Dodaj do ulubionych

Które trolle polityczne wolicie, te z lewej czy z

27.02.19, 10:07
prawej? A może preferujecie te niezrzeszone?
big_grin

--
Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca.
Wolter
Edytor zaawansowany
  • pasquda77 27.02.19, 10:12
    Opierając się na wypowierziach trolli na Fb to zdecydowanie tych z lewej , ci z prawej totalna sieczka we łbie , wypisują ciągle to samo , ośrmiorniczki , dziadek Tuska itd ...Lewa strona bywa konkretna , nie pluje jadem i pisze z sensem.
    O trollach forumowych lepiej przemilcze.
  • aga_mon_ber 27.02.19, 10:21
    Mam odwrotne obserwacje, niestety. Trolle z lewej strony, przechodzą same siebie.
  • 1matka-polka 27.02.19, 10:25
    Ja tez mam odwrotne obserwacje ale może dlatego, że częściej przebywam w miejscach, w których jest więcej lewicowych trolli....

--
    "Bardzo wiele rzeczy się dzieje, ale również zdumiewająco wiele rzeczy na świecie się nie dzieje."
    Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną
  • araceli 27.02.19, 10:46
    1matka-polka napisała:
    > Ja tez mam odwrotne obserwacje ale może dlatego,

... może dlatego, że masz spojrzenie wypaczone prawackimi poglądami.

--
    Kryjąc się w fortecy sztywnej konsekwencji, schronić się możemy przed zakusami rozumu.
  • 1matka-polka 27.02.19, 10:47
    Raczej nie ale widzę, że się już rozkręcasz w tym wątku, jakby ktoś jeszcze nie wiedział, im jesteś big_grin

--
    "po Polsce krąży groźna amerykańska choroba...zwana polityczną poprawnością. Choroba ta atakuje mózg, powodując całkowitą ...utratę zdrowego rozsądku, zdolności do racjonalnego myślenia i - co może najsmutniejsze - poczucia humoru." A. Kołakowska
  • 1matka-polka 27.02.19, 10:22
    "O trollach forumowych lepiej przemilcze. "
    Nie bądź taka wink

--
    "Tak długo trwało, zanim uświadomiliśmy sobie, że celem ludzkiego życia - niezależnie od tego, kto nim steruje - jest darzenie miłością tego, kogo akurat ma się pod ręką."
    Kurt Vonnegut
  • 1unia4 27.02.19, 10:40
    "Lewa strona bywa konkretna , nie pluje jadem i pisze z sensem."-----

Dodaj jeszcze obiektywizm i trzeźwą ocenę sytuacji.
    Kurcze- z takim kontaktem z rzeczywistością opozycja nigdy sie nie przebije sad
  • janja11 27.02.19, 10:47
    1unia4 napisał(a):

> Kurcze- z takim kontaktem z rzeczywistością opozycja nigdy sie nie przebije sad

Dokładnie. Po wyborach, będzie znowu pobudka z ręką w nocniku i zdziwienie, co poszło nie tak...
  • arwena_11 27.02.19, 17:25
    Ostatnio weszłam w jakiś linkowany na forum artykuł z GW. I otrzymałam komunikat - "Niezależne dziennikarstwo wymaga odwagi i wsparcia stałych Czytelników" i konto do prenumeraty.
    Ubawił mnie ten tekst bardzo. Niezależne dziennikarstwo w połączeniu z GW - to niezły oksymoron big_grin
  • tiszantul 28.02.19, 01:43
    > Ostatnio weszłam w jakiś linkowany na forum artykuł z GW. I otrzymałam komunika
    > t - "Niezależne dziennikarstwo wymaga odwagi i wsparcia stałych Czytelników" i
    > konto do prenumeraty

Jak w styczniu red. Jarosław Kurski chwalił się, że ma bombę, która zmiecie pis, i że niby tym razem to nie żaden rytualny 3421 "koniec pisu", tylko już naprawdę prawdziwy "koniec pisu" smile to osobiście naganiał na wykupienie prenumeraty cyfrowej. A przypomnijmy, że ta prenumerata najczęściej lata po 5 złotych za miesiąc. Na miejscu sympatyków opozycji zlitowałbym się i wysłał naczelnemu Wyborczej chociaż 10 złotych, bo co oni zrobią z tym piątakiem przy milionowych stratach

Mówi się, że opozycja nie ma pomysłów, jak walczyć z PiS. Dlatego warto przypomnieć ostatnią wypowiedź Ewy Kopacz z Platformy, która mówiła, że jak się będzie długo rzucać kamieniami, to w końcu musi to przynieść jakiś efekt
  • sumire 28.02.19, 06:38
    Wiemy, arwenko, wiemy, nie takie niezależne, jak w Gazecie Polskiej i innych WSieciach big_grin
  • araceli 28.02.19, 08:31
    arwena_11 napisała:
    > Niezależne dziennikarstwo w połączeniu z GW - to
    > niezły oksymoron big_grin

Napisała przedstawiciela widowni TV Republika - stacji, która w materiale o minucie ciszy dla upamiętnienia Pawła Adamowicza nie wspomniała słowem o tym, że Kaczor się nie stawił i opatrzyła zdjęciem z innego upamiętnienia, żeby ten fakt przykryć.

Zryty beret widzi świat inaczej.

--
    Emigrancka troska o ojczyznę:
    araceli: Ty możesz sobie spalić Polskę - co Ci szkodzi! Ja tu mieszkam.
    black_halo: Na zlosc tobie spale.
  • bywalec.hoteli 28.02.19, 12:12
    arwena_11 napisała:

> Ostatnio weszłam w jakiś linkowany na forum artykuł z GW. I otrzymałam komunika
    > t - "Niezależne dziennikarstwo wymaga odwagi i wsparcia stałych Czytelników" i
    > konto do prenumeraty.
    > Ubawił mnie ten tekst bardzo. Niezależne dziennikarstwo w połączeniu z GW - to
    > niezły oksymoron big_grin

Hahaha ! To jakby słoń przedstawił siebie jako precyzyjny zegarmistrz smile

--
    Coś ciekawego na Netfliksie obejrzeliście ostatnio?
  • lilia.z.doliny 28.02.19, 06:11
    Lewa strona bywa konkretna , nie pluje jadem i pisze z sensem.
    a to ci trolle! nad trollami! big_grin
    jak nic, definicja troliszcza big_grin

--
    Pierogi są jak seks. Trzeba skonsumować tyle, żeby po wszystkim leżeć i ledwo dychać.
  • echtom 28.02.19, 13:35
    > Lewa strona bywa konkretna , nie pluje jadem i pisze z sensem.

Zgadzam się z jednym - "bywa".

--
    "Co mówi o naszym społeczeństwie fakt, że generuje ono wybitnie niskie zapotrzebowanie na utalentowanych poetów i muzyków, ale za to nieskończone na prawników korporacyjnych? (Odpowiedź: gdy 1% populacji rozporządza większością bogactwa, to co nazywamy „rynkiem” odzwierciedla to, co ów 1%, i nikt inny, uzna za potrzebne czy ważne.)"
  • araceli 27.02.19, 10:29
    Oczywiście z lewej - wolę (nawet nieudolny) humor od czystej, żywej nienawiści.

--
    - What if people try to corroborate all this information?
    - Don't worry. They won't.
  • tiszantul 28.02.19, 01:09
    > Oczywiście z lewej - wolę (nawet nieudolny) humor od czystej, żywej nienawiści.

Opozycja oczywiście nigdy nie wyrażała nienawiści na ematce, tylko pistrolle. Przypisywanie oponentom nienawiści to pójście na łatwiznę, tym już nie wygracie żadnych wyborów. A taki był fajny, prosty i tani chwyt. Dzisiaj budzi głównie nostalgię za dawnymi czasy, kiedy publika była w Polsce tak naiwna, że dawało się coś w ten sposób ugrać. Ludność z czasem mądrzeje, a opozycja za tym nijak nie nadąża. Rozważ przykład Wyborczej, im bardziej przypisuje nienawiść wszystkim dookoła, tym bardziej traci na znaczeniu i robi z siebie pośmiewisko. Będę okrutny: czas wymyślić coś innego
  • iwles 28.02.19, 07:46
    Tisz ty zdradziecka mordo.

I jak sie czujesz? Myślisz, ze to wyraz mojej sympatii do ciebie?

--
    Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
  • araceli 28.02.19, 08:33
    tiszantul napisała:
    > Opozycja oczywiście nigdy nie wyrażała nienawiści na ematce,

Nienawidzić złodzieja bo kradnie to jednak co innego, niż nienawidzić geja bo jest gejem.

--
    Kryjąc się w fortecy sztywnej konsekwencji, schronić się możemy przed zakusami rozumu.
  • sko.wrona 28.02.19, 11:47
    No i tu jest właśnie przykład konkretów z prawej strony 😊
    Kto kradnie? Kto z obozu poprzedniej władzy siedzi w więzieniu za kradzież.
    A potem proszę zestawić tą liczbę, z liczbą ludzi związanych z PiSem, którzy w ostatnich miesiącach trafili za kratki za machlojki.
  • janja11 27.02.19, 10:30
    Prawackie trolley na forum są bardziej merytoryczne. Nie muszę się z nimi zgadzać,ale z reguły starają się argumentować swoje wypowiedzi.
    Lewackie trolle to jest często jazgot, ujadanie. Taki przerost formy nad treścią.
  • semihora 27.02.19, 10:59
    Chyba ci się strony pomyliły...

--
    Zawsze znajdą się Eskimosi, którzy wypracują dla mieszkańców Konga Belgijskiego wskazówki zachowywania się w czas olbrzymich upałów.
  • janja11 27.02.19, 11:50
    semihora napisała:

> Chyba ci się strony pomyliły...
    >

O widzisz. Troll zawsze wie lepiej co myśli inna osoba. Merytorycznie wartość wypowiedzi trolla zerowa, ale troll się dowartościował.
  • sko.wrona 28.02.19, 11:50
    Na tym forum, wypowiedź prawackiego trola zawsze zaczyna się od inwektyw (totalniac, ciamajdan, kodomici), potem jest pochylanie się nad głupotą lewej strony, a na końcu jest unikanie odpowiedzi na niewygodne pytania.
  • janja11 28.02.19, 12:17
    sko.wrona napisała:

> Na tym forum, wypowiedź prawackiego trola zawsze zaczyna się od inwektyw (total
    > niac, ciamajdan, kodomici), potem jest pochylanie się nad głupotą lewej strony,
    > a na końcu jest unikanie odpowiedzi na niewygodne pytania.

Konkretny przykład wrzuć proszę. Użycie słów: zawsze, każdy- czyli opinia niewiarygodna.
  • bistian 27.02.19, 12:21
    janja11 napisał(a):

> Prawackie trolley na forum są bardziej merytoryczne. Nie muszę się z nimi zgadz
    > ać,ale z reguły starają się argumentować swoje wypowiedzi.

Weź, nie żartuj smile
    Przykładowo, taki elka, w sprawie o super dodatki dla kiepskich ministrów, cały czas wraca ze śpiewką, że oddali, chociaż nie oddali, a przekazali na organizację religijną, żeby sobie odpisać od podatku, i nawet, nie wiadomo, czy wszyscy, w co wątpię.
    Teraz była wersja, że przecież PO rozdawało pieniądze w dużych ilościach, chociaż jest to ewidentne kłamstwo i toto to wie.

Gdy zostają zbite argumenty, ucieka, przyczaja się i za jakiś czas wraca z tym samym i tą samą argumentacją. big_grin
    Gdyby to była starsza osoba z alzheimerem, zrozumiałbym takie zachowanie.

Takie coś jak tisz, nie odpowiada na pytanie. Pytam grzecznie, po co przylazło, to nie odpowiada smile
    Rozegrać nie rozegra, wie, że jest na obcym terenie, nikogo nie przekona, więc po co?
    Mąci, żeby wkurzyć, rozpoznaje nastroje, przekazuje informacje. Taki szpieg, który się przyszedł "tylko" pokłócić. Nie ma to nic wspólnego z merytoryczną dyskusją.
  • 1elka26 28.02.19, 07:45
    bistian napisał:

>
    > Weź, nie żartuj smile
    > Przykładowo, taki elka, w sprawie o super dodatki dla kiepskich ministrów, cały
    > czas wraca ze śpiewką, że oddali, chociaż nie oddali, a przekazali na organiza
    > cję religijną, żeby sobie odpisać od podatku, i nawet, nie wiadomo, czy wszyscy
    > , w co wątpię.

Podziwiam upór. Po pierwsze nie "taki elka" lecz "taka elka" . Po drugie - dla mnie temat jest już dawno zamknięty, ale jak widzę -nadal masz z tymi nagrodami problem.
    Rozumiem - teraz ministrowie swoje nagrody przekazali, a nikt nigdy nie słyszał żeby chociaż jeden minister związany z totalna opozycją zwrócił do budżetu czy też przekazał chociażby złotówkę na jakąkolwiek organizację - przykre, ale niestety prawdziwe.
    A tak przy okazji , nawet tak podobno "kiepscy" ministrowie nie dostali za trzy miesiące pracy 30 tysięcy nagrody jak minister Nowak w kancelarii Komorowskiego - to jest dopiero super nagroda za super pracę.
    I jeszcze jedno - ktoś odpisał sobie przekazanie tych pieniędzy od podatku? może jakieś żródło? Czy też jest to równie wiarygodna informacja jak ta związana z znikającą kopertą?

> Teraz była wersja, że przecież PO rozdawało pieniądze w dużych ilościach, choci
    > aż jest to ewidentne kłamstwo i toto to wie.

Ewidentne kłamstwo? Ponad 600 milionów wydanych na nagrody dla pracowników ministerstw za czasów poprzedniej, pożal się Panie Boże, koalicji - to kłamstwo?

>
    > Gdy zostają zbite argumenty, ucieka, przyczaja się i za jakiś czas wraca z tym
    > samym i tą samą argumentacją. big_grin

Nigdzie nie uciekam ani nie przyczajam się - jeżeli ktoś wraca z tym samym tematem jak chociażby temat zwrotu nagród, to może warto zacząć od siebie?

> Gdyby to była starsza osoba z alzheimerem, zrozumiałbym takie zachowanie.

Wyobraż sobie, że akurat jestem starszą osobą, w dodatku bardzo dobrze pamiętającą czasy PRL i propagandę uprawianą przez Trybunę Ludu. Teraz czytając wasz ulubiony organ prasowy mam poczucie deja vu.
    >

• iwles 28.02.19, 07:53
    Tiaaaaa nigdy nie uciekasz i zawsze odpowiadasz 😄😄😄😄 buahauhauhaha.
    To moze wroc do jednego z poprzednich wątków i sprostuj swoją wypowiedz o postanowiwniu sądu odnośnie tego, ze TVP nie musi publikowac przeprosin o kłamliwym materiale o zestawieniu nagrod ?
    Moze odpowiesz na moj post w tamtym wątku? Bo ja czekam i czekam, a ty podobno nie uciekasz od odpowiedzi ? ...

--
    Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
  • bistian 28.02.19, 08:31
    1elka26 napisał(a):

> Rozumiem - teraz ministrowie swoje nagrody przekazali, a nikt nigdy nie słyszał
    > żeby chociaż jeden minister związany z totalna opozycją zwrócił do budżetu czy
    > też przekazał chociażby złotówkę na jakąkolwiek organizację - przykre, ale nie
    > stety prawdziwe.

Nie musieli, bo nie mieli takich wpadek i tylu zachłannych ministrów nie było, co obecnie działających na zasadzie "pełne koryto +".
    Ministrowie PiS nie oddali pieniędzy do budżetu, tylko przekazali na organizację religijną, żeby sobie to odpisać w następnym roku od podatku, w tym roku. Taka sztuczka na potrzeby maluczkich. W papiery i konta nie zaglądam, nie mam takich uprawnień, ale mechanizmy rozumiem i to mi wystarczy.
    Obawiam się, że część tylko deklarowała, że przekazała, wątpię, żeby przeszło poza deklaracje.

> Ewidentne kłamstwo? Ponad 600 milionów wydanych na nagrody dla pracowników mini
    > sterstw za czasów poprzedniej (...) to kłamstwo?

Kwota przesadzona, ale była duża, to fakt. Wyjaśniałem, że to za 8 lat i dla wszystkich urzędników ministerstwa, więc ponad 12 tysięcy, do 12,5 tysiąca. Wychodzi mała kwota na osobę. Możesz sobie przeczytać tamten wpis, a pytasz i uciekasz smile

To nie jest zwykłe kłamstwo, to jest manipulacja.

> Wyobraż sobie, że akurat jestem starszą osobą, w dodatku bardzo dobrze pamiętaj
    > ącą czasy PRL i propagandę uprawianą przez Trybunę Ludu. Teraz czytając wasz u
    > lubiony organ prasowy mam poczucie deja vu.

I co? TVP nie przypomina tamtej telewizji? big_grin W normalne radio wciskani są jacyś dziwni ludzie, takie wrzutki ze swoimi głupkowatymi audycjami. To widać, bo oni są poza klasą, bardzo odbiegają od reszty. Wasza partia działa podobnie, jak PZPR w tamtych czasach, tylko jest jeszcze bardziej bezczelna od PRL.
    Jak widzisz, ja też dobrze pamiętam PRL.
  • aguar 27.02.19, 10:41
    Mi się już te strony mylą. Rozdający kasę PIS to jest prawa strona czy lewa?
    Chyba najbardziej nie lubię trolli antykobiecych. W zasadzie co robią na tym forum? Na przykład trolle, które nazywają aborcję morderstwem - to jest na tyle nie fair, że powinien być za to ban.
  • iwles 27.02.19, 10:52

możesz podac przykłady konkretnych trolli ? (prawych i lewych) ?
    Bo mam wrażenie, że troll to dla ciebie każdy, kto uczestniczy w dyskusjach politycznych.

• 1matka-polka 27.02.19, 10:54
    Nie mogę, gdyż takie posty są usuwane. Poza tym mogłabym kogoś pominąć i jeszcze by się poczuł urażony, że tak walczy w słusznej sprawie a nikt nie docenia...

--
    "po Polsce krąży groźna amerykańska choroba...zwana polityczną poprawnością. Choroba ta atakuje mózg, powodując całkowitą ...utratę zdrowego rozsądku, zdolności do racjonalnego myślenia i - co może najsmutniejsze - poczucia humoru." A. Kołakowska
  • iwles 27.02.19, 11:30

No cóż, powiedz zatem wyraźnie, czy dla ciebie troll to ktos, kto uczestniczy TYLKO w watkach politycznych i w celu wywołania jatki ? Czy każdy, kto w "starciach" bierze udział ? tongue_out
    Podaj swoją definicję TROLLA.
  • 1matka-polka 27.02.19, 12:02
    Troll polityczny, to ktoś, kto w każdej dyskusji, którą uzna za rokującą, zaczyna szufladkować, jeśli ktoś ma trochę inne poglądy, mówi innym co mają robić, wygania na inne fora, przykleja łatki, zawsze staje po jednej stronie, broni absurdów, nie interesują go logiczne argumenty. Zależy mu na antagonizowaniu stron, tworzeniu czarno-białego konfliktu i podsycaniu jatki i prezentacji swoich skrajnych poglądów. Podgatunkiem politycznego jest pożyteczny idiota, zachowuje się jak troll polityczny ale nieświadomie.

--
    Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca.
    Wolter
  • echtom 27.02.19, 12:21
    > Troll polityczny, to ktoś, kto w każdej dyskusji, którą uzna za rokującą, zaczyna szufladkować,

Osobiście szczególnie mi żal rokującego wątku o kruszeniu twardego elektoratu PiS, zniszczonego przez trolla bajdurzącego o pedofilach i sbekach. A była szansa na normalną dyskusję o postawach i motywacjach wyborców.

--
    "Co mówi o naszym społeczeństwie fakt, że generuje ono wybitnie niskie zapotrzebowanie na utalentowanych poetów i muzyków, ale za to nieskończone na prawników korporacyjnych? (Odpowiedź: gdy 1% populacji rozporządza większością bogactwa, to co nazywamy „rynkiem” odzwierciedla to, co ów 1%, i nikt inny, uzna za potrzebne czy ważne.)"
  • araceli 27.02.19, 12:48
    echtom napisała:
    > bajdurzącego o pedofilach i sbekach.

Troll Echtom ma problemy z tematami tabu. Budzą demony. Obraz własnej boskości burzą.

--
    Bycie niewierzącym nie oznacza, że jest ci WSZYSTKO JEDNO.
  • livia.kalina 27.02.19, 15:30
    >
    Troll Echtom ma problemy z tematami tabu. Budzą demony. Obraz własnej boskości burzą.

Trafne. I nie pozwalają jej budować o sobie mitu intelektualistki i wąskiej specjalistki. A przecież ona tak ciągle się afirmuje i tłumaczy nam, jaka jest wspaniała.

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • triismegistos 27.02.19, 11:49
    A co, chcesz się przekwalifikować?

--
    Ostatnie badania wykazały, że 42% Amerykanów ma nadwagę, a 34% jest otyła. Pozostali zjedli ankiety.
  • 1matka-polka 27.02.19, 12:03
    A masz jakieś oferty, to na privwink

--
    "Here is the solution to the American drug problem suggested... by the wife of our President: "Just say no"."
    Kurt Vonnegut
  • triismegistos 27.02.19, 13:36
    Aaa, cienko przędzisz ostatnio i zleceń szukasz? To nie pomoge. Nie wiedziałam nawet, że zleceń na płatne trollowanie szuka się na jematce

--
    Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
  • no_easy_way_out 27.02.19, 14:18
    Jesli zaczne czytac jakis post i zobacze w trakcie ze sa jakies nawiazania do nazwisk politykow, nazw partii- przestaje czytac i jade dalej. Nie czytam tez odnog politycznych innych watkow.
    Watkow ewidentnie politycznych juz w tytule z definicji nie otwieram.

Powyzsze dotyczy tylko polskiej polityki.
  • taniarada 27.02.19, 14:33
    O Matko Polko.A czemu i komu ten wątek ma służyć?Nieźle trollujesz .Niech dobry Bóg ma cię w opiece. Amen.
  • bi_scotti 27.02.19, 16:10
    Bedac od zawsze & forever uczciwym lewakiem, zdecydowanie preferuje trolls z prawej strony, bo za nich nigdy nie musze sie wsztydzic - dostarczaja zdrowej rozrywki i przyjemnie lechca ego w poczuciu pelnej wyzszosci big_grin Cheers.

--
    "There is a crack in everything, that's how the light gets in"
    Leonard Cohen
  • 1matka-polka 27.02.19, 17:07
    Źle się podpięłaś.

--
    "Here is the solution to the American drug problem suggested... by the wife of our President: "Just say no"."
    Kurt Vonnegut
  • 1matka-polka 27.02.19, 17:08
    I pomyliłaś prawą z lewą.

--
    "W lokalnej dyskotece spotykasz szatana - co mówisz? Zareaguj spontanicznie na zadaną sytuację."
    Dorota Masłowska
  • sko.wrona 28.02.19, 11:53
    😂
  • 1matka-polka 27.02.19, 17:09
    Ten wątek nie służy żadnej ze stron, dlatego może być uważany, za pozbawiony sensu...

--
    "Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skuwrynsyem w tej dolinie."
    Psalm 23
  • zona_mi 27.02.19, 23:59
    Odbierz, proszę, pocztę.
  • 1matka-polka 28.02.19, 09:14
    Na pewno nie służy ani prawej ani lewej, a więc może wydawać się bez sensu.

--
    "Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skurkowańcem w tej dolinie."
    Psalm 23
  • bywalec.hoteli 27.02.19, 16:24
    Troll lewicowe są zdecydowanie bardziej agresywne i chamskie niż prawicowe. Jest ich też dużo więcej (pewnie to jedna albo dwie osoby ze zmultiplikowanymi nickami). Mam wygaszone 13 trolli lewicowych, 1 prawicowy.

--
    Czy ktoś wie jakie będzie lato 2019?
  • 1matka-polka 27.02.19, 17:10
    "pewnie to jedna albo dwie osoby ze zmultiplikowanymi nickami"
    Niekoniecznie. Pamiętaj, że jedna osoba nie może się wypowiadać pod wieloma nickami w jednym wątku.

--
    "Bardzo wiele rzeczy się dzieje, ale również zdumiewająco wiele rzeczy na świecie się nie dzieje."
    Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną
  • tiszantul 28.02.19, 01:50
    > Niekoniecznie. Pamiętaj, że jedna osoba nie może się wypowiadać pod wieloma nic
    > kami w jednym wątku

Pozostając na gruncie spekulacji, chyba się wszyscy zgodzimy, że Agora jest w stanie na wiele pozwolić w obronie demokracji. Do tego skoro czasem sympatyk pisu nie może się wypowiedzieć pod żadnym nickiem w wątku, to dlaczego inni nie mieliby się wypowiadać pod wieloma. Szczególnie dotyczy to użytkowników wpisujących swój przekaz "precz z pisem" w trzech słowach i w obronie demokracji pędzących dalej
  • bywalec.hoteli 28.02.19, 12:13
    1matka-polka napisała:

> "pewnie to jedna albo dwie osoby ze zmultiplikowanymi nickami"
    > Niekoniecznie. Pamiętaj, że jedna osoba nie może się wypowiadać pod wieloma nic
    > kami w jednym wątku.

Niestety moderatorki Iwles i Iwoniaw, ewidentnie sympatyzują z lewą stroną i to widać - trolom lewackim dużo więcej ujdzie, nie sądzę, żeby ktoś ich ścigał i blokował za wpisy z różnych nicków. Możliwe nawet, że część z tych wpisów powstaje na Czerskiej...

--
    Coś ciekawego na Netfliksie obejrzeliście ostatnio?
  • madami 27.02.19, 16:25
    PISowe i Peowe trolle gadają jakby im się płyta zacieła, nuuuudaaa
  • angazetka 27.02.19, 16:33
    A mamy tu jakieś lewicowe?
  • 1matka-polka 27.02.19, 17:05
    Chociażby w tym wątku parę by się znalazło.

--
    "Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skuwrynsyem w tej dolinie."
    Psalm 23
  • tiszantul 28.02.19, 01:21
    > A mamy tu jakieś lewicowe?

z dziesięć dyżurnych. Ponad trzy lata w opozycji jednak dały w kość i jest już spokojniej niż kiedyś. W czasach KOD-u trolli opozycji było zatrzęsienie. Poczytajcie sobie tamte peany na temat KOD-u i entuzjastyczne licytacje, kto więcej osób zmobilizuje na protesty, te wszystkie wpisy o przychodzeniu całą rodziną, z wujkami, ciotkami, babcią łączniczką i pradziadkiem z powstania styczniowego, ze wszystkimi przyjaciółmi i wielką grupą kolegów z pracy, szkół, z osiedla oraz z wojska.

KOD okazał się wydmuszką i zniknął z dnia na dzień, dzisiaj absurd tych wpisów jest porażający. Dzisiaj nawet na ematce nikt o KOD-zie nie wspomni, nikt się nie przyznaje, co musi być o tyle bolesne dla byłych sympatyków, że jeszcze niedawno uwierzyli tutejszym opozycyjnym trollom, że chodząc na spędy KOD-u piszą dzieje powszechne, a dzieci będą się za sto lat uczyły w szkołach o Piłsudskim i Kijowskim. Tak samo nikt się nie przyznaje, że głosował na Nowoczesną, a przecież na tak progresywnym forum jak ematka na pewno miał więcej zwolenników niż w podkarpackim i małopolskim interiorze. Palikot, Petru, Kijowski - my pisowcy w końcu się przyzwyczailiśmy, że takie postaci przychodzą i odchodzą, a ten Petru to był nawet dość sympatyczny
  • tryggia 28.02.19, 07:51
    Żadnych. Wygasilam i się cieszę. Sprawdziłam ilu pisało w tym wątku. Na głównej wisi, że wątek ma 45 wpisów, ja widzę 28. Bardzo przyjemnie.

--
    cndnvn
  • 1matka-polka 28.02.19, 08:41
    A co tu się odjaniepawliło? big_grin

--
    Kurt Vonnegut
  • thebeat 28.02.19, 16:57
    Z lewej, są inteligentniejsze i nie pier..lą takich kocopałów jak prawackie.
  • la_mujer75 28.02.19, 21:02
    Wypocin trolli z prawej strony nawet już nie czytam i nie komentuję. Ciągle te same gadki: wina Tuska, ośmiorniczki, Kijowski, KODy, itd. Nuuuuuuuuda! Uwielbiam za to czytać merytoryczne wypowiedzi osób, które zbijają trolle konkretnymi argumentami. Wiedzę nabytą przekazuję dalej i niosę "oświaty kaganiec".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.