Dodaj do ulubionych

Wątek przeciw umieraniu forum-jaka pogoda u Was?

11.02.19, 01:57
U mnie wiatr od jakiejś pół godziny ale tempera ok. Parę rzeczy już zbierałam, takie podmuchy. Tylko palmy liśćmi za bardzo hałasują big_grin

--
http://supergify.pl/images/stories/impreza/tany/ballo011.gif
Edytor zaawansowany
  • bi_scotti 11.02.19, 02:38
    A no taka pogoda ... odpowiednia pogoda na szczescie smile
    Cheers.

--
    "There is a crack in everything, that's how the light gets in"
    Leonard Cohen
  • mrs.solis 11.02.19, 03:29
    Watkiem o pogodzie to nawet dziadkow w domu starcow juz nie rozruszasz.
  • mysiulek08 11.02.19, 03:33
    Super smile Byly dwa ciezkie dni, 33 w plusie, laur nieba i gorace slonce, bez wiatru, rzecz w Patagonii rzadko spotykana. Na szczescie wczoraj sie zachmurzylo a dzisiaj jak zwykle ladnie popadalo. Wprawdzie wg prognoz nadal lato, 24 wplusie bez chmur, ale jesli bedzie zwyczajowa c lodna bryza znad oceanu to da sie przezyc smile
  • bi_scotti 11.02.19, 04:14
    Brzmi okropnie. Ale ja kocham zime wiec wszystko powyzej -10C should be forbidden smile Mecz sie w tym swoim El Calafate czy innej Ushaia, ja czekam na kolejna porzadna dawke sniegu we wtorek! Let it snow ... let it snow smile Cheers.

--
    "There is a crack in everything, that's how the light gets in"
    Leonard Cohen
  • mysiulek08 11.02.19, 04:27
    Bi, to az gleboka Patagonia nie jest 😂 bo wtedy by nie bylo mowy nawet o 24 stp w plusie. Przenieslismy sie glownie z powodu piekla pogodowego jakie sie robilo w regionie stolecznym. Teraz mamy klimat idealny, dosc cieple lata, duzo deszczu, przyjemne , wilgotne, niemrozne zimy. O to wlasnie chodzilo 😂 Od sniegu, mrozu i upalow niech bog broni.
  • feniks_z_popiolu 11.02.19, 06:30
    Wczoraj była fantastyczna, ciepło, słońce. Mnóstwo ludzi na spacerach i biegających. Dziś ma być też fajnie ale już praca więc spacer to tylko w porze lunchu, żeby trochę wit. D złapać
  • rosapulchra-0 11.02.19, 07:12
    A te palmy to gdzie?

--
    Na forum najrozsadniej jest ze wszystkim sie ukrywać, bo nigdy nie wiadomo co Ci wypomna wink by jak_matrioszka
  • eliszka25 11.02.19, 07:47
    W nocy wiało jak głupie i był to tzw. Föhn, czyli ciepły wiatr, do tego deszcz zacinał i śnieg topił się w zastraszającym tempie. Tydzień temu napadało nam go ponad pół metra, więc było trochę szkoda, że znika. Na szczęście do rana się ochłodziło i deszcz zamienił się w śnieg i znów mamy jakieś 20 cm świerzego puchu 🤗
  • 1matka-polka 11.02.19, 09:49
    Po polsku ten wiatr, to fen.

--
    "Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skuwrynsyem w tej dolinie."
    Psalm 23
  • malia 11.02.19, 10:52
    A po góralsku halny
  • summerland 11.02.19, 08:05
    U nas pada snieg, w sumie tak niespodziewanie. Zrobilo sie bialo.
  • jowita771 11.02.19, 08:16
    Wieje i sucho, czyli to, co najbardziej lubię.

--
    wraz z osiągnięciem pozycji pt. żona, kobieta nabywa +30 kg, zamienia seksy look na rozciągniętą podomkę, ma wałki na głowie i monotonnie brzęczy kup ziemniaki, kup ziemniaki. /triss_merigold6/
  • lucadimontezemolo 11.02.19, 08:20
    Ciepło i chyba będzie padać

--
    Wszystko przebiega zgodnie z moim planem. Jestem bezwzględnie inteligentny
  • cauliflowerpl 11.02.19, 08:25
    Zmienia sie srednio co 4 godziny.
    Dużo tęczy, jak to w raju wink
  • nangaparbat3 11.02.19, 08:38
    U nas wiosna smile

--
    "Koło Wiedeńskie najchętniej z Heideggera czerpało przykłady dla swej tezy, że twierdzenia filozoficzne pozbawione są sensu."
  • chocolate-cakes 11.02.19, 09:06
    Niefajnie, zimno i ponuro. Mam ferie znaczy urlop nauczyciela. Do czwartku tak naprawdę wolne, potem trochę pracy, trochę szkoleń a potem wyjazd z mężem na 4 dni. Ale teraz pogoda bardzo mnie dobija, jest smutno i szaro. Leżę w łóżku z kotem smile
  • bei 11.02.19, 10:08
    U mnie rześko- 3 stopnie, w środku dnia przewidują upał czterostopniowy. Pokrywa śniegu ubita, zmarznięta, teraz dla lepszego ślizgu pokryta wodą. Lustereczko, które odzwierciedla stan pogody😊.
    Po spacerze nadciągnięte ścięgna nóg- szlam w stanie napięcia przeciwupadkowego😃
    Wieje, więc nie ma duchoty.
  • rosapulchra-0 11.02.19, 10:14
    U mnie też, ale bez śniegu. Rano musiałam zamrożone szyby skrobać, wamać 🤨

--
    Jeśli cos zdarzyło sie raz- mozliwe, ze zdarzy sie ponownie, ale jesli cos zdarzylo sie juz dwa razy- na pewno zdarzy sie po raz trzeci. by eulalia_bardzo_przecietna
  • hanusinamama 11.02.19, 11:08
    I to se nazywa pozytywne podejscie do zycia, pogody oraz poniedziałku...zazdroszczę.
  • bei 11.02.19, 10:27
    W konkurencji do palm -stada kolorowych papug zrywają się spod stóp przy każdym kroku po lustrzanej powierzchni.
  • massinga 11.02.19, 10:37
    Bardzo goraco. Na dzis zapowiadaja 36 stopni, wiec mam zamiar siedziec ciagle w budynku, by sie nie roztopic z tego upalu. A wieczorem pojde na basen. Czekam z utesknieniem na pore chlodna.
  • mikams75 11.02.19, 10:53
    wichura zrobila mi przez noc roz...e na balkonach, wiec niby mam co sprzatac, ale nie sprzetne, bo od rana snieg zasypal. Moze to i niezle, nie widac balaganu wink
  • hanusinamama 11.02.19, 11:06
    A weź. Zimno, wieje, co chwile pada. Córka mi od rana marudzi ze chce do kurek isc. A tu nie ma jak isc ani kur nie bedzie. A ta "koko i koko". Byle do wiosny
  • czekoladazkremem 11.02.19, 11:11
    Pochmurno, trochę siąpi, ale ciepło, czuć już wiosnę, krokusy wyłażą smile smile
  • feniks_z_popiolu 11.02.19, 11:44
    A ja widzę przez okno drzewa. I pączki na nich już w blokach startowych smile. Na razie jest zacisznie, bez wiatru, ciepło i przyjemne słońce. Ale chyba jeszcze chwilę bo prognoza na najbliższe dni przewiduje jeszcze temperatury około zera.
  • boo-boo 11.02.19, 12:28
    Słońce oślepiające, temperatura znośna i nawet głowy nie urywa.
    Obstawiam, że około 14 będzie po słońcu, zacznie wiać i zbędzie zimno.

--
    "All I ever wanted _ All I ever needed _ Is here in my arms _ Words are very unnecessary _ They can only do harm "
  • yuka12 11.02.19, 14:44
    Ladnie dzisiaj, swieci slonce i wiatr nie jest przenikliwie zimny jak wczoraj. Krzaki zaczely puszczac liscie smile.

--
    "najlatwiej patrzec przez etykietki, ktore rozdano, swiat jest wtedy taki prosty, a zycie nieskomplikowane" by Undoo
  • kotekfelek 11.02.19, 16:22
    Cieplutko (jak na luty), okolo 14 stopni, slonce swieci. Widzialam juz w lesie przebisniegi, u mnie w ogrodzie powoli wychylaja sie z ziemi krokusy. Magnolia ma paczki, porzeczki tez juz poczuly wiosne smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka