Dodaj do ulubionych

bydlak i oszust

21.01.19, 17:18
To ja. Tak mnie dzisiaj nazwała osoba, z którą gram w quizwanie, i to nazwała od pierwszego wejrzenia dosłownie (jesteśmy w połowie drugiej rundy, u obojga 100% poprawnych odpowiedzi).
Sama nazywa się "śliczny i mądry".
Grzecznie pytam, dlaczego takie ma o mnie zdanie, ale niestety nie odpowiada. A mnie naprawdę ciekawość zżera.
Miałyście takie doświadczenia?
Wątek lajtowy, oczywiście smile

--
"Koło Wiedeńskie najchętniej z Heideggera czerpało przykłady dla swej tezy, że twierdzenia filozoficzne pozbawione są sensu."
Edytor zaawansowany
  • mildenhurst 21.01.19, 17:30
    Jesteś facetem?
  • nangaparbat3 21.01.19, 17:41
    Ależ skąd. W quizwaniu też mam żeński nick (poza tym że animalny).
    Może mnie bierze za kogoś innego po prostu, ale na 2 miliony graczy...

--
    "Koło Wiedeńskie najchętniej z Heideggera czerpało przykłady dla swej tezy, że twierdzenia filozoficzne pozbawione są sensu."
  • cauliflowerpl 21.01.19, 17:31
    Za mną w podstawówce latał jeden dzban i wymyślał mi od ślepych ku*w.
    Ani nie jestem ślepa, ani w życiu za seks kasy nie wzięłam, a zwłaszcza w wieku... 12 lat.
    Tak mi się ostatnio przypomniał z okazji wątku o hejcie i pogróżkach.
    Nielajtowo mam szczerą nadzieję, że bardzo źle mu się w życiu powodzi. W zasadzie wspomnienie tego dzbana przywodzi mi na myśl piosenkę "śmierć poety".
  • iwoniaw 21.01.19, 17:39
    wspomnienie tego dzbana przywodzi mi na myśl piosenkę "śmierć poety"

Nawet z finałem anielsko - złotobluszczowym?

W sumie to jestem pewna, że skończył marnie - jeśli ktoś ma takie odpały już w podstawówce, to potem może z nim być tylko gorzej, a świat w końcu nie zdzierży i się takiemu odwinie.

--
    Spójrzmy na ciąg cyfr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7. Gdzie ukryła się ósemka?
    Na pierwszy rzut oka w podanym ciągu ósemki nie ma. A kiedy przyjrzymy się uważnie jeszcze raz, cyfry osiem nadal nie dostrzeżemy. Ciekawostką jest, że sztuczka ta udaje się tylko wtedy, kiedy w ciągu cyfr nie ma ósemki.
  • cauliflowerpl 21.01.19, 17:40
    Głównie ten fragment:

Wszyscy stanęli kołem
    Z czołem bardzo wesołem.
    Prasa, kuzyni;
    I szacowne to grono
    Orzekło unisono:
    - Dobrze tak świni!

Co do reszty - zgadzam się z Tobą w zupełności.
  • jollyvonne 21.01.19, 17:55
    To norma, przykre to ale norma. Ludzie nie umieja przegrywac, a stan okoloremisowy daje az 50% szansy na przegrana. Ja kiedys zostalam zwymyslama od oszustek jak ogralam w scrabble pewnego Norwega, w jego jezyku ojczystym. Kto w to gra na sieci, wie ze program blokuje nieistniejace slowa, i nie mozna sobie ulozyc glupoty za duza ilosc punktow. Wg tego pana ja wlasnie w ten sposob oszukiwalam, bo "nie ma takich slow" big_grin
  • mrs.solis 21.01.19, 21:27
    Wiele razy zostalam wyrzucona ze stolu po wygranej grze albo zwyzywana. Taki life.
  • czarniejszaalineczka 21.01.19, 21:31
    witamy w internecie smile

--
    słuchaj rózico,
    ona nie słucha...
    za durzo kurzu
    wlajzło jej w ucha.
  • kolibeer2 21.01.19, 22:02
    ja przestałam grać z nickami początkującymi w literaki na kurniku, bo co ułożysz trudniejsze słowo to cię od oszustów wyzywają smile

--
    Jędza_do_kwadratu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka