Dodaj do ulubionych

Wczesny seks, objawem niższej inteligencji

22.01.19, 09:56
"2/8 Nie spieszyłaś się z utratą dziewictwa

Badacze z UNC-Chapel Hill stwierdzili, że nastolatki skupione na swojej aktywności seksualnej są mniej inteligentne niż ich koleżanki. Podczas badań okazało się, że nie tylko seks wpływał na inteligencję, takie zachowania, jak trzymanie się za ręce i całowanie również były powiązane z poziomem inteligencji u badanych".

kobieta.onet.pl/zdrowie/zycie-i-zdrowie/siedem-zaskakujacych-oznak-inteligencji-tez-to-robisz/cq4ej3f#slajd-2

--
Dzielmy się wiarą jak chlebem
Edytor zaawansowany
  • czarniejszaalineczka 22.01.19, 10:03
    inne punkty pominales ?
    za duzo czytania na raz czy fiksacja nie pozwala ci sie skupic na niczym innym ?

--
    słuchaj rózico,
    ona nie słucha...
    za durzo kurzu
    wlajzło jej w ucha.
  • a2-a 22.01.19, 10:10
    Dla mnie sprawa szacunku do własnego ciała, jest ważniejsza.

--
  • alpepe 22.01.19, 10:19
    Jesteś zwykłym starym prykiem śliniącym się na nastolatki.

--
    Achse des Guten
  • katriel 22.01.19, 10:07
    a2-a napisał:
    > Badacze z UNC-Chapel Hill stwierdzili, że nastolatki skupione na swojej aktywno
    > ści seksualnej są mniej inteligentne niż ich koleżanki.

A nastolatki prowadzące ożywioną aktywność seksualną bezmyślnie, tj. bez skupiania się na niej, są bardziej czy mniej inteligentne od tych, które skupiają się na braku takiej aktywności?

> Podczas badań okazało s
    > ię, że nie tylko seks wpływał na inteligencję,

Urocze. A więc to jednak seks wpływa na inteligencję, a nie poziom inteligencji na aktywność seksualną? To dlaczego w tytule wątku napisałeś, że seks jest objawem niższej inteligencji, a nie odwrotnie?

> takie zachowania, jak trzymanie
    > się za ręce i całowanie również były powiązane z poziomem inteligencji u badany
    > ch".

Ale w którą stronę???

--
    Ach, jaki pyszny jest szpinaczek!
    Ach, jaki pyszny jest buraczek!
    Ach, jaki brudny mam śliniaczek!
    Ach, jaki cudny niemowlaczek!
  • grru 22.01.19, 10:11
    Jest zbyt skupiony na aktywności seksualnej, by na to odpowiedzieć big_grin

--
    Nadal jem gluten smile
  • minniemouse 23.01.19, 00:28
    grru napisał(a):
    > Jest zbyt skupiony na aktywności seksualnej, by na to odpowiedzieć big_grin
    >
    moze ma zajete rece 😶

Minnie
    --
    https://i.imgur.com/wgQWifz.gif
  • a2-a 22.01.19, 10:17
    Dziwnym trafem pominęła Pani to, co na począteku:
    "Nie spieszyłaś się z utratą dziewictwa..."
    smile

--
  • katriel 22.01.19, 10:56
    a2-a napisał:
    > Dziwnym trafem pominęła Pani to, co na począteku:
    > "Nie spieszyłaś się z utratą dziewictwa..."
    > smile

???
    A co niby miałam na to odpowiedzieć? To tylko nagłówek, w nim się żadnej tezy nie stawia, żeby ją dyskutować. Ewentualnie mogłabym na podstawie tej części postu wywnioskować, że zaproszenie do dyskusji skierowane jest wyłącznie do kobiet, które nie spieszyły się z utratą dziewictwa (bo te są inteligentniejsze?). No ale to ja się akurat zaliczam, więc mogę się wypowiadać.

To jak z moimi pytaniami?

--
    My hovercraft is full of eels.
  • verydry 22.01.19, 11:01
    Ja się nie śpieszyłam, a wyszło jak wyszło, bo straciłam je niejako w ramach "na złość wszystkim". W wieku 16 lat. Uważam, że nie byłam gotowa i do niczego mi to potrzebne nie było. Nikt mnie nie zmuszał, ani też sama nie nalegałam. W zasadzie to się na tą utratę umówiłam z pełną premedytacją z chłopakiem, po tym jak zmarła najbliższa mi osoba, a ja nie umiałam inaczej poradzić sobie z traumą, którą rodzice bagatelizowali i nie docierał do nich mój stan psychiczny po tej śmierci.

Czyli przekreśliłam tym samym szanse na myślenie o sobie, jak o jednostce inteligentnej?

Ja Cię bardzo szanuję, ale na Twoim forum jest taki jeden pan, który się strasznie zatracił w swoim ograniczeniu i racjach (wiesz zapewne o kim mówię). Nie idź tą drogą.
  • ichi51e 24.01.19, 07:58
    W pewnym sensie to potwierdza teze. Inteligencje wylaczylas na korzysc zwierzecego instynktu.

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • verydry 26.01.19, 10:00
    Nie nazwałabym tego instynktem tylko aktem rozpaczy. I o instynktach trudno mówić, gdy robi się coś z pełną świadomością.
  • hanusinamama 22.01.19, 10:10
    Dla jasnosci wszystkie!!!! nastiolatki są skuione na swojej sukualnosci. Te z rodzin katolickich czy nawet świętszych od Papieża też. Tylko mamusia i tatus udaja ze nie....parksnełam kawą w ekran jak przeczytałam twój post.
  • nolus 22.01.19, 10:12
    Ach, te mądre artykuły z Onetu...

--
    "Nie ma niczego w umyśle, co nie istniałoby w zmysłach."
  • hanusinamama 22.01.19, 11:43
    Tzn sądzisz ze dziecko prowadzane co niedziela do koscioła oraz uczeszczajace na drogi krzyzowe ma zatkane ujscia gruczołów i hormony sie nie uwalaniają? serio?
  • a2-a 22.01.19, 10:18
    smile

--
  • saszanasza 22.01.19, 10:12
    Ten troll ma jakieś zaburzenia, albo ukryte pragnienia, które imploduje na tym forum.
    Naprawdę jest to żałosne.

--
    Chciałabym się kiedyś wyspać na tyle, żeby rano poczuć, że się budzę a nie zmartwychwstaję.
  • makurokurosek 22.01.19, 10:14
    Tematy mocno spłycone, sprowadzone do poziomu "Brawo "
  • beataj1 22.01.19, 10:15
    A Marysia to chyba za stara nie była jak jakis gość jej wmówił ze jest Bogiem i ja przeleciał
    To faktycznie nie świadczy za bardzo o jej inteligencji, że to łyknęła.

--
    Moje nowe motto życiowe:
    Mniej dramatu, więcej brokatu!
  • alpepe 22.01.19, 10:18
    Like it!

--
    Achse des Guten
  • czarniejszaalineczka 22.01.19, 10:20
    big_grin

--
    słuchaj rózico,
    ona nie słucha...
    za durzo kurzu
    wlajzło jej w ucha.
  • madzioreck 22.01.19, 13:57
    big_grin
  • katja.katja 22.01.19, 15:00
    No właśnie nie łyknęła big_grin

--
    Proszę o wpłatę na naprawdę ubogą samotną matkę, z nieuleczalnie chorym dzieckiem, oboje są brzydcy więc nie wzbudzają współczucia ani medialnego zainteresowania, życie jest podłe: dzieciom.pl/podopieczni/4405
  • morekac 23.01.19, 07:30
    beataj1 napisała:

> A Marysia to chyba za stara nie była jak jakis gość jej wmówił ze jest Bogiem i
    > ja przeleciał
    > To faktycznie nie świadczy za bardzo o jej inteligencji, że to łyknęła.
    >

Ależ nigdzie nie jest przedstawiana jako inteligentna czy nieinteligenra.Ten problem nigdy nie był chyba roztrząsany przez teologów...

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • z_lasu 23.01.19, 07:43
    Ten "problem" w odniesieniu do kobiet w ogóle nigdy nie był roztrząsany ani przez uczonych w piśmie, ani przez prostaczków. Miała być użyteczna, czytaj: rębna, płodna i gospodarna. I uległa, żeby nie sprawiała problemów. Reszta bez znaczenia.
  • morekac 23.01.19, 08:43
    Co to znaczy "rębna"?

--
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • z_lasu 23.01.19, 09:11
    Nadająca się do uprawiania seksu.
  • alpepe 22.01.19, 10:18
    Alpepe stwierdziła, że badacze z UNC-Chapel Hill przykryli swoją hebefilię pretekstem badań naukowych, stare zazdrosne pryki, że im nastolatki nie dają.

--
    Achse des Guten
  • aga_mon_ber 22.01.19, 10:19
    Artykuł artykułem, ale do czego się spieszyć?A potem ciąża i jest problem...
  • edelstein 22.01.19, 15:09
    Nie bylam w ciazy jako nastolatka,a seks uprawialam

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • memphis90 22.01.19, 10:23
    Czy nieumiejętność stawiania przecinkow świadczy o niedostatku intelektu - a jesli tak, to kiedy zaszla Twoja inicjacja...?

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • z_lasu 22.01.19, 10:39
    big_grin
  • snakelilith 22.01.19, 10:24
    U mnie wczesny czas inicjacji (jakby ktoś uznał go za wczesny, bo nie podano wieku od którego wolno to robić bez utraty rozumu) wyrównuje poziom bałaganiarstwa. A nawet przebija z nawiązką, więc czuję się bezpieczna. wink
  • czarniejszaalineczka 22.01.19, 10:27
    a koty?

--
    słuchaj rózico,
    ona nie słucha...
    za durzo kurzu
    wlajzło jej w ucha.
  • snakelilith 22.01.19, 10:37
    Tak, zdecydowanie koty. Lubię koty i koty lubią mnie.
  • iwles 22.01.19, 10:34

Maryja zdaje się została wydana za mąz, kiedy miała 14 lat.
    Niedługo potem pojawił się Jezus na świecie.

Chcesz powiedzieć, że jako małżeństwo nigdy nie współżyli ? O ile być może nie zdążyli przed poczęciem Jezusa, to po urodzeniu chyba już tak ? A w dalszym ciągu Maryja była nastolatką.

• woman_in_love 22.01.19, 10:39
    brać ślub kościelny.
  • aandzia43 22.01.19, 10:47
    O, to ja już wiem dlaczego szalejący patriarchat wydaje za mąż (czytaj: wykorzystuje seksualnie) dziewczynki juz 12-letnie - amputuje im w ten sposób inteligencję big_grin A to podstępne mizogińskie

--
    "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"
  • feel_good_inc 22.01.19, 11:19
    Jak świat szeroki, najszybciej rozpoczynają życie seksualne i w ciąże zachodzą dziewczęta najbardziej religijne (a to jest wyraźnym znakiem ociężałości umysłowej, także u mężczyzn), więc wszystko się zgadza:
    www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2758825/
    abcnews.go.com/Health/Sex/study-finds-teen-pregnancy-common-religious-states/story?id=8602283
    thehumanist.com/commentary/linking-religion-teen-pregnancy-theres-map

--
    > Na pewno potrafisz sie na to zdobyc, wszak niewierzacy to w
    > ogolnosci porzadni ludzie.
  • aandzia43 22.01.19, 12:52
    Oj nie znasz się, jak dziewczynkę wydadzą za mąż i posuwają jak krowę rozpłodową wbrew jej ochocie to jest czysto i religijnie, a jak dziewczynka z chłopakiem z ochoty własnej i z przyjemnością to jest brud, ruja i poróbstwo big_grin Prosta zależność: religie męskie chucie uświęcają, żeńskich się boją.

--
  • minniemouse 23.01.19, 00:38
    aandzia43 napisała:

jest brud, ruja i poróbstwo .

porUbstwo
    nie poróbstwo.

Minnie

--
  • aandzia43 23.01.19, 12:41
    O rany, dzięki smile

--
  • asia.sthm 23.01.19, 13:03
    Bo to Mleczko namieszal:
    https://static.tezeusz.pl/images/407/407546/2.jpg

--
    - Halo, pralnia?
    - Sralnia,k... Ministerstwo Kultury, słucham.(podobno autentyczne)
  • minniemouse 24.01.19, 01:52
    asia.sthm napisała:
    > Bo to Mleczko namieszal:
    > https://static.tezeusz.pl/images/407/407546/2.jpg

>

Asia! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
    zabijesz mnie kiedys! big_grin

(westchnienie)
    oj zamieszał, paskudnik.. poróbstwo - prawidlowo porubstwo - to najczęściej
    (jeden z) popełnianych błędów ortograficznych. inne to:
    pojedyńczy zmiast pojedynczy
    na prawdę (naprawdę)
    (wszechczasow) (wszech czasów)
    wziąsć (wziąć)
    najmniejszej linii oporu (linii najmniejszego oporu)
    tylni, tylnia (tylny, tylna)
    na codzien (na co dzień)
    wogole (w ogole)

i takie tam...

to powiedziałam ja, domorosły belfer..

Minnie

--
  • mia_mia 22.01.19, 11:25
    Najgorzej jak ta wczesna inicjacja przytrafi się osobie religijnej😉

Istnieje negatywny związek pomiędzy inteligencją a religijnością. Innymi słowy: im wyższy iloraz inteligencji, tym większa szansa, że dana osoba jest ateistą - czytamy na łamach najnowszego wydania czasopisma „Evolutionary Psychological Science”.
  • saszanasza 22.01.19, 11:31
    No dobrze, ale co chciał osiągnąć autor wątku? Różni ludze mają różny iloraz inteligencji, ktory jednak w zdecydowanej większości jest przeciętny i mieści sie w normach, niezależnie od tego, czy wcześnie podjęli współżycie seksualne czy nie.
    Niech ten geniusz pokaże mi lepiej badanie naukowe/eksperyment w ktorym naukowcy udowadniają, że mlodzież podejmująca współżycie seksualne to w większości osoby z inteligencją poniżej przeciętnej😁

--
    Chciałabym się kiedyś wyspać na tyle, żeby rano poczuć, że się budzę a nie zmartwychwstaję.
  • kasiabing 22.01.19, 11:32
    A widzisz! To by tłumaczyło Twoje marne IQ.
  • kanna 22.01.19, 11:35
    I co wynika z tych badań?
    Dla przeciętnej ematki? Na ojca wybieraj partnera inteligentnego, oraz starszego. (badanie mówią, ze jest korelacja między inteligencją dziecka a wiekiem ojca) tongue_out

Od lat prowadzone są badana nad seksualność Polaków, najpierw dr Izdebski tym zawiadywał teraz nie wiem.
    I co z nich wynika: średni wiek inicjacji się nie zmienia (17 chłopaki, prawie 18 dziewczyny) - w połączeniu z badaniami posta startowego byłoby przyczynkiem do torii o większej inteligencji kobiet, he he wink

A na serio: jest jeden czynnik który opóźnia inicjację u dziewczynek. To dobry kontakt z matką. Nastolatka ma duże potrzeby emocjonalne, w tym bliskości. Może je zaspokoić z koleżankami (ale one są nieprzewidywalne i niedojrzałe, jak ona), ze stabilna matką, lub chłopakiem (ale wtedy potrzeba bliskości zaspokajana jest za pomocą seksu).

Więc ematki - łączmy się w nawiązywaniu bliskich kontaktów z córkami ;D
    U chłopców ten czynnik nie działa, niestety.

--
    Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    Pół wieku poezji
  • milva24 22.01.19, 11:45
    kanna napisała:
    >
    > A na serio: jest jeden czynnik który opóźnia inicjację u dziewczynek. To dobry
    > kontakt z matką. Nastolatka ma duże potrzeby emocjonalne, w tym bliskości. Może
    > je zaspokoić z koleżankami (ale one są nieprzewidywalne i niedojrzałe, jak ona
    > ), ze stabilna matką, lub chłopakiem (ale wtedy potrzeba bliskości zaspokajana
    > jest za pomocą seksu).
    >
    A wiesz, że w tym coś może być? Przynajmniej z tego co kojarzę dziewczyny o których wiem, że współżyły w wieku 14-15 lat miały kiepski lub żaden kontakt z matką.

• grru 22.01.19, 13:16
    A ze stabilnym ojcem nie może?

--
    Nadal jem gluten smile
  • kanna 22.01.19, 15:21
    Nie wiem, w badaniach było o matkach.

--
    Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    Pół wieku poezji
  • a2-a 22.01.19, 13:28
    Jakiś wpływ matki jest, ale w moim przekonaniu większe znaczenie ma relacja córki z ojcem, czyli że wczesniejsza inicjacja córek jest owocem kryzysu ojcostwa.

--
  • czarniejszaalineczka 22.01.19, 13:45
    odwal sie stary oblechu od mlodych dziewczyn

--
    słuchaj rózico,
    ona nie słucha...
    za durzo kurzu
    wlajzło jej w ucha.
  • maslova 22.01.19, 18:27
    Co za bzdury...
  • a2-a 23.01.19, 00:05
    Nie bzdury, mam córkę to coś niecoś wiem.
    Gdy córka ma dobre relacje z kochającym ojcem, wtedy jest mniej uległa i potrafi zapanować nad żądzami.

--
  • jowita771 23.01.19, 07:22
    Aaaa, czyli te mądrości na podstawie obserwacji jednej córki i ojca?

--
    pieczywo zeby nie obsychalo trzymaj w wiadrze z woda
    a dluga rura z wrotka na kazdym koncu bedzie wspanialym samochodem dla węża /moofka/
  • saszanasza 23.01.19, 07:26
    a2-a napisał:

> Nie bzdury, mam córkę to coś niecoś wiem.
    > Gdy córka ma dobre relacje z kochającym ojcem, wtedy jest mniej uległa i potraf
    > i zapanować nad żądzami.
    >
    A czyli z korelacji między iq a wiekiem rozpoczynania inicjacj seksualnej przechodzimy do korelacji miedzy stopniem zażylości corek z ojcami a wiekiem rozpoczynania inicjacji seksualnej?
    Przeprowadzileś jakieś badania w tym zakresie?

--
  • aandzia43 23.01.19, 12:40
    a2-a napisał:

> Nie bzdury, mam córkę to coś niecoś wiem.
    > Gdy córka ma dobre relacje z kochającym ojcem, wtedy jest mniej uległa i potraf
    > i zapanować nad żądzami.

Brednie. Kiedy córka ma dobrą relację z NORMALNYM kochającym ją ojcem to jest mniej uległa wobec wciskających jej kit facetów i nie bierze plew za ziarno. Jednym słowem mniej naiwna i rozeznana we własnych emocjach i cudzych intencjach. Panowanie nad żądzami to sprawa odrębna.

--
  • memphis90 23.01.19, 15:01
    Sprawdzasz jej blonkę...?

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • ficus_carica 23.01.19, 15:11
    Pewnie co wieczór po wspólnym paciorku.

--
    kiedy dorośnie wtedy on przyniesie wojnę pod twój dom
    i ojca synów i bratu brat stawi naprzeciw pana świat
    nie ma wiary bez niewoli nie ma bólu co nie boli
  • morekac 23.01.19, 07:36
    a2-a napisał:

> Jakiś wpływ matki jest, ale w moim przekonaniu większe znaczenie ma relacja cór
    > ki z ojcem, czyli że wczesniejsza inicjacja córek jest owocem kryzysu ojcostwa.
    >

Wcale nie jestem pewna, czy teraz jest wcześniejsza inicjacja niż kiedyś. Nie ma chyba badań sprzed 100 czy 200 lat opisujących rzetelnie to zjawisko.

--
  • aerra 26.01.19, 11:51
    200 lat temu to niezamężna 18-latka to była stara panna bez szans na cokolwiek, więc tego...
  • zona_glusia 22.01.19, 22:36
    kanna napisała:

> I co wynika z tych badań?
    > Dla przeciętnej ematki? Na ojca wybieraj partnera inteligentnego, oraz starsze
    > go. (badanie mówią, ze jest korelacja między inteligencją dziecka a wiekiem ojc
    > a)
    Badania mowią tez, że im starszy ojciec tym większe prawdopodobieństwo występowania wad genetycznych.
  • aandzia43 23.01.19, 12:44
    zona_glusia napisał(a):

> > a)
    > Badania mowią tez, że im starszy ojciec tym większe prawdopodobieństwo występow
    > ania wad genetycznych.

Jasne, jako i starsza matka. Dodatkowo im starszy ojciec tym większe prawdopodobieństwo autyzmu i chyba schizofrenii u dzieci.

--
  • nowel1 22.01.19, 11:37
    Pojmujesz różnicę pomiędzy : " Wczesny seks objawem niższej inteligencji" a: "Wczesny seks przyczyną niższej inteligencji"?
  • maaria33 22.01.19, 11:48
    A Ty trollu z sekty ordo iuris nie ustajesz w wysiłkach, zeby odciagnąc katolików od koscioła katolickiego. Starasz się zaistnieć na forum , zeby potem zachęcać "niewinnie" do sekty.
  • raczek-nieboraczek 22.01.19, 12:51
    prawda, albo i nie

w każdym razie takie teorie zachęcają nastolatki do aborcji,
    jakby nie było brzuch świadczy o niższej inteligencji
  • a2-a 22.01.19, 13:30
    W sumie artykuł z onetu, kto by się tym przejmował.

--
  • nitka_14 22.01.19, 14:51
    Pan się tym przejął. Mało tego, przybiegł pan z tym tutaj, żeby niezwłocznie podzielić się plotkami. A przecież nie od dziś wiadomo, że osoby plotkujące są najmniej inteligentne ze wszystkich. A już mężczyzna (na pewno?) plotkujący o kobietach na forum dla kobiet? Jeśli pan się nie wstydzi, to nie ma wątpliwości, że i zbytnią inteligencją pan nie grzeszy.
  • a2-a 22.01.19, 14:57
    smile

--
  • nitka_14 22.01.19, 15:38
    A jeszcze jedno. Jak często udziela się pan na forum dla ojców? Bo wątków przez pana założonych jakoś nie widać. W każdym razie w ostanich dniach, podczas, gdy pouczać kobiety przychodzi pan kilka razy dziennie. Znowu będzie głupi uśmieszek, zamiast sensownej odpowiedzi?
  • fawiarina 22.01.19, 14:06
    Jednak podstawy metodologii badań empirycznych i analizy danych powinny być nauczane w szkole. Bo potem ludzie mylą kwestię wspòłwystępowania zjawisk albo korelację pozorną z oddziaływaniem przyczynowo - skutkowym i rozpowszechniają głupoty.
    Proponuję mniej religii, więcej metodologii.
    Ale wiadomo, durniejszymi masami łatwiej się manipuluje i łatwiej się nad nimi sprawuje władzę, więc no.
  • a2-a 22.01.19, 15:07
    Pani jest osobą inteligentną więc może odpowie na pytanie, czy każdy kto nie szanuje dziewictwa ma skłonności pedofilskie?

--
  • iwles 22.01.19, 15:14
    a2-a napisał:

> Pani jest osobą inteligentną więc może odpowie na pytanie, czy każdy kto nie sz
    > anuje dziewictwa ma skłonności pedofilskie?
    >

twoi koledzy po fachu, czyli panowie w sutannach - tak.

• a2-a 22.01.19, 15:45
    Pudło, ci akurat są godnym wzorem szanującym dziewictwo...

Pytam poważnie, bo nigdy nie wiadomo kto siedzi za klawiaturą, a jeśli ten ktoś w internecie pisze komentarze pozbawione szacunku do dziewictwa, to chyba warto się zastanowić?

--
  • z_lasu 22.01.19, 15:55
    Czy ty w tej chwili obrzydliwie sugerujesz, że gwałcone przez księży dzieci miały wcześniejsze doświadczenia seksualne?
  • a2-a 22.01.19, 18:31
    Że co???
    Piszę o pedofilach epatujących niechęcią do dziwictwa w necie.

--
  • beneficia 22.01.19, 19:33

Przecież to co piszesz kupy się nie trzyma.
    >pedofilach epatujących niechęcią do dziwictwa w necie<
  • a2-a 23.01.19, 00:18
    Gdyby pedofil szanował dziewictwo, nigdy by nie ważył się tknąć żadnego dziecka.

--
  • z_lasu 23.01.19, 07:44
    O! Jednak zrozumiałeś.
  • saszanasza 23.01.19, 12:56
    a2-a napisał:

> Gdyby pedofil szanował dziewictwo, nigdy by nie ważył się tknąć żadnego dzieck
    > a.
    >
    A jak to się ma do księży pedofili, o których piszesz, że szanują dziewictwo?

--
  • livia.kalina 22.01.19, 19:50
    Akurat dla pedofila dziewictwo to fetysz. W nadmiernej ekscytacji dziewictwem bym się skłonności pedofilnych dopatrywała.
  • triss_merigold6 22.01.19, 20:01
    Eeee tam, kompleksów. Kiedyś to była gwarancja, że panienka nie jest w ciąży i dziedziczyć będzie potomek męża.
    Teraz fascynacja dziewictwem występuje u religijnych i tych z kompleksami.
  • a2-a 23.01.19, 00:27
    Myli Pani fascynację z szacunkiem.

--
  • a2-a 23.01.19, 00:22
    Nie dziewictwo, tylko kontakt z dziećmi.

--
  • saszanasza 23.01.19, 12:58
    livia.kalina napisała:

> Akurat dla pedofila dziewictwo to fetysz.

Dziewictwo to zaszłość wymyślona przez filozofie kościoła.
    Nie ma czegoś takiego jak „dziewictwo czy cnota”, jest „wiek inicjacji seksualnej”

W nadmiernej ekscytacji dziewictwem b
    > ym się skłonności pedofilnych dopatrywała.

--
  • czarniejszaalineczka 22.01.19, 15:18
    raczej rajcowanie sie dziewictwem i obsesja na punkcie niewinnosci, niedojrzalosci seksualnej moze świadczyc o skłonnosciach pedofilskich
    osoba taka boi sie doroslych kobiet, ktore same decyduja o aktywnosci seksualnej, dehumanizuje je jako nieczyste , a swoj poped kieruje w strone dzieci

--
    słuchaj rózico,
    ona nie słucha...
    za durzo kurzu
    wlajzło jej w ucha.
  • nitka_14 22.01.19, 16:29
    Możliwe, że coś w tym jest. Tym bardziej, że dojrzały człowiek, autentycznie zainteresowny dobrem młodego pokolenia, jednakowo przestrzega przed wczesną inicjacją tak dziewczęta, jak i chłopców, a tutaj mamy zafiksowanie na samych dziewczynkach. To trochę dziwne.
  • a2-a 22.01.19, 18:33
    No właśnie, jak założyłem wątek o święcie babci i dziadka, to tyle osób nie przyleciało wink

--
  • beneficia 22.01.19, 19:34
    Ty w ogóle czytasz na co odpowiadasz?
  • nitka_14 23.01.19, 04:31
    To teraz jasne. Chodzi po prostu o lans i przyciąganie uwagi. Trzeba było tak od razu.
  • grru 22.01.19, 21:32
    Co ma pedofilia do dziewictwa? Dorosła kobieta też może być dziewicą.

--
    Nadal jem gluten smile
  • saszanasza 22.01.19, 21:48
    a2-a napisał:

> Pani jest osobą inteligentną więc może odpowie na pytanie, czy każdy kto nie sz
    > anuje dziewictwa ma skłonności pedofilskie?
    >

Dziewictwo, to archaizm.

--
  • wheels.of.fire 22.01.19, 21:57
    saszanasza napisała:

> a2-a napisał:
    >
    > > Pani jest osobą inteligentną więc może odpowie na pytanie, czy każdy kto
    > nie sz
    > > anuje dziewictwa ma skłonności pedofilskie?
    > >
    >
    > Dziewictwo, to archaizm.
    >
    >

Tak, niech najlepiej dziewczynki tracą cnotę na dyskotekach w wieku 13 lat. Niech nam rośnie pokolenie małych puszczalskich lolitek, które do szkoły chodzą w wieczorowym makijażu.
    Dziwnym trafem wczesna inicjacja dotyczyła zwykle w dziewcząt, które wcześnie zaczynały palić i pić.

--
    Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
  • grru 22.01.19, 22:04
    A chłopcy?

--
    Nadal jem gluten smile
  • wheels.of.fire 22.01.19, 22:17
    Nie interesują mnie faceci, Biedronia lub Rabieja się pytaj.

--
  • grru 22.01.19, 22:30
    Szkoda, że nie interesuje Cię dobro młodzieży.

--
    Nadal jem gluten smile
  • iwles 23.01.19, 08:53
    wheels.of.fire napisał:

> Nie interesują mnie faceci, Biedronia lub Rabieja się pytaj.
    >

no ale chyba jesteś facetem ? Nie umiesz odpowiedzieć na pytanie, a od kobiet (wszak emama, to forum głównie kobiece) wymagacie (ty i a2a) wypowiadania się o kobietach ?

• aerra 22.01.19, 22:45
    A chłopcom to on zazdrościł.
  • saszanasza 23.01.19, 08:34
    wheels.of.fire napisał:

> saszanasza napisała:
    >
    > > a2-a napisał:
    > >

>
    > Tak, niech najlepiej dziewczynki tracą cnotę na dyskotekach w wieku 13 lat.

A co to jest „cnota”🤔 i jeszcze co to jest cnota w odniesieniu do seksualności człowieka?🤔

>
    >

--
  • minniemouse 23.01.19, 08:47
    saszanasza napisała:
    > A co to jest „cnota”🤔 i jeszcze co to jest cnota w odniesieniu do seksualnośc człowieka?🤔

no wiesz, jemu chodzi po prostu o tzw c-note co w US slangu znaczy 100$. spolszczona wersja - cnota.
    jak sie ma do seksualnosci? no, tyle musi zaplacic prostytutce zeby zechciala go potrzymac, ekhm, za raczke.

Minnie

--
    Karmić piersią przy stole?...
  • gama2003 22.01.19, 15:27
    Facet na babskim forum, co i rusz podpytujący na tematy okołoseksualne, ma bogate i satysfakcjonujące życie takowe w realu. Tak czytałam.
    Rzekłabym, że nic innego nie robi.
  • tanebo2.0 22.01.19, 19:11
    W sumie to ma sens. Seks we współczesnym świecie ( a także nie współczesnym) jest formą rozrywki. Osoby o niższej inteligencji nie odnajdą jej w operze czy balecie. Mają więc mniejszy wybór i tym samym łatwiej sięgają po tę formę...

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • ficus_carica 22.01.19, 19:29
    tanebo2.0 napisał:

> W sumie to ma sens. Seks we współczesnym świecie ( a także nie współczesnym) je
    > st formą rozrywki. Osoby o niższej inteligencji nie odnajdą jej w operze czy ba
    > lecie. Mają więc mniejszy wybór i tym samym łatwiej sięgają po tę formę...
    >

Nie jest dziwne, że takie słowa wychodzą spod ręki 40-letniego prawiczka. Musisz sobie jakoś zredukować dysonans poznawczy.

--
    kiedy dorośnie wtedy on przyniesie wojnę pod twój dom
    i ojca synów i bratu brat stawi naprzeciw pana świat
    nie ma wiary bez niewoli nie ma bólu co nie boli
  • wheels.of.fire 22.01.19, 19:44
    Akurat Tanebo jest umysłem ścisłym i intelektualistą. Jedynie politycznie odjeżdża, ale na ekonomii zna się jak nikt. Jego wina, że które mu się nie podobały go odrzuciły, a nie chciał na siłę wchodzić w relacje bez uczucia?

--
  • beneficia 22.01.19, 19:44
    Ale on ma rację. Jak ktoś nie ma nic innego do roboty, to czemu się nie pobzykać?
    Po stanie wojennym był wyż ☺
  • wheels.of.fire 22.01.19, 19:45
    Beneficia wysłałem Ci osobistego maila. To było miłe, że chciałaś mi pomóc.

--
  • beneficia 22.01.19, 20:06
    Józek, oficjalnie Ci tu napiszę, żeby wszyscy mogli przeczytać.
    To jest bardzo fajny mail, masz dużo autorefleksji i nie jesteś takim jełopem jakim się przedstawiasz na forum.
    Życzę Ci powodzenia - tylko szukaj mądrze - i proszę, szanuj kobiety także w swoich tu i w realu wypowiedziach, a wszystko będzie dobrze.
  • wheels.of.fire 23.01.19, 10:55
    Dzięki za ciepłe słowa, dawno nikt mi takich nie napisał.

--
  • a2-a 23.01.19, 12:00
    smile

--
  • tanebo2.0 22.01.19, 20:03
    Oj tam w stanie wojennym. Ile to już razy były przypadki że wyłączali gdzieś prąd na dłużej a 9 miesięcy później...

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • triss_merigold6 22.01.19, 19:45
    Wciąż się nie udało, co?
  • beneficia 22.01.19, 20:08
    Nie bądź zgorzkniała, ja wierzę, że jak się uda to ho ho smile
  • grru 22.01.19, 21:34
    Hmmm... bywanie w operze wyklucza aktywność seksualną?

--
    Nadal jem gluten smile
  • tanebo2.0 22.01.19, 22:04
    A gdzie ja napisałem że wyklucza?

--
  • edelstein 24.01.19, 09:21
    Znam sporo intelektualistow nie lubiacych ani baletu ani opery.

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • ichi51e 24.01.19, 09:34
    Ja balet docenilam dopiero jak sie wciagnelam w sport - wczesniej byla to raczej nuda. Teraz to patrze i dopiero widze jak wiele trzeba zeby to wygladalo jak wyglada. Zeby docenic opere rowniez trzeba miec minimum sluchu a nie wiedzy. Najwiekszym fanem opery jakiego znam jest moja chlopskiego pochodzenia babcia. W najglebszej komunie jezdzili z dziadkiem raz w miesiacu do Poznania na przedstawienia.

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.