Dodaj do ulubionych

Szczupłe dziewczyny mają małe piersi

24.01.19, 17:56
a grubsze mają duże. Potwierdzicie tę tezę czy zaprzeczacie ?

--
Gorące pozdrowienia od Bywalca Hoteli! smile
Edytor zaawansowany
  • milva24 24.01.19, 17:59
    Co rozumiesz pod pojęciem małe i duże?
  • bywalec.hoteli 24.01.19, 18:08
    No, ze jak szczupła, smukła dziewczyna - jakie lubie - to z reguły nie ma biustu - albo ma mały biust - a jak dziewczyna dobrze wyposażona to albo gruba albo tęga albo na permanentnej diecie ? Potwierdzacie moje obserwacje ?

--
  • lisa_elmqvist 24.01.19, 18:13
    a jak u Ciebie z długością nosa?
    Nie jesteś mężczyzną tylko plotkarskim budyniem bleeee
  • bywalec.hoteli 24.01.19, 18:56
    No i np cześć szczupłych aktorek sobie sztucznie powiększa. Ciekawe czy Monike Bellucci tak natura stworzyła smile

--
  • alpepe 24.01.19, 22:28
    Monica ma implanty.

--
    Achse des Guten
  • bywalec.hoteli 24.01.19, 22:41
    alpepe napisała:

> Monica ma implanty.
    >

Serio ??

--
  • alpepe 25.01.19, 08:39
    Tak.

--
    Achse des Guten
  • snakelilith 24.01.19, 18:08
    A ty znowu to samo. A potem będziesz się skarżył, że jestem chamska i złośliwa. Czemu to robisz? Nie możesz sobie o swoich seksualnych fantazjach pogodać z kumplami przy wódce? Nie podnieca cię to tak bardzo, jak rozmowy z kobietami? Dla mnie jesteś nawet bardziej obrzydliwy od józeka, bo on ma poważny problem psychiczny, a ty jesteś tylko obleśny.
  • bywalec.hoteli 24.01.19, 18:12
    To nie są żadne fantazje - tylko pytanie do kobiet czy potwierdzają moje obserwacje - koledzy raczej nie będą mieć takiej wiedzy jak same zainteresowane - nie masz czasem manii prześladowczej ? Pisałaś, ze cos tam zażywałas na nerwy ?

--
  • snakelilith 24.01.19, 18:19
    Nie, nie zażywałam nic na nerwy. Nerwy mam stalowe, co jest twoim pechem. Mam jednak bardzo dobre wyczucie do takich obślinionych oblesiów, co to niby chcą sobie tylko "niewinnie" porozmawiać o kobiecych biustach.
  • bywalec.hoteli 24.01.19, 18:57
    Pisałaś o tym ze brałaś jakieś leki w dojczlandzie.

--
  • snakelilith 24.01.19, 20:38
    W dojczlandzie, to możlwie, że ty brałeś jakieś leki. Pewnie teraz odstawiłeś, dlatego twoje myśli kręcą się tylko wokół własnego fiuta.
  • bywalec.hoteli 24.01.19, 20:52
    Ty to musiałaś dawno temu odstawić leki i teraz masz agresje duża.

--
  • snakelilith 24.01.19, 21:00
    bywalec.hoteli napisał:

> Ty to musiałaś dawno temu odstawić leki i teraz masz agresje duża.
    >

Nie, na takich jak ty mam uczulenie od urodzenia. Nawet jakby się naćpała najlepszych pigułek szczęścia, to widząc twoje wpisy zrobiłoby mi się niedobrze. Żonka wie, o czym ty z babami w internecie gadasz i jaki to zmartwiony jesteś, bo biust ma nieodpowiedni?
  • piekna_remedios4 25.01.19, 08:58
    Snake, jak ja cię lubię big_grin
  • mdro 24.01.19, 18:20
    Żony się spytaj.

--
    Nie wiem, czy w moim mieszkaniu jest BARDZO gorąco, ale właśnie dwóch hobbitów wrzuciło mi przez okno jakiś pierścień (znalezione w necie)
  • bistian 24.01.19, 18:32
    bywalec.hoteli napisał:

> koledzy raczej nie będą mieć takiej wiedzy jak same zainteresowane

A to niby dlaczego nie?
    To prawda, że grube kobiety mają zazwyczaj większy biust, niż te chude i kobiety (niektóre) kalkulują, czy gdy schudną, biust też mocno się zmniejszy? Zmniejszy się, niestety i w tym problem dla wielu.
    Znam też sporo szczupłych dziewczyn z dużymi biustami i zazwyczaj jest to cecha typowa w tej konkretnej rodzinie. Moja osobista i ulubiona też jest drobna i biuściasta, dobrze, że nie jest bardziej wyposażona, bo by była biedna ze stale przemęczonym kręgosłupem, a teraz jeszcze daje radę.
    Nie wiem, skąd to pytanie? W zakonie mieszkasz i nagiej kobiety nie widziałeś? wink
  • bywalec.hoteli 24.01.19, 18:48
    Moja osobista jest szczupła i tego zazdroszczą jej inne dziewczyny ale tez mało wyposażona. Jak masz drobna i biusciasta to masz szczęście smile

--
  • snakelilith 24.01.19, 18:54
    Pisałam ci, byś pogadał o tym z kumplami.
  • chatgris01 24.01.19, 19:00
    Pewnie, że z kumplami, przecież przeciętny facet ma przeważnie więcej od przeciętnej kobiety okazji, by oglądać damskie biusty. W dodatku z pewnością przygląda się im uważniej...
  • bywalec.hoteli 24.01.19, 19:07
    Niby jak jak jestem w stałym związku a kobiety jednak korzystają ze wspólnych przebieralni, pryszniców itp. Według moich obserwacji szczupłe dziewczyny które maja duży biust zdarzają się bardzo rzadko. Chyba matura to reguluje.

--
  • chatgris01 24.01.19, 19:14
    I myślisz, że pod prysznicem czy w przebieralniach kobiety nie mają nic innego do roboty, tylko wgapiać się w cudze piersi? Pfffffff....
    Na ładny męski tyłek bym sobie mogła z chęcią popatrzeć, ale na cudzy biust? No ić...
    Czy ty się przyglądasz szczegółom anatomicznym obcych facetów? suspicious
  • kalina_lin 25.01.19, 21:27
    Tak, po maturze biust już nie rośnie.
  • maslova 24.01.19, 19:18
    Aha, czyli ty masz pecha? Zobacz więcej, że tak o niej myślisz?
  • maslova 24.01.19, 19:18
    * Żona wie, że tak o niej myślisz?
  • bywalec.hoteli 24.01.19, 22:20
    Nie uważam, ze mam pecha. Przecież sam sobie wybrałem. Sama wie ze ma małe. Ale jest szczupła. No i nie są to pryszcze smile

--
  • bistian 24.01.19, 19:21
    bywalec.hoteli napisał:

> Moja osobista jest szczupła i tego zazdroszczą jej inne dziewczyny ale tez mało
    > wyposażona. Jak masz drobna i biusciasta to masz szczęście smile

Nie odbieram tego w ten sposób. Mi wszystko jedno, byle nie miała pryszczy, zamiast biustu, bo
    to dla kobiety zazwyczaj duży problem.
  • greenbutterfly 24.01.19, 23:14
    Co to znaczy - cytat - mało wyposażona?

U ciebie wszystko w porzadku? suspicious
  • rosapulchra-0 25.01.19, 08:16
    To są fantazje. Twoje. Chore.

--
    A to nie wiesz, że jak kobieta "rozkłada nogi", to jej się otwiera taka czarna dziura, co zasysa z niespotykaną siłą wszystkie samce jak leci, aż po horyzont zdarzeń...? by memphis90
  • mdro 24.01.19, 18:12
    A co nas obchodzą fantazje seksualne trolla?

--
    Nie wiem, czy w moim mieszkaniu jest BARDZO gorąco, ale właśnie dwóch hobbitów wrzuciło mi przez okno jakiś pierścień (znalezione w necie)
  • tairo 24.01.19, 18:14
    a grubsi mają duże. Potwierdzisz tę tezę czy zaprzeczysz ?
  • bywalec.hoteli 24.01.19, 18:19
    Niżsi maja większe i grubsze a wyżsi maja mniejsze, taki paradoks, dlatego cześć pan leci na niskich - zwłaszcza jak wiedza o tym z domu. Ja jestem ze wszech miar średni smile

--
  • mdro 24.01.19, 18:21
    Skąd wiesz? Wgapiasz się facetom w penisy?

--
  • triismegistos 24.01.19, 18:22
    Zo za złośliwa małpa naopowiadała ci, że kobiety wolą niskich facetów big_grin

--
    Ostatnie badania wykazały, że 42% Amerykanów ma nadwagę, a 34% jest otyła. Pozostali zjedli ankiety.
  • maslova 24.01.19, 18:36
    > Niżsi maja większe i grubsze a wyżsi maja mniejsze, taki paradoks, dlatego cześć pan leci na niskich - zwłaszcza jak wiedza o tym z domu.

???????
  • chatgris01 24.01.19, 18:57
    bywalec.hoteli napisał:

> Niżsi maja większe i grubsze a wyżsi maja mniejsze

Nieprawda.
  • ginger.ale 25.01.19, 08:10
    bywalec.hoteli napisał:

> Niżsi maja większe i grubsze a wyżsi maja mniejsze, taki paradoks, dlatego cześ
    > ć pan leci na niskich - zwłaszcza jak wiedza o tym z domu.
    >

?????

--
    come to the dark side, we have cookies!
  • mamtrzykoty 24.01.19, 18:31
    Wręcz przeciwnie, grubsi mają mniejsze, bo im więcej tłuszczu, tym więcej żeńskich hormonów i kuśka nie rośnie, tak jak powinna, dlatego nie warto być grubym chłopcem zwłaszcza w okresie dojrzewania, bo potem ma się mełego małego.
  • wheels.of.fire 24.01.19, 18:45
    Wielu grubych facetów roztyła się już w wieku dorosłym.

--
    Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
  • mamtrzykoty 24.01.19, 19:16
    Takim to na wielkość nie zaszkodziło.
  • tairo 24.01.19, 18:46
    Ale masz na to jakieś dane, czy tak sobie pobredzasz?
  • mamtrzykoty 24.01.19, 19:18
    To powszechnie dostępna wiedza.
  • tairo 24.01.19, 20:55
    Czyli nie będziesz mieć problemu z podaniem wiarygodnych źródeł.
  • bywalec.hoteli 24.01.19, 18:50
    Przecież mówiłem ze niższi maja większe, a nie ze grubsi maja wieksze. Kiedyś byłem zaskoczony tym jak gruby kuzyn miał małego (jako dzieciak)

--
  • 21mada 24.01.19, 18:15
    Potwierdzam
  • kosmos_pierzasty 24.01.19, 18:18
    Zasadniczo pewnie tak, ale zdarzają się wyjątki.
  • snakelilith 24.01.19, 18:23
    Dziewczyny opanujcie się, on się waszymi odpowiedziami onanizuje. Żaden facet nie rozmawia o kobiecych biustach z czystej ciekawości i dla zaspokojenia wiedzy, to jest zawsze motywowane seksualnie. Zresztą każde dziecko wie, że kobiece biust mają różną wielkość i nie zawsze są związane z tuszą. Nie dajcie się nabrać na jego inscenizowaną naiwność.
  • 21mada 24.01.19, 18:29
    To po co tu wlazłaś? Oczywiście ze biust ma związek z tuszą, wprost proporcjonalny, bo biust to głównie tłuszcz.
  • snakelilith 24.01.19, 18:34
    Wyślij mu fotkę twojego biustu. Dla ciebie jedyna okazja na męskie zaninteresowanie.
  • evolventa 24.01.19, 18:40
    co za bzdura, to są osobnicze rzeczy, i tak samo są szczupłe z dużym biustem, jak i grube z niezbyt dużym. A tak w ogóle, to chyba facet powinien to wiedzieć, przecież to teoretycznie faceci widzą dużo rozebranych kobiet. Ja nie kojarzę, żebym poza przebieralnią na basenie gołe damskie biusty oglądała, gdzie niby? jak się na kawę z koleżankami umówię?
  • bywalec.hoteli 24.01.19, 18:59
    No ale możesz np po swoim przykładzie się wypowiedzieć .

--
  • evolventa 24.01.19, 19:15
    to ja Ci w takim razie zadam tego samego rodzaju pytanie, a Ty to masz penisa małego czy dużego? a jak się podnieci to jest twardy czy miękki? No przecież możesz np po swoim przykładzie się wypowiedzieć......
  • snakelilith 24.01.19, 19:44
    Lepiej go o to nie pytaj, bo jeszcze ci odpowie. big_grin
  • evolventa 24.01.19, 20:16
    no tak, faktycznie, moja skucha, zdecydowanie nie jestem przygotowana na odpowiedź na to pytanie smile
  • bywalec.hoteli 24.01.19, 22:22
    Jakbyś założyła taki wątek z pytaniem z jakaś teza to na swoim przykładzie mógłbym ta tezę potwierdzić albo zaprzeczyć. Nie bądźmy fałszywie pruderyjni.

--
  • bywalec.hoteli 24.01.19, 22:24
    Natomiast miałbym trudność z odpowiedzią z uwagi na brak skali. Ja nie kupuje ubrań z rozmiarem miseczki albo obwodem w biuście , wiec nie mam miary jak Wy macie od A do E czy jakoś tak. Uważam, ze natura wyposażyła mnie dobrze smile

--
  • snakelilith 24.01.19, 22:41
    No jakże inaczej. Wklej zdjęcie twojego fiuta, ale w wzwodzie. Tylko nie płacz, jak zaryczymy się ze śmiechu podwórkowy Casanovo.
  • tairo 24.01.19, 23:30
    Tylko ma być z linijką, bo na słowo nie będziemy wierzyć, że tyle -> <- to 20 cm.
  • bywalec.hoteli 24.01.19, 23:37
    Ale ja nie prosiłem o podawanie własnych wymiarów czy wklejanie zdjęć tylko o wypowiedzenie się na temat tezy, która postawiłem.

--
  • snakelilith 25.01.19, 00:30
    Głupia teza, głupie odpowiedzi. Na co liczyłeś Bolku? Że zaczniemy przechwalać się, która z nas jest szczuplejsza i ma do tego większy biust? Z więzienia się urwałeś? Kobiety nie widziałeś przez ostatnie 20 lat, że nie zauważyłeś, że w przyrodzie istnieją przeróżne kombinacje? Weź sobie podęcznik do fizjologii i zapoznaj z budową kobiecego biustu, to będziesz wiedział, że kobiecy biust to nie tylko tłuszcz, reaguje u różnych kobiet różnie na hormony i dlatego jego wielkość nie zależy tylko od tuszy. Swoją drogą, duże dorodne biusty mają bardzo często przypadki genetycznego braku wrażliwości komórek na testosteron. Dotyczy to chłopców, czyli osobników z chromosomamii XY. Niestety, czy stety, przychodzą wskutek tego błądu natury na świat jako wyjątkowo piękne kobiety. Wysokie, długonogie, typ modelki. Mają jedwabistą cerę i duże okrągłe biusty. Niestety nie posiadają macicy, a niewykształcone jądra w brzuchu i krótką, niezbyt zachęcającą do seksu pochwę. To nawet nie jest aż takie rzadkie i sporo takich super women jest właśnie wśród modelek. Więc następnym razem jak się będziesz do jakiejś szczupłej z dużym biustem ślinił, to pamiętaj, że może to być facet. wink
  • bywalec.hoteli 25.01.19, 08:33
    Miałem Cie wygasić Snake ale to co napisałaś jest ciekawe. Czyli np Heidi Klum albo Naomi Campbell mogą byc takimi wyjątkowo pięknymi kobietami bez kobiecych organów a z męskimi ? A maja te okazy członka ? To jakis rodzaj obojnactwa?

--
  • snakelilith 25.01.19, 12:39
    bywalec.hoteli napisał:

Czyli np Heidi Klum
    > albo Naomi Campbell mogą byc takimi wyjątkowo pięknymi kobietami bez kobiecych
    > organów a z męskimi ? A maja te okazy członka ? To jakis rodzaj obojnactwa?
    >

Widać, że brakuje ci elementarnej wiedzy dotycząycej biologii i fizjologii. Czego w zdaniu "komórki niewrażliwe na testosteron nie rozumiesz? To oznacza bowiem, że te osobniki nie mają fiuta, bo to się bez działania testosteronu nie rozwija. I Heidi Klum urodziła czwórkę dzieci, wątpię, że nosiła je w wątrobie, więc przypuszczalnie ma macicę i nie należy do tej kategorii.
  • pade 27.01.19, 11:45
    big_grinbig_grinbig_grin

--
    Każda rzecz, która irytuje nas w innych, prowadzi do zrozumienia nas samych.
    — Carl Jung
  • mamtrzykoty 24.01.19, 18:36
    No i co ci to przeszkadza, niech ma trochę przyjemności z życia, skoro inaczej nie może.
  • bywalec.hoteli 24.01.19, 22:27
    Ale tu nie ma żadnej przyjemności tylko wiedza statystyczno-socjologiczna.

--
  • greenbutterfly 24.01.19, 23:17
    Znowu statystyki? OMG
  • triismegistos 24.01.19, 18:27
    zaprzeczam

--
    Ostatnie badania wykazały, że 42% Amerykanów ma nadwagę, a 34% jest otyła. Pozostali zjedli ankiety.
  • mamtrzykoty 24.01.19, 18:29
    No, w zasadzie tak, bo im grubsza, tym w piersiach ma więcej tłuszczu i piersi większe.
    U tych chudych w piersiach tłuszczu nie ma, więc piersi są małe, tzn, normalne, a nie otłuszczone.
  • 21mada 24.01.19, 18:29
    I sterczące 😊
  • mamtrzykoty 24.01.19, 18:33
    A nie obwisłe, jak u grubych.
  • snakelilith 24.01.19, 18:37
    I starych, zapomniałaś dodać. My jesteśmy grube, stare i aseksualne, a mada, ten ósmy cud świata jest powodem wilgotnych snów wszystkich facetów, tylko ten jeden wybrany woli jednak grubą z księgowości. big_grin
  • bywalec.hoteli 24.01.19, 18:52
    snakelilith napisała:

> My jesteśmy grube, stare i aseksualne

Ależ nie musisz się z tym afiszować smile
    --
  • snakelilith 24.01.19, 19:46
    bywalec.hoteli napisał:

Ty też nie musisz nam nam ciągle przypominać o swoim wzwodzie.
  • mamtrzykoty 24.01.19, 19:20
    U starych wcale nie muszą być obwisłe, jak się zawsze stałą wagę trzymało i w ciąży nie było, to mogą w starości też nie wisieć.
  • 21mada 24.01.19, 18:38
    I inne w dotyku. Takie sprężyste, a nie lejące.
  • snakelilith 24.01.19, 18:50
    A ty skąd o tym niby wiesz? Z powodu braku męskiego zainteresowania postanowiłaś przerzucić się na kobiety?
  • rosa-fira 25.01.19, 12:29
    To facet.
  • bei 24.01.19, 19:48
    Statystycznie masz rację
  • joaz 24.01.19, 19:50
    zaprzeczam. Moja córka jest szczupla i ma małe piersi. Dzisiaj była u nas jej rówieśniczka, jeszcze drobniejsza, ale ze znacznie większym biustem.
  • gama2003 24.01.19, 20:24
    Zaprzeczam. Istnieją wszystkie kombinacje i to z równą częstotliwością. I wszystkie stany pomiędzy.
  • bywalec.hoteli 25.01.19, 08:37
    gama2003 napisała:

> Zaprzeczam. Istnieją wszystkie kombinacje i to z równą częstotliwością. I wszys
    > tkie stany pomiędzy.

A to ciekawe.

--
  • slonko1335 24.01.19, 20:29
    Nie potwierdzam. Aczkolwiek małe i duże to pojęcia względne.

--
    Sygnaturka się zgubiła....
  • 21mada 25.01.19, 09:06
    > Nie potwierdzam. Aczkolwiek małe i duże to pojęcia względne.
    To fakt! Dla ematki miseczka G to malutki biuścik 😂
  • ficus_carica 26.01.19, 16:47
    Mówisz o 60G czy 95G?

Bo, uwaga, teraz zburze twój świat, to jest RÓŻNICA.

--
    kiedy dorośnie wtedy on przyniesie wojnę pod twój dom
    i ojca synów i bratu brat stawi naprzeciw pana świat
    nie ma wiary bez niewoli nie ma bólu co nie boli
  • slonko1335 27.01.19, 11:02
    No ale nawet jeśli 60 to przecież malutki nie jest gdy miska G..fakt do tej od obwodu 95 daleko ale ciągle trudno nazwać 60G malutkim biustem.

--
    Sygnaturka się zgubiła....
  • kobieta_z_polnocy 24.01.19, 20:32
    Myślę, że statystycznie rzeczywiście tak to się rozkłada.
    Istnieją jednak przecież też naturalne kobiety-klepsydry (czyli bez silikonów, itd.) i u nich już te proporcje inaczej się rozkładają.
  • beneficia 24.01.19, 21:40
    Jprd, co za wątek.
    Różne rzeczy mają ematkowi faceci za uszami, ale ten gość to zwykły masturbantowy oblech.
    Zglosiłam dawno do usunięcia, czemu ciągle jest?
    I czemu normalne dziewczyny mu odpowiadają?
  • fornita111 24.01.19, 22:34
    Bo nie są normalne tongue_out Jedna Snake w tym wątku jest wink
  • hanne_lore 26.01.19, 15:04
    beneficia napisała:

>ten gość to zwykły masturbanto
    > wy oblech.
    > Zglosiłam dawno do usunięcia, czemu ciągle jest?
    > I czemu normalne dziewczyny mu odpowiadają?
    ??? O co chodzi? Co Cię tak strasznie bulwersuje w tym wątku, że aż moderacja ma go usuwac?
  • bywalec.hoteli 26.01.19, 15:45
    Tez tego nie rozumiem. Normalna sprawa. W tym NRD, w którym mieszka jedna z agresorek był nawet silny kult naturyzmu propagowany przez komunistyczne władze. Jakbym szukał tego co mi wmawiają to na pewno nie na forum.

--
  • riki_i 24.01.19, 22:29
    Zasadniczo tak jest, ale zdarzają się szczupłe dziewczyny z wielkim biustem. Choć z moich obserwacji wynika, że mają one tendencje do tycia i z czasem, a już zwłaszcza po ciąży, przestają być szczupłe.
  • bywalec.hoteli 24.01.19, 22:44
    Czyli to są grube naturalnie, które mocno się odchudzały a z czasem tyją np. po ciąży. Wyjątkiem jest Marta Wierzbicka ale ona naturalnie tez jest chyba pełniejsza No i mocno narzeka na ciężar swoich atrybutów.

--
  • riki_i 25.01.19, 10:49
    Wierzbicka ponoć odchudzila się teraz na szkielet.

Nie, ja nie mówiłem o młodych dziewczynach odchudzonych, tylko o młodych, wpierw naturalnie szczupłych i z dużym cycem, a potem zgrubialych.

Jak jest szczupła z dużym naturalnym cycem to IMO ma większe szanse na utycie niż szczupła z mikro piersiątkami.
  • ficus_carica 26.01.19, 16:51
    riki_i napisał:

> Jak jest szczupła z dużym naturalnym cycem to IMO ma większe szanse na utycie n
    > iż szczupła z mikro piersiątkami.

Teza wyciągnięta z rikusiowej colon sigmoideum.

--
    kiedy dorośnie wtedy on przyniesie wojnę pod twój dom
    i ojca synów i bratu brat stawi naprzeciw pana świat
    nie ma wiary bez niewoli nie ma bólu co nie boli
  • snakelilith 26.01.19, 17:41
    ficus_carica napisał(a):

> Teza wyciągnięta z rikusiowej colon sigmoideum.

To ty nie wiesz? Duże biusty u szczupłych kobiet wydzielają fluidy zachęcające ciało do tycia. I jeszcze sprawdźmy może tezę, czy te kobiety tyją bardziej od tego, że są częściej macane. uncertain Też bym szbyko utyła, gdybym musiała żyć z mizoginem riki, albo niedopieszczonym bywalcem hoteli. Tylko po to, by omijali mnie wielkiem łukiem.
  • bywalec.hoteli 26.01.19, 20:31
    Auf wiedersehen DDR!

--
  • hanusinamama 30.01.19, 22:18
    Och i do tego poliglota....smile
  • bywalec.hoteli 02.02.19, 08:51
    big_grin

--
  • bywalec.hoteli 27.01.19, 09:37
    Zobaczyłem jej zdjęcia po odchudzaniu i Tez jej walory się jej zmniejszyły

--
  • vodyanoi 27.01.19, 09:16
    Gdyby moj mąż wiedzial, kim jest Wierzbicka i czy sie odchudzila, to chyba bym sie z nim rozwiodla big_grin
  • bywalec.hoteli 27.01.19, 09:30
    vodyanoi napisał:

> Gdyby moj mąż wiedzial, kim jest Wierzbicka i czy sie odchudzila, to chyba bym
    > sie z nim rozwiodla big_grin

Zapytaj męża. Pokaz zdjecie. Może kojarzyć smile

--
  • hanusinamama 30.01.19, 22:16
    Ja to wsród zanjomych widzę inną tenedecje, zona w ciązy wiadomo ma brzuch...ale po ciązy to facetowi zostaje brzuch.Niby ona w ciazy, ona rodzi a on nadal wygląda jak w 9 miesiącu...
  • semihora 24.01.19, 22:36
    A stulejarze mają małe siurki.

--
    Prawica ze wszystkich grup dzieci - a mamy dzieci niepoczęte, dzieci poczęte i dzieci urodzone - ona zajmowała się tylko dziećmi poczętymi.
  • snakelilith 24.01.19, 22:42
    big_grin
  • bywalec.hoteli 24.01.19, 22:47
    big_grin

--
  • snakelilith 24.01.19, 22:48
    Wklej zdjęcie. Najpierw czterolatka, potem twojego. A najlepiej spikinj się z hotelarzem i zróbcie jakiegoś fiutowego tryptyka, nie mylić z tryperem. big_grin
  • riki_i 24.01.19, 22:54
    Dobranoc Pani!
  • bywalec.hoteli 24.01.19, 22:57
    Ma ciężki okres ostatnio, ignoruje jej zaczepki.

--
  • snakelilith 24.01.19, 23:16
    Lepiej nie próbuj tekstów o okresie przy żonce, bo dostaniesz ścierą w łeb cieńki Bolku.
  • wheels.of.fire 25.01.19, 06:09
    Riki, a Twój syn nie był przypadkiem starszy? Czy to drugi syn?

--
    Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
  • evolventa 25.01.19, 07:56
    ja bym się tym nie chwaliła, tylko czym prędzej z dzieckiem do lekarza szła i coś z tym zrobiła. Zlikwidowanie stulejki to nie jest skomplikowany zabieg, a zwłaszcza u małego chłopca. Nie wiem czym się chwalisz, tym, że jesteś kiepskim ojcem i masz wywalone na problemy swojego dziecka?
  • evolventa 25.01.19, 07:58
    to do rikiego było
  • dzikka 25.01.19, 08:45
    Myślałam, ze jesteście mądrzejsze. Sprawia wam przyjemność gadanie o kobiecych piersiach z trollem? niektóre nawet własne córki opisują. Obrzydliwe i żałosne. Rzyg.
  • atenette 25.01.19, 08:49
    Statystycznie niby tak, chociażby patrząc na dostępne rozmiary staników, ale oczywiście nie zawsze tak jest. Sama noszę rozmiar odzieży 36, a rozmiar stanika 65g. Koleżanka z biurka obok jest jeszcze szczuplejsza, rozmiar odzieży 34, a rozmiar biustu podobny do mojego.
  • bywalec.hoteli 25.01.19, 09:00
    pogratulujcie naturze smile a nie jest Ci ciężko?

--
  • snakelilith 25.01.19, 12:40
    OJP.
  • fawiarina 25.01.19, 21:04
    Ale chwalisz się czy żalisz?
  • bywalec.hoteli 25.01.19, 21:27
    Ani to ani to, po prostu pytam.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.