Dodaj do ulubionych

Brzydkie dziecko

17.02.19, 13:18
Macie takie w swoim otoczeniu, dziecko które jest szpetne?
Kolega mojego syna jest tak brzydki, że napatrzeć się nie mogę, co ciekawe syn jego brzydoty w ogóle nie widzi. Chłopak ma małą i nieforemną głowę, odstające uszy, oczy daleko osadzone i nie symetrycznie, zadarty nos, przy tym ma krzywe nogi na beczce prostowane, choć chłopak wiadomo modelką nie będzie i to najmniejszy problem. Chłopak ma 10 lat.
Matka chłopca jest bardzo ładna, szczupła uśmiechnięta blondyneczka, chłopak do ojca podobny, ale ojciec nie jest brzydki, taki średni, a u chłopca wszystko jakby ze zdwojoną mocą brzydkie. Kolega syna ma siostrę i ona taż średnio ładna jest, ale nie razi brzydotą tak jak brat.
Edytor zaawansowany
  • danaide 17.02.19, 13:22
    Tak z ciekawości - a charakterologicznie jaki jest?
  • tsaria 17.02.19, 13:29
    Syn go lubi, to taki typ, że wszędzie go pełno, ale ogólnie to fajny i sympatyczny chłopak.
  • danaide 17.02.19, 13:32
    Da sobie chłopak radę w życiu. Na ematkę raczej się nie zalogujewink
  • niu13 18.02.19, 10:41
    😀😀😀
  • sofia_87 17.02.19, 13:38
    Może wyrośnie jeszcze.
    Pamiętam, że w jednym z sezonów programu kulinarnego dla dzieci była taka dziewczynka, miała taką grubociosana , nieładna twarz. W programie pokazali też jej rodziców, matka atrakcyjna kobieta i ojciec taki robotniczo-chłopski, córka odziedziczyla po nim wygląd.

W otoczeniu są dzieci ładniejsze i brzydsze, bardzo brzydkich nie ma
  • aankaa 17.02.19, 13:31
    wyjątkowo obrzydliwy wątek

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • kitka20061 17.02.19, 13:43
    aankaa napisała:

> wyjątkowo obrzydliwy wątek
    >
    To prawda sad Chyba ktoś musiał się dowartościować.
  • semihora 17.02.19, 14:20
    Zgadzam się. Dla mnie w ogóle te wątki oceniające są bardzo przykre i niemądre, bo ludzie na ogół mają mały wpływ na swój wygląd (tak, wiem, że istnieje chirurgia plastyczna, ale nie każdego stać i nie każdy chce korzystać).

--
    Paszczak jest zawsze Paszczakiem i zdarzają mu się tylko te same rzeczy.
  • asiairma 17.02.19, 13:32
    Ojciec musi podzielać Twoje zdanie o brzydocie syna? A nawet jeśli sam widzi, że syn ma radiową urodę to musi się z tym dzielić z Tobą?
    Odpowiadając na pytanie, tak widuje brzydsze i ładniejsze dzieci (w moim odczuciu).
  • niktnaprawdewazny0 17.02.19, 15:01
    a gdzie tam jest o opinii ojca?
  • aaa-aaa-pl 17.02.19, 15:08
    Bo czytanie ze zrozumieniem, to trudna sztuka- stąd ów ojciec.
  • lot_w_kosmos 17.02.19, 13:33
    Znam brzydkawe dzieci.
    Ale głośno tego nikomu nie mówię, w sensie, że widzę brzydote jakiegoś dziecka.
    Takie życie, każdy jest inny.
    Współczuje tylko po cichu.
    Bo wiadomo, takiemu dziecko może być różnie w życiu....
  • kropka_kom 17.02.19, 13:35
    znam jedną dziewczynkę o dziwnej twarzy, po prostu nieładnej...matka chciała z niej zrobić ksieżniczkę ( sama codziennie w mini i wieczorowym makijażu) no ale nie dało się..., druga to taka mająca rysy starszej osoby, takie niedziecięce rysy...
  • maurra 17.02.19, 13:50
    nie po sąsiedzku co prawda
    Milly Shapiro - w twarzy tej dziewczynki jest coś strasznego
    www.imdb.com/title/tt7784604/mediaviewer/rm3936110336
  • czarniejszaalineczka 17.02.19, 14:45
    w lustro spójrz

--
    słuchaj rózico,
    ona nie słucha...
    za durzo kurzu
    wlajzło jej w ucha.
  • majenkir 17.02.19, 15:16
    maurra napisała:
    > Milly Shapiro

Ona ma jakas dysplazje, czy cos takiego, podobno. To samo, co ten dzieciak ze Stranger Things..

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • niu13 18.02.19, 10:44
    Oj tak! W " Dziedzictwie" to jest najlepsza postać, najlepiej skonstruowana, najlepiej zagrana i najbardziej przerażająca. Także przez tą twarz!
  • chocolatemonster 18.02.19, 11:48
    Tak btw ...bardzo przerazajace jest 'Dziedzictwo'? Chcialam obejrzec ale sie boje...
  • niu13 18.02.19, 18:10
    To zależy, co na Ciebie działa w takich filmach. Mnie wątek tej dziewczynki, początek filmu cały, autentycznie przeraził, a należę do osób, które filmów się nie boją. Niestety zakończenie wzbudziło już tylko śmieszek politowania.
  • chocolatemonster 18.02.19, 21:38
    Np...po trailerze 'a house that Jack built' wiem, ze go nie obejrze po scenie z kaczuszka (Jack , maly chlopiec sekatorem obcinal jej nozke chyba...). Nie moge ogladac okaleczania, scen tortur...
  • niu13 18.02.19, 22:06
    O nie, to daruj sobie. Tam są znacznie gorsze sceny niż chłopczyk z kaczuszką. Np. ta dziewczynka wychyla się z pędzącego samochodu i urywa jej głowę o słup przydrożny. Spoileruję, bo i tak nie obejrzysz😉
  • chocolatemonster 18.02.19, 22:51
    O raju...
  • aandzia43 18.02.19, 12:07
    maurra napisała:

> nie po sąsiedzku co prawda
    > Milly Shapiro - w twarzy tej dziewczynki jest coś strasznego
    > www.imdb.com/title/tt7784604/mediaviewer/rm3936110336

Czy to dziecko nie jest jakoś genetycznie uszkodzone?
    www.filmweb.pl/person/Milly+Shapiro-2589921/photos/769423
    Nasuwa mi się pytanie: czy właściwym jest wykorzystywanie jej kalekiego wizerunku na użytek filmu? Teraz, kiedy jest dzieckiem, bo jak będzie dorosła to już jej sprawa (vide Peter Dinklage).

--
    "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"
  • ichi51e 18.02.19, 12:32
    Ale ona jest aktorka i wystepuje od lat to chyba ma swiadomosc...

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • karmelowa_bombonierka 17.02.19, 13:46
    "Brzydota" to pojęcie bardzo względne. To co jednego razi i rzuca mu się w oczy - dla kogoś innego jest zupełnie normalne. Co więcej - dzieciak niezbyt porywającej urody w wieku 10 lat może w wieku nastoletnim przejść naprawdę duże przeobrażenie (znam takie przypadki osobiście) i wyrosnąć na naprawdę urodziwego młodego mężczyznę czy śliczną młodą kobietę. Podobne zmiany następują też w drugą stronę - śliczne dzieciaki w wieku dojrzewania potrafią dużo ze swojej urody stracić i wyrosnąć na co najwyżej przeciętnych dorosłych.

Chłopiec o którym piszesz może mieć jakieś obciążenia genetyczne skoro ma aż tak widoczne nieprawidłowe rozstawienie oczu i ogólną dysmorfię twarzy, możliwe że w związku z tym zmaga się z dodatkowymi problemami o których nie wiesz. Przykro się czyta o komentowaniu jego wyglądu na publicznym forum pod kątem "rażącej brzydoty".
    Wygląda jak wygląda.
  • danaide 17.02.19, 13:55
    No właśnie, przypomniała mi się wnuczka znajomego. Już w (polskim) przedszkolu zaczyna się, że "brzydka" - a ona ma jakąś rzadką wadę genetyczną, nawet zdiagnozowaną, tylko że nie do leczenia.
  • tsaria 17.02.19, 13:58
    Chłopiec nie ma dodatkowych problemów, znamy go już długi czas i poza brakiem urody nic mu nie dolega. Dobrze się uczy, jest wysportowany, pomimo urody radiowej to przebojowe w gruncie rzeczy z niego dziecko.
  • black_halo 17.02.19, 15:19
    Aaaa i w zwiazku z tym nalezy go spwoedzic na ziemie i mu uswiadomic, ze jest brzydki wiec nie powinien byc taki przebojowy. Rozumiemy.

--
    Życie nie powinno być podróżą do grobu, w trakcie której tracimy czas na to, aby dotrzeć do niego cało i zdrowo, z atrakcyjnym, dobrze zachowanym ciałem. Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto!
  • aaa-aaa-pl 17.02.19, 15:25
    I niech sobie nie wyobraża za dużo - wszak jest brzydki( los jego już został przesądzony).
    Ma chłopak pecha.
  • black_halo 17.02.19, 15:39
    Mam wrazenie, ze autorka chce uswiadomic syna w kwestii urody kolegi bo chyba sie boi, ze ta brzydotajest zarazliwa i przejdzie na jej syna.

--
    Życie nie powinno być podróżą do grobu, w trakcie której tracimy czas na to, aby dotrzeć do niego cało i zdrowo, z atrakcyjnym, dobrze zachowanym ciałem. Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto!
  • tsaria 17.02.19, 17:24
    Tak, tak dopowiadaj sobie dalej smile
  • katja.katja 18.02.19, 10:35
    Większego pecha by miał gdyby był dziewczyną.

--
    Proszę o wpłatę na naprawdę ubogą samotną matkę, z nieuleczalnie chorym dzieckiem, oboje są brzydcy więc nie wzbudzają współczucia ani medialnego zainteresowania, życie jest podłe: dzieciom.pl/podopieczni/4405
  • tsaria 17.02.19, 17:23
    To ty to napisałaś, nie ja, ale jak kto lubi.
  • karen_ann 17.02.19, 18:27
    Gorsza jest brzydota wewnętrzna. Pustka w środku a komentowanie innych, jątrzenie pomimo ze samemu nic się nie wnosi do zycia a jedynie chce się innymi dowartościować ze niby ta przeciętność i nijakość to wartość.
  • pani_tau 17.02.19, 13:49
    Bylam kiedyś w domu, w którym było dwoje nieprawdopodobnie brzydkich dzieci ( i nie było to tylko moje zdanie). Ponownie zobaczyłam oboje gdy mieli po trzydzieści lat i przeżyłam szok stulecia - ona przepiękna, on super przystojny. Pamiętam, że kilka razy upewnialam się u mojej ciotki, która lepiej ich znała czy to na pewno te same osoby.
    Znam też przypadki odwrotne, choc nie aż tak spektakularnie, gdzie z pięknych dzieci wyrośli ludzie o przeciętnej urodzie.
  • ichi51e 17.02.19, 14:02
    Z chlopcami to jest czesto tak ze ci nieformemni potem przystojnieja a ladni chlopcy brzydna.

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • kouda 17.02.19, 14:15
    ichi51e napisała:

> Z chlopcami to jest czesto tak ze ci nieformemni potem przystojnieja a ladni ch
    > lopcy brzydna.
    >
    z chlopieca uroda to jest tak, ze jak sa mali, to "ladni" sa ci o delikatnej wrecz dziewczecej urodzie
    w wieku poznoprzedszkolnym i wczesnoszkolnym zazwyczaj chlopcy brzydzieją
    bo to takie kaczatka pokraczatka - ni to mezczyzna ni to laleczka
    za to potem w wieku dorastania, kiedy zaczynaja byc przystojni tą prawdziwa meską urodą to wtedy o ile oczywiscie sa wysportowani i zadbani to pieknieja i ci niepozorni
  • aandzia43 18.02.19, 12:02
    ichi51e napisała:

> Z chlopcami to jest czesto tak ze ci nieformemni potem przystojnieja a ladni ch
    > lopcy brzydna.

Bo chłopcy mają łatwiej z odbiorem ich urody (głowy znaczy się). Mogą sobie być w tym obszarze nieklasyczni albo wręcz nieco nieforemni - jeśli są wysportowani, nieźle zbudowani, pewni siebie i mają urok to jest nieźle. Pważnych felerów oczywiście nie przeskoczy się, ale sporo mogą nadrobić właśnie krzepą ciała, mową ciała i zdrową pewnoscią siebie.

--
    "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"
  • aaa-aaa-pl 17.02.19, 14:02
    Pytałas się syna czy kolega wydaje mu się brzydki ? ( cytat : syn brzydoty nie widzi)
  • tsaria 17.02.19, 14:10
    Nie, nie pytałam, ale jakby zauważył, że kolega jest brzydki z pewnością podzieliłby się tym z nami.
  • tsaria 17.02.19, 14:11
    coś w stylu kiedy mówi, że "P jest gruby", albo "A niski"
  • kyrelime 17.02.19, 14:29
    Ufff, to dobrze😊 obstawiam zatem, że: albo syn nie patrzy na kumpli przez pryzmat wyglądu, albo jest już na tyle zsocjalizowany, że wie, że nie wypada mówić o brzydocie innych, więc zachowuje ewentualne przemyślenia na ten temat dla siebie.
  • kkalipso 17.02.19, 14:10
    Wszystkie dzieci które znam są ładne.

Najmniej urodziwym dzieckiem był mój kuzyn który był kopią babci, babcia była ładną kobietą ale w wersji mężczyzny wyszła totalna klapa.

--
    http://bi.gazeta.pl/im/fotomon/ludzie/f640x640/38/52/23/012b6d09cf.jpg
  • kyrelime 17.02.19, 14:12
    Dzieci jak to ludzie miewają różne typy urody. Jest też możliwe, że ma jakiś problem natury genetycznej jeśli ogółem budowa twarzy jest nietypowa. Może tez być tak, że wyrośnie na przystojniaka. To, że masz jakieś odczucia estetyczne co do wyglądu cudzego dziecka jestem w stanie zrozumieć. Ale dzielić się tymi spostrzeżeniami z synem? Przecież to jego kolega. Po co omawiasz z nim wyglad innych dzieci?
  • kouda 17.02.19, 14:17
    hm wydaje mi sie, ze zdrowe zadbane dziecko nie moze byc az szpetne
    sa piekniejsze i mniej
    urokliwe i mniej
    ale zdrowe szczuple dziecko bez defektow nie moze byc az tak brzydkie
    znam rozne dzieci, zazwyczaj przecietne
    ale tez sporo pieknych
    porazajaca brzydkie nie przychodzi mi do glowy
    i niestety wbrew krakaniom z ladnych dzieci wyrastaja piekne nastolatkiwink
  • jolie 17.02.19, 14:38
    Oczywiście, że często z ładnych dzieci (nawet malutkich) wyrastają bardzo ładni ludzie, urodę widać od urodzenia. Czasami nie, ale to imo w mniejszości przypadków.
  • grru 17.02.19, 14:18
    Nie. W ogóle rzadko widuję ludzi, którzy rzucają się w oczy swoją brzydotą. Podobnie jak rzadko widuję ludzi, którzy zachwycą mnie swoim pięknem. Większość jest przeciętna, z odchyleniem bardziej w jedną lub bardziej w drugą stronę, ale bez ekstremum.

--
    Nadal jem gluten smile
  • cauliflowerpl 17.02.19, 14:49
    Syn mojej znajomej był tak brzydki, że wygasiłam ją na fejsie. Jego ojciec też był piekielnie brzydki, acz u dorosłego faceta o przyzwoitej sylwetce i ciekawym stylu ubierania się, brzydka twarz może paradoksalnie stworzyć dość interesującą całość. Brzydki siedmiolatek jest niestety po prostu brzydki.
  • aaa-aaa-pl 17.02.19, 14:53
    Ale że aż tak zaburzał ci piękno swiata wokół ciebie?
  • cauliflowerpl 17.02.19, 14:57
    Nie, tylko kilkadziesiąt cm kwadratowych na mojej tablicy.
    Ale to wciąż MOJA tablica i oglądam sobie na niej wyłącznie to, co mi (i Zuckerbergowi) się podoba.
  • aaa-aaa-pl 17.02.19, 15:10
    Ja!, ja!, ja!, o mnie, ze mną- z tego się wyrasta po 6 (7) roku życia.Większość wyrasta....
  • cauliflowerpl 17.02.19, 15:14
    Ziew.
    Idę na rower.
    Ja.
  • aaa-aaa-pl 17.02.19, 15:17
    A JA -nie.
  • wieczorny-motyl 18.02.19, 20:04
    A innych znajomych fajdajacych zdjeciami dzieci nie wygaszasz?
  • cauliflowerpl 18.02.19, 20:50
    Przyznam się, że jeszcze jedną też wygasiłam po zalewie zdjęć jej dzieci.
    Mam jeszcze dwie, które często publikują zdjęcia swoich synków, ale ci są tak śliczni, że przyjemnie popatrzeć, choć za dziećmi nie przepadam generalnie. No i zdjęcia są fajne, a nie milion identycznych "Kasia patrzy w lewo, Kasia patrzy w prawo, Kasia patrzy na wprost"
  • fornita111 18.02.19, 21:03
    Ja wygasilam znajoma za spamowanie zdjeciami brzydkiego jedzenia wink Normalnie jak z tej strony o zywieniu w szpitalach. Plus przepisy na te glutoplazmy, obrzydzalo mnie to.
  • chatgris01 18.02.19, 22:03
    "Glutoplazmy" big_grin big_grin big_grin
    Cudne określenie.
  • cauliflowerpl 19.02.19, 07:00
    big_grin
    Mnie w ogóle wygaszanie przychodzi wyjątkowo łatwo. Kiedyś śledziłam kilka sportsmenek na insta, pewnego dnia wszystkie, jak jeden mąż, wstawiły selfie (i nie był to dzień selfie). Wszystkie zostały natychmiast wysłane w kosmos. Bo tak. Nie lubię selfie, jedno od czasu do czasu mogę darować (tylko dlatego jeszcze śledzę Włoszczowską na przykład) ale masowo - nie.
    Na ematce liczba moich wygaszonych dobija chyba do 40.
    Portale społecznościowe są do rozrywki, nie do poświęcania swojego wolnego czasu na coś, co nie przynosi przyjemności.
  • majenkir 17.02.19, 15:43
    cauliflowerpl napisała:
    > Syn mojej znajomej był tak brzydki, że wygasiłam ją na fejsie.

big_grinbig_grinbig_grin

--
    Abby&Prada
  • czarniejszaalineczka 17.02.19, 16:05
    big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin

--
    słuchaj rózico,
    ona nie słucha...
    za durzo kurzu
    wlajzło jej w ucha.
  • gris_gris 17.02.19, 18:03
    > Syn mojej znajomej był tak brzydki, że wygasiłam ją na fejsie.

Biore to do sygnaturki smile Pierwsza!
  • aaa-aaa-pl 18.02.19, 21:48
    Tekst roku 2019.I dużo mówi o autorce.
  • fornita111 17.02.19, 18:30
    Najlepszy certyfikat vrzydoty o jakim słyszałam big_grin
  • majenkir 17.02.19, 22:16
    "Black Mirror" normalnie wink tongue_out

--
    Abby&Prada
  • karen_ann 17.02.19, 22:04
    Obrzydliwe to co napisałaś
  • ficus_carica 17.02.19, 14:52
    Nie znam brzydkich dzieci. Owszem, niektóre są piękne, niektóre urocze, niektóre pospolite, niektóre charakterystyczne.
    Przy czym ma to nikłe znaczenie, bo dzieci błyskawicznie się zmieniają.

--
    kiedy dorośnie wtedy on przyniesie wojnę pod twój dom
    i ojca synów i bratu brat stawi naprzeciw pana świat
    nie ma wiary bez niewoli nie ma bólu co nie boli
  • nolus 17.02.19, 15:34
    ficus_carica napisał(a):

> Nie znam brzydkich dzieci. Owszem, niektóre są piękne, niektóre urocze, niektór
    > e pospolite, niektóre charakterystyczne.
    > Przy czym ma to nikłe znaczenie, bo dzieci błyskawicznie się zmieniają.
    >
    Dziwne, bo ja np. znam.Tak samo jak znam i znałam mnóstwo ładnych czy wręcz pięknych dzieci, które wyrosły na zupełnie przeciętnych/niepowalajacych uroda lub wręcz brzydkawych dorosłych.

Uroda u wielu ludzi to kwestia bardzo plastyczna.Nie do końca można przesadzać o urodzie małego dziecka, bo potem spokojnie moze sie ono zmienic w brzydkiego nastolatka.Albo w drugą stronę - niezbyt ładne dziecko czy nastolatek może wyrosnąć na osobę bardzo atrakcyjna/urodziwa.Nasz wygląd zmienia się wraz z upływem czasu i tak samo - 20- letnia osoba może wyglądac zupelnie inaczej w wieku lat 40 i nie chodzi tylko o zmarszczki 😄 Wystarczy spojrzeć na "ewolucję" wygladu takiego Brada Pitta - nie zdziwiłabym się gdyby był dzieckiem pięknym jak z reklamy, jako 20- latek był dla mnie przeciętnie przystojnym chłopakiem typowo popularnym w każdym amerykańskim liceum, jako 30- latek był bez dwóch zdań pięknym mężczyzną nawet jeśli obiektywnie nie w moim typie.Od 40+ caly czas atrakcyjny, bardzo fajny facet.I co z tego wynika? Ano, niby ta sama twarz - nie do pomylenia, ale w każdej dekadzie życia wyglądał jednak inaczej 😊

--
    "Nie ma niczego w umyśle, co nie istniałoby w zmysłach."
  • jolie 17.02.19, 15:42
    Ale Brad od niemowlęctwa miał regularne i symetryczne rysy. To, co u niego się zmieniało, to waga - był papuśny jako dziecko. Brzydki początkiem był imo Clooney.
  • jolie 17.02.19, 15:42
    *Brzydkim kaczątkiem
  • black_halo 17.02.19, 16:15
    jolie napisała:

> Ale Brad od niemowlęctwa miał regularne i symetryczne rysy. To, co u niego się
    > zmieniało, to waga - był papuśny jako dziecko. Brzydki początkiem był imo Cloon
    > ey.

Nawet papusne male dzieci sa ladne. Zreszta wiekszosc dzieci jest na twarzy papusna, bez wzgledu na reszte, wlasnie dlatego, ze ta papusnosc jest ladna.

Kiedys czytalam, ze ta "papusna ladnosc" to mechanizm przystosowania sie - male dzieci sa ladne, zeby trudniej bylo sie ich pozbyc czy skrzywdzic.

Fizyczna brzydota zazwyczaj idzie z parze z jakims genetycznym defektem. Znam w zyciu tylko dwie masakrycznie brzydkie osoby dorosle - chlopak mial okropny wtrzeszcz oczu i byl przerazliwie chudy (nadczynnosc tarczycy). Jak go podelczyli i podtuczyli to zrobil sie zupelnie normalny. Nie jakis ladny czy piekny ale przecietny. Jedna moja szefowa byla naprawde brzydka z twarzy, miala bardzo waska szczeke i krzywy zgryz ale tez bardzo wyladniala jak poprawila zgryz, zaczela sie inaczej czesac (krotsze wlosy, ktore "powiekszaly" jej twarz i kilka kilo wieceji tez zrobila sie bardzo przyjemna dla oka). Ale najwiekcej efektu zrobila naprawda zgryzu.

--
  • jolie 17.02.19, 16:22
    Wiadomo, że niemowlęta i małe dzieci są z reguły papuśne, ale ta papuśność czasami jakby przykrywa urodę, która ujawnia się w pełni po wyrośnięciu z wczesnodziecięcej pulchności. Chociaż i u tych pyzatych dzieciaków widać od razu regularność i symetryczność rysów (albo nie).
  • katja.katja 17.02.19, 17:27
    Najczęściej niemowlaki są brzydkie, może pojedyncze sztuki "w miarę". Łyse, takie głupkowate spojrzenie, a już noworodki to prawdziwe szkarady.

--
    Proszę o wpłatę na naprawdę ubogą samotną matkę, z nieuleczalnie chorym dzieckiem, oboje są brzydcy więc nie wzbudzają współczucia ani medialnego zainteresowania, życie jest podłe: dzieciom.pl/podopieczni/4405
  • turzyca 18.02.19, 22:05
    >Kiedys czytalam, ze ta "papusna ladnosc" to mechanizm przystosowania sie - male dzieci sa ladne, zeby trudniej bylo sie ich pozbyc czy skrzywdzic.

Mam nadzieję, że nie na papierze to czytałaś, totalne marnowanie drzew by to było.

Niemowlaki nas rozczulają, bo od tego zależy przetrwanie gatunku. Ludzie, których niemowlęta nie rozczulały, nie dbali o nie, więc ich geny nie przetrwały. Cechy wyglądu wynikają z praw biologii i fizyki (np. im mniejsze ciało tym większa powierzchnia, a co za tym idzie szybsze wyziębianie, więc dzieci mają mnóstwo tłuszczu podskórnego, a tracą go, gdy zaczynają się ruszać i mają inne możliwości produkcji ciepła.) Gdyby niemowlęta miały róg na czole, to byśmy uważali, że nie ma nic słodszego niż róg na czole, a miliony Azjatek by sobie przyprawiały rogi.

--
    Wróżenie z fusów.
  • ficus_carica 17.02.19, 16:36
    > Dziwne, bo ja np. znam

Nie, nie dziwne. Dla ciebie brzydkie może być dziecko, które dla mnie jest przeciętne.
    Prawdziwie brzydkiego, takiego, którego wygląd mną wstrząsnął, nie znam. I pisze o dzieciach zdrowych.

--
    kiedy dorośnie wtedy on przyniesie wojnę pod twój dom
    i ojca synów i bratu brat stawi naprzeciw pana świat
    nie ma wiary bez niewoli nie ma bólu co nie boli
  • ichi51e 18.02.19, 08:50
    Lepszym przykladem jest ewolucja ekipy HP. Glowny bohater takim ladnym dziekiem byl.. reszta ruda piegowata i szkoda gadac. A dzisiaj?

--
  • janja11 18.02.19, 09:41
    O to prawda. Szczególnie Malfroy przeszedł mega niekorzystną metamorfozę.
    Za to Hermiona na plus.
  • tol8 17.02.19, 15:15
    Większość dzieci jest brzydka lub przeciętna. Przyglądałam się kiedyś dzieciom w szkole. Ładnych może kilka sztuk na kilkaset. Ematko, twoje też się w te przeciętne mieści. Taka prawda.

--
    W weekendy ematka staje się matką.
  • alpepe 17.02.19, 15:25
    No cóż, nie widziałaś moich córek, ale nieważne.
    Myślę, że ten chłopiec z postu głównego ma po prostu jakąś wadę genetyczną i tyle.

--
    Achse des Guten
  • berdebul 17.02.19, 15:47
    Nie musi mieć wady genetycznej, mam takiego kolegę. Nazywany Sidem Leniwcem. Jego jedyny problem to lornetki, nie ma w sprzedaży lornetek o tak dużym rozstawie okularów. Poza tym normalny facet, zdrowy, inteligentny.
  • grru 17.02.19, 16:20
    Tak, z definicji przeciętności wynika, że większość jest przeciętna. Brawo! Prawdopodobnie Twoje też do tej grupy należy

--
    Nadal jem gluten smile
  • mk1982 17.02.19, 16:05
    Przyjrzyj się swojemu :p

lunarbaboon.squarespace.com/comics/perception.html
  • ichi51e 17.02.19, 16:27
    big_grin

--
  • majenkir 17.02.19, 16:33
    Hehe, dobre tongue_out

--
    Abby&Prada
  • muchy_w_nosie 17.02.19, 16:24
    Większość znanych mi osób dopiero w okolicach 28 lat jakoś nabrało kształtu i urody, piękni zrobili się piękniejsi albo zbrzydli okrutnie, brzydcy nabrali charakteru i ta ich brzydota wypiękniała albo nadal są paskudni a jeszcze unni wyładnieli i zrobili się męscy czy kobiety kobiece.
    Chyba nie ma tak, że od początku do końca jesteśmy och i ach.

• jolie 17.02.19, 16:29
    Oczywiście, że są osoby od początku ładne, później stają się piękne. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia z wczesnego dzieciństwa np. Vivien Leigh.
  • muchy_w_nosie 17.02.19, 17:09
    Jedna na stulecie ;P
    Trochę mało.
  • chatgris01 18.02.19, 10:31
    muchy_w_nosie napisał(a):

> Jedna na stulecie ;P
    > Trochę mało.

To dorzucę Elizabeth Taylor, Marilyn Monroe, Brigitte Bardot, Brooke Shields, Romy Schneider, Isabelle Adjani tongue_out

I jeszcze parę by się znalazło.
  • jolie 18.02.19, 11:11
    I Monica Bellucci - ładna od małego.
  • ichi51e 17.02.19, 17:37
    Ona wlasnie jako dziecko miala okragla buzie ktora bardzo zeszczuplala

--
  • jolie 17.02.19, 17:58
    Jako malutka dziewczynka była śliczna - buźka, oczy, loczki, okrągła buzia w ogóle nie przeszkadzała.
  • mallard 17.02.19, 16:35
    tsaria napisała:

> Kolega mojego syna jest tak brzydki, że
    > napatrzeć się nie mogę,

No pacz pani, ja to się nie mogę napatrzeć jak ktoś piękny jest, ale co kto lubi... 🙃

--
    Naucz się śmiać z samego siebie.
    Będziesz miał ubaw na całe życie...
  • grandissima 17.02.19, 16:41
    Szokujący temat
  • solejrolia 17.02.19, 16:44
    Znałam tylko jedno brzydkie dziecko, i niestety, z wiekiem nie wyładniało.

--
    Ile rzeczy należy mieć w d...e, to się w głowie nie mieści!
  • fornita111 17.02.19, 16:56
    Tłuste dzieci są brzydkie. Widuje takich sporo.
  • tsaria 17.02.19, 17:19
    Ale te tłuste mogą schudnąć.
    Miałam kiedyś małego sąsiada, był taki tłuściutki, nalany, ale ładny. Wyprowadzili się jak chłopak miał z 11-12 lat. kiedyś jakiś dzieciak mi mówi dzień dobry, wiedziałam że skądś go znam, ale nie wiedziałam skąd, potem ze sklepu wyszła matka. Chłopak przez trzy lata wyrósł, zrobił się szczupły, ładny zawsze był, przemiana przez 3 lata ogromna.
  • fornita111 17.02.19, 17:27
    Mogą schudnąć. Najczęściej jednak tego nie robią...
  • kouda 17.02.19, 18:17
    Tak. Przyjaciel mojego syna w wieku 11 lat był pulpecikiem i bądźmy szczerzy nic tak nie psuje urody dziecku jak nadwaga. Obecnie jest strzelistym smukłym i szalenie przystojnym piętnastolatkiem
  • katja.katja 17.02.19, 17:24
    O tak, grube.
    Żal patrzeć, niektóre tak spasione, że nie idzie po rysach twarzy poznać jakiej płci.

--
  • biala_ladecka 17.02.19, 18:09
    Nie, nie mam w swoim otoczeniu brzydkich dzieci, a z racji miejsca pracy, probe badawcza mam pokazna. W KAZDYM jestem w stanie znalezc cos niezwyklego, co w przyszlosci najpewniej zaprocentuje urodowym atutem. Mam nadzieje, ze i Ty kiedys posiadziesz taka umiejetnosc.

--
    Spongebob, gdybym dostawał dolara za każdy mózg którego nie masz, miałbym dolara ~~ Skalmar
  • gryfna-frelka 18.02.19, 10:29
    Mam podobne podejscie. Widzialam jak kilka osob z oryginalna uroda wyroslo na ciekawych doroslych ludzi, czesto przystojnych (mowie o obu plciach). Dlatego kiedy widze dziecko z uroda odbiegajaca od standardu wiem ze to fajny dorosly na etapie tworzenia. smile I dokladnie to mowie ludziom ktorzy dziela sie ze mna negatywnymi spostrzezeniami dotyczacymi wygladu jakiegos dziecka.
  • katja.katja 18.02.19, 10:38
    A jak wyrosło na brzydkich i nieciekawych? To co? Kondolencje?

--
  • janja11 17.02.19, 20:14
    No nie. Takich bezdyskusyjnych brzydali nie mam w otoczeniu.
    Te mniej urodziwe dzieciaki nadrabiają urokiem osobistym i są z reguły sympatyczne.
  • katja.katja 18.02.19, 10:41
    A czemu mają nadrabiać coś na co nie mają żadnego wpływu i coś co (brzydota) co innym krzywdy nie robi? Gdyby były niepełnosprawne też by musiały nadrabiać? A ładne mogą być chamidłami bo nie muszą nadrabiać?

--
  • aaa-aaa-pl 18.02.19, 21:50
    Też mnie dziwi to " nadrabianie".W sensie takim nadrabiają, żeby ich inni lubili ?Byli akceptowani ?
    Ciekawi mnie to.
  • chocolatemonster 18.02.19, 21:59
    Raju Gazet (za pare wypowiedzi w tym watku nalezy Ci sie duza litera) ...zgadzam sie z Toba...swiat sie konczy...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.