Dodaj do ulubionych

I wanna be a heavy (black) metal macho

04.02.19, 21:58
Idąc na koncert blackmetalowy spotka się fanów muzyki niby rockowej, ale nie bardzo przypominających bywalców festiwalu Owsiaka. Naprawdę wysocy, solidnie przypakowani i silni jak dąb, z wredną, skrzywioną gębą zabijaki i pełnym szydery uśmiechem. Kipiący od testosteronu i jednym uderzeniem ręki będący w stanie kogoś rozwalić na strzępki. Niestety nigdy do nich nie należałem, przy nich jestem wręcz niskiego wzrostu i do tego o miękkich rysach twarzy. Zawsze chciałem być jak oni. Zabijaki i macho, ale przy tym o ciekawym guście muzycznym, a nie discopolowcy w dresach.
Nigdy nie będę jak oni. Prędzej bym mógł się niestety stać miękkim lewakiem z festiwalu Owsiaka. Tak się chciałem na dziś pożalić.


--
Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
Edytor zaawansowany
 • nickbezznaczenia 04.02.19, 21:59
  I musisz z tym żyć. tongue_out
 • alpepe 04.02.19, 22:00
  Ojciec moich dzieci ostatnio odkrył, że wokalista jakiegoś blackmetalowego zespołu jest gejem i świat mu runął...

  --
  Achse des Guten
 • ficus_carica 04.02.19, 22:05
  "Nigdy nie będę jak oni."

  To jest twój najmniejszy problem, pipciu.

  --
  kiedy dorośnie wtedy on przyniesie wojnę pod twój dom
  i ojca synów i bratu brat stawi naprzeciw pana świat
  nie ma wiary bez niewoli nie ma bólu co nie boli
 • vre-sna 04.02.19, 22:15
  No nie będziesz. I co?
  Człowieku, albo się czuje nurt albo się z nim nie zaprzyjaźnia.
  Może jakiś pop? I będziesz czuł się u siebie. Masakra.
  Przepraszam, albo to troll; żałosne. Chyba, że tak z 15 lat.
 • memphis90 04.02.19, 22:18
  >Naprawdę wysocy, solidnie przypakowani i silni jak >dąb, z wredną, skrzywioną gębą zabijaki i pełnym >szydery uśmiechem. Kipiący od testosteronu i jednym >uderzeniem ręki będący w stanie kogoś rozwalić na >strzępki
  Bleh, pozerzy (tu emotka oznaczjaca zdegustowanie i niesmak). Naprawdę jest ktoś, kto to kupuje i kto na kim to robi wrażenie?

  --
  "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
 • alpepe 04.02.19, 22:22
  Tak, są tacy ludzie, ja myślę, że ci niepewni własnej tożsamości seksualnej, ale to hipoteza.

  --
  Achse des Guten
 • wheels.of.fire 04.02.19, 22:32
  Nie pisałem o pozerach, tylko o facetach co bicie się mają mają we krwi i nie robią w portki jak przychodzi im się z kimś zmierzyć.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • fawiarina 04.02.19, 22:34
  wheels.of.fire napisał:

  > Nie pisałem o pozerach, tylko o facetach co bicie się mają mają we krwi i nie r
  > obią w portki jak przychodzi im się z kimś zmierzyć.
  >
  To ma być zaleta? surprised
 • vre-sna 04.02.19, 22:38
  O czym ty pieprzysz?
  Mylisz zjawiska, wyobrażenia.
 • memphis90 04.02.19, 22:40
  Mhhhhhhhhoczni, tacy mhhhhhhhhoczni i zli! Odgrywają glowki nietoperzom, a jak się puści płytę wspak, to słychac głos szatana!

  --
  "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
 • memphis90 04.02.19, 22:38
  Iiiiiiiiiiii to są akurat słuchacze heavy metalu.....? Aha.

  --
  "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
 • snakelilith 04.02.19, 22:44
  Ale ty smolisz dyrdyamały. Gdzie oni się znowu i z kim biją? Ty znasz w ogóle jakiegoś metalowca osobiście? Byłeś może w klubie dla metalowców choć raz? Bo ja swego czasu co sobota i widziałam różne formy headbangu i przepychanek podczas tańca, ale w życiu nie widziałam by metalowiec kogoś uderzył. Po raz kolejny udowadniasz, że jesteś incelem bez żadnych znajomych, żyjącym w jakiejś bańce bez dostępu do realu.
 • wheels.of.fire 04.02.19, 22:49
  W niektórych miastach metalowcy byli ważnym ogniwem chuliganki footballowej. Byli też swego czasu "aryjscy" blackmetalowcy i nie chciałbym z nimi mieć na pieńku.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • snakelilith 04.02.19, 22:57
  To nie są metalowcy misiu, ty masz na myśli jakichś huliganów albo neofaszystów, ci ostatni słuchają często tępej muzyki przypominającej odlegle metal, ale tam chodzi głównie o durne, agresywne teksty, a muzyka koło metalu nawet nie leżała.
 • vre-sna 04.02.19, 23:13
  Dokładnie.
  Stereotypy gościa kt nigdy nie był na koncercie.
 • wheels.of.fire 04.02.19, 23:15
  Bywało, że prawie co tydzień byłem na jakimś koncercie. Jestem starym, prawicowym metalowcem.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • wheels.of.fire 04.02.19, 23:13
  Nawet nie wiesz, ile uznanych grup grających black metal jest personalnie powiązana z "faszystami". Wszystko się wzajemnie przenika, a w takim środowisku liczy się muzyka i talent, nie ma żadnej antify i policji obyczajowej. Jak piję ze zwykłymi metalowcami, to większość za Korwinem lub Kukizem. Spora część tych, którzy migali się przez wojskiem ma sentyment do Korwina, bo on pierwszy postulował zniesienie obowiązkowej służby wojskowej. A myślisz, że dlaczego ja na studia poszedłem? Bo do woja nie chciałem iść.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • snakelilith 04.02.19, 23:26
  wheels.of.fire napisał:

  > Nawet nie wiesz, ile uznanych grup grających black metal jest personalnie powią
  > zana z "faszystami".

  Mylisz się. To głupie stereotypy bez pokrycia w rzeczywistości. I dlatego nawet grupa Rammstein napisała w 2001 roku protestujący temu song pod tytułem Links 2-3 -4:
  "Sie wollen mein Herz am rechten Fleck (Oni chcą moje serce z prawej strony)
  Doch sehe ich dann nach unten weg (Lecz patrzę w dół i widzę)
  Da schlägt es links (Moje serce bije z lewej)"
  Links (lewo)
  Links (lewo)
  Links 2- 3- 4 (lewo 2- 3-4)
  A twoi znajomi i ich faszoideologie mnie nie interesują.
 • wheels.of.fire 04.02.19, 23:29
  Rammstein jest zespołem grającym bardziej mainstreamowy rock, a nie ekstremalny metal. Polska scena black metal personalnie ma bardzo "ciekawe" powiązania. Zresztą taki Absurd z Twojego kraju też, Pani Niemko.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • snakelilith 04.02.19, 23:47
  Rammsten jest tylko przykładem na to, że agresywnie wyglądający chłopcy nie są automatycznie nastawieni prawicowo. I jeżeli Rammstein zapraszają do Wacken, to mnie to wystarczy jako referencja. Polskiej black metal sceny nie znam i jeżeli są tacy jak piszesz, to nie chcę poznać. A Absurd to radykalnie prawicowa grupa, należąca do National Socialist Black Metal, czyli neonazistowskiego ruchu, dla mnie nie ma to nic wspólnego z muzyką. Zresztą członkowie tej grupy to są kryminaliści, Sebastian Schauseil 8 lat więzienia za planowany mord, Andreas K. 6 lat więzienia za planoway mord, Hendrik Möbus 8 lat więzienia za planowany mord, Ronald Möbus 2 lata w zawieszeniu. Rzyg.
 • wheels.of.fire 05.02.19, 18:07
  Późniejszy Absurd miał niewiele wspólnego z tym w którym grali ci skazani. Odcisnął swoje piętno na niemieckiej scenie.
  A Bieżuń? Klasyka, których koszulkę nosi jeden znany polski metalowiec, dziś piewca Polski liberalnej. Ten ów metalowiec miał kiedyś ksywkę Holocausto, nie będę mówił o kogo chodzi bo dziś to znany wyborca PO i jeszcze by mnie pozwał. Powiązany personalnie mniej lub bardziej luźno z takim Graveland i środowiskiem mocno na prawo. Starsi koledzy wiedzą, że kiedyś miał poglądy dalekie od PO i partii Biedronia.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • wheels.of.fire 05.02.19, 19:26
  Chodziło mi Burzum, nie jakiegoś Bieżunia.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • snakelilith 05.02.19, 19:36
  wheels.of.fire napisał:

  > Późniejszy Absurd miał niewiele wspólnego z tym w którym grali ci skazani. Odci
  > snął swoje piętno na niemieckiej scenie.

  Już ci napisałam, Absurd to są neonaziści i nie odcisnęli piętna na żadnej "niemieckiej scenie", co najwyżej na scenie idiotów i pomyleńców. A jak twoimi idolami są rasiole, a tutejsi faszyści nie wpuszczają cię do klubu, bo wyglądasz jak ciota, to polecam ci jako alternatywę Ku Klux Klan. Założysz prześcieradło na okrągłą gębę, a w szpicastej kapucy będziesz nawet wyglądać na większego niż jesteś.
 • wheels.of.fire 05.02.19, 19:50
  A Burzum? Też projekt dawnego nazisty, a u uchodzą wręcz za klasykę współczesnej muzyki. A znany celebryta i wyborca PO, "Holocausto"? To już jest wręcz metalowy mainstream.
  Ja od nazizmu jestem daleko, piszę tutaj o tym jacy często są blackmetalowcy, niezależnie od poglądów. W USA np. deathmetalowcy to muskularni miłośnicy strzykawki. Od ryżu i piersi z kurczaka się tak nie rośnie.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • snakelilith 05.02.19, 19:51
  Zanudzasz.
 • snakelilith 05.02.19, 19:54
  Acha. I jeżeli neonzaistowskie grupy uważasz za klasykę współczesnej muzyki, to jest z tobą gorzej niż myślałam. Myślałam, że jesteś tylko piźnięty, ale ty jesteś pospolitym bezmózgowcem.
 • wheels.of.fire 05.02.19, 20:24
  Tak uważają magazyny muzyczne. Infernal War ma obrońców wśród redakcji muzycznych czołowych polskich portali, a Adam D. udaje że nigdy nie miał pseudonimu Holocausto.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • grru 05.02.19, 19:54
  Ale on akurat ma trochę racji. Jest Rammstein i jest nazimetal. Sporo tego faszystowskiego gówna sę zjeżdża na różne festiwale muzyczne.

  --
  Nadal jem gluten smile
 • wheels.of.fire 05.02.19, 20:26
  Rammstein to raczej rock industrialny.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • black_halo 05.02.19, 21:13
  grru napisał(a):

  > Ale on akurat ma trochę racji. Jest Rammstein i jest nazimetal. Sporo tego fasz
  > ystowskiego gówna sę zjeżdża na różne festiwale muzyczne.
  >

  Gdzie? Od razu mowie, ze jezdze na 4-5 festowali w roku. Te grupy nie sa zapraszane na zadne sensowne festiwale bo zaden organizator nie chce rozpierduchy. Moze jakies niszowe festiwale dla metalowych neonazistow?

  --
  Życie nie powinno być podróżą do grobu, w trakcie której tracimy czas na to, aby dotrzeć do niego cało i zdrowo, z atrakcyjnym, dobrze zachowanym ciałem. Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto!
 • grru 05.02.19, 21:17
  O takich właśnie mówię. Tzw. imprezy prywatne, żeby nikt m nie zarzucił publicznego propagowania ustroju totalitarnego.

  --
  Nadal jem gluten smile
 • wheels.of.fire 06.02.19, 16:43
  Black, są zespoły może nie bezpośrednio naziolskie, ale z tym nurtem powiązane lub się z niego wywodzące i jak najbardziej są na festiwalach.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • grru 05.02.19, 18:14
  No widzisz, a mogłeś iść do woja to może by z Ciebie faceta zrobili.

  --
  Nadal jem gluten smile
 • wheels.of.fire 05.02.19, 19:27
  Jak inni byli w wojsku, to ja już jakieś pieniądze zarabiałem.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • grru 05.02.19, 19:29
  Ale to na nich leciały laski big_grin

  --
  Nadal jem gluten smile
 • wheels.of.fire 05.02.19, 19:45
  Zasadnicza służba wojskowa z nikogo nigdy nie zrobiła bożyszcza kobiet.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • grru 05.02.19, 19:52
  I tu się mylisz big_grin Ale to trzeba by trochę pomieszkać przy jednostce wojskowej, ja miałam okazję...

  --
  Nadal jem gluten smile
 • triss_merigold6 05.02.19, 19:53
  Yyyy... z Elvisa?
 • black_halo 05.02.19, 21:16
  Lubie to!


  --
  Życie nie powinno być podróżą do grobu, w trakcie której tracimy czas na to, aby dotrzeć do niego cało i zdrowo, z atrakcyjnym, dobrze zachowanym ciałem. Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto!
 • bywalec.hoteli 04.02.19, 22:51
  Niestety snejkowa ma racje (poza obrazliwym określeniem) , byłem wiele razy na koncertach metalowych i nie widziałem żadnej agresji. Metale to bardzo spokojni ludzie. Może mylisz ich z gangami motocyklowemu, którzy wyglądają podobnie i zajmują się przestępczością i bijatyka.

  --
  Gorące pozdrowienia od Bywalca Hoteli! smile
 • wheels.of.fire 04.02.19, 22:53
  Ja pisałem bardziej o blackmetalowcach, którym zdarzało się i z neonazizmem flirtować.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • memphis90 04.02.19, 22:56
  Golili głowy na lyso i tatuowali swastyki na czole...? I chodzili na ustawki na mecze?

  --
  "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
 • wheels.of.fire 04.02.19, 23:03
  Byli kudłaci, a i z nie mojego pokolenia, bo starsi.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • claudel6 04.02.19, 23:55
  Ty jak zawsze pierniczysz jak potłuczony. mój stary chodzi regularnie na koncerty metalowe, słucha ciężkiej muzyki od 25 lat. jest wysoki i ma długie włosy, ale nie ma gęby zabijaki, ale najgorsze jest to: jest normalnie lewakiem wg Twoich standardów big_grin
 • claudel6 05.02.19, 00:12
  i kocha zwierzątka big_grin
 • wheels.of.fire 05.02.19, 19:52
  Miłośnikiem zwierząt to i ja jestem, ale nie ma sensu by kot sam się męczył w czterech ścianach podczas gdy ja sporo czasu jestem poza domem. Jakbym miał żonę, która pracowałaby na pół etatu i zajmowała się naszym dzieckiem, to kot mógłby być.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • memphis90 05.02.19, 16:32
  Czyli imponują Ci faszystowscy chuligani, którzy realizują ambicje życiowe na ustawkach po meczach?

  --
  "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
 • wheels.of.fire 05.02.19, 18:02
  Udział w ustawkach jest dobrowolny, chodzą tam chętni. A silni i męscy mężczyźni, którzy podobają się kobietom? Oczywiście, że mi imponują.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • livia.kalina 05.02.19, 20:31
  Oni chodzą właśnie na te ustawki dlatego, że się nikomu nie podobają i nie znajdują innej formy rozładowania napięcia.

  --
  super_hetero_dyna:
  "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
 • wheels.of.fire 05.02.19, 21:26
  Na ustawki często chodzą ludzie co mają trochę wspólnego z gangsterką, a gangsterzy już odoczątku świata nie mogą się od kobiet odpędzić.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • czarniejszaalineczka 05.02.19, 23:17
  przestac incelić

  --
  słuchaj rózico,
  ona nie słucha...
  za durzo kurzu
  wlajzło jej w ucha.
 • wheels.of.fire 06.02.19, 18:50
  Możecie mnie nazywać incelem, przestaje mnie to ruszać big_grin

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • grru 05.02.19, 18:13
  To wychodzi na to, że nawet ja jestem bardziej męska od Ciebie big_grin

  --
  Nadal jem gluten smile
 • czarniejszaalineczka 04.02.19, 23:33
  no na jozku robi wrazenie, bo on by chcial zeby go taki macho przydybal
  w sumie to tlumaczy jego nienawisc do kobiet, bo my mozemy w fiutkach przebierac, a jozio sie nawet wstydzi zagadac


  --
  słuchaj rózico,
  ona nie słucha...
  za durzo kurzu
  wlajzło jej w ucha.
 • wheels.of.fire 04.02.19, 23:38
  Podobno cały czas jesteś z pierwszym facetem, więc nie zgrywaj takiej przebiegającej.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • czarniejszaalineczka 04.02.19, 23:53
  ??  --
  słuchaj rózico,
  ona nie słucha...
  za durzo kurzu
  wlajzło jej w ucha.
 • livia.kalina 05.02.19, 15:28
  czego nie rozumiesz??

  "Nie zgrywaj takiej przebiegającej"!!


  ;-D

  --
  super_hetero_dyna:
  "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
 • ponis1990 05.02.19, 15:37
  Chciał Ci pewnie dowalić, że jesteś z pierwszym i jedynym chłopem to brania nie miałaś. Nic to, że nim go wybrałaś mógł być wianek wielbicieli.;d A jakby to nie był pierwszy też byłoby żle, bo rozwiązła byś była! Ech. ;p

  --
  Lubię placki
 • czarniejszaalineczka 05.02.19, 18:24
  no fakt
  nigdy żadnego faceta nie przebiegłam sad
  nawet nie wiem jak to sie robi sadsad

  --
  słuchaj rózico,
  ona nie słucha...
  za durzo kurzu
  wlajzło jej w ucha.
 • wheels.of.fire 05.02.19, 19:28
  Słownik zamienił przebieranie na przebieganie big_grin

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • anika772 04.02.19, 22:22
  Wiecznie się na coś żalisz i wiecznie chcesz być kimś innym, "lepszym", zgodnym ze swoją aktualną (zmieniającą się) wizją.
  Tracisz czas, no ale to twój problem.
 • wheels.of.fire 04.02.19, 22:29
  Trzeba dążyć do doskonałości i stawać się coraz lepszą wersją samego siebie. Lekarzem ani profesorem już nie zostanę, nad wyglądem zawsze można pracować.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • ficus_carica 04.02.19, 22:41
  wheels.of.fire napisał:

  > nad wyglądem zawsze można pracować.
  >

  Daremny trud twój.


  --
  kiedy dorośnie wtedy on przyniesie wojnę pod twój dom
  i ojca synów i bratu brat stawi naprzeciw pana świat
  nie ma wiary bez niewoli nie ma bólu co nie boli
 • anika772 04.02.19, 22:42
  No jak trzeba to trzebabig_grin Byle realistycznie, józek.
 • wheels.of.fire 04.02.19, 22:51
  A co do rozwoju intelektualnego/zawodowego, to czasem dojrzałą i inteligentną decyzją jest wyjazd do pracy fizycznej za granicę, a nie trzaskanie kolejnych podyplomówek do szuflady.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • beneficia 04.02.19, 22:26
  Ale o co Ci chodzi, że nie wyglądasz tak jakbyś chciał? Czy że Twój wygląd nie pasuje do metalu?
  Przecież to bez sensu, Calineczka w sukienusi też może zaryczeć smile
 • wheels.of.fire 04.02.19, 22:35
  Tak, nie wyglądam tak jakbym chciał wyglądać. Zawsze marzyłem o wyglądzie groźnego macho. Teraz to przynajmniej szczupły jestem, bo przesyłem czas bycia nalanym schabem z mordą jak księżyc, niebezpiecznie zbliżającym się do 100 kg.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • snakelilith 04.02.19, 22:33
  Ty nie masz pojęcia o miłośnikach metalu, żałosny gościu z innej planety. Tylko w twojej odrealnionej wyobraźni są to "kipiący od testosteronu i jednym uderzeniem ręki będący w stanie kogoś rozwalić na strzępki" albo "zabijaki i macho", w rzeczywitości są to wyjątkowo pokojowi faceci, mili i fajni chłopcy, często z bardzo wysokim IQ i dobrym wykształceniem, radzę ci wybrać się raz na przykład do Wacken i sprawdzić samemu. Zawsze gdy wracam w nocy sama do domu publiczną komunikacją, to szukam towarzystwa jak najdorodniejszych metalowców, bo wiem, że nic mi nie zrobią i w razie czego za kobietą zawsze się wstawią. W jednym masz jednak rację, nigdy nie będziesz taki jako oni. I masz zresztą chyba na myśli nie metalowców, a jakichś psychopatów w stylu Hells Angels, ale ci rzadko interesują się muzyką.
 • vre-sna 04.02.19, 22:46
  I tu się zgadzam.
  To najbardziej poukładani, co prawda krytyczni, ale normalni goście.
  Zero agresji.
  Żeby nie było, dzięki staremu i synowi poznałam środowisko. Młody zresztą gra, wydali płyty, zapierdala na bębnach zajebiście.
  I, bywam na koncertach ze znajomymi starego i młodego, na koncertach innych.
  Nigdy nie spotkałam się z agresją. Nigdy, zawsze dobry fun.
 • snakelilith 04.02.19, 22:52
  No właśnie, to najmniej agresywni ludzie jakich znam. Przypuszczam, że agresję wypuszczają przy słuchaniu takiej, a nie innej muzyki.
 • vre-sna 04.02.19, 23:18
  Więcej powiem, to są bardzo, wbrew pozorom, wrażliwi ludzie.
  Silni. Dziwna mieszanka, bo yebią muzyką czasami nie do przyjęcia. A są hm czuli na innych?
  Nie umiem tego inaczej określić.
 • snakelilith 04.02.19, 23:28
  Zgadzam się w 100%. Wszyscy meatlowcy jakich znam, to prawdziwi romantycy. I metalowe teksty są często bardzo poetyczne.
 • wheels.of.fire 06.02.19, 18:51
  Ja też kiedyś miałem romantyczną duszę pełną ideałów.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • vre-sna 06.02.19, 20:57
  A widzisz, tym się różnisz
  To nie mija, bo jest prawdziwe
  A Ty chcesz coś wykreować na bazie, która nie istnieje
 • wheels.of.fire 06.02.19, 22:00
  Życie sprawiło, że stałem się trochę wyrachowanym cynikiem, zawiedzionym na ludzkości.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • livia.kalina 04.02.19, 23:10
  Czemu tytuł wątku jest po angielsku?

  --
  super_hetero_dyna:
  "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
 • wheels.of.fire 04.02.19, 23:14
  Bo modne jest tu określenie wannabe.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • czarniejszaalineczka 04.02.19, 23:29
  józek wyjdź z szafy !

  --
  słuchaj rózico,
  ona nie słucha...
  za durzo kurzu
  wlajzło jej w ucha.
 • wheels.of.fire 04.02.19, 23:37
  W szafie to mnie PiS schował na wybory. A jakbym okazał się gejem, to bym chciał się z tego leczyć. Moja duma by nie zniosła tego, że okazałbym się pedziem.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • claudel6 05.02.19, 00:11
  tego nie trzeba leczyć. nie wstydź się. tu na ematce nikt nie ma nic przeciwko gejom wink
 • claudel6 05.02.19, 00:12
  dżiz... co za składnia... jeszcze raz: nie mamy nic przeciwko gejom tu na ematce.
 • gulcia77 04.02.19, 23:51
  Józuś, litości. Ty bladego pojęcia o metalu nie masz. Obracam się w tych klimatach od najwcześniejszej młodości.
  O black metalu ci panowie wiedzą dużo więcej niż ty
  www.youtube.com/watch?v=guY104hYFNY
  A są najłagodniejszymi ludźmi, jakich znam. Fantastycznymi ojcami, wiernymi mężami, sympatycznymi i uśmiechniętymi ludźmi. Tak, znam ich wszystkich osobiście. Zresztą nie tylko ich.

  --
  "Emancipate yourselves from mental slavery
  None but ourselves can free our minds"
 • djhenne 05.02.19, 16:29
  gulcia77 napisała:

  > Józuś, litości. Ty bladego pojęcia o metalu nie masz. Obracam się w tych klimat
  > ach od najwcześniejszej młodości.
  > O black metalu ci panowie wiedzą dużo więcej niż ty
  > www.youtube.com/watch?v=guY104hYFNY
  > A są najłagodniejszymi ludźmi, jakich znam. Fantastycznymi ojcami, wiernymi męż
  > ami, sympatycznymi i uśmiechniętymi ludźmi. Tak, znam ich wszystkich osobiście.
  > Zresztą nie tylko ich.
  >

  O, Tower. Calkiem spoko plyta.
 • mildenhurst 05.02.19, 17:12
  Poza Decapitated którzy poszli wszyscy na jedną i Wiwczarkiem swego czasu, któremu żona wiele wybaczała.
 • bywalec.hoteli 05.02.19, 18:06
  Oni zostali uniewinnieni.

  --
  Gorące pozdrowienia od Bywalca Hoteli! smile
 • mildenhurst 05.02.19, 18:24
  Nie miałam wiedzy. Szerze przepraszam za zarzuty powyzej.
 • triismegistos 05.02.19, 16:57
  Jóżek, wybierz się kiedyś na taki koncert w końcu zamiast projektować swoje fantazje seksualne.

  --
  Ostatnie badania wykazały, że 42% Amerykanów ma nadwagę, a 34% jest otyła. Pozostali zjedli ankiety.
 • fornita111 05.02.19, 20:11
  Kryptogejowskie wynurzenia. Ani smieszne, ani smutne, tylko nudne. Nie mam nic a nic przeciwko homoseksualistom- chyba, ze przeciwko tym, ktorym od wypierania orientacji mozg sie zlasowal.
 • beneficia 05.02.19, 20:16
  Kurde, po raz kolejny czytam, że wg. niektórych Jozek jest kryptogejem.
  Po czym Wy to poznajecie?
 • fornita111 05.02.19, 20:31
  Po tym, ze sie slini do facetow.
 • wheels.of.fire 05.02.19, 21:29
  Ale bzdury. Szukam po prostu w innych inspiracji do zmieniania siebie i lubię rozmyślać o tym, jakbym chciał wyglądać.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • black_halo 05.02.19, 22:02
  wheels.of.fire napisał:

  > Ale bzdury. Szukam po prostu w innych inspiracji do zmieniania siebie i lubię r
  > ozmyślać o tym, jakbym chciał wyglądać.
  >

  Zapusc wlosy;D

  --
  Życie nie powinno być podróżą do grobu, w trakcie której tracimy czas na to, aby dotrzeć do niego cało i zdrowo, z atrakcyjnym, dobrze zachowanym ciałem. Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto!
 • wheels.of.fire 07.02.19, 18:40
  Może dorobiłem się łysiny od bycia hejtowanym na ematce i mam łyse gniazdo jak Schetyna?

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • sumire 07.02.19, 18:50
  Wiesz, akurat łysi mężczyźni nie cierpią na niedobory testosteronu, a wprost przeciwnie i często są bardzo sexy.
 • wheels.of.fire 07.02.19, 18:58
  Mi też teścia nie brakuje, włochaty jestem i mam dobre warunki do budowy muskulatury. Łysym w młodym wieku jednak nie chciałbym być. Koło 40tki to już by mi było wszystko jedno. Wtedy to nie włoskami się imponuje kobietom, ale dorobkiem życiowym. Zresztą po 30tce już też i nie mając super pracy nie jest łatwo. Mając 20 lat można być przystojnym ochroniarzem w markecie bez perspektyw, a panny i tak będą się ślinić.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • sumire 07.02.19, 19:34
  No chyba jednak brakuje.
 • wheels.of.fire 07.02.19, 21:35
  Nie brakuje, tylko ani pięknym ani bogatym mnie go nie czyni. Jestem nadal zwykłym szarakiem, który nie ma czym się pochwalić przed ludźmi.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • wheels.of.fire 09.02.19, 19:30
  A i jeszcze jedno Sumire. Nie przeczę, że łysi się nie podobają kobietom (jeśli nie mają oczywiście wyglądu jełopa ze wsi, jak Grzegorz S.), ale niekoniecznie tym młodziutkim.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • bywalec.hoteli 09.02.19, 20:21
  sumire napisała:

  > Wiesz, akurat łysi mężczyźni nie cierpią na niedobory testosteronu, a wprost pr
  > zeciwnie i często są bardzo sexy.

  smile


  --
  Gorące pozdrowienia od Bywalca Hoteli! smile
 • wheels.of.fire 09.02.19, 20:52
  Jej to akurat nie ma co słuchać, to skrajna lewaczka.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • sumire 05.02.19, 21:31
  Fascynacja niegrzecznymi chłopcami, podkreślana przynajmniej 3 razy w tygodniu.
 • mdro 05.02.19, 21:46
  Oraz księżmi. Kiedyś ślinił się nawet do Międlara.

  Poza tym napisał kiedyś, po okresie nieobecności na forum, że się zawiódł na seksie z kobietą i to nic specjalnie fascynującego nie jest.

  --
  "mam świadomość, że jestem sterowanym botem" - 1elka26 na forum emama
 • wheels.of.fire 06.02.19, 18:55
  Bo myślałem, że seks zmieni moją psychikę i pozwoli poczuć się kimś bardziej atrakcyjnym, doda pewności siebie i samooceny. Późne wchodzenie w życie seksualne to nic fajnego.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • czarniejszaalineczka 09.02.19, 20:33
  zrób laskę jakiemuś macho metalowi

  --
  słuchaj rózico,
  ona nie słucha...
  za durzo kurzu
  wlajzło jej w ucha.
 • umi 05.02.19, 20:54
  " z wredną, skrzywioną gębą zabijaki i pełnym szydery uśmiechem" - no faktycznie, masz czego żałować wink Nie jestem facetem, ale gdybym była, nie chciałabym tak wyglądać...
 • black_halo 05.02.19, 21:08
  wheels.of.fire napisał:

  > Idąc na koncert blackmetalowy spotka się fanów muzyki niby rockowej, ale nie ba
  > rdzo przypominających bywalców festiwalu Owsiaka.

  Jozek, tak zeby Ci rozjasnic bo chyba na zadnym festiwaluani koncrcie nie byles:

  Bywalce Woodstoka:
  https://api.culture.pl/sites/default/files/styles/1920_auto/public/images/imported/muzyka/wydarzenia%20koncerty%20i%20festiwale/WOODSTOCK_2015/woodstock-crowd-2013-fot-pawel-jaskolka-reporter.jpg?itok=HnRbwZC_

  Bywalce koncertow rockowych (tutaj fani Kultu):
  https://portalplock.pl/news_foto/11618.jpg

  Bywalce koncertow black metalowych:
  http://readstrong.co/wp-content/uploads/2018/08/black-metal-fans-black-metal-has-always-been-about-happiness-unity-and-harmony.jpg

  Zwykli metalowcy:
  https://c1.staticflickr.com/3/2857/13368597534_ba71c3bd46_b.jpg
  https://data.whicdn.com/images/189375663/large.jpg
  https://i.pinimg.com/originals/b9/d0/f5/b9d0f519102ed918256b8a0ad5ca9d28.jpg
  A to jest pan dokladnie w moim typie:
  https://i.pinimg.com/originals/c5/3d/29/c53d297837676e4103c058edb56bdacf.jpg

  --
  Życie nie powinno być podróżą do grobu, w trakcie której tracimy czas na to, aby dotrzeć do niego cało i zdrowo, z atrakcyjnym, dobrze zachowanym ciałem. Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto!
 • czarniejszaalineczka 05.02.19, 21:25
  to ja poprosze trzeciego od dołu

  --
  słuchaj rózico,
  ona nie słucha...
  za durzo kurzu
  wlajzło jej w ucha.
 • black_halo 05.02.19, 21:34
  czarniejszaalineczka napisała:

  > to ja poprosze trzeciego od dołu
  >

  Jakby sie ogolil to i ja bym z lozka nie wyrzucila big_grin
  --
  Życie nie powinno być podróżą do grobu, w trakcie której tracimy czas na to, aby dotrzeć do niego cało i zdrowo, z atrakcyjnym, dobrze zachowanym ciałem. Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto!
 • wheels.of.fire 05.02.19, 21:28
  Ci bywalce broodstocku to irokeza robią sobie specjalnie raz w roku, bo tak na co dzień to bym im mamusia nie pozwoliła wink

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • black_halo 05.02.19, 22:04
  wheels.of.fire napisał:

  > Ci bywalce broodstocku to irokeza robią sobie specjalnie raz w roku, bo tak na
  > co dzień to bym im mamusia nie pozwoliła wink
  >

  Jozek, obiecales w mail, ze nie bedziesz sie uzalac i pierdzielic glupot.

  --
  Życie nie powinno być podróżą do grobu, w trakcie której tracimy czas na to, aby dotrzeć do niego cało i zdrowo, z atrakcyjnym, dobrze zachowanym ciałem. Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto!
 • wheels.of.fire 06.02.19, 18:59
  Black, z uzależnieniem się nas sobą walczę, ale to nałóg gorszy niż masturbacja.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • alchemy_alice 06.02.19, 20:33
  Ale z ciebie słaby troll, albo głupi. W sumie jeden grzyb. Nigdy chłopie na koncercie bm nie byłeś i pewnie nie pójdziesz, bo zemdlejesz z wrażenie przed wejściem.

  --
  Ja zdałem sobie sprawę ostatnio, że społeczności się tworzą wokoło wszystkiego. Też chciałem coś mało istotnego kupić, szalik czy inne majtki. Wszedłem na net, żeby zobaczyć cenę mniej więcej i okazało się, że jest zbudowana społeczność naokoło tego. I mają fora, gdzie się wyzywają. To samo dotyczy lampki nocnej. - by Szuwar
 • wheels.of.fire 06.02.19, 22:03
  Nie wypowiadaj się za mnie, ja stary wyjadacz metalowy i narodowy jestem, nic nie wiesz o tym na jakich koncertach byłem.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • livia.kalina 06.02.19, 23:45
  No to pochwal się, na jakich?

  --
  super_hetero_dyna:
  "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
 • alchemy_alice 07.02.19, 15:41
  Na jakich byłeś i kiedy? Stawiam dolary przeciw orzechów, że ściemniasz trollu

  --
  Ja zdałem sobie sprawę ostatnio, że społeczności się tworzą wokoło wszystkiego. Też chciałem coś mało istotnego kupić, szalik czy inne majtki. Wszedłem na net, żeby zobaczyć cenę mniej więcej i okazało się, że jest zbudowana społeczność naokoło tego. I mają fora, gdzie się wyzywają. To samo dotyczy lampki nocnej. - by Szuwar
 • wheels.of.fire 07.02.19, 16:33
  Nie muszę Ci się publicznie z tego spowiadać, forumowy agresorze.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • alchemy_alice 07.02.19, 17:14
  Spoko, trollu

  --
  Ja zdałem sobie sprawę ostatnio, że społeczności się tworzą wokoło wszystkiego. Też chciałem coś mało istotnego kupić, szalik czy inne majtki. Wszedłem na net, żeby zobaczyć cenę mniej więcej i okazało się, że jest zbudowana społeczność naokoło tego. I mają fora, gdzie się wyzywają. To samo dotyczy lampki nocnej. - by Szuwar
 • mdro 07.02.19, 17:23
  Mam przypomnieć, od jakich zwierzątek ludzi wyzywałeś i z jakimi przymiotnikami? Nie? Więc może nic nie wspominaj o domniemanej agresji jakiejś forumki.

  --
  "mam świadomość, że jestem sterowanym botem" - 1elka26 na forum emama
 • alchemy_alice 07.02.19, 17:33
  A niech sobie gada na zdrowie. Głupi jest to i gada bez ładu i składu.

  --
  Ja zdałem sobie sprawę ostatnio, że społeczności się tworzą wokoło wszystkiego. Też chciałem coś mało istotnego kupić, szalik czy inne majtki. Wszedłem na net, żeby zobaczyć cenę mniej więcej i okazało się, że jest zbudowana społeczność naokoło tego. I mają fora, gdzie się wyzywają. To samo dotyczy lampki nocnej. - by Szuwar
 • wheels.of.fire 07.02.19, 18:43
  Nadal uważam, że PO reprezentuje "vatowców" i inne świnie oderwane od koryta, będące spadkobiercami służb specjalnych PRLu.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • mdro 07.02.19, 18:48
  A to w związku z czym? Z twoimi urojeniami?

  --
  "mam świadomość, że jestem sterowanym botem" - 1elka26 na forum emama
 • fornita111 07.02.19, 16:53
  On mysli, ze jak w przedszkolu kolega walil blaszana lyzka w cymbalki to sie liczy jako koncert metalowy wink
 • alchemy_alice 07.02.19, 17:13
  <3 cudownie powiedziane

  --
  Ja zdałem sobie sprawę ostatnio, że społeczności się tworzą wokoło wszystkiego. Też chciałem coś mało istotnego kupić, szalik czy inne majtki. Wszedłem na net, żeby zobaczyć cenę mniej więcej i okazało się, że jest zbudowana społeczność naokoło tego. I mają fora, gdzie się wyzywają. To samo dotyczy lampki nocnej. - by Szuwar
 • wheels.of.fire 07.02.19, 17:19
  Na jednym koncercie nie byliśmy, bo my prawdziwi metalowcy trzymamy się z daleka od hipisów z politycznego festiwalu POwsiaka.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • sumire 07.02.19, 17:20
  Myślałam, że prawdziwi metalowcy to ci kipiący testosteronem?...
 • alchemy_alice 07.02.19, 17:35
  Ok trollu, wymienię parę zespołów: Dimmu Borgir, Samael, Darkthrone, Dark Funeral, Gorgoroth, Marduk, Satyricon. Widziałeś ich koncerty? Byłeś? Bo ja byłam i takich trolli jak ty, to nie widziałam

  --
  Ja zdałem sobie sprawę ostatnio, że społeczności się tworzą wokoło wszystkiego. Też chciałem coś mało istotnego kupić, szalik czy inne majtki. Wszedłem na net, żeby zobaczyć cenę mniej więcej i okazało się, że jest zbudowana społeczność naokoło tego. I mają fora, gdzie się wyzywają. To samo dotyczy lampki nocnej. - by Szuwar
 • wheels.of.fire 07.02.19, 18:41
  Może chodziłem na tej bardziej podziemne i prawicowe?

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • alchemy_alice 07.02.19, 18:51
  Czyli bajdurzysz. Norma. Następnym razem miej minimum wiedzy na temat tego o czym próbujesz trollować

  --
  Ja zdałem sobie sprawę ostatnio, że społeczności się tworzą wokoło wszystkiego. Też chciałem coś mało istotnego kupić, szalik czy inne majtki. Wszedłem na net, żeby zobaczyć cenę mniej więcej i okazało się, że jest zbudowana społeczność naokoło tego. I mają fora, gdzie się wyzywają. To samo dotyczy lampki nocnej. - by Szuwar
 • wheels.of.fire 07.02.19, 19:02
  Myślisz, że przyznałbym Ci się do chodzenia na koncerty nazistowskiego black metalu? Poza tym ja zawsze byłem bardziej heavymetalowcem.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • alchemy_alice 07.02.19, 19:13
  Myślę, że słabo się przygotowałeś do trollowania. Człowieka, który słucha takiej muzyki rozpoznam nawet na węch, bo przebywam głównie w towarzystwie słuchającym różnych gatunków metalu. Ty trollujesz, tylko zamiast sensownego trolla wychodzi ci z tego lamusiarski pozer.

  --
  Ja zdałem sobie sprawę ostatnio, że społeczności się tworzą wokoło wszystkiego. Też chciałem coś mało istotnego kupić, szalik czy inne majtki. Wszedłem na net, żeby zobaczyć cenę mniej więcej i okazało się, że jest zbudowana społeczność naokoło tego. I mają fora, gdzie się wyzywają. To samo dotyczy lampki nocnej. - by Szuwar
 • wheels.of.fire 07.02.19, 21:33
  Już nie sil się na tak złośliwy język.

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • alchemy_alice 07.02.19, 21:34
  wink nie muszę, sam się pogrążasz z każdym, kolejnym postem. Ja tu siedzę dla śmieszków z ciebie

  --
  Ja zdałem sobie sprawę ostatnio, że społeczności się tworzą wokoło wszystkiego. Też chciałem coś mało istotnego kupić, szalik czy inne majtki. Wszedłem na net, żeby zobaczyć cenę mniej więcej i okazało się, że jest zbudowana społeczność naokoło tego. I mają fora, gdzie się wyzywają. To samo dotyczy lampki nocnej. - by Szuwar
 • yoma 06.02.19, 22:17
  Nieważny groźny grymas na gębie
  Metale mają serca gołębie ♫ smile

  --
  Wreck Plus
 • yoma 06.02.19, 22:30
  A jak już jesteśmy w temacie, szanowne panie, to w marcu wchodzi do kin absolutnie cudny film pt. Heavy Trip i wyganiam na niego każdego. Słuchanie metalu nie jest niezbędne do odbioru filmu.

  Niesłuchający metalu najwyżej nie wyłapie drobnych smaczków typu: dlaczego stary Lotvonen przez pół filmu nosi na ręce gruby bandaż smile

  --
  Demon Duck of Doom
 • wheels.of.fire 08.02.19, 07:28
  Zaciekawiłaś mnie wink Coś dla mnie smile

  --
  Naszą drogą jest zawsze socjalizm!
 • yoma 08.02.19, 11:22
  Leć, leć. Kto wie, a nuż się utożsamisz z Turo Moilanenem smile

  --
  Demon Duck of Doom
 • wheels.of.fire 08.02.19, 23:31
  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
 • yoma 09.02.19, 00:25
  Jan Olszewski jako heavy black metal macho. Hm.

  --
  - Proszę państwa, całka z e do x jest tak idealna, że nawet PiS nie mógłby jej nic zarzucić.
 • gulcia77 09.02.19, 00:32
  Błagam!!! Nie uruchamiaj mojej nieokiełznanej wyobraźni, bo zamiast zadumać się nad śmiercią, oplułam monitor.

  --
  "Emancipate yourselves from mental slavery
  None but ourselves can free our minds"
 • yoma 09.02.19, 00:41
  Ja też mam nadwyobraźnię smile Z całym szacunkiem dla zmarłego, oczywiście.

  --
  Grupa G8. Kraje rozwinięte. Trzeci Świat. IV RP.
 • triismegistos 09.02.19, 09:24
  puaczę

  --
  Ostatnie badania wykazały, że 42% Amerykanów ma nadwagę, a 34% jest otyła. Pozostali zjedli ankiety.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.