Dodaj do ulubionych

Kaja Godek ma wielkie prestensje do PiS

19.01.19, 20:26
że zamrozili projekt antyaborcyjny w zamrażarce.
Podobno w Jachrance Kaczyński upominał posłów by ni naciskali w tej sprawie na TK i nie wypowiadali się na ten temat. Ruch pro-life naprawdę obecnie szczerze PiSu nienawidzi.

--
Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
Edytor zaawansowany
  • iwoniaw 19.01.19, 20:29

--
    Spójrzmy na ciąg cyfr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7. Gdzie ukryła się ósemka?
    Na pierwszy rzut oka w podanym ciągu ósemki nie ma. A kiedy przyjrzymy się uważnie jeszcze raz, cyfry osiem nadal nie dostrzeżemy. Ciekawostką jest, że sztuczka ta udaje się tylko wtedy, kiedy w ciągu cyfr nie ma ósemki.
  • wheels.of.fire 19.01.19, 20:31
    Robi się dramatycznie z PiSu partię, która chce aborcji zakazać. Tymczasem nie jest to w PiSu interesie.

--
  • iwoniaw 19.01.19, 20:43
    To raczej PiS kokietował fanatyków antychoice'owych obiecując im zaostrzenie ustawy, więc ci czują się teraz (słusznie) wydymani.

--
    "George, while his intelligence was way above normal (...) was required by law to wear it all the time. It was tuned to a government transmitter (...) to keep people like George from taking unfair advantage of their brains."
  • aankaa 20.01.19, 00:34
    nie pierwsi i nie ostatni

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • araceli 19.01.19, 20:34
    wheels.of.fire napisał:
    > Ruch pro-life naprawdę obecnie szczerze PiSu nienawidzi.

Może się ustawić w kolejce tongue_out

--
    Emigrancka troska o ojczyznę:
    araceli: Ty możesz sobie spalić Polskę - co Ci szkodzi! Ja tu mieszkam.
    black_halo: Na zlosc tobie spale.
  • asfiksja 19.01.19, 20:42
    Pro-lajfowcy zostali przez posła Kaczyńskiego bez skrupułów wykorzystani. Mam nadzieję, że to już zauważyli i wyciągną odpowiednie wnioski przy urnach wyborczych.
    Nie wszyscy pewnie zauważyli, że poseł Bartłomiej Wróblewski (jeden z bardziej ogarniętych posłów PIS - ten od wniosku do TK o stwierdzenie zgodności z konstytucją) zostanie prawdopodobnie ukarany wystawieniem Morawieckiego na jedynce w Poznaniu. Wróblewskiego może wystawią na trójce, ale to już miejsce niebiorące.
    Drugiego kompetentnego poznańskiego posła PIS - Szymona Szynkowskiego - czeka ten sam los. Niestety wypowiadał się przychylnie o przyjmowaniu uchodźców. A uchodźców prezes niestety nie lubi, co tam jakieś dzieci tonące na Morzu Śródziemnym.
  • wheels.of.fire 19.01.19, 21:10
    Co w tym fanatyku kompetentnego? Do tego stary kawaler, który ożenił się dopiero po 40tce. Co prawda z ładną kobietą, ale pewnie na kasę poleciała.

--
  • maslova 19.01.19, 21:28
    A ty w jakim wieku się ozeniles? Jaki ty jesteś żałosny, Józek.
  • wheels.of.fire 19.01.19, 21:49
    Chciałbym tak do 34. roku życia to zrobić.

--
  • ficus_carica 19.01.19, 21:53
    Nie masz szans nawet do 90 roku życia.

--
    kiedy dorośnie wtedy on przyniesie wojnę pod twój dom
    i ojca synów i bratu brat stawi naprzeciw pana świat
    nie ma wiary bez niewoli nie ma bólu co nie boli
  • wheels.of.fire 19.01.19, 22:39
    Nie jestem co prawda bogaczem, ale wydaje mi się że byłbym dobrym i kochającym mężem z który o żonę by dbał. Lepszym, niż pisior co był starym kawalerem i nagle bpo 40tce się żeni z jakąś blondi, bo się dorobił.

--
  • maslova 19.01.19, 23:45
    > ale wydaje mi się że byłbym dobrym i kochającym mężem z który o żonę by dbał

Celnie to ująłeś: wydaje ci się.
  • najstarszy_syn_ksiedza_biskupa 20.01.19, 01:47
    wheels.of.fire napisał:

> Nie jestem co prawda bogaczem, ale wydaje mi się że byłbym dobrym i kochającym
    > mężem z który o żonę by dbał.

Masz rację, wydaje Ci się!

Xsioonx
  • wheels.of.fire 20.01.19, 07:56
    Wydaje mi się, że mimo wszystko jestem bardziej wrażliwym i dobrym człowiekiem, niż Ty. Ty byś chciał, żeby ludzie cierpieli i najważniejsze, żeby bogaty nie stracił. Liberałowie mają często poglądy antyspołeczne. Społeczna gospodarka rynkowa to dla was zwykły komunizm.

--
  • najstarszy_syn_ksiedza_biskupa 20.01.19, 11:32
    wheels.of.fire napisał:

> Wydaje mi się, że mimo wszystko jestem bardziej wrażliwym i dobrym człowiekiem,
    > niż Ty.

Ale ja nigdy nawet nie chciałem być dobrym człowiekiem.... więc o co c'mon?!

Xsioonc
  • grru 20.01.19, 15:29
    No a pisior to nie liberał, więc w czym problem?

--
    Nadal jem gluten smile
  • czarniejszaalineczka 20.01.19, 21:59
    >ale wydaje mi się że byłbym dobrym i kochającym mężem z który o żonę by dbał.

buahahahahahahahahahahaha

--
    słuchaj rózico,
    ona nie słucha...
    za durzo kurzu
    wlajzło jej w ucha.
  • wheels.of.fire 20.01.19, 22:03
    Tak Słoneczko, biłbym żonę i znęcał się psychicznie nad nią a także zostawiał skarpetki przy łóżku i nie spuszczał po sobie wody. To chciałaś usłyszeć?

--
  • czarniejszaalineczka 20.01.19, 22:20
    sluchanie ciebie przez 10 minut to tortura

--
    słuchaj rózico,
    ona nie słucha...
    za durzo kurzu
    wlajzło jej w ucha.
  • maslova 19.01.19, 23:45
    To ile ty masz lat?? Bylam przekonana, że ok. 40.
  • wheels.of.fire 20.01.19, 01:03
    Jestem ledwo po 30tce.

--
  • maslova 20.01.19, 08:20
    O matko. Czyli mentalnie starzejesz się dużo szybciej niż fizycznie. To nie wróży dobrze, jeśli chodzi o twoje szanse na związek.
  • wheels.of.fire 20.01.19, 08:22
    Ja stary mentalnie? Ktoś sobie coś chyba ubzdurał. Czuję się nadal młody i nie spieszy mi się do wielu spraw.

--
  • bib24 20.01.19, 09:42
    ty masz na pewno powyżej 150 lat. przynajmniej twoje poglądy i wypowiedzi na to wskazują.
  • wheels.of.fire 20.01.19, 09:52
    Tak, bo jestem umiarkowanym chrześcijaninem i nie chcę małżeństw homoseksualnych w moim państwie.

--
  • najstarszy_syn_ksiedza_biskupa 20.01.19, 11:33
    wheels.of.fire napisał:

> Tak, bo jestem umiarkowanym chrześcijaninem i nie chcę małżeństw homoseksualnyc
    > h w moim państwie.

Ale zdajesz sobie sprawę, że to państwo jest bardziej moje niż twoje?

Xsioonc
  • wheels.of.fire 20.01.19, 11:38
    Podobno tu nie mieszkasz, więc się zajmij swoją nową "ojczyzną". Ja tutaj płacę podatki, mam nieruchomość, więc państwo w jakiejś części należy do mnie.

--
  • najstarszy_syn_ksiedza_biskupa 20.01.19, 12:01
    wheels.of.fire napisał:

> Podobno tu nie mieszkasz, więc się zajmij swoją nową "ojczyzną".

O Józek będzie paszporty zabierał! Jak towarzysze w '68....
    Taki dobry człowiek!

Xsioonc
  • iwoniaw 20.01.19, 12:10
    O Józek będzie paszporty zabierał!

No przecież niedawno napisał otwartym tekstem, że uważa się ni mniej ni więcej jak za narodowego socjalistę. Z czym (jeszcze) kryje się przed kolegami z pracy, ale już nie przed ematkami. Zatem można się domyślać, że uzurpowanie sobie prawa do oceny, "czyj to jest kraj" to dopiero początek jego chorych rojeń. W sumie zastanawiam się, czy to już nie podpada pod ustawę o popieraniu zbrodniczych ideologii...

--
    'I don't think you can fight a whole universe, sir!'
    'It's a prerogative of every life form, Mr Stibbons!'
  • wheels.of.fire 20.01.19, 12:17
    Narodowy socjalista nie znaczy nazizm, na długo przed nazizmem byli narodowi socjaliści. Jak Do nie pasuje, to mogę się nazywać narodowym lewicowcem lub patriotycznym socjalistą.
    Mam nadzieję, że Piotr Ikonowicz w końcu kiedyś dojdzie do władzy.

--
  • wheels.of.fire 20.01.19, 12:13
    Chcesz układać w Polsce ludziom życie, nawet nie mieszkając tu. Piotr Ikonowicz powiedział, się liberalizm prowadzi do tego że znaczny procent społeczeństwa nie ma dostępu do służby zdrowia, bo na prywatną opiekę medyczną ich nie stać.

--
  • erzulie 20.01.19, 12:14
    A co to ma do małżeństw homoseksualnych?
  • wheels.of.fire 20.01.19, 12:18
    Bo zarzuca mi się poglądy z XIX wieku, to napisałem że dlatego że min. wprowadzenia takowych małżeństw nie popieram.

--
  • erzulie 20.01.19, 13:27
    No i mają rację.
  • wheels.of.fire 20.01.19, 13:56
    To w takim razie dobrze mi z tym. Ile razy byłem nazywany talibem, bo pisałem że wolałbym żeby moja wybranka nie miała za sobą przygodnego i niezobowiązującego seksu. Z kogoś o poglądach po prostu konserwatywnych robi się jakiegoś archaicznego przybysza ze średniowiecza.
    P.S. Słowa konserwatyzm jednak nie lubię, bo kojarzy mi się z kapitalizmem i burżuazją. Od "wolnorynkowej" prawicy jak najdalej!

--
  • heca7 20.01.19, 15:45
    A czy ty masz za sobą przygodny i niezobowiązujący seks?

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • wheels.of.fire 20.01.19, 16:41
    Nie.

--
  • heca7 20.01.19, 17:26
    W takim razie szukaj w kręgach oazowych i neokatechumenalnych wink Albo zbuduj wehikuł czasu i przenieś się do wiktoriańskiej Anglii, tam znajdziesz nadobną wybrankę.

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • wheels.of.fire 20.01.19, 17:44
    Czyli rozumiem, że Ty przed zawarciem małżeństwa równo szalałaś na wakacjach?

--
  • morekac 20.01.19, 19:07
    heca7 napisała:

> W takim razie szukaj w kręgach oazowych i neokatechumenalnych wink

Nic z tego. Tłumaczę mu dokładnie to samo już od dłuższego czasu. Ewidentnie nie bywa w tych miejscach (boi się jak diabeł święconej wody czy co?), w których ma szansę poznać jakąś dziewczynę o zbliżonej filozofii życiowej.

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • wheels.of.fire 20.01.19, 20:24
    Nie interesują mnie zahukane dziewice.

--
  • alpepe 20.01.19, 16:48
    Chciałby.

--
    Achse des Guten
  • wheels.of.fire 20.01.19, 16:51
    Nie kręci mnie Alpepe wchodzenie w bliskie relacje z osobami, których prawie nie znam.

--
  • najstarszy_syn_ksiedza_biskupa 20.01.19, 17:34
    heca7 napisała:

> A czy ty masz za sobą przygodny i niezobowiązujący seks?

No wiesz?! Jak możesz?! Józek wkłada zawsze z miłością!

Xsioonc
  • heca7 20.01.19, 18:03
    big_grin

--
  • wheels.of.fire 20.01.19, 18:59
    Akurat seks z miłości to słuszna idea. Jak dziewczyna jest bardzo młoda i już bzyka się dla sportu, to dobrze to o niej nie świadczy. Co innego jak rozwódka ma już swoje lata i pruderyjnego niewiniątka nie musi udawać.

--
  • beneficia 20.01.19, 19:15
    A ja myślałam, że Ty jesteś prawdziwy, i tyle się naprodukowałam żeby Ci jakoś pomóc... I wszystko jak krew w piach...
  • wheels.of.fire 20.01.19, 19:38
    Kiedy mi przez próbowałaś pomóc? Ja jestem prawdziwy, niektóre osoby mnie nawet widziały.

--
  • beneficia 20.01.19, 20:01
    No czasem gadałam z Tobą o Twoim stosunku do kobiet, coś tam pisałam, a Ty teraz wyskakujesz z "jak rozwódka ma już swoje lata i pruderyjnego niewiniątka nie musi udawać". Tyle czasu Ci tu dziewczyny piszą jaka jest rzeczywistośc i doradzają wejście w klimaty oazowe a co Ciebie nic nie dociera.
  • wheels.of.fire 20.01.19, 20:24
    Ciężko się czasem pogodzić z rzeczywistością. Może to durne, ale jakby dziewczyna miała sporo bujniejszą przeszłość ode mnie, to pewnie średnio bym się z tym czuł, a i bym musiał uważać na swój niewyparzony język bo mogłaby uznać to za obrazę również jej, jakbym mówił o jakiejś koleżance i zapominając ugryźć się w język palnął coś w rodzaju: ją to co chwilę penetruje inne prącie itp.
    Ja naprawdę nie jestem jakimś oazowym katolikiem, mam dość ostre poczucie humoru i jakiś pierdołowaty w kontaktach z ludźmi nie jestem. Jakbyś posłuchała, jak rozmawiam z kolegami i się nabijam ze wszystkiego i wszystkich, to byś wiedziała jaki ze mnie typ kpiarza. Ja bym nawet na randce się zgrywał lub zaczął fantazjować, że marzy mi się Tusk w więzieniu lub inne bzdury wygadywać z by sprawdzić reakcję kobiety. Jak miałem tak z 20 lat, to mnie korciło co by kobieta zrobiła jakbym na randce zakomunikował że szukam dziewicy. Wtedy jednak byłem pierdołowaty i na randkę nie miałem co liczyć.

--
  • tanebo2.0 20.01.19, 20:37
    Czy ty na serio takie brednie wygadujesz? Dam ci dobrą radę: poszukaj najpierw jakichś normalnych ludzi i posłuchaj jak oni rozmawiają. A zwłaszcza jak i o czym rozmawiają mężczyźni z kobitami. Bo prędzej ja zamoczę niż ty.

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • beneficia 20.01.19, 20:51
    Matko, jak Wy się wypowiadacie... Penetrowanie prąciem, zamoczenie, z czym do ludzi..
  • tanebo2.0 20.01.19, 20:53
    Mówię jego językiem żeby zrozumiał...

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • beneficia 20.01.19, 21:04
    Aha, ok. Odebrałeś moją wiadomość?
  • tanebo2.0 20.01.19, 21:06
    Tak. Dziękuję. Tylko mam drobny problem z pocztą.

--
  • beneficia 20.01.19, 21:10
    Poczekam smile
  • wheels.of.fire 20.01.19, 21:31
    Życzę wam powodzenia, mogę zaraz do lustra za was wypić smile

--
  • wheels.of.fire 20.01.19, 21:28
    To swoisty sarkazm i celowe używanie obleśnego języka. Jednak jedno jest pewne: do dziewczyny która w przypływie emocji, nawet niekoniecznie po alkoholu jest w stanie iść do łóżka z obcym typem, ja by nie pasował. Zupełnie inne temperamenty. Ja jestem raczej chłodny w uczuciach.

--
  • beneficia 20.01.19, 21:36
    Ty byś poszedł do łóżka z każdą, która by Ciebie w tym łóżku zechciała.
  • wheels.of.fire 20.01.19, 21:40
    Bzdura, mam swoją godność. Chciałem mieć dziewczynę "wyrafinowaną" i taką miałem. Nie po to taką przemianę w życiu przeszedłem, by się brać za jakąś zahukaną prostą dziewuszkę.

--
  • sumire 20.01.19, 20:39
    Gdyby jakiś facet w mojej obecności zaczął ględzić o penetrowanych koleżankach, chlusnęłabym mu drinkiem w twarz i wyszła, upewniając się, że po drodze mój obcas zetknie się z jego stopą.

Po namyśle - szkoda drinka.
  • wheels.of.fire 20.01.19, 21:30
    I widzisz Sumie, taka jesteś tolerancyjna, a chciałabyś kogoś tak ostentacyjnie potraktować.

--
  • sumire 20.01.19, 21:33
    Nie toleruję mizoginii.
  • wheels.of.fire 20.01.19, 21:36
    Jakbym przy swojej dajmy na to żonie powiedział, że jakaś koleżanka specjalną cnotką nie jest, to znaczy że byłbym mizoginem?

--
  • tanebo2.0 20.01.19, 21:40
    Tak. Wypowiadasz się o kobietach pogardliwie.

--
  • sumire 20.01.19, 21:47
    Tak. I chamem.
  • wheels.of.fire 20.01.19, 21:58
    To już nie można oceniać czyjegoś prowadzenia się?

--
  • nickbezznaczenia 20.01.19, 22:00
    To nie twój interes. Sic!
  • wheels.of.fire 21.01.19, 06:11
    Tak, racja, nie mój interes, ale już to ile moja wybranka miała partnerów to mój interes.

--
  • tanebo2.0 20.01.19, 22:11
    A jak można nie oceniać twojego faszyzmu?

--
  • czarniejszaalineczka 20.01.19, 22:26
    >Jakbym przy swojej dajmy na to żonie powiedział, że jakaś koleżanka specjalną cnotką nie jest, to znaczy że byłbym mizoginem?

w morde bys zeliwna paletnia zarobil

--
    słuchaj rózico,
    ona nie słucha...
    za durzo kurzu
    wlajzło jej w ucha.
  • ficus_carica 21.01.19, 09:45
    wheels.of.fire napisał:

> Jakbym przy swojej dajmy na to żonie powiedział, że jakaś koleżanka specjalną c
    > notką nie jest, to znaczy że byłbym mizoginem?
    >

To znaczy, że byłbyś mizoginem i idiota, bo tylko ktoś taki komentuje życie seksualne ludzi, z którymi seksu nie uprawia.

--
  • maslova 20.01.19, 21:54
    Osoba tolerancyjna naprawdę nie musi tolerować zwykłego chamstwa.
  • maslova 20.01.19, 21:57
    > Jakbyś posłuchała, jak rozmawiam z kolegami i się nabijam ze wszystkiego i wszystkich, to byś wiedziała jaki ze mnie typ kpiarza. Ja bym nawet na randce się zgrywał lub zaczął fantazjować, że marzy mi się Tusk w więzieniu lub inne bzdury wygadywać z by sprawdzić reakcję kobiety. Jak miałem tak z 20 lat, to mnie korciło co by kobieta zrobiła jakbym na randce zakomunikował że szukam dziewicy

I Ty się dziwisz, że nie potrafisz znaleźć dziewczyny??
  • iwoniaw 20.01.19, 21:59
    Ja to się raczej dziwię, że ma on jeszcze jakichś kolegów. Dla znanych mi facetów znajomość z kimś takim to byłby czysty obciach, a już nie daj Boże pokazanie się w miejscu publicznym typu knajpa.

--
    'I don't think you can fight a whole universe, sir!'
    'It's a prerogative of every life form, Mr Stibbons!'
  • wheels.of.fire 20.01.19, 22:00
    Przecież nigdy się tak nie zachowywałem, to były jedynie moje fantazje. Ja zresztą na randki nie chodzę, nawet na kawę.

--
  • iwoniaw 20.01.19, 22:05
    Masz po prostu tak patologiczne fantazje, że pani zawodowo pracująca w "salonie masażu" to przy tobie umysłowo i charakterologicznie dziewica uncertain

--
    "George, while his intelligence was way above normal (...) was required by law to wear it all the time. It was tuned to a government transmitter (...) to keep people like George from taking unfair advantage of their brains."
  • tanebo2.0 20.01.19, 22:14
    Ale to są fantazje na poziomie 11-latka!

--
  • czarniejszaalineczka 20.01.19, 22:30
    Ciężko się czasem pogodzić z rzeczywistością. Może to durne, ale jakby dziewczyna miała sporo bujniejszą przeszłość ode mnie, to pewnie średnio bym się z tym czuł, a i bym musiał uważać na swój niewyparzony język bo mogłaby uznać to za obrazę również jej, jakbym mówił o jakiejś koleżance i zapominając ugryźć się w język palnął coś w rodzaju: ją to co chwilę penetruje inne prącie itp.
    Ja naprawdę nie jestem jakimś oazowym katolikiem, mam dość ostre poczucie humoru i jakiś pierdołowaty w kontaktach z ludźmi nie jestem. Jakbyś posłuchała, jak rozmawiam z kolegami i się nabijam ze wszystkiego i wszystkich, to byś wiedziała jaki ze mnie typ kpiarza. Ja bym nawet na randce się zgrywał lub zaczął fantazjować, że marzy mi się Tusk w więzieniu lub inne bzdury wygadywać z by sprawdzić reakcję kobiety. Jak miałem tak z 20 lat, to mnie korciło co by kobieta zrobiła jakbym na randce zakomunikował że szukam dziewicy. Wtedy jednak byłem pierdołowaty i na randkę nie miałem co liczyć.

ty jestes powaznie psychicznie chory
    oddaj sie dla wlasnego dobra do zakladu zamknietego
    --
    słuchaj rózico,
    ona nie słucha...
    za durzo kurzu
    wlajzło jej w ucha.
  • asfiksja 19.01.19, 21:38
    Do tego stary kawaler, który ożenił się dopier
    > o po 40tce.
    I jeszcze goły, ale się ubrał.
    Ci posłowie są kompetentni jak na PIS. Wśród tych wszystkich posłów Piętów, Suskich, Macierewiczów, Jurgielów i innych mędrców wyróżniają się na plus.
    Ale zepchnięcie ich z biorących miejsc to też dobry znak - PIS sam sobie skraca już i tak krótką ławkę. Zostanie Morawiecki, kilku obrotnych typu Bierecki i masa bystrych inaczej.
  • wheels.of.fire 19.01.19, 21:50
    Zwolennik zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej kompetentny?

--
  • wheels.of.fire 20.01.19, 21:25
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • no-tak-ale 19.01.19, 21:44
    No platforma też pewnie wyciągnie odpowiednie wnioski i przygarnie ten niemały elektorat pod swoje skrzydła. Platforma pro choice nigdy nie była więc nie musi wiele robić żeby ich zwabić. I wtedy przeciwnicy pisu będący zwolennikami wyboru naprawdę nie będą mieli kandydata z którym choć będą mogli udawać że im po drodze.
  • wheels.of.fire 19.01.19, 22:41
    Dla mnie to akurat plus PiSu, że są za kompromisem. Antyaborcyjnych oszołomów z calego serca nie cierpię.

--
  • spanish_fly 19.01.19, 20:55
    Ojej, może z tej złości jeszcze rzuci pracę radzie nadzorczej nadzorczej WZM.
  • a2-a 20.01.19, 01:36
    wheels.of.fire napisał:

> Kaja Godek ma wielkie prestensje do PiS

No niestety jest impas, a szkoda, bo nienawiść zaczyna się od braku szacunku do życia poczętego.

--
    Dzielmy się wiarą jak chlebem
  • wheels.of.fire 20.01.19, 07:53
    Dla mnie całkowity zakaz aborcji to coś chorego. Aktualny kompromis wystarcza.

--
  • morekac 20.01.19, 07:57
    Najdziwniejsze jest to, że tzw obrońcy życia poczętego wielokrotnie dowiedli, że to już urodzone mają za nic. Kaja Godek także.

--
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • wheels.of.fire 20.01.19, 08:01
    Dlatego dobrze im tak.

--
  • a2-a 20.01.19, 11:16
    wheels.of.fire napisał:

> Dlatego dobrze im tak.
    >

Matka Teresa z Kalkuty mówiła:
    "Jeżeli matce wolno zabić własne dziecko, cóż może powstrzymać ciebie i mnie, byśmy się nawzajem nie pozabijali?"

--
    Dzielmy się wiarą jak chlebem
  • tanebo2.0 20.01.19, 11:20
    Dziwnym trafem za zakazem aborcji nie idzie likwidacja armii.

--
  • sumire 20.01.19, 11:28
    Taa, a chorzy w jej hospicjach umierali w cierpieniu, bo morfiny nie mogli dostać. Tyle w temacie zabijania.
  • wheels.of.fire 20.01.19, 11:30
    Może w Kalkucie nie było na to pieniędzy, by zawsze i każdemu dać morfinę?

--
  • sumire 20.01.19, 11:34
    Ojej, ojej.
  • najstarszy_syn_ksiedza_biskupa 20.01.19, 11:35
    wheels.of.fire napisał:

> Może w Kalkucie nie było na to pieniędzy, by zawsze i każdemu dać morfinę?

Tiaaaa kościół ma zawsze ważniejsze potrzeby finansowe, niż pomaganie potrzebującym.

Xsioonc
  • tanebo2.0 20.01.19, 11:37
    W dokumencie ujawniono wiele szokujących metod, które w swoim hospicjum wykorzystywała Matka Teresa. Mowa między innymi o kąpaniu chorych w brudnej wodzie, wielorazowym używaniu igieł do zastrzyków oraz przetrzymywaniu osób cierpiących na ciężkie choroby zakaźnie z tymi, których stan był znacznie lepszy./ chcodziło o to że cierpienie rzekomo "ubogaca". Jeśli jej wierzysz to idź do drzwi włóż palec między nie a futrynę i trzaśnij drzwiami a potem wróć i opowiedz nam jak to jesteś duchowo ubogacony!

--
  • czarniejszaalineczka 20.01.19, 22:37
    w jego wypadku proponowalabym cos innego niz palec

--
    słuchaj rózico,
    ona nie słucha...
    za durzo kurzu
    wlajzło jej w ucha.
  • erzulie 20.01.19, 12:13
    Taaa, może w Kalkucie nie bylo, ale na kontach jej organizacji były miliony i ciągle spływały kolejne.
  • ficus_carica 20.01.19, 18:00
    wheels.of.fire napisał:

> Może w Kalkucie nie było na to pieniędzy, by zawsze i każdemu dać morfinę?
    >

Były, były, tylko Terenia wolała je przytulić na osobiste potrzeby.

--
  • wheels.of.fire 20.01.19, 17:02
    Oni nie są żadnymi pro-lifeowcami. Są kompromisowcami, tylko gdyby to głośno powodzieli to Kościół mógłby się wkurzyć i nawet z PO dogadać, np. pod płaszczykiem wspólnego pfzyjmowakiat uchodźców.

--
  • maslova 20.01.19, 16:34
    No niestety, obecnie rządzący deklarują szacunek dla życia poczętego, jednak na tym etapie ich troska o maluczkich się kończy.
  • najstarszy_syn_ksiedza_biskupa 20.01.19, 01:46
    wheels.of.fire napisał:

> że zamrozili projekt antyaborcyjny w zamrażarce.

Pretensjo może i ma, bo taka jest potrzeba etapu. Ale kasę za zasiadanie na fikcyjnym stołku w państwowej spółeczce przytula.
    Zapewne bierze tę kasę z obrzydzeniem, w ogóle się nie ciesząc...

Xsioonc
  • wheels.of.fire 20.01.19, 07:52
    Może specjalniej jej to dali, żeby czasem krzyczała ale tylko trochę. Przecież jakby chciała, to by mogła Kościół namawiać by PiS z ambon był przestawiany jako szatańska partia która morduje dzieci. Jednak Kościołowi wcale na zakazie aborcji nie zależy. Leszek biskupi mogą władzę "szantażować", ale to na zasadzie że władza na alarmy w sprawie aborcji odpowie: wielebny księże prymasie, zakazu aborcji to wam dać nie możemy, ale za to sypniemy trochę więcej na szkółkę Rydzyka, co ksiądz prymas na to?

--
  • wheels.of.fire 20.01.19, 07:54
    Zamiast Leszek miało być Oczywiście

--
  • najstarszy_syn_ksiedza_biskupa 20.01.19, 11:37
    wheels.of.fire napisał:

> Może specjalniej jej to dali, żeby czasem krzyczała ale tylko trochę. Przecież
    > jakby chciała, to by mogła Kościół namawiać by PiS z ambon był przestawiany jak
    > o szatańska partia która morduje dzieci.

Oooo widzę, że ty naiwnie wierzysz, że Kaja Godek coś znaczy i ktoś ją może traktować poważnie..... Jaki ty pocieszny jesteś!

Xsioonc
  • wheels.of.fire 20.01.19, 11:42
    To czemu dostała stanowisko w radzie nadzorczej? A pamiętaj, że podpisy w sprawie zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej były zbierane pod Kościołami z aprobatą tegoż to Kościoła.

--
  • astrum-on-line 20.01.19, 17:14
    wheels.of.fire napisał:

> To czemu dostała stanowisko w radzie nadzorczej? A pamiętaj, że podpisy w spraw
    > ie zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej były zbierane pod Kościołami z aprobatą te
    > goż to Kościoła.
    >

Bo się przydaje do robienia zamieszania wkoło tej sprawy. Babka chyba nie ma żadnych hamulców w tym temacie. A kosciółek czeka, za bardzo nie naciska, ale krok po kroku zdobywa teren dla siebie. Ja akurat mam na tyle lat, że jeszcze pamiętam jak liberalne było podejście do aborcji przed '89 i jak się zmieniało. Myślę, że nikomy by nie przyszło do głowy nazwanie tego, co jest teraz jakimkolwiek kompromisem. A teraz się Polki cieszą, bo w końcu w niektórych krajach jest mimo wszystko gorzej. Dajmy kościółkowym jeszcze parenaście lat na pranie mózgów to będziemy mieć Salwador.
  • kropkacom 20.01.19, 08:59
    Tak bardzo chcesz aby Kaczyński był przeciw zaostrzeniu ustawy, co? Napiszę ci, że PIS poczeka jeszcze ze dwa lata. Wygra kolejne wybory i wtedy uzna, że już może. Teraz jest za duże polityczne ryzyko. Możesz mnie cytować.
  • wheels.of.fire 20.01.19, 09:41
    Jaki PiS nie miałby w tym interes? Podpowiem więcej: interesu w tym nie ma nawet Kościół. To tylko karta przetargowa, rodzaj szantażu, gra by wyrwać więcej na jakieś uczelnie Rydzyka itp. Tak Kościół robi interesy. Postraszy, że będzie walczył o zakaz aborcji i szczuł na tych, którzy nie chcą go wprowadzi, zaraz dostanie dodatkowe pieniądze i tym samym ugra to co chce. Nawet krytyka PO ze strony Kościoła była znikoma, bo finansowo dostawali to co chcieli.

--
  • wheels.of.fire 20.01.19, 10:02
    O ile Jędraszewski wyglada na ciepłego człowieka i archidiecezji łódzkiej jeździł zwykłym Golfem, to już Gądecki sprawia wrażenie cwaniaka i biznesmena, oczywiście nie takiego jak Rydzyk, Sowa i lubiący rozbuchane życie Lemański.

--
  • livia.kalina 20.01.19, 15:48
    a na czym miałoby polegać "rozbuchane życie Lemańskiego"?

I czy rozbuchanego życia nie prowadzi taki Dydycz?
    http://bi.gazeta.pl/im/07/e1/13/z20847367IH,Minister-Szyszko-oraz-biskup-Antoni-Dydycz-w-bajko.jpg
    http://bi.gazeta.pl/im/46/e1/13/z20847430IH,Obchody-Hubertusa-Wegrowskiego-w-2013-roku.jpg
    albo Głódź
    https://m.salon24.pl/834c5a12945ffe933ba5dd4dfae6a1f8,750,0,0,0.jpg
    albo rydzyk
    https://i.wpimg.pl/O/644x429/d.wpimg.pl/1167598874--1605182417/rydzyk-audi.jpg

jaki związek ma w ogóle z nimi ks. Lemański?
  • wheels.of.fire 20.01.19, 16:46
    Lubi wystawne życie, interesowało go tylko i wyłącznie bycie proboszczem w bogatej parafii i to walczył. Zapewne też samochód musi mieć co najmniej sześciocylindrowy, na benzę. Nie chciał zostać kapelanem w szpitalu dla dzieci nerwowo chorych, ciągle odwoływał się bez skutku do Watykanu o powrót na tron proboszcza w bogatej Jasienicy.

--
  • wheels.of.fire 20.01.19, 16:50
    Żeby nie było, to większość biskupów w PL to miękkie fajki które i z diabłem w postaci Platformy wejdą w pakt, byleby kasa się zgadzała.
    Nie mamy takiego charyzmatycznego przywódcy, jak czarnoskóry kardynał Sarrah.

--
  • livia.kalina 20.01.19, 18:17
    Biedna Jasienica ma jakiś tron?? Na czym polegała wystawność? Ma mercedesa, maybacha, futro z jenota, złote pierścienie, jeździ karocą, ma ochronę?

>Nie chciał zostać kapelanem w szpitalu dla dzieci nerwowo chorych,
    A skąd takie wiadomości? Został, przeszedł wszystkie przeszkolenia. Był entuzjastycznie witany przez dzieci a a prezes Stowarzyszenia prowadzącego szpital powiedział "Nasze dzieci lubią osoby o wysokiej charyzmie i sztywnym kręgosłupie moralnym". Dodał, że ksiądz Lemański "bardzo poważnie podchodzi do swych obowiązków". "Nie spotkałem się jeszcze, żeby ktoś tak poważnie podchodził przed podjęciem pracy do swoich zadań" - podkreślił.

Za: info.wiara.pl/doc/2099386.Ks-Lemanski-podjal-nowe-obowiazki
  • wheels.of.fire 20.01.19, 18:53
    To czemu tym kapelanem nie został ostatecznie? Nie wiem, czym jeździł, ale na pewno nie Punto.

--
  • livia.kalina 20.01.19, 22:11
    Jak nie wiesz, czym jeździł, to skąd wiesz, ze "wystawnie"???

>To czemu tym kapelanem nie został ostatecznie?
    O takich rzeczach decyduje jego przełożony. Akurat jest nim wyjątkowo szemrana postać- Hoser. Bardzo to do niego pasuje, że jeśli ks. Lemański w czymś był świetny i bardzo się w tym sprawdzał, to został odwołany i jeszcze puszczono plotką, ze w ogóle się tym nie zajmował.
  • astrum-on-line 20.01.19, 17:18
    Ten facet w sukience, w bardzo zaawansowanej bliźniaczej ciąży, na tle karety z bajki o Kopciuszku jest wspaniały. Jakiż cudowny przykład skromności duchownego.
  • wheels.of.fire 20.01.19, 17:26
    Wielu biskupów dobrze żyło i żyje nadal, z obecną opozycją. Głódź za Ś.P. Pawła Adamowicza miał dobrze.

--
  • morekac 20.01.19, 18:10
    Klasukiem polecę: "złote, a skromne."

--
  • ficus_carica 20.01.19, 18:04
    Kocham zdjęcia tej uroczej, tłustej księżniczki w karocy z dyni 😃

--
  • jola-kotka 20.01.19, 18:04
    Coz za tragedia😀
  • olena.s 20.01.19, 21:29
    Czy jest jakikolwiek zakres tematyczny, do którego nie miałbyś skłonności wpychać swoich genitaliów i koncepcji seksualnych?
  • nickbezznaczenia 20.01.19, 21:37
    Dobre pytanie.

Ten człowiek to jeden wielki kompleks.
  • wheels.of.fire 20.01.19, 21:38
    To mnie inni tu sprowokowali, wypisując że żadna mnie nie zechce, bo śmiałem zauważyć że jakiś poseł PiS brał ślub jako stary kawaler po 40tce.

--
  • iwoniaw 20.01.19, 21:56
    Nie Józek, to nie dlatego wszystkie napisały, że żadna cię nie zechce. Sprowokowałeś je do tego zupełnie czymś innym - dokładnie tym, o czym forumka powyżej pisze.

--
  • olena.s 20.01.19, 21:59
    Kłócę się na forum od lat. I ciekawe, jeszcze nikt mnie nie sprowokował do tego typu opowieści. Oszczędź nam wszystkim twoich rewelacji, one nas nie interesują, nie bawią, a wręcz brzydzą tak formą, jak treścią.
  • iwoniaw 20.01.19, 22:06

--
    "Lubię muzykę poważną, ale nie jestem aż takim zwolennikiem klasyki, żeby puszczać ją sobie w domu." (Zbigniew Boniek)
  • czarniejszaalineczka 20.01.19, 22:23
    big_grin

--
    słuchaj rózico,
    ona nie słucha...
    za durzo kurzu
    wlajzło jej w ucha.
  • morekac 21.01.19, 06:49
    olena.s napisała:

> Czy jest jakikolwiek zakres tematyczny, do którego nie miałbyś skłonności wpych
    > ać swoich genitaliów i koncepcji seksualnych?

Nie? Gość zakłada wątasek o czymkolwiek, a i tak wątek kończy się na jego obsesjach seksualnych.😂

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.