Dodaj do ulubionych

Ludzie rzucali kamieniami w dinozaury

31.01.19, 21:26
Rzekła dr Ewa K.

--
Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
Edytor zaawansowany
  • jak_matrioszka 31.01.19, 21:33
    W dodatku miesiacami 😂 Taki dinozaur stał i czekał, a oni przychodzili jak obecnie do pracy w fabryce i rzucali tymi kamieniami 😀
    Ona to tak plastycznie to opowiadała, jakby to za jej młodości było i sama brała w tym udział, albo przynajmniej widziała rzucajacych rodziców lub dziadków 😉
  • maadzik3 31.01.19, 21:36
    ?????

--
    Pustka w człowieku ma kształt Boga i tylko On może ją zapełnić
  • mama.nygusa 31.01.19, 21:41
    jade samochodem, radio gra az tu naraz ktos ryczy ze smiechu i opowiada o tych dinach.radio rmf fm.Swietne zwienczenie dnia.

--
    alicia033 napisała:

> Znowu łżesz, nędzny katolu
  • 1matka-polka 31.01.19, 21:46
    youtu.be/nqUOYZbBREM
    --
    "Tak długo trwało, zanim uświadomiliśmy sobie, że celem ludzkiego życia - niezależnie od tego, kto nim steruje - jest darzenie miłością tego, kogo akurat ma się pod ręką."
    Kurt Vonnegut
  • aandzia43 31.01.19, 22:00
    To mówiłam ja, Ewa Flinston big_grin

--
    "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"
  • arwena_11 31.01.19, 22:42
    Jak widać kreskówki mają zgubny wpływ. Naogląda się ich ktoś i jeszcze weźmie za prawdę big_grin
  • nuta15 01.02.19, 08:17
    Naftalina też robi swojesmile
  • arwena_11 01.02.19, 08:54
    mówisz, że te opary ją odurzyły i nie była w stanie myśleć big_grin
  • margierita 31.01.19, 22:14
    Zawodowy poseł prowadzi biznes, reprezentuje spółkę nie mając do tego prawa, zaciąga zobowiązania w imieniu spółki, nie mając do tego uprawnień. "Zrepolonizowany" za pieniądze podatników bank udziela na telefon kredytu na 1,3 mld bez badania spółki.
    Kierownictwo CBA domaga się "udziału w zysku". Kandydat na prezydenta miasta stołecznego miał po wygranych wyborach zadbać o interesy prywatnej spółki. I tak dalej, i tak dalej, i tak dalej...

Ale najważniejsze są dziś dinozaury. Aha!
  • tryggia 31.01.19, 22:16
    Nie, no, z armatą na wróbla wyjeżdżasz.
    Daj się pośmiać, przecież to było śmieszne, czy nie? Po co się tak nadymać? Borubar śmieszy mnie do dziś.

--
    cndnvn
  • margierita 31.01.19, 22:32
    No pani coś palnęła, czasy się jej poplątały i wyszło co wyszło. Ot, wyglebiła na skórce od banana. Natomiast ranga jaka jest temu nadawana, w kontekście innych wydarzeń, jest poniżej pewnego poziomu. I o to sarkam.

Ps. to, że wątek założony przez znanego na forum miłośnika pisu, w czasie, kiedy pisowi się pali koło pióra, a "wydarzenie" dotyczy kobiety z opozycji, jakoś tak nasuwa wniosek o odwrócenie uwagi od innych spraw.
  • arwena_11 31.01.19, 22:40
    Naprawdę będziesz tego broniła własną piersią? Tych osaczonych przez miesiąc dinozaurów, w które ludzie rzucali kamieniami, żeby je osłabić aż w końcu padną big_grin. No proszę cię.
  • mdro 31.01.19, 22:44
    Może pośmiejesz się troszkę z tej walki, którą wg pani rzecznik Mazurek od lat prowadzi prezes z uczciwością?

--
    Nie wiem, czy w moim mieszkaniu jest BARDZO gorąco, ale właśnie dwóch hobbitów wrzuciło mi przez okno jakiś pierścień (znalezione w necie)
  • arwena_11 31.01.19, 22:50
    Nie oglądam pani Mazurek. A to akurat puszczali w radio jak jechałam samochodem.
  • mdro 31.01.19, 22:53
    Tak, wiem, co nie pasuje do oglądu świata, tego nie widzisz big_grinbig_grinbig_grin

--
    Nie wiem, czy w moim mieszkaniu jest BARDZO gorąco, ale właśnie dwóch hobbitów wrzuciło mi przez okno jakiś pierścień (znalezione w necie)
  • arwena_11 31.01.19, 22:54
    W ogóle telewizji nie oglądam. No może kilka seriali.
  • margierita 31.01.19, 23:08
    No popatrz- włączasz radio/ telewizor a tam akurat kompromitacja PO- przy PIS akurat odbiorniki wyłączone; jedziesz przez miasto, a tam akurat demonstracja KOD, cyklistów czy innych- przy procesjach, miesięcznicach itp. akurat właśnie masz dzień domowy itd. Rozważałaś granie w totka?
  • arwena_11 31.01.19, 23:24
    Nie, wsiadam do samochodu i akurat trafiam na takie coś. Gdyby nie to, że musiałam jechać do sklepu - dowiedziałabym się dopiero z forum.
  • araceli 01.02.19, 07:39
    arwena_11 napisała:
    > Nie oglądam pani Mazurek.

PiSowska traktorzysta "ja o tym nie wiem" tongue_out

--
    Emigrancka troska o ojczyznę:
    araceli: Ty możesz sobie spalić Polskę - co Ci szkodzi! Ja tu mieszkam.
    black_halo: Na zlosc tobie spale.
  • kropka_kom 01.02.19, 12:57
    a to tylko przejęzyczenie a u Kopacz popis głupoty, widzisz różnicę czy też nie?
  • araceli 01.02.19, 12:59
    kropka_kom napisała:
    > a to tylko przejęzyczenie a u Kopacz popis głupoty, widzisz różnicę czy też nie?

Widzę twoje nastawienie przede wszystkim. U Kopacz to też przejęzyczenie ale usilnie nie chcesz tego widzieć.

--
    Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.
  • olena.s 01.02.19, 13:44
    Bzdura, nie widzisz tego sama? Naprawde ci się wydaje, że Kopacz nie wie, że ssaki rozminęły się z wielkimi gadami? Ja rozumiem miłość do prezesa, ale stałaś się już naprawdę śmieszna.
    Oczywiscie ze to był lapsus, może mniej przewrotnie celny niż walka Kaczyńskiego z uczciwością, ale lapsus.
    Analogicznie nigdy nie rzuciłam kamieniem w Morawieckiego z miskę ryżu, a w Niesiołowskiego - za mirabelki. Bo to były skądinąd sensowne wypowiedzi, którym ludzie nadali niezgodne z intencjami autora znaczenie.
  • margierita 31.01.19, 22:45
    Nie, dinozaurów bronić nie zamierzam. Ani kamieniem, ani własną piersią wink
    Krytykuję żałosne próby odwracania uwagi.
  • arwena_11 31.01.19, 22:52
    No ale o to, to powinnaś mieć pretensje do pani Kopacz. W końcu to ona z tym wyskoczyła. Mogła trochę poczekać tongue_out
  • margierita 31.01.19, 22:58
    Tak, myślę, że zdecydowanie Kopacz rzuciła się odwracać uwagę od machlojek Kaczyńskiego&Co.
  • olena.s 31.01.19, 23:14
    Nie, o żałosne próby odwrócenia uwagi NIE powinna mieć pretensji do Kopacz. Skąd ci taki pomysł przyszedł do głowy w ogóle?
  • arwena_11 31.01.19, 23:20
    Bo to ona te głupoty gadała, z których się wszyscy teraz śmieją big_grin
  • ficus_carica 01.02.19, 08:18
    Mazurek powiedziała, że Kaczyński walczy z uczciwością. I rzeczywiście wychodzi na to, że Kopacz walnęła babola, a pani rzecznik PiS powiedziała prawdę.

--
    kiedy dorośnie wtedy on przyniesie wojnę pod twój dom
    i ojca synów i bratu brat stawi naprzeciw pana świat
    nie ma wiary bez niewoli nie ma bólu co nie boli
  • hummorek 01.02.19, 14:35
    No, jedyny efekt, że posmiac się można (śmiech to zdrowie), a to co wyprawia PiS ani trochę śmieszne nie jest.
  • kropka_kom 01.02.19, 09:42
    czasy jej się poplątały dość znacznie...dodajmy że była premierem dużego kraju... poza tym taka wykształcona i to przyrodniczo.
  • sofia_87 01.02.19, 10:45
    No dość znacznie wyksztalcona, ale w dziedzinie medycyny, a nie historii.
    Fakt, była premierem dużego kraju, ale jako pani premier nie grozily jej kontakty dyplomatyczne z przedstawicielstwem panstwa dinozaurow, wiec można jej odpuscic brak wiedzy w tej dziedzinie.
    W przeciwieństwie do szefa MSZ mowiacego o kontaktach z San Escobar
  • kropka_kom 01.02.19, 12:59
    błagam, jak się idzie w kierunku medycyny to się na biologii i przyrodzie trza znać ...aż strach się u takiej leczyć...p.s. ery omawia się na historii ? no nie przypuszczałam...
  • sofia_87 01.02.19, 15:21
    No na ta medycynę to ona dawno temu zdawala smile,
    ja tam wole leczyc się u lekarza, który zna się na swoim zawodzie, swojej specjalizacji niż takiego który zna się na dinozaurach.
  • triismegistos 01.02.19, 15:31
    https://joemonster.org/phorum/images/smiles/lik.gif

--
    Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
  • biala_adelajda 01.02.19, 13:23
    > No dość znacznie wyksztalcona, ale w dziedzinie medycyny, a nie historii

To jest akurat wiedza powszechna, której spodziewam się po każdej wykształconej osobie.

>wiec można jej odpuscic brak wiedzy w tej dziedzinie.
    W przeciwieństwie do szefa MSZ mowiacego o kontaktach z San Escobar

No nie wiem, jako premier, po szczycie rady Europy palnęła o wzmocnieniu granicy węgiersko - syryjskiej. Dla mnie to porównywalne z powyższym.

--
    pomagam.pl/kasiakuzma
  • dramatika 31.01.19, 23:32
    No ale jak to tak, Polska płonie, dzieci głodują, samotne matki żebrzą na ulicy a oni mają czelność się śmiać!
    Kon sty tu cja !!!!
  • araceli 01.02.19, 07:19
    dramatika napisał(a):
    > No ale jak to tak, Polska płonie, dzieci głodują, samotne matki żebrzą na ulicy
    > a oni mają czelność się śmiać!

Gdyby jednocześnie zauważali, że płonie to tak - mogliby się śmiać. Tymczasem idioci śmieją się patrząc na pożar i pijacko śpiewają "Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało, nic się nie staaaaaało... Polacy nic się nie staaaaało..."

--
    Co inni myślą o Tobie to nie Twój interes.
  • natalia.nat 01.02.19, 11:54
    Mieć tylko takie ambicje odnośnie kraju w którym się żyje, żeby dzieci nie głodowały i matki nie żebrały na ulicy, a praworządność władzy, wolność obywateli i konstytucję uważać za nic nieznaczące hasła w słowniku i powód do szyderstw i śmichów-chichów. Bezcenne.
  • dramatika 01.02.19, 12:27
    natalia.nat napisała:

> Mieć tylko takie ambicje odnośnie kraju w którym się żyje, żeby dzieci nie głod
    > owały i matki nie żebrały na ulicy, a praworządność władzy, wolność obywateli i
    > konstytucję uważać za nic nieznaczące hasła w słowniku i powód do szyderstw i
    > śmichów-chichów. Bezcenne.

Praworządność, wolność czy konstytucja, a ostatnio mowa nienawiści stały się pustymi hasłami, bo zostały wykorzystane do walki propagandowej i politycznej. Wymachuje się nimi tylko w interesie konkretnych środowisk.
    Walczymy więc o praworządność zarzucając komuś czyny, których niezgodność z prawem jest na tyle wątpliwa, że nikt z tego powodu nie składa chocby doniesień do prokuratury.
    Korzystamy w dobrodziejstw wyroków TSUE tylko wtedy, gdy chodzi o partykularny interes sądów. Jeśli natomiast TSUE stoi po stronie obywatela, czyli w kwestii ochrony konsumentów - praworządność mamy centralnie w du..ie.
    Bronimy narodowej konstytucji, podczas gdy UE, którą tak bardzo hołubimy, dąży nie tylko do marginalizacji jej znaczenia już od lat 60 XX w., ale w ogóle do likwidacji państw narodowych.
    Kiedy my sączymy nienawistny jad czy pogardę, to jest to stwierdzenie faktu. Kiedy inni to robią, jest to mowa nienawiści, za którą należy wsadzać za kratki.
    Tak, tak pojmowana praworządność jest nic nie znaczącym hasłem.

• natalia.nat 01.02.19, 13:47
    Jak zwykle teorie spiskowe, lanie wody i potrzeba misji.
    Praworządność władzy, wolność obywateli i konstytucja nie są żądnymi pustymi hasłami wykorzystywanymi w interesie konkretnych środowisk! To tylko wasze odwracanie kota ogonem i wasz "przekaz dnia", którym rozmydlacie każdy niewygodny temat. Nikt by nie musiał w ogóle używać tych haseł w walce politycznej, gdyby PiS nie zaczął uskuteczniać swoich haniebnych planów. Zaczęło się od paraliżu TK, zresztą udanego, potem poszło jak lawina, bo władza upewniła się, że może robić wszystko nawet wbrew konstytucji czyli prawu, i nikt ich na taczkach nie wywiózł, i tak doszliśmy do zamachu na niezależność i niezawisłość sądów, po drodze dokonując jeszcze kilku "drobnych" gwałtów. Za rządów poprzedniej ekipy, opozycja jakoś nie używała tych pogardzanych przez was haseł, bo... nie musiała. Władzy idealnej nie ma, ale jak widać może istnieć drugi biegun, władza która nie ma najmniejszej racji bytu, z wymienionych już powodów. Nie ma tu wielkiej filozofii i nie ma potrzeby rozmydlać tematu tak oczywistego.
    Można nie rozumieć, można mieć inne zdanie, jednak śmiać się, naigrywać i szydzić z konstytucji, to już jest dno totalne.

• olena.s 01.02.19, 13:58
    Zgadzam się w zupełności.
  • 1elka26 01.02.19, 14:25
    Zamach na niezalezność i niezawisłośc sądów polegał na tym, że przyjęto rozwiązania prawne od lat funkcjonujące w krajach które uchodzą za wzór praworządności i demokracji. Oczywiście dla naszych rodzimych tzw. obrońców demokracji stało sie to powodem do podniesienia larum. Przeciez jakakolwiek próba dokonania zmian to zamach na niezalezność i niezawisłość!! To my sami bedziemy się wybierać i wara komukolwiek od wpływania na wynik naszych wyborów -jednym słowem sędziowie stali sie u nas zarówno sterem jak i żeglarzami.
    Tak więc nie uprawiaj tej ideologicznej propagandy . Mało kto już nabiera się na te wyświechtane argumenty o braku niezaleźnosci.

Szkoda, że szanowna moderacja skasowała mój post z takim pieknym przykładem rozumienia praworzadności w wykonaniu totalnej opozycji.
  • olena.s 01.02.19, 15:00
    Żeby zmieniać konstytucję trzeba mieć większość konstytucyjną - której szczęśliwie PiS nie ma. Dlatego nie ma prawa do takich zmian, zwłaszcza jeżeli konstytucję łamie lub usiłuje obejść. I tyle, kolego/żanko, nie ma co więcej strzępić języka.
  • 1elka26 01.02.19, 15:17
    Masz rację nie ma co strzępić języka, zwłaszcza że nie doszło do złamania Konstytucji. To, że tzw. "obroncy demokracji" dokonują takiej a nie innej interpretacji, no cóz - wolno im. Gorzej, że czasem potrafią nawet "nie widzieć" stosownych zapisów w Konstytucji chociażby art. 197
  • olena.s 01.02.19, 15:34
    Tia, tia.
  • morekac 31.01.19, 22:40
    Ludzie walczyli z dinozaurami, ale PiS i prezes K. od lat walczą z uczciwością w życiu publicznym i korupcją.

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • olena.s 31.01.19, 23:23
    No, to jest coraz bardziej wyraźne, hi hi.
  • morekac 31.01.19, 23:40
    Tym bardziej należy przypominać o tej ciężkiej i bohaterskiej walce.

--
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • karme-lowa 01.02.19, 08:50
    morekac napisała:

PiS i prezes K. od lat walczą z uczciwością
    > w życiu publicznym i korupcją.

No i co na to Arwenka powiesz? Już się tak nie śmiejesz?
  • aga_mon_ber 31.01.19, 22:50
    Mnie rozwalają najbardziej komentarze pod artykułami z Kopacz o tych dinozaurach nieszczęsnych big_grin Żeby się tak błaźnić, to naprawdę trzeba mieć nieprzeciętny talent.
  • baltycki 31.01.19, 22:57
    2 obrazy.

1. Czlowiek rzucajacy kamieniem w dinozaura.
    2. Nawalony Mariusz K. na czworaka calujacy sie z suka bokserka.

Ktory bardziej smieszy?
  • mama.nygusa 31.01.19, 23:35
    Oplulam telefon.

Wybieram pieska.

--
    alicia033 napisała:

> Znowu łżesz, nędzny katolu
  • olena.s 31.01.19, 23:40
    Wiesz, mnie to drugie raczej przeraża. No moze to i jest smieszne, ale mi jakoś nie do śmiechu.
  • martishia7 01.02.19, 09:32
    Mariuszowi K. nie należy złorzeczyć via "pies ci mordę lizał", bo jeszcze potraktuje to jako zaproszenie do igraszek.
  • sofia_87 01.02.19, 10:47
    Powinno się zglosic znecanie się nad zwierzętami.
    Biedna psinka, taka trauma sad
  • zawsze-w-drodze 31.01.19, 23:24
    Mariusz „inkwizytor” Kaminski całuje psy po pijaku, Kopacz rzuca kamieniami w dinozaury, Prezespan ze swadą i swobodą negocjuje miliardowe kredyty i z dużym doświadczeniem, ba rutyną, dyma na kase własnych pociotków, Niesiołowski łamie łóżka w agenturach, Misiewicz siedzi, a dopiero czwartek. O byłym szefie Lotosu w bransoletkach i przepychaniu przez sejm ustawy umożliwiającej de facto PODWYŻKI w NBP nawet mi sie nie chce wspominać.
    Gdzies przeczytałam że styczeń 2019 reżyserował Vega. Coś w tym jest.
  • morekac 31.01.19, 23:42
    To są wszystko niusy z jednego tygodnia.
    Przypadek? Nie sądzę.

--
  • zawsze-w-drodze 31.01.19, 23:45
    Ostrzegam - ten tydzień sie jeszcze nie skończył....
  • morekac 01.02.19, 00:10
    Ale przynajmniej skończył się styczeń.

--
  • zawsze-w-drodze 01.02.19, 00:23
    A wiesz kto, co i na kogo do północy nagrał? Kto sie upił i tańczył w kiecce z różą w zębach? Kto obiecał stanowisko, kto zemstę, kto nie moze spac zastanawiając sie czy na pewno mozna wierzyć w to co mu obiecali, a kto śpi spokojnie i obudzi sie tuż po 06:00 z nadzieją, że to jednak tylko napad? Styczeń nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.
  • morekac 01.02.19, 06:33
    No, nie wiem.

--
  • sumire 31.01.19, 23:45
    Jeśli taki pod względem newsów jest styczeń, to we wrześniu trzeba będzie zaczynać pić od rana, jeszcze przed włączeniem radia...
  • olena.s 31.01.19, 23:58
    xanax
  • zawsze-w-drodze 01.02.19, 00:17
    Eeeeee tam.
    To tylko polityka. Niej sie nap....dalają kłonicami, trupami z szaf, rachunkami za profesjonalistki, fakturami bez umow, umowami bez faktur, rybioustymi dworkami, misiem, kelnerem, soczystą kur...wą rzuconą mimochodem, ruskim węglem, tanim prądem, mową nienawiści, pijanym występem w sejmowym korytarzu.
    Nie bedzie od tego ani lepiej ani gorzej. Przynajmniej bedzie śmieszniej. Ja lubie czarny humor.
    Szkoda mo tylko tych wszystkicj żelaznych elektoratow.
    Cóż to musi być za rozczarowanie, gdy sie okazuje ze półbogom tez śmierdzą nogi.
  • maadzik3 01.02.19, 00:39
    Rozumiem ze dzieciakow z podwojnego rocznika ci nie zal? To tylko polityka...

--
    Pustka w człowieku ma kształt Boga i tylko On może ją zapełnić
  • zawsze-w-drodze 01.02.19, 00:54
    Ja mam dzieciaka z podwójnego rocznika. Wlasnie kończy gimnazjum. I co? I nico. Nie raz jeszcze spotka sie z durnymi przepisami. Nie raz bedzie musiał konfrontować sie z idiotami na rożnych stanowiskach od których bedzie zależał (od upierdliwego służbisty na lotnisku, przez głupia babę w urzędzie po durnego decydenta w ministerstwie - to przypadkowe przykłady). Świat hmjwst w dużej mierze zaludniony matołkami. Musi z tym zyc. My tez.
    Ja wychodzę z założenia, że jeśli nie mam na cis wpływu - nie poświęcam temu przesadnej energii i uwagi tylko obchodzę - jeśli sie da, lub staram sie zniwelować skutki - jeśli sie nie da.
    Dostanie sie do wymarzonego LO? Cudownie. Nie dostanie sie? To pójdzie do innego. Musi siw więcej uczyć? No musi. Ja tez musiałam jak sie system z nienacka zmienił i wyboru do rad narodowych przestali nic aktualne, a Czechosłowacji na mapie zabrakło. Przeżyje. Nie mam zamiaru z tego powodu brać xanaxu. Wole zaplanować mole wakacje po rekrutacji.
    A ta biedna ministra mnie strasznie bawi. Jak oczkami tęskniącymi zarozumem mruga i kiwa łebkiem zapewniając, że wszytko jest wspaniale.
  • claudel6 01.02.19, 00:09
    big_grin
  • bei 31.01.19, 23:36
    😂
  • melmire 01.02.19, 00:25
    Czy mozna by ja poprosic o demonstracje? dinozaurow co prawda juz nie ma, wszystkie ukamieniowane, ale moze testow w niedzwiedzia rzucic kamieniem.

--
    "Miotali tuowiami, co wspomagało bólowi świerzo przebitych stóp."
    "Pogoda ucichła za oknem, firanka, która była ozdobą na oknie przestała się chrzamotać"
  • kropka_kom 01.02.19, 13:01
    a może ze smokami się pomyliło smile
  • araceli 01.02.19, 13:03
    kropka_kom napisała:
    > a może ze smokami się pomyliło smile

Teraz to ty się popisujesz głupotą.

--
    Bycie niewierzącym nie oznacza, że jest ci WSZYSTKO JEDNO.
  • nangaparbat3 01.02.19, 01:41
    Pomyliła dinozaura z mamutem. Ale i tak żadnego nie udałoby się jej cmoknąc sad

--
    "Koło Wiedeńskie najchętniej z Heideggera czerpało przykłady dla swej tezy, że twierdzenia filozoficzne pozbawione są sensu."
  • kropka_kom 01.02.19, 13:02
    bo to ta pomyłka freudowska smile, ma marzenia o ..no właśnie o czym?
  • morekac 02.02.19, 21:33
    Freudowsko to pomyliła się pani Mazurek.

--
  • turzyca 01.02.19, 07:11
    Posłuchała się profesora Macieja G.

--
    Wróżenie z fusów.
  • anorektycznazdzira 01.02.19, 07:13
    No, ludzie walczyli z dinozaurami, za to prezes Jarosław od lat walczą z uczciwością w życiu publicznym i korupcją.

--
    'To są bardzo poważne zarzuty!!! [Oh, czyli to nie ty?] O nie, ja, ja! Tylko mówię, że to są bardzo poważne zarzuty.' by król Julian
  • 1elka26 01.02.19, 08:44
    anorektycznazdzira napisała:

> No, ludzie walczyli z dinozaurami, za to prezes Jarosław od lat walczą z uczciw
    > ością w życiu publicznym i korupcją.

Masz święta rację!!
    Przecież to jest oburzające, że Kaczyński chciał budować bez łapówki. Nie po to tyle lat budowano III RP, by czekać na władze, która pozwoli uczciwie działać przedsiębiorcom. Znowu podważył system. To trzeba zgłosić do TSUE
    >
  • karme-lowa 01.02.19, 08:51
    1elka26 napisał(a):

> anorektycznazdzira napisała:
    >
    > > No, ludzie walczyli z dinozaurami, za to prezes Jarosław od lat walczą z
    > uczciw
    > > ością w życiu publicznym i korupcją.
    >
    > Masz święta rację!!
    > Przecież to jest oburzające, że Kaczyński chciał budować bez łapówki. Nie po to
    > tyle lat budowano III RP, by czekać na władze, która pozwoli uczciwie działać
    > przedsiębiorcom. Znowu podważył system. To trzeba zgłosić do TSUE

Następna mądra!

• fawiarina 01.02.19, 10:49
    1elka26 napisał(a):

> anorektycznazdzira napisała:
    >
    > > No, ludzie walczyli z dinozaurami, za to prezes Jarosław od lat walczą z
    > uczciw
    > > ością w życiu publicznym i korupcją.
    >
    > Masz święta rację!!
    > Przecież to jest oburzające, że Kaczyński chciał budować bez łapówki. Nie po to
    > tyle lat budowano III RP, by czekać na władze, która pozwoli uczciwie działać
    > przedsiębiorcom. Znowu podważył system. To trzeba zgłosić do TSUE
    > >

Patrz pani, to Kaczyński jest jednak przedsiębiorcą? A w świetle jakiego prawa?
  • olena.s 01.02.19, 10:52
    Nie to jest zabawne we wpisie naszej/ego elki. smile
  • hummorek 01.02.19, 14:55
    Prawda. Nieprędko zalapie o co chodziło. Jeśli w ogóle.
  • morekac 01.02.19, 13:25
    Elkab polskim jest twoim ojczystym językiem czy pewne zwroty są co obce?
    Zwrot "walczyć z " a "walczyć o" mają zupełnie inne znaczenia.

--
  • 1elka26 01.02.19, 14:30
    morekac napisała:

> Elkab polskim jest twoim ojczystym językiem czy pewne zwroty są co obce?
    > Zwrot "walczyć z " a "walczyć o" mają zupełnie inne znaczenia.

Czy czytanie z zrozumieniem jest naprawdę takim problemem? Przecież to nie ja użyła cytowanym zwrotów.
    Patrz trzy posty wyżej, ja tylko zacytowałam:

"anorektycznazdzira napisała:

> No, ludzie walczyli z dinozaurami, za to prezes Jarosław od lat walczą z uczciw
    > ością w życiu publicznym i korupcją."

Tak więc uwago dla kogo polski jest ojczystym językiem prosze kierować pod innym adresem.

>
  • morekac 02.02.19, 11:17
    Cytat o "walce z uczciwością" pochodzi z ust samej rzeczniczku PiS. Podważasz jej słowa?
    Zgroza.

--
  • anorektycznazdzira 03.02.19, 10:15
    no i nie zatrybił/a, zgodnie z przewidywaniem Hummorka

--
    'Daruj, ale czy mógłbyś stąd wyjść, bo to jest biznesklasa? Naprawdę, to nic osobistego, po prostu jesteśmy od ciebie lepsi.' by król Julian
  • mama-ola 01.02.19, 08:25
    Ujęła mnie delikatność dziennikarki, "chyba mamuty?" zdołała tylko wtrącić w tę perorę smile
  • kochamruskieileniwe 01.02.19, 09:25
    Odnośnie dinozaurów i ludzi.

Na egzaminie z paleontologii, jeden student miał pytanie o tryb życia graptolitów. (Graptolity - organizmy morskie żyjące głównie w ordowiku i sylurze, czyli ponad 400 mln lat temu. Pierwsze rośliny naczyniowe zaczęły "wychodzić" na ląd w drugiej połowie syluru ). Temat nie bardzo mu leżał i pytający postanowił zadawać pytania wyciągające (poprzednie tematy zostały omówionje prawidłowe).
    Na pytanie o rzeczony tryb życia - student odpowiedział, że przyczepiały się dno pni drzew big_grin
    Mogl powiedzieć, że do statków sie przyczepiały...
    Dinozaury i ludzie wcale mnie nie zaskoczyły big_grin
  • kropka_kom 01.02.19, 10:03
    ale kolega chyba nie aspirował do zostania premierem?
  • olena.s 01.02.19, 10:19
    No wiesz, nikogo się nie przekona że czarne jest białe, czy jak tam szeregowy poseł opisywał swoje intencje.
  • aandzia43 01.02.19, 10:30
    No nie, premierem nie, ale magistrem biologii czy czegoś w tym stylu już tak. Czasem niegłupi człowiek dozna zaćmienia i palnie jak z armaty. Przygotowana dziewczyna na maturze wkręcona i skołowana przez dowcipnego egzaminatora przyznała mu w końcu z obłędem w oczach, ze człowiek jest stawonogiem ponieważ ma stawy.

--
  • mala_czajka 01.02.19, 13:38
    Moja koleżanka, zapytana o to, co jest potrzebne do zapłodnienia u nagonasiennych odpowiedziała: kropla krwi! (zamiast: kropla wody). Nauczycielka z uśmiechem zaczęła dopytywać: to musiała być chyba jakaś krwiożercza roślina z scenie-fiction, co?
  • hummorek 01.02.19, 15:01
    Moja koleżanka na egzaminie z biologii do liceum stwierdziła, że kura jest ssakiem, bo jak jej się będzie chciało pić, to i mleka się napije.
    Oblala if course.
  • kochamruskieileniwe 02.02.19, 10:36
    Magistrem geologii. Specjalizację wybrał inną - chyba geologię inżynierską, w każdym razie nie paleontologię, ani stratygraficzno-poszukiwawczą smile
  • asia_i_p 01.02.19, 12:54
    Aspirował do zostania paleontologiem, więc znajomość prehistorii powinien mieć jednak lepszą niż reszta ludzi wykształconych, w tym premier. Wpadka Kopacz jest komiczna, zdradza ziejącą jamę w wiedzy ogólnej, ale nie podważa jej kompetencji jako premiera.

--
    The conceptual penis [...], is exclusionary to disenfranchised communities based upon gender or reproductive identity [...] and is the conceptual driver behind much of climate change.
  • aandzia43 02.02.19, 11:01
    asia_i_p napisała:

> Aspirował do zostania paleontologiem, więc znajomość prehistorii powinien mieć
    > jednak lepszą niż reszta ludzi wykształconych, w tym premier. Wpadka Kopacz jes
    > t komiczna, zdradza ziejącą jamę w wiedzy ogólnej, ale nie podważa jej kompeten
    > cji jako premiera.

Jako lekarza (chociaż ona od dawna raczej nei praktykuje) chyba w sumie też nie. Wiedza tzw. ogólna ulatuje szybko jesli nie ma się pasji do podtrzymywania jej i uzupełniania na bieżąco. Znam dobrych lekarzy z koszmarnymi lukami w wiedzy ogólnobiologicznej.

--
  • asia.sthm 01.02.19, 10:48
    kochamruskieileniwe napisała:
    > Na egzaminie z paleontologii, jeden student miał pytanie o tryb życia graptolitów.

Strasznie mnie te graptolity zainteresowaly. Co wlasciwie wiemy o ich trybie zycia, pamietniki pisaly, ryły w skale opowiesci dziwnej tresci?
    Skoro pytanie na egzaminie padlo widocznie jest jakas naukowa odpowiedz.
    Mozesz cos wiecej na ten temat, bo spokoju nie zaznam big_grin
    --
    Stop! Latać tylko prawą stroną
  • kochamruskieileniwe 02.02.19, 10:47
    smile
    Ich pamietnikiem życia jest zazwyczaj ich odcisk na skale . Czasami zachowuje się ich uwęglona skórka. Taki czarny grzebyczek w skałach łupkach.
    A skąd wiadomo jak żyły? Bada się skały w których występowały. Bo występowały w ciemnych łupkach, charakterystycznych dla osadów głębszego morza(oceany) o lekkiej dysoksji (warunkach ubogotlenowych).
    Niektóre graptolity przyczepiały się do dna, niektóre były planktonem.
    W paleontologii trudno badać sam organizm. Bada się wszystko, w czym ten organizm występuje. I porównuje się z danymi z innych miejsc występowania. Na tej podstawia odtwarza się warunki życia .

Graptolity to ciekawa grupa. Bogate kolekce zgromadziły i opisały dwie panie z angielskich wyższych sfer. Takie miały hobby - zamiast malowania i haftowania .
    Jednakże tym, kto dokonał dokładnego opisu życia i wogóle odkrył, czym były - był Polak. prof. Roman Kozłwski. Duża postać w paleontologii.
  • asia.sthm 02.02.19, 18:39
    > Ich pamietnikiem życia jest zazwyczaj ich odcisk na skale.

Czyli malutkie toto bylo ale sprytne, wiedzialo do czego sie przytulic i gdzie ubranko podrzucic big_grin
    Dzieki, czuje sie teraz na bierzaco w paleontologi. big_grin Fascynujace.

--
    - Jezusicku, Jendrek, psecie ty mas ciupaske w plecach!
  • kochamruskieileniwe 02.02.19, 19:05
    hehe - paleontologia, a właściwie połączenie straygrafii, paleontologii, oceanografii i klimatologii - to niesamowicie ciekawa sprawa. A jak się w to włączy gechemię - to juz wogóle..
    Odtwarza sie historię Ziemi, warunki , jakie panowały wówczas, badanie kryzysów biotycznych (nie tylko dinozaury wymierały, w przeszłości były dużo większe kryzysy) - biorąc pod uwagę mnóstwo zmiennych.
    Takie składanie puzzli, z tym, że nie masz gotowego wzoru.
    big_grin
  • kropka_kom 01.02.19, 09:48
    na fb napisała że to freudowska pomyłka,...hmmm coś mi się wydaje że się pogrąża...
  • saszanasza 01.02.19, 09:55
    Chętnie sie pośmieje z dinozaurow Pani Kopacz, natomiast widząc co wyrabia nasz szanowny Prezes z Polską, wyć mi się chce. Wolę jednak śmiech z idiotyzmu ktory w nikogo, poza osobą go wypowiadajacą nie godzi, niż płacz z poważnych malwersacji finansowych rzadu i Kaczyńskiego, za który zaplaci caly naród.

--
    Chciałabym się kiedyś wyspać na tyle, żeby rano poczuć, że się budzę a nie zmartwychwstaję.
  • nenia1 01.02.19, 10:04
    Jezu ludzie, ale czemu tak poważnie?
    Przecież to zabawne jest, dlaczego z wszystkiego trzeba robić wojną polityczną?
  • araceli 01.02.19, 10:08
    nenia1 napisała:
    > Jezu ludzie, ale czemu tak poważnie?
    > Przecież to zabawne jest, dlaczego z wszystkiego trzeba robić wojną polityczną?

To byłoby śmieszne gdyby autor tego wątku śmiał się z innych tekstów np. pani Mazurek. A, że tego nie robi to jest to jawny przykład wykorzystywania "przecież to jest zabawne" w wojnie politycznej.

--
    - What if people try to corroborate all this information?
    - Don't worry. They won't.
  • nenia1 01.02.19, 10:13
    A ok, myślałam, że wkleił tanebo i nawet się pozytywne zdziwiłam. Jakoś się mi zlewają w całość.
    Odrobina dystansu byłaby jak świeże powietrze.
  • saszanasza 01.02.19, 10:13
    nenia1 napisała:

> Jezu ludzie, ale czemu tak poważnie?
    > Przecież to zabawne jest, dlaczego z wszystkiego trzeba robić wojną polityczną?

Bo tu chodzi o to, by wykazać niekompetencję (glupotę) opozycji, zupełnie nieszkodliwą dla ogółu społeczenstwa. Ciekawe co Prezes miałby do powiedzenia w kwestiach historii powstania pieniądza na świecie, wszak biznesy prowadzi niemale😂😁

--
    Chciałabym się kiedyś wyspać na tyle, żeby rano poczuć, że się budzę a nie zmartwychwstaję.
  • nenia1 01.02.19, 10:22
    Jednak i druga strona miewa zabawne lapsusy, typu "irasiad", ale nie wiem czy mogę to napisać, bo to pewnie symetryzm, prawda? smile
    W każdym razie, ludzie są omylni i to jak najbardziej cecha ludzka, a wręcz z mojego punktu widzenia dodaje pewnego rysu sympatii, ludzie przestają być tacy sztywni, poważni, nabzdyczeni i od linijki.
    W każdym razie czytając ten wątek coraz bardziej widzę jak zapędziliśmy się w kozi róg.
  • araceli 01.02.19, 10:31
    nenia1 napisała:
    > Jednak i druga strona miewa zabawne lapsusy,

Oczywiście, że wszyscy mają. Jedni bardziej spektakularne inni mniej - "nikt nas nie przekona, że białe jest białe a czarne jest czarne" przejdzie do historii smile

Tyle, że żadne przejęzyczenie nie powinno być powodem do wyśmiewania, obrażania czy poniżania a właśnie to się teraz dzieje wobec Ewy Kopacz. Czy ktoś wyzywał Jarka od kretynów po jego tekście? Przejęzyczenie to przejęzyczenie - śmieszne i tyle.

--
    Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.
  • asia_i_p 01.02.19, 12:59
    Nie wiem, czy wyzywał, ale nie dano o tym zapomnieć przez lata, Petru (którego bardzo lubię) nikt też nie odpuścił 6 króli, choć źródło pomyłki było oczywiste. San Escobar trafił do Wikipedii, ale to trochę odrębna sprawa, bo to już była wpadka w dziedzinie przynależnej danemu ministrowi, więc niedopuszczalna.
    To jest normalne, że takie wpadki bawią, normalne, że wędrują w memy, spinanie się i obrażanie niepotrzebnie doładowuje sprawie energii.

--
    The conceptual penis [...], is exclusionary to disenfranchised communities based upon gender or reproductive identity [...] and is the conceptual driver behind much of climate change.
  • araceli 01.02.19, 13:05
    asia_i_p napisała:
    > To jest normalne, że takie wpadki bawią, normalne, że wędrują w memy, spinanie
    > się i obrażanie niepotrzebnie doładowuje sprawie energii.

Najwięcej energii sprawie dodają wyzwiska i poniżanie, które używane są zamiast śmiechu. Satyra została zabita przez hejt.

--
    Co inni myślą o Tobie to nie Twój interes.
  • mdro 01.02.19, 10:36
    A tak Bogiem a prawdą, to jakkolwiek nie słyszałam o tego rodzaju sposobie polowania i pewnie nie byłby on specjalnie skuteczny*, to rzucanie kamieniami w dinozaury przez ludzi jest całkowicie możliwe i zdarzało się niejednokrotnie (i pewnie zdarza dalej, choć nie jest już zapewne powszechnie aprobowane).

* Chociaż bo ja wiem, może na jakieś powolne nieloty?

--
  • saszanasza 01.02.19, 11:07
    Hmm, ciekawe dlaczego moderacja wykasowała mój wątek z wpadkami prezesa, więc zapodaje tu:

A aprezes takie smieszności prawi😁

Co do konopi, no to na pewno trzeba walczyć z marihuaną. Ale czy marihuana jest z konopi? Chyba nie... ja nic na ten temat nie wiem..."

Więcej informacji: pikio.pl/?gallery=najwieksze-wpadki-slowne-jaroslawa-kaczynskiego&slide=2

--
  • kropka_kom 01.02.19, 13:04
    nie..no nie bądź symetrystką...
  • saszanasza 01.02.19, 13:05
    kropka_kom napisała:

> nie..no nie bądź symetrystką...

😁

--
  • araceli 01.02.19, 13:07
    kropka_kom napisała:
    > nie..no nie bądź symetrystką...

A czemuż to Kropka z kaczorka się nie pośmieje?

--
    Gdzie wszyscy myślą tak samo - nikt nie myśli zbyt wiele.
  • 1matka-polka 01.02.19, 13:26
    A ty czemu sie z Kopacz nie smiejesz?

--
    "po Polsce krąży groźna amerykańska choroba...zwana polityczną poprawnością. Choroba ta atakuje mózg, powodując całkowitą ...utratę zdrowego rozsądku, zdolności do racjonalnego myślenia i - co może najsmutniejsze - poczucia humoru." A. Kołakowska
  • araceli 01.02.19, 13:55
    1matka-polka napisała:
    > A ty czemu sie z Kopacz nie smiejesz?

Bo choć oryginalnej wypowiedzi nie widziałam to dotarła do mnie w formie prawackich, rzygających memów. Dopiero potem się dokopałam czym się pani "zasłużyła" na takie rzucanie błotem.

--
    Emigrancka troska o ojczyznę:
    araceli: Ty możesz sobie spalić Polskę - co Ci szkodzi! Ja tu mieszkam.
    black_halo: Na zlosc tobie spale.
  • folsom_prison_blues 01.02.19, 14:52
    JarKacz przynajmniej powiedział od razu, że nie wie, a pani premiera sadziła swoje brednie z napuszoną miną nosicielki kaganka oświaty 🤪 Nikt jej w te dinozaury nie wpuścił, sama to wystrugała od początku do koñca 🤪
  • saszanasza 01.02.19, 14:57
    folsom_prison_blues napisał(a):

> JarKacz przynajmniej powiedział od razu, że nie wie, a pani premiera sadziła sw
    > oje brednie z napuszoną miną nosicielki kaganka oświaty 🤪 Nikt jej w te dinoza
    > ury nie wpuścił, sama to wystrugała od początku do koñca 🤪

Ja jak nie wiem, to się nie odzywam a nie pieprzę głupoty, po czym mówię, że „nie wiem”😁
    Rozumujesz zupelnie inaczej niż ja, bo dla mnie gadanie głupot wiedząc, że sie nie wie jest gorsza niż gadanie glupot nie wiedząc, że sie je wypowiada.

--
  • folsom_prison_blues 01.02.19, 15:49
    A dla mnie najgorsze jest pierniczenie głupot ex caethedra, nie widząc własnej śmieszności 🤪 pani Kopacz już dawno nikt nie traktuje poważnie, a to dla polityka chyba najgorsze, co może być.
  • echtom 01.02.19, 13:11
    to tylko polityczny kabaret. Prawdziwy problem leży w czym innym - w tym, że na chwilę obecną PiS jest wciąż jedyną w miarę stabilną partią ze stabilnym elektoratem. Opozycja to zbieranina kilku większych i mniejszych ugrupowań (wliczając partię Biedronia in spe) myślących wyłącznie o własnych interesach. Czarno widzę stworzenie silnej koalicji antyPiS w ciągu kilku miesięcy, skoro nie udało się tego zrobić przez 3 lata.

--
    "Czy więc poglądy zniuansowane są… śmieszne? Tak wynikałoby z wielu tekstów krytykujących symetryzm. Źródłem tego ośmieszania [...] jest, jak mi się zdaje, strach, że symetryści „rozwalą” wygodną polaryzację, w której wiadomo co i jak, a ich uważne spojrzenie przerzedzi szeregi osób gotowych na bezkompromisową walkę z tymi, którzy są samym złem – czyli albo z PiS-em, albo z obozem liberalnym."
  • chatgris01 01.02.19, 13:21
    Jaki intrygujący tytuł. Na jego widok oczy wyobraźni podsunęły mi muzeum na wolnym powietrzu z rekonstrukcjami dinozaurów w wielkości naturalnej, oraz grupę zwiedzających, którzy z niewiadomych powodów zaczęli w nie rzucać kamieniami. Pewnie chamy jakieś. Tylko zdziwiło mnie, dlaczego Józek o tym pisze?
  • triismegistos 01.02.19, 13:42
    O ile wypowiedź pani K. byla przezabawna i zrobiła mi poranek to ten wąteczek i gorączkowe oburzenie niektórych zrobił mi resztę dnia big_grin

--
    Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
  • bo_gna 01.02.19, 13:50
    Chyba tekst roku, no nie moge, widzę tych biednych ludzi rzucających kamieniami w tyranozaura, aaaa, teraz widząc panią Ewę będę miałą to przed oczami
  • taka_pani_jedna 01.02.19, 16:26
    Bo te dinozaury już były stare, I czuć było od nich naftaliną, dlatego w ludzie rzucali w nie kamieniami big_grin big_grinbig_grin
  • m_incubo 02.02.19, 10:42
    Zapewne miała na myśli mamuty, czytając o tej "aferze" jakoś od razu pomyślałam o przejęzyczeniu, nie o brakach w wiedzy.
    Se r io kogoś to ekscytuje?
  • scarlett74 02.02.19, 12:16
    He, he tekst miesiąca big_grin . Dobrze, że prowadząca wywiad, nie rzuciła ironicznie żadną cientą ripostą...
  • wheels.of.fire 02.02.19, 19:51
    Umówmy się, że pani E.K. zbyt lotna nie jest i głupoty wygaduje koncertowo.

--
    Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
  • alka7777 02.02.19, 21:46
    A kto jest bardziej lotny niż ty ??????? szkoda że się na ciebie nie poznali i nie ściągnęli cię do rządu. Przecież ty jesteś mądry jak pisowiec.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.