Dodaj do ulubionych

Miękkie staniki

27.01.19, 15:28
Nosicie? Gdzie kupujecie? U mnie takich NIE MA. Obeszłam wczoraj pół sklepu i znalazłam jeden, ale typu plunge, w dodatku granatowy. 🙄 A chciałabym miękka, koronkowa balkonetke. Wszędzie są same sztywne wytłoczki.
Edytor zaawansowany
  • aaa-aaa-pl 27.01.19, 15:40
    Na bazarkach mają- przechodziłam ostanio przez bazarek i zwróciłam uwagę na takie miękkie staniki ( bardzo brzydkie).
  • hosta_73 27.01.19, 15:46
    Na allegro. Ostatnio Triumph koronkowy za 20zl (nowy, z metkami).
    Nienawidzę tych sztywnych,pancernych staników 😒

--
    Zwierzę z meblem? Waran z komodo.
  • lilia.z.doliny 27.01.19, 15:48
    sie podepne
    a co sadzicie o stanikach bezfiszbinowych ale na raczej spory biust? daja rade? Z moimi zaburzeniami si ciezko jest z tymi drutami wytrzymac

--
    Życie jest jak pudełko czekoladek. A ty masz cukrzycę.
  • milva24 27.01.19, 16:14
    U mnie niestety nie, choć biut niezbyt okazały (jakieś 70D).
  • mysiulek08 27.01.19, 16:31
    Zaraz wyjdzie, ze spamuje smile Felina ma pieknie bezfiszbinowe, rozmiar do miseczki F, na G tez sie nadaja, sprawdzilam.
    Ale tez ich fiszbinowe sa dobrze zrobione i mnie przy miseczce G nic nie uwiera, tylko trzeba dobrze dobrac rozmiar pod biustem, jak bedzie ciut za luzno, beda fiszbiny przeszkadzac

felinapolska.com/miekki-z-fiszbinami-c-1_13.html

felinapolska.com/miekki-bez-fiszbin-c-1_4.html
  • madzioreck 27.01.19, 19:33
    lilia.z.doliny napisała:

> sie podepne
    > a co sadzicie o stanikach bezfiszbinowych ale na raczej spory biust? daja rade?

Jak jest dobrze zrobiony, to daje radę. Kris uszył bezfiszbinowca, który bardzo ładnie trzyma i kształtuje, pod ubraniem nie widać, że to bezdruciak, ale jest brzydki jak noc listopadowa. Ładniejszego bezfiszbinowca, który daje radę dużym biustom, zrobiła Ava.
  • lilia.z.doliny 27.01.19, 20:30
    dzieki
    moze byc i brzydki, zrobimy sprawdzian malzenski
    jak.mawiala moja mama "jak sie nie podoba brudno, to na czysto trudno"

--
    Życie jest jak pudełko czekoladek. A ty masz cukrzycę.
  • lucerka 28.01.19, 05:51
    A daj linka do tego Krisa bez fiszbinowego

--
    Why be racist, sexist, homophobic, transphobic, when you could be just quiet?
  • madzioreck 28.01.19, 17:06
    lucerka napisała:

> A daj linka do tego Krisa bez fiszbinowego

Wpisz sobie Kris Line Afrodyta no wire smile
  • 3lato 27.01.19, 15:49
    Przeczytałam męskie staniki big_grin

--
    „Każdy człowiek jest jak księżyc. Ma swoją drugą stronę której nikomu nie ukazuje.”
  • homohominilupus 27.01.19, 15:52
    No dobra. Miękkie i koronkowe. Piękne. Ale w takich sutki widać przez bluzkę, sweter, bluzę... Jest to jednakowoż lekko krępujące.

--
    Early to bed and early to rise makes a man wealthy and healthy and wise wink
  • mdro 28.01.19, 12:38
    "Ale w takich sutki widać przez bluzkę, sweter, bluzę... Jest to jednakowoż lekko krępujące"

Dlaczego krępujące? I dlaczego chcesz ukrywać ich istnienie? One nawet nie są przypisane do płci, mężczyźni też je mają (i też czasem są widoczne przez koszulkę czy cienką bluzę).

--
    Nie wiem, czy w moim mieszkaniu jest BARDZO gorąco, ale właśnie dwóch hobbitów wrzuciło mi przez okno jakiś pierścień (znalezione w necie)
  • 21mada 28.01.19, 13:02
    To fakt. Nawet przed wojna nie było takiej pruderii jak dzisiaj. Dlatego większość staników to wytłoczki.
  • 7katipo 27.01.19, 17:21
    No właśnie ja tak samo big_grin big_grin
  • ykke 27.01.19, 15:50
    Do 30 nosiłam miękkie biustonosze. Bezszwowe, wytlaczane tylko. Miał takie cudowne i Triumph i Skinny. Z Triumpha mialam wlaśnie też piękna mieciutką balkonetkę z koronki i szyfonu, szwów nie było nawet widać. A teraz koszmar. Wszędzie pancerne skorupy, a jak już miękkie to z wstretnym drazniacym szwem, który odznacza się pod bluzka i robi z piersi stożek. Ciężko jest coś upolować.

--
    Izka

"Dzień bez śmiechu to dzień stracony"
  • klamkas 27.01.19, 15:56
    Mój ulubiony miękki to Gaia Sirene.
  • beneficia 27.01.19, 15:57
    Fakt, jest ich mniej.
    Pani w sklepie powiedziała, że szczególnie latem kobiety chętniej kupują sztywne staniki, tłumaczyła to tym, że nosimy cieńsze bluzki i na pewno nic się będzie odznaczać(w sensie brodawki).
    A kupuję w Factory, bo tam za stanik zapłacę 80 zł zamiast 150.
  • eat.clitoristwood 27.01.19, 15:58
    balkonetka, tudzież plungonetka. Po wyguglaniu nie mam pojęcia, jaka jest różnica między obiema i bardotką.
    Aczkolwiek jest to wiedza mnie osobiście cokolwiek obojętna.
  • 21mada 27.01.19, 16:04
    Balkonetka to to samo co bardotka.
    Plunge robi dekolt w serek: V
  • piataziuta 27.01.19, 17:02
    proponuję, żebyś nie opowiadała głupot, gdy masz o czymś zero pojęcia
  • princesswhitewolf 27.01.19, 17:36
    21mada, piaziuta prawde ci mowi bo to inne modele sa. Tu poczytaj
    www.faszon.pl/balkonetka-a-bardotka-roznice/
  • eat.clitoristwood 27.01.19, 17:42
    princesswhitewolf napisała:

> 21mada, piaziuta prawde ci mowi bo to inne modele sa. Tu poczytaj
    > www.faszon.pl/balkonetka-a-bardotka-roznice/

Nie mogę oglądać. Mam 22-calowy monitor a niedaleko żona siedzi.
  • princesswhitewolf 27.01.19, 19:33
    Powiedz zonie, ze forumka ci kazala w celach edukacyjnych. I ze to badanie naukowe hahaha
  • princesswhitewolf 27.01.19, 19:35
    Przypomnialo mi sie to

https://goo.gl/images/jPp8in
  • eat.clitoristwood 27.01.19, 19:51
    princesswhitewolf napisała:

> Powiedz zonie, ze forumka ci kazala w celach edukacyjnych. I ze to badanie nauk
    > owe hahaha

Słyszałem o znajomym, który wracał nietrzeźwy z portu, oddech alkoholowy tłumaczącym wszechobecnymi oparami paliwa. Pracował bowiem na statku dostarczającym paliwo. Znaczy na takiej pływającej stacji benzynowej.
  • princesswhitewolf 27.01.19, 19:57
    Haha
  • piataziuta 27.01.19, 17:55
    😂
  • piataziuta 27.01.19, 17:55
    faszon from raszon
  • summerland 28.01.19, 00:53
    Faszyn from Raszyn
  • piataziuta 27.01.19, 17:01
    Bardotka jest biustonoszem przystosowanym do noszenia bez ramiączek.
    Balkonetka, ma pionowy szew (lub trzy) i jest ścięta poziomo w połowie piersi (jak ten czarno-kolorowy, który wrzuciła beata na drugim zdjęciu). Balkonetka może być miękka (czyli przezroczysta, jak ta na zdj) lub usztywniania.
    Plunge to biustonosz, który ma bardzo niski mostek (czyli miski łączą się wąską tasiemką).
    Plungonetka to raczej oksymoron.
  • eat.clitoristwood 27.01.19, 17:17
    piataziuta napisała:

> Bardotka jest biustonoszem przystosowanym do noszenia bez ramiączek.
    > Balkonetka, ma pionowy szew (lub trzy) i jest ścięta poziomo w połowie piersi (
    > jak ten czarno-kolorowy, który wrzuciła beata na drugim zdjęciu). Balkonetka mo
    > że być miękka (czyli przezroczysta, jak ta na zdj) lub usztywniania.
    > Plunge to biustonosz, który ma bardzo niski mostek (czyli miski łączą się wąską
    > tasiemką).

> Plungonetka to raczej oksymoron.
    Plugonetka to akurat zamierzone niechlujstwo.

Bardzo dziękuję za wyjaśnienie.
    Jak wspomniałem jest to wiedza kompletnie bezużyteczna, z mojej perspektywy jednak dużo bardziej fascynująca, niż ta o karczkach, fałdkach, pliskach i zakładkach. smile

• piataziuta 27.01.19, 17:18
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • princesswhitewolf 27.01.19, 17:37
    No to wymysl jakis kontrowersyjny watek, a obiecuje ze bede przeciw ( nie wazne czego) i znowu bedzis ciekawiej

<Zart>
  • piataziuta 27.01.19, 17:56
    Raz-dwa-trzy-wy-myśl-ty!
    ;P
  • eat.clitoristwood 27.01.19, 17:39
    piataziuta napisała:

> Ależ proszę, polecam się na przyszłość.
    > Kurfa jak nudno na tym forum.

Mogę specjalnie dla Ciebie założyć na forum o facetach wątek o gaciach.
    Wątpię jednak, żeby to poruszyło Twoją niespokojną duszę.
  • piataziuta 27.01.19, 17:56
    echhh...
  • beata985 27.01.19, 16:05
    sprawdzałaś Samantę??
    https://samanta.pl/1243-large_default/biustonosz-hana-a111-czarny-soft.jpg
    mam takie w 4 kolorCH, w opcji również całej koronkowej, czarny i biały kupiony kolejny raz już, to jedyne staniki, które mnie nie uwierają, nie drapią, nie gryzą...
    i cos takiego jeszcze, chyba troszkę inny wzór ale nie umiem teraz znaleźć, jest prześliczny...również był w wersji granatowej ale po przymierzeniu jednak czarny lepszy.
    https://samanta.pl/852-large_default/biustonosz-havana-a142-czarny-soft.jpg

--
    Każdy dzień z pisem jeszcze głupszy od poprzedniego /by anetapzn/
  • 21mada 27.01.19, 16:14
    Jakieś takie zabudowane. I czy zawsze musi być ten szew pośrodku? Pamietam że kiedyś dawno miałam balkonetke bez tego szwa.
  • beata985 27.01.19, 16:23
    wrzuciłam tylko przykłady jakie ja noszę, nie są to typowe balkonetki, wejdz na stronę i poprzeglądaj, dużo teraz jest po przystępnych cenach.

--
    Każdy dzień z pisem jeszcze głupszy od poprzedniego /by anetapzn/
  • piataziuta 27.01.19, 16:54
    uu, dobry gust ma koleżanka
  • 21mada 27.01.19, 16:35
    Off top - te panie na zdjęciach maja brzuchu podobne to Katji. Ale tlusciszki! 😉
  • princesswhitewolf 27.01.19, 17:33
    Cierpisz na anoreksje? To sa normalnie zbudowane ladne kobiety a nie wychudzone szczapy. Ponetne.
  • ichi51e 28.01.19, 14:16
    Nie maja zupelnie inne niz katja. Trzeba byc slepym zeby nie widziec roznicy

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • tola1990 27.01.19, 19:43
    to są miękkie staniki? To jak wyglądają "twarde" usztywniane w takim razie? (pytam poważnie, całe życie takie noszę i myślałam, że one są usztywniane big_grin )
  • konsta-is-me 27.01.19, 22:07
    Chodzi o takie z gabka po calosci.
    W sensie cala miseczka jest wylozona gabka.
  • milva24 27.01.19, 16:13
    Noszę i lubię ale balkonetek na żywo nie widziałam.
  • anika772 27.01.19, 16:22
    Tylko i wyłącznie miękkie. Kupuję w sklepach internetowych.
  • mysiulek08 27.01.19, 16:27
    felinapolska.com/biustonosz-felina-conturelle-viva-804818-p-1266.html
  • evolventa 27.01.19, 16:45
    Dużo miękkich staników, głównie angielskich, z firm takich jak panache, curvy kate czy freya, można kupić w naprawdę atrakcyjnych cenach na allegro. Nie wiem, one są chyba z jakiś angielskich outletów, tylko jest ryzyko że nie trafisz z rozmiarem. Ja sobie radzę tak, że mierzę dany model w sklepie stacjonarnym, albo przynajmniej staram się zorientować jak wypada rozmiarówka danej firmy jeżeli nie ma danego modelu i zamawiam. Ryzyk-fizyk, najwyżej odsyłam jak nie pasuje.
  • evolventa 27.01.19, 17:00
    a jeszcze Ci chciałam podpowiedzieć, żebyś spróbowała takich termicznie formowanych, które nie są zupełnie miękkie, ale jednak są dość cienkie, na przykład Triumph ma takie (np model Beauty-Full Darling WP). Są bardzo wygodne, no i wydaje mi się, że mniej kłopotliwe bo jednak nie odznaczają się w nich tak bardzo sutki.
  • princesswhitewolf 27.01.19, 17:32
    Ale moze ona za miekki uwaza rozciagajacy sie, a Freya, Panache nie rozciagaja sie, bo gdyby tylko chodzilo o to ze nie sa z gabka czy usztywnione to ja nie panimaju o co kej chodzi bo takich dozyllion na rynku nawet dla biusciastych
  • snakelilith 27.01.19, 19:16
    Freya i Panache jako marki typowo biuściaste bardzo rzadko mają w asortymencie staniki typu nieusztywniony half cup. Nawe te najbardziej wycięte są raczej 3/4. Typowe half cupy produkowane są przez marki francuskie, typu Chantelle, Simone Perelle, Lise Charmel, Passionata. Ale są to zwykle staniki dla mniejszych biustów kończących się na miseczce E.
    Na zdjęciu typowy half cup marki Simone Perelle. Posiadam go w rozmiarze 70E, ale niestety jest mi już za mały o jakieś 2 miski:

http://www.bou-doir.de/WebRoot/Store13/Shops/61327881/4750/3969/601E/56A1/95BA/C0A8/2936/B283/b_00FC_gel_0020_aussen.jpg
  • princesswhitewolf 27.01.19, 19:37
    Juz ci za maly? ... Nadal rosniesz? Lol
    Mi biust sie nie zmienia rozmiarowo od 24 roku zycia gdzies z wyjatkiem okresu ciazy...
  • beneficia 27.01.19, 19:44
    A mnie się rozmiar zmienia, również w zwiazku z tym, że tłuszcz inaczej się rozkłada. Lol.
  • princesswhitewolf 27.01.19, 19:58
    Mowa o przyciaganiu ziemskim, ktoremu nieuchronnie podlega plec zenska z wiekiem... No ale to by chyba na rozmiar nie mialo wplywu a na sama skore hmm...
  • snakelilith 27.01.19, 20:45
    A co ma przyciąganie do rozmiaru? Kobiety mają różne biusty, jednym opada, innym wypełnia się z wiekiem. Lol.
  • princesswhitewolf 27.01.19, 23:43
    zapewne wypelnia sie z wiekiem na tej diecie opartej o domowe ciasto lol
  • snakelilith 28.01.19, 14:10
    Martw się o swoją zagrożną cukrzycą dudę. Mnie ani ciasto nie szkodzi, ani duże cycki nie przeszkadzają.
  • piataziuta 27.01.19, 19:48
    Prezentowana na zdjęciu BALKONETKA (bo half cup w języku polskim oznacza "PÓŁ MISKI" i funkcjonuje w polskiej bieliźnie jako wszystko: zarówno biustonosz pół-usztywniany, jak i balkonetka, jak i paddet - czyli biustonosz usztywniany, głęboki, z cięciem przez środek miski) występuje w polskich firmach bieliźnianych - w obwodzie 70 - do rozmiaru G/H/I(w zależności od firmy).
    Koszt 120-250 złotych, zamiast sugerowanych przez ciebie francuskich balkonetek, kosztujących 300-500 zł.
    Choć zdaję sobie sprawę, że polecanie przez ciebie SAMYCH francuskich firm, ma na celu ( o ile nie mieszkasz we Francji) podkreślenie pewnej forumowej egzaltacji pt. "znam się na wszystkim i jestem taka profesjonalna, że nawet cycki unoszę stanikami ZZAGRANICY"

Baj de łej:
    pisze się "Simone Perele".
  • eat.clitoristwood 27.01.19, 20:06
    piataziuta napisała:
    > cycki unoszę stanikami ZZAGRANICY"

Czy wyrażałem już moje uwielbienie? Na pewno. To i tak wyrażę.
  • 21mada 27.01.19, 20:24
    O! O taki dokładnie krój mi chodz! W Anglii takich nie ma.
  • no-tak-ale 28.01.19, 06:18
    Chantelle są przynajmniej do H.
  • mikams75 27.01.19, 17:16
    mam, z zalando, w sumie rzadko nosze, bo sutki sie odznaczaja. Jeden fiszbinowy w kolorze khaki, z bardzo miekkiego milego materialu, a drugi bez fiszbin i ten nosza glownie w upal do prac w ogrodku itp.
  • nutella_fan 27.01.19, 17:28
    Triumph
  • princesswhitewolf 27.01.19, 17:30
    O Trumph tez tylko niestety nie w kazdym rozmiarze kazdy model robia i wieksze biusty maja ograniczony wybor..Tu w UK Trumphy mozna kupic
  • princesswhitewolf 27.01.19, 17:29
    21mada, gdzie mieszkasz? Sa u Was amerykanskiej firmy Playtex? W UK sa. Polecam
  • lacunalegis 27.01.19, 17:46
    O dziwo, Triumph. Omijałam ten sklep latami, bo kojarzył mi się z przedpotopową rozmiarówką. Ostatnio, przypadkiem, mile się zdziwiłam właśnie stosunkowo tanimi miękkimi stanikami. Jedyną wadą jest mały wybór kolorów w rozmiarach E+, w całym dużym sklepie pasował na mnie tylko łososiowy, błękitny i granatowy.
  • madzioreck 27.01.19, 19:31
    Noszę wyłącznie miękkie staniki. Balkonetka w sensie to, co Brytyjczycy określają balkonetkami (miska cięta tulipanowo na 3 części) czy halfcup z pionowymi cięciami, czyli nasza balkonetka? To drugie to mój ulubiony krój, mam takie z Samanty, Kris Line, Dalii, Ewy Bień, Le Vernis, Chantelle. Gorsenia chyba też ma. Mam kilka takich od Ewy Michalak, ale już nie szyje tego kroju.
  • muchy_w_nosie 27.01.19, 21:24
    W sklepach internetowych np gorteks.
  • aerra 28.01.19, 12:13
    Ale fiszbinowe?
    Bo bezfiszbinowych używam tylko do spania, w dzień się w tym nie da chodzić, ale normalne staniki wszystkie mam miękkie na fiszbinach. Ostatni raz usztywniane miseczki to miałam może w LO.
    Biustonosze kupuję w sklepach z bielizną, specjalizujących się w biustonoszach wink Głównie Panache i Fantasie, Freya czasem (ale rzadko, bo mi fiszbiny w Freyi nie pasują, za bardzo pod pachę włażą zazwyczaj) i czasem Elomi.
  • mdro 28.01.19, 12:44
    Idź do sklepu z szeroką rozmiarówką. Tam są.

--
    Nie wiem, czy w moim mieszkaniu jest BARDZO gorąco, ale właśnie dwóch hobbitów wrzuciło mi przez okno jakiś pierścień (znalezione w necie)
  • alpepe 28.01.19, 12:51
    W hm mają, bo mam od nich trzy, ale nie balkonetki.

--
    Achse des Guten
  • 21mada 28.01.19, 13:00
    Ale maja balkonetki?
  • lot_w_kosmos 28.01.19, 13:17
    Jak nie ma jak są?
    Idzie się do sklepu ze stanikami, salonu brafitingu, jak kto woli i się mówi pani, żeby pancernych nie przynosiła, tylko miękkie.
    No i takie przynosi.
    Oczywiście z fiszbinami, ale już miska z samej koronki, co najwyżej podszyta jakąś siateczką z tiulu.
  • ichi51e 28.01.19, 14:14
    Wszedzie sa Felina Triumph na sto procent maja. W intimissimi widzialam a sportowe czy bralette w gilly hicks

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • ichi51e 28.01.19, 14:17
    Dodam ze w zyciu nie mialam poduszkowca. Nigdy.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka