Dodaj do ulubionych

Wystapilybyscie w "date me naked"?

11.02.19, 11:27
Naga randka w ciemno? W tv oglądalam kilka odcinkow angielskich, niemieckich, a dzis zobaczę pierwszy odcinek wydania dunskiego. Konkluzje mam taka, ze panowie, ci hetero ida szukac okazji do zamoczenia, a panie jednak zwiazku szukaja. Tatuazy dużo, i ciala tez nieidealne
Edytor zaawansowany
  • verydry 11.02.19, 11:36
    Mada21 - coś dla Ciebie!
  • znowu.to.samo 11.02.19, 11:41
    Ooooo nie słyszałam. Co za nowy wynalazek??? Jakieś nowe granice zostały przekroczone???
    Duńczycy ogólnie są dziwni. Najbardziej zniesmaczył mnie ich program w którym dwóch facetów komentowało wygląd kompletnie nagiej, stojącej przed nimi kobiety...

--
    *Jeśli nie masz po co żyć, żyj innym na złość*
  • skat_0 11.02.19, 11:55
    Tym razem to raczej brytyjski wynalazek 😀 po ichniemu chyba tytul naked attraction. Pani prowadzaca oglada razem z wybierajacym z 6 golasow, od dolu czesciowo odslaniaja, nogi z przyrodzeniem, potem korpus, glowe i w kazdym etapie jeden odpada, gdy zostaje 2 i wtedy wybierajaca tez ma sie rozebrac, potem juz z wybrankiem ida na randke, a po tygodniu czy dwoch jest spotkanie podsumowujące 😀 Widzialam juz opcje i z hetero i bi i homo i roznych dziwakow i takich w miare normalnych...
  • znowu.to.samo 11.02.19, 12:06
    A następny poziom to będzie kopulowanie live big_grin

--
  • tanebo2.0 11.02.19, 12:23
    A potem ass to mouth?

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • znowu.to.samo 11.02.19, 12:33
    że co???

--
  • tanebo2.0 11.02.19, 12:42
    Lepiej nie wiedzieć

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • znowu.to.samo 11.02.19, 12:46
    A może właśnie przeciwnie -lepiej się uświadomić??? big_grin

--
  • mebloscianka_dziadka_franka 11.02.19, 12:46
    To już widzieliśmy, dobrych naście lat temu i to w polskiej telewizji...
  • triismegistos 11.02.19, 15:29
    znowu.to.samo napisała:

> A następny poziom to będzie kopulowanie live big_grin
    >
    Przecież to już było.

--
    Ostatnie badania wykazały, że 42% Amerykanów ma nadwagę, a 34% jest otyła. Pozostali zjedli ankiety.
  • znowu.to.samo 11.02.19, 20:27
    Taaak? Gdzieś w Tajlandii to słyszałam że takie coś jest ale w publicznych tv raczej chyba nie...

--
  • triismegistos 11.02.19, 20:33
    A Big Brother i Ken bzykający Frytkę przed kamerami? Ate wszystkie Warszaw Shore?

--
    Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
  • cauliflowerpl 11.02.19, 11:52
    Nieee, to jest tak denny program, ze nawet tu go zdjeli dosc szybko, a trzeba Wam wiedziec, ze Hiszpanie zdzierzyli chyba 12 edycji Big Brothera wiec to musi byc totalne dno.
  • tanebo2.0 11.02.19, 12:06
    Jest też nagi instynkt przetrwania.

--
  • znowu.to.samo 11.02.19, 12:10
    To jest akurat fajny program i daje duuużo do myślenia... Z synem lubiliśmy oglądać ;D ale teraz nie mam Discovery

--
  • majaa 11.02.19, 12:13
    Musiałoby mi się w głowie pomieszać z desperacji...
  • beataj1 11.02.19, 12:14
    A to nie jest tak, że w przypadku randek zwykle tak własnie bywa. Panowie liczą że zamoczą a związek wychodzi przy okazji (o ile). Panie szukają związku a seks jest niejako bonusem.
    Przy czym bardzo uogólniam i wiem że są miliony wyjątków.

--
    Ludzkość wyznaje ponad 5000 rożnych bóstw. Ale nie martw się - TWÓJ BÓG to ten jedyny właściwy...
  • milva24 11.02.19, 12:22
    Nie.
  • yuka12 11.02.19, 15:00
    Nie i nie ogladam.

--
    "najlatwiej patrzec przez etykietki, ktore rozdano, swiat jest wtedy taki prosty, a zycie nieskomplikowane" by Undoo
  • zabka141 11.02.19, 15:24
    Widzialam to w brytyjskiej tv. Dziwi mnie ze ludzie biora w tym udzial. Tak stac i wysluchiwac czy facetowi podobaja sie moje piersi czy cokolwiek. Program jakby me-too nie bylo.
  • triismegistos 11.02.19, 15:28
    Trzeba być totalnym desperatem albo ekshibicjonistą z gigantycznym parcim na szkło żeby wystąpić w czymś takim.

--
    Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
  • greenbutterfly 11.02.19, 20:52
    Wlasnie.
  • frey.a86 11.02.19, 15:28
    Nie i nie wiem co jest bardziej żałosne - występowanie w tej produkcji, czy jej oglądanie.
  • fil.lo 11.02.19, 15:36
    No nie wiem nawet jak to skomentować.
  • taki-sobie-nick 11.02.19, 20:33
    I to nas nazywają świrami...
  • verydry 12.02.19, 07:44
    Tez się nad tym wczoraj zastanawiałam, bo machnęłam ten odcinek. I jakie cipki potrafią być różne!!!!
  • majenkir 12.02.19, 14:51
    verydry napisała:
    I jakie cipki potrafią być różne!!!!

big_grintongue_out

Jakies to wszystko oblesne, nie chcialabym poznawac osoby zaczynajac od genitaliow....

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • skat_0 12.02.19, 12:35
    Tak 😀
  • beneficia 12.02.19, 15:01
    Nie potrafię sobie wyobrazić dlaczego ludzie decydują się tam wystąpić.
  • mid.week 12.02.19, 15:11
    O jesu, nie.... tego jednak nie widziałam
    To jest jakaś masakra, żenada i dno.
  • znowu.to.samo 12.02.19, 15:24
    Coś mi mówi że nasi ematkowi panowie chętnieby wystąpili w takim czymś 🤣 więc panowie wypowiedzcie się: dalibyście radę wystąpić w takim czymś 😏???

--
  • mid.week 12.02.19, 15:06
    Widziałam to w polskiej TV, wyjątkowo nudne, nawet golizna nie uratowała tego chłamu. Z golasów to ja wolę tych co muszą przetrwać na odludziu. Albo Eda Stafforda, choć ten szybko sobie sprawił spódniczkę z liści wink
  • heca7 12.02.19, 15:14
    O tak, nagi instynkt przetrwania był całkiem ciekawy. Niektóre pary się świetnie dogadywały i współpracowały w innych jedno było zwykle mazgajem albo pierdołą. Pamiętam też odcinek, w którym babka na początku oznajmiła, że ona to sobie doskonale poradzi bo jest czarownicą czy ma kontakt z matką ziemią wink Po czym nic z tego nie wyszło. Pan się strasznie pochorował i go zabrali a ją kilka dni później jak zjadła głowę zdechłej papugi wink

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • heca7 12.02.19, 15:15
    I jeszcze pamiętam parę, która miała do pomocy taśmę klejącą, taką jasnobrązową wink I pan pani zrobił majtki i stanik.

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • mid.week 12.02.19, 15:23
    Tak! Nagi instynkt przetrwania to było, nie mogłam sobie przypomnieć tytułu. Z tym, że wolałabym żeby ten instynkt nie był nagi, bo szczerze mówiąc nie widzę sensu pozostawiania ludzi w negliżu na noc w lesie. Mogliby dostawać ubrania z rejonu w którym są porzucani.
  • majenkir 12.02.19, 15:42
    Gola du.pa sie lepiej sprzedaje wink.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.