Dodaj do ulubionych

Moj plan pt.'biale spodnie, wiosna/lato 2019'

31.01.19, 21:08
A wiec jak sie trzymacie? Dajecie rade?
Ja:
pol godziny lub 1 cala godzina spaceru dziennie (szybki spacer/marsz)
zrezygnowalam z pieczywa a weglowodany zastapilam: kaszami (jaglana, gryczana...brrr!) i platkami owsianymi na wodzie.
Warzywa gotowane lub surowe
Ryba (losos pieczony)
i...czekam na efekty...
A Wy?
Edytor zaawansowany
  • bei 31.01.19, 21:17
    Trzymam kciuki za Ciebie😊, tak trzymaj, na pewno uzyskasz zamierzony efekt
  • des42 31.01.19, 21:28
    Dzieki. Nie jest latwo bo efektow wiadomo jeszcze nie ma. Chyba te biale spodnie jednak zdobede i powiesze je na scianie sypialni wink aby motywacja nie zjechala...
  • mrs.solis 31.01.19, 21:54
    Powies, powies, niech motywuja, bo jak nie to potem przyjdzie lato i ....http://www.readunwritten.com/wp-content/uploads/skinny-jeans-1.gif
  • black.emma 31.01.19, 22:18
    Swoją drogą niezłe ćwiczenie mięśni brzucha 😉
  • des42 31.01.19, 22:52
    Straszne to smile
  • tairo 31.01.19, 21:40
    A to te białe spodnie dostępne są tylko w jednym jedynym rozmiarze?
  • mrs.solis 31.01.19, 21:48
    Pewnie nie, ale wielka dupa w bialych spodniach bedzie wygladala na jeszcze wieksza tongue_out
  • tairo 31.01.19, 22:19
    Jak się kupi rozmiar za ciasne, to owszem.
  • aankaa 31.01.19, 22:38
    w czarnych też nie wygląda wiele szczuplej

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • mrs.solis 01.02.19, 00:18
    Cholera , a mowili , ze czarne wyszczupla big_grin
  • black_halo 01.02.19, 09:15
    mrs.solis napisała:

> Pewnie nie, ale wielka dupa w bialych spodniach bedzie wygladala na jeszcze wie
    > ksza tongue_out

Nie wiem skąd te głupie przekonanie, że jasne kolory pogrubiają. Czarny nie wyszczupla tylko robi z człowieka jedną, wielką, czarną bryłę.

Wyszczupla albo pogrubia przeważnie fason. Ewentualnie duże cycki.

--
    Życie nie powinno być podróżą do grobu, w trakcie której tracimy czas na to, aby dotrzeć do niego cało i zdrowo, z atrakcyjnym, dobrze zachowanym ciałem. Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto!
  • mrs.solis 31.01.19, 21:46
    Narazie codziennie 30 min. kardio na silowni, co drugi dzien cos tam w domu robie z ciezarkami, i lyzwy kiedy tylko moge. Jadlospisu znaczaco nie zmienilam, oprocz tego , ze staram sie jednak jesc ten lunch czym u mnie jest teraz koktajl bialkowy, obiady bez wiekszych zmian. Tak czy inaczej prawie zawsze jadam tylko mieso z grila lub piekarnika z salata albo warzywami. Ze slodyczy , jak juz mam ochote na cos slodkiego zjadam batonik 90 cal. z platkow owsianych. Wczoraj z ciekawosci podliczylam w swoim apku kalorie posilkow i wyszlo, ze zjadlam 1500 cal. czyli jest dobrze. Efektow zero, bede sie wazyc pod koniec tygodnia i zobacze czy chociaz pol kilo schudlam.
  • taki-sobie-nick 31.01.19, 21:51
    Ja mam plan "czarne i granatowe spodnie".

Realizacja: zamówić, zapłacić. tongue_out
  • czarniejszaalineczka 31.01.19, 21:57
    big_grin

--
    słuchaj rózico,
    ona nie słucha...
    za durzo kurzu
    wlajzło jej w ucha.
  • des42 31.01.19, 22:45
    To sporo cwiczysz. 1500kcal to nie za malo?
  • mrs.solis 01.02.19, 00:35
    Mysle, ze wystarczajaco. Zjadlam 54g tluszczu, 150g weglowodanow i 93g bialka.
  • czarniejszaalineczka 31.01.19, 21:49
    kasze i płatki to sa weglowodany big_grin

--
    słuchaj rózico,
    ona nie słucha...
    za durzo kurzu
    wlajzło jej w ucha.
  • hanusinamama 31.01.19, 21:57
    NO ale zupełna ich eliminacja nie ejst zdrowa, moze daje szybkie efekty ale ludzie kochani zdrowie mamy jedno. Janie jem pszenicy. Nie moglam jak karmiłam córke a ona była uczulona. I widzę ze mi to słuzy. Chleb zytni, owsianka. Teraz juz nie musze tak uwazac, bo córka wyrosła. Wiec zjem normalny chel u kogos czy kawałek ciasta...
  • des42 31.01.19, 22:42
    czarniejszaalineczka napisała:

> kasze i płatki to sa weglowodany big_grin

Tak. A myle sie?
  • des42 31.01.19, 22:51
    Mialam na mysli to, ze weglowodany badziewne zastapilam wegl.zdrowszymi.
  • czarniejszaalineczka 31.01.19, 22:56
    smile

--
    słuchaj rózico,
    ona nie słucha...
    za durzo kurzu
    wlajzło jej w ucha.
  • hanusinamama 31.01.19, 21:55
    Nie jestem fanką diet "dio lata"....bo otem wraca sie do starych nawyków i najlepszej sytuacji wraca sie do starej wagi, w gorszej jest jojo. Uwazam ze lepiej mniej restrykcyjnie ale na zawsze zmienić swoje żywieniowe przyzwyczajenia
  • malia 31.01.19, 22:56
    A dlaczego akurat białe spodnie, bo nie rozumiem.
    Mam przymałe białe spodnie, może się dołączę
  • des42 31.01.19, 23:45
    Bo...zeby pozwolic sobie na noszenie bialych spodni to musze schudnac. Tak jakies 10 - 12 kg (chce miec te spodnie w rozmiarze 36, uwazam ze tylko w tym malym rozm.bede czuc sie seksi i to mnie odmlodzi o 10 lat wink)
  • black_halo 01.02.19, 09:18
    Boże, skąd te idiotyczne przekonanie, że musisz? Możesz robić co chcesz, ubierać się w co chcesz i nie ma żadnej policji modowej na ulicach co Cię wylegitymuje na okoliczność stosownej wagi, uprawniającej do noszenia białych spodni. Powiem nawet więcej, kup sobie te białe spodnie w swoim rozmiarze i zobaczysz, że od razu poczujesz się szczupłej.

--
    Życie nie powinno być podróżą do grobu, w trakcie której tracimy czas na to, aby dotrzeć do niego cało i zdrowo, z atrakcyjnym, dobrze zachowanym ciałem. Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto!
  • des42 01.02.19, 10:11
    Nie, ja nic nie musze - ja po prostu chce, bardzo chce, poczuc sie znowu szczupla, chce miec figure nastolatki pomimo 40stu lat. Ja chce, dla siebie przede wszystkim. Poczuc sie jak dawniej, odzyskac chociaz troche dawnej energii, byc moze mlodosci, z nadwaga wybitnie mi nie do twarzy...i to nie jestem prawdziwa ja (bylam szczupla od dziecka do 32r.z wazylam 53kg, przy 165cm, a teraz dobijam do 70kg.)
  • snakelilith 01.02.19, 12:31
    des42 napisała:

> Nie, ja nic nie musze - ja po prostu chce, bardzo chce, poczuc sie znowu szczup
    > la, chce miec figure nastolatki pomimo 40stu lat. Ja chce, dla siebie przede ws
    > zystkim. Poczuc sie jak dawniej, odzyskac chociaz troche dawnej energii, byc mo
    > ze mlodosci,

Nie gniewaj się, ale nie będziesz wyglądała jak nastolatka. Zdarzyło mi się w wieku lat 45 schudnąć do wcześniejszej wagi, mniej więcej BMI które ty miałaś przy 165cm i 53kg i to nie wyglądała wcale jak w wieku lat 20-tu- czy nawet 30-tu. Wyglądało chudo i nieładnie. To dziewczęce, szczupłe, ale mimo tego apetyczne ciało nastolatki się nie wróci. Więc nie rób sobie idotycznych planów, bo waga poniżej 55 kg zainicjuje tylko przedwczesne przekwitanie. Skoro ważysz prawie 70kg, to spróbuj schudnąć do 60-63 kg i trzymać tą wagę, bo jak wychudzisz się do 53, to stracisz tylko masę mięśniową, a przed 50-tką ze względu na hormonalne zmiany dopadnie się jo-jo- jak stąd do księżyca.
  • des42 01.02.19, 14:50
    Ja chcialabym wazyc 55kg. Nie mniej. Moge byc chuda i nieapetyczna. Byleby tylko ten tluszcz spalic.
  • angazetka 01.02.19, 14:55
    Po co chcesz być chuda i nieapetyczna?
  • des42 01.02.19, 15:01
    Wole byc chuda i nieapetyczna zamiast okraglejsza i apetyczna. Cale zycie bylam szczupla i czulam sie dobrze. Od 5 lat waze wiecej niz wczesniej o jakies 13 kg i zle mi z tym (unikam spotkan rodzinnych, jesli nie musze to nie wychodze z domu, nieakceptuje siebie w tym rozmiarze, unikam seksu - to niesamowite, ze kilogramy tak zmienily moje zycie i mnie).
  • des42 01.02.19, 15:03
    Moze troche wiecej niz te 5 lat, tyje stopniowo od 7- 8 lat.
  • miss_fahrenheit 01.02.19, 16:31
    Ale to, co piszesz, oznacza, że problem wcale nie leży w twojej wadze i wymiarach.
  • des42 01.02.19, 17:00
    Dla mnie moja fizycznosc jest bardzo powiazana z glowa wink a bycie fit to moje byc albo nie byc. Od tych paru lat czuje sie tak jakbym zyla w nie swoim ciele. Nie lubie sie. Chcialabym odzyskac siebie na nowo.
  • snakelilith 01.02.19, 17:39
    des42 napisała:

Od tych paru lat czuje sie tak jakbym zyla w nie swoim ciele.
    > Nie lubie sie. Chcialabym odzyskac siebie na nowo.

Odzyskać siebie nie oznacza wracać do starego. Weź pod uwagę, że 53 kg już miałaś i mimo tego doszłaś prawie do 70-ciu kg. Wracenie do starej siebie oznacza ryzyko, że historia się powtórzy. Więc jak chcesz mieć tym razem długoterminiowy sukces zapomnij o tej kobiecie sprzed lat, a zrób sobie inne, nowe cele. Bycie fit jest dobrym celem, ale to nie oznacza zrzucenie wagi i bycie chudą, a odzyskanie kontroli nad własnym ciałem, definiowanie go i polubienie go. Więc trenning tak, sport tak, ruch tak, taniec tak, nowy styl życia tak, ale ostra dieta i próba wciśnięcia się w spodnie rozmiaru 36 raczej nie.
  • mrs.solis 01.02.19, 19:37
    Ale nie powiesz mi, ze kobieta ze zdjecia jest chuda , a jednak zrzucila wage i mysle,ze des42 chodzi o taki efekt i to nie jest grzech miec takie marzenie. Nikt przy zdrowych zmyslach nie chce wygladac tak jak obecnie wyglada np. Celine Dion.https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTCrXlbr9sIYwpmBJqBn3OU0c6jm0B5rCT-CgbCOmSrTuHx3eYrhttps://i2.wp.com/www.kuulvibes.com/wp-content/uploads/2019/01/celine-dion.jpg?fit=768%2C576&ssl=1
  • snakelilith 01.02.19, 19:42
    Kobieta ze twojego zdjęcia przed wszystkim sobie te kilogramy odtrenowała, a nie tylko schudła. I ciągle waży 57 kg, a nie 55, czy nawet 53.
  • mrs.solis 01.02.19, 22:41
    Nie bede sie klocic o jej wage, bo nie znamy jej wzrostu. Wg. roznych tabel, 53 kg. dla des42 to nie tragedia. Zalapuje sie do wagi w normie dla jej wzrostu, ktora wynosi od 49-60 kg w zaleznosci jeszcze od body frame. Tu link jak okreslic ten swoj body frame. medlineplus.gov/ency/imagepages/17182.htm
    LUdzie sa rozni , kobiety o tym samym wzroscie i wadze moga zdecydowanie roznic sie w wygladzie.
  • snakelilith 01.02.19, 23:10
    mrs.solis napisała:

> Nie bede sie klocic o jej wage, bo nie znamy jej wzrostu. Wg. roznych tabel, 53 kg. dla des42 to nie tragedia.

Tu nie chodzi o to, że tragedia. Dziewczyna waży jednak dziś prawie 70 kg, więc zrzucenie 7-10kg i utrzymanie tej wagi na dłużej jest o wiele bardziej realistycznym planem i mniejszym zagrożeniem, że obniży sobie metabolizm, straci mięśnie i dopadnie ją jo-jo. Jej celem powinno być też ujędrniene ciała, bo to jest w pewnym wieku ważniejsze od odzyskania wagi z liceum. I wtedy schudnięcie do 53, czy 55 kg i rozmiaru 36 nie będzie już potrzebne. W ogóle wyobrażenie, że kobieta będzie do końca życia utrzymywać rozmiar 36 i dobrze przy tym wyglądać, jest mrzonką.
  • des42 02.02.19, 10:19
    Snakelilith, a te skuteczne cwiczenia na obwisle ramiona, to czy to sa te pompki na tym zdjeciu, ktore zamiescilas w tamtym watku? Czy tez jeszcze jakies inne?
  • mrs.solis 02.02.19, 14:50
    Ja robie pompki przy scianie, bo nie potrafie zrobic normalnych, i stosuje te cwiczenie z krzeslem. Jak zrobisz pare serii to napewno poczujesz swoje miesnie smile
  • snakelilith 02.02.19, 15:03
    des42 napisała:

> Snakelilith, a te skuteczne cwiczenia na obwisle ramiona, to czy to sa te pompk
    > i na tym zdjeciu, ktore zamiescilas w tamtym watku? Czy tez jeszcze jakies inne
    > ?

Skuteczne na obwisle ramiona są przed wszystkim podciągania od tyłu, bo ten zaniedbny latający mięsień to triceps. Zamiast ławeczki może być stabilne krzesło. Ja zawsze robię na krześle. Nie wypychaj prz tym tyłka, a próbuj podciągać się tylko siłą ramion. Parzyć ma mięsień z tyłu ramion - triceps:
    https://i.pinimg.com/originals/88/0a/26/880a2643be946cf651733c9fc7686af9.jpg

Pompki są uzupełnieniem i super ćwiczeniem na całą muskulaturę piersi i ramion zwłaszcza biceps, a nawet brzucha, jak trzymasz go lekkim napięciu, ale te na ziemi mogą być za trudne, więc możesz też je robić na ławeczce, albo na krześle:
    https://www.fitundattraktiv.de/wp-content/uploads/2018/04/untere_brust_trainieren-liegestuetze_fuer_anfanger.jpg
  • des42 02.02.19, 15:36
    Dziekuje bardzo!
  • black_halo 01.02.19, 18:06
    Chcesz powiedziec, ze zmarnowalas 5 lat na siedzenie w domu i uzalanie sie nad paroma kilogramami nadwagi?

--
  • snakelilith 01.02.19, 15:04
    des42 napisała:

> Ja chcialabym wazyc 55kg. Nie mniej. Moge byc chuda i nieapetyczna. Byleby tylk
    > o ten tluszcz spalic.

Spalnie tłuszczu, to nie to samo, co zrzucenie wagi:

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ5_Rdk5GyS4DMUQo1DAt2_MgjnwzeUm4yitISqG0H8PeJaf4vu

https://bonytobombshell.com/wp-content/uploads/2014/04/14-ideal-female-body-breast-size.jpg
  • des42 01.02.19, 16:14
    Ale jak spalic tluszcz bez utraty miesni? To mozliwe? Trzeba duzo cwiczyc w trakcie chudniecia?
  • snakelilith 01.02.19, 16:32
    des42 napisała:

> Ale jak spalic tluszcz bez utraty miesni? To mozliwe? Trzeba duzo cwiczyc w tra
    > kcie chudniecia?

Trzeba ćwiczyć i jeść. Jak ograniczysz kalorie zbyt mocno, to obniżysz metabolizm i "strawisz" sobie mięśnie. I pamiętaj, że mięśnie ważą, więc stawianie sobie celów typu nastoletnia waga jest głupie. Lepiej będziesz wyglądać ze zdefiniowanymi 60 kilo, niż galaretowatymi 55 kg. I zamiast sprawdzania efektów na wadze, lepiej sprawdzaj obwody w strategicznych miejsach, znaczy w talii i brzuchu, bo tam widać jak zmienia się nasza tkanka tłuszczowa. Trenuj duże mięśnie, znaczy nogi i tyłek, bo te mięśnie spalają nawięcej tłuszczu i zapomnij o rozmiarze spodni 36. Kobieta ze sportowym, jędrnym udem może nie wejść w 36, ale ta w 38 będzie wyglądać o wiele bardziej seksi, tak jak ta po prawej, symbolizująca męski punkt widzenia. Po lewej jest figura, którą życzą sobie zwykle kobiety:

https://3.bp.blogspot.com/-8Qc8d6U8g2Y/WDBVHY6dSgI/AAAAAAAAAGs/mfFiuSq0k3YD15uLsjXhtvF7hBMXRRMEwCLcB/w1200-h630-p-k-no-nu/tem.jpg
  • des42 01.02.19, 17:02
    Dziekuje za podpowiedz. Ciezko bedzie bo jak tu znalezc wlasciwa ilosc kalorii podczas chudniecia i jeszcze cwiczen...
  • 21mada 01.02.19, 17:13
    > ta w 38 będzie wyglądać o wiele bardziej seksi, tak jak ta po prawej, symbolizująca męski punkt widzenia.
    Masz racje! O wiele lepiej wyglądać seksi, bo wtedy podobasz się facetom. Dążmy do tego, kobitki!
  • piataziuta 01.02.19, 19:41
    21mada to kolejne wcielenie katji

big_grin
    <eureka>
  • snakelilith 01.02.19, 19:43
    piataziuta napisała:

> 21mada to kolejne wcielenie katji
    >

A wiesz, że ty możesz mieć rację? big_grin
  • piataziuta 01.02.19, 19:53
    >O wiele lepiej wyglądać seksi, bo wtedy podobasz się facetom. Dążmy do tego, kobitki!

Tu się spalił. big_grin

• piataziuta 01.02.19, 19:59
    (21mada, gdyby była prawdziwa, chciałaby być piękna jako jedyna, a nie udzielała porad, propagujących patriarchat i seksizm innym kobietom)
  • 21mada 01.02.19, 21:20
    To snake propaguje patriarchat zapodając nam jakieś obrazki cycatych pań ilustrujące jakie figury preferują mężczyźni i która figura zbierze więcej męskich spojrzeń.
  • snakelilith 01.02.19, 22:59
    21mada napisał(a):

> To snake propaguje patriarchat zapodając nam jakieś obrazki cycatych pań ilustr
    > ujące jakie figury preferują mężczyźni i która figura zbierze więcej męskich sp
    > ojrzeń.

Tak, ptaszku, propaguję patriarchat, dlatego jestem za tym, by tatuś zabrał ci w końcu internet i wysłał do garów.
  • 21mada 01.02.19, 21:21
    A piataziuta to wcielenie snakelilith 😁
  • piataziuta 01.02.19, 21:51
    ja jestę mężczyzną przecięż - pisałem ci!
    snake to baba!
  • jowita771 02.02.19, 10:48
    > ale ta w
    > 38 będzie wyglądać o wiele bardziej seksi, tak jak ta po prawej, symbolizująca
    > męski punkt widzenia. Po lewej jest figura, którą życzą sobie zwykle kobiety

Nie rozumiem czegoś - czyli mamy starać się o taką figurę, jaka podoba się mężczyznom, a nie taką, jaka podoba się nam samym i z jaką dobrze się czujemy? Dlaczego tak?

--
    dziecko to nie chwilowa zachcianka- dziecko to czlowiek, zobowiazanie na dziesiątaki lat-jak mozesz?
    to tak jakby odwrocic sytuacje- ty nie chcesz a maz przegryza gumki...co czujesz? /by mearuless/
  • snakelilith 02.02.19, 14:30
    jowita771 napisał:

> Nie rozumiem czegoś - czyli mamy starać się o taką figurę, jaka podoba się mężc
    > zyznom, a nie taką, jaka podoba się nam samym i z jaką dobrze się czujemy? Dlac
    > zego tak?

Najwidoczniej nie rozumiesz. Ale tak to jest, jak wyciąga się zdanie z konteksu i ulega pierwszej emocjonalnej reakcji. Mężczyźni z reguły nie rozkminiają aż tak bardzo szczegółów kobiecej figury, albo im się laska podoba, albo nie i wtedy nawet najlepsza figura nie pomoże. Ja pisałam jednak do kobiety, której kilka kilogramów nadwagi najwyraźniej zabiera radość z życia i zniechęca nawet do seksu, co wiąże się z jej nie do końca prawdziwymi wyobrażeniami o tym co jest dla innych atrakcyjne. Dziewczyna chce koniecznie się mocno odchudzić, bo wierzy, że tylko w ten sposób będzie się sobie i innym podobać. Dlatego pokazuję, że fizyczna atrakcyjność dla mężczyzn, to nie jest maksymalna chudość, argument, który może pomóc w odjęciu sobie niezdrowej presji odzyskania wagi z liceum. Bo nie ma czegoś takiego, jak "waga, z którą się dobrze czuje i mnie się podoba", ta waga wynika zawsze z jakiś przekonań, założeń i wyobrażeń o atrakcyjności. I te przekonania mogą być błędne i warto sprawdzić je na rzeczywistości, by nie marnować sobie życia z powodu kilku dodatkowych kilogramów. Ona waży 70kg przy 165cm, to BMI raptem ciut powyżej 25, nie powód by nienawidzić siebie samą, a lubić się tylko przy 53- 55kg, czyli BMI poniżej 20. To jest bardzo niekorzystne podejście.
  • jolie 02.02.19, 19:29
    "Drobny" szczegół - na tych obrazkach, które wkleiłaś, męski ideał kobiety ma figurę aniołka Victoria's Secret, ile kobiet na świecie może mieć taką? 5%?
  • 21mada 01.02.19, 00:05
    > Mam przymałe białe spodnie, może się dołączę
    A ja mam za duże białe spodnie. 😳 Co robić?
  • thea19 01.02.19, 15:29
    zamiencie sie
  • 21mada 01.02.19, 17:13
    😁
  • piataziuta 01.02.19, 21:52
    >A ja mam za duże białe spodnie. 😳 Co robić?

Zanieś dres do krawcowej, z prośbą, żeby zrobiła ci garniturowe slimy.
  • 21mada 01.02.19, 00:08
    Ale przecież miałyśmy nie dać się zwariować, a tu już przygotowania do beach body. To w końcu co robimy? I czy mamy się podobać czy nie?
  • des42 01.02.19, 00:15
    Mamy sie podobac przede wszystkim same sobie ( i dobrze sie czuc w swoim ciele).
  • 21mada 01.02.19, 08:44
    A te białe spodnie będziesz nosić po domu czy na wyjścia?
    I co to oznacza ze chcesz być seksi dla samej siebie?! 😳
  • mrs.solis 01.02.19, 00:42
    Mnie nie obchodzi, czy podobam sie komus czy nie. Mnie obchodzi czy podobam sie sama sobie i tu mam zastrzezenia, nad ktorymi pracuje, poza tym na plazy bede juz za dwa tyg. ✈️🏝
  • jola-kotka 01.02.19, 01:34
    Zastapilas weglowodany weglowodanami smile, losos to jest bardzo tlusta ryba zastap ja inna.
  • thea19 01.02.19, 15:29
    jolka, nie pitol glupot
  • morekac 01.02.19, 06:37
    Hm, a ha właśnie zakupiłam sobie spodnie nr mniejsze niż poprzednie. I weszłam w nie bez problemów. Brawo ja!

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • anika772 01.02.19, 06:38
    Żadnych efektów nie uzyskasz z tym "Brrrrrrr"""....
  • piataziuta 01.02.19, 10:55
    Ja jem wszystko.
    Od wczoraj tnę tylko wartości kaloryczne. Do wiosny chce zbić 5 kilo. Sport u mnie jak zawsze.

Chętnie poczytam czym zastąpić zwykle kanapki (pieczywo jest kaloryczne, dodatki do pieczywa również), które dotychczas jadłam na śniadanie, czymś równie szybkim, co nie byłoby na słodko ani nie byłoby wiórem (płatki) ani mlecznym bełtem. Trudna sprawa.
  • kouda 01.02.19, 12:47
    piataziuta napisała:

> Ja jem wszystko.
    > Od wczoraj tnę tylko wartości kaloryczne. Do wiosny chce zbić 5 kilo. Sport u m
    > nie jak zawsze.
    >
    > Chętnie poczytam czym zastąpić zwykle kanapki (pieczywo jest kaloryczne, dodatk
    > i do pieczywa również), które dotychczas jadłam na śniadanie, czymś równie szyb
    > kim, co nie byłoby na słodko ani nie byłoby wiórem (płatki) ani mlecznym bełtem
    > . Trudna sprawa.

ja zastapilam pudeleczkiem
    do pudeleczka leci po kolei garstka salaty lub dobrej kaszy, jakies bialko, pomidor, ogorek, czerwona cebulka, co sie nawinie, kielki i chlust dobrej oliwy
    bardzo szybkie, bardzo smaczne i zdrowe, nad kaloriami az tak sie nie zastanawialam, ale chyba mniej
    przez was szukam bialych spodni teraz big_grin
    od razu kupie w mniejszym rozmiarze i bede dążyc, czy to moze byc cokolwiek za malego?
  • piataziuta 01.02.19, 18:30
    Pudełeczko brzmi dobrze, dzięki!

Moimi "białymi spodniami" jest bikini w grafitowe cekiny z majtkami tanga.
  • rosie 01.02.19, 11:39
    Post przerywany. O dziesiątej pierwszy posilek, o osiemnastej ostatni. Chodzi o to, że w ciągu doby przez 8 godzin jemy a 16 godzin pościmy. Rano po przebudzeniu szklanka wody z sokiem cytrynowym, poźniej kawa bez cukru. Po osiemnastej zazwyczaj herbatki ziolowe, najchętniej melisa. Zaczęlam 2,5 tygodnia temu i juz widac pierwsze efekty.
  • kouda 01.02.19, 13:06
    oo - to ciekawe - jakie te efekty?
  • rosie 01.02.19, 13:33
    2kg mniej. Latwiej też się budzę rano, już nie klikam dwa razy drzemki w telefonie.
  • lot_w_kosmos 01.02.19, 17:15
    Fajne to co piszesz.
    Ja mam chuba jakiś problem zdrowotny, nie mogę schudnąć, choć coraz mniej jem.
    I nie przemawia do mnie teoria , że mi się organizm przestawił na tryb oszczędnościowy to bzdura jakaś jest.
    Za miesiąc idę robić badania do pracy, to zbadam d3, tarczyce dodatkowo.
  • 18lipcowa3 10.02.19, 21:40
    tak a potem 2x jojo

--
    Akurat w wypadku mężczyzn twierdzenie, że coś tam mają bardzo przemyślane, to idealizacja tej płci.- by Triss
  • mama-ola 01.02.19, 20:00
    Dietę 8/16 mój mąż stosuje od 2 lat po prostu jako stały sposób odżywiania się i chwali sobie.
  • mama-ola 01.02.19, 19:04
    Odstawiłam pieczywo i obiady. Jem jogurty naturalne, twarożki typu grani, owoce i warzywa. Zeszło mi 2 kg, ale to nieutrwalony spadek, więc trudno trąbic sukces. Aha, i właśnie - dopiero co - skończyłam robić jagielnik smile Słowo poznam na tym forum rzecz jasna.
    Nie ma mąki ani tłuszczu czy jaj, będę miala na weekend deser prawie dietetyczny.
  • 21mada 01.02.19, 19:07
    > Jem jogurty naturalne, twarożki typu grani, owoce i warzywa.
    Ależ bym miała po tym rozwolnienie!
  • piataziuta 01.02.19, 19:24
    lekka sraka jest lepsza od zatwardzenia

sory
    big_grin
  • mama-ola 01.02.19, 19:26
    Nie mam rozwolnienia smile
    I nawet czuję się syta.
  • 21mada 01.02.19, 21:15
    > lekka sraka jest lepsza od zatwardzenia
    W białych spodniach raczej nie 😂
  • piataziuta 01.02.19, 21:53
    zwłaszcza w białych dresach 😂
  • pitupitt 02.02.19, 19:08
    Całe szczęście nie muszę czekać na żadne efekty...

--
    Z zasady nie wchodzę dwa razy do tego samego wątku, więc prawdopodobieństwo, że przeczytam wasze "cięte" riposty, jest żadne big_grin
  • des42 02.02.19, 19:37
    pitupitt napisał(a):

> Całe szczęście nie muszę czekać na żadne efekty...

Bo juz jestes szczupla, tak?
  • kouda 07.02.19, 15:06
    No i co dziś zrobiłam? Kupiłam białe dżinsy, specjalnie za małe kurde wink
  • anika772 07.02.19, 15:16
    Pokażsmile
  • kouda 07.02.19, 15:19
    Jak leżą? Jeszcze nie dziś, jeszcze nie wyglada to dobrze wink
  • anika772 07.02.19, 15:31
    Niekoniecznie na tyłkusmile
  • mrs.solis 07.02.19, 15:29
    https://i.dailymail.co.uk/i/pix/2009/09/18/article-1214493-0678D579000005DC-852_233x423.jpg
  • kouda 07.02.19, 15:36
    No aż tak złe chyba nie jest wink anika pokaże później wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.