Dodaj do ulubionych

Gdzie Kupię „normalne” adidasy?

03.02.19, 19:56
Drogie matki mam problem dwudziestego pierwszego wieku. Od jakiegoś czasu szukam adidasów normalnych do biegania po mieście na spacery itd.
A tutaj lipa. Chyba przespałam moment kiedy Moda się zmieniła bo teraz wszystkie modele są okropne siateczkowe , Już nie mówiąc o butach z tak zwaną skarpetką Czy jakkolwiek to nazwać. Dzisiaj buszowalam na stronach Nike Adidas puma i jestem dosyć załamana - nie ma nic w starym dobrym stylu (czyli nieco skory, normalna podeszwa,). Wszystko co znalazłam jest za zamszem, no jakiś chory w koturnach , z siatka.
Któraś z was zrozumie i poradzi jakiś model?
Edytor zaawansowany
  • sasha_m 03.02.19, 20:00
    Popatrz na New Balance, ta firma ma klasyczne modele, w dodatku w różnych kolorach.
  • juuuu7 03.02.19, 20:00
    Klasyczne reeboki?
  • clk 03.02.19, 20:38
    Link albo foto, poproszę
  • mysiulek08 03.02.19, 21:56
    linie orginals adidasa tez odrzucilas?
    www.adidas.pl/kobiety-buty-originals

zerknij tez na skechersy
  • astrum-on-line 04.02.19, 07:02
    O, śliczne smile
  • joanna266 03.02.19, 22:03
    Ja jestem wierna superstarom z Adidas.klasyczne,ponadczasowe,pasują niemalże do wszystkiego. A dostaniesz wszędzie np.na eobuwie.

--
    gdybyś mówił językami ludzi i aniołów a internetu byś nie miał..smile
  • mikams75 03.02.19, 22:28
    nie wiem czego szukasz ale takich butow jest mnostwo - adidasy, reeboki, nb a i inne pewnie tez.
  • kouda 04.02.19, 04:56
    Na stronie adidasa wyświetla się 1800 ponad modeli damskich butów, reeboka ponad 800. Nike nie sprawdzałam, bo niedawno kupowałam synowi, i pamietam, ze bylo ze 3 godziny oglądania. Osobiście zachorowałam na oliwkowe jestery - takie same tylko białe nosi jego dziewczyna, nie kupiłam tylko dlatego, ze ostatnio namówił mnie młodszy na Jordany - model retro 😉 oraz mam niezniszczalne classiki od reeboka i tradycyjne 410 z NB. kilka miesięcy wcześniej moi synowie i ich koledzy chodzili w modelu gazelle i superstarach - takie tez nosi moja młodziutka trenerka na siłowni, tez klasyki sprzed kilkunastu lat. Spytaj dziatwy, co jest modne i na pewno wybierzesz. Jak kupuje buty z młodzieżą to zawsze mnie coś zachwyci - jest ogromny wybór świetnych sportowych serio, serio
  • 18lipcowa3 04.02.19, 13:22
    wydziwiasz, jest tyle modeli

--
    Akurat w wypadku mężczyzn twierdzenie, że coś tam mają bardzo przemyślane, to idealizacja tej płci.- by Triss
  • zasiedziala 04.02.19, 13:36
    Jak adidasy, to pewnie w Adidasie smile Ja noszę Stan Smith'y. Żadnych siateczek czy zamszów nie mają i są raczej klasyczne.

--
    Nienawiść szkodzi dzieciom i innym żyjątkom

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.