Dodaj do ulubionych

Definicja partnera seksualnego

28.02.19, 18:50
Dyskusja nawiazala sie podczas pewnego weekendowej piwnej rozmowy, kiedys. Jakos tak sobie przypomnialem. Ciekawy jestem powszechnego zdania, zdania eMatki. Mysle, ze tu bedzie mniej wiecej zgodnosc, ale to jednak ematka, wiec kto Was tam wie.

Kusilo mnie zeby kwestie ugryzc w mojej ulubionej formie, ankietowej, ale sprobuje inaczej.

Mamy pania, nasza bohaterke. Przypuscmy, ze ma 35 lat. Mamy wglad w sfilmowana autobografie. I widzimy co intymniejsze sytuacje z facetami z jej zycia. Numerki oznaczaja kolejne postacie, ktore mozemy rozwazyc jako potencjalnego partnera seksualnego.

1. Byl chlopak. Taki dorosly! Mial juz az 16.5 roku, ona tylko 15. Chodzili ze soba. ponad rok Nie wychodzili poza buzi buzi.
2. W wieku 17 lat miala innego chlopaka. Wyszli nieco poza buzi buzi - tu jego reka wyladowala pod jej bluzka, tu ona dotknela go tam przez spodnie. Raz zaczal calowac jej piersi, przyssal sie, ale bardziej bolalo niz ja to podniecalo. Cos jej nie pasowalo. Nie podobalo jej sie to za bardzo. Wiec to tylko raz tak. W ogole zrobil sie nachalny pod tym wzgledem, i nie tylko tym. Zerwali z soba.
3. W wieku lat 18 byl inny. Po paru miesiacach znajomosci namowil pania na fellatio, zrobila to, ale tak 'nie do konca'. Pelnego stosunku, penetracji nigdy nie bylo.
4. Niewiele pozniej pojawil sie jeszcze inny. Ten po paru tygodniach znajomosci do niczego nie musial namawiac pani, sama rzucila sie do fellatio, oblizala sie ze smakiem. On sie odwdzieczal, robil jej ustami dobrze. I tak sobie robili dobrze po francusku. Jednak nigdy nie odbyli z soba pelnego stosunku. Ale rozstali sie, gdy dowiedzial sie jak jej rodzice glosuja w wyborach.
5. Milosc na studiach. To z tym po miesiacach spotykania sie miala pierwszy pelny stosunek. I potem drugi, i trzeci, dwunasty i osiemdziesiaty. Fajnie i dlugo bylo, ale po paru latach sie skonczylo.
6. Jako 'rebound' pojawil sie Zenon. Z Zenonem bylo burzliwie, ale krotko. Ten mial hopla na punkcie analnego seksu. Zrobili to. Z czasem okazalo sie ze on nie tylko tak woli, on inaczej nie mogl, nie stanalby mu nawet. Na dodatek odkryla wtedy, ze w sumie to on jest tepy i w ogole. Cala przygoda trwala pare tygodni.
7. Na winku z kolezankami, z okazji swoich 25 urodzin. Fajna atmosfera, tance, wino. Powli towarzystwo sie wykruszylo, zostala ona i jedna z jej kolezanek, ktora zna juz troche, ale nie strasznie dlugo. I ta jedna z kolezanek jak juz sporo w czubie mialy obie nagle wyznala, ze w sumie to jest bi. I czy by moze sprobowala? Fajnie bedzie! Bohaterka nie myslala o tym jakos nigdy mocno, ale.. zgodzila sie. I...No i wyladowaly w lozku. Robily wlasciwie wszystko, co "zwykle" lesbijki robia.
Cala przygoda to jednorazowka.
8 i 9.
Podobna sytuacja jak w 7, tylko tu juz impreza z mieszanym towarzystwem. Tez laly sie strumienie alkoholu. Nie upila sie, ale w glowie szumialo troche. Ani sie obejrzala a wyladowala w domu z jedna para. Pan em(8) i pania (9) . Para tam namowila ja na.. trojkat. Robili wszystko co bylo opisane w 2 -7. Po francusku, po hiszpansku, on z nia, ona z nia, w kazdym momencie kazdy mial co robic.
10. Pani ma juz 28 lat. Tu pojawil sie Pan Hieronim. Dzentelmen, fajny facet. Calkiem inteligentny. Przystojny. Niestety w te klocki byl beznadziejny. W ogole to mial malego i jakiegos takiego.. dziwnoksztaltnego. Kochali sie doslownie 2 razy, ale ...nie tylko ona nie miala orgazmu, on tez nie. To nie mialo sensu, odpuscila.
11. W wieku 29 lat poznala swojego przyszlego meza. Hajtnela sie z nim, i zyja jak dotad dlugo i szczesliwie.

Ilu Pani Bohaterka miala partnerow seksualnych w swoim zyciu? I ktorzy z wymienionych to NIE partnerzy seksualni?
Discuss.

P.S. Bohaterka jest wymyslona. Nie istnieje. Niemniej jej historia to mix autentycznie zaslyszanych roznych historii roznych postaci.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka