Dodaj do ulubionych

urządzenie nowego mieszkania- koszty

14.01.19, 11:41
Czy któraś z Was się orientuje ile kosztuje zaprojektowanie wnętrza mieszkania tak około 60 m2?, Tzn. bardziej pomoc przy jego urządzaniu, spięcie razem moich pomysłów i ewentualne poprawki i rozwiązania? Oczywiście powysyłam zapytania do projektantów czy architektów, ale tak orientacyjnie chciałam się doradzić. budżet na ten cel tez mam już określony.
Edytor zaawansowany
  • 35wcieniu 14.01.19, 11:48
    Baaaardzo roznie. Przewaznie od 50-100 zl/metr, ale zalezy od wielu czynnikow, moze byc i wiecej i mniej. Zalezy jakie miasto, jaki architekt (prosto po studiach czy doswiadczony), czy pracuje sam czy w biurze projektowym itd.
  • sabek81 14.01.19, 11:52
    Dzięki, to wychodzi przyjmując najwyzsza stawkę 6 tyś. plus oczywiście robocizna i wszystkie materiały
  • barattolina 14.01.19, 13:01
    Ok.100zł/m2
    Pamiętaj tylko, że projekt wnętrz to nie tylko kolorystyka ścian, ale też projekt instalacji elektrycznej i sanitarny jeśli zmieniasz aranżację pomieszczeń.
  • muchy_w_nosie 14.01.19, 13:18
    Materiały z robocizną u nas 550 zł/m2 z materiałami lepszejszymi. W tym jest zrobiona łazienka z wyposażeniem, są drzw wewnętrzne, listwy i podłogi oraz wszystko pomalowane.
  • bei 14.01.19, 13:20
    Możesz jeszcze inaczej- masz pomysł na łazienkę- idziesz do sklepu z płytkami i prosisz by zrobiono wizualizację pod Twój pomysł. Podobnie z meblami kuchennymi- dobry rzemieślnik pokaże Ci wpierw obraz cyfrowy Twojej przyszłej kuchni.
    Projektant zrobi Ci projekty instalacji, mebli, itd, ale musisz przygotować się na wydatek. Im mniejsze mieszkanie, tym wyższa cena za metr kwadratowy. Powyzej 100-120 metrów to koszt (średni dobrych biur projektowych) 100 pln.
    Wchodziłam na homebooka?czy podobne portale?- tam znajdziesz mrowie inspiracji😊
  • bei 14.01.19, 13:20
    Wchodziłaś😊
  • crea.tura 14.01.19, 19:22
    ceny projektów zaczynają się od 100 zł brutto, przy czym można negocjować ale przy większych powierzchniach, na pewno powyżej 100m2. Nie spotkałam się z tańszą ofertą niż 100 zł za m2, nawet w małych miastach, nawet "po znajomości".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka