Dodaj do ulubionych

Dlaczego tak się ubierają do pracy?

12.01.19, 18:24
Zdjęcie oczywiście poglądowe, ale kiedyś każdy z nas miał okazję widzieć kobietę nieodpowiednio ubraną w pracy. Miałam okazję wczoraj widzieć panią w okienku pocztowym właśnie w takim outficie. Wiem, że nikt nie może komentować stroju, ale nikomu też nie można zabronić mieć własnego zdania. Mnie zastanawia jedno, dlaczego tak się ubierają - ekshibicjonizm czy co?
https://s0.dziennik.pl/pliki/2292000/2292121-shutterstock-12380428.jpg
Edytor zaawansowany
  • aankaa 12.01.19, 18:26
    pies jechał ubiór, spójrz na pazury

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • mrs.solis 12.01.19, 18:55
    Fujjj, oblesne sa.
  • malia 12.01.19, 19:57
    Bardzo praktyczne, nie widać na nich odrostów i brudu big_grin
  • miss_fahrenheit 12.01.19, 20:05
    One nie są uwalane jakimś tuszem czy atramentem?
  • fawiarina 12.01.19, 21:21
    aankaa napisała:

> pies jechał ubiór, spójrz na pazury
    >
    O w mordę big_grin
  • antychreza 15.01.19, 16:30
    Ejjjj, główna księgowa w mojej poprzedniej robocie miała takie, tylko końcówki były oczochwytnie różowe albo błękitne, a nie czarne. Ale kształt identyczny big_grin
  • 21mada 15.01.19, 17:25
    > Ejjjj, główna księgowa w mojej poprzedniej robocie miała takie, tylko końcówki
    > były oczochwytnie różowe
    Do tego momentu myślałam że piszesz o czym innym...
  • antychreza 16.01.19, 10:08
    No, cycków zdecydowanie nie miała takich samych. Laski z działu prowizji szczerze jej nie znosiły i przezywały "długą piersią".
  • pelissa81 12.01.19, 18:28
    po prostu ma duży biust. Gdyby identycznie ubrała się jakaś pani bez wypełnienia stanika nie zwróciłabyś nawet uwagi.
    Widuję sporo pań z pięknymi nogami w krótkich i/lub obcilych spódnicach. Ale jak tylko babka pokazuje kawałek rowka w dekolcie to ludziom odpala.
  • sabciasal 15.01.19, 10:20
    zgadzam się. nie piszę o tym konkretnym zdjęciu, ale przy dużym biuście założenie każdej bluzki koszulowej jest problemem. przerabiam to ciągle.
  • piekna_remedios4 15.01.19, 10:23
    to nie zakładaj bluzek koszulowych, jest wiele innych możliwości
  • hanusinamama 15.01.19, 23:34
    Tak zakryj sie falbankami. Sorry ale paradoksalnie dekolt daje lekkosci bluzce, kiecce kiedy ma sie duzy biust. Najgorzej to miec spory biust i dekolt pod szyją...poza tym co ci przeszkadza czyjs biust? Zazdroscisz? Ja tam duzego nie mam i nie przeszkadza mi jak jakaś Pani tak wygląda...
  • piekna_remedios4 15.01.19, 10:23
    to jest kawałek rowka? aha
  • memphis90 15.01.19, 17:00
    Wolę już rowek z przodu u pani na poczcie, niż rowek z tyłu u hydraulika...

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • jak_matrioszka 15.01.19, 17:19
    😂
    Ja też!
  • wheels.of.fire 15.01.19, 18:44
    Ale dowcipna jesteś... Hydraulik nie robi tego celowo.

--
    Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
  • danaide 12.01.19, 18:28
    Przecież to nie jest zdjęcie z pracy a z banku zdjęć. Obrazek do problemu "molestowanie w pracy", "seks biurowy" "znaleźć męża w pracy" czy coś w tym stylu.
  • danaide 12.01.19, 18:29
    O kurczę, chyba naprawdę muszę iść do okulisty. Myślałam, że te ręce są facetabig_grin
  • pani07 12.01.19, 18:40
    Paskudnie wygląda ten biust na widoku, ale obrzydliwie te jej paznokcie, jakby brudne po oraniu w czarnej ziemi. I krój tych paznokci.
  • jak_matrioszka 12.01.19, 18:37
    Może uważa, że jej w tym ładnie i ma gdzieś co ludzie pomyśla? Przy tym rozmiarze biustu, to choćby w golfie chodziła przy 35C, to i tak sie znajdzie napalony, który jej to wypomni, wiec machneła reka i ubiera sie jak jej wygodniej i jak sie jej podoba.
  • saskia44 12.01.19, 18:41
    Ten dekolt jest za duzy.
  • jak_matrioszka 12.01.19, 18:46
    Obiektywnie, tak. Subiektywnie pani taki sie podoba i na siłe jej nie ubierzesz w coś, co Tobie pasuje wink
  • saskia44 12.01.19, 19:03
    Ja nie mam zamiaru nikogo ubierac w to co mi pasuje. Natomiast pracodawca moze to zasugerowac a nawet oczekiwac.
  • dziennik-niecodziennik 13.01.19, 14:03
    Ale widac nie sugerowal.
    Nie mowiac o tym ze to zdjecie stockowe i pewnie nijak sie ma do pracy.

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • saskia44 15.01.19, 19:27
    dziennik-niecodziennik napisała:

> Ale widac nie sugerowal.

No coz, moze wlasnie sugerowal a jesli nie to mu to pasuje.

• taki-sobie-nick 12.01.19, 21:00
    jak_matrioszka napisała:

> Może uważa, że jej w tym ładnie i ma gdzieś co ludzie pomyśla? Przy tym rozmiar
    > ze biustu

sugerujesz, że nieistotne jest, czy włoży do pracy to, co powyżej, czy to?

http://balkonetka.pl/static/uploads/2011/03/pepperberry-curvy-sizes.jpg
  • jak_matrioszka 13.01.19, 11:43
    Sugerujesz, że pisze o sobie w trzeciej osobie? I że to ja jestem na zdjeciu i bronie stylizacje co sił w rekach?
  • taki-sobie-nick 15.01.19, 21:40
    jak_matrioszka napisała:

> Sugerujesz, że pisze o sobie w trzeciej osobie? I że to ja jestem na zdjeciu i
    > bronie stylizacje co sił w rekach?

Żadnego z powyższych nie sugeruję, a co więcej, jestem niezmiernie ciekawa, jak doszłaś do takich wniosków.

ps. bronić kogo? czego? stylizacji
  • jak_matrioszka 15.01.19, 23:26
    Doszłam do tego wniosku, bo twoje poprzednie pytanie było z sufitu wziete. Skoro uważasz, że moim zdaniem nie ma znaczenia w czym sie do pracy chodzi, to równie dobrze możesz uważać, że to ja jestem na tym zdjeciu.
  • taki-sobie-nick 15.01.19, 23:41
    Skor
    > o uważasz, że moim zdaniem nie ma znaczenia w czym sie do pracy chodzi

No cóż, Twoja uwaga na temat biustów mogła to sugerować.
  • jak_matrioszka 15.01.19, 23:54
    Mam kilka biuściastych znajomych i widze jak otoczenie na nie reaguje. Mogłyby w namiocie wystapić, a przed spojrzeniami sie nie uchronia. W takim dekolcie nigdy chyba żadnej z nich nie widziałam, tzn. z tak wyeksponowanym biustem. Sama też tak sie nie ubieram, no i warunki mam inne. Niemniej podtrzymuje co napisałam, biust pani że zdjecia bedzie zwracał uwage bez wzgledu na opakowanie.
  • taki-sobie-nick 15.01.19, 23:56
    Niemniej podtrzymuje co napisał
    > am, biust pani że zdjecia bedzie zwracał uwage bez wzgledu na opakowanie.

Będzie. Niemniej opakować go należy inaczej, przynajmniej do pracy.
  • memphis90 15.01.19, 17:03
    Pani po lewej ma dokładnie taki dekolt jak na zdjęciu nr 1. Tylko biust mniejszy. Pani na zdjęciu nr1 ma przede wszystkim źle dobrany biustonosz, dlatego jej się robią dwie wielkie bułki eksplodujące pod brodą...

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • jak_matrioszka 15.01.19, 17:29
    Zgodze sie co do obu spostrzeżeń. Nie od dziś najlepsza rada jak sie ubrać kiedy sie ma duży biust jest "miej mniejszy biust", analogicznie jak maja sie ubierać osoby otyłe jest pokazywane na dużo szczuplejszych i kształtnych/jedrnych modelach.
  • 21mada 15.01.19, 17:49
    Osoby otyłe to osobna kwestia. Otyła pani ma prawo chodzić w opiętych ciuszkach w których wyglada jak baleron. Kiedyś była sprawa przedszkolanki bo nosiła obcisłe sukienki a była szczupła i epatowała swym kobiecym kształtem klepsydry. Czyli co - jednemu wolno, a drugiemu nie?
  • jak_matrioszka 15.01.19, 18:33
    Nie wiem gdzie Ty sie spotkałaś z przyzwoleniem na bycie grubym i ubieranie sie w obcisłe ubrania, bo raczej nie na ematce. Tutaj spaślaki w rozmiarze 38 sie wola nie wychylać, no chyba że u kogoś ekshibicjonizm wygra nad resztkami zdrowego rozsadku wink
  • 21mada 15.01.19, 18:59
    No właśnie z niedawnego wątku dowiedziałam się ze można ważyć 80kg i nosić rozmiar 38. W realu taka osoba wyglada właśnie jak baleron.
  • 21mada 15.01.19, 19:02
    > Nie wiem gdzie Ty sie spotkałaś z przyzwoleniem na bycie grubym i ubieranie sie
    > w obcisłe ubrania, bo raczej nie na ematce.
    A co ma do tego ematka? Ja piszę o realu. U ciebie nie ma przyzwolenia na bycie grubym? Rzucają w nich kamieniami? U mnie w Anglii większość kobiet jest gruba.
  • wheels.of.fire 15.01.19, 19:07
    Bo Anglia to trochę taka patologia. Niezdrowe jedzenie, nadużywanie alkoholu, uzależnienie od czipsów.

--
  • jak_matrioszka 15.01.19, 19:11
    Nie, nie ma przyzwolenia na bycie grubym i chodzenie w obcisłych ubraniach. Zawsze znajdzie sie ktoś, komu to przeszkadza na tyle, że skomentuje głośno i chetnie rozpeta burze w tym temacie. Tak samo jak rozpetano burze o obcisłe ubrania szczupłej przedszkolanki. Bzdura jest pisanie że otyli moga chodzić w opietych ubraniach i nikt ich nie skomentuje, w przeciwieństwie do szczupłych, bo tylko szczupłym to wypomna.
  • 21mada 15.01.19, 19:16
    Oczywiście ze tak jest - w myśl zasady ze na grubym i tak wszystko jest opięte bo on tak ma.
    A załóż sukienkę bodycoon mając talie osy to będą się za tobą oglądać.
  • jak_matrioszka 15.01.19, 19:21
    Widuje mnóstwo otyłych ubranych w obszerne szaty, szczupłych też. A ludzie ogladaja sie nie tylko za kobietami z talia osy w sukienkach jak plastik na parówce.
  • chocolatemonster 16.01.19, 10:49
    Yyyy...rozmiar 38 to spaslak? No chyba tylko na ematce...
  • m_incubo 12.01.19, 18:52
    Bo brakuje im poczucia dobrego smaku. Zazwyczaj łączy się z tym tandetny, bazarowy gust (paznokcie) i nierzadko niestety brak ogłady. Bez trudu mogę sobie wyobrazić, że babka ma szpile na platformie, rajstopy z "podwiązkami" , brylantowe etui na telefonie i zuje gumę 😉
  • wheels.of.fire 12.01.19, 19:54
    I tatuaże zapewne ma.

--
  • danaide 12.01.19, 20:08
    I błonę przerwaną!
  • wheels.of.fire 12.01.19, 20:22
    Musisz kpić?

--
  • semihora 12.01.19, 21:25
    danaide napisała:

> I błonę przerwaną!

Mistrzyni!

--
    Nie przejmuj się, nie ma tu nic gorszego niż my sami.
  • m_incubo 12.01.19, 20:24
    No, na lędźwiach 😉
  • wheels.of.fire 12.01.19, 21:18
    No i opalenizna z solarium oraz "domalowane" grube brwi. A tatuaże ostatnio na rękach, również na przedramionach są u dziewczyn modne. Ja jestem bardzo na nie.

--
  • lot_w_kosmos 12.01.19, 18:53
    U mnie wczoraj laska przyszła w sukience ze złotą nitką i w kamizelce futrzanej jak na dwór.
    Wyglądała jakby się z... Anny kareniny urwała...
  • ms.piggy 12.01.19, 18:54
    wynika to z braków: obycia, zasad sv, kultury, nie trzeba daleko szukać, na tym forum czytałam o zdziwieniu odpiętymi guzikami w męskiej marynarce, mówieniu o swoim mężu - małżonek itd...mało to słyszy się: włANCZam i wyłANCZAM, dwutysięczym piątym i całe mnóstwo błędów wynikających z takiego zwykłego "kmioctwa" smile
  • kadfael 12.01.19, 19:19
    A pocztowcy to nie muszą nosić mundurków?
  • malia 12.01.19, 20:03
    Ale przecież to nie jest pani na poczcie, to zdjęcie z netu ilustrujące wpadki modowe, buk raczy wiedzieć co ona widziała.
  • kadfael 12.01.19, 20:15
    Poglądowe, ale wątkodajka napisala, że pani w okienku pocztowym tak wlasnie byla ubrana.
  • aga_mon_ber 15.01.19, 17:44
    Panie w okienku raczej sie tak nie ubierają...
  • mamtrzykoty 12.01.19, 19:57
    Bo się celebrytek naoglądały i myślą, że to tak trzeba.
  • bywalec.hoteli 12.01.19, 21:14
    I potem do tego okienka największa kolejka smile Każdy chce nadać paczkę albo polizać znaczek. Wczoraj dziwiłaś się, że kobiety za mało atrakcyjnie się ubierają do pracy a dziś że zbyt atrakcyjnie.

--
  • 21mada 12.01.19, 21:19
    Może podoba im się kolega w pracy a wstydzą się tak wprost mu o tym powiedzieć więc starają się w ten sposób zwrócić jego uwagę? Trochę zrozumienia dla drugiego człowieka...
  • 21mada 12.01.19, 21:21
    Mnie dziwi przychodzenie do biura w legginsach.
  • fawiarina 12.01.19, 21:23
    Bo chcą pokazać swoje NAJWIĘKSZE atuty?
  • semihora 12.01.19, 21:24
    Bo mogą!!!

--
    Dzisiejszy bunt jest jutrzejszym prawem, dzisiejsze bluźnierstwo jutrzejszym komunałem.
  • 21mada 12.01.19, 21:29
    Szczerze mówiąc na taka to aż miło popatrzeć. Lubię jak kobiety się stroją. Przynajmniej jest ciekawie. Wole to niż szarobure i czarne ubrania i chodzenie na okrągło w tym samym zestawie.
  • bo_gna 12.01.19, 23:16
    Moja koleżanka tak sie ubierała, polowała na faceta, który siedział w biurze na przeciwko niej, dla mnie to było żenujące, facet się nie złamał, także jak już wiedziała, że nic z tego to przestała. Bez żenady wszyscy wiedzieli po co się tak ubiera, a ona komentowała ze smutkiem, że narazie nic big_grin ha no i zgadza się jak już wyżej ktoś pisał, tleniona blondynka po solarium, z tipsami i namalowanymi brwiami, ale miło się z nią rozmawiało więc inteligencji nie oceniam smile
  • jola-kotka 12.01.19, 23:23
    Ubranie jak ubranie nie widze tu nic strasznego ale paznokcie zwymiotuje ksztalt aaaa
  • aandzia43 12.01.19, 23:58
    Fajne cycki, obrzydliwe pazury.

--
    "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"
  • wheels.of.fire 13.01.19, 11:53
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • beneficia 13.01.19, 12:26
    Słuchaj, idź na jakąś terapię alboco, bo coraz gorzej z Tobą. Serio.
  • wheels.of.fire 13.01.19, 14:14
    Po prostu uważam, że epatowanie wulgarnością nie jest dobre i takie panny raczej zbierają wśród ludzi na poziomie kiepskie opinie.

--
  • fawiarina 13.01.19, 12:28
    Jejku, co ty znowu wymyślasz. Znałam niejedną cnotliwą, co tylko strojem kusiła a nic za tym nie szło, żadna niezwykła aktywność seksualna. I odwrotnie. Najbardziej szalone erotycznie kobiety, które znałam, wyglądały jak szare myszki. Więc no, trzeba uważać z tymi swoimi stereotypami, bo się można naciąć.
  • wheels.of.fire 15.01.19, 17:08
    To fakt, ale nie znaczy to że wywalanie na wierzch całego biustu nie jest po prostu wulgarne.

--
  • verydry 13.01.19, 11:45
    Bo nie każdy ma poczucie estetyki oraz nie każdy zna podstawowe zasady dobrego wychowania.
  • rosa-fira 13.01.19, 11:51
    Ale masz świadomość, że to zdjęcie pozowane z banku zdjęć? Naprawdę widujesz tak ubrane osoby?
  • wheels.of.fire 13.01.19, 11:54
    Niektóre do biura przychodzą z ogromnymi dekoltami lub w bardzo krótkich sukienkach.

--
  • fawiarina 13.01.19, 12:29
    Ja widuję. Niekoniecznie w czasie pracy, ale na tak zwanym mieście już tak.
  • dziennik-niecodziennik 13.01.19, 14:01
    Bo moga.

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • wheels.of.fire 15.01.19, 16:25
    Co nie znaczy, że robią dobrze.

--
  • kafana 16.01.19, 09:12
    Nigdy nie zapomnę wizyty w jednym z urzędow wojewódzkich- od zaplecza. Różowe garsonki, pazury we wszystkich kolorach tęczy, tony biżuterii i dekolty a jakżesmile szczerze sama nie wiem czy to dobrze czy zle. Wole to niż zaniedbane baby jagi ale oczywiście dobrego smaku w tym nie za wielewink
  • chocolatemonster 16.01.19, 10:52
    A ta pani w tym okienku byla niekomeptentna czy niemila? Jesli nie to nie wiem o co Tobie (znowu) chodzi. Raz narzekasz, ze grubasy latem maja czelnosc z domu wyjsc latem, innym razem, ze zaniedbane myszki sa wredne dla pieknosci a teraz pani z duzym dekoltem przeszkadza. Rece opadaja.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.