Dodaj do ulubionych

Szukam żony

23.12.18, 19:50
Nie szukam kucharki czy sprzątaczki. Umiem sprzątać, umiem gotować. Nie wpadam w rozpacz gdy widzę pustą lodówkę, czy pełną pralkę. Szukam bratniej duszy której chciałbym więcej dawać niż brać. Której pasje napędzałyby mnie a moje pasje budowały ją. Chcę ją w ich realizacji wspierać i liczę na wzajemność. Podstawą związku ma być więc miłość. Jakie mam konkretne oczekiwania zatem? Nie ma być dziewicą. Raczej bezdzietną. Szczupła. Nieistotne są szczegóły, czy blondynka czy brunetka, ważne że będzie miała to "coś". Co mam do zaoferowania? Wzrost 180 cm, waga 80 kg, 14 cm długości. Będzie problem z seksem, wszystkiego będę musiał się nauczyć (choć teorię mam wykutą), za to nie będzie problemu z byłymi,.

--
Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
Edytor zaawansowany
  • milva24 23.12.18, 19:56
    Ludzie w pewnym wieku, którzy nigdy nie byli w stałym związku tylko udają, że szukają i to jest największa przeszkoda. Bo chcieliby zjeść ciastko i mieć ciastko czyli żyć z kimś ale żeby ta osoba w żaden sposób nie ingerowała w ich przyzwyczajenia.
  • chatgris01 23.12.18, 20:00
    Wyjściem może być związek, w którym każdy ma swoje mieszkanie wink
  • milva24 23.12.18, 20:04
    Jak u Chmielewskiej? To jest w sumie rozwiązanie.
  • cauliflowerpl 23.12.18, 20:07
    Idealne smile I nie za blisko, żadnego bezpośredniego sąsiedztwa.
    I nie tylko dla tych, którzy nigdy nie byli w związku. Dla wszelkich niezależnych typów, które lubią wracać do pustego domu.
  • beneficia 23.12.18, 20:07
    To coś dla mnie ☺ ale Tanebo jest chyba (?) ze Śląska.
    Nie dość że inne mieszkanie, to jeszcze inne miasto 😁
  • jak_matrioszka 24.12.18, 11:27
    Moja teściowa przez 25 lat była w zwiazku z facetem mieszkajacym ponad 200km od niej. Nie wiem ile czasu to przeszkadzało otoczeniu, bo ja widziałam tylko ostatnie 10 lat, a wtedy już było to norma dla wszystkich smile
  • chatgris01 23.12.18, 19:58
    Wszyscy nieżonaci ematkowie będą teraz na BN nagle szukać żony? Duch Świąt czy co? surprised
  • czarniejszaalineczka 23.12.18, 20:03
    big_grin

--
    Mum, can I have a dog for Christmas? Mum: NO! You'll have turkey like everyone else.
  • beneficia 23.12.18, 20:17
    Chodzi o MAGIĘ Świąt. No wiesz, że niby cuda się zdarzają ☺
    Ja tam mu życzę powodzenia. Nie wydaje się być takim pojebem jak Józek. Normalny chlopak, który akurat nie miał szczęścia.
  • antoniakotta 23.12.18, 20:35
    Nie nie jest normalny. Normalny chłop nie siedzi dzień w dzień na kobiecym forum, czy to w godzinach pracy, czy to wieczorami.

Normalny chłop ma normalne życie w realu.

Normalny chłop w wieku 40+ ma co najmniej kilka związków za sobą.

Normalny chłop nie ma fanatycznych odchyleń w kierunku politycznej poprawności i nie nazywa wszystkich plebsem i faszystami.
  • beneficia 23.12.18, 21:12
    No ale to właśnie Józek ma odchyły prawicowe. Oprócz incelowego odchyłu na tle dziewic. Z posta na post gość jest coraz bardziej odrażający, nie wiem czemu ktokolwiek z nim rozmawia.
  • antoniakotta 23.12.18, 21:21
    Józek odraża w prawo, ten tu, w lewo. Karykaturalna wizja konsumenta mass-mediów i popkultury.
  • wheels.of.fire 24.12.18, 15:20
    Nie mam nic wspólnego z incelami, a dziewicy to bym wręcz nie chciał.

--
    "Nadal bym mu dała, a Tobie nie" (Pani-Noc o Rafale Trzaskowskim do mnie)
  • czarniejszaalineczka 24.12.18, 15:23
    nawet analnej ?

--
    Mum, can I have a dog for Christmas? Mum: NO! You'll have turkey like everyone else.
  • beaucouptrop 23.12.18, 23:49
    A to on ma 40+? Lo matko. Z tego co na forum wypisuje to myslalam ze ledwo szkole skonczyl. Moze jak wysle jeszcze zdjecie prawej stopy jakies szanse beda 😂
  • antoniakotta 24.12.18, 10:25
    Ma 45 czy 43....
  • ruckola 23.12.18, 20:33
    Karpia nie na kto podać, to się im przypomniało wink
  • umi 23.12.18, 20:39
    big_grin
  • kagrami 24.12.18, 15:36
    I bardzo dobrze.

--
    Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby. [Hipokrates]
  • anilka 23.12.18, 20:04
    Pisać i reklamować się potrafisz lepiej nić Bywalec, o Józku nie mówiąc. Tu samotnych ematek sporo smile
    Paniszelka, ta od owocowych nickow ( Jagoda, Malina ?) i inne
  • milva24 23.12.18, 20:06
    Tanebo szkoda dla paniszelki.
  • anilka 23.12.18, 20:26
    Dla tej owocowej chyba też, to była chyba ta co pis polubiła
  • danaide 24.12.18, 02:11
    To dajmy ją józkowi!
  • czarniejszaalineczka 23.12.18, 20:04
    Wzrost 180cm, waga 80 kg, 14 cm długości.

https://steemitimages.com/DQmQfBp7UCi9znM45BLTtmcyT1VkftyFGSNxAa5XBUr7nfY/funy.gif

--
  • milva24 23.12.18, 20:07
    Co się śmiejesz, to nie jest aby średnia europejska?
  • cauliflowerpl 23.12.18, 20:09
    Średnia to może i jest, ale był tu taki lupus co miał 20 we wzwodzie (choć w zwisie tylko 10).
  • czarniejszaalineczka 23.12.18, 20:11
    smieje sie z glupola

--
  • tanebo2.0 23.12.18, 20:23
    Czy wiesz dlaczego to napisałem? Bo nie szukam idealnej kobiety. Zbioru wymiarów. Idealnych cycków i długich nóg. Szukam człowieka. Człowieka z krwi i kości. Więc nie idealnego. Bo sam nie jestem idealny. Nie mam 20 cm. Szukam więc żony która mimo że będzie stara i pomarszczona będzie swoją osobowością mnie zachwycać.

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • czarniejszaalineczka 23.12.18, 20:26
    byle by chuda byla suspicious

--
  • tanebo2.0 23.12.18, 20:30
    Nie. Ale tak ja powinna dbać o siebie. Tak jak codziennie myć zęby.

--
  • konsta-is-me 24.12.18, 04:29
    Czyli szukasz idealu big_grin
    Wydaje ci sie ze wspanialomyslnie zrezygnowales z idealnych wymiarow, a daleej chcesz idealnej osobowosci-ktorej sam nie osiadasz i ktora nie istnieje.
  • sofia_87 24.12.18, 15:36
    Tanebo, nie oszukujmy się, jak byś chciał za kimś być to byś był. Może nie od lat w stałym, dobrym związku, gdyz to nie zależy od jednej osoby, ale kilka tych związków już byś w życiu miał. Lepszych czy gorszych.
    Radzę Ci znaleźć dobrego terapeute i odkryć z jego pomocą, co takiego w Twoim przypadku nie pozwala Ci związać się z drugą osobą
  • tanebo2.0 24.12.18, 18:44
    Byłem. Stwierdził że jestem normalny. I że może mi zapisać antydepresanty. Ponieważ depresji nie mam nie skorzystałem.

--
  • sofia_87 24.12.18, 19:12
    Nie chodzi o depresję, ale o to abyś był szczery wobec siebie i dowiedxial czego chcesz. Wiesz ze jest jakiś powód dla którego w tym wieku zupełnie nie masz doświadczenia zwiazkowego. Nawet będąc niezbyt przystojnym czy mało zamoznym, ale bezdzietnym singlem w mieście powinieneś w wieku 35+ zostać bezceremonialnie zgarnietym na etat męża i ojca przez jakąś panią z tykajacym zegarem biologicznym.
  • tanebo2.0 24.12.18, 19:17
    Owszem mogłem być w związku. Z panią o dwadzieścia lat starszą. Albo z koleżanką z HIV (to były inne czasy, inaczej do tego podchodzono)

--
  • sofia_87 24.12.18, 19:26
    Tylko? Żadnych innych kandydatek? Zwykle singielki ok 35 rz wydzieraja sobie z rąk sensownych, bezdzietnych kawalerow. Może dobry terapeuta pomoże Ci zrozumieć dlaczego Ciebie nie uznają za sensownego. I pomoże Ci to zmienić
  • tanebo2.0 24.12.18, 19:33
    Żadnych. A te które pytałem odpowiadały:"nie jesteś w moim typie"

--
  • wheels.of.fire 24.12.18, 19:35
    A myślisz, że każdy facet szuka desperatek? Tanebo jest nieśmiały i myślę, że to jest jego problemem. Ja z kolei mam masę okropnych wad, do tego jestem śmierdzącym leniem, który nawet angielskiego na wysokim poziomie nie miał determinacji się nauczyć. Teraz styrany pracą nie potrafię już po pracy czegokolwiek się uczyć.

--
  • chatgris01 24.12.18, 19:38
    Józek, Ty nas podpuszczasz. No nie wierzę, że Ty tak na serio.
  • wheels.of.fire 24.12.18, 19:57
    Poza pracą mam problemy z koncentracją i motywacją, nawet do sprzątania zabieram się jak pies do jeża. Nie kłamię teraz. A kłębkiem wad jestem. I ostatnio nudziarzem, co głównie pracuje, je i śpi. Taki mam tryb życia, po części związany z pracą. Dopadła mnie straszna rutyna i jestem jak emeryt, który powoli zbliża się do śmierci i którego każdy dzień jest taki sam.

--
  • chatgris01 24.12.18, 20:04
    A Ty nie masz czasem depresji? Serio pytam.
  • wheels.of.fire 24.12.18, 20:12
    Mało co mnie dziś cieszy i bawi. Najwięcej przyjemności sprawia sen.

--
  • beneficia 24.12.18, 20:05
    No i się dziwisz, że żadna Cię nie chce...
  • wheels.of.fire 24.12.18, 20:09
    Skupiam się na pracy, poza tym mało piję i jestem przez to mniej towarzyski. Za to na pewno zdrowszy. Coś za coś. Kiedyś byłem inny, ale nie prowadziłem tak zdrowego trybu życia jak dziś. Za mało również sypiałem. Stałem się domatorem. Jestem też szczuplejszy.

--
  • sofia_87 24.12.18, 20:18
    Niekoniecznie desperatki, w korporacjach są kobiety, które stawialy na karierę, aż któregoś dnia obudzily się, a dookola same rodziny, więc one też wreszcie zapragnely miłości i rodziny. A w ich przedziale wiekowym są albo zonaci albo rozwodnicy , którzy rodzinę już mieli i kolejnej mieć nanie chcą.
    Mam taką kolezanke z byłej pracy, 37 lat, fajna osoba, plik dyplomów, wysokie stanowisko, wcale nie desperatka, ale chce juz chyba mieć rodzinę
  • tanebo2.0 24.12.18, 21:37
    Nie, nie chce. Pracoholizm to ucieczka od samotności a ta najczęściej spowodowana jest wysokimi wymaganiami.

--
  • wheels.of.fire 24.12.18, 21:50
    Tanebo, ale Ty makler i miłośnik sportów ekstremalnych (pewnie latem surfujesz, a zimą jeździsz na snowboard) nie spełniłbyś oczekiwań dość wymagającej kobiety? Masz ciekawy lifestyle, pewnie świetnie znasz z dwa języki obce i do tego musisz mieć niezłą prezencję oraz kondycję (przyda się to w łóżku).

--
  • czarniejszaalineczka 25.12.18, 09:26
    jozek jedz do tajlandii na operacje a potem sie hajtaj big_grin

--
  • wheels.of.fire 26.12.18, 09:49
    Na operację powiększenia...?

--
  • tanebo2.0 27.12.18, 21:47
    To powiększają już mózg?

--
  • czarniejszaalineczka 27.12.18, 22:14
    moze dorzuca pare zwojow od dzdzownicy czy zuczka jakiegos
    zawsze to postep

--
  • danaide 24.12.18, 02:13
    Ja tam nie rozumiem z czego się śmiejesz. Na byle portalu takie dane też są gdzieś upchane. Może oprócz tych 14 cm. Ale nawet a propos tych 14 cm - to taka frajda siedzieć na facecie i być jak nabitym na pal? Bez przesady z tą długością.
  • 1matka-polka 24.12.18, 07:45
    14 cm to jest minimum, krotszy zaczyna juz smiesznie wygladac.

--
    Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca.
    Wolter
  • czarniejszaalineczka 24.12.18, 11:41
    nie znasz go czy jak że nie wiesz z czego sie smieje ?

powinni byc
    Wzrost 180cm, waga 80 kg, 14 cm długości.Wanna - 210 x 130 cm. I odnosnik do zdjecia stopy

--
  • czarniejszaalineczka 23.12.18, 20:06
    jakie ty masz pasje poza pisaniem ma ematce ?

--
  • beneficia 23.12.18, 20:10
    Bardzo ładny post, oprócz tych 14 cm.
    Nie liczy się długość tylko to "coś", jak sam napisałeś.
    P.S. Moja matka co jakiś czas pyta, czy już byłam na polu golfowym ☺
  • dwanascie_kopiejek 23.12.18, 20:17
    Jak będziesz cierpliwy, to może Triss będzie szukać czwartego.
  • triss_merigold6 23.12.18, 20:34
    Nie nadaję się na nauczycielkę starych prawiczków. Poza tym trochę się brzydzę słabych facetów.
  • gyubal_wahazar 23.12.18, 20:23
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • gyubal_wahazar 23.12.18, 20:24
    PPS No i koniecznie ile w obwodzie, bo wg najnowszych badań, średnica bardziej damy rajcuje niż długość
  • ruckola 23.12.18, 20:36
    Od 20 paru lat mam tego pełna świadomość 😂
  • gyubal_wahazar 23.12.18, 20:48
  • cauliflowerpl 23.12.18, 20:49
    Najnowszych? surprised
  • gyubal_wahazar 23.12.18, 20:55
    No dobra - najstarszych. Co za różnica
  • gyubal_wahazar 23.12.18, 20:57
    PS Grunt że rozchodzi się o moment obrotowy odwiertu
  • antoniakotta 23.12.18, 21:03
    Ekspert.
  • grrru 23.12.18, 23:41
    Zawsze się zastanawiałam, kto wierzy w moje teksty o metodach wydłużania penisa i już wiem big_grin

--
    Nadal jem gluten smile
  • bywalec.hoteli 23.12.18, 22:07
    ściągnąłeś mi wątek dziadu !
  • tanebo2.0 23.12.18, 23:18
    Ale twój lepiej idzie. Może nawet żonę znajdziesz...

--
  • bistian 24.12.18, 09:10
    tanebo2.0 napisał:

> Ale twój lepiej idzie. Może nawet żonę znajdziesz...

Poczekaj jeszcze z 5 lat, zajmij się sobą, a będziesz się opędzał. smile Z czasem kobiety robią się odważniejsze. Tak to działa. Mnie co jakiś czas się pytają różne znajome bez przydziału, takie sondowanie. Nawet w pociągu próbują łapać kontakt, w sklepie, w ośrodku zdrowia, ale ja już swój przydział mam i nie jestem zainteresowany.
    Tak sobie teraz myślę, że kiedyś też miałem oferty, ale przedtem tego nie widziałem, bo to były bardzo subtelne sygnały. Może też nie widzisz takich prób kontaktu?
    Ja to trochę żałuję, że w Polsce nie ma, jak w Norwegii. Kobieta ubrana na luzie mówi, że jej facet się podoba i zaprasza na piwko. A u nas tylko zatrzepocze tymi przyklejonymi rzęsami, pokaże plastikowe pazury, a druga nieśmiało zerka gdzieś z konta i weź się, człowieku, domyślaj. big_grin Niejednemu by to uprościło pierwsze kontakty a może nawet pomogło w dobrym i szybkim wyborze.
  • 1matka-polka 24.12.18, 09:21
    Z konta?

--
    "po Polsce krąży groźna amerykańska choroba...zwana polityczną poprawnością. Choroba ta atakuje mózg, powodując całkowitą ...utratę zdrowego rozsądku, zdolności do racjonalnego myślenia i - co może najsmutniejsze - poczucia humoru." A. Kołakowska
  • bistian 24.12.18, 09:33
    1matka-polka napisała:

> Z konta?

Z kąta, rzecz jasna. big_grin
  • taniarada 25.12.18, 20:40
    bywalec.hoteli napisał:

> ściągnąłeś mi wątek dziadu !
    Czyli ten powinien wylecieć na oślą.
  • pani.kappa 23.12.18, 23:24
    tanebo2.0 napisał:

> Nie szukam kucharki czy sprzątaczki. Umiem sprzątać, umiem gotować.

Desperacja lvl max.

> Nie wpadam w rozpacz gdy widzę pustą lodówkę, czy pełną pralkę.
    > Szukam bratniej duszy której chciałbym więcej dawać niż brać. Której pasje
    > napędzałyby mnie a moje pasje budowały ją. Chcę ją w ich realizacji wspierać i
    > liczę na wzajemność. Podstawą związku ma być więc miłość.

12-latek czy troll?

> Jakie mam konkretne oczekiwania zatem? Nie ma być dziewicą. Raczej bezdzietną.
    > Szczupła. Nieistotne są szczegóły, czy blondynka czy brunetka, ważne że będzie miała
    > to "coś".

Aha.

> Co mam do zaoferowania? Wzrost 180 cm,

Współczuję. Karzełkom zawsze było trudno.

> waga 80 kg, 14 cm długości.

Szczerze współczuję i rozumiem przyczynę samotności. Główną.

> Będzie problem z seksem, wszystkiego będę musiał się nauczyć (choć teorię
    > mam wykutą), za to nie będzie problemu z byłymi,.

Prawiczek w dodatku...

Naprawdę Ci współczuję, to nie ironia, ale szukaj raczej w okolicach "pańszelek" niż wśród typowych ematek.

Powodzenia!
  • beneficia 24.12.18, 15:08
    > Co mam do zaoferowania? Wzrost 180 cm,

Współczuję. Karzełkom zawsze było trudno<

Jakim karzełkom, 180 cm to jest akurat. Nie lubię drągali, niewygodnie się z nimi całuje.
  • wheels.of.fire 24.12.18, 19:52
    Tanebo jest dobrze wykształcony, ma dobrą pracę, raczej nie pasowałby do dziewczyny "małomiasteczkowej".

--
  • grrru 23.12.18, 23:42
    Masz już ten tunel do transportu prania? smile

--
    Nadal jem gluten smile
  • czarniejszaalineczka 24.12.18, 06:49
    coooooo ?!?!?!?!

--
  • chatgris01 24.12.18, 07:53
    Przegapiłaś wątek o planowaniu domu (składającego się głównie z korytarza). Tunel na pranie mnie też urzekł! big_grin
  • czarniejszaalineczka 24.12.18, 08:05
    aaaaaaaaa dajcie linka

--
  • chatgris01 24.12.18, 08:14
    Prosz: forum.gazeta.pl/forum/w,567,166131315,166131315,Plan_domu.html?so=0
  • czarniejszaalineczka 24.12.18, 11:15
    czytam i placze ze smiechu

--
  • czarniejszaalineczka 24.12.18, 11:25
    wanna 210 x 130 cm mnie rozwala
    tam słonia morskiego mozna trzymac big_grin

--
  • beaucouptrop 23.12.18, 23:44
    Będzie problem z seksem, wszystkiego będę musiał się nauczyć (choć teorię mam wykutą), za to nie będzie problemu z byłymi.
    Z nieletnimi? Po co sobie problemow szukac. Odezwij sie jak dostaniesz dowod.

--
  • czarniejszaalineczka 24.12.18, 09:14
    on jest 40 +

--
  • bo_gna 23.12.18, 23:53
    Szukasz raczej bezdzietnej na forum e-matka? Ja radzę zapisz się na kurs szycia, nauczysz się czegoś, poznasz parę kobiet, może akurat
  • danaide 24.12.18, 02:21
    Tanebo. Zapomnij o ematce. Jesteś tu, bo się boisz kobiet, a to miejsce jest kwintesencją lęku przed kobietami - cokolwiek nie powiesz, obśmieją się jak norki. Mimo to nadal tu jesteś. Kojarzysz mi się z tym kolesiem z "To właśnie miłość" - uznał, że szuka w niewłaściwym miejscu i pojechał do Stanów. Tylko nie jesteś jeszcze na tym etapie. Dalej udajesz, że siedząc na ematce dowiesz się o kobietach czegoś, co pozwoli Ci się przełamać. Guzik z pętelką. Utwierdzasz się tylko w tym co już wiesz.

Na Twoim miejscu poszukałabym czegoś takiego jak edukator seksualny, ale chyba nie w Polsce.
    W prezencie daję Ci namiar na film do obejrzenia: "Touch Me Not". Może Ci się przyda/otworzy na coś oczy.
  • sofia_87 24.12.18, 15:31
    Danaide trafiłaś w sedno.
  • lucerka 24.12.18, 07:09
    Tanebo, ile ty masz lat? Czy dbasz o siebie?
    Na twoim miejscu poszłabym na jogę. Upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu - tam jest zawsze skupisko kobiet, często singielek czy po rozwodzie, może kogoś poznasz + joga to świetna rzecz.

--
    Why be racist, sexist, homophobic, transphobic, when you could be just quiet?
  • czarniejszaalineczka 24.12.18, 11:38
    a ta wanna 210 x 130 cm juz jest ?big_grin

--
  • wapaha 24.12.18, 19:17
    14 cm...oj malutki malutki malutki/kiej by rękawicka../
  • wheels.of.fire 24.12.18, 19:37
    To sobie znajdź Kongijczyka z Rimini, z wielkim!

--
  • wapaha 25.12.18, 15:34
    Czuły punkt ? suspicious
    Nie wiesz, że między Kongijczykiem a tanebo jest jeszcze jakieś może 15 cm ? suspicious

• lauren6 25.12.18, 16:58
    Chyba wolałabym jurnego Kongojczyka niż prawiczka 30+.
  • wheels.of.fire 25.12.18, 17:44
    Tak, najlepiej niepiśmiennego. Wiadomo, pokochałaś PO, musisz sobie teraz jakoś zracjonalizować to że Twoja ulubiona partia popiera relokację.

--
  • wapaha 25.12.18, 17:57
    Jak nie ma o czym pisać, pisze się o Tusku. Albo PO tongue_out

Alboli tez jakoby, jakoby
    kawałecek smycka

• wheels.of.fire 25.12.18, 18:02
    Celowo pisałem o relokacji, bo wśród nielegalnych imigrantów udających uchodźców jest sporo Kongijczyków.

--
  • wapaha 25.12.18, 18:08
    Cy nie lepiej Tobie by, Tobie by
    siedzieć było w niebie?
  • wapaha 25.12.18, 17:45
    big_grin big_grin big_grin
  • lauren6 25.12.18, 17:54
    Jak to kiedyś napisała triss facet ma pełnić rolę seksualną i rozrywkową. Co to za argument u dorosłego faceta "umiem sprzątać"? Mój 10 latek również potrafi. Po 40 latku oczekiwałaby innych zalet.
  • wheels.of.fire 25.12.18, 17:58
    Tanebo jest bodajże maklerem giełdowym. Zapewni więcej, niż większość polskich facetów. Może po prostu wybrzydzał i miał szanse tylko u tych, które mu się nie podobały? Do tego makler to jeszcze nie taka kasa, by wytrawna, efektownie wyglądająca materialistka się przyczepiła, a za wysoki by się brać za dresiary z podmiejskiej zawodówki, zniszczone solarium, paleniem i alkoholem oraz mające za sobą ciąże w wieku nastoletnim.

--
  • wapaha 25.12.18, 18:02
    Tam Ty miałeś pościółkę, pościółkę
    i miętkie piernatki.
  • tanebo2.0 25.12.18, 18:09
    To nie ma znaczenia. Zanim zdążę zaprezentować to co napisałem w opisie znika szansa bo kobieta na mnie nie spojrzy. Mam konta na sympatii i tinderze i mało która tam zagląda.

--
  • bistian 25.12.18, 18:48
    wheels.of.fire napisał:

> Do tego makler to jeszcze nie taka kasa, by wytrawna, efektownie wyg
    > lądająca materialistka się przyczepiła, a za wysoki by się brać za dresiary z p
    > odmiejskiej zawodówki, zniszczone solarium, paleniem i alkoholem oraz mające za
    > sobą ciąże w wieku nastoletnim.

Tyle pogardy w tak krótkim tekście... Szok!
  • lauren6 25.12.18, 19:38
    Po tym poznajesz incela.
  • wheels.of.fire 25.12.18, 21:09
    Tak, jak kogoś nie kręcą wulgarne i zniszczone miłośniczki amfetaminy po kiepskiej szkole i inicjacji przed 15tką, to jest pełnym pogardy incelem.

--
  • tanebo2.0 25.12.18, 21:12
    Myślałeś o tym żeby po śmierci przekazać mózg do badań?

--
  • czarniejszaalineczka 26.12.18, 09:33
    big_grinbig_grinbig_grin

--
  • pitupitt 27.12.18, 15:23
    da się zbadać nic???😂

--
    Z zasady nie wchodzę dwa razy do tego samego wątku, więc prawdopodobieństwo, że przeczytam wasze "cięte" riposty, jest żadne big_grin
  • riki_i 27.12.18, 15:38
    wheels.of.fire napisał:

> Tak, jak kogoś nie kręcą wulgarne i zniszczone miłośniczki amfetaminy po kiepsk
    > iej szkole i inicjacji przed 15tką, to jest pełnym pogardy incelem.

Jak chcesz się napić piwa, to nie musisz od razu kupować sobie całego browaru. Seks jest taką samą potrzebą jak jedzenie, jeśli jesteś głodny, to możesz się posilić nawet kawałem surowego mięcha z podłogi. Normalni faceci nie mają syndromu Madonny i Ladacznicy, który właśnie pięknie zaprezentowałeś. Bzykają sobie rekreacyjnie najróżniejsze panny , z których -o ile mają milimetr rozumu- wybierają z rozmysłem materiał na żonę. Ty zanim w ogóle zrobisz cokolwiek, już rozkminiasz prowadzenie się przyszłej dziewczyny, jej look (czy aby nie wulgarny?) i ch*j wie co jeszcze. BTW bzyknąłbyś Weronikę Rosati? Krótka odpowiedź - tak czy nie?
  • wheels.of.fire 27.12.18, 19:12
    Jak krótka piłka, to tak.
    Ale w praktyce to nie miałbym szansy na laskę o takiej urodzie. Zresztą obstawiam, że mam marne szanse na seryjne sportowe bzykanie lasek, które nie są szpetne. Więc szukając tej właściwej mam prawo kierować się tym, czy jest "pusta", czy nie, bo wolę wybrać dobrze. Raz już wybrałem źle i tylko rogi mi urosły.

--
  • tanebo2.0 27.12.18, 19:26
    A nie wystarczy odsiać te z dziwnymi włosami, paznokciami na pół metra i opalenizną wskazującą na zaśnięcie w solarium?

--
  • wheels.of.fire 27.12.18, 19:31
    Uwierz, że dziewczyna wyglądająca skromnie, niefarbująca włosów też może mieć za sobą bardzo bogate życie erotyczne.

--
  • wheels.of.fire 27.12.18, 19:37
    U mnie to jak w ślepym zaułku, nigdzie znajdę niszy gdzie będę pożądany, zawsze będzie ktoś lepszy i atrakcyjniejszy ode mnie.

--
  • riki_i 27.12.18, 20:38
    Jak będziesz tak jęczal i usilnie to sobie wmawiał to zapewne tak będzie. Jesteś na najlepszej drodze ku temu.
  • wheels.of.fire 27.12.18, 21:44
    Obawiam się Riki, że bez antydepresantów u mnie ani rusz, ale jak czytam jakie takie leki mają wpływ na wątrobę, to słabo mi się robi. Słyszałem też, że psychotropy potrafią osłabiać zęby.

--
  • bistian 27.12.18, 19:59
    wheels.of.fire napisał:

> Uwierz, że dziewczyna wyglądająca skromnie, niefarbująca włosów też może mieć z
    > a sobą bardzo bogate życie erotyczne.

Trzeba bardzo uważać! Dobrze, że tak robisz. wink
  • summerland 27.12.18, 17:40
    Moze chcial podkreslic, ze nie szuka sprzataczki.
  • tanebo2.0 27.12.18, 18:55
    Że żona nie jest od czynności tradycyjnie "kobiecych"...

--
  • wheels.of.fire 25.12.18, 17:55
  • wapaha 25.12.18, 17:58
    przynajmniej obcuje...

Tam wciurnasa wygoda, wygoda,
    Biedaa tu bieda wsędzie;
    Ta Ci teraz dokuca, dokuca,
    ta i potem będzie
  • chatgris01 24.12.18, 19:40
    Ojtam Wapaha, czepiasz się, przecież wielkość w spoczynku o niczym nie świadczy. Nie dołuj chłopaka.
  • wheels.of.fire 24.12.18, 19:50
    chatgris01 napisała:

> Ojtam Wapaha, czepiasz się, przecież wielkość w spoczynku o niczym nie świadczy
    > . Nie dołuj chłopaka.

Dobre! big_grin

--
  • chatgris01 24.12.18, 20:11
    No nie mów, że nie wiedziałeś... ja rozumiem, że logicznie biorąc, kobiety mają więcej od mężczyzn okazji, by zobaczyć i porównać, ale o tym przecież piszą wszelkie podręczniki i poradniki w dziedzinie, nawet Wisłocka w zamierzchłych latach 70.
  • chatgris01 24.12.18, 20:12
    Korekta- powinno być "piszą o tym we wszystkich poradnikach" itd.
  • wheels.of.fire 24.12.18, 20:13
    Dobre masz te poczucie humoru wink

--
  • wheels.of.fire 24.12.18, 20:19
    14 w spoczynku to gigant musiałby być.

--
  • baltycki 24.12.18, 20:30
    wheels.of.fire napisał:

wiele postow o sobie w cudzym watku.

Dlaczego kradniesz watek tanebo?
    Nie potrafisz zalozyc wlasnego?
  • fawiarina 25.12.18, 08:48
    Ogłoszenie sklecone na tyle sympatycznie, że gdybym ja była bezdzietną panną to bym brała. Tylko jedna rzecz mnie tutaj zastanawia. O co chodzi z tymi 14 cm? 35 lat chodzę po tym łez padole, wianek puściłam z dymem we wczesnej dorosłości a w życiu nie spotkałam faceta, który by sobie kuśkę mierzył. Nie mam zielonego pojęcia kto ile miał. Serio wasi faceci mierzą sobie przyrodzenie? Ja nawet nie pamiętam czy oni się jakoś ròżnili w kroczu. Wizualnie pewnie jeden miał pieprzyk, drugi bujniejsze włosy, ale w sensie odczuwania tego w łóżku to wsio ryba. Coś ty się tutaj tak na tych centymetrach zafiksował?
  • fawiarina 25.12.18, 08:51
    Mnie tam by bardziej inteserowało ile pan ma w pasie, bo nie lubię tłuszczu na męskim ciele. Swoich chłopców wybierałam po wystających żebrach.
  • tanebo2.0 25.12.18, 09:05
    59

--
  • fawiarina 25.12.18, 22:41
    Szczupłyś! W tym morzu przytłustych miśków pod 40 powinieneś mieć branie!
  • annpierle 26.12.18, 10:21
    "59"
    To zupelnie jak bohater Burtona

www.google.com/search?q=The%20nightmare%20befire%20christmas%20jack&oq=etrange+noel+de+jack&aqs=chrome..69i57.8900j0j7&client=ms-android-om-lge&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8&ei=GUcjXM_ZCo6dlwTRgZmYDw&ved=1t:11884#imgrc=EAeZtiSYdDfYHM:
  • wheels.of.fire 25.12.18, 09:36
    Jak się było nastolatkiem, czy wczesnym 20latkiem to się mierzyło, owszem.

--
  • 1matka-polka 25.12.18, 09:57
    "Ja nawet nie pamiętam czy oni się jakoś ròżnili w kroczu."
    Najwyrazniej twoi sie za bardzo nie roznili. A gdybys najpierw spotkala takiego, co ma 9 cm a potem takiego 18 cm, to moze bys zauwazyla. Chyba ze ogolnie malo co zauwazasz...

--
    "Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skuwrynsyem w tej dolinie."
    Psalm 23
  • annajustyna 25.12.18, 10:16
    Raz mialam pana, co byl nedznie zbudowany. Ale jakie numery on wyprawial! Kazdej zycze takiej nedzoty...
  • wheels.of.fire 25.12.18, 10:27
    A ten pan nie był przyczyną Twojego rozwodu, bo się mąż dowiedział że ciupciasz na boku?

--
  • annajustyna 25.12.18, 12:32
    To stara historia sprzed poznania męża.
  • 1matka-polka 25.12.18, 10:34
  • wheels.of.fire 25.12.18, 10:38
    A sama masz sterczące cycki?

--
  • 1matka-polka 25.12.18, 10:43
  • wheels.of.fire 25.12.18, 10:55
    Zaczynam powoli dochodzić do wniosku, że jesteś kolejnym facetem udającym kobietę.

--
  • tanebo2.0 25.12.18, 11:05
    Albo panią po porodzie naturalnym...

--
  • 1matka-polka 25.12.18, 11:25
    2 razy nie🤣

--
    "po Polsce krąży groźna amerykańska choroba...zwana polityczną poprawnością. Choroba ta atakuje mózg, powodując całkowitą ...utratę zdrowego rozsądku, zdolności do racjonalnego myślenia i - co może najsmutniejsze - poczucia humoru." A. Kołakowska
  • wheels.of.fire 25.12.18, 12:29
    A jesteś taka piękna, by móc mieć na zawołanie przystojnych facetów z wielkimi penisami?

--
  • annajustyna 25.12.18, 12:33
    Pewnie nie i dlatego się na nas wyzywa...
  • bistian 25.12.18, 12:44
    wheels.of.fire napisał:

> A jesteś taka piękna, by móc mieć na zawołanie przystojnych facetów z wielkimi
    > penisami?

Czyli jednak, kompleks. wink
  • tanebo2.0 25.12.18, 12:52
    Albo kończy się to tak youtu.be/UjkTUYgh6K0?t=125

--
  • annajustyna 25.12.18, 13:04
    Facet musiał być mutantem, przecież Samanta wygimnastykowana była 🤣
  • wheels.of.fire 25.12.18, 13:08
    Kompleks małego penisa to ostatni, który mógłbym mieć. Bo tak puste kobiety, dla których najbardziej liczy się penis dla mnie nie istnieją. Natomiast brak kasy, dobrego wykształcenia i dobrej pracy oraz przebojowości którą można zawojować towarzystwo to już realne problemy i kompleksy. Podobnie jak bycie nieżyciowym dziwakiem, który nie ma żony i dzieci. A także skłonności do bycia minimalistą, który nie lubi ryzyka oraz zmian, więc woli pracować za mniejsze pieniądze, ale czuć się bezpiecznie i wygodnie. A także brak determinacji, samozaparcie i motywacji, zamiast tego myślenie że jakoś to będzie. Rozkojarzenie i brak koncentracji. Robienie wszystko byleby jakoś tam zrobić.

--
  • chatgris01 25.12.18, 13:14
    A co złego w byciu minimalistą czy niemaniu żony i dzieci, jeśli się ich nie chce mieć?
    Obowiązku wszak nie ma. Najważniejsze, jak się człowiek z tym czuje.
    Józek, idź Ty do terapeuty, mówię Ci.
  • wheels.of.fire 25.12.18, 13:26
    Czuję się jednak jak dziwak, co nie przystaje do społeczeństwa i oczekiwań kobiet.

--
  • chatgris01 25.12.18, 13:30
    Mogę szczerze? Mam wrażenie, że to lubisz wink
    A w byciu dziwakiem (byle nie przesadnym) nie widzę nic złego, zresztą, każdy jest po trosze dziwakiem.
  • wheels.of.fire 25.12.18, 17:45
    Chatgris, jednak trochę miłości i ciepła drugiego człowieka mi w życiu brakuje.

--
  • fawiarina 25.12.18, 22:49
    Histeryzujesz. Żaden z moich chłopaków nie był zamożny, ba, byli totalnymi gołodupcami, którzy kompletnie nie rokowali pod względem finansowym. Obecny facet, z którym się spotykam też groszem nie śmierdzi. Nie ma również żony ani dzieci. Nie postrzegam go za dziwaka. Sam sobie ten kaganiec założyłeś. Nie wszystkie baby mają uj wie jakie oczekiwania. Za szczeniaka liczyło się dla mnie braterstwo intelektów. Dziś ważniejsze jest dla mnie, żeby facet był fajny w łóżku, nie robił syfu w moim mieszkaniu i żeby się miarę fajnie piło razem herbatkę i układało z moją córką klocki. Także widzisz, każda ma inne priorytety. A i te zmieniają się w czasie. Jest popyt na takich gości jak ty, tylko pewnie kiepsko się rozgladasz.
  • wheels.of.fire 25.12.18, 23:56
    A jak mam paskudny charakter lub wygląd albo zwyczajnie nie podniecam kobiet, bo feromony nie te? Do tego mogę być znerwicowany i tym samym coś ode mnie odrzuca ludzi.

--
  • wheels.of.fire 26.12.18, 15:01
    A to, że z facetem ma Ci się fajnie gadać przy herbacie to znaczy że szukasz samca gorszego, ale bezpiecznego i on nie będzie dla Ciebie takim samym jak Ci, którzy Ci kiedyś imponowali, ale mieli trudny charakter. To tak jakbym ja zaczął szukać prostej i mało bystrej szarej myszki, ale dalej tęsknił za błyskotliwą ostrą kocicą która była do mnie ideałem, ale mnie zdradziła.

--
  • tanebo2.0 26.12.18, 15:07
    No to teraz poleciałeś Szekspirem... Przecież ty tak robisz!!! Szukasz dziewicy która dla ciebie zmieni się w rozpustnicę...

--
  • chatgris01 26.12.18, 15:11
    Dla wielu kobiet "samiec" gorszy to właśnie ten "niebezpieczny". Uwierz, wiele kobiet nie preferuje bad boyów, a trudne charaktery wolą obchodzić szerokim łukiem.
    Skoki adrenaliny i nastrojów oraz niepewność są dobre w nastolęctwie albo dla borderów.
    A, i pozory często mylą. Nigdy nie wiesz, czy "szara myszka" naprawdę jest mało bystra oraz naprawdę szara, może kryć w sobie błyskotliwą kocicę, ale pokazywać ją tylko wybranym. Nie patrz na ludzi tak powierzchownie.
  • wheels.of.fire 26.12.18, 16:07
    Ja mówiłem o szarej myszce z charakteru, nie ukrywam że lubię ogniste kocice.
    Ja bad boyem nie jestem, a charakter mam bardzo trudny. Tanebo zresztą też jest taki jak jw. Znam chłopaka od lat z forum, teraz też wybuchł agresją, a najbardziej to nie lubi plebsu któremu się podoba 500+.

--
  • riki_i 27.12.18, 15:32
    fawiarina napisała:

> Dziś ważniejsze jest dla mnie, żeby facet był fajny w łóżku, /.../. Jest popyt na takich gości jak > ty, tylko pewnie kiepsko się rozgladasz.

Sama sobie zaprzeczyłaś. Trudno aby ktoś, kto nie współżyje, był fajny w łóżku.
  • czarniejszaalineczka 26.12.18, 09:36
    od ciebie kobiety oczekuja jedynie zebys sie zamknal i swym widokiem nie razil
    tyle to chyba umiesz zrobic ?

--
  • pitupitt 27.12.18, 15:28
    dla niektórych ilość centymetrów w kroczu jest tak samo ważna co ilość znajomych na fejsie. jedno i drugie świadczy dokładnie o tym samym: o zayebistych kompleksach

--
    Z zasady nie wchodzę dwa razy do tego samego wątku, więc prawdopodobieństwo, że przeczytam wasze "cięte" riposty, jest żadne big_grin
  • wheels.of.fire 27.12.18, 18:45
    Powiedz to paniom, które tymi centymetrami się kierują.

--
  • annajustyna 25.12.18, 10:14
    A zawod? Stan majatkowy? gdzie mieszkasz? Znajomosc jezykow?
  • triss_merigold6 25.12.18, 10:19
    Z ciekawości- jakie znaczenie w przydatności do związku czy małżeństwa ma znajomość języków?
  • annajustyna 25.12.18, 12:35
    Dla mnie ma, bo ja szukam erudyty na moim bądź wyższym poziomie. Imponowac mi chłop musi.
  • wheels.of.fire 25.12.18, 10:24
    Niezła z Ciebie materialistka.

--
  • annajustyna 25.12.18, 12:36
    A po co mi golodupiec? Utrzymanka nie szukam.
  • zazou1980 25.12.18, 10:24
    Jak mi napiszesz, ze tyrasz w firmie na K, to znaczy ze jestes moim kumplem z roboty, chociaz tamten twierdzi, ze lata temu jakas laske mial wink
    Tak na serio, to smutne, ze tyle samotnych ludzi chodzi po swiecie, ze jest tyle niezagospodarowanych osob, ktore przy odrobinie szczescia moglyby byc szczesliwe. Moze sprobuj jeszcze poszukac kogos, choc kobiety w tym wieku, to juz glownie po rozstaniu i z przychowkiem, czyli z jakas przykra historia w tle...

--
    Dobra zmiana - boli przez 4 lata
  • wheels.of.fire 25.12.18, 10:26
    Nie zawsze skończenie z samotnością da szczęście.

--
  • annajustyna 25.12.18, 12:37
    Nieraz się trafia z deszczu pod rynnę 🤣
  • muchy_w_nosie 25.12.18, 13:36
    Ja to się dziwię, że jeszcze się do ciebie jakaś ematka nie odezwała. Jesteś już długi czas na forum, wszyscy wiedzą żeś singiel i że szykasz ... na pewno jesteś facet nie baba?
    Dawaj fotkę, i tak już ci nikt bardziej nie dowali, bo dziewczyny wynyśliły już jak wyglądasz i cię obgadały ... jak to rasowe ematki 😁
    Pokaż się ;P
  • muchy_w_nosie 25.12.18, 13:41
    Bywalec hoteli też niech wrzuci, będzie ciekawiej wink i mniej strasznie.
  • bywalec.hoteli 25.12.18, 16:38
    Ja normalny facet a nie patologia
  • beneficia 25.12.18, 16:25
    E tam. On tak naprawdę niby szuka ale tak żeby nie znaleźć. Dawały mu dziewczyny wyżej jakieś rady, zadawały pytania pomocnicze, do niczego się nie odniósł. Na nic takie poszukiwania.
  • beneficia 25.12.18, 16:26
    O sorry, tylko do pójścia na terapię.
  • tanebo2.0 25.12.18, 16:26
    Jakie rady? Jakie pytania?

--
  • beneficia 25.12.18, 18:18
    Bistian Ci pisał, żebyś jeszcze poczekal i że może ignorujesz sygnały.
    Lucerka i ktoś pisały, żebyś wszedł w damskie środowisko np. zapisal się na jogę. (Zresztą Ty sam kiedyś radziles mi wizytę na polu golfowym)
    Anna Justyna pytała o zawód i języki.
    Muchy prosiła o fotkę(wiem że to był żart. A może nie?)
    Nic na to wszystko nie odpisales.
  • lauren6 25.12.18, 19:42
    Najlepiej od razu niech pokaże profil na tinderze. Ematki ocenia co można poprawić.
  • antoniakotta 25.12.18, 20:04
    45-letni prawiczek, skamlący o uwagę na kobiecym forum? Tu już nic nie można poprawić big_grin
  • tanebo2.0 25.12.18, 20:21
    43 letni jeśli już! A na ematce siedzę z prostego powodu - trudno w sieci o drugie tak ruchliwe miejsce...

--
  • taniarada 25.12.18, 20:28
    tanebo2.0 napisał:

> 43 letni jeśli już! A na ematce siedzę z prostego powodu - trudno w sieci o dru
    > gie tak ruchliwe miejsce...
    >
    No nie kłam .Bujasz się też na FK.Znajdź sobie taką co ci wniesie meble ,skrzynkę piwa.I w seksie będzie doskonała. www.papilot.pl/zycie/ludzie/42423/przez-17-miesiecy-dokumentowal-swoja-przemiane-w-kobiete-ostatnie-zdjecie-zwala-z-nog
  • tanebo2.0 25.12.18, 20:33
    Tam mnie zablokowali. Pisać mogę jeszcze tylko na moto...

--
  • taniarada 25.12.18, 20:45
    tanebo2.0 napisał:

> Tam mnie zablokowali. Pisać mogę jeszcze tylko na moto...
    >
    Trzeba to forum bo nowym roku zmienić na lepsze.I wyrzucić snajpera.Całe FK zniszczył .I to nieodwracalnie .Pozdrówka.
  • antoniakotta 25.12.18, 20:30
    Są Święta, ludzie spotykają się z rodziną, znajomymi. Takimi żywymi, niesieciowymi. Chodzą do kościoła, na spacery, czy też prozaicznie siedzą przy stole.Ty z resztą męskich przegrywów dyżurujesz od cała Wigilię i dziś od rana na forum.

Jesteś komiczny i żałosny. Archetypiczny freak.
  • tanebo2.0 25.12.18, 20:34
    Widocznie ematka jest mało absorbująca...

--
  • beneficia 25.12.18, 20:56
    I widzisz, zapytałeś jakie rady i pytania dostałeś, napisałam Ci - i znowu się do tego nie odnosłeś.
    Dlatego uważam, że szukasz tak, żeby na pewno nie znaleźć.
    Jak Ci dobrze z tym że jesteś sam (patrz zdanie wcześniej i cały ten wątek) to się z tym pogódź w sobie i nie usiłuj dostosować się do pseudonorm społecznych, bo to nie ma sensu.
  • tanebo2.0 25.12.18, 21:04
    OK. Mam czekać? Czekam. W moim mieście joga jest tylko dla pań. Nie ma grupy dla mężczyzn. Kobiety wolą ćwiczyć same. Z zawodu jestem bankowcem. Znam angielski. Fotkę wyślę tylko jeśli dostanę fotkę w zamian.

--
  • beneficia 25.12.18, 22:19
    Na wszelakich bogów, nie wierzę, że w dowolnym mieście nie ma dowolnych zajęć fizycznych dla dowolnej płci. Wybacz kwantyfikatory.
    Muchy prosiła o zdjęcie na forum, pewnie chciała Ci pomóc.
  • tanebo2.0 25.12.18, 22:33
    Mam wysłać zdjęcie nieznajomej? A potem znaleźć je na pierwszej stronie Gazety?

--
  • lauren6 25.12.18, 22:52
    To wklej swój opis z tindera. Bez tego nie wiemy o czym rozmawiamy.
  • wheels.of.fire 25.12.18, 23:59
    Tanebo, ale czy Tinder to odpowiednie miejsce? Tam się szuka seksu. Ja bym nie zaufał pannie z Tindera, bo konto tak oznacza że może się przygodnie rżnąć dla sportu. Do tego alfonsy mogą tam zakładać konta swoim kurtyzanom i bez zapłaty nie wsadzisz.

--
  • tanebo2.0 26.12.18, 00:18
    To twoje fobie a nie moje...

--
  • beneficia 26.12.18, 14:32
    >Mam wysłać zdjęcie nieznajomej? A potem znaleźć je na pierwszej stronie Gazety? <
    Oho, znaczy że przystojny jesteśsmile Hm... Przystojny, szczupły, niezależny... Kuszącesmile
  • wheels.of.fire 26.12.18, 14:50
    Ale ematki będą go wyśmiewać, bo baby nie miał...

--
  • beneficia 26.12.18, 15:38
    A czy ja gdzieś o seksie pisałam? Wszystko Ci się z jednym kojarzy?
  • wheels.of.fire 26.12.18, 16:12
    Ja tylko napisałem prawdę. Wiele razy z tego powodu był wyśmiewany tutaj, nawet kiedyś usłyszał że stoi niżej niż ja, bo ja przynajmniej babę raz miałem. A on stoi lepiej. Ma lepszą pracę, zapewne lepsze wykształcenie, większe mieszkanie, bardziej wyrafinowane zainteresowania i jest bardziej wysportowany. Zakładam też, że pewnie stać go na niezłe auto. Chłopak z tego co wiem uprawia ciekawe sporty, ja tylko na siłownię chodzę. Jedynie politycznie jest mocno zacietrzewiony i gardzi wyborcami PiS oraz polską wschodnią ścianą, życząc jej przyłączania do Białorusi i Ukrainy.

--
  • beneficia 26.12.18, 16:41
    Aha, to sorry, jakoś mnie to ominęło.
  • wheels.of.fire 26.12.18, 17:51
    Był wyśmiewany, że nie zasługuje na miano mężczyzny bo nie zamoczył. Niektóre osoby z kolei nie chciały z nim rozmawiać, bo krzyczał że plebs wybierający PiS nie zasługuje jako ludzie.

--
  • bistian 26.12.18, 18:08
    wheels.of.fire napisał:

> Ma lepszą pracę, zapewne lepsze wykształcenie, większe mieszkanie
    > , bardziej wyrafinowane zainteresowania i jest bardziej wysportowany. Zakładam
    > też, że pewnie stać go na niezłe auto.
    itd.

Tak to oceniasz, jakby to była licytacja, a to tak nie działa. Jasne, że kobiety są zainteresowane facetami z dobrymi genami i radzącymi sobie w życiu, ale to nie jest automat, inne sprawy też się liczą, często na równi.
  • beneficia 26.12.18, 18:44
    To po pierwsze. Po drugie, nie oszukujmy się Józek, jeśli w realu zachowujesz się w taki sposób jak na forum - tzn. jesteś jęczacą maruda ze sklonnosciami masochistycznymi - to nie tylko dziewczyny nie będziesz miał, ale wkrótce i żadnych kumpli.
  • wheels.of.fire 26.12.18, 19:08
    Nie jestem marudą, jestem raczej typem kpiarza ale trochę takiego też pijaczka rubasznego, miło że piję mało, ale taką przaśną mam naturę i poczucie humoru jak Sikorski skrzyżowany z Adą Fijał. Ogólnie to finezję mam panów biesiadujących u Sowy.
    Jednak samotność mnie męczy, ale mimo to staram się być osobą uśmiechniętą i pomocną dla innych, tryskającą dobrym humorem.

--
  • beneficia 26.12.18, 19:30
    No jak tak się czujesz, to nic dziwnego, że na forum Ci się ulewa. Ematka przyjmuje na klatę wink
  • wheels.of.fire 26.12.18, 19:34
    Ja taki rubaszny Zenek jestem, co tu i tam dowcip o gejach opowie. Dla dziewczyn raczej kolegą jestem, niż mężczyzną w pełnym tego słowa znaczeniu.

--
  • taniarada 25.12.18, 20:48
    antoniakotta napisał(a):

> Są Święta, ludzie spotykają się z rodziną, znajomymi. Takimi żywymi, niesieciow
    > ymi. Chodzą do kościoła, na spacery, czy też prozaicznie siedzą przy stole.Ty
    > z resztą męskich przegrywów dyżurujesz od cała Wigilię i dziś od rana na forum.
    >
    > Jesteś komiczny i żałosny. Archetypiczny freak.
    O co kaman? Jeśli do mnie.

• wheels.of.fire 26.12.18, 19:14
    Wiesz co, Tanebo? Jak już znajdziemy te żony albo chociaż dziewczyny, my, największe "przegrywy", pogardzane przez ematki i traktowane jak gorszy gatunek, my, mężczyźni niepełnowartościowi, to może
    uczcimy to i się napijemy razem jakiejś japońskiej whisky z górnej półki, zagrywając jakąś bardzo drugą rybą i najdroższą wołowiną, w międzyczasie pijąc najdroższą chińską zieloną herbatą, na pohybel tym babom co nas na straty skazywały?

--
  • annajustyna 27.12.18, 15:12
    Tylko później nie wpisujcie placzliwych postów, że Was zatrucie pokarmowe dopadło...
  • tanebo2.0 27.12.18, 15:25
    Spoko. Ale najpierw spalę jej ciuchy. Bo jak skończymy to i tak będą de mode od dwóch sezonów...

--
  • riki_i 27.12.18, 15:27
    wheels.of.fire napisał:

> Wiesz co, Tanebo? Jak już znajdziemy te żony albo chociaż dziewczyny, my, najwi
    > ększe "przegrywy", pogardzane przez ematki i traktowane jak gorszy gatunek, my,
    > mężczyźni niepełnowartościowi

Jak się nie interesuję boksem, ważę 48 kg i mam 150 cm w kapeluszu to nie spędzam codziennie co najmniej kilku godzin na forum dla zawodowych bokserów, kompulsywnie płacząc , że jestem przez nich poniewierany i pogardzany.
  • beneficia 27.12.18, 15:36
    Tak, jak człowiek jest niesparowany to wiadomo, że niepełnowartosciowy.
    Weź Ty się puknij w głowę.
  • wheels.of.fire 27.12.18, 18:47
    To niektóre ematki forsują. Ja kiedyś Tanebo nie znosiłem, za poglądy polityczne. A teraz zaczynam go rozumieć w pewnych sprawach i się z nim solidaryzuję.

--
  • pitupitt 27.12.18, 15:40
    a zarywajcie sobie drugą rybą😅jak to w czymś miałoby pomóc...

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.