Dodaj do ulubionych

Robienie z samotnych facetów gejów

06.01.19, 22:54
A nie przyszło wam do głowy, że czasem ktoś jest nieatrakcyjny i musiałby stawać na głowie, by nie tyle się podobać, a imponować kobietom? Nie każdego jednak kręci bycie wołem roboczym, który robi na dwa etaty. Ktoś może uchodzić u kobiet za pośmiewisko i być wyszydzany np. z powodu brzydoty.
Czasem facet może obniżyć wymagania i wejść w związek na siłę z taką która mu się w ogóle nie podoba. I tak czasem robią właśnie geje. Biorą sobie babkę dla przykrywki.
Więc to gej może mieć kobietę. Czasem się kumple dziwią, że nie mam baby, mam wtedy się ochotę rozryczeć że może mam ryj jak quasimodo i dlatego to kobiety ode mnie stronią, a nie ja od nich.

--
"Nadal bym mu dała, a Tobie nie" (Pani-Noc o Rafale Trzaskowskim do mnie)
Edytor zaawansowany
  • wheels.of.fire 06.01.19, 22:58
    Proszę moderację o skasowanie tego wątku.

--
  • czarniejszaalineczka 06.01.19, 23:01
    https://media.giphy.com/media/xUPGczpRwC8BxhNwEE/giphy.gif

--
    Mum, can I have a dog for Christmas? Mum: NO! You'll have turkey like everyone else.
  • greenbutterfly 07.01.19, 17:39
    smile
  • kropkacom 06.01.19, 23:07
    Szczerze? Oszczędź nam tego już. Tu nie chodzi o bycie wołem czy nawet wątpliwą urodę, ale to, że nie cierpisz kobiet. Myślisz, że co? Tego nie widać?
  • wheels.of.fire 06.01.19, 23:16
    Nie cierpię? To już sobie dopisałaś. Jestem osobą życzliwą, niezależnie od tego jakiej kto jest płci.

--
  • 11ematka 06.01.19, 23:18
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • hanusinamama 08.01.19, 22:14
    Mozna być zyczliwym i nadal kobiet nienawidzić. Ty o nas piszesz ze albo jestesmy ku...wy bo miałysmy kilku facetów, albo brzydkie, a jak łądne to zapewne poluja na bogacza i tak w kółko.
  • 11ematka 06.01.19, 23:12
  • wheels.of.fire 06.01.19, 23:16
  • 11ematka 06.01.19, 23:18
    Heh, całkiem rześki jesteś jak na takiego cierpiętnika...
  • alpepe 06.01.19, 23:13
    Józek, nie pij człowieku, albo jak pijesz, to przed piciem ukryj sobie kompa czy komórkę, byś po pijaku się nie produkował.

--
    Achse des Guten
  • grrru 06.01.19, 23:17
    W Twoim przypadku przyczyna jest widoczna na odległość, więc nie rozumiem, jak kumpli może to dziwić.

--
    Nadal jem gluten smile
  • wheels.of.fire 06.01.19, 23:21
    Może zbierałem same kosze i dlatego jestem taki marudny?

--
  • grrru 06.01.19, 23:24
    Z jakiejś przyczyny je zbierałeś. I nie, przyczyną nie jest gęba. Jesteś nieatrakcyjny intelektualnie.

--
    Nadal jem gluten smile
  • 11ematka 06.01.19, 23:24
  • czarniejszaalineczka 06.01.19, 23:28
  • wheels.of.fire 06.01.19, 23:33
    Prawdziwe chamy jakoś nie zbierają. Po prostu młode dziewczyny zawsze wysoko ceniły sobie wygląd faceta. Skończmy z tą hipokryzją.

--
  • alpepe 06.01.19, 23:54
    No dobrze, ale ty już nie jesteś młody, więc po prostu zmień target. Patrzysz na kobietę jak na przedmiot, nie patrzysz na jej osobowość, na jej inteligencję, interesuje cię tylko, czy jest ładna i czy jest cnotliwa.

--
    Achse des Guten
  • wheels.of.fire 07.01.19, 00:03
    Co do osobowości, to mało kto jest kimś wyjątkowym. Ludzie są podobni do siebie, mają podobne wady. Inteligencja partnera powinna być na podobnym poziomie, co nasz. A "cnotliwość"? To się też łączy z wiernością. Te rozwiązłe często mają dość ambiwalentny stosunek do niej, a ja za zdradę bym chętnie palce ucinał. Nie toleruję i nie uznaję zdrady, jedna to wiedziała, a i tak się nie posłuchała.
    Wygląd jest ważny, co tu dużo mówić. Zawsze żyłem marzenia, że kiedyś przeskoczę do wyższej półki wizualnej i to ja będę rozgrywającym w relacjach z kobietami. A tak to jestem tym, któremu to kobieta robi łaskę że się z nim umówi. Na szczęście ostro pakuję, zmieniłem nieco styl, mój wygląd jest coraz lepszy. Na sylwestra ubrałem się w koszulkę z długim rękawem ala sweter i maei stwierdziłem, że wyglądam w niej jak dresiarz z dobrego domu, a nie chłopek roztropnej z prowincji.

--
  • wheels.of.fire 07.01.19, 00:05
    P.S. A facet po 30tce nadal jest młody.

--
  • triismegistos 07.01.19, 07:19
    ty byłeś starym piernikiem już 10 lat temu

--
    Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
  • morekac 07.01.19, 16:16
    >Nie toleruję i nie uznaję zdrady, jedna to wiedziała, a i tak się nie posłuchała.

Biedaczka żyje czy zamurowałeś ją w łazience?

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • snakelilith 07.01.19, 16:38
    Żyje, żyje i już dawno kopnęła go w zadek. Nie wiem tylko, co ją skłoniło do bzyknięcia się z józkiem, pewnie za dużo bajek typu Beauty and the Beast się naoglądała. Dla niej pewnie niezbyt udany, miejmy nadzieję, że krótki eksperyment, dla józka jedyna i ostatnia szans na kobiece zainteresowanie.
  • wheels.of.fire 07.01.19, 17:28
    Nie wiesz, jak wyglądam, podobno nienajgorzej.

--
  • snakelilith 07.01.19, 17:35
    Nie twój wygląd jest odrażający...
  • iwoniaw 07.01.19, 17:39
    Nie wiesz, jak wyglądam

Wielokrotnie pisałeś (w poście startowym niniejszego wątku także), że najprawdopodobniej kobiety uciekają z krzykiem z powodu twego wyglądu. Mało tego, mnóstwo osób (w tym ja osobiście) ci niejeden raz sugerowało, że źródłem twoich problemów z relacjami z kobietami nie jest wygląd (bez względu na to, jaki on jest w rzeczywistości) - zawsze (!) protestowałeś przeciwko takim stwierdzeniom i upierałeś się, że to niemożliwe, by chodziło o coś innego. Cóż się więc rzucasz, że ci ktoś w końcu przyznał rację?

--
    Spójrzmy na ciąg cyfr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7. Gdzie ukryła się ósemka?
    Na pierwszy rzut oka w podanym ciągu ósemki nie ma. A kiedy przyjrzymy się uważnie jeszcze raz, cyfry osiem nadal nie dostrzeżemy. Ciekawostką jest, że sztuczka ta udaje się tylko wtedy, kiedy w ciągu cyfr nie ma ósemki.
  • wheels.of.fire 07.01.19, 18:16
    Generalnie to ja w ogóle do kobiet nie "startuję", bo boję się że mnie wyśmiejecie jako prowincjalnego, małomiasteczkowego przeciętniaka, których ubrany jest nadto niepoważnie w stosunku do swojego wieku i wstyd się z nim pokazać przy rodzinie, czy znajomych.

--
  • princess_yo_yo 07.01.19, 18:47
    idz wreszcie napraw sobie glowe Jozek bo twoja tworczosc robi sie coraz bardziej smutna a przez to wydaje sie bardziej prawdziwa. zaden troll chyba nie mialby az takiego dlugodystansowego zaciecia do trzymania sie takiej kreacji. Terapia to jedyne co moze tutaj zrobic roznice pod warunkiem ze zdobedziesz sie na maly kawalek samoswiadomosci.
  • morekac 07.01.19, 20:44
    wheels.of.fire napisał:

> jako prowincjalnego, małomiasteczkowego przeciętniaka, których ubrany jest
    > nadto niepoważnie w stosunku do swojego wieku i wstyd się z nim pokazać przy ro
    > dzinie, czy znajomych.
    >

Ty się o to nie bój, najwyżej wzięłaby cię za łeb i zaciągnęła do sklepu. Kto ci zresztą broni samemu kupić sobie jakiś strój stosowny dla "starca" w twoim wieku?
    --
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • wheels.of.fire 07.01.19, 21:31
    Pytanie, czy w ogóle w aktualnym stylu bym się spodobał.

--
  • morekac 08.01.19, 00:57
    Każdy normalny człowiek poza trykocikami patriotycznymi powinien mieć jakieś ubrania bardziej neutralne światopoglądowo , za to pasujące na przeróżne okazje.
    No i w knajpach, na dyskotekach i wśród tlenionych blondynek na siłowniach nie szuka się cichych i cnotliwych dziewic na żonę, bo one tam nieczęsto bywają. Się na pielgrzymkę do Częstochowy zapisz...

--
  • wheels.of.fire 08.01.19, 06:12
    Tylko nawet wśród katolików zasady doboru są podobne. Atrakcyjne katoliczki biorą przystojnych katolików z dobrymi samochodami. W subkulturach jest identycznie.

--
  • tanebo2.0 08.01.19, 07:34
    Idź się lecz facet! Jedno pytanie: jak zamierzasz ustalić ilość partnerów tej biedaczki? Przecież one nie mają tego wypisanego na czole...

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • morekac 08.01.19, 07:58
    Skoro tak twierdzisz (moim zdaniem po prostu chrzanisz - kobiety nie tak wybierają partnerów, są dużo mniej racjonalne), to daj szansę tym paniom mniej rzucającym się w oczy. Nie mówię o jakiś brzydkich - tylko przeciętnych.
    Ale tu byś chciał taką zjawiskowo piękną, nieprawdaż? Taką, która sama na siebie zarobi i której broń boru nie trzeba będzie utrzymywać, wspierać etc. Odpadają tradycjonalistki marzące o pracy mniej obciążającej (i mniej płatnej) i wychowywaniu dzieci, odpadają kobiety, które wzięłyby na siebie główny ciężar utrzymania domu (którym bardziej musiałbyś zajmować się ty, tak samo jak ewentualnymi dziećmi) - odpadają właściwie wszystkie. Bo jesteś za dużym egocentrykiem, by skupić się na kimś, kto nie jest tobą.
    Jeśli ogłosisz, że zbierasz na dmuchaną lalę, to chętnie się dorzucę. To najwłaściwsza towarzyszka dla ciebie.

--
  • iwles 08.01.19, 08:34

Józek to najlepiej by zrobił, gdyby sam stworzył sobie Dziewczynę z komputera.

Tak sobie Józka wyobrażam:

https://i1.fdbimg.pl/duwsr2v1/2000x1325_o5bg63.jpg

• morekac 08.01.19, 09:09
    wheels.of.fire napisał:

> Tylko nawet wśród katolików zasady doboru są podobne. Atrakcyjne katoliczki bio
    > rą przystojnych katolików z dobrymi samochodami.

I ty twierdzisz, że szanujesz kobiety i nie jesteś mizoginem? Twoim zdaniem wszystkie kobiety lecą wyłącznie na kasiastych przystojniaków. I tylko po to, by się bzykać.
    Być może to mechanizm samoobrony - tak tłumaczysz sobie, że żadba nie leci na ciebie. A żadna nie leci, bo jesteś żałosnym egocentrykiem, sam nie wiesz, czego chcesz i jeszcze pewnie szukasz cnotliwych dziewic w miejscach, gdzie panie przychodzą zarwać facetów do łóżka.

--
  • morekac 08.01.19, 09:17
    I nawet piszesz na forum emama, zamiast na forum dla narodowców, nie chodzisz na marsze, gdzie może chociaż mógłbyś zarwać jakąś narodowczynię i bzyknąć się z nią w patriotycznej pościeli. Twoja strategia poszukiwania baby jest do dupy.

--
  • czarniejszaalineczka 07.01.19, 20:52
    jak łazisz w koszulkach wykletych to na pierwszy rzut oka widac co masz we łbie

--
    Mum, can I have a dog for Christmas? Mum: NO! You'll have turkey like everyone else.
  • wheels.of.fire 07.01.19, 21:32
    Obecnie bardziej american hardcore casual big_grin

--
  • czarniejszaalineczka 07.01.19, 23:27
    tia
    janusz dzbanusz casual

--
  • wheels.of.fire 07.01.19, 23:37
    Zmieniłem mocno styl od dawnych lat, a i figurę też. Obecnie idzie w stronę muskularno-szczupłej.

--
  • czarniejszaalineczka 07.01.19, 23:39
    a we łbie dalej pustka

--
  • wheels.of.fire 07.01.19, 23:43
    Uważam się za osobę bardzo wrażliwą, do tego dość odpowiedzialną, mającą sporo obowiązków i wszystko robiącą samodzielnie. Mi mamusia nie wypierze i nie wyprasuje.

--
  • czarniejszaalineczka 07.01.19, 23:45
    https://shortyawards.imgix.net/entries/10th/a21d83f0-03a3-4432-b2de-a6eed73986ed.png?auto=format&fit=clip&w=540&s=1231f2f3505ffcd7611ff1343c6560b7

--
  • saszanasza 09.01.19, 07:52
    wheels.of.fire napisał:

> Zmieniłem mocno styl od dawnych lat, a i figurę też. Obecnie idzie w stronę mus
    > kularno-szczupłej.
    >

Niestety nie zmieniłes swiatopoglądu. Sam zwrot „pakowanie” który użyles wcześniej swiadczy o bardzo przedmiotowym traktowaniu fizyczności i zacofaniu językowym. IMO popadasz ze skrajności w skrajność. Normalny facet raczej napisałby, że zaczął dbać o sylwetkę, uprawiać sport, chodzi na silownię....Pakowanie już dawno wyszło z mody.
    To dobrze, że starasz sie zmienić swoja fizycznośc. Tylko to nie wystarczy. Możesz zaklinać rzeczywistość pisząc, że kobiety to samo złooo, materialistki, kurwy etc etc ale to nie zmieni faktu, że wchodza w związki z facetami, tworza rodziny lepsze lub gorsze, wybierają zapewne skrajne meskie charaktery a ty nadal jesteś sam. Ciebie żadna nie chce. Dlaczego?

--
    Chciałabym się kiedyś wyspać na tyle, żeby rano poczuć, że się budzę a nie zmartwychwstaję.
  • wheels.of.fire 09.01.19, 11:35
    Ja w ogóle nawet nie próbuję się z żadną umawiać.

--
  • tanebo6.0 09.01.19, 11:38
    To skąd wiesz że na ciebie nie lecą?
  • claudel6 08.01.19, 00:15
    big_grin
  • claudel6 08.01.19, 00:13
    dresiarz z dobrego domu to dla Ciebie komplement?
    to wszystko jest totalną pomyłką. chcesz być napakowanym przystojnym dresiarzem (poglądy dresiarskie już masz, ale to ZA MAŁO) i gorących suczek, takich, co na teledyskach rapersko-dresiarskich. ale nie jesteś - nie tyle fizycznie, co mentalnie. powinieneś sobie znaleźć jakąś cichą, niewymagającą, skromną dziewczynę i modlić się, że jej w pierwszym tygodniu nie zrazisz swoją wylewającą się uszami mizoginią.
  • claudel6 08.01.19, 00:16
    errata - zjadło mi: "i mieć stado gorących suczek"
  • wheels.of.fire 08.01.19, 06:05
    Pisałem, że jakieś mocno wytapetowane suczki mnie nie kręcą. A z tym dresiarzem to tak wyszło, jak biznesmen nie wyglądałem wtedy. Ja lubię rockowe dziewczyny o dość naturalnym wyglądzie.

--
  • iwles 08.01.19, 08:15
    wheels.of.fire napisał:

> Ja lubię rockowe dziewczyny o dość naturalnym wyglądzie.

big_grin

to się chyba jakby trochę wyklucza.

• sumire 08.01.19, 09:24
    Słowo przez ciebie użyte w tym poście dyskwalifikuje cię u każdej myślącej kobiety. Powodzenia anyway.
  • wheels.of.fire 08.01.19, 17:34
    To Claudel użyła słowa suczki.

--
  • mamaaspiama 08.01.19, 09:28
    "rockowe dziewczyny o dość naturalnym wyglądzie."

Śliczny oksymoron big_grin
    Poza tym "rockowe dziewczyny" raczej nie przejmują się wymaganiami facetów odnośnie dziewictwa tylko radośnie korzystają z życia jak chcą, kiedy chcą i z kim chcą.
  • wheels.of.fire 08.01.19, 17:35
    Nie każda dziewczyna lubiąca dobrą muzykę ma sztuczny wygląd. Ja nie szukam jakiejś lalki i piękności, ale normalnej dziewczyny.

--
  • chicarica 06.01.19, 23:31
    A skoro już jesteśmy w temacie, jakie masz propozycje dla nieatrakcyjnych fizycznie kobiet?

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • wheels.of.fire 06.01.19, 23:36
    Szczerze? Jak ktoś jest nieatrakcyjny, niezależnie od płci, to niech się modli żeby się komuś spodobać. Przy tym niech pracuje nad swoim wyglądem, jak może. Nie mam dobrych wieści, wygląd się liczy w życiu, na każdym kroku. Ja ostatnio sporo schudłem, ale mam wrażenie że twarz mi i tak została pyzata.

--
  • hanusinamama 08.01.19, 22:16
    Walnij sie w głowe bo ci peron odjechał. Na serio uwazasz ze jedynie apartycja jest wazna? Ty nie masz baby bo masz spaprany charakter. Z takim jak ty zadna nie wytrzyma. Nie mam dobrych wiesci, zebys wygladał jak Brad Pit i miał nadal swoj charakter to zadna nie bedzie cie chciała...
  • saszanasza 09.01.19, 08:01
    wheels.of.fire napisał:

> Szczerze? Jak ktoś jest nieatrakcyjny, niezależnie od płci, to niech się modli
    > żeby się komuś spodobać. Przy tym niech pracuje nad swoim wyglądem, jak może. N
    > ie mam dobrych wieści, wygląd się liczy w życiu, na każdym kroku. Ja ostatnio s
    > poro schudłem, ale mam wrażenie że twarz mi i tak została pyzata.
    >

Ale nie rozumiesz, ze możesz schudnac, uatrakcyjnić sie zewnetrznie ale wystarczy ze otworzysz buzię i powiesz dokladnie to, co tu napisaleś i każda normalna kobieta od ciebie ucieknie.
    Ciebie nie dyskwalifikuje uroda sama w sobie, ciebie dyskwalifikuje aparycja i poglądy.
    Mógłbys byc najladniejszym i najprzystojniejszym facetem pod słońcem, ale w dresach i koszulce narodowca określilabym cie raczej mianem pajac. I w sumie nawet odzywać byś się za bardzo nie musiał.

--
    Chciałabym się kiedyś wyspać na tyle, żeby rano poczuć, że się budzę a nie zmartwychwstaję.
  • grrru 06.01.19, 23:39
    Wystarczy jedno - nie być tak popie... jak on i już jest dobrze smile

--
    Nadal jem gluten smile
  • wheels.of.fire 06.01.19, 23:42
    Uwzięłaś się na mnie i zrobiłaś jakiegoś strasznego marudę. Niska samoocena to często efekt złego traktowania przez innych ludzi.

--
  • czarniejszaalineczka 06.01.19, 23:45
    nikt cie dzbanie zle nie traktuje

--
  • wheels.of.fire 06.01.19, 23:47
    Może mam bardzo złe przeżycia typu wyśmiewanie w szkole?

--
  • czarniejszaalineczka 06.01.19, 23:53
    no biedactwo
    chyba sie poplakusiam

--
  • grrru 06.01.19, 23:46
    To pomyśl, ile osób ma przez Ciebie niską samoocenę.

--
    Nadal jem gluten smile
  • wheels.of.fire 06.01.19, 23:48
    Przeze mnie? Ja nikogo nie wyśmiewam.

--
  • czarniejszaalineczka 06.01.19, 23:54
    o nie, ty tylko wszystkich obrazasz, nienawidzisz kobiet i pchasz im sie do macic
    w sumie luzik

--
  • wheels.of.fire 07.01.19, 00:04
    Popieranie kompromisu to pchanie się do macic? Poglądami pcham się do macic big_grin dobre big_grin

--
  • wheels.of.fire 07.01.19, 00:06
    A obrażałaś mnie Ty, bo jako młody prawiczek marzyłem najlepiej o dziewicy.

--
  • manon.lescaut4 07.01.19, 07:16
    Z pamiętnika młodego prawiczka.
    Będąc młodym prawiczkiem...
  • tanebo2.0 06.01.19, 23:35
    Life is brutal! Dlaczego kobiety miałyby nie oceniać nas po urodzie? I pisze ci to facet "przeciętny"...

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • wheels.of.fire 06.01.19, 23:37
    Jasne, że to robią i dobrze że się tak dzieje. Związek bez pociągu fizycznego to nie związek.

--
  • tanebo2.0 06.01.19, 23:46
    Znajdź sobie hobby. Coś poza pracą. Choćby rekonstrukcje walk rydwanów.

--
  • no_easy_way_out 07.01.19, 00:20
    Tez jestem przecietny.
    A jednak mamy wszyscy inne doswiadczenia /historyjki z kobietami.
    Wyglad sie owszem, liczy. Ale nawet faceci - otwarcie uwazajacy sie za wzrokowcow- ogladali tylko to co widac na zewnatrz, to kupujac auta, nie zwracaliby uwagi na przebieg, jakosc wnetrza, pojemnosc, czy w srodku wygodnie, czy sie dobrze prowadzi, bezawaryjnosc, stosunek kosztow utrzymania do tego co oferuje.. Oczywiscie odpowiednio oplywowe ksztalty, ladna linia tez.
    A jak jest zupelnie nie tak Jak mialo byc, to rozwaza sie wymiane.
    To tak pol zartem, ale serio - nie ma takich roznic miedzy poszukiwaniem auta i kobiety.
  • wheels.of.fire 07.01.19, 06:06
    Za używanie terminu "przebieg" w stosunku do kobiet, możesz dzisiaj dostać medal szowinistycl roku wink

--
  • no_easy_way_out 07.01.19, 06:54
    Przeciez ja o motoryzacji

tongue_out
  • wheels.of.fire 07.01.19, 07:41
    A ja o przebiegu tu i tu :p

--
  • cosmetic.wipes 07.01.19, 14:32
    wheels.of.fire napisał:

> A ja o przebiegu tu i tu :p
    >

Dlatego on bzyka, a ty nie.

--
    niepokalaność przebiśniegów jest faktem
    natura brzydzi się dogmatem jak nikt
  • wheels.of.fire 07.01.19, 23:35
    Przeszłość bardzo wiele mówi o kobiecie. Zresztą taka z bujną przeszłością raczej też będzie pod względem charakteru bliższa do babiarza, niż kogoś raczej spokojnego i grzecznego jak ja.

--
  • saszanasza 09.01.19, 08:55
    wheels.of.fire napisał:

> Przeszłość bardzo wiele mówi o kobiecie. Zresztą taka z bujną przeszłością racz
    > ej też będzie pod względem charakteru bliższa do babiarza, niż kogoś raczej spo
    > kojnego i grzecznego jak ja.
    >
    A o tobie co mówi twoja przeszlość? Gdyby odwrocić sytuację...w zyciu nie chciałabym zwiazac sie z 30 letnim prawiczkiem. Dla mnie to nienormalne, by facet w wieku lat 30 byl prawiczkiem tak samo jak nienormalne byłoby oczekiwanie, by kobieta 25+ była dziewicą.
    W ogole oczekiwanie by kobieta byla dziewicą i postrzeganie dziewic jako kobiet lepszej kategorii to jakaś cholerna zaściankowość rodem z początkow 20 wieku. Dla kogo normalnego liczy sie dziewictwo w tych czasach? Czasy w których cnota grala istotna role w doborze partnerki już dawno minęły.

Malo tego....moim zdaniem, cnotliwej partnerki poszukują jedynie mężczyźni, ktorzy nie mają doświadczenia w łóżku lub nie odnajduja sie w seksie. Stąd chęc posiadania niedoświadczonej partnerki, ktora z braku tegoz doswiadczenia nie zauważy deficytów łóąkowych partnera.

--
  • hanusinamama 08.01.19, 22:18
    I nie trafia do twojego mózgu ze mozna miec mega pociag do brzydkiego faceta? Mozna!!!! Ale kurna do kolesia ze spapranym charakterem, malkontenta i stękacza (taki jestem biedny bo brzydki) juz nie!!!!
  • grrru 06.01.19, 23:44
    Oceniamy, ale mamy różne upodobania i na urodzie się nie kończy. Mam kumpla, który chyba od zawsze walczy z nadwagą, a że kocha dobre żarcie to walka jest ciężka i jego najlepszy przyjaciel to efekt jo jo. Gdyby on nieustannie pierniczył tylko o tym, jak grubym jest ciężko w życiu, jakie to niesprawiedliwe, gdyby gadał tylko o dietach i kilogramach to byłby nie do zniesienia. A to jest fajny, inteligentny facet, z którym jet o czym pogadać i od 3 lat szczęśliwy mąż bardzo fajnej kobiety, która nawet z nim na tę siłkę chodzi.
    Mam kolegów o bardzo różnym wyglądzie, adonisów nie odnotowałam, a każdy, kto nie jest totalnym dupkiem znajduje sobie dziewczynę - jasne, czasami związki się rozpadają, nie mówię, że pierwsza jest na zawsze, ale generalnie relacje z kobietami tworzą i to na innym poziomie niż czysto koleżeński.

--
    Nadal jem gluten smile
  • tanebo2.0 06.01.19, 23:48
    Jestem przeciętny. To potwierdzone przez ematkę. Ematka stwierdziła też że piszę normalnie.

--
  • claudel6 08.01.19, 00:21
    no ja akurat uważam, że w porównaniu do józka to jednak jesteś mentalnie inna liga (a to jest kluczowe, bo ten wygląd dla kobiety się może tak bardzo liczy na ONS, ale nie na życie).
    oczywiście masz przesrane na ematce, ale kto nie ma przesrane na ematce? big_grin
  • wheels.of.fire 08.01.19, 06:07
    A jeśli przeciętny facet też chciałby zaliczyć gorący ONS, to co ma zrobić? Ja kiedyś myślałem, że na związek nie mam kasy i uważałem, że w rachubę wchodzi tylko seks bez zobowiązań.

--
  • wheels.of.fire 08.01.19, 06:10
    Ale to był czas, że dorabiałem dorywczo lub dopiero rozpoczynałem pracę w nowym miejscu i faktycznie kasy nie było.

--
  • triss_merigold6 08.01.19, 07:40
    Podbijać jak porucznik Rżewski. Pouczająca seria anegdot.
    Wiedzę na poziomie "nie próbujesz = nie wygrasz na pewno", przekazuję nastolatkowi, Ty już powinieneś wiedzieć.
  • dziennik-niecodziennik 08.01.19, 10:00
    "A jeśli przeciętny facet też chciałby zaliczyć gorący ONS, to co ma zrobić?"

dobrze bajerować i być śmialym. czyli odpadasz.

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • wheels.of.fire 08.01.19, 17:37
    Czyli jeśli szukam laski po prostu do uprawiania wyuzdanego seksu, to mogę dać sobie spokój?

--
  • triss_merigold6 08.01.19, 18:13
    Tak. Po prostu tak. Szukaj opiekuńczej, spokojnej kobiety o mniej efektownym wyglądzie, najlepiej takuej, która miała ojca nieudacznika i pierdołę.
  • wheels.of.fire 08.01.19, 19:06
    Już miałem raz taką, której niejeden mi zazdrościł, do tego wyuzdaną w sypialni, a teraz wróciłem do wagi z tamtych czasów, do tego przy znacznie lepszej muskulaturze, więc czas teraz nad siłą charakteru popracować.

--
  • snakelilith 08.01.19, 22:27
    wheels.of.fire napisał:

> Już miałem raz taką, której niejeden mi zazdrościł, do tego wyuzdaną w sypialni
    > , a teraz wróciłem do wagi z tamtych czasów, do tego przy znacznie lepszej musk
    > ulaturze, więc czas teraz nad siłą charakteru popracować.
    >

Zrozum, że to zdarzenie z przeszłości było jedną wielką pomyłką losu. Prawdopodobnie bardzo mloda i jeszcze bardzo głupia dziewczyna miała wyjątkowo ciężką fazę w swoim życiu i odebrało jej tymczasowo całkowicie rozum. Jak sam jednak wiesz, w czas się opamiętała i tyle ją widziałeś. To się jednak więcej nie powtórzy. Drugiej takiej durnej już nie znajdziesz.
  • czarniejszaalineczka 08.01.19, 22:35
    amen

--
  • tanebo2.0 08.01.19, 07:32
    Dzięki ale w tym towarzystwie nawet syn sama wypadłby nieźle...

--
  • beneficia 08.01.19, 09:47
    Kto to jest syn sama?
  • tanebo6.0 08.01.19, 09:49
    pl.m.wikipedia.org/wiki/David_Berkowitz_(morderca)
  • 11ematka 06.01.19, 23:51
    Lubisz to grrru?
  • des42 07.01.19, 00:12
    Dam ci rade: nie uzalaj sie nad soba.
  • des42 07.01.19, 16:23
    W watku o pierwszej milosci przyznales sie przeciez do milosci do mezczyzny, prawda?
  • des42 07.01.19, 16:53
    A nawet jesli nie jestes gejem, z twoich wpisow (i tanebo tez) bije taka pogarda dla kobiet, ze tego nie da sie NIE wylapac. Dla mnie wy obaj to trolle (miedzy innymi polìtyczni tez) i nie istniejecie w realu.
  • majenkir 07.01.19, 06:01
    wheels.of.fire napisał:
    > I tak czasem robią właśnie geje. Biorą sobie babkę dla przykrywki.

W dzisiejszych czasach?? To tylko na jakiejs wiosce chyba....

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • wheels.of.fire 07.01.19, 06:08
    O Macronie tak mówią.

--
  • czarniejszaalineczka 07.01.19, 10:30
    kto tak mowi ?
    twoi koledzy idioci ?

--
  • wheels.of.fire 07.01.19, 10:42
    m.niezalezna.pl/231915-seks-skandal-z-udzialem-francuskiego-prezydenta-macron-to-nie-jest-moj-kochanek
    --
  • anika772 07.01.19, 07:04
    "mam wtedy się ochotę rozryczeć że może mam ryj jak quasimodo i dlatego to kobiety ode mnie stronią, a nie ja od nich"

Nie rób tego, bo nie dość że bez kobiety, to jeszcze zostaniesz bez kumpli.
    Poza tym, zieeewww. Wszystko to już było, józiu, od wielu lat gadasz to samo.
  • triss_merigold6 07.01.19, 07:41
    Z całego serca współczuję Twoim rodzicom, to musi być dramat, że ulęgło im się coś tak niepozbieranego.
  • elle-hivernale 07.01.19, 11:46
    Strasznie mnie to rozbawiło big_grin
  • claudel6 08.01.19, 00:24
    przecież rodzice są pewnie w typie rodziców Dudy. nie wierzę, że nie maczali palców w końcowym efekcie tego, co józio ma w mózgu.
  • ichi51e 07.01.19, 07:41
    Zapewniam cie ze kobiety nie szydza z powodu brzydoty. Uroda jest absolutnie drugorzedna. Dobry, empatyczny, zabawny, pracowity. Uroda to rzecz gustu.

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • feel_good_inc 07.01.19, 10:44
    ...to od razu poprawi ci się życie uczuciowe.
    Ja rozumiem, baby są brzydkie (muszą się w końcu malować), miękkie (większa zawartość tłuszczu) i śmierdzą (w końcu po coś się perfumują). Członki są twarde, ładne i można na nich polegać. Przestań się w końcu użalać nad czymś, czego nie lubisz i zwróć się w kierunku jędrnych pośladów jak bochny chleba i członków jak wieże z kości słoniowej!

--
    Sygnaturka wykonała nieprawidłową operację i nastąpi jej zamknięcie.
  • czarniejszaalineczka 07.01.19, 10:47
    big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin

--
  • elle-hivernale 07.01.19, 11:51
    Zgadzam się. Przestałby w końcu ściemniać, że sio i fo, w młodości miał trądzik, a baby cnotliwe nie so i przyznał, że najwięcej frajdy ma z ocierania się o spocone klaty kolegów narodowców. Jak Haider suspicious
  • malia 07.01.19, 16:36
    big_grin
  • mamaaspiama 07.01.19, 10:56
    "Czasem się kumple dziwią, że nie mam baby, "

Gdyby kumple poczytali ematkę i Twoje wpisy, przestaliby się dziwić.
    Jak zostało napisane - nie jesteś w związku, ponieważ nie lubisz kobiet, boisz się ich, traktujesz je przedmiotowo i nie masz kobiecie nic do zaoferowania. Nie masz ciekawej osobowości, nie potrafisz być dla kobiety wsparciem i przyjacielem. A przede wszystkim nie chcesz mieć partnerki tylko lalę do dmuchania, w dodatku taką, która będzie leczyła Twoje kompleksy przez brak porównania z innymi facetami.
    Powinieneś przejść gruntowną psychoterapię, popracować nad sobą, a dopiero później zacząć myśleć o związku.
  • czarniejszaalineczka 07.01.19, 11:01
    100/10

--
  • martishia7 07.01.19, 12:01
    "Jak zostało napisane - nie jesteś w związku, ponieważ nie lubisz kobiet, boisz się ich, traktujesz je przedmiotowo i nie masz kobiecie nic do zaoferowania. Nie masz ciekawej osobowości, nie potrafisz być dla kobiety wsparciem i przyjacielem. A przede wszystkim nie chcesz mieć partnerki tylko lalę do dmuchania, w dodatku taką, która będzie leczyła Twoje kompleksy przez brak porównania z innymi facetami."

Złoto. Najbardziej zwięzłe i trafne podsumowanie problemu.
  • triss_merigold6 07.01.19, 16:26
    Zgrabne podsumowanie.
    - nie ma kobiecie nic do zaoferowania
    - nie widzi w kobiecie osoby tylko obiekt
  • olena.s 07.01.19, 16:34
    Dodac nalezy, że facet jest maniakalnie skoncentrowany na samym sobie, czy raczej na własnej fizyczności i jęczy, nawraca, wtrąca, nie może sie powoistrzymać przed pisaniem dokładnie tego samego non stop. Czyli na dobitkę jest wściekle nudny.
  • wheels.of.fire 07.01.19, 21:37
    Olena, jakbym zaczął tu pisać o nacjonalistycznym black metalu, to dopiero by było dla ematek nudno.

--
  • olena.s 07.01.19, 21:51
    Bo to nie jest forum dla ciebie. Dlaczego nie pójdziesz do jakiejś swojej niszy?
  • claudel6 08.01.19, 00:32
    mógłbyś się zdziwić. ale nie próbowałeś. bo to tak naprawdę dla Ciebie nieistotne. ważniejsza jest Twoja klata - czy jej brak.
    cierpisz na jakiś rzadko spotykany syndrom autoagresywnego narcyzmu - jesteś maksymalnie skupiony na sobie, ale głównie na glanowaniu siebie, bo nie spełniasz jakichś z dupy wziętych kryteriów (na które nota bene kobiety leją) na zmianę z fazami przekonywania, jak to Ci się wygląd poprawił i jak dobrze się ubierasz - czyli jeszcze elementy dwubiegunówki. i to wszystko w jednym wątku, and over and over.
    stary, to jest materiał na psychiatryk, nie na związek.

nikt tu nie robi z Ciebie geja, dlatego, że jesteś samotny - tylko z powodu tych autoerotycznej obsesji - jesteś skupiony na swoim ciele, męskim ciele, tak jakby było tym prawdziwym mrocznym przedmiotem pożądania.
  • martishia7 08.01.19, 10:48
    Po prostu nie lubi siebie. Coachingowa brednia, ale tutaj jakże trafna: dopóki nie polubi siebie i być ze sobą, nie znajdzie szczęścia. Pierdzieli w kółko jak Adaś Miauczyński w Dniu Świra, że gdyby tylko spotkał Małgorzatę, swoja pierwszą miłość, to wszystko byłoby wspaniale, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki... Nie byłoby.
  • hanusinamama 08.01.19, 22:27
    A do niego i tak nie dotrze i bedzie pisał od nowa ze nie ma baby bojest brzydki.
  • wheels.of.fire 07.01.19, 17:26
    Skąd wiesz, że nie lubię kobiet i ogólnie ludzi? Po czym wnosisz, że nie byłbym wsparciem który się troszczy i pomaga? Kiedyś byłem w związku, ale zostałem zdradzony bo pojawił się lepszy, bardziej zaradny życiowo i przystojniejszy, pewnie lepszy w łóżku. Można przy kimś skakać i zamartwiać się, a i tak dostać nóż w plecy. Ja zawsze lubiłem pomagać innym, zawodowo też, zawsze ktoś do mnie zwracał się z prośbą o pomoc, bo wiedział że będę potrafił skutecznie pomóc w pewnych obszarach. Mając dziewczynę czasem się czułem, jakbym robił za jej tatusia który o wszystkim musi pamiętać.

--
  • czarniejszaalineczka 07.01.19, 17:33
    po tym co tu wypisujesz dzbanie

--
  • triss_merigold6 07.01.19, 18:13
    Może po prostu mniej jęczał.
  • sumire 07.01.19, 19:57
    Nie lubisz. Każdą traktujesz jak potencjalną puszczalską.
  • wheels.of.fire 07.01.19, 22:13
    To już sobie dopisałaś.

--
  • wheels.of.fire 07.01.19, 21:44
    A Ty naprawdę uważasz, że ocenianie kobiety po podejściu do seksu to od razu traktowanie przedmiotowe? Nie pomyślałaś, że to jednak świadczy o trybie życia, podejściu do ryzyka i cechach charakteru? Kobieta, która łatwo nawiązuje powierzchowne relacje seksualne raczej ma zupełnie inny charakter niż ja. Nie jestem jakoś nieśmiały, ale nie widać po mnie emocji, raczej się nie zwierzam, można powiedzieć że jestem skryty. Lubię spędzać czas z ludźmi, ale nigdy nie mam tak że muszę się wygadać. Mogę sprawiać wrażenie kogoś dość chłodnego emocjonalnie.

--
  • olena.s 07.01.19, 22:00
    Tak, ocenianie człowieka po jednym wąskim przejawie jego osobowości jest traktowaniem przedmiotowym. Ciebie nie obchodzi intelekt, ambicje, empatia, poczucie humoru, słabość/siła, lojalność, odwaga/lękliwość, optymizm/pesymizm, wykształcenie, hobby, marzenia, plany talenty.
  • wheels.of.fire 07.01.19, 22:08
    To już sobie dopisałaś. Człowiek mnie obchodzi jako całość, ale jeśli mówimy o potencjalnej partnerce, to dochodzi jednak podejście do seksu. Bez wartościowania i uważania kogoś za lepszego/gorszego.

--
  • tanebo2.0 07.01.19, 22:11
    Miałeś skończyć!

--
  • sumire 07.01.19, 22:12
    Bez wartościowania? Srsly? Masz zaniki pamięci, mamy ci przypomnieć twoje wyziewy na temat kobiet z "nietakim" podejściem do seksu?
  • wheels.of.fire 07.01.19, 22:16
    Wyzywałem je od k... i dz..? Nie. Po prostu uważam, że podejście do seksu dużo mówi o człowieku i jego systemie wyznawanych wartości, więc do kobiety o bardzo odmiennym podejściu do seksu bym nie pasował, zwłaszcza że jak na swój wiek jestem bardzo mało doświadczony i jej tak samo by to nie pasowałoby zapewne.

--
  • iwoniaw 07.01.19, 22:20
    Wyzywałem je od k... i dz..?

Masz amnezję? To nic, wyszukiwarka działa big_grin

--
    'I don't think you can fight a whole universe, sir!'
    'It's a prerogative of every life form, Mr Stibbons!'
  • 21mada 07.01.19, 16:38
    Dlaczego chcesz mieć kobietę skoro ich nie lubisz? To nielogiczne.
  • greenbutterfly 07.01.19, 17:43
    Placz przynosi ukojenie.... wink
  • yuka12 07.01.19, 18:32
    Wiesz mam czterech kumpli starych kawalerów i obiektywnie patrząc żaden z nich nie jest nieatrakcyjny fizycznie. Każdy za to jest w jakiś sposób zafiksowany na jakimś wyidealizowanym wzorze kobiety i choćby tabuny potencjalnych parnerek/ żon przedefilowały im przed oczami i tak będą wzdychać, że tej jednej nie potrafią znaleźć. I że kobiety się nimi nie interesują. I jeszcze jedno ich łączy- są nieatrakcyjni seksualnie, nie chcą i nie potrafią nawiązać więzi z płcią przeciwną, zaoferować coś więcej niż mniej czy bardziej ciekawą konwersację. Nie potrafią zainteresować, przyciągnąć, zauroczyć. A jednocześnie wg nich ich potencjalna żona to powinna ho ho bardzo wiele.
    A prawda jest taka, że jeżeli się nie daje albo przynajmniej przekonująco nie gra, że się daje, niewiele się też otrzymuje.

--
    "najlatwiej patrzec przez etykietki, ktore rozdano, swiat jest wtedy taki prosty, a zycie nieskomplikowane" by Undoo
  • wheels.of.fire 07.01.19, 19:35
    Co to znaczy dawać? Przyciągać to można kobiety np. ciekawym zawodem i odpowiednią pozycją społeczną. Ja nie mam tych cech. Dziewczyna umawiając się ze mną nie wchodzi do bajki, gdzie na dzień dobry zabieram ją na wakacje na Malediwy i pozwalam się wprowadzić do 200metrowego domu ze służbą. Ja nie jestem jakimś lekarzem lub przedsiębiorcą.

--
  • pomnikdeszczu 07.01.19, 19:53
    Żaden z moich partnerów nie przyciągnął mnie zawodem ani pozycją społeczną. Związek to nie kontrakt biznesowy.
  • czarniejszaalineczka 07.01.19, 20:54
    dzban

--
  • yuka12 07.01.19, 20:59
    😀

--
    "najlatwiej patrzec przez etykietki, ktore rozdano, swiat jest wtedy taki prosty, a zycie nieskomplikowane" by Undoo
  • mamaaspiama 07.01.19, 21:01
    "Ja nie jestem jakimś lekarzem lub przedsiębiorcą."

Mój ojciec nie był lekarzem ani przedsiębiorcą. Był mega biednym studentem waletującym w akademiku. Moja mama była córką wysokiego oficera, taką panienką z dobrego domu. Byli razem ponad 40 lat. I wcale nie był przystojny, za to ona piękna jak marzenie. Ale był inteligentny jak diabli.
    Mój mąż wcale nie jest przystojny, ma ciążę spożywczą, nie jest ani lekarzem, ani prawnikiem. Jego "biznes" to po prostu samozatrudnienie. Nigdy nie zabrał mnie na Malediwy i raczej się nie zanosi. Ale jest ciepłym człowiekiem, ma ciekawe pasje, nigdy się z nim nie nudzę.
    Dla Ciebie nie ma nic poza rzeczami materialnymi. Jesteś powierzchowny. Płytki. I pierniczyć żałośnie ciągle o tym samym.
  • wheels.of.fire 07.01.19, 21:35
    Tak, rzeczy materialne są dla mnie ważne, bo nawet muzyki jakoś przyjemniej się słucha wiedząc że to z oryginalnej płyty. Poza tym są takie pasje, które stricte są związane z rzeczami materialnymi. Nie da się być fanem słuchania muzyki na dobrym poziomie bez odpowiedniego sprzętu.

--
  • yuka12 07.01.19, 21:16
    Józek mój mąż też nie jest. Nie jest też wielce przystojny, a swego czasu miałam kilka rywalek 🙂. Ale ma otwarte serce, jest opiekuńczy i potrafi wiele z siebie dać. Ma również marzenia i jest wytrwały w dążeniu do celu. I potrafi się tym dzielić ze mną. Chce się dzielić SOBĄ, a nie tylko swoją pozycją społeczną czy kasą. Bo nie tworzymy spółki biznesowej czy relacji rodem z domu publicznego/ jednonocnej przyjemności tylko związek życiowy.
    Moi kumple patrzą jak ty- oh zdobędę fajny zawód, mam własną chatę, więc muszę mieć kobietę taką i siaką. I dwóm już stuka 50., a tej wyidealizowanej babeczki jak nie było, tak nie ma 😁. I jakoś nie pomyślą, że zamiast zapatrzenia w siebie przydałoby się trochę więcej empatii i wsółpracy z innymi na codzień.

--
  • wheels.of.fire 07.01.19, 23:41
    A może kumple nie spotkali nikogo, kto był im pisany? Nie można zakochać się na siłę.

--
  • fawiarina 08.01.19, 12:02
    Jak ktoś wierzy w bajki o tym, że na świecie jest tylko jedna dedykowana nam połówka pomarańczy, to spoko, ma szansę na śmierć w starokawalerstwie. Moje doświadczenie mówi, że to ludzie, którzy zamiast stawiania niebotycznych wymagań dawali innym zwykłą szansę najlepiej na tym wyszli. Parę relacji im się rypło, nie założyli gniazdka z pierwszą miłością, czasem nawet mają na koncie jakieś rozwody,ale ostatecznie prowadzą satysfakcjonujące życie z jakimś fajnym partnerem. Zamiast wydziwiać, zacznij się umawiać. Spróbuj z kimś zamieszkać, gotować, chodzić na spacery. To jedyna droga, żeby nie skończyć jak marudny pierdziel z ręką w majtkach.
  • yuka12 08.01.19, 12:28
    Popieram 😁

--
  • wheels.of.fire 08.01.19, 21:40
    Żeby się z kimś umówić, trzeba nabrać śmiałości.

--
  • fawiarina 07.01.19, 22:18
    Jezusmaria. Od moich facetów dostałam co najwyżej bukiet kwiatków, a kolacje często fundowałam sama. Są kobiety, dla których związek ma być trampoliną do lepszego życia, ale takich księżniczek Disneya jest margines, a ty się na nich zafiksowałeś. I masz na tym tle nerwicę. Mi na przykład wystarczy jak gościu nie jest bezrobotnym leniem i ma jakieś hobby, w dupie mam jego pozycję społeczną, o ile umie się wysłowić i nie jest kretynem.
  • wheels.of.fire 07.01.19, 23:10
    To Ty jakoś mało wybredna. Ale pewnie i tak skończyłaś z mężem z tych "zaradnych"?

--
  • pomnikdeszczu 08.01.19, 07:38
    Dziwnym trafem większość ludzi jest "zaradna", bo muszą z czegoś żyć.
  • fawiarina 08.01.19, 09:41
    Skończyłam z mężem, którego utrzymywałam gdy studiował i z którym potem zakładałam firmę, dzięki której utrzymywał mnie gdy byłam niesprawna z powodu ciąży i niepracująca z powodu dziecka. Nie dołożył się ani grosza do naszego wesela ani mieszkania. A do tego zdradzał na potęgę. Jeszcze coś? Mój obecny partner nie ma wyższego wykształcenia, nieruchomości, wykonuje zwykłą pracę w usługach. Ale jest cholernie troskliwy i nie marudzi, gdy proszę by odkurzył. Naprawdę są kobiety, które nie wymagają sponsoringu bo jakoś sobie ogarniają finanse i nie marzą o Malediwach.
  • fawiarina 08.01.19, 09:48
    Człowieku, kobiety są normalne! To ty masz gynefobię i widzisz w nich krwiożerne potwory. Wiem, że takich skrzywdzonych chłopów jest więcej, forum bracia samcy ocieka taką nerwicą lękową. Ale jednak w prawdziwym życiu dziewuchy są RÓŻNE. Niektóre dają się ciupciać za wycieczki zagraniczne i dewizy, inne potrzebują czułości, spacerów i żeby im chłop pomógł w ogarnianiu codziennego życia.
  • fawiarina 08.01.19, 09:56
    Aha, bo zaraz powiesz, że pewnie jestem biedna i brzydka, dlatego brałam co popadnie. No to pudło. Jestem typową dziewczynką z tak zwanego dobrego domu. Na urodę nie narzekałam nigdy. Z facetami wiązałam się z sympatii lub miłości, a nie dla ich majątków czy innych ruchomości. Mało tego, nawet urodą nie grzeszyli! Ale każdy miał bardzo fajną osobowość i pasję. To było super ważne.
  • wheels.of.fire 08.01.19, 17:39
    Widocznie jesteś wyjątkiem i starsza jesteś ode mnie.

--
  • wheels.of.fire 08.01.19, 21:43
    A jeśli czyjaś pasja to słuchanie nacjonalistycznego black metalu, pełnego nienawiści?

--
  • tanebo2.0 08.01.19, 21:48
    To masz szanse na seks takie same jak biały Amerykanin z Kuklux Klanu z murzynką w 1920...

--
  • triss_merigold6 08.01.19, 21:50
    Gwałty na służących i pracownicach rolnych były powszechne.

• tanebo2.0 08.01.19, 21:53
    Gwałty a ja piszę o romansie.

--
  • triss_merigold6 08.01.19, 21:59
    Napisałeś szanse na seks

Nie ma tu słowa o romansie.
  • tanebo2.0 08.01.19, 22:04
    Gwałt to nie seks

--
  • fawiarina 09.01.19, 07:28
    triss_merigold6 napisała:

> Gwałty na służących i pracownicach rolnych były powszechne.
    >

Umarłam big_grin
  • triss_merigold6 09.01.19, 08:37
    Tanebo, z typowym dla starego prawiczka bełtem w głowie, chciał rzucić jego zdaniem mocnym seksualnym porównaniem. Cóż, wyszło mu jak zwykle chamsko, żenująco i z mizoginią.
  • livia.kalina 08.01.19, 21:50
  • beneficia 08.01.19, 22:01
  • czarniejszaalineczka 08.01.19, 22:04
    10/10

--
  • claudel6 08.01.19, 00:35
    jezu a ten swoje. krew w piach, normalnie krew w piach.
  • black_halo 07.01.19, 18:34
    Jozek, jozek, jozek, wez sie ogarnij czlowieku.

Tysiac razy Ci tu rozne juz panie mowily, ze nie jest brzydki tylko normalny wiec nie w Twojej urodzie lezy problem w spierdolonym charakterze. Wiekszosc facetow nie potrzebuje "imponowac kobietom" tylko zainteresowac soba ta jedna, wybrana. Ty zas chcialbys byc bozyszczem kobiet, ruchac najlepsze sztuki i jednoczesnie je potepiac za to, ze poszly do lozka nie z milosci tylko z czystej checi zaspokojenia swoich seksualnych potrzeb a na koniec miec partnerke dziewice lub prawie dziewice. To sie wyklucza.

Ale powiem nawet wiecej. Siedzisz na forum z 10 lat juz, jak nie dluzej. Nic innego nie robisz tylko sie uzalasz, wciaz piszej o jednej kobiecie, ktora cie zdradzila i zaloze sie, ze w realu nawet jak zagadasz do jakiejs laski to pierdolisz te same glupoty. I sie nie dziw, ze kobiety od Ciebie stronia i uciekaja na Twoj widok. Wcale jednak nie z powodu twarzy a z powodu popierdolonego charakteru. Idz na terapie i sie ogarij bo nawet ja cierpliwosc juz stracilam.

--
    Życie nie powinno być podróżą do grobu, w trakcie której tracimy czas na to, aby dotrzeć do niego cało i zdrowo, z atrakcyjnym, dobrze zachowanym ciałem. Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto!
  • wheels.of.fire 07.01.19, 19:39
    Moderacjo, skasuj ten wątek. Zamierzam walczyć z nałogiem użalania się nad sobą. Zamierzam bić w PO, KOD, kościół otwarty i nielegalnych imigrantów oraz oligarchów wyzyskujących szarych ludzi, ale koniec z malkontenctwem.

--
  • tanebo2.0 07.01.19, 19:45
    Moderacjo nie kasuj tego wątku tylko go przypnij żeby był dowodem!!!

--
  • olena.s 07.01.19, 21:23
    Czy nie umiesz się skupić na czymś pozytywnym? Nie wiem, na jakimś rozwoju? Pogłębieniu czegoś? Siegnięciu po coś nowego i fajnego?
    I dlaczego właściwie przesiadujesz na forum pełnym kobiet, skądinąd w większości od siebie starszych?
  • wheels.of.fire 07.01.19, 21:38
    Przyszedłem tu chyba kłócić się w sprawie polityki i oczywiście liberalnego podejścia do seksu.

--
  • olena.s 07.01.19, 21:49
    Ty, a po co właściwie? Nikogo tu nie przekonasz, my wszystkie mamy swoje utrwalone poglądy, więc po cholerę własciwie? Tu albo warczysz, albo skomlesz do niezainteresowanej widowni. Po co?
  • wheels.of.fire 07.01.19, 22:11
    Tak mam, że lubię się droczyć z osobami o odmiennych poglądach.

--
  • princess_yo_yo 07.01.19, 22:50
    poor man's therapy - niestety nie dziala
  • black_halo 07.01.19, 23:17
    wheels.of.fire napisał:

> Tak mam, że lubię się droczyć z osobami o odmiennych poglądach.
    >
    Ale Ty sie jozek z nikim nie droczysz, Ty wylewasz swoje emocjonalne rzygi na forum. Dostales tu juz tysiac bardzo dobrych rad, lacznie z taka, zeby isc na terapie co mogloby Ci pomoc autentycznie. Mnostwo osob tutaj dobrze Ci zyczy ale Ty nie chcesz tego sluchac tylko zapetlasz sie w tym zalu bo jedna laska cie zdradzila.

--
    Życie nie powinno być podróżą do grobu, w trakcie której tracimy czas na to, aby dotrzeć do niego cało i zdrowo, z atrakcyjnym, dobrze zachowanym ciałem. Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto!
  • wheels.of.fire 07.01.19, 23:22
    Niektórzy tutaj to mi śmierci życzyli, jedna potrącenia przez tira.

--
  • czarniejszaalineczka 07.01.19, 23:27
    biduleczek, popłacz sobie

--
  • tanebo2.0 07.01.19, 23:29
    Jak im zaglądasz do macic...

--
  • wheels.of.fire 07.01.19, 23:32
    Tak, poglądami zaglądam do macic. A głosując na partie przeciwne małżeństwom homoseksualnym gejom zagląda się do łóżka...

--
  • black_halo 08.01.19, 09:03
    wheels.of.fire napisał:

> Niektórzy tutaj to mi śmierci życzyli, jedna potrącenia przez tira.
    >

Widzisz, dla Ciebie szklanka jest zawsze w połowie pusta a tymczasem na forum myślę, że jakieś 70% użytkowników próbowało Cię wesprzeć na różne sposoby. Ale Ty widzisz tylko tych, którzy stracili cierpliwość wcześniej.

Podobnie masz z kobietami. Sądzę, że nawet są jakieś tam kobiety zainteresowane Twoją osobą ale doszukujesz się w nich takich rzeczy jak rzekoma rozwiązłość, niewystarczająca uroda czy figura i wiele innych. Chciałbyś jakiegos perfekcyjnego związku ale takie nie istnieją .
    --
  • fawiarina 07.01.19, 22:21
    A co cię tak cudzy seks obchodzi?
  • wheels.of.fire 07.01.19, 22:41
    Raczej pisałem o tym w kontekście potencjalnej partnerki.

--
  • fawiarina 08.01.19, 09:44
    Matko, ciesz się, że kogoś miała, przynajmniej umie loda porządnie zrobić i wie jak osiągnąć orgazm, nie będziesz musiał czekać latami aż się nauczy. I powie ci co i jak, bo dwie dziewice w łóżku to dramat. W latach nastoletnich uroczy dramat, ale po trzydziestce to strata czasu.
  • wheels.of.fire 08.01.19, 17:41
    Ja nie jestem prawiczkiem. Umówmy się, że dziewicy to sam bym nie chciał.

--
  • tanebo2.0 08.01.19, 18:09
    Czyli szukać takiej z doświadczeniem?

--
  • wheels.of.fire 08.01.19, 19:07
    Tak, z jakimś tam tak. Dziewicom mówię wielkie nie.

--
  • no_easy_way_out 07.01.19, 22:29
    A nie myslales, w jaki pozytywny sposob moglbys wykorzystac te energie?
    Ile samodoskonalenia moglbys uzyskac?
    Szlifuj jakis jezyk,zorganizuj zbiorke i sprzatanie pobliskiego lasu (ojczyzna bedzie piekniejsza), pobiegaj. Zapisz sie na joge (podobno pelno tam lasek wszelkiej masci), kup sobie samochod-klasyka i sobie przy nim szperaj.
    Zapisz na kurs Karate, naucz sie jednego zdania w 50 jezykach.
    Cokokwiek co Cie kreci,a jest pozytywne.
    Po co kanalizowac CALA energie na nienawisc w jakimkolwiek kierunku??
  • claudel6 08.01.19, 00:49
    brawo
  • bistian 07.01.19, 19:53
    wheels.of.fire napisał:

> A nie przyszło wam do głowy, że czasem ktoś jest nieatrakcyjny i musiałby stawa
    > ć na głowie, by nie tyle się podobać, a imponować kobietom?

> Więc to gej może mieć kobietę. Czasem się kumple dziwią, że nie mam baby, mam w
    > tedy się ochotę rozryczeć że może mam ryj jak quasimodo i dlatego to kobiety od
    > e mnie stronią, a nie ja od nich.

Nie ryj, tylko jesteś zakompleksiony, wierzysz w spiski i inne głupoty, bo tak ci jest wygodniej, a przede wszystkim nie lubisz ludzi i jesteś wredny. Taki zestaw cech łatwo się zauważa.

Jeśli ktoś jest przeciętnie miły, przeciętnie życzliwy, przeciętnie pomocny itd., to w końcu znajdzie sobie kogoś fajnego do pary, o ile będzie patrzył na innych, czytał sygnały, odpowiadał i sam zaczynał.
    Ty jesteś nieprzeciętny, więc jest trudniej big_grin

Spróbuj zastosować metodę twojego guru, niech cię schowają, wybory się zbliżają, może ktoś wspomni za jakiś czas? wink
  • sumire 07.01.19, 22:47
    "Chciałem mieć dziewicę".
    Wowzers. Zaprowadzisz panią do ginekologa po zaświadczenie przed ewentualnym pożyciem?
  • wheels.of.fire 07.01.19, 22:56
    Miałem wtedy z 20 lat. Dawno temu to było.

--
  • cruella_demon 08.01.19, 06:47
    Ty masz dużo poważniejszy defekt, niż wygląd.
  • fawiarina 08.01.19, 09:35
    Przeklinałbyś tę dziewicę po miesiącu. Tak jak ja przeklinałam mojego ex. Niczego się nie nauczył, nie wiedział o co chodzi w kobiecie, straciłam szmat czasu na beznadziejny seks.
  • pomnikdeszczu 08.01.19, 09:37
    To, czy ktoś jest beznadziejny w łóżku, bo nie chce się uczyć, nijak ma się do tego, czy był prawiczkiem.
  • fawiarina 08.01.19, 11:54
    Oczywiście, że masz rację. Naswietlam tylko temu chłopu, że nie takie te jego wymarzone dziewice wspaniałe, jak on to sobie uroił i że jego fiksacja na tle czyjegoś doświadczenia seksualnego jest totalnie bez sensu.
  • wheels.of.fire 08.01.19, 19:08
    Ale ja wcale dziewicy nie chcę!

--
  • hanusinamama 08.01.19, 22:13
    Jak nie? Przeciez sie wykłócałeś przez kilka wątków ze tylko dziewice bys chciał do wyra, ze kazda "użya" odpada. Czyżbyś wymagania obniżył?
  • wheels.of.fire 08.01.19, 23:23
    W życiu. Pisałem o takiej o dość skromnej przeszłości, ale od dziewicy to bym uciekał.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.