Dodaj do ulubionych

A wierzycie w jakiś konflikt między Kate a Meghan?

27.12.18, 10:07
Czy to wszystko fake? Sposób na utrzymanie zainteresowania wokół rodziny królewskiej? Robienie z Meghan kozła ofiarnego, bo ludzie to kupią?
Edytor zaawansowany
  • simply_z 27.12.18, 10:10
    Nie mam pojecia i zastanawiam sie czemu akurat w naszym kraju pompuja zainteresowanie rodzina krolewska?
  • kropkacom 27.12.18, 10:14
    Jest o czym pisać a to taki dla nas bezpieczny temat. Można się za darmo ekscytować. Sama czasami wchodzę na ich profile na Instagramie big_grin
  • simply_z 27.12.18, 10:18
    jeszcze powiedz, ze wchodzisz na profil Rozenkowej i komentujesz..
    big_grin
    takim ludziom odbieralabym prawa wyborcze
  • kropkacom 27.12.18, 10:23
    Nie, nie wchodzę i nie komentuje. Konflikt, którego nie ma pewnie, mnie nie interesuje. Odpowiedziałam na twoje pytanie. Bezpieczny temat.
  • aguar 27.12.18, 10:25
    A ja nie wchodzę, ale internet mi ten temat sam wpycha przed oczy, a nawet mojemu kompletnie niezainteresowanemu mężowi. I doprowadziło to do tego, że zaczęliśmy o tym rozmawiać. Stąd ten wątek.
  • nolus 27.12.18, 10:29
    kropkacom napisała:

Sama czasami wchodzę na ich profile na Instagramie big_grin

No nie żartuj...

--
    "Nie ma niczego w umyśle, co nie istniałoby w zmysłach."
  • kropkacom 27.12.18, 10:32
    Coś czuję, że będzie mi to wypominane. big_grin
  • simply_z 27.12.18, 10:38
    Mimo wszystko troche inna liga niz nasi celebryci...
    Natomiast ludzie, ktorzy komentuja pisy Rozenkowej, Majdana , powinny byc wykluczeni z towarzystwabig_grin
  • kropkacom 27.12.18, 10:45
    Ogólnie komentowanie celebrytów jest takie sobie. Moim zdaniem. Czasami Plotek, czyli plotkarski dział gazety, rzuca: fanki nie mogą wyjść z podziwu lub oburzyło internautów i tak dalej.
  • dziennik-niecodziennik 27.12.18, 10:24
    Moze sie dziewczyny po prostu nie dogaduja. A prasa robi swoje.

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • frey.a86 27.12.18, 10:31
    Średnio mnie to interesuje, ale uważam, że żeby zostać celebrytką (a te księżne to przecież też celebrytki) trzeba mieć określone cechy charakteru, niekoniecznie pozytywne. Do tego dodaj jeszcze wychowanie i życie w poczuciu wyjątkowości i ogromną presję. Wiele nie trzeba, żeby pojawił się konflikt.
  • izjaa 27.12.18, 10:42
    Jest mi z tego powodu bardzo wszystko jedno.
  • maniaczytania 27.12.18, 10:46
    Fake - tabloidy muszą z czegoś żyć.

--
    Maniaczytania - blog
  • saskia44 27.12.18, 11:11
    Tak jak wierze w krasnoludki. Nie interesuje mnie zycie celebrieties nawet jesli sa rodzina krolewska.
  • tt-tka 27.12.18, 11:16
    Eeee, co dziwnego w tym, ze czasem szwagierki sie skonfliktuja ?
    A rodzina krolewska i tak ma gwarantowane zainteresowanie smile, moze nawet bardziej, niz by sobie zyczyla.

--
    Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazek. Glupota wymaga strzelby i szpadla (pochwycone w sieci)
  • marusia.00 27.12.18, 11:23
    Fake - niby skąd ktokolwiek miałby wiedzieć o konflikcie ? Przecież nikt nie ma dostępu do nich. Najbliżsi współpracownicy mają jakies tam umowy. Nawet jakby cokolwiek przeciekło to jednorazowo a te portale plotkarskie cyklicznie podają nowe fakty. Śmieszne to jest ale najwidoczniej jest popyt na takie newsy.
  • sumire 27.12.18, 11:27
    Czytałam swego czasu analizę, której autor twierdził, że media będą robić z Meghan "złą księżną" - ludzie postrzegają rodzinę królewską przez dość baśniowy pryzmat i potrzebują pewnych schematów - konfliktów, szwarccharakterów... No i chyba miał facet rację.
  • bezludnawyspa11 27.12.18, 11:33
    Tak i mam nadzieję, że wydrapią sobie oczy i podrą sobie suknię i podpiłują obcasy przed ważnym wyjściem. Uff, jestem prawdziwą kobietą tego forum?
  • nolus 27.12.18, 13:29

Meghan jako "zła księżna" już funkcjonuje w polskich serwisach plotkarskich. Ciągle się o niej pisze jak o "czarnej owcy", tej która w królewskiej rodzinie na pewno "namiesza" - takim "szwarccharakterze" właśnie, który już na dzień dobry nie wzbudza zaufania. Prawda jest taka, że ona w tej rodzinie naprawdę jest oryginałem i trudno żeby jej osoba nie wzbudzała zainteresowania. Nie wiadomo w jakim kierunku pójdzie panna Markle, ale kto wie...może okaże się po prostu sympatyczną, fajna babka,która tchnie w skostniałą rodzinę królewską trochę więcej życia?

Co do rzekomego konfliktu na linii Meghan - Kate...One są jakby z zupełnie innej bajki, więc jeśli za sobą nie przepadają, to mnie to jakoś mocno nie dziwi, ale po co zaraz mówić o jakimś wielkim konflikcie? Naprawdę nie muszą się nie lubić/nie znosić czy co tam jeszcze, po prostu...każda jest ulepiona z innej gliny i zapewne nie mają potrzeby utrzymywania ze sobą zbyt zażyłych kontaktów, tylko na tyle poprawne na ile wypada.

Co do porównania obu, to chyba raczej jestem w teamie Meghan - trudno przebić Kate jeśli chodzi o prezencję, ale lubię uśmiech Meghan i tę jej "śmieszkowatą" osobowość. Kate za to świetnie się odnajduje w roli księżnej, ale dla mnie to taka "cold bitch" - i pewnie własnie dlatego pełnienie tej roli wychodzi jej tak dobrze. Z resztą...Może to trochę nieładnie brzmi, ale każda z nich miała swój własny interes wchodząc w tę rodzinę - tutaj nie ma przypadków, że skromna dziewczyna "po prostu" zakochała się w księciu tongue_out

--

--
  • liliawodna222 27.12.18, 13:37
    Pewnie, ze bzdury. Tabloidy je tworzą, by mieć na czym zarabiać.
  • agnes_topesto 27.12.18, 14:29
    jesli mam byc szczera,. to mnie jakos nigdy ta rodzina nie obchodzila i nie zawracam sobie glowy konfilktami miedzy nimi.
    flaki mi sie tylo wywracaja, gdy patrze, jak one obie sa ubrane.
    mlode kobiety a nosza sie , jak stare baby. masakra jakas.
    na fb wciaz o nich pisza, non stop jakies foty wrzucaja, to i sie czlowiek na nich napatrzy...
  • ras.szamra 27.12.18, 18:42
    Jacy ONI na FB o tym pisza? Albo pisza masowo o tym twoi znajomi (w co watpie) albo masz odpowiednie strony polubione.
  • lilia.z.doliny 27.12.18, 14:38
    Czy jest konflikt.i niechec, to wiedza tylkk one. Faktem.jest ze u mnie na zadupiu nowa ksiezna nie jest darzona specjalna miloscia. Kilka mcy temu byli z Harrym na jakims iwencie, wiec sie dopytywalam o szczegoly. Pytam szefostwa: ale ktorzy rojalsi zaraz beda? Kate? Na co uslyszalam pogardliwe: nie nie, tylko Meghan. Nie wiem z czego to wynika, ale dysproporcja w odbiorze obu kobiet jest widoczna.

--
    Jeżeli twoja nowa dziewczyna z Tindera zaprasza cię do siebie, zaciąga do łóżka i wyjmuje kajdanki, to znaczy, że brygada transplantologów już czeka na ciebie w drugim pokoju.
  • beataj1 27.12.18, 14:45
    A to nie jest tak że ona jest po prostu mniej ważna.
    To tak jak z pokoleniem wyżej - Karolka (następce tronu) wszyscy kojarzą. A jego rodzeństwo już niekoniecznie. Bo i po co, jak nie są ważni.
    Podobnie tu - Kate, wiadomo będzie pewnie kiedyś królową, Meghan - nie. Mniej ważna. Mienie na nią szał i szybko o niej zapomną.

--
    Ludzkość wyznaje ponad 5000 rożnych bóstw. Ale nie martw się - TWÓJ BÓG to ten jedyny właściwy...
  • lilia.z.doliny 27.12.18, 15:36
    chyba nie do konca tak to dziala; po slubie Wiliama i Kate czesc społeczeństwa dostala ostrego pyerdolca na punkcie Pippy, siostry panny mlodej. Potem pojawil sie ostrozny watek zwiazkowy Pippy i harrego, co, jak mozna bylo wnioskowac z ogolnego klimatu, u wiekszosci anglikow wzbudzalo nieklamany zachwyt. I raczej nie byloby tu gradacji prestizu, bez wzgledu na szanse Harrego na tron. Meghan od poczatku miala zlą prase, bo tak.

--
    Jeżeli twoja nowa dziewczyna z Tindera zaprasza cię do siebie, zaciąga do łóżka i wyjmuje kajdanki, to znaczy, że brygada transplantologów już czeka na ciebie w drugim pokoju.
  • nolus 27.12.18, 16:07
    beataj1 napisała:

> Podobnie tu - Kate, wiadomo będzie pewnie kiedyś królową, Meghan - nie. Mniej w
    > ażna. Mienie na nią szał i szybko o niej zapomną.
    >
    Zapewne. Nie mówiąc już o tym, że - jak mi się wydaje - Meghan nie ma chyba ambicji w tym obszarze. Tzn. pozycja jaką ma po prostu jej odpowiada,a prawie na pewno nie przeszkadza.

Generalnie para Meghan - Harry jawi mi się jako bardziej sympatyczna, naturalna i "na luzie" od Williama i Kate. Są też dla mnie bardziej wiarygodni razem.

--
  • jak_matrioszka 27.12.18, 16:38
    Znaczy sie, Meghan została aktorka bo nie ma ambicji na wyróżnianie sie z tłumu i nadzieje, że szybko o niej zapomna?
    Wygladanie na bardziej naturalna i na luzie to jej praca od kilku lat, i to bez utrudnień typowych dla Ksieżnej Kate.
  • jolie 27.12.18, 19:19
    Ja myślę, że podobne przyciąga podobne - William jest bardziej powściągliwy (Kate również), Harry z żoną bardziej łobuzerscy - przynajmniej takie role grają.
  • nolus 27.12.18, 21:44
    jolie napisała:

> Ja myślę, że podobne przyciąga podobne - William jest bardziej powściągliwy (Ka
    > te również), Harry z żoną bardziej łobuzerscy - przynajmniej takie role grają.

Wiadomo wink

--
  • dziennik-niecodziennik 27.12.18, 19:39
    Harry i Meghan mogą sobie pozwolic na bycie "na luzie". oni nie są następcami tronu, od nich się nie wymaga powsciągliwosci, nie wiąze ich tak protokół i konwenanse. im wiecej "wypada".

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • lilia.z.doliny 27.12.18, 19:44
    ptaki cwierkaja, ze ostatnio Harry jest coraz bardziej lobuzerski i pozwala sobie na coraz wiekszy luz, zwlaszcza w temacue traktowania pracownikow palacowych

--
    Olga tak obrazowo relacjonowała swoje grzechy w czasie spowiedzi, że pop wziął od niej numer telefonu.
  • jolie 27.12.18, 19:47
    Tzn. co? Jest mobberem?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka