Dodaj do ulubionych

Wasze zdanie. Jackson był pedofilem czy nie?

05.03.19, 19:02
Uniwinniony, była ugoda. Po 10 latach od śmierci odsłona metoo. Jestem wielką fanką Jego muzyki ale te oskarżenia... Dowiemy się prawdy?
Edytor zaawansowany
  • anorektycznazdzira 05.03.19, 19:21
    Moje: był.

--
    'Na słońcu jest rzeczywiście znacznie mniej cienia, wiesz?' by król Julian
  • milva24 05.03.19, 19:22
    Moim zdaniem był, uważałam tak już poprzednim razem.
  • lauren6 05.03.19, 19:23
    Imo był.
  • zlota.ptaszyna 05.03.19, 19:25
    Przecież to już było wiadomo 20 kat temu i jakoś nikomu nie przeszkadzało ....
  • agrypina6 05.03.19, 19:29
    Tak.
  • stara.mostowiakowa 05.03.19, 19:33
    A ja w to nie wierzę. Uwazam, że chcą wyrwać kasę.
  • ichi51e 05.03.19, 22:15
    Tez mi sie tak wydaje. Teraz to juz nikt sie nie dowie

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • euze_bia0 05.03.19, 19:32
    Też jestem fanką jego muzyki, jeżeli chodzi o taniec - fenomenalny, ale też wydaje mi się, ze sklonnosci pedofilskie raczej miał. Za to nie wierzę, żeby zrobił fizycznie krzywdę jakiemus dziecku.
  • 35wcieniu 05.03.19, 19:56
    Już któryś raz o tym tańcu piszesz, pokaż o co ci chodzi, jakiś filmik czy coś.
  • 35wcieniu 05.03.19, 21:14
    A, ok. Myślałam że tańczył jeszcze coś innego, bo tak jak tutaj to hm... zawsze to traktowałam raczej jako zabawne dziwactwo, niż jako taniec big_grin Nie wiedziałam że komuś się to naprawdę podoba.
  • chatgris01 05.03.19, 21:19
    Na jutubie pełno jego układów choreograficznych, ludzie naśladują, uczą się tańczyć jak on. Dużo tego wink
  • 35wcieniu 05.03.19, 21:23
    Ło panie, szczęśliwie w te rejony jutuba nie dotarłam jeszcze big_grin
  • forumologin 06.03.19, 14:12
    juz sie nie chwal swoja ignorancja.choreografia Jacksona to klasyka. Nie chodzi wcale o youtuba, nie ma programu o tancu nowoczesnym na poziomie bez ukladow MJ. A nawet niejaki Wade Robson, jeden z 2 chlopakow o ktorych jest ten film o molestowaniu( ?) trzepal kase i pewnie nadal trzepie na uczeniu ukladow z jego teledyskow . Widocznie malo mu kasy ktora juz zarobil na MJ
  • euze_bia0 06.03.19, 14:29
    Dokładnie. 35wcieniu, nie ma co z siebie robic półgłówka i udawać, ze się nie wie, ze Jackson był genialny, jeżeli chodzi o taniec. W cholerę ludzi się tego uczy, próbuje naśladować, z rożnym skutkiem.

Dla mnie w kwestii tańca/głosu zawsze był (i będzie) numerem jeden.
  • barbibarbi 06.03.19, 09:54
    Nie wiedziałaś, że może się to podobać? Przecież wielu ludzi go naśladuje, uczą się kroków, poruszania, Jackson naprawdę był ruchowo fenomenalny, taniec to nie tylko latino albo walc na studniówce.
    Muzycznie i ruchowo był genialny, niestety najprawdopodobniej te oskarżenia są prawdziwe, co psuje odbiór jego sztuki.
  • zeldaf 05.03.19, 19:42
    Jestem właśnie po seansie Leaving Neverland i moim zdaniem tak. Tego, że zaspokaja sobie dziećmi potrzeby emocjonalne nawet specjalnie nie krył. Traktował je przedmiotowo, jak akcesoria. Łatwo mi sobie wyobrazić, że mógłby się posunąć dalej. To był głęboko zaburzony człowiek, który się nie leczył. Jeżeli M.Culkin. zdecyduje się kiedykolwiek potwierdzić, nie będzie już raczej wątpliwości.
  • mondovi 05.03.19, 20:12
    Dorosły mężczyzna buduje Neverland i zaprasza tam małoletnich chłopców. Hmm.

--
    nie lubię pustych głów, pustych słów i pustych butelek
  • princy-mincy 05.03.19, 20:30
    I śpi z nimi w jednym łóżku, hmm...

To że on miał coś z głową to wiadomo, ale dziwi mnie do dziś co mieli (lub nie) w głowie rodzice tych chłopców.
    W życiu bym się nie zgodziła, by moje dzieci nocowały u dorosłego, bezdzietnego mężczyzny, choćby nie wiem jak bardzo był bogaty.
  • raczek47 05.03.19, 20:44
    Był wg mnie.
  • zeldaf 05.03.19, 20:54
    Sila statusu. Pamiętam aurę jaka wtedy otaczała MJ. Dodaj do tego niedojrzalosc tych rodziców. Wyobraź sobie panie pokroju mamy opisywanej w wątku euzebii. Ludzie bezrefleksyjnie sprzedawali własne dzieci. Czasem bardziej odpowiedzialny rodzic był bezsilny: jeden z ojców popełnił samobójstwo, gdy żona zabrała syna, córkę i przeniosła się z nimi do Neverland.
  • euze_bia0 05.03.19, 20:57
    Ta znajoma jest mega nim zafascynowana. Dosłownie. Co innego lubić go słuchać (ja tez lubie), a co innego mieć obsesje i od własnego dziecka wymagać, żeby tańczyło tak jak on, mimo ze dziecko w ogóle nie chce. Nie chce i nie potrafi, ale musi, bo mama chce..
  • beverlyja90210 05.03.19, 22:03
    Jaki wątek?
  • euze_bia0 05.03.19, 22:08
    Założyłam pare dni temu wątek ,,Co Wasze dzieci MUSZĄ umieć”?. Tam opisywałam czego od swojego dziecka wymaga jedna moja kolezanka
  • konsta-is-me 06.03.19, 01:22
    Skad pomysl ze popelnil z tego powodu ?
  • zeldaf 06.03.19, 08:09
    No nie, na taki pomysł nie wpadłam. Chodziło mi o to, że nie udaremnil tego wyjazdu nie dlatego, że "się zachłysnąl łaską króla popu". Tam dwubiegunowka była w tle, zdaje się.
  • lellapolella 05.03.19, 22:13
    O to to.

--
    Jest w mówieniu „Nie” ogromna siła i czasem wydaje mi się,

że jest ona tak wielka, iż nawet nią samą można żyć.Canetti
  • verydry 06.03.19, 03:38
    Pewnie ten sam mechanizm, co w przypadku sławnego chóru poznańskiego sad
  • tanebo2.0 05.03.19, 20:47
    Facet miał zje... życie. Najpierw dzieciństwo w Jacsons z ojcem który traktował dzieci jak tresowane pieski do zarabiania kasy. Potem stał się sławny. Jak taki gościu ma nawiązywać normalne relacje? Był on a cała reszta to fani. Najsamotniejszy facet na świecie. Był infantylny.

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • chatgris01 05.03.19, 20:52
    Dodatkowo jeszcze rodzina go od wszystkich izolowała, nawet nie mógł sobie wybrać własnych znajomych...
  • tanebo2.0 05.03.19, 21:02
    Normalny nie był. Jak się patrzy na jego dom to jest to dom 40 letniego dzieciaka multimiliardera. Trudno orzec czy był pedofilem czy zblazowanym naiwniakiem.

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • antyideal 05.03.19, 21:25
    Mógł też być, w pewnym stopniu, pozerem. Kreowanie się na dużego dzieciaka mogło być dobrym pomysłem, i było, na zbliżanie się do dzieci bez wzbudzania podejrzeń o niecne zamiary.
  • zeldaf 05.03.19, 21:31
    Oczywiście, że tak. Dziwi mnie wiara, że osoba o jego ówczesnej pozycji naprawdę była naiwna jak dziecko. Gość był kuty na 4 nogi.
  • memphis90 05.03.19, 21:32
    Dom akurat jest piękny, bardzo klasyczny (drewno, stonowane delikatne kolory) , mogłabym taki mieć. Oczywiście bez parku rozrywki wokół.

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • euze_bia0 05.03.19, 21:01
    Ludzie tresuja dzieci jak zwierzeta, leja ile popadnie, a potem zdziwienie, ze wyrasta dorosly człowiek z problemami.
    Wszak wujek Adolf tez miał tatusia,’ktory synka lał i gwizdał na niego jak na psa, a potem...
  • chatgris01 05.03.19, 20:43
    Nie wiem. Na mnie sprawiał wrażenie kompletnie aseksualnego.
  • mid.week 05.03.19, 20:47
    Właśnie mialam to napisać. MJ i sex mi sie zupelnie nie kleją. Niewazne w jakich konfiguracjach.
  • znowu.to.samo 05.03.19, 21:07
    Wg mnie jego męskość była nieprzekonująca. Śpiewał nieźle, tańczył super ale...czegoś tu mi brakowało

--
    *Jeśli nie masz po co żyć, żyj innym na złość*
  • zwyczajnamatka 05.03.19, 21:03
    Mam mieszane uczucia. MJ zawsze był dla mnie kompletnie aseksualny. Skrzywiony i zaburzony tak, ale pedofil? Może zaspokajał swoje potrzeby emocjonalne w kontaktach z dziećmi, ale że uprawiał z nimi sex? Nie wydaje mi się.
  • 35wcieniu 05.03.19, 21:10
    Większość pedofili sprawia takie wrażenie, jak tak patrzę na listy skazanych za przestępstwa seksualne, albo medialne przypadki.
  • zwyczajnamatka 05.03.19, 21:14
    Tak, ale w przypadku MJ to coś więcej. On nie był męski, ani kobiecy. Nie mogłabym powiedzieć, że to mężczyzna, ani dorosły, ani dziecko. Był taki - niewiadomojaki. I im był starszy, tym było z nim gorzej.
  • chatgris01 05.03.19, 21:21
    A mnie się on najbardziej kojarzył właśnie z dzieckiem. Był identycznie aseksualny jak kilkulatek.
  • 35wcieniu 05.03.19, 21:26
    No mnie się też nie podobał, ale przecież nie znaczy że nie miał zycia erotycznego albo że nie mógł być pedofilem (swoją drogą nie śledzę sytuacji, więc sie nie wypowiadam, ale po samym wyglądzie bym nie oceniała)
  • chatgris01 05.03.19, 21:32
    Kiedy on wyglądał właśnie tak, jakby nie miał życia erotycznego. Istnieją przecież aseksualni ludzie. Od ludzi zainteresowanych seksem ta seksualność emanuje, choćby w formie obleśności, ale to widać. Od niego nic. Jak od kilkulatka właśnie.
  • 35wcieniu 05.03.19, 21:42
    No istnieją, ale on był dwukrotnie żonaty, nie wnikam z jakim skutkiem erotycznym. big_grin Że dla mnie nie jest pociągający to jeszcze nie znaczy że dla nikogo. No i przede wszystkim nie znaczy że wszyscy go podobnie odbierają.
  • 35wcieniu 05.03.19, 21:43
    Meh, chciałam napisać że nie znaczy że inni dla niego nie byli.
  • beverlyja90210 05.03.19, 22:07
    Jak dorobił się trójki dzieci?
  • lauren6 05.03.19, 22:10
    Przez in vitro. I nawet nie wiadomo czy to jego biologiczne dzieci.
  • mama-ola 06.03.19, 10:32
    lauren6 napisała:

> Przez in vitro. I nawet nie wiadomo czy to jego biologiczne dzieci.

Są białoskóre, więc nie. Skórę mógł sobie wybielić, ale na DNA to nie wpływa.
  • 35wcieniu 05.03.19, 22:13
    Właśnie obejrzałam jak całuje jakąś fankę na scenie. Komentarze pod spodem świadczą o tym że jednak dla masy nastolatek jest/był strasznie pociągający, połowa z nich jeśli wierzyć temu co piszą dałaby się zabić za takie wydarzenie big_grin big_grin
  • kalina_lin 06.03.19, 06:50
    W wieku ok. 10-12 lat byłam w nim zakochana. Bohater moich pierwszych "erotycznych" snów.
  • ghyta_ogg 05.03.19, 21:02
    Był. Dla mnie zawsze był odrzucający, choć muzykę lubię. Teledysków nie znoszę.
  • obrus_w_paski 05.03.19, 21:11
    Chchciałabym wierzyć, ze był bardzo nieszczęśliwym i chorym człowiekiem, który chciał wrócić do skradzionego mu dzieciństwa. Pewnie nigdy się nie dowiemy jak było naprawdę
  • euze_bia0 05.03.19, 21:14
    Właśnie. MJ nie miał normalnego dzieciństwa. Rodzice (zwłaszcza cudowny tatuś...) skutecznie spier..... mu zycie. Niestety.
  • zeldaf 05.03.19, 21:22
    Ale później już sam wybrał sławę zamiast leczenia.
  • aankaa 05.03.19, 22:22
    nie czytał ematki, nie zbadał tarczycy, nie poszedł na terapię
    i takie skutki

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • zeldaf 05.03.19, 22:28
    Człowiek dorosły jest odpowiedzialny za swoje wybory. Inaczej trzebaby opróżnic więzienia. Więc mało istotne w tym kontekście jakie miał dzieciństwo.
  • angazetka 06.03.19, 09:55
    Zgadzam się z tobą. Co nie zmienia faktu, że krzywdził.
  • muchy_w_nosie 05.03.19, 21:13
    Uwielbiałam go.
    Nie widzę w nim pedofila.
    Patrzę, słucham, znam życiorys, i nie, nie widzę w nim pedofila, który gwałci dzieci.
    Jestem bardzo podwjrzliwa do ludzi szukających zbytniego towarzystwa wśród dzieci ale tutaj ...no nie gra mi wszystko.
    Jak pisały dziewczyny, facet zaburzony, aseksualny, mimo wieku zachowuje się jak dzieciak. Pewnie miał jakies zaburzenia tak popularne dzisiaj ale jako osobę molestującą dzieci dla własnej podniety?
    Nie, nie widzę mimo tylu oskarżeń.
    Z drugiej strony to już były czasy kamer, o tym że wykorzystuje dzieci mówiło się od dobrych 20 lat i nikt nigdy nie nagrał go w akcji, dziwne.
  • black_magic_women 05.03.19, 21:28
    Muzyke i taniec MJ lubię bardzo bardzo, ale... Pamietacie co znalezli u niego w domu? Bardzo specyficzne rzeczy: np. filmy z torturami kobiet, zdjecia dzieci itp. Któraś napisała wyżej, że e nie krzywdxil fizycznie. Na pewno nie był to Trynkiewicz, może nie gwałcił doslownie, ale jakiś rodzaj molestowania tam był.
  • cruella_demon 05.03.19, 22:50
    Miałam napisać dokładnie to samo. Też uważam, że molestował.
  • alba27 06.03.19, 11:46
    Nie by tak, ale jak chodzę na bieżni to odsłuchuję " nierozwiazane zagadki kryminalne" , czasami zdarza mi się oglądać filmy erotyczne, jakby ktos przeswietlił mój telefon różne rzeczy by znalazł a tymczasem nie planuję zbrodni doskonałej😀
  • rosapulchra-0 06.03.19, 17:19
    Na pewno?

--
    Na forum najrozsadniej jest ze wszystkim sie ukrywać, bo nigdy nie wiadomo co Ci wypomna wink by jak_matrioszka
  • roks30 05.03.19, 22:30
    Tez tak to widzę.
  • madi138 05.03.19, 23:55
    Dokładnie. Jeden z tych mężczyzn opowiada, że uprawiał regularnie seks z MJ, a miał wtedy 10 lat. Czy to możliwe, że nikt z jego otoczenia nie zauważyłby fizycznych śladów i komplikacji po seksie analnym u takiego dziecka?! Przepraszam za dosłowność, ale to przecież czysta fizjologia- wystarczy poczytać z czym się borykają dorośli, a tu mowa o dzieciach.... Myślę, że panowie mocno koloryzują i naciągają fakty i to dość oczywiste w jakim celu.
  • piekna_remedios4 06.03.19, 09:41
    dear, to nie musiała być penetracja. Wystarczyło, że Dżekson kazał chłopcom używać ust.
  • madi138 06.03.19, 10:48
    Jeden z tych obecnie juz mezczyzn, wprost mowi gdzie i kiedy rzekomo uprawiał seks z MJ. A miał wtedy 10 lat i jego matka przebywala z nim w Never land. To co się tam działo było poprane, jakby na to patrzeć , ale do czego tak naprawdę doszło nigdy się nie dowiemy. Dla mnie to wszystko bardziej wygląda na syndrom Piotrusia Pana i parę innych zaburzeń.
    Ciekawe, też że jakoś zaden z nich nie formułuje zalu do wlasnych rodziców, że podsuwali ich gwiazdorowi pod sam nos dla korzyści majątkowych.
  • angazetka 06.03.19, 11:11
    Mniemam, że ich żalem wobec rodziców media się mniej interesują, bo rodzice nie są MJ.
  • mrs.solis 06.03.19, 04:05
    Niekoniecznie ich gwalcil, bo wtedy szambo wybiloby o wiele szybciaj i gwaltowniej, raczej mysle, ze mogly byc to tzw. inne czynnosci seksualne. Co do jego muzyki to nigdy jej nie lubilam.
  • black_magic_women 06.03.19, 10:27
    mrs.solis napisała:

> Niekoniecznie ich gwalcil, bo wtedy szambo wybiloby o wiele szybciaj i gwaltown
    > iej, raczej mysle, ze mogly byc to tzw. inne czynnosci seksualne.

Ototo, plus np. wspólne oglądanie filmów, czy zdjęć.
  • la_mujer75 05.03.19, 21:24
    Dla mnie był pedofilem.
  • jola-kotka 05.03.19, 22:51
    Nie wiem. Gdybanie na takie tematy w stosunku do okreslonej osoby sa krzywdzace. Przypominam ze proces zakonczyl sie uniewinnieniem.
  • mrs.solis 06.03.19, 04:06
    Jolu chyba nie myslisz, ze z taka forsa moglo byc inaczej. W koncu na cos ja przepuscil, ze zostal prawie bankrutem.
  • jola-kotka 06.03.19, 06:18
    W sumie wszystko mozna sobie tak wytlumaczyc zeby pasowalo do wybranej teorii.
  • piataziuta 06.03.19, 09:50
    >Nie wiem. Gdybanie na takie tematy w stosunku do okreslonej osoby sa krzywdzace.

o ja pier...jedyna mądra wypowiedź jest autorstwa joli
    to forum sięga dna
    zgłaszam wątek

• angazetka 06.03.19, 09:56
    Za co? Lepiej dokument na HBO obejrzyj.
  • piataziuta 06.03.19, 10:17
    Oglądanie tendencyjnych produkcji, obliczonych na przyciąganie głupiego widza skandalem, jest ostatnią rzeczą którą chciałabym zrobić.
    Dodatkowo, fakt istnienia takiego "dokumentu", nie podnosi poziomu tego wątku, ani nie poprawia wizerunku forumowych cioć, które ot tak sobie gdaczą na lewo i prawo, wypluwając opinie o człowieku:
    "uważam, że był pedofilem"/"uważam, że nie był pedofilem", z lekkością spekulowania o jutrzejszej pogodzie.
    Wątek jest po prostu niski i obrzydliwy.
    A szczytem hipokryzji i głupoty jest brak reakcji adminek na TAKI wątek, podczas gdy na pojawianie prawidłowo napisanego słowa: goofno, czy doopa, reagują w histerycznie szybkim tempie.
    Żal peel.
  • claudel6 06.03.19, 12:01
    a co Ty jesteś psychofanką MJ? ten wątek służy wyrażeniu opinii i nie dotyka on żadnej osoby na tym forum, ba! nawet żadnej żyjącej osoby w ogóle, wiec nie wiem, czemu wzywasz modki. zrealizowano dokument, który na to wszystko wskazuje i o którym dużo się mówi, nie wiem, czemu uważasz, ze jest tendencyjny. bo burzy Ci idealny obrazek Jacksona?
  • piataziuta 06.03.19, 12:28
    A muszę być czyjąś psychofanką, żeby raziła mnie czyjaś bezmyślność i głupota?
    Dla twojej informacji, istoto o nieskalanym myśleniem umyśle - owszem dotyka żyjące osoby - rodzinę i dzieci Jacksona.
    Urwałaś się z choinki, że nie wiesz, że gdy stygmatyzuje się człowieka, o którym NIE WIADOMO czy był winny, to dostają po głowie jego dzieci, EMATKO?
    Dodatkowo, wątek jest obrzydliwy i dotyka moje uczucia w kontekście życia w głupim, bezmyślnym społeczeństwie, więc owszem PRZESZKADZA MI.
  • angazetka 06.03.19, 12:57
    >> Urwałaś się z choinki, że nie wiesz, że gdy stygmatyzuje się człowieka, o którym NIE WIADOMO czy był winny, to dostają po głowie jego dzieci, EMATKO?

Więc nie należy o nikim niczego złego mówić, nawet jeśli pojawia się na to coraz więcej dowodów? Ciekawe.
  • tanebo2.0 06.03.19, 13:00
    Nie. Należy znaleźć kozła ofiarnego (najlepiej żyda, cygana lub murzyna) i zlinczować go na gałęzi...

--
  • piataziuta 06.03.19, 13:03
    >Więc nie należy o nikim niczego złego mówić, nawet jeśli pojawia się na to coraz więcej dowodów? Ciekawe.

To może porozmawiamy tak o twoim ojcu?
  • irisq 06.03.19, 13:20
    nic dziwnego, że ofiary(kogokolwiek) boją się mówić skoro temat potrafi wywołać takie reakcje...
  • piataziuta 06.03.19, 14:24
    Żal
  • piataziuta 06.03.19, 14:25
    Żal, że na publicznym forum wiszą sobie takie wątki.
  • jola-kotka 06.03.19, 10:57
    Ja cie przepraszam ale co to niby ma znaczyc ze skoro moja odpowiedz uwazasz za ta ok to forum siega dna? Ja sobie wypraszam. Krytykujesz inne a sama co wlasnie pokazalas?
  • piataziuta 06.03.19, 11:29
    Wybacz, ale zwykle wypowiadasz się dość infantylnie. Tymczasem, w tym wątku, jako jedyna dostrzegasz szkodliwość zjawiska. To raczej nie za dobrze świadczy o reszcie forumowiczek.
  • claudel6 06.03.19, 11:56
    proces karny OJ Simpsona też się skończył uniewinnieniem..
  • sylwus34 05.03.19, 22:54
    Pamiętam że w '89 obserwując go, mówiłam ze że jest pedofilem( takie przeczucie😉 ), za co jego fanki, w gronie znajomych, rzucały mi się do gardła. A te ostatnie( ?) wieści w ogóle mnie nie zdziwiły.
  • semihora 05.03.19, 23:29
    Był. Tak sądzę.

--
    Zawsze znajdą się Eskimosi, którzy wypracują dla mieszkańców Konga Belgijskiego wskazówki zachowywania się w czas olbrzymich upałów.
  • minerallna 06.03.19, 02:22
    Tak. Wg mnie byl. A już akcja z dzieckiem, własnym (podobno) wystawianym przez balkon.... Od lat nie lubię jako osoby, właśnie za ciągle wpływające oskarżenia.

--
    http://supergify.pl/images/stories/impreza/tany/ballo011.gif
  • kropkacom 06.03.19, 06:56
    A co to jest prawda? Dowody jak były to pewnie już nie istnieją. Pozostały nie dość uciszone ofiary i uciszeni świadkowie. Poza tym wszyscy wiedzieli, że jest z nim coś bardzo nie tak. Bądźmy szczerzy. Ludzie chodzili na koncerty do końca. Kupowali płyty i tak dalej. Ja też doceniam jego wkład do muzyki popularnej. Ba, nie zamierzam teraz pisać, że już nigdy nie wysłucham Billie Jean. Nie odbieram jednak głosu jego ofiarom.
  • kandyzowana3x 06.03.19, 08:16
    Chcialabym wierzyc ze nie
  • piekna_remedios4 06.03.19, 09:38
    moim zdaniem był. Ciekawam tylko, jak traktował własne dzieci, czy wtedy wyłączył mu się tryb pedo, czy może także miał coś za uszami. Ta Paris, o której najgłośniej, ma ciągle jakieś problemy używkowo - psychiczne
  • kropkacom 06.03.19, 12:07
    > Ta Paris, o której najgłośniej, ma ciągle jakieś problemy używkowo - psychiczne

No i? Kto by nie miał. Ja wiem, ematki wszystko mają przepracowane na bieżąco i żądnych śladów.
  • barattolina 06.03.19, 09:42
    A moim zdaniem nie był. Miał kupę forsy i przyciągał pijawki.
    Nie umiał się bronić, bo wg mnie nie był do końca zdrowy psychicznie.
    Jak było naprawdę nigdy się nie dowiemy.
  • angazetka 06.03.19, 09:53
    Nie umiał się bronić, gdy te dzieci same właziły mu do łózka?
  • piekna_remedios4 06.03.19, 09:56
    tak jak w pewnym kultowym wątku o mężu forumki, na którego rzuciła się znajoma z ustami przy rozporku, siłą wzięła go do ust, a potem przemocą zatargała do łazienki. Podstępne dzieci, które osaczają także księży nie mogących się bronić.
  • angazetka 06.03.19, 10:04
    Jezu, przegapiłam ten wątek!
  • cruella_demon 06.03.19, 19:05
    Ha ha, pamiętam wpisy o 'chapaniu tyki po same pomidory" big_grinbig_grin
    A taka linia obrony faktycznie była swego czasu popularna w KK. Te zboczone dzieci same pchające się do łóżka.
  • angazetka 06.03.19, 09:52
    Był.
    Można być genialnym piosenkarzem i pedofilem.
  • damartyn 06.03.19, 10:01
    Gdyby nie było twardych dowodów, to myślę, że BBC nie wycofałoby się z nadawania piosenek Jacksona, a jednak taką decyzje podjęło.
    Smutny koleś.
  • alba27 06.03.19, 11:38
    Pewnie był, bo inaczej nie szedłby na wielomilionowe ugody. Też go bardzo lubię 😡
  • spanish_fly 06.03.19, 11:45
    Tak, myślę, że dopuszczał się zachowań pedofilskich.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.