Dodaj do ulubionych

Nawet nie wiem jak ten wątek medialnie nazwać...

27.02.19, 06:09
Brak mi słów.
kobieta.wp.pl/dzieci-bawily-sie-pomiedzy-zdechlymi-zwierzetami-dramat-w-miloszowie-6353652197770881a
--
http://supergify.pl/images/stories/impreza/tany/ballo011.gif
Obserwuj wątek
   • memphis90 Re: Nawet nie wiem jak ten wątek medialnie nazwać 27.02.19, 08:24
    Z ciekawości - na kogo była ta zbiórka na siępomaga? Na wykup umierajacych zwierząt od patusow, czy na pomoc pani przytulajacej miesięcznie 10 tysi na libacje alkoholowe?

    --
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
   • lauren6 Re: Nawet nie wiem jak ten wątek medialnie nazwać 27.02.19, 08:11
    Tutaj dzieci powinny być z marszu odebrane matce, bo trzymanie na podwórku rozkladających się trupów stanowiło realne zagrożenie dla ich zdrowia.

    Z tego co czytam dzieciątka pozostają dalej z matką, która z domu zrobiła melinę. Matka co miesiąc przytula 10k zł zasiłków i jest super!

    Po raz kolejny wyrażę zdumienie, że jemateczki łapią bulwersa przy każdej wzmoance o złej Norwegii odbierajacej rodzicom polskie dzieci za niewinność, ale zdają się nie dostrzegać, że nasz system socjalny jest kilka razy gorszy od norweskiego.
  • dzikka Re: Nawet nie wiem jak ten wątek medialnie nazwać 27.02.19, 08:18
   Czytałam rano. Koszmar. I przyszłość narodusad najgorsze, ze tacy jeszcze rządzą we wsi, sieja strach. Nie rozumiem jak można dopuścić aby te dzieci zostały w takim domu. A rodzice adopcyjni czy zastępczy czasami miesiącami a nawet latami nie mogą podjąć się opieki nad dzieckiem. Koszmarny kraj.
  • memphis90 Re: Nawet nie wiem jak ten wątek medialnie nazwać 27.02.19, 08:22
   "Jego żona, a zarazem matka dziewiątki (!!!) niepełnosprawnych umysłowo dzieci, stwierdziła, że w akcie zemsty za lata znęcania się nad nią, przestanie dbać o gospodarstwo. – Powiedziała nam, że nie chodzi o brak pieniędzy, bo akurat o to nie musi się martwić. Co miesiąc pobiera 10 tysięcy złotych z tytułu świadczeń socjalnych".

   Pani powinna dołączyć do pana męża w więzieniu, a niepełnosprawne dzieci do placówki opiekuńczej. Nawet w bidulu miałyby lepiej niż pod "opieką" pijanej patologicznej matki i różnych "wujkow" w zasikanych gaciach.

   --
   "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka