Dodaj do ulubionych

Włochy pogoda - czy są tu emama z Włoch?

25.02.19, 23:05
Napiszcie dziewczyny, czy jest tak ciepło jak piszą prognozy. Interesuje mnie północ konkretnie Mezzana, czytam ze w tym tygodniu nawet 15-17 stopni może być. Prawda to? U Was na miejscu też tak mówią? Się na narty wybieram i w tej sytuacji to chyba kostium kąpielowy trzeba wziąć😕
Edytor zaawansowany
  • bywalec.hoteli 25.02.19, 23:06
    Tyle to w Polsce może być smile

--
    Czy ktoś wie kiedy przyjdzie wiosna 2019?
  • sortfort 25.02.19, 23:11
    www.windy.com/46.317/10.801?gust,45.883,10.801,8,m:eWmagtb
  • miriam_73 25.02.19, 23:43
    Moze... juz jes bardzo wiosennie. W ub. Weekend tyle bylo np. w okolicach Como. Ja chodzilam bez kurtki w ciagu dnia. Na naslonecznionych stokach bedzie cieplo i w ciagu dnia snieg sie bedzie psuc, chyba ze bedziesz jezdzic na lodowcu. W ub sezonie na poczatku marca niektorzy jezdzili w tshirtach smile
  • lot_w_kosmos 26.02.19, 06:02
    Pogoda na nartach to trochę inaczej wygląda.
    Jeździsz zwykle od 1000 do 3000 mnpm.
    Śnieg masz zmrożony.
    Mezanna to Dolomity?
    Wróciłam właśnie z Dolomitow, było idealnie.
  • unaragazza.bionda 26.02.19, 07:03
    Jeżeli jedziesz do Mezzany to pewnie będziesz jeździć na nartach w Folgaridzie/Marrilevie. Tam nie jest bardzo wysoko, chyba do 2.300 mnpm. Po południu śnieg może być kiepski, będzie robić się kasza, ale za to wrócisz pięknie opalona, w końcu jedziesz do Val di Sole.
  • norra.a 26.02.19, 08:49
    My bylismy niedaleko tydzień temu i było już bardzo ciepło. Dzieci na nartach rozbierały się do T-shirtów, bardzio się opaliliśmy, tak sobie myślałam, że na narty chyba w ostatniej chwili przyjechaliśmy smile ale nie martwiłabym się, w wyższych partiach gór śnieg na pewno będzie, np w Soldzie sezon trwa do 9-ego maja. Ale strój jak najbardziej bym brała big_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.