12.18, 22:08
    Bardzo lubię krótkie czerwone lub bordowe i w takich kolorach najczęściej mam.

--
    Gdy jedna osoba cierpi na urojenia, nazywamy to szaleństwem.
    Gdy wielu ludzi cierpi na urojenia, nazywamy to religią.
  • aqua48 23.12.18, 22:27
    Lubię na paznokciach właściwie jedynie czerwień i nude. Nie znoszę szarych, zielonych ani niebieskich. Są dla mnie trupie.
  • lilia-anna 24.12.18, 15:11
    Mam właśnie bordo - takie ledwo za opuszek smile
    Długie szpony nie dla mnie. O, strażacka czerwień też jest fajna.
  • muchy_w_nosie 24.12.18, 19:17
    Jakie to są krótkie paznokcie?
    Jak u dzieci?
  • iberka 24.12.18, 19:36
    Uwielbiam. Od zawsze mam czerwony mani

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka